Lista startowa

GREATKIDS Kościan 2021

Kościan 29.05.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 98


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bernard Nel 2018 Beniu Sport Kids 0
2. Czeszak Julia 2018 Nowy Lubosz Kids 0
3. Garcia Marina 2018 Leszno Kids 0
4. Giers Antoni 2018 Nowy Lubosz Kids 0
5. Kotas Edmund 2018 GREATMAN / KOTASPORT Kids 0
6. Kurzawski Leon 2018 Leszno Kids 0
7. Michalik Gabriel 2018 Nowy Tomyśl Kids 0
8. Michalski Ignacy 2019 Kościan Team Kids 0
9. Nowak Inka 2018 leszno Kids 0
10. Radziemski Leszek 2018 Osieczna Kids 0
11. Wojda Tomasz 2018 Kościan Kids 0
12. Zieliński Fabian 2018 Jawor Kids 0
13. Basiński Julian 2016 Poznań Kids 1
14. Budziszewski Ryszard 2016 Warszawa Kids 1
15. Domaradzki Konstanty 2017 Zgrupka Team Kids 1
16. Gwiaździński Tomasz 2017 Szczecin Kids 1
17. Jankowiak Jędrzej 2017 Przedszkole Mały Olimpijczyk Poznań Kids 1
18. Jarmuszkiewicz Jacek 2017 Tenisowka Kids 1
19. Kościański Karol 2017 Kościan Kids 1
20. Kotas Józek 2016 GREATMAN / KOTASPORT Kids 1
21. Majchrzak Piotr 2017 Dąbcze Kids 1
22. Michalik Kornelia 2016 Tandhem Nowy Tomyśl Kids 1
23. Nowak Gustaw 2016 Poznań Kids 1
24. Polaczek Maksymilian 2016 Grodzisk Wielkopolski Kids 1
25. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Kids 1
26. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO TRIATHLON Kids 1
27. Tomaszewska Emilia 2016 Poznań Kids 1
28. Urban Franciszek 2016 Kościan Kids 1
29. Wesoły Filip 2017 Wilkowice Kids 1
30. Bamber Gabriela 2015 KOKORZYN Kids 2
31. Bartkowski Piotr 2014 MBC Team Kids 2
32. Basiński Tomasz 2015 Poznań Kids 2
33. Ciesielski Jan 2014 UKS Czwórka Kościan Kids 2
34. Giers Emilka 2014 UKS CZWÓRKA / Szymanowski Team Kids 2
35. Gwiaździńska Urszula 2015 Szczecin Kids 2
36. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Kids 2
37. Kotowski Jan 2015 LitWIN SPORTS Kids 2
38. Kroker Leszek 2014 Chorzów Kids 2
39. Kroker Tomasz 2014 Chorzów Kids 2
40. Kwiatkowski Franciszek 2015 UKS Czempiń Kids 2
41. Majchrzak Julia 2014 Dąbcze Kids 2
42. Orlicka Maria 2015 Sierosław Kids 2
43. Radziemski Radosław 2015 Osieczna Kids 2
44. Saniuta Maria 2015 Przedszkole "Kolorowy Wiatraczek" Kids 2
45. Sporny Igor 2014 Poznań Kids 2
46. Świsterski Aleksander 2014 LitWIN SPORTS Kids 2
47. Tomaszewska Hanna 2014 Poznań Kids 2
48. Wesoły Pola 2014 Wilkowice Kids 2
49. Wilkowski Antoni 2015 Nowy Dębiec Kids 2
50. Wojda Krzysztof 2015 Kościan Kids 2
51. Zielińska Julia 2015 Jawor Kids 2
52. Czeszak Maja 2013 Szymanowski Team /UKS 4 Koscian Kids 3
53. Domaradzki Franciszek 2013 Zgrupka Team Kids 3
54. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR Racing Team- Triathlon Division / KKFP Wolsztyn Kids 3
55. Garcia Antoni 2013 leszno Kids 3
56. Grys Wojtus 2013 Piekiełko Leszno Kids 3
57. Hała Anna 2012 UKS Lusowo Kids 3
58. Hała Olga 2012 UKS Lusowo Kids 3
59. Haryk Kacper 2013 Kościan Kids 3
60. Jankowiak Wojciech 2012 SP Cogito Kids 3
61. Jarmuszkiewicz Jan 2013 UKS Lusowo Kids 3
62. Jawor Kamil 2012 Jelcz Triathlon Project Kids 3
63. Kokot Marceli 2013 Triton Konin Kids 3
64. Kościańska Dominika 2013 Kościan Kids 3
65. Kotowski Antoni 2013 LitWIN SPORTS Kids 3
66. Kroker Małgorzata 2012 Chorzów Kids 3
67. Michalska Karolina 2013 Szymanowski Team UKS 4 Kościan Kids 3
68. Mikołajczak Zofia 2013 PKS Racot Kids 3
69. Orlicka Zofia 2013 UKS Lusowo Kids 3
70. Pertek Oscar 2013 UKS Lusowo Kids 3
71. Prądzyńska Weronika 2012 AkademiaMistrzowSportu Kids 3
72. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa w Rydzynie Kids 3
73. Skowroński Aleks 2012 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 3
74. Smoczyk Wiktor 2013 UKS LUSOWO TRIATHLON Kids 3
75. Wolff Dorota 2013 Widziszewo Kids 3
76. Bamber Tomasz 2010 KOKORZYN Kids 4
77. Budziszewska Jolanta 2011 Warszawa Kids 4
78. Dybowski Bogumił 2010 UKS LUSOWO Kids 4
79. Gadomska Oliwia 2011 Czempiń Kids 4
80. Kuc Antoni 2011 Akademia Urbasia Kids 4
81. Tokarski Witold 2010 SP Sadlno Kids 4
82. Wierzejewska Zuzanna 2011 Kościan Kids 4
83. Zielinska Ewa 2011 KKFP Wolsztyn Kids 4
84. Dopierała Anna 2009 Leszno Kids 5
85. Gromada Mikołaj 2008 CWB Kids 5
86. Gurdziołek Alicja 2009 UKS LUSOWO Kids 5
87. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Kids 5
88. Sikora Julia 2008 KU AZS UAM Poznań Kids 5
89. Szymczak Aniela 2009 UKS Lusowo Kids 5
90. Wolff Martyna 2009 Widziszewo Kids 5
91. Woźna Maja 2009 Wilkowice Kids 5
92. Babiarz Jagoda 2007 GLKS Świdnica Kids 6
93. Bartkowski Filip 2007 MBC Team Kids 6
94. Filut Zuzanna 2006 KU AZS UAM Poznań Kids 6
95. Kaczmarek Marcel 2006 ATV SIEMAHA Kids 6
96. Kaczmarek MiŁosz 2006 ATV SIEMAHA Kids 6
97. Kierul Jakub 2006 Glks Świdnica Kids 6
98. Markiewicz Martyna 2006 GLKS Żelazna Świdnica Kids 6