Lista startowa

Kórnik Triathlon - Sztafety

Kórnik 01.08.2021


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 37


Dystans 1/8IM NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. "BŁĄD w DRUKU" Maciej Grząślewicz Leszek Nowak Łukasz Ziomek
2. A na mecie Brownie z karmelem Martin Królikowski Paweł Zoga Aleksandra Drobnik
3. Atos Team Sprint Karol Dąbrowski Marcin Bartoszewski Maksymillian Uszycki
4. Boekestijn Transport Service Magdalena Wiśniewska Wojciech Niemier Adam Konieczny
5. BPM Studio Katarzyna Ciemniak Adam Ciemniak Michał Kowalski
6. BRACIAKI Jędrzej Królikowski Wojciech Królikowski Jacek Królikowski
7. Debiutanci Dominika Barczyk Adam Łangowski Maciej Puk
8. Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Radosław Szczepaniak Marek Kądzielak Marcin Sierota
9. Helios Czempiń Team Tomasz Maik Małgorzata Maik Kazimierz Michalak
10. Jagieboomy Alan Nicke Daniel Klecha Ariel Łuczak
11. lunaris Paweł Lembicz Katarzyna Klecha Katarzyna Jankowiak
12. MAVERICKS Marek Zembroń Krystian Lewandowski Krzysztof Szafranek
13. Pędzące Żółwie Marcin Czarkowski Agata Wenc-Czarkowska Agnieszka Urbanek
14. Piękna i Bestie Magdalena Barczyk Michał Szwed Maciej Lembicz
15. Siczyński Triathlon Team Przemysław Siczyński Jakub Michalak Tomasz Bręczewski
16. Wójtowicz TRI Team / Atimex Daria Dembińska Marek Dembiński Oliwier Dembiński
17. Zgrupka Team Anita Domaradzka Ada Adamska Kasia Kowalska


Dystans 1/4IM NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. Atos Team Karol Dąbrowski Marcin Bartoszewski Adrian Wegner
2. CHWIAŁKOWSKI TEAM Cyprian Chwiałkowski Romuald Chwiałkowski Emilian Chwiałkowski
3. Czwarta Dyscyplina Triathlonu Marek Szydłowski Robert Walczak Łukasz Nowak
4. Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Anna Mośkiewicz Marek Kądzielak Sebastian Lis
5. Fabryka Urządzeń Kolejowych Bogusz Bednarek Dominik Wolff Jacek Majchrzak
6. Fident Galibier Leszno Team Paweł Hoszowski Bartosz Skrzypczak Arkadiusz Piętka
7. Gabag Drużyna Sportowa Andrzej Gabruk Wojciech Banaś Bartosz Gabruk
8. Jolene Team Mikołaj Dudlik Michał Czerwiński Wojciech Chwiałkowski
9. Kaczmarek Family Team Michał Kaczmarek Piotr Kaczmarek Maciej Kaczmarek
10. Karniszhead Tri Team Tomasz Krause Paweł Marciniak Paulina Sobik
11. Polonia Sroda Jacek Matuszewski Krzysztof Fibner Filip Janczak
12. POLONIA ŚRODA Krystian Leżała Tomasz Urbanowicz Piotr Stefanowicz
13. PORZYGAŁ SIĘ ORZEŁ Agata Jakubowska Dawid Kunysz Mateusz Krencisz
14. Sportowy Team Zabki 1 Marta Urbaniak Błażej Urbaniak Rafał Czerwiński
15. Sportowy Team Zabki 2 Dominik Piotrowski Krzysztof Walukiewicz Jakub Swiatek
16. Tęczowe Dziki Karina Szubert Kacper Laudanski Patryk Grzegorek
17. TMJ Team Filip Twardowski Tomasz Małyszek Artur Jęsiek
18. Ugory Team Małgorzata Koperska Maciej Marciniak Grzegorz Paweł Nowak
19. Zaprzysiężeni Szymon Głuchowski Piotr Jerzak Adam Pluta
20. Zero7 Jacek Jarocki Karol Włodarski Dawid Wosiński