Lista startowa

Kościan Triathlon - Sztafety

Kościan - Nowy Dębiec 12.09.2021


Liczba sztafet zgłoszonych do zawodów: 41


Dystans 1/8IM NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. "BŁĄD w DRUKU" Maciej Grząślewicz Leszek Nowak Łukasz Ziomek
2. Big Sport Team Wojciech Grzelka Filip Jan Ratajszczak Jakub Grzelka
3. Boekestijn Transport Service Krzysztof Kubiak Wojciech Niemier Adam Konieczny
4. BRACIAKI Jędrzej Królikowski Wojciech Królikowski Jacek Królikowski
5. Decathlon Poznań Oliwia Dąbrowska Wiktoria Hadelka Kacper Kistowski
6. EJURKI Ewelina Braun Jerzy Dudziak Jerzy Dudziak
7. EUROROWER.PL Sławomi Krzysztofik Robert Mencfeldowski Rafał Wiatrowski
8. Helios Czempiń Team Tomasz Maik Jakub Michalak Kazimierz Michalak
9. Klaty i Pośladki Marcin Nowak Maciej Donarski Łukasz Olucha
10. Klaty i Pośladki bis Lena Pilecka Adam Ćmakowski Wiktor Jarka
11. Kościańskie Towarzystwo Pływackie Alicja Chrzanowska Łukasz Bartkowiak Marcin Mostowski
12. Lunaris Paweł Lembicz Paweł Lembicz Katarzyna Klecha
13. Niedoszłe morsy Nadia Misiak Zuzanna Rotter Karolina Kapitan
14. Slavian Team Damian Mazurek Kamil Kaczor Monika Lehmann
15. Tri Ekipa Dominik Filipiak Marcin Browarczyk Karolina Galus
16. Tygrysy Triathlonu Filip Orłowski Jakub Grodecki Sebastian Krzewiński
17. Tygrysy Triathlonu Ada Pływa Mikołaj Jarmużek Piotr Dziedzic
18. Zaraz będzie ciemno Adam Dyba Wojtek Zimowski Jakub Olejniczak
19. Zgrupka Team Łukasz Ginter Julia Kaczmarek Borys Piętka
20. Zgrupka Team One Agata Czechyra Ada Adamska Agnieszka Staszewska-Nowak
21. Zgrupka Team Oni Daniel Osik Filip Osses Adrian Wróblewski
22. Zico Racing Speed Team Piotr Kokowski Natalia Partyka Stanisław Kroehnke


Dystans 1/4IM NON-DRAFT

lp. Nazwa Drużyny -> zawodnik 1 - pływanie zawodnik 2 - rower zawodnik 3 - bieganie
1. Astromal Alan Chudziński Krzysztof Kaźmierowski Jakub Tyliński
2. Czwarta Dyscyplina Triathlonu Marek Szydlowski Oliwier Debinski Malgorzata Wawrzyniak
3. Fabryka Urządzeń Kolejowych Bogusz Bednarek Dominik Wolff Jacek Majchrzak
4. Fident Galibier Leszno Team Paweł Hoszowski Bartosz Skrzypczak Arkadiusz Piętka
5. Nypele team Poznań Karolina Bogusz Piotr Nowak Mikołaj Bogusz
6. ProMobil Team Magdalena Prentka Paweł Prentki Mateusz Krencisz
7. Sportowy Team Zabki 1 Marta Urbaniak Błażej Urbaniak Adam Flaszewski
8. Sportowy Team Zabki 2 Sebastian Krzewiński Daniel Kulesza Jakub Świątek
9. Sportowy Team Zabki 3 Norbert Gajor Marek Działdowski Sebastian Mierzyński
10. TERLAN Tomasz Malak Marek ŚliwiŃski PaweŁ GÓrczyŃski
11. TKH Technology Poland Łukasz Błoński Piotr Niemczyk Witold Perłowski
12. Tres Delinquentes Maciej Woźniak Mikołaj Urbaniak Daniel Fengler
13. Why not? Andrzej Dworczak Piotr Dworczak Katarzyna Dworczak
14. Work Stuff / Good Stuff Jakub Żelazek Łukasz Niedzielak Michał Stengert
15. Zgrupka Team Daniel Osik Marek Strogulski Przemysław Pochylski
16. Zgrupka Team FUN Jarosław Prentki Krzysztof Kwiatkowski Marcin Sobański
17. Zgrupka Team One Paulina Mendowska Ada Adamska Milena Sikora
18. Zgrupka Team Oni Agata Czechyra Leszek Łączny Dominik Filipiak
19. Zgrupka Team Pro Daniel Piętka Rafał Gellert Filip Osses