Lista startowa

GWiNT Ultra Cross

11-12.05.2018
Dystans: 55km | 110km | 161km


Liczba zgłoszonych zawodników: 502

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 502


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
2. Adamczyk Ania 1978 Gołuski Mini_GWiNT-55km tak
3. Andrzejewicz Paweł 1978 Żary Runners Team Mini_GWiNT-55km tak
4. Asayevich Roman 1964 Amatar Mini_GWiNT-55km tak
5. Banaszczak Izabela 1984 Speed Feet'16 Mini_GWiNT-55km tak
6. Baran Piotr 1981 Świat Maratończyka Kożuchów Mini_GWiNT-55km tak
7. Baranowska Monika 1980 Speed Feet Mini_GWiNT-55km tak
8. Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
9. Bednarczyk Tomasz 1984 Trzcianka Mini_GWiNT-55km tak
10. Betlej Marcin 1971 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
11. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
12. Bobrowska Anna 1982 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
13. Bojarczuk Krzysztof 1987 biegiemmarsz.pl Mini_GWiNT-55km tak
14. Borkowska Ewa 1952 Złotów Mini_GWiNT-55km tak
15. Borowiak Szymon 1981 Gronòwko Mini_GWiNT-55km tak
16. Borowiecka Agnieszka 1979 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
17. Broczkowski Tomasz 1985 GB Wielkopolscy Biegacze Mini_GWiNT-55km tak
18. Brok Jacek 1970 Plewiska Mini_GWiNT-55km tak
19. Brudło Krzysztof 1987 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
20. Brygier Damian 1990 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
21. Brzewiński Jacek 1972 Bolt Trzemeszno Mini_GWiNT-55km tak
22. Brzeziecki Robert 1980 KREISEL RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km tak
23. Bubel Alina 1969 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
24. Buchalski Rafal 1993 Rebellion of Free Runners Mini_GWiNT-55km tak
25. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
26. Chmiel Grzegorz 1970 Kożuchów Mini_GWiNT-55km tak
27. Cichecki Paweł 1973 Młyn Papiernia Mini_GWiNT-55km tak
28. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
29. Ciebielski Michał 1972 1972 Mini_GWiNT-55km tak
30. Ciesielski Jakub 1984 TAKT / VIACON Mini_GWiNT-55km tak
31. Ciesielski Janusz 1964 TAKT Mini_GWiNT-55km tak
32. Cwojdziński Piotr 1978 NIGHT RUNNERS Mini_GWiNT-55km tak
33. Cybułka Mariusz 1982 STAŚ BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
34. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA Mini_GWiNT-55km tak
35. Czaronek Piotr 1972 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
36. Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
37. Domański Patryk 1991 #teambiegiwlkp Mini_GWiNT-55km tak
38. Drgas Roman 1982 Prochy Mini_GWiNT-55km tak
39. Duda Marcin 1980 Ofix.pl Bike Team Mini_GWiNT-55km tak
40. Dutkowiak Aleksandra 1981 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
41. Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
42. Dysarz Jan 1987 BROWAR GRODZISK Mini_GWiNT-55km tak
43. Dzierkacz Paweł 1975 Beagle Runners Team Mini_GWiNT-55km tak
44. Dzierla Marcin 1982 Żerków Mini_GWiNT-55km tak
45. Dziura Adam 1973 TEAM Oldenburg Mini_GWiNT-55km tak
46. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
47. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice Mini_GWiNT-55km tak
48. Fornalik Sławomir 1976 postęp pniewy team Mini_GWiNT-55km tak
49. Frański Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
50. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
51. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
52. Gierczak Tomasz 1976 Pani Mini_GWiNT-55km tak
53. Głębocka Agata 1990 Above2000/Polacy Biegają w Uk Mini_GWiNT-55km tak
54. Gmerek Paweł 1974 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
55. Godlewski Tomasz 1980 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
56. Gorączniak Anna 1990 KobietyBiegaja.pl Mini_GWiNT-55km tak
57. GorĄczniak Maciej 1978 PENER Z JEŻYC Mini_GWiNT-55km tak
58. Górniak-Antkowiak Agnieszka 1978 Oborygeni Mini_GWiNT-55km tak
59. Gracz Robert 1995 Wkurw_Team Mini_GWiNT-55km tak
60. Grajewska Beata 1974 GRAJEWSCY TEAM Mini_GWiNT-55km tak
61. Grajewski Sławomir 1970 Tulce Mini_GWiNT-55km tak
62. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
63. Grobelny Dawid 1980 GreatGratula feat. GKS Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
64. Grobelny Patryk 1989 GKS Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
65. Grochowska Joanna 1964 Czupel Team Mini_GWiNT-55km tak
66. Gruch Andrzej 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
67. Guzik Bartosz 1981 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
68. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
69. Hancyk Szymon 1984 BROWAR GRODZISK Mini_GWiNT-55km tak
70. Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
71. Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team Mini_GWiNT-55km tak
72. Hordecki Marcin 1977 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
73. Hrab Wojciech 1982 NIGHT RUNNERS Mini_GWiNT-55km tak
74. Jackiewicz Agnieszka 1978 KKB Mini_GWiNT-55km tak
75. Jackiewicz Artur 1980 KKB Mini_GWiNT-55km tak
76. Jakszta Filip 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
77. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
78. Jamrug Tomasz 1982 Żnin Mini_GWiNT-55km tak
79. Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power Mini_GWiNT-55km tak
80. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
81. Jaroni Tomasz Marcin 1977 handex poznań Mini_GWiNT-55km tak
82. Jarzembowski Tomasz 1980 WYBIEGANI TEAM Mini_GWiNT-55km tak
83. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze Mini_GWiNT-55km tak
84. Jaworski Waldemar 1962 Strzegomska Dwunastka Mini_GWiNT-55km tak
85. Jaźniewicz Artur 1984 MLG Mini_GWiNT-55km tak
86. Jedynak Izabelka 1976 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
87. JeŻ Jolanta 1976 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
88. Jędrzak Przemysław 1973 wybiegani team Mini_GWiNT-55km tak
89. Józefowski Karol 1990 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
90. Jóźwiak Anita 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
91. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp Mini_GWiNT-55km tak
92. Juszczak Paweł 1990 Postęp Pniewy Team Mini_GWiNT-55km tak
93. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers Mini_GWiNT-55km tak
94. Kaczmarek Dominik 1982 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
95. Kaczmarek Joanna 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
96. KaŃduŁa Klaudia 1980 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
97. Kawa Hubert 1989 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
98. KaŹmierowski Dariusz 1978 PAPROĆ Mini_GWiNT-55km tak
99. KiciŃski Maciej 1980 NIGHT RUNNERS Mini_GWiNT-55km tak
100. Kimmig Michael 1965 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
101. Kliks Adam 1972 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
102. Kłosowski Krzysztof 1981 Biegam Bo Nie Lubię Mini_GWiNT-55km tak
103. Kmiecik Marek 1981 Danflor Team Mini_GWiNT-55km tak
104. Knapp Jamusz 1982 NETBOX BIEGA / GET /LeszNo Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
105. KochaŃski Igor 1965 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
106. Kolski Jacek 1978 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
107. Kołoch Krzysztof 1994 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
108. Kondera Zbigniew 1975 4 RUN TEAM PIŁA Mini_GWiNT-55km tak
109. Konieczna Angelina 1985 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
110. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
111. Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
112. Korek Ewa 1983 Złotniki Mini_GWiNT-55km tak
113. Kotecki Paweł 1992 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
114. Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km tak
115. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km tak
116. Kozieł Marta 1989 Nowy Tomysl Mini_GWiNT-55km tak
117. Kozłowska Iwona 1973 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
118. Kozłowska Kornelia 1987 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
119. Kozłowski Tomasz 1970 LeszNo Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
120. Kraśner Łukasz 1981 GreatGratula Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
121. Krause Dawid 1976 Leszczynscy Patrioci Mini_GWiNT-55km tak
122. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
123. Królik Krzysztof 1959 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
124. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
125. Kryś Aleksandra 1992 Opalenica24.info/ CiztyZen Mini_GWiNT-55km tak
126. KsiĄŻek Sebastian 1979 RUNNER Sam Po Lesie Mini_GWiNT-55km tak
127. Kubiak Rafał 1977 PPRK Mini_GWiNT-55km tak
128. Kubowicz Zbigniew 1966 KAS Mini_GWiNT-55km tak
129. Kukla-Kowalska Alicja 1978 Biegam bo nie lubię Mini_GWiNT-55km tak
130. Kulesza Grzegorz 1967 NIGHT RUNNERS Września Mini_GWiNT-55km tak
131. Kuske Martyna 1984 night runners gniezno Mini_GWiNT-55km tak
132. Kusz Radek 1975 Kroliczki w Plecaku Mini_GWiNT-55km tak
133. Kwacz Krzysztof 1976 On The Move Mini_GWiNT-55km tak
134. Kwiatkowska Marta 1987 Beagle Runners Team Mini_GWiNT-55km tak
135. Kwiecien Barbara 1971 Piecowice Mini_GWiNT-55km tak
136. Kwiecińska Marta Dorota 1982 Poznań/Charty/Remmers Mini_GWiNT-55km tak
137. Kwinto Lidia 1972 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
138. Lewandowski Dawid 1989 FSW TEAM Mini_GWiNT-55km tak
139. Ludwikowska Marta 1992 Speed Feet'16 Mini_GWiNT-55km tak
140. Łagoda Łukasz 1980 AKTIV REHABILITACJA Mini_GWiNT-55km tak
141. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
142. Maciejewska Kamila 1981 Ślimaki Barcin/BOSiR Mini_GWiNT-55km tak
143. Macuk Maciej 1970 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
144. Maćkowiak Paweł 1990 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
145. Majchrzak Piotr 1971 ORANGE POLSKA Mini_GWiNT-55km tak
146. Majewski Radosław 1979 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
147. Maliszewski Miłosz 1989 RKS Huwdu Mini_GWiNT-55km tak
148. Mantura Marek 1980 Kb wikon Nowa Sol Mini_GWiNT-55km tak
149. Marciniak Michał 1979 Berserkers Team Wlkp Mini_GWiNT-55km tak
150. Marszałkiewicz Joanna 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
151. Maślanka Klaudia 1992 Drawsko Pomorskie Mini_GWiNT-55km tak
152. Matyja Rafał 1988 LeszNolimits Runners Mini_GWiNT-55km tak
153. Mazanka Jakub 1976 Borówiec Mini_GWiNT-55km tak
154. Maziec Dariusz 1980 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL Mini_GWiNT-55km tak
155. Mazur Wiktor 1986 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
156. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
157. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
158. Michajluk Bogdan 1959 Sadków Mini_GWiNT-55km tak
159. Michalak Dawid 1983 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
160. Michalska Joanna 1981 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
161. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team Mini_GWiNT-55km tak
162. MiĘkiszak Kamil 1993 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
163. Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
164. Mileszko Wojciech 1989 FSW TEAM Mini_GWiNT-55km tak
165. Mleczak Artur 1973 KGB Grzmot Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
166. Moritz Rafał 1976 Ślimaki Barcin Mini_GWiNT-55km tak
167. Mrugalska Liliana 1991 Netbox Biega Mini_GWiNT-55km tak
168. Mruk Agata 1975 GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
169. Murawicz Adam 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
170. Murawicz Grzegorz 1961 Podlesie Mini_GWiNT-55km tak
171. Muszyński Konrad 1984 Ucho Team Mini_GWiNT-55km tak
172. Najdek Łukasz 1988 GRODZISK WIELKOPOLSKI Mini_GWiNT-55km tak
173. Napierała Tomasz 1977 ABC Tax Mini_GWiNT-55km tak
174. Nawrot Piotr 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
175. Nowaczyk Marek 1977 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
176. Nowak Andrzej 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
177. Nowak Damian (dimas) 1981 Piekarnia Wiejska w Zębowie Mini_GWiNT-55km tak
178. Nowak Jacek 1971 Lesz NO Limits Runners / Endorfina Wschowa Mini_GWiNT-55km tak
179. Nowak Joanna 1975 1975 Mini_GWiNT-55km tak
180. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
181. Olejniczak Piotr 1980 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
182. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega Mini_GWiNT-55km tak
183. Olszewski Jarosław 1969 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
184. Olszewski Piotr 1968 Dom Piwa biega Mini_GWiNT-55km tak
185. Ossig Krzysztof 1977 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
186. Ostajewski Tomasz 1975 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU Mini_GWiNT-55km tak
187. Owczarczak Monika 1984 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
188. Pakulska Magdalena 1976 Blue Sky Travel Mini_GWiNT-55km tak
189. Papaczek Małgorzata 1987 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
190. Para Przemyslaw 1980 LeszNo limits runners Mini_GWiNT-55km tak
191. Paszkiewicz Barbara 1980 Speed Feet'16 Mini_GWiNT-55km tak
192. Perła Adam 1977 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
193. Pieczara Piotr 1966 Hucisko Mini_GWiNT-55km tak
194. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / Gostyń Easy Trail / LeszNo Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
195. Pietrowski Mariusz 1962 POZNAN Mini_GWiNT-55km tak
196. Piński Piotr 1984 Kreisel Running Team Mini_GWiNT-55km tak
197. Piotrowska Agnieszka 1975 gultowybiegaja Mini_GWiNT-55km tak
198. Piotrowski Jarosław 1972 gultowybiegaja Mini_GWiNT-55km tak
199. Podzerek Maciej 1981 Mamy-Biegamy Mini_GWiNT-55km tak
200. Pohl Tomasz 1990 Przemęt Mini_GWiNT-55km tak
201. Powałowska Danka 1978 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
202. Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS Mini_GWiNT-55km tak
203. Przybyła Bartosz 1977 NIGHT RUNNERS GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
204. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
205. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 Mini_GWiNT-55km tak
206. Ptaszyńska Violetta 1965 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
207. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 Mini_GWiNT-55km tak
208. Pydyn Regina 1962 1952 Mini_GWiNT-55km tak
209. Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
210. Radtke Jarosław 1963 Czerwonak Mini_GWiNT-55km tak
211. Radziemski Paweł 1985 ViaCon Mini_GWiNT-55km tak
212. Raflik Sławomir 1978 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
213. Ranecki Piotr 1979 Phoenix Contact Wielkopolska Mini_GWiNT-55km tak
214. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń (Huta Szkła) Mini_GWiNT-55km tak
215. Redlich Adam 1981 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
216. Rosiński Łukasz 1981 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
217. Rosolski Piotr 1984 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
218. Różański Eryk 1987 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
219. Runowski Jakub 1986 Jakub Runowski Mini_GWiNT-55km tak
220. Rutkowski Kazimierz 1959 Kuślin Mini_GWiNT-55km tak
221. Sakowicz Kajetan 1979 Złotów Mini_GWiNT-55km tak
222. Sienkiewicz Grzegorz 1984 VT Mini_GWiNT-55km tak
223. Sikorska Joanna 1992 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
224. Skorupinski Piotr 1983 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
225. Skorupiński Kamil 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
226. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl Mini_GWiNT-55km tak
227. Słapek Maria 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
228. Smaglewski Tomasz 1975 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
229. Smorawski Ireneusz 1981 Active Nekla Mini_GWiNT-55km tak
230. Sobczak Mikołaj 1977 Wybiegani Team Mini_GWiNT-55km tak
231. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
232. Sosiński Dawid 1984 Imperial Mini_GWiNT-55km tak
233. Stachowiak Mirosław 1963 Kamieniec Mini_GWiNT-55km tak
234. Stachura Marcin 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
235. Stankiewicz Paweł 1975 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
236. Stefaniak Marcin 1980 DĄBRÓWKA Mini_GWiNT-55km tak
237. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM Mini_GWiNT-55km tak
238. Sudzik Mirosław 1980 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
239. Sulima Grzegorz 1967 Strzegomska Dwunastka Mini_GWiNT-55km tak
240. Szalkowska Dominika 1985 Miejska Górka Mini_GWiNT-55km tak
241. Szelągiewicz Arek 1975 Szczecin Mini_GWiNT-55km tak
242. Szkudlarski Wojciech 1972 Trenertriathlonu Mini_GWiNT-55km tak
243. Szostakowski Jarosław 1967 Czupel Team Mini_GWiNT-55km tak
244. Szramowski Łukasz 1984 BSB Barczewo Biega Mini_GWiNT-55km tak
245. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
246. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
247. Szyłowicz Daniel 1983 KLAUDIX.PL Mini_GWiNT-55km tak
248. Szymurski Arkadiusz 1972 Środa Wlkp Mini_GWiNT-55km tak
249. Śledziński Dawid 1979 Wybiegani Team Mini_GWiNT-55km tak
250. Śmigielska Agnieszka 1981 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
251. Śmigielska Danuta 1996 Czerwonak biega Mini_GWiNT-55km tak
252. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
253. Talar Marek 1985 CEDC Oborniki Mini_GWiNT-55km tak
254. Talar Zenon 1953 CEDC Oborniki Mini_GWiNT-55km tak
255. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz Mini_GWiNT-55km tak
256. Tojza Tomasz 1974 Dobrzyca Mini_GWiNT-55km tak
257. Tołoczko Łukasz 1983 Zielona Góra Mini_GWiNT-55km tak
258. Tomaszewski Łuki 1985 Grodzisk Wlkp Mini_GWiNT-55km tak
259. Tomaszewski Mariusz 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
260. Tomys Przemyslaw 1972 Milanówek Mini_GWiNT-55km tak
261. Tonak Radosław 1996 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
262. Twaróg Zbigniew 1952 Strzegomska Dwunastka Mini_GWiNT-55km tak
263. Tyrała Adam 1990 KS Kormoran Święciechowa Mini_GWiNT-55km tak
264. Urbaniak Henryka 1966 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
265. Wachowska Patrycja 1986 TKKF Łabędź Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
266. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
267. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
268. Waluś Jakub 1985 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
269. Wasiołka Szymon 1988 Orzeł Lipno Mini_GWiNT-55km tak
270. Wesoły Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice Mini_GWiNT-55km tak
271. Wieczorek Zbigniew 1975 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
272. Wiesner Artur 1974 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
273. Wilczewski Piotr 1985 Gorzowski Bieganie Czwartkowe Mini_GWiNT-55km tak
274. Witkowski Mateusz 1990 lub wybierz z listy Mini_GWiNT-55km tak
275. Wojciechowski Andrzej 1971 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
276. Wojciechowski Marek 1960 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
277. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
278. Wolek Waldemar 1973 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
279. Woźny Sławomir 1982 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
280. Wółkiewicz Paweł 1970 Pruszków Mini_GWiNT-55km tak
281. Wroński Bogusław 1970 KB Powolniak Mini_GWiNT-55km tak
282. Wysocka-Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
283. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
284. Zajączkowski Marek 1972 Fundacja Dereka Prince'a Mini_GWiNT-55km tak
285. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM Mini_GWiNT-55km tak
286. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare Mini_GWiNT-55km tak
287. Zerbst Jacek 1974 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
288. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
289. ZieliŃski Artur 1976 IMPERIAL Running Team Polska / SZWAGRY TEAM GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
290. Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
291. Zieliński Tomasz 1970 Polonia Sroda Mini_GWiNT-55km tak
292. Zieniewicz Wojciech 1975 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
293. Ziętek Maciej 1973 Ryczywół Mini_GWiNT-55km tak
294. ZiĘterski Robert 1977 ROBERT ZIĘTERSKI Mini_GWiNT-55km tak
295. Złotkowski Łukasz 1979 UKS JUNIOR Nietążkowo Mini_GWiNT-55km tak
296. Zydorczak Dominik 2000 Oborniki Mini_GWiNT-55km tak
297. Żabko Aleksandra 1992 Night Runners Poznań Mini_GWiNT-55km tak
298. Żuberek Janusz 1972 Skórzewo Mini_GWiNT-55km tak
299. Adamczyk Marcin 1976 Gołuski Normal_GWiNT-110km tak
300. Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ Normal_GWiNT-110km tak
301. Bartkowska Aneta 1991 BOLT Trzemeszno Normal_GWiNT-110km tak
302. Bartkowski Sławomir 1963 Wariaty z OLP Normal_GWiNT-110km tak
303. Bartosiak Roman 1968 Promnice Normal_GWiNT-110km tak
304. Bąbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM Normal_GWiNT-110km tak
305. Binarsch Dagmara 1976 GNIEZNO Normal_GWiNT-110km tak
306. Błasik Krzysztof 1973 Camouflage_shop Normal_GWiNT-110km tak
307. Błochowiak Magdalena 1982 Miejska Górka Normal_GWiNT-110km tak
308. Błochowiak Tomasz 1980 Miejska Górka Normal_GWiNT-110km tak
309. Bolewicz Michał 1996 KS ZRYW RADZIEJÓW Normal_GWiNT-110km tak
310. Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km tak
311. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina Normal_GWiNT-110km tak
312. Borsiak Krzysztof 1969 Lux Med Normal_GWiNT-110km tak
313. Bosacki Jacek 1989 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km tak
314. Brożek Marcin 1982 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
315. Brychcy Fabian 1977 Wolsztyńska akademia biegowa Normal_GWiNT-110km tak
316. Budych-Górzna Magdalena 1977 GO! Gowarzewo Normal_GWiNT-110km tak
317. Bukalski Zbigniew 1970 Luboń Normal_GWiNT-110km tak
318. Chraplak Karol 1976 Stowarzyszenie "Nasz Dom Nasz Swiat " Normal_GWiNT-110km tak
319. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Normal_GWiNT-110km tak
320. Dersley Stephen 1970 Poznan Normal_GWiNT-110km tak
321. Fleiszar Tymoteusz 1974 WÓJTOWICZ TRI TEAM Normal_GWiNT-110km tak
322. Frąckowiak Michał 1978 Czerwonak Biega Normal_GWiNT-110km tak
323. Frybel Damian 1977 Wolsoft Normal_GWiNT-110km tak
324. Gagas Aleksandra 1978 KS Celironman/ KITA TEAM Normal_GWiNT-110km tak
325. Golczak Krzysztof 1977 formatownia.net Normal_GWiNT-110km tak
326. Góralski Piotr 1980 Piaski Normal_GWiNT-110km tak
327. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter Normal_GWiNT-110km tak
328. Hadam Michał 1977 KB Maniac Poznań/NBR Normal_GWiNT-110km tak
329. Hamrol Piotr 1974 Złotniki Normal_GWiNT-110km tak
330. Hanysz Magdalena 1978 Koziegłowy Normal_GWiNT-110km tak
331. Jakubczyk Piotr 1975 parkrun Kedzierzyn-koźle Normal_GWiNT-110km tak
332. Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki Normal_GWiNT-110km tak
333. Jankowiak Przemysław 1971 Transformers Normal_GWiNT-110km tak
334. Jankowski Przemysław 1986 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
335. Jaworski Paweł 1989 West sport team Normal_GWiNT-110km tak
336. Kamiński Mikołaj 1986 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
337. KaŃduŁa Grzegorz 1981 Nest Team Normal_GWiNT-110km tak
338. Kasprzyk RafaŁ 1974 ZAPRAWIENI W BOJU Normal_GWiNT-110km tak
339. Kaźmierczak Andrzej 1977 W TRI TEAM Normal_GWiNT-110km tak
340. Klejbuk Krzysztof 1978 Cztery łapy bieg Normal_GWiNT-110km tak
341. Klój Łukasz 1978 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
342. Konopniak Krzysztof 1974 ROZBIEGANY RAWICZ Normal_GWiNT-110km tak
343. Koziołek Marcin 1975 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
344. Kuliński Maciej 1985 Wrocław Normal_GWiNT-110km tak
345. Kuriata Marcin 1971 Władysławowo Normal_GWiNT-110km tak
346. Kwasiżur Agata 1983 Muay Running Team Normal_GWiNT-110km tak
347. Lehmann Karolina 1981 WKURW_TEAM Normal_GWiNT-110km tak
348. Łukasik Adrian 1987 AdRunaLine Team Normal_GWiNT-110km tak
349. Mackiewicz Artur 1975 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
350. Majek Jarosław 1967 Dąbrówka Normal_GWiNT-110km tak
351. Małecka Małgorzata 1985 TGV CLUB KOŚCIAN / KOŚCIAN TEAM Normal_GWiNT-110km tak
352. Marciniak Janusz 1975 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
353. Marczewski Sławomir 1972 Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów Normal_GWiNT-110km tak
354. Matuszewski Szymon 1974 Piątkowo na Biegowo Normal_GWiNT-110km tak
355. Matyskiewicz Rafal 1971 Dzika Kuna Normal_GWiNT-110km tak
356. Mularczyk Marta 1990 wkurw_team/Kobiety Biegają Normal_GWiNT-110km tak
357. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
358. Niemir Aleksander 1965 KB Maniac Poznań Normal_GWiNT-110km tak
359. Nowak Grzegorz Paweł 1989 Parkrun poznań Normal_GWiNT-110km tak
360. Pach Agnieszka 1972 KB MANIAC POZNAŃ/ NO EXCUSES TEAM Normal_GWiNT-110km tak
361. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team Normal_GWiNT-110km tak
362. Paradowski Norbert 1975 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
363. Petersburski Robert 1974 MIERZYN Normal_GWiNT-110km tak
364. Piekarek Mateusz 1986 Wolsztyn Normal_GWiNT-110km tak
365. Pokrywka Arkadiusz 1979 4Fiter Gość Normal_GWiNT-110km tak
366. Polański Paweł 1983 #kaszanienamoka Normal_GWiNT-110km tak
367. Postawa Jacek 1965 Gryfino Normal_GWiNT-110km tak
368. Prędkowski Piotr 1987 Active Chojna Normal_GWiNT-110km tak
369. Przybylak Dorota 1993 AdRunaLine Team Normal_GWiNT-110km tak
370. Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz Normal_GWiNT-110km tak
371. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony Normal_GWiNT-110km tak
372. Ratajczak Joanna 1977 Piatkowo na Biegowo Normal_GWiNT-110km tak
373. Roszyk Przemek 1974 parkrun Poznań Normal_GWiNT-110km tak
374. Rozwadowski Robert 1975 Druzyna szpiku Normal_GWiNT-110km tak
375. Sankiewicz Mariusz 1992 Cala Olesnica Biega Normal_GWiNT-110km tak
376. Siergiejewicz Grzegorz 1977 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
377. Słomowicz Bartosz 1973 ALTOM GNIEZNO Normal_GWiNT-110km tak
378. Stachowiak Marcin 1991 #teambiegiwlkp Normal_GWiNT-110km tak
379. Stankowska Justyna 1977 MKS Trzemeszno Normal_GWiNT-110km tak
380. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl Normal_GWiNT-110km tak
381. Stefaniak Marek 1979 Warszawa Normal_GWiNT-110km tak
382. Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Normal_GWiNT-110km tak
383. Surmacz Rafal 1976 CardioRunners Normal_GWiNT-110km tak
384. Szumlewicz Sebastian 1971 Suchy Las Normal_GWiNT-110km tak
385. Szuszczyński Michał 1976 1976 Normal_GWiNT-110km tak
386. Szweda Tomasz 1984 Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Normal_GWiNT-110km tak
387. Tymul Jakub 1978 Wieczorne bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
388. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
389. Wąsowski Maciej 1982 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
390. Wieruszewski Mateusz 1980 Maratończyk Poznań Normal_GWiNT-110km tak
391. Wilk Daniel 1972 KB Aktywni Krzyż Normal_GWiNT-110km tak
392. Wojciechowski Marcin 1978 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
393. Wojcieszek Aśka 1984 Biegam Bo Nie Lubię Normal_GWiNT-110km tak
394. WrÓbel Marzena 1980 pszczew Normal_GWiNT-110km tak
395. Wujek Marcin 1976 Dzika Kuna AKANT-REH Normal_GWiNT-110km tak
396. Wybierała Andrzej 1967 ROZBIEGANY RAWICZ Normal_GWiNT-110km tak
397. Zagubień Wojtek 1977 MTM Normal_GWiNT-110km tak
398. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki Normal_GWiNT-110km tak
399. Zając Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
400. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM Normal_GWiNT-110km tak
401. Zielonka Mariusz 1970 PKB Endorfina Piotrków Trybunalski/Poznań Normal_GWiNT-110km tak
402. Żurek Grzegorz 1989 swiebodzinskibiegacz.pl Normal_GWiNT-110km tak
403. ŻyŻa Piotr 1977 Athletics Team Prusice Normal_GWiNT-110km tak
404. Banach Karol 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl Super_GWiNT-161km tak
405. Berg Dariusz 1977 No Excuses Team Super_GWiNT-161km tak
406. Bielicki Mirosław 1975 Ultras Run Super_GWiNT-161km tak
407. Binkowski Waldemar 1963 Leszno Super_GWiNT-161km tak
408. Borowski Adam 1978 INOWROCŁAW Super_GWiNT-161km tak
409. Bosak Przemysław 1980 MAGOREX / KB Sila Żary Super_GWiNT-161km tak
410. Czuba Robert 1968 Orange Polska Super_GWiNT-161km tak
411. Dura Piotr 1969 PKB Endorfina Super_GWiNT-161km tak
412. Dziedzic Wadim 1979 Dynamo Muchobór Super_GWiNT-161km tak
413. Eling Lidia 1973 Rawicz Masłowo Super_GWiNT-161km tak
414. Fijałkowski Waldemar 1978 oskargsm. pl Super_GWiNT-161km tak
415. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-161km tak
416. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team Super_GWiNT-161km tak
417. Grzelka Tomasz 1983 Cure CMD Super_GWiNT-161km tak
418. Grześkowiak Maciej 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl Super_GWiNT-161km tak
419. Gwóźdź Kamil 1989 TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA Super_GWiNT-161km tak
420. Hofmański Rafał 1988 Kotlin Super_GWiNT-161km tak
421. Janik Mirosław 1971 Poznań Super_GWiNT-161km tak
422. Kachniarz MirosŁaw 1976 No Excuses Team Super_GWiNT-161km tak
423. Kajdaniak Robert 1974 JKS Gniezno Super_GWiNT-161km tak
424. Kaproń Sebastian 1974 1974 Super_GWiNT-161km tak
425. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo Super_GWiNT-161km tak
426. Kazimierczak Adam 1984 Sparta Nienawiszcz Super_GWiNT-161km tak
427. Kmieciak Łukasz 1982 Wolsztyn Super_GWiNT-161km tak
428. Kociuba Przemysław 1989 TT Szczecin Super_GWiNT-161km tak
429. Konkiewicz Robert 1972 Grodziski Klub Biegacza Super_GWiNT-161km tak
430. Kopacz Mirosław 1955 Poznan Super_GWiNT-161km tak
431. Kowalczyk Mateusz 1990 Zielona Góra Super_GWiNT-161km tak
432. Koziarski Michał 1986 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Super_GWiNT-161km tak
433. Kozłowski Klaudiusz 1986 Kaczory Super_GWiNT-161km tak
434. Kozłowski Leszek 1972 Leszno Super_GWiNT-161km tak
435. Kozłowski Łukasz 1977 Sulechów Super_GWiNT-161km tak
436. Krawczyk Radek 1982 KB Szamotuły Super_GWiNT-161km tak
437. Kupczyk Jacek 1971 MOL RUNNERS Super_GWiNT-161km tak
438. Kupczyk RafaŁ 1980 KP PSP RAWICZ / ROZBIEGANY RAWICZ Super_GWiNT-161km tak
439. Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz Super_GWiNT-161km tak
440. Kwaśniewski Tomasz 1973 Sulechowska Grupa Biegowa Super_GWiNT-161km tak
441. Laskowski Daniel 1979 Run Pasja Super_GWiNT-161km tak
442. Lipiński Krzysztof 1962 KB MANIAC POZNAŃ Super_GWiNT-161km tak
443. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus Super_GWiNT-161km tak
444. Łużyńska Katarzyna 1979 RAZ Szczecin Super_GWiNT-161km tak
445. Łużyński Tomasz 1976 TT Szczecin Super_GWiNT-161km tak
446. Maryniak Agata 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Super_GWiNT-161km tak
447. May-Adamek Katarzyna 1975 Rakownia Super_GWiNT-161km tak
448. Melerowicz Jarosław 1967 Dębsko Super_GWiNT-161km tak
449. Michalski Adam 1980 Słynni Kenijczycy Super_GWiNT-161km tak
450. Mielnik Krzysztof 1972 Lipno Super_GWiNT-161km tak
451. Minowicz Łukasz 1983 ŁUKI Super_GWiNT-161km tak
452. Motylska Aleksa 1995 Płock Biega No Age Limit Super_GWiNT-161km tak
453. Nolbrzyk Adrian 1976 GreatGratula Osieczna Super_GWiNT-161km tak
454. Nowaczyk Tomasz 1979 Kościan Team Super_GWiNT-161km tak
455. Nowak Krzysztof 1978 Szkiyty Krychlate Super_GWiNT-161km tak
456. Olejnik Adam 1988 Refericon Super_GWiNT-161km tak
457. Pawłowski Tomek 1986 FitWay Włoszakowice Super_GWiNT-161km tak
458. Perz Marzenna 1968 Bukowiec Super_GWiNT-161km tak
459. Pękala Robert 1971 Navigare necesse est Super_GWiNT-161km tak
460. Pietryszyn Emil 1991 Pałuki Running Team Super_GWiNT-161km tak
461. Pińkowska Patrycja 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Super_GWiNT-161km tak
462. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza Super_GWiNT-161km tak
463. Pitala Waldemar 1972 Żary Runners Team Super_GWiNT-161km tak
464. Pochylski Dominik 1972 luboński klub biegacza Super_GWiNT-161km tak
465. Prałat Tomasz 1976 MARATON LESZNO Super_GWiNT-161km tak
466. Prus Mariusz 1989 Night runners wrzesnia Super_GWiNT-161km tak
467. Prymowicz Dariusz 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Super_GWiNT-161km tak
468. Przybył Rafał 1989 FUNDACJA PRZYBYŁ Z POMOCĄ Super_GWiNT-161km tak
469. Rusin Radosław 1986 Kuny Noteckie Super_GWiNT-161km tak
470. Rutka Marek 1978 MUAY Running Team Super_GWiNT-161km tak
471. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie Super_GWiNT-161km tak
472. Rządkowski Mirosław 1967 NIAGARA FITNES KLUB RAKONIEWICE Super_GWiNT-161km tak
473. Sawicki Jan 1958 Zielona Góra - Łężyca Super_GWiNT-161km tak
474. Sierszuła Wiktor 1978 Wolsztyński Klub Biegacza Super_GWiNT-161km tak
475. Sikora Artur 1971 Bydgoszcz Super_GWiNT-161km tak
476. Skotarczak Łukasz 1984 Wybiegać Marzenia Team Super_GWiNT-161km tak
477. Smolak Agata 1982 Wolsztyn Super_GWiNT-161km tak
478. Spychała Radosław 1979 Chrzypsko Wielkie Super_GWiNT-161km tak
479. Stankiewicz Ireneusz 1967 Start Ścinawa Super_GWiNT-161km tak
480. Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega Super_GWiNT-161km tak
481. Stawska Anna 1979 Luxembourg Super_GWiNT-161km tak
482. StĘpieŃ Magdalena 1987 Grodziski Klub Biegacza Super_GWiNT-161km tak
483. Strykowski JarosŁaw 1967 Drużyna Szpiku Super_GWiNT-161km tak
484. Szewczyk Paweł 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-161km tak
485. Szmytkiewicz Krzysztof 1983 Gorzów Wlkp. Super_GWiNT-161km tak
486. Szuba Mariusz 1974 Trzemeszno Super_GWiNT-161km tak
487. Świerczynski Tomasz 1976 ZRYW Super_GWiNT-161km tak
488. Tomczyk Ferdynand 1963 Modlitwa Biegania Gryfino Super_GWiNT-161km tak
489. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ Super_GWiNT-161km tak
490. Wieczorek Piotr 1978 warszawa Super_GWiNT-161km tak
491. Wiercioch Sławomir 1973 Drużyna Jodri Super_GWiNT-161km tak
492. Wiśniewski Artur 1975 intro Super_GWiNT-161km tak
493. Wiśniewski Przemysław 1970 Maraton Leszno Super_GWiNT-161km tak
494. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej Super_GWiNT-161km tak
495. Wojciechowski Zbigniew 1977 Brenno Super_GWiNT-161km tak
496. Wojtkowiak Katarzyna 1978 Międzychód Super_GWiNT-161km tak
497. Wróblewski Krzysztof 1964 Biegacze PMI Super_GWiNT-161km tak
498. Zaworski Jacek 1965 Poznań Super_GWiNT-161km tak
499. ZieliŃska Kinga 1973 Speed feet 16 Super_GWiNT-161km tak
500. Zielonka Bogumił 1972 Piotrkowski Klub Biegacza " Endorfina" Super_GWiNT-161km tak
501. Zieniewicz Marlena 1981 Zielona Góra Super_GWiNT-161km tak
502. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Super_GWiNT-161km tak