Lista startowa

GreatMan Trilogy

Triathlon KÓRNIK 1.08.2021


Liczba zgłoszonych zawodników: 449

Dystans 1/8IM NON-DRAFT

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Augustyniak Liliana 1983 Limonkowo Łódź
2. Bachorski Marek 1988 Garby
3. Bamber Marek 1982 KOKORZYN KOKORZYN
4. Bartkiewicz Piotr 1974 KOSZALIN
5. Bartkowiak Hubert 1968 KB SUKCES Żmigród Radziądz
6. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club Kościan
7. Bartkowski Radoslaw 1982 MBC Team Strzelce Kraj.
8. Bieganski Maciej 1985 ORTOspot Poznan
9. Biernacki Jakub 1965 Warszawa Warszawa
10. Bigosinski Maciej 1990 TriDarKo Gniezno
11. Bimkiewicz Dominika 1994 BS TRI Wolsztyn
12. Bogusiewicz Łukasz 1990 Kuźnia triathlonu Poznań
13. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo
14. Budzanowska Natalia 1990 Poznań
15. Buszkiewicz Marcin 1995 OAZA Kórnik Kornik
16. Chałupka Łukasz 1990 Wonieść
17. Chmiel Mateusz 1986 OgniwoTR Góra/
18. Chmielewski Michał 1982 Poznań
19. Chmielewski Michał 1982 Metzink TRI DARKO Szczytniki
20. Chrzanowska Alicja 2003 Kościan
21. Chwiałkowski Cyprian 1994 CHWIAŁKOWSKI TEAM Machliny
22. Chyliński Patryk 1986 Enea Team Komorniki
23. Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
24. Dąbrowska Oliwia 1989 Decathlon Poznań Poznań
25. Dombrowski Catherine 1981 SKS Oborniki Dabrowka Lesna
26. Dopieralska Milena 1986 KRT Poznań
27. Dowojna Bartosz 1981 Poznań
28. Dzieciątkowska Marta 1998 UKS Lusowo Poznań
29. Dziedzic Hubert 1973 Rankor Athletics Dzietrzychowice 79
30. Dziedzic Paweł 1980 Rankor Athletics Poznań
31. Eljaszczuk Marzena 1995 Legnica
32. Forc Cyprian 1986 forc.me Poznan
33. Furmanczuk Barbara 1977 Sportowy Team Zabki Poznań
34. Furtak Jacek 1992 ŚREM
35. Galewicz Ewa 1992 Warszawa
36. Galus Lukasz 1978 Ironway Tulce
37. Gałczyński Tomasz 1983 Poznań
38. Głowacka Monika 1973 HTF Ludwik Sikorski Łódź
39. Główczyński Bartosz 1982 ISPS Bartosz Główczyński Szczecin
40. Górny Marcin 1986 Poznań
41. Grabarek Mateusz 1989 Zdun Triathlon Team/KP PSP Pleszew Gołuchów
42. Grodecki Jakub 1981 Tygrysy Triathlonu Poznań
43. Grula Mateusz 1993 Team Karaś Warszawa
44. Grzegorczyk Jarosław 1978 GO2TRI Ecopol Team Wołczkowo
45. Grzegorczyk Maja 1978 GO2TRI Ecopol Team Wołczkowo
46. Grzelak Mateusz 1988 Kuźnia Triathlonu Poznań
47. Grzęda Waldemar 1984 Jelcz Triathlon Project Jelcz-Laskowice
48. Grzybek Andrzej 1979 proVolte.pl Fotowoltaika Dabrowa
49. Grzybek Grzegorz 1978 Dworzyska
50. Gul Paweł 1985 Poznań (Poznań-Jeżyce)
51. Gwiazdowski Sebastian 1986 Tower Triathlon Team Wieruszów
52. Hańczak Piotr 1977 BE3 CITYZEN POZNAŃ Poznań
53. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
54. Hernik Krzysztof 1986 ZALASEWO
55. Hewczuk Katarzyna 1986 GT RAT WROCŁAW
56. Hyży Dominik 1985 Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las
57. Jaczun Bartek 1974 ZGRUPKA TEAM Komorniki
58. Jans Miłosz 1988 Kuślin
59. Jaroniec Patrycja 1984 IronWay Team Mościenica
60. Jarzebowska Anna 1978 Sportowy Team Zabki Poznań
61. Jasiński Maciej 1993 Dashrade Oborniki Śląskie
62. Jazikowski Pawel 1972 Poznan
63. Józefowski Leszek 1978 Mały Książę Lednogóra
64. Julkowski Mirosław 1976 Wierzyce Wierzyce
65. Kaczan Jakub 1985 Śrem
66. Kapela Basia 1988 Poznań
67. Kapsa Dawid 1978 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
68. Kardach Marcin 1988 Nutry Poznan
69. Karolak Tomasz 1984 Aqua blue swimmers Kościelna wieś
70. Kasprzak Artur 1995 arturkasprzak1@wp.pl Kościan
71. Kasprzak Piotr 1991 Śrem/Nochowo
72. Kempiński Jerzy 1961 Wrocław
73. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza Grodzisk Wielkopolski
74. Kłos Piotr 1976 unilogo runing taem Krzaki Czaplinkowskie
75. Kobierski Sławomir 1965 Stajnia Koagra Pniewy
76. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie
77. Konieczny Marcel 1996 Koszal Triathlon Jeziora Wielkie
78. Konieczny Waldek 1989 Dolsk
79. Korycki Mieszko 1988 mpm Pabianice
80. Kosicki Mateusz 1993 Kotasport Warszawa
81. Kosmatka Paweł 1993 Zakład Medycyny Sądowej w Łodzi Łódź
82. Kosmatka Romualda 1966 Piła
83. Kotas Maciej 1993 KOTASPORT Jejkowice
84. Kotas Marieta 1993 KOTASPORT Jejkowice
85. Kowala Zuzanna 1994 Sportowy Team Zabki Poznań
86. Kowalczyk Łukasz 1985 Częstochowa
87. Kozak Igor 1973 Jan XXIII Komorniki
88. Kozłowicz Tomasz 1982 4T Tarnowskie Termy Lusowo
89. Krause Tomasz 1983 Wrocław
90. Krawczyk Włodzimierz 1964 Ciacho Team triathlon Śjrem
91. Krzemiński Karol 1986 Krzemi Team Kórnik
92. Krzewina Mateusz 1991 4T/Home of Body Baranowo
93. Krzewiński Sebastian 1989 Sportowy Team Zabki Poznań
94. Krzyzanowski Marek 1963 Wrocław
95. Kuchta Izabela 1978 Radomia
96. Kuchta Jacek 1978 Radomia
97. Kuklis Tomasz 1986 Kuźnia Triathlonu Poznań
98. Kulesza Mateusz 1987 Charłupia Mała
99. Kurek Szymon 1994 Poznań
100. Kuźnicka Daria 1992 Rakoniewice
101. Liputa Emilia 1995 Aloha Triathlon Team Wrocław
102. Lorenz Barbara 1990 Michałowice
103. Lubaczewski Tomasz 1994 DocArt Warszawa
104. Łabędzki Maciej 1990 Trispace/Trek Bydgoszcz
105. Łotocki Paweł 1978 Żagań
106. Machyński Marcin 1980 MRIP.com.pl Poznań
107. Majcher Marcin 1973 4T ROKIETNICA
108. Majchrzak Filip 1995 Taternik Adventure Team Poznań
109. Majchrzycki Tomasz 2005 Środa Wlkp.
110. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki
111. Marciniak Michał 1983 Michał Marciniak Skórzewo
112. Marciniak Przemyslaw 1985 Skórzewo
113. Marciniak Wiktoria 2000 UKS CITYZEN_/BE3 Plewiska
114. Meissner Jakub 1994 Nochowo
115. Miedziak Sebastian 1983 Ls Plus Recykling Team be3/CITYZEN Rogalinek
116. Mierkiewicz Michał 1987 Środa Wlkp.
117. Mikołajczak Mateusz 1990 Rumia
118. Mikołajczyk Tomasz 1979 Explorador Dopiewiec
119. Milewska Angelika 1995 Krotoszyn
120. Młynarczyk Joanna 1989 GT RAT Kluczbork
121. Moszczyński Łukasz 1985 Dąbrowa
122. Napieracz Marta 1979 RakTeam/ Endure Gdynia
123. Nawrot Marcin 1988 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kobylniki
124. Niewiada Maciej 1981 Dopiewo
125. Nitschke Mateusz 1982 Borówiec
126. Nowacka Barbara 1996 Poznań
127. Nowak Konrad 1978 Krisscoaching.pl TEAM Krotoszyn
128. Nowicka Joanna 1998 Stargard
129. Obertowski Marcin 1981 Trigym Mierzyn
130. Oldenburg Tim 1980 Team Zoot Europe Kamionki
131. Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
132. Orzechowska Natalia 1983 Poznań
133. Pawlak Jacek 1984 w-TRI-miga Serby
134. Pawlikowska-Otto Daria 1976 Grodzisk Wlkp.
135. Pawłowski Damian 1986 Swarzędz
136. Pec Anna 1972 SKS Oborniki Oborniki
137. Pieszak Marcin 1983 Kanapowe pampry Gora
138. Pieszak Zosia 1985 Kanapowe Pampry Góra
139. Pietrzak Wojciech 2002 Nowieczek
140. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team Szczytniki
141. Plewa Hubert 1990 RUN AND BIKE STARY SIELEC JUTROSIN
142. Plewa Łukasz 1988 RUN AND BIKE STARY SIELEC Dłoń
143. Podskok Lidia 1982 Dąbrówka
144. Polichnowski PaweŁ 1984 TRI POLI GORZÓW WIELKOPOLSKI
145. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
146. Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry Luboń
147. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team Czempiń
148. Radzewski Rafał 1974 ETHICA CLINIC Poznań
149. Reda Marek 1977 Plock
150. Rostek Piotr 1961 Jelonek
151. Rozpłoch Tomasz 1987 Piła
152. Rutkowska Virginia 1984 Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz Bydgoszcz
153. Rybacka Katarzyna 1975 Rawicz
154. Rydlewicz Cezary 1996 Manufaktura Mieszkań Gniezno
155. Rzeźnik Przemysław 1993 Zgorzelec
156. Sawicki Michał 1994 Warszawa
157. Siekierska-Klamka Ewa 1980 POZNAŃ
158. Smoczyk Grzegorz 1988 GST lusowo
159. Sniegocki Pawel 1978 Tarnowo Podgórne Biega/4T Tarnowo Podgórne
160. Sowa Tomasz 1997 Uniejów Uniejów
161. Sporny Sebastian 1972 Poznań
162. Stachowiak Krzysztof 1982 Dobieżyn
163. Stankiewicz Krzysztof 1977 Kórnik Kórnik
164. Stapf Karolina 1975 Tridea Dąbrówka
165. Stasiak Mateusz 1980 1 Kalisz
166. Staszewska-Nowak Agnieszka 1979 OsatTeam Gruszczyn
167. Statkiewicz Anna 1981 Zduny
168. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team Rosnówko
169. Stroński Bartłomiej 1987 Aqua Blue Swimmers Kalisz
170. Struzik Grzegorz 1976 Jeżyce Poznań
171. Szal Artur 1984 Poznań
172. Szmytka Jacek 1981 Poznań
173. Szuba Tadeusz 1958 Trucht Łobez Łobez
174. Szuba Teofil 1978 Maratończyk Szczecin Szczecin
175. Szydrowski Remigiusz 1962 Zalasewo Zalasewo
176. Szymankiewicz Aleksandra 2002 Cross Straceńców TEAM Głogów
177. Szymkowiak Hubert 1989 4 T TARNOWSKI TERMY Tarnowo podgórne
178. Szypszak Konrad 1975 #dawajkalachteam Płock
179. Śrama Mikołaj 2002 Czerniejewo
180. Talarek Robert 1977 Teleranek Szczecin
181. Wadełek Robert 1993 7proteam Warszawa
182. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Poznań
183. Walkowiak Paweł 1970 Walkołajak Team Borowo-Młyn
184. Warczak Katarzyna 1980 TEAMOCHAL Bydgoszcz
185. Warczak Piotr 1976 CTS Bydgoszcz
186. Wasztyl Michał 1989 Witkowo Biega /TriathlonistaTeam Powidz
187. Wawrzyniak Hanna 1974 HELIOS CZEMPIŃ TEAM Poznań
188. Wawrzyniak Rafał 1979 Wrocław
189. Wieciech Marta 1992 Wałbrzych
190. Wieczorek Katarzyna 1989 Twister Team Pleszew
191. WierzbiŃski Dawid 1990 Zgrupka Poznań
192. Wiśniewski Łukasz 1995 Wołomin
193. Witkowski Piotr 1987 RUN AND BIKE STARY SIELEC Rawicz
194. Wlaźlak Michał 1984 QSL Gorzów Wielkopolski
195. Wodiczko Weronika 1983 Zdun Triathlon Team Kalisz
196. Wojtowicz Karolina 1987 Poznań
197. Wolniewicz Piotr 1983 hotLead.pl Poznań
198. Wrzeszcz PrzemysŁaw 1974 KÓRNIK-BNIN
199. Wysmolinski Rafał 1977 Biernatki
200. Wysocki Piotr 1973 Kulice
201. Zamrzycki Leszek 1957 BBL Gorzów Wlkp Gorzów Wlkp
202. Zdun Damian 1990 ZDUN TRIATHLON TEAM Kalisz
203. Zgorzelska Hanna 2006 Gniezno
204. Zgorzelski Bartosz 1979 Słynni Kenijczycy Gniezno
205. Zimny Maciej 1991 Maciej Zimny Triathlon Team Ośno Lubuskie
206. Żołnowski Bartosz 1978 ŻOŁĘDZIE Borówiec Borówiec


Dystans 1/4IM NON-DRAFT

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamusiak Dawid 1982 BULLET TEAM Allschwil
2. Augustyniak Adam 1986 Limonkowo Łódź
3. Augustyniak Piotr 1976 Bydgoszcz
4. AuguŚcik Piotr 1972 KS POSNANIA Kórnik
5. Banaszewski Wojciech 1980 Capgemini Wrocław
6. Bartkowiak Dawid 1974 PIŁA
7. Baum Bartosz 1986 UKS CITYZEN BE3/CTS Poznań
8. Bąk Tymoteusz 1977 merce.com Gliwice
9. Błachowiak Jakub 1989 STREFASPORTU.PL MW INVEST Leszno
10. Borowiak Mariusz 1976 GPFT.PL Jary
11. Borowiecki Krzysztof 1986 GT RAT Wrocław
12. Borowski Marcin 1977 Mind Group Szczytniki
13. Borowski Mateusz 1987 Borowski Triathlon Team Dachowa
14. Borowski Witold 1961 Borowski Triathlon Team Sieraków Wlkp
15. Brukwińska Marta 1990 Choryń
16. Bugalski Wojciech 1978 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz
17. Bylina Bartosz 1972 Poznan
18. Cherednikov Stepan 1990 Cityzen_ Poznań
19. Chłosta Marek 1975 KAZIKI Myślenice
20. Chorolewski Pawel 1990 Ławka Team Lubin
21. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
22. Czaja Kamil 1983 Szczecin
23. Daleszyński Michał 1980 Łękna Król Szczecin
24. Danielkiewicz Jarek 1975 Lubin
25. Dawidowicz Maciej 1978 TRISPACE/TREK Brzoza
26. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Rokietnica
27. Domagała Marcin 1985 365sportu.pl Poznań
28. Domaradzki Wojciech 1983 Zgrupka Team Poznan
29. Domino Krystian 1975 GVT Głogów
30. Drożdż Małgorzata 1979 Akademia Mistrzów Sportu Sadki
31. Drózd Artur 1976 Tridea Warszawa
32. Drzastwa Stanisław 2000 RAK TEAM Słupsk
33. Dunaj Paweł 1982 GT RAT Wrocław
34. Dur Bartłomiej 1992 RCF Poznań Poznań
35. Dura Zofia 1997 KWILCZ
36. Dwojacki Wojciech 1992 KAZIKI Warszawa
37. Dziak Artur 1981 Sport Freaks Poland Wrocław
38. Fabisz Rafał 1974 NO NAME Dopiewiec
39. Fiegel Wojciech 1978 TRISPACE/TREK Bydgoszcz
40. Fijałkowski Dominik 1978 Porsche Inter Auto Polska Poznań
41. Filipiak Damian 1992 16 Batalion Remontu Lotnisk Jarocin
42. Filipiak Dominik 1995 DominoTRI Luboń
43. Fulczyk Agnieszka 1980 Koziegłowy
44. Gancarz Piotr 1984 Drużyna G Szczecin
45. Gedowski Paweł 1993 GSK FIT PIORUNY Poznań
46. Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team Poznań
47. Głowski Dariusz 1983 Motiv Home Team Konarskie
48. Gnat Jakub 1977 Swim2Tri Mierzyn
49. Gniot Jacek 1971 TRISPACE/TREK Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz
50. Gorwa Robert 1978 TRIDARKO szczytniki
51. Goszka Jakub 1998 GOD-DENT Sząbruk
52. Górecki Tomasz 1986 PTT DELTA PŁOCK
53. Górniak Jacek 1987 Dąbrówka
54. Górski Łukasz 1982 AHL-Łukasz Górski Kamień
55. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
56. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Poznań
57. Gwiaździński Jakub 1985 Szczecin
58. Haj Tomasz 1974 Buk
59. Hankiewicz Artur 1979 CTS cityzen_ direct floor Poznań
60. Hejnicki Dariusz 1987 Don Trucking Group Szubin
61. Hołubowicz Jacek 1988 KS POSNANIA Poznan
62. Hotała Anna 1982 - Wrocław
63. Izydor Karolina 1981 Garby
64. Jacewicz Kamil 1983 FITNESS PIEKARY LEGNICA Legnica
65. Jackowski Adam 1980 ADAMO ONE TWO TRI Kamionki
66. Jadczuk Jakub 1984 SWIM2TRI Szczecin
67. Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP Poznań
68. Jankowiak Radek 1982 Poznań
69. Jankowska Zuza 1996 Poznań
70. Jarmużek Mikolaj 1988 Skrzynki
71. Jaroniec Adam 1985 Trinergy Chyby
72. Jaroniec Lech 1982 IronWay Team Mościenica
73. Jasiński Bogusław 1953 Karpacz
74. Jaszkul Wojciech 1988 Gorzów Wlkp.
75. Jędrycha Artur 1975 IM INSPIRATION Dąbrowa Górnicza
76. Joachimiak Marek 1991 Tritogo Smolec
77. Juszczak Paweł 1986 Ławka Team Lubin
78. Kaczmarek Hubert 1973 CZARNE WIEWIÓRY DOPIEWO
79. Kaczmarek Karol 1993 KACZMAREK TRI TEAM Poznan
80. Kaczorowski Marcin 1983 Brzeg Dolny
81. Kadej Robert 1990 TRI GRANDA WOŁÓW WOŁÓW
82. Kajetanowicz Krzysztof 1981 Triclub Warszawa
83. Karzkowiak Wojciech 1970 #dawajkalach Zielona Gora
84. Kasprzak Paweł 1989 Poznań
85. Kasprzak Paweł 1989 Poznań
86. Kawczyński Marek 1987 Śrem
87. Kazimierczyk Adam 1980 PTT DELTA Płock
88. Kędzierski Tomasz 1981 Sport Freaks Poland Wrocław
89. Kieczur Wojciech 1985 Borówiec
90. Kitkowski Arkadiusz 1976 SUPERSNOW Lądek Zdrój
91. Klamka Michał 1980 ATC Power Poznań
92. Kolański Mateusz 1989 Warszawa
93. Kolasiński Jakub 2001 Poznań
94. Kolczyński Krzysztof 1986 Kłopot
95. Komasa Ryszard 1974 Będlewo
96. Konieczny Remigiusz 1977 CITYZEN Poznań
97. Korzeniewski Cezary 1990 IN-Software Poznań
98. Kosmaczewski Irek 1977 Pobiedziska
99. Kotecki Szymon 1983 Polonia Środa Środa Wlkp
100. Kotowski Paweł 1989 GT RAT Wrocław
101. Kowalik Jan 1960 Kraków Kraków
102. Kowalik Michał 1992 Kraków
103. Kowalski Grzegorz 1986 Warszawa
104. Kozanecki Adam 1976 Jasin
105. Koziej Patryk 1985 Ławka Team Lubin
106. Kozłowicz Mateusz 1986 Wałbrzych
107. Kraśniewski Jakub 1978 Poznań
108. Kubczak Janek 1993 Tri Merixstudio Poznan
109. Kubiaczyk Tomasz 1988 Nekla
110. Kucharczyk Kamil 1987 Tri Not To Die Poznań
111. Kucharski Bartłomiej 1991 Warszawa
112. Kuriata Zofia 2003 BULLET TEAM Stary Wielisław
113. Kwiatkowski Łukasz 1992 Bednarski Tri Team Łódź
114. Latkowski Mariusz 1982 Sport Freaks Poland Wroclaw
115. Latos Janusz 1962 ECO CARS Środa Wlkp
116. Leks Ireneusz 1963 Zielona Góra
117. Leszczyński Konrad 1984 energetyczni jak tokamaki Tarnowo Podgórne pow. poznańsk
118. Leśko Paweł 1985 Sport Freaks Poland Wroclaw
119. Lewandowski Paweł 1985 Charzyno - Super Wieś! Borówiec
120. Lewartowska Agnieszka 1975 KTB Kuny Poznań
121. Lewartowski Konrad 1970 KTB Kuny Poznań
122. Lewicki Mateusz 1994 Poznań
123. Lisek Andrzej 1986 LISEK Poznań
124. Lisiak Patryk 1975 PZU Sport Team Poznań
125. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w Gębie Poznań
126. Ławicki Marcin 1986 CCC Team Lubin
127. Łącka Marta 1992 KAZIKI Warszawa
128. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
129. Łukaszewicz Bartosz 1991 Chyby
130. Madej Tomasz 1981 Reckitt Białobrzegi
131. MaŁkowski Zbigniew 1973 Komorniki MTB Team Szreniawa
132. Marciniak Kuba 1991 Poznań
133. Markowski Przemysław 1974 THE GOOD OLE BOYS Poznań
134. Matyja Andrzej 1978 Kłobuck
135. Mazur Tomasz 1985 - Kraków
136. Medyk Damian 1988 Wrocław
137. Meissner Wojciech 1996 36 Minut Śrem Śrem
138. Messyasz Krzysztof 1981 BIMARKO&WELDA&GALI TEAM Oława
139. Modrzyk Arkadiusz 1985 Centrum Medycyny Sportowej Olimp /Tri Amo Babimost
140. Mroczkowski Karol 1990 ALOHA Triathlon Team Wrocław
141. Naczk Jakub 1986 Pan Luboń
142. Nenkała Mateusz 1993 Jerzyk Team Leszno
143. Newski Dariusz 1972 TEAM RUN GOŁAŃCZ Gołańcz
144. Niedzielak Łukasz 1990 BHT Petra Płock Kamionki
145. Niemczewski Rafał 1978 Piast Kobylnica Kobylnica
146. Niestępski Paweł 1990 Kalach Team Legionowo
147. Nowacka Dominika 1991 Kuźnia Triathlonu Warszawa
148. Nowak JÓzef 1969 Czerlejnko biega czerlejnko
149. Nowak Marcin 1978 Piła
150. Nowicki Marcin 1978 GVT Mierzyn
151. Nowicki Tomasz 1965 SZWLA STARGARD STARGARD
152. Olesiewicz Piotr 1992 Team ZabieganeDni Józefosław
153. Owczarz Wojciech 1991 Niepodległe Królestwo Demptowa Gdynia
154. Ozimek Damian 1983 GT Kona opole Pustków
155. Ożarowski Cezary 1976 San Escobar Gruszczyn
156. Pastuszek-Botor Agnieszka 1986 GT RAT Wroclaw
157. Patera Jacek 1971 Boleslawiec
158. Perkowski Marcin 1983 Gora
159. Perkowski Piotr 1985 Tarnowo Podgórne
160. Piesik Dawid 1990 Bydgoszcz
161. Piguła Agnieszka 1978 UAM Triathlon Poznań Poznań
162. Podskok Dominik 1978 CHANGE IT Dąbrówka
163. Popiel Iwona 1974 TGV CLUB/BK SPORTS Kościan
164. Posacki Zbigniew 1977 Wołów Biega Lubiąż
165. Prałat Filip 1988 TRISPACE/TREK Piła
166. Prokopowicz Piotr 1996 Litwin Sports Wałbrzych
167. Przybylski Tomasz 1976 Tri Tomaj Borówiec
168. Przybysz Katarzyna 1983 Swim2tri Szczecin
169. Pusz Janusz 1987 Szczecin
170. Puzicki Tomasz 1976 Polonia Środa Dominowo
171. Rodriguez Estevez Jesus 1984 TRIMP Wroclaw
172. Różański Piotr 1987 KRT POZNAŃ (POZNAŃNOWE MIASTO)
173. Rużyło Patryk 1987 FitStyle Team Brzeg Dolny
174. Rybak Remigiusz 1977 TRISPACE/TREK Białe Błota
175. Rydlichowski Rafał 1974 BACKTEAM Swarzędz
176. Rymarkiewicz Małgorzata 1983 Klinika Triathlonu Bydgoszcz
177. Sałatka Tomasz 1975 ZKS Drzonków Zabór
178. Siatecki Paweł 1992 Poznań
179. Sitkiewicz Grzegorz 1986 Brzeg Dolny
180. Sitko Krzysztof 1984 Poznan
181. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
182. Skupin Mariusz 1986 Polkowice
183. Slowik Michal 1985 Tritogo Smolec
184. Słoma Adrian 1990 Speed Feet’’16 / TGV Kościan Kościan
185. Snela-Daleszyńska Sabrina 1980 Łękna król Szczecin
186. Sobański Wojciech 1980 PCC Squad Tąpadła
187. Sobik Andrzej 1978 Czyżowice
188. Sobolewska Ewa 1993 GT RAT Wrocław
189. Socha Michał 1982 Litwin Sports Iwiny
190. Stachowiak Sebastian 1979 HotelNeklaActivTeam Czerniejewo
191. Stachowski Tomasz 1989 Stachhu Team Borkowo
192. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo
193. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo
194. Statucki Michał 1985 Lusówko
195. Stawowy Jakub 1989 Poznań
196. Stefaniak Asia 1988 Leszczyny
197. Sulkowski Piotr 1980 oKuchnie.pl Szczytniki
198. Swedrowski Jacek 1977 TRITON KONIN Konin
199. Szkodziński Paweł 1976 Amatorska Grupa CCC Lubin
200. Szoplik Zenon 1974 Leszno
201. Szymańska Agnieszka 1981 SKS Oborniki Oborniki
202. Szymkowiak Norbert 1994 GALIBIER BIKEFUN TEAM Poniec
203. Śledź Mikołaj 1996 Poznań
204. Śmigaj Norbert 1975 Głogów
205. Świątek Łukasz 1986 MBC Nowe Chechło
206. Świtała Krzysztof 1976 Niagara Rakoniewice
207. Tokarski Damian 1972 Piotrków Kujawski
208. Tomaszewska Anna 1988 777 Stęszew
209. Tomczak Jakub 1996 Luboń
210. Tomczuk Bartosz 1984 Kalisz
211. Tomczyk Marcin 1976 SPORTEVO Gdańsk
212. Trośniak Piotr 1972 Białogard
213. Trzcielinski Patryk 1980 Kuźnia Triathlonu Żerków
214. Turczyński Patryk 1989 Poznań
215. Wachowiak Filip 1991 Daszewice
216. Walkowiak Justyna 1997 Walkołajak Team Borowo-Młyn
217. Walkowiak Łukasz 1997 #Charty_Jarka Miękowo
218. Wańczyk Paweł 1988 #DawajKalach SMOLEC
219. Wawrzyniak Krzysztof 1966 Poznań
220. Weber Paweł 1973 REHAU Crossactive Psarskie
221. Wendland Pawel 1980 Sport Freaks Poland Wrocław
222. Wieczorek Jarosław 1967 ROMAG Suchy Las
223. Wieczorkiewicz Maciej 1985 Crazy&Fiery Poznań
224. Wielgus Mariusz 1991 Konarzewo
225. Wierzbicki Michał 1991 Willow/Triathlonista.com/Zgrupka Świebodzin
226. Wilgucki Marek 1989 Sport Freaks Poland Wrocław
227. Wiśniewski Filip 1988 ŁAWKA TEAM Szklary Górne
228. Witczak Agnieszka 1976 Łękno
229. Witkowski Damian 1981 Krotoszyn
230. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Nowe Borówko
231. Wołodko Grzegorz 1977 Capgemini Smolec
232. Wostal Aleksander 1992 Streamsoft - producent systemów ERP Zawada
233. Wójtowicz Wojciech 1986 Patra Group Wojciech Wójtowicz pobiedziska
234. Wójtych Robert 1972 Triathlon Team Aquapark Wągrowiec Gołańcz
235. Wysoczański Paweł 1990 TRI GRANDA WOŁÓW Wołów
236. Wysz Damian 1979 I’M INSPIRATION /Porsche Obornicka Poznań Poznań
237. Zaklińska Katarzyna 1976 Gliwice
238. Zawierucha Karol 1990 Bezrzecze
239. Ząbek Zdzisław 1965 PCUZ Run Team Polkowice
240. Zdrojewski Grzegorz 1972 HotelNeklaActivTeam Czerniejewo
241. Zduńczyk Krzysztof 1992 TRINITY Gdańsk
242. Zieliński Robert 1978 KS Posnania Luboń
243. Zięba Adam 1973 TRISPACE/TREK Bydgoszcz