Lista startowa

GREATKIDS Kościan 2021

Kościan 12.09.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 102


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bartkowiak Marianna 2018 Kościan Kids 0
2. Bernard Nel 2018 Beniusport@interia.pl Kids 0
3. Garcia Marina 2018 Leszno Kids 0
4. Główczyńska Aleksandra 2018 Iron Head Kids 0
5. Kaczmarek Antoni 2019 Kościan Kids 0
6. Kobus Mateusz 2018 Kościan Kids 0
7. Kotas Edmund 2018 GREATMAN / KOTASPORT Kids 0
8. Malak Krzysztof 2019 POZNAŃ Kids 0
9. Szafraniec Aleksander 2018 Lean-Tech Run Kids 0
10. Zamelska Oliwia 2018 Leszno Kids 0
11. Dąbrowski Tymon 2017 BregoTeam Kids 1
12. Domagała Kazimierz 2016 Kościan Kids 1
13. Goc Gabriela 2016 Poznań Kids 1
14. Gryniewicz Bartosz 2017 POZNAŃ Kids 1
15. Grzywarczyk Oliwia 2016 Kórnik Kids 1
16. Grzywarczyk Wiktor 2016 Kórnik Kids 1
17. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl/ HYŻY Team Kids 1
18. Jarmuszkiewicz Jacek 2017 UKS Lusowo Kids 1
19. Kobus Mikołaj 2016 Kościan Kids 1
20. KonopczyŃski Filip 2016 KOŚCIAN Kids 1
21. Kotas Józef 2016 GREATMAN / KOTASPORT Kids 1
22. Krawczyk Julka 2017 Promobil Team Kids 1
23. Kruszyna Wojciech 2017 TRIATHLONOWA LEGNICA Kids 1
24. Majchrzak Piotr 2017 Dąbcze Kids 1
25. Naczk Łucja 2017 łuboń Kids 1
26. Napierała Marianna 2016 Kamieniec Kids 1
27. Nowak Natalia 2017 Piła Kids 1
28. Pol Maja 2016 SZYMANOWSKI TEAM Kids 1
29. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Kids 1
30. Rodziewicz Jan 2016 Międzyrzecz Kids 1
31. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN Kids 1
32. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO Kids 1
33. Tomaszewska Emilia 2016 Poznań Kids 1
34. Witka Monika 2016 Wrocław Kids 1
35. Woźniak Oktawia 2016 Poznań Kids 1
36. Bebejewski Mateusz 2015 Skórzewo Kids 2
37. Chrastek Aleksander 2014 Kościan Kids 2
38. Ciesielski Jan 2014 UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team Kids 2
39. Czubaszewski Piotr 2014 Czubasie/SP64 Kids 2
40. Giers Emilka 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Kids 2
41. Główczyński Jan 2015 Iron Head Kids 2
42. Goc Borys 2014 Poznań Kids 2
43. Gurdziołek Liliana 2014 UKS Lusowo Kids 2
44. Kaczmarek Szymon 2015 Kaczmarek Family Team Kids 2
45. Kokot Paulina 2015 Oleśnica Kids 2
46. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Kids 2
47. Majchrzak Julia 2014 Dąbcze Kids 2
48. Nowak Dominika 2015 Piła Kids 2
49. Nowicki Franciszek 2014 Poznań Kids 2
50. Poniedziałek Wojtek 2015 Plewiska Kids 2
51. Prentki Wojciech 2015 Promobil Team Kids 2
52. Saniuta Maria 2015 Przedszkole Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie Kids 2
53. Stanisławski Jan 2015 Owsianki Kids 2
54. Szafraniec Gabriel 2015 Lean-Tech Run Kids 2
55. Tomaszewska Hanna 2014 Poznań Kids 2
56. Wilkowski Antoni 2015 Nowy Dębiec Kids 2
57. Wiśniewski Stanisław 2014 Szklary Górne Kids 2
58. Wiśniewski Szymon 2015 Szklary Górne Kids 2
59. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Kids 3
60. Garcia Antek 2013 Leszno Kids 3
61. Główczyńska Ewa 2012 Iron Head Kids 3
62. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl/ HYŻY Team Kids 3
63. Janicki Jakub 2012 Czmoń Kids 3
64. Janowska Zofia 2012 UKS 3 Wodnik Wolsztyn Kids 3
65. Jarmuszkiewicz Jan 2013 UKS Lusowo Kids 3
66. Kokot Zuzanna 2013 Oleśnica Kids 3
67. Kozal Milena 2012 FTI Kids Kids 3
68. Królikowska Ola 2012 Pawłowice Kids 3
69. Markulak Hubert 2013 Kotowice Kids 3
70. Michalska Karolina 2013 Szymanowski Team UKS 4 Kościan Kids 3
71. Nowak Kacper 2012 Kościan Kids 3
72. Orlicka Zofia 2013 UKS LUSOWO TRIATHLON Kids 3
73. Peszel Zosia 2012 Słonin Kids 3
74. Prentka Julka 2012 Promobil Team Kids 3
75. Prentki Jakub 2012 Promobil Team Kids 3
76. Ratajczak Nadia 2012 Kościan Kids 3
77. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich Kids 3
78. Schwarz Zofia 2012 UKS4 Kościan / Szymanowski Team Kids 3
79. Skowroński Aleks 2012 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 3
80. Słowik Antek 2012 TRITOGO Kids 3
81. Smoczyk Wiktor 2013 UKS LUSOWO Kids 3
82. Stanisławska Marianna 2013 Owsianki Kids 3
83. Witka Bartosz 2013 Wrocław Kids 3
84. Zamelski Michał 2013 Leszno Kids 3
85. Zaremba Kaja 2013 Triathlonowa Legnica Kids 3
86. Augustyn Igor 2011 LitWIN SPORTS Kids 4
87. Augustyniak Aleksandra 2010 Lódź Kids 4
88. Czubaszewski Jan 2010 Czubasie/SP64 Kids 4
89. Dekański Marek 2010 UKSSportowiec Kids 4
90. Gadomska Oliwia 2011 UKS Sportowiec Borowo Kids 4
91. Kruszyna Piotr 2010 TRIATHLONOWA LEGNICA Kids 4
92. Kuc Antoni 2011 Akademia Urbasia Kids 4
93. Pawlicka Kamila 2010 SP Pięczkowo Kids 4
94. Sankiewicz Jan 2011 SZYMANOWSKITEAM Kids 4
95. Tokarski Witold 2010 SP Sadlno Kids 4
96. Zaremba Olga 2011 Triathlonowa Legnica Kids 4
97. Augustyniak Stanisław 2009 Lódź Kids 5
98. Dopierała Anna 2009 Achilles Leszno Kids 5
99. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Kids 5
100. Kozaczkiewicz Emilia 2009 Wrocław Kids 5
101. Gronostaj Emilia 2006 Sepienko Kids 6
102. Karmelita Franciszek 2007 Diament Budex Gniezno Kids 6