Lista startowa

GreatMan Trilogy

Triathlon KOŚCIAN - Nowy Dębiec 12.09.2021


Liczba zgłoszonych zawodników: 344

Dystans 1/8IM NON-DRAFT

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Augustyn Adam 1980 LitWIN SPORTS Strzelin
2. Auguścik Piotr 1972 KS Posnania Kórnik
3. Babis Izabela 1985 Wrocław
4. Bamber Marek 1982 Kokorzyn
5. Bartkowiak Piotr 1972 TGV Club Kościan
6. Błach Marek 1977 Oleśnicka Grupa Triathlonowa Sokołowice
7. Bohdanowicz Patrycja 1984 Patrycja Bohdanowicz Bydgoszcz
8. Borowiak Maciej 1981 Zdun Triathlon Team | Brewa Kalisz
9. Borzeszkowski Nikodem 2001 Borówiec
10. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo
11. Chachulski Antoni 2005 Litwin sport Wysoka
12. Chmiel Mateusz 1986 Ogniwo Góra
13. Chrzanowska Alicja 2003 Kościan
14. Chwiałkowski Cyprian 1994 CHWIAŁKOWSKI TEAM Machliny
15. Cichowlas Marcin 1978 POLONIA ŚRODA Środa Wielkopolska
16. Ciechomski Robert 1970 GRB Budo-hurt Team Łódz
17. Czerwiński Michał 1989 TriDarKo Gniezno
18. Dańkowski Dominik 2000 LITWIN SPORTS Wroclaw
19. Demski Paweł 1987 Owidz
20. Dworczak Małgorzta 1976 WHY NOT Zbrudzewo
21. Forc Cyprian 1986 forc.me Poznan
22. Gajewski Andre 1982 KS Posnania Poznań
23. Galus Lukasz 1978 IronWay Team Tulce
24. Gauza Mariusz 1974 Jarocin Jarocin
25. Giers Robert 1979 Kościan TRI Team Nowy Lubosz
26. Główczyński Bartosz 1982 ISPS Bartosz Główczyński Szczecin
27. Gomma Nataliia 1989 Wroclaw
28. Górniak Julia 2004 sws Obrzycko
29. Górska Amelia 2005 litwin sports Dobrzykowice
30. Gryniewicz Andrzej 1981 POZNAŃ
31. Grzegorek Patryk 2000 Drzonek
32. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
33. Gwiazdowski Sebastian 1986 Tower Triathlon Team Wieruszów
34. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
35. Herjan Rafał 1989 Szamotuły
36. Hewczuk Katarzyna 1986 GT RAT Wrocław
37. Hoffmann Bartosz 1969 CompuTec Team Wschowa
38. Hohensee Barbara 1994 Kościan
39. Hyży Dominik 1985 Outlet AGD www.wgniecione.pl/ HYŻY Team Suchy Las
40. Jabkowska Marta 1999 Wrocław
41. Jabkowski Robert 1965 Wrocław
42. Jaczun Bartek 1974 ZGRUPKA TEAM Komorniki
43. Jankiewicz Stanisław 1982 Poznań
44. Jaroniec Patrycja 1984 IronWay Team Mościenica
45. Jarzebowska Anna 1978 Sportowy Team Zabki Poznań
46. Jasiński Maciej 1993 Sportowy_Janusz :-) Oborniki Śląskie
47. Jaskot Mariusz 1990 Wigry Rider Legnica
48. Jaworski Marcin 1979 Poznań
49. Jędrzejczyk Piotr 1972 OGT Oleśnica Oleśnica
50. Jurkiewicz Daniel 1978 1978 Poznań
51. Jurkowski Artur 1967 Ruszowice
52. Kaczan Jakub 1985 Śrem
53. Kaczmarek Katarzyna 1972 Kaczmarek Baranowo
54. Kaczmarek Piotr 1958 Uparty Dziadek chyby
55. Kaczor Klaudia 1997 ZABÓR
56. Kadej Robert 1990 TRI GRANDA WOŁÓW WOŁÓW
57. Kamionka Karolina 1998 Sulechów
58. Kapela Basia 1988 Poznań
59. Kasprzak Piotr 1991 Śrem/Nochowo Śrem/Nochowo
60. Kaźmierski Piotr 1985 śtc śmigiel śmigiel
61. Kądys Marcin 1978 Trigym Szczecin Szczecin
62. Kędziora Alicja 1994 Borek Wlkp
63. Kita Tomasz 1974 Oleśnicka Grupa Triathlonowa Smardzów
64. Kk Piotr 1986 Saturday night fever with book Kobylin
65. Kłodnicki Kacper 1994 OGT Oleśnica
66. Kociucki Jacek 1970 Głogów
67. Kolasiński Damian 1977 KS Posnania Zalasewo
68. Konieczny Remigiusz 1977 CITYZEN Poznań
69. Konieczny Waldek 1989 Dolsk
70. Kościański Adam 1980 TGV Club Kościan
71. Kotas Maciej 1993 Kotasport - Jejkowice Rybnik
72. Kowalikowski Daniel 1990 ™ IRON TEAM Bydgoszcz
73. Kozaczkiewicz Marcel 2003 Litwin Sports Szewce
74. Kozak Igor 1973 św. Jan XXIII Komorniki
75. Król Marcin 1983 Pro 366 Słupca
76. Krzyzanowski Marek 1963 Wrocław
77. Kubaszewski Bartosz 1995
78. Kubiak Kamil 2001 ŁysyZawodnikTriathlonClub Kostrzyn
79. Kubicki Tomasz 1969 Kubusia Team Oleśnica-Oleśnicka Grupa Triathlonowa Oleśnica
80. Kuczyński Mirosław 1979 17WBZ Międzyrzecz
81. Kufel Krzysztof 1981 Patobieganie Warzymice
82. Kurdyś Ksawery 1983 LITWIN SPORTS Wrocław
83. Kurek Piotr 1981 KS Posnania Kucin
84. Kusik Zbigniew 1982 Gira się kręci POZNAŃ
85. Kuźnicka Daria 1992 Rakoniewice
86. Kwiatkowska Julia 1995 TC Mórkowo Lipno
87. Kwinta Kamil 1998 Kalisz
88. Lamperski Wojciech 1968 Wrocław
89. Leks Ireneusz 1963 Zielona Góra
90. Lemieszek Piotr 1998 Poznań
91. Leszczyńska Beata 1985 Kuźnia Triathlonu Dąbrowa
92. Licznierska Alina 1982 OwocBiega Team Plewiska
93. Lojtek Marta 1995 Milicz
94. Łangowski Adam 2001 Poznań
95. Łukaszczuk Grzegorz 1982 Rokietnica
96. Machata Jacek 1978 Wroclaw
97. Machowski Łukasz 1994 Wroclaw
98. Malak Tomasz 1988 TERLAN Poznań
99. Malinowski Mikolaj 1984 Komorniki
100. Marciniak Michał 1983 UKS Cityzen_/BE3 Skórzewo
101. Marciniak Przemyslaw 1985 Cityzen / Kuźnia Triathlonu Skórzewo
102. Marciniak Wiktoria 2000 UKS CITYZEN_/BE3 Plewiska
103. Mcfarlane Oliwia 1982 Go2Tri Bydgoszcz
104. Meissner Jakub 1994 Jeziory Małe
105. Meissner Wojciech 1996 36 Minut Śrem Śrem
106. Męczyński Sławomir 2002 Bolesławiec
107. Męczyński Waldemar 1974 Poznań
108. Mierkiewicz Michał 1987 Środa Wlkp.
109. Minkina Maciej 1987 Wroclaw
110. Mirus Agnieszka 1971 Wrocław
111. Mojsiejczuk Łukasz 1987 Poznań
112. Nawrot Marcin 1988 Kościańskie Towarzystwo Pływackie Kobylniki
113. Nowak Mikołaj 1984 Kościan
114. Nowicki Emil 1988 Leniwe Laćki Jezierzyce Kościelne
115. Onuszko Mateusz 2004 Triathlonowa Legnica Legnica
116. Paczkowski Rafał 1982 Kuźnia Triathlonu Kiekrz
117. Paduszyńska Wioletta 1985 Szymanowski Team 17 WBZ Gorzów Wielkopolski
118. Partyka Łukasz 1979 Poznań
119. Pawlicki Paweł 1982 KPPSP JAROCIN Zapylam jak Pszczółka Witowo
120. Piechocki Marcin 1973 Poznań
121. Piechocki Piotr 2005 Poznań
122. Pieczyński Marcin 1988 TC Mórkowo Lipno
123. Pietraszko Dariusz 1964 Tri Team Bolesławiec Bolesławiec
124. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team Szczytniki
125. Piszczygłowa Robert 1979 No Mercy Wilkowice
126. Polichnowski PaweŁ 1984 TRI POLI GORZÓW WIELKOPOLSKI
127. Polkowska Monika 1978 CTS Skórzewo
128. Poniedziałek Filip 1984 Plewiska
129. Prokopowicz Piotr 1996 Litwin Sports Wałbrzych
130. Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry Luboń
131. Purczyńska Agnieszka 1980 Wicher Siekierki Siekierki Wielkie
132. Purczyński Michał 1980 Sportowy Team Zabki Siekierki Wielkie
133. Radzewski Rafał 1974 ETHICA CLINIC Poznań
134. Rejent Wojciech 1988 Śrem / Nochowo
135. Rosiński Przemysław 1977 RosGros Pamiątkowo
136. Rostecki Tomasz 1968 AGA RUN ZŁOTNIKI
137. Rostek Piotr 1961 Jelonek
138. Roszczka Joanna 1977 Budchem Poznan
139. Rzeźnik Przemysław 1993 Edi Team Zgorzelec Zgorzelec
140. Skorupinski Jarosław 1966 OPONYEXPRESS Wolsztyn
141. Sobańska Barbara 2004 Poznań
142. Sowa Andrzej 1972 -- Chorzów
143. Stachowiak Krzysztof 1982 Dobieżyn
144. Stankiewicz Jakub 1977 ZDUN TRIATLON TEAM Kościelna Wieś
145. Stefaniak Maria 1992 TWDW Warszawa
146. Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team Rosnówko
147. Swat Edyta 1965 Edyta Swat Przeźmierowo
148. Szafraniec Krzysztof 1982 Lean-Tech Run Wrocław
149. Szagun Radosław 1989 Poznań
150. Szarszewski Michał 1977 JerzykTeam Leszno
151. Szelerski Marcin 1988 Oleśnica Grupa Triathlonowa Oleśnica
152. Szelerski Piotr 1988 Oleśnica Grupa Triathlonowa Oleśnica
153. Szewczyk Robert 1978 CalisiaMasters Team22 Skarszew
154. Szymański Dariusz 1967 OSIR KLECZEW KLECZEW
155. Tomaszewski Marcin 1982 Jelcz Triathlon Project Jelcz-laskowice
156. Tomczak Maciej 2005 GTT DIAMENT GNIEZNO Gniezno
157. Turajski Mateusz 1990 Śrem
158. Urbaniak Marta 1982 Sportowy Team Zabki Czapury
159. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Poznań
160. Waligóra Maciej 1987 Wrocław
161. Waligórski Waldemar 1979 Czwarta Dyscyplina Triathlonu Poznań
162. Wawrzak Franciszek 1987 Creatutity Poznań
163. Wielgus Kacper 2001 Ks Posnania Poznań
164. Wilmiński Łukasz 1986 Gorzów Wielkopolski
165. Wisniewski Wojciech 1953 Gora
166. Wiśniewska Magdalena 1993 Kuźnia Triathlonu Poznań
167. Wiśniewski Dawid 1986 IroN9 Poznań
168. Witkowski Krzysztof 2001 Road Bikers Poznań Luboń
169. Wlaźlak Michał 1984 QSL Gorzów Wlkp
170. Włodarczak Katarzyna 1975 Helios Czempiń Team Nowe Borówko
171. Wojakiewicz Matylda 2003 LITWIN SPORTS Ligota Piękna
172. Wojciechowski Hubert 1984 Sulecin
173. Wojciechowski Paweł 1979 Natural EPO Team Kalisz
174. Wojciechowski Piotr 1980 KS Posnania Poznań
175. Wojcieszko Piotr 1981 Chmura Coaching Wroclaw
176. Wolniak Andrzej 1954 Baster Kalisz
177. Wołuń Wiktor 2004 KS Posnania Puszczykowo
178. Wysmolinski Rafał 1977 Biernatki
179. Wysoczański Paweł 1990 TRI GRANDA WOŁÓW Wołów
180. Zamrzycki Leszek 1957 BBL Gorzów Wlkp Gorzów Wlkp
181. Zbierajewski Paweł 1985 KS Posnania Poznań
182. Zdun Damian 1990 zdun@zduntri.pl Kalisz
183. Zemka Katarzyna 1990 IroN9 Poznań
184. Zielińska Justyna 1976 KS Posnania Luboń
185. Zieliński Robert 1978 KS Posnania Luboń
186. Ziuko Michał 1989 Kutno
187. Zub Sławomir 1971 VPP Polska Wrocław
188. Żuk Mateusz 1983 KS Posnania Poznań


Dystans 1/4IM NON-DRAFT

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczak Daniel 1982 Wolsztyn
2. Augustyniak Adam 1986 Łódź
3. Augustyniak Piotr 1976 Bydgoszcz
4. Bajsarowicz Tomek 1977 TRIMP-Triathlon Impulse Jelcz-Laskowice
5. Banasiak Tomasz 1989 RST Software Masters Wrocław
6. Bartczak Robert 1983 GVT Żerniki Wrocławskie
7. Bąk Tymoteusz 1977 merce.com Gliwice
8. Bererzanski Filip 1985 Puszczykowo
9. Błoch Piotr 1987 4T Przeźmierowo
10. Bogaczyk Robert 1978 Kanapkowy Raj NT Nowy Tomyśl
11. Bombski Adrian 1990 Ogt olesnica Olesnica
12. Borucki Witold 1980 TRIMP Jelcz-Laskowice
13. Budziński Rafał 1983 Kościan
14. Bylina Bartosz 1972 Poznan
15. Byrdak Monika 1988 Wrocław
16. Chlebda Zofia 1983 Opole
17. Crawford Graham 1965 Velocity Poznań
18. Czarnecki Sylwester 1975 Oława
19. Danielkiewicz Jarek 1975 Lubin
20. Dembiński Jakub 1990 Kórnik
21. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex ROKIETNICA
22. Domeracki Damian 1980 personal triathlon Łochowo
23. Domino Krystian 1975 GVT Głogów
24. Dziurka Rafal 1976 Skaven Danmark Tarm
25. Fabisz Rafał 1974 NO NAME Dopiewiec
26. Fulczyk Agnieszka 1980 Koziegłowy
27. Garczarek Tomasz 1972 Piękni i młodzi Kościan
28. Glapa Krzysztof 1976 Gołuski
29. Gnat Jakub 1977 Swim2Tri Mierzyn
30. Gorczyca Jakub 1991 GT RAT Wrocław
31. Górecki Tomasz 1986 PTT DELTA PŁOCK
32. Górski Łukasz 1982 AHL-Łukasz Górski Kamień
33. Górski Paweł 1973 liwin sports Dobrzykowice
34. Grupka Adam 1996 Poznań
35. Grzybowska Aneta 1975 Zgrupka Team Kiekrz
36. Hołubowicz Bartłomiej 1988 KS Posnania Poznań
37. Hotała Anna 1982 - Wrocław
38. Jackowski Adam 1980 ADAMO ONE TWO TRI Kamionki
39. Jagaciak Robert 1976 JAGACIAK TEAM NOWY LUBOSZ
40. Janicki Dariusz 1975 komorniki komorniki
41. Jaroniec Adam 1985 Trinergy Chyby
42. Jaroniec Lech 1982 IronWay Team Mościenica
43. Jasiczek Radosław 1979 Żelazna Świdnica Świdnica
44. Jasielska Adriana 1979 POZNAŃ
45. Jasielski Maurycy 1977 POZNAŃ
46. Jasiński Bogusław 1953 Karpacz
47. Jaszczak Tomek 1979 CoreClinic Poznań
48. Joachimiak Marek 1991 Tritogo Smolec
49. Jopek Tomasz 1986 SATORI Poznań
50. Jurkiewicz Mariusz 1979 FCNB TEAM OCHAL Inowrocław
51. Juzof Sebastian 1996 Poznań
52. Kaczmarek Hubert 1973 CZARNE WIEWIÓRY DOPIEWO
53. Kanicki Tomasz 1987 VPP Team Brzeg Dolny
54. Karzkowiak Wojciech 1970 #dawajkalach Zielona Góra
55. Kazimierzak Lukasz 1984 PK Projekt Wrocław
56. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza Grodzisk Wielkopolski
57. Kmieć Karolina 1983 TM Iron Team Bydgoszcz
58. Knapik Karol 1990 #DawajKalachTeam Osielsko
59. Koch Przemek 1986 Śrem, Psarskie
60. Kokot Michał 1986 Oleśnicka Grupa Triathlonowa Oleśnica
61. Konieczny Marcel 1996 Koszal Triathlon Jeziora Wielkie
62. Kończak Waldemar 1982 valdisport Polkowice
63. Kosiński Maciej 1993 rozwojnaetacie.pl Komorniki
64. Kotowski Norbert 1984 LitWIN SPORTS Wrocław
65. Kraśniewski Jakub 1978 Poznań
66. Krause Tomasz 1983 Wrocław
67. Król Paweł 1984 Oleśnicka Grupa Triathlonowa Syców
68. Kruszyna Dawid 1986 TRIATHLONOWA LEGNICA Legnica
69. Kubiaczyk Tomasz 1988 Nekla
70. Kwiatkowski Daniel 1989 Szkocja
71. Kwiczor Wojciech 1980 Poznań
72. Lewandowski Bartosz 1987 Poznań
73. Lindner Marek 1980 Wrocław
74. Lisiak Patryk 1975 PZU Sport Team Poznań
75. Lizik Arkadiusz 1979 Gowarzewo
76. Lubarski Marcin 1984 KS Posnania Poznan
77. Łagódka Marek 1957 gmina Izbicko Borycz
78. Łuczak Adam 1984 MAVERICKS Stare Oborzyska
79. Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań Poznań
80. Maciejewska Karolina 1975 Wrocław
81. MaŁkowski Zbigniew 1973 Komorniki MTB Team Szreniawa
82. Marcinek Tomasz 1991 ™ IRON TEAM Racibórz
83. Matyja Andrzej 1978 Kłobuck
84. Modrzykt Arkadisz 1985 Centrum medycyny sportowej Olimp Tri -Amo Babimost
85. Naczk Jakub 1986 Pan Luboń
86. Nenkała Mateusz 1993 Jerzyk Team Leszn
87. Niewiedział Tomasz 1969 TNT Tri Poznań
88. Nowaczyk Maciej 1982 Mocni w Gębie Baranowo
89. Nowaczyk Przemysław 1980 Best Drive Ba-Mar KościanStare Oborzyska
90. Nowak Ania 1983 Motiv Home Team Siekierki Wielkie
91. Nowak JÓzef 1969 Czerlejnko biega czerlejnko
92. Nowak Marcin 1978 Piła
93. Nowak Paweł 1982 Motiv Home Team Siekierki Wielkie
94. Nowicki Cezary 1976 Niemaleko Poznań
95. Nowicki Marcin 1978 GVT Mierzyn
96. Olender Grzegorz 1978 Wrocław
97. Orłowski Łukasz 1986 ŻELAZNA ŚWIDNICA Swidnica
98. Owsiannik Grzegorz 1976 Legnica
99. Perkowski Marcin 1983 Góra
100. Perkowski Piotr 1985 Tarnowo Podgórne
101. Pietrzak Marcin 1984 Ostroda
102. Piguła Agnieszka 1978 UAM Triathlon Poznań Poznań
103. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w Gębie Czempin
104. Plaga Daria 1992 m. Poznań
105. Podkalicki Tomasz 1989 Santander Wrocław
106. Popiel Iwona 1974 TGV CLUB/BK SPORTS Kościan
107. Posacki Zbigniew 1977 Wołów Biega Lubiąż
108. Przybylski Tomasz 1976 Tri Tomaj Borówiec
109. Przybysz Katarzyna 1983 Swim2tri Szczecin
110. Rodriguez Estevez Jesus 1984 TRIMP Wroclaw
111. Ruzylo Patryk 1987 FitStyle Team Brzeg Dolny
112. Rybicki Artur 1998 SGSP Radzanów
113. Ryfa Maciej 1993 REHAU Crossactive Borówiec
114. Sacharczuk Marek 1978 Kamionki
115. Sałatka Tomasz 1975 ZKS Drzonków Zabór
116. Sażalski Piotr 1985 1.GPR Psarskie, Śrem
117. Schmidt Marcin 1971 Suchy Las
118. Słoma Adrian 1990 TGV Kościan/ Speed Feet’16 Kościan
119. Słowik Michał 1985 Tritogo smolec
120. Stafiński Andrzej 1993 Poznań
121. Staniek Agata 1997 BS TRI Mogilno
122. Stasiak Paweł 1986 GT RAT Wrocław
123. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo
124. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo
125. Steinke Jacek 1967 Piła
126. Stępień Małgorzata 1982 Sportowy team żabki Poznań
127. Störk Michael 1966 Poznań
128. Sulkowski Piotr 1980 oKuchnie.pl Szczytniki
129. Szewczuk Patryk 1992 Świecie
130. Szymanski Wojciech 1980 Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki Klodawa
131. Szymczak Jakub 1997 Tuliszków
132. Szymczak Marcin 1979 8 Zielona Góra
133. Śrama Mikołaj 2002 Czerniejewo
134. Tepper Marcin 1977 Budchem Kórnik
135. Tomaszewska Anna 1988 777 Stęszew
136. Tomaszewski Mikolaj 1983 DMTrade Mikolaj Tomaszewski Kościan
137. Trzcielinski Patryk 1980 Kuźnia Triathlonu Żerków
138. Turczyński Patryk 1989 Poznań
139. Turek Tomasz 1995 Wrocław
140. Verheyden Sam 1985 Nysa
141. Wański Przemysław 1984 Mocni w gębie Poznań
142. Wargacki Piotr 1981 ™ IRON TEAM Bydgoszcz
143. Wierzbicki Michał 1991 Willow/Triathlonista.com/Zgrupka Świebodzin
144. WierzbiŃski Dawid 1990 Zgrupka Poznań
145. Wiśniewski Filip 1988 Ławka Team Szklary Górne
146. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Nowe Borówko
147. Wojciechowski Norbert 1980 Altom Gniezno Gniezno
148. Wojdecka Karolina 1986 MBC Team Warszawa
149. Woźniak Oktawiusz 1985 Poznań
150. Woźniak Radosław 1983 Bydgoszcz
151. Woźnicki Adam 1986 Kuźnia Triathlonu Chomęcice
152. Wysz Damian 1979 I’M INSPIRATION /Porsche Obornicka Poznań Poznań
153. Zaremba Leszek 1983 Triathlonowa Legnica Legnica
154. Ząbek Zdzisław 1965 PCUZ Run Team Polkowice
155. Żuchowska Magdalena 1978 Litwin Sports Smolec
156. Żuchowski Dawid 1977 Litwin Sports Smolec