Lista startowa

GWiNT Ultra Cross

24-25.04.2020
Dystans: 55 km | 110 km | 165 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 510

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 499


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
2. Adamczyk Anna 1978 Gołuski Mini_GWiNT-55km tak
3. Adler Łukasz 1986 LeszNo Limits Runners Normal_GWiNT-110km tak
4. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
5. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
6. Babiński Robert 1978 royal runners team Super_GWiNT-165km tak
7. Baczyński Andrzej 1984 RodzinaPL Super_GWiNT-165km tak
8. Bagińska Paulina 1980 Rydzyna Mini_GWiNT-55km tak
9. Balas Michał 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
10. Balcewicz Radosław 1976 Zakrzewo Mini_GWiNT-55km nie
11. Baraniak Beata 1973 Drużyna szpiku Mini_GWiNT-55km tak
12. Baranowska Monika 1980 Speed Feet’16 Mini_GWiNT-55km tak
13. Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
14. Bartkowska Aneta 1991 BOLT Trzemeszno Normal_GWiNT-110km tak
15. Bartosiak Roman 1968 DINO POLSKA Normal_GWiNT-110km tak
16. Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
17. Bąbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM Normal_GWiNT-110km tak
18. Beker Jan 1970 Tymtirymtim Normal_GWiNT-110km tak
19. Berg Dariusz 1977 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
20. Betlej Marcin 1971 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
21. Biegajło Krystian 1978 MTS Drużyna Szpiku Super_GWiNT-165km tak
22. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
23. Biłan Paweł 1974 GUBIN Mini_GWiNT-55km tak
24. BŁasik Krzysztof 1973 camouflage_shop Super_GWiNT-165km tak
25. Błesnowski Krzysztof 1984 Team Bieganie Na Sniadanie Smigiel Normal_GWiNT-110km tak
26. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
27. Bojek Beata 1976 R-Team Rydzyna Mini_GWiNT-55km tak
28. Bolewicz Michał 1996 Radziejów Normal_GWiNT-110km tak
29. Borduna Łukasz 1978 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
30. Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
31. Borowczyk Marcin 1976 Czmoń Normal_GWiNT-110km tak
32. Borowczyk Sonia 1993 1993 Mini_GWiNT-55km tak
33. Borowska Anna 1982 Night Runners / Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
34. Borsiak Krzysztof 1969 Lux Med Normal_GWiNT-110km tak
35. Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
36. Braun Ewelina 1976 Kiełczewo Mini_GWiNT-55km tak
37. Broczkowski Tomasz 1985 GB Wielkopolscy Biegacze Mini_GWiNT-55km tak
38. Brok Jacek 1970 Plewiska Mini_GWiNT-55km tak
39. Brożek Marcin 1982 Gruszczyn Mini_GWiNT-55km tak
40. Budych-Górzna Magdalena 1977 GO! Gowarzewo Super_GWiNT-165km tak
41. Bukalski Zbigniew 1970 Luboń Super_GWiNT-165km tak
42. Bulikowski Paweł 1973 Szczecin Normal_GWiNT-110km tak
43. Chałupka Marcin 1968 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
44. Cholewińska Longina 1966 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
45. Cholewiński Tomasz 1976 Dla Siebie GESTAMP Super_GWiNT-165km tak
46. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
47. Chwiałkowska Elżbieta 1964 Poznań Sierosław Mini_GWiNT-55km tak
48. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
49. Cieśla Zuzanna 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km nie
50. Cioch Aleksandra 1995 AKTYWNIE W PNIEWACH Mini_GWiNT-55km nie
51. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA Mini_GWiNT-55km tak
52. Czaronek Piotr 1972 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
53. Czernicki Jakub 1983 Suchy Las Mini_GWiNT-55km tak
54. Czub Łukasz 1978 Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
55. Czuba Robert 1968 Orange Polska Super_GWiNT-165km tak
56. Dawiskiba Artur 1976 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
57. Dąbrowski Paweł 1975 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
58. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz Tri Team / Atimex.by Normal_GWiNT-110km tak
59. Dokowicz Jarek 1973 Team Berotu Mini_GWiNT-55km tak
60. Donaj Łukasz 1981 Kościan Team Normal_GWiNT-110km tak
61. Drajerczak Marlena 1978 MUAY RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km tak
62. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
63. Droździk Przemysław 1977 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-165km tak
64. Dudziak Bartosz 1981 hernik team Mini_GWiNT-55km tak
65. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Mini_GWiNT-55km tak
66. Dworczak Maciej 1989 1989 Mini_GWiNT-55km tak
67. Dzierkacz Paweł 1975 Chodź będzie fajnie Mini_GWiNT-55km tak
68. Dzierla Marcin 1982 hardcore runner Mini_GWiNT-55km nie
69. Fabiś Patrycja 1995 WITKOWSKI RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km tak
70. Ficner Iwona 1975 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
71. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
72. Fijałkowski Waldemar 1978 Trzebnica Super_GWiNT-165km tak
73. Filut Łukasz 1980 Beshesha.com - The Agile Tribe Mini_GWiNT-55km tak
74. Florczak Adam 1979 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
75. Franek Kamelia 1987 Kamieniec Mini_GWiNT-55km tak
76. FrĄcek Szymon 1981 BIEGANIE JEST DLA CIENIASÓW Super_GWiNT-165km tak
77. Frybel Damian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa Super_GWiNT-165km tak
78. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
79. Furmaniuk Jaromir 1972 Samotny Biały Żagiel Mini_GWiNT-55km tak
80. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT Mini_GWiNT-55km tak
81. Gerowski Maciej 1975 Lesz NO Limits Runners / Sporty Walki Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
82. Gmerek Paweł 1974 Wolsztyn Normal_GWiNT-110km tak
83. Gokiert Michał 1988 Ikano Industry Mini_GWiNT-55km tak
84. Golczak Krzysztof 1977 Team KGB Normal_GWiNT-110km tak
85. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
86. Gorgoń Kacper 1994 Lesna Leszno Normal_GWiNT-110km tak
87. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Mini_GWiNT-55km tak
88. Górczyński Rafał 1976 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
89. Grabowski Konrad 1987 Witkowo Biega Mini_GWiNT-55km tak
90. Gracz Robert 1995 Wkurw_Team Normal_GWiNT-110km tak
91. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
92. Graj Ewa 1972 KB Katorznik Mini_GWiNT-55km tak
93. Grajewska Beata 1974 POZNAŃ Normal_GWiNT-110km tak
94. Grelak Adam 1983 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
95. Grobelny Dawid 1980 GreatGratula Mini_GWiNT-55km tak
96. Gruch Andrzej 1988 Grodzisk Wlkp. Mini_GWiNT-55km tak
97. Gruchała Dawid 1977 QUAY POZNAŃ Super_GWiNT-165km tak
98. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM Normal_GWiNT-110km tak
99. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter Mini_GWiNT-55km tak
100. Grześkowiak Maciej 1976 Boruja Kościelna Mini_GWiNT-55km tak
101. Gubański Mateusz 1993 - Mini_GWiNT-55km tak
102. Guzikowski Radosław 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
103. Guździoł Tomek 1981 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
104. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
105. Hanysz Magdalena 1978 Koziegłowy Super_GWiNT-165km tak
106. Harkiewicz Piotr 1981 oddychajswobodnie.pl / Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
107. Harkiewicz Wiola 1987 oddychajswobodnie.pl / Naramowice Biegają Normal_GWiNT-110km tak
108. Haupa Maciej 1979 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
109. Hoffmann Grzegorz 1977 kościan team Mini_GWiNT-55km tak
110. Hofmański Rafał 1988 Kotlin Super_GWiNT-165km tak
111. Horanin Pawel 1988 Slawoborze Mini_GWiNT-55km tak
112. Horowski Hieronim 1974 Pan Super_GWiNT-165km tak
113. Idzikowski Piotr 1979 pi Mini_GWiNT-55km tak
114. Ignaszewska Marta 1980 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
115. Iwaszczuk Aleksandra 1979 koscian team Mini_GWiNT-55km tak
116. Jackiewicz Agnieszka 1978 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
117. Jackiewicz Artur 1980 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
118. Jagielski Łukasz 1983 Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
119. Jakszta Filip 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
120. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
121. Jakubowski Rafał 1978 R-Team Rydzyna Mini_GWiNT-55km tak
122. Jakus Sylwia 1980 bacca scrittorini Mini_GWiNT-55km tak
123. Jandy Honorata 1975 Pink Power Mini_GWiNT-55km tak
124. Janik Mirosław 1971 Poznań Super_GWiNT-165km tak
125. Jankowski Michał 1983 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
126. Jankowski PaweŁ 1976 nowy tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
127. Jankowski Przemysław 1986 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
128. Janusz Krzysztof 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
129. Jarczyńska Katarzyna 1981 Drużyna Belgusa Mini_GWiNT-55km tak
130. Jarocka Sandra 1989 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
131. Jarzembowski Tomasz 1980 Plewiska Super_GWiNT-165km tak
132. Jastrzębska Aleksandra 1992 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
133. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
134. Jazy Szymon 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
135. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
136. Jęsiek Aleksander 1961 Maraton Leszno/Ciesiółka Team Mini_GWiNT-55km tak
137. Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team Normal_GWiNT-110km tak
138. Jóźwiak Michał 1977 Kórnik Bnin Normal_GWiNT-110km tak
139. Kachniarz MirosŁaw 1976 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
140. Kaczmarek Agata 1973 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
141. Kaczmarek Daniel 1974 Lucky LUZers Mini_GWiNT-55km tak
142. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
143. Kaczmarek Magdalena 1978 Nest Team Mini_GWiNT-55km tak
144. Kaczmarek Miroslaw 1983 Błocko Mini_GWiNT-55km tak
145. Kaczmarek Mirosław 1970 Kościan Team Super_GWiNT-165km tak
146. Kajdaniak Robert 1974 JKS Gnkiezno Super_GWiNT-165km tak
147. Kajewski Rafał 1974 ultrafal / Wiocha Biega Super_GWiNT-165km tak
148. Kaletka Marcin 1982 Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
149. Kaletka-Paul Monika 1977 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
150. Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
151. Kańduła Grzegorz 1981 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
152. Kańduła Klaudia 1980 nest team / lion group Mini_GWiNT-55km tak
153. Kapler-TĘgowska Karina 1976 Czerwonak biega Normal_GWiNT-110km tak
154. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner Mini_GWiNT-55km tak
155. Karczewski Tomasz 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
156. Karczyńska Eliza 1983 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
157. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo Super_GWiNT-165km tak
158. Karykowska Agnieszka 1980 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
159. Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team/ Polonia Środa Super_GWiNT-165km tak
160. Kasprzak Maciej 1989 Polonia Środa Super_GWiNT-165km tak
161. Kasprzyk Rafał 1974 Sportowy Kaźmierz Super_GWiNT-165km tak
162. Kawa Hubert 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
163. Kaźmierczak Andrzej 1977 W Tri Team Normal_GWiNT-110km tak
164. Kaźmierczak Hanna 1976 Wiocha biega Normal_GWiNT-110km tak
165. Kaźmierczak Krzysztof 1985 Wilkowice Normal_GWiNT-110km tak
166. Kaźmierczak Tomasz 1976 T - maks Normal_GWiNT-110km nie
167. Kątowski Artur 1975 Oborniki Mini_GWiNT-55km tak
168. Kempa Ewa 1973 STRYKOWO Mini_GWiNT-55km tak
169. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl Mini_GWiNT-55km tak
170. Kiełczyńska Katarzyna 1975 Over 40 Team Mini_GWiNT-55km tak
171. Kiełczyński Rajmund 1977 Over 40 Team Mini_GWiNT-55km tak
172. Klejbuk Krzysztof 1978 pniewy Normal_GWiNT-110km tak
173. Klemke Dawid 1983 Stol-art Mini_GWiNT-55km tak
174. Kliks Adam 1972 Wolsztyn Normal_GWiNT-110km tak
175. Kłoda Dariusz 1975 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
176. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
177. Kolman Piotr 1980 Endorfina Wschowa Mini_GWiNT-55km tak
178. Kołtowski Piotr 1979 Skórzewo Mini_GWiNT-55km tak
179. Konczewicz Sylwia 1977 Biegaj z Krobią WOMEN Mini_GWiNT-55km tak
180. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Mini_GWiNT-55km tak
181. Konieczna Angelina 1985 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
182. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
183. Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
184. Korytek Piotr 1973 Witkowo Biega Normal_GWiNT-110km tak
185. Kosiorek Darek 1967 Poznan Super_GWiNT-165km tak
186. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
187. Kościelniak Marek 1977 MUAY RUNNING TEAM Super_GWiNT-165km tak
188. Kowalski Dawid 1987 Smart Fizjo Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
189. Kozanecki Radosław 1976 wake team gniezno Mini_GWiNT-55km tak
190. Kozieł Krzysztof 1977 Baranowo Normal_GWiNT-110km tak
191. Kozłowski Klaudiusz 1986 Kaczory Super_GWiNT-165km tak
192. Kozłowski Leszek 1972 Leszno Super_GWiNT-165km tak
193. Kozłowski Łukasz 1977 Sulechów Super_GWiNT-165km tak
194. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
195. Krajewski Łukasz 1983 Sulęcin Mini_GWiNT-55km nie
196. Kraska Anita 1976 Miłosław Mini_GWiNT-55km tak
197. Kraśner Łukasz 1981 GreatGratula Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
198. Krause Daniel 1981 NoExcuses/AltomGniezno Super_GWiNT-165km tak
199. Krause Dawid 1976 Leszczyńscy Patrioci Mini_GWiNT-55km tak
200. Krawczyk Krzysztof 1968 Niagara Fitness Club Normal_GWiNT-110km tak
201. Król Maciej 1977 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
202. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
203. KrupiŃski Andrzej 1965 Nakielski KB Mini_GWiNT-55km tak
204. Krym Joanna 1983 Błońsko Mini_GWiNT-55km tak
205. Krym Radosław 1980 Błońsko Mini_GWiNT-55km tak
206. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
207. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
208. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
209. Krzysztofik Slawomir 1977 Over 40 Team Mini_GWiNT-55km tak
210. Kubicki Piotr 1986 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
211. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Mini_GWiNT-55km tak
212. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
213. Kulesza Grzegorz 1967 Night Runners Września Super_GWiNT-165km tak
214. Kupczyk Jacek 1966 MOL Super_GWiNT-165km tak
215. Kupiński Cezary 1968 MKS Siechnice/Sklep Biegacza Running Team Normal_GWiNT-110km tak
216. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
217. Kurzacz Orfeusz 1972 4 Run Team Piła Mini_GWiNT-55km tak
218. Kusz Radosław 1975 Kroliczki w Plecaku Mini_GWiNT-55km tak
219. Kusztelak Jacek 1981 Ziemo&Wit Team Super_GWiNT-165km tak
220. Kuśnierz Paweł 1987 SPORTOWY KAŹMIERZ Super_GWiNT-165km tak
221. Kwapiszewski Marcin 1980 GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
222. Kwaśniewski Tomasz 1973 Zabiegany Sulechów Super_GWiNT-165km tak
223. Kwiatkowska Marta 1987 Chodź, będzie fajnie... Mini_GWiNT-55km tak
224. Kwinta Marcin 1980 KB Szamotuły Mini_GWiNT-55km nie
225. Kwitowski Maciej 1980 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
226. Laskowski Daniel 1979 Run Pasja Super_GWiNT-165km tak
227. Lehmann Karolina 1981 Kaszczor w Ruchu Super_GWiNT-165km tak
228. Lehmann Monika 1994 Rehabalance Team Mini_GWiNT-55km tak
229. Leszczyński Michał 1978 Syberian Husky Team Mini_GWiNT-55km tak
230. Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Mini_GWiNT-55km tak
231. Ludwiczak Jarosław 1980 KOŚCIAN TEAM Mini_GWiNT-55km tak
232. Ludwiczak Monika 1982 Przeźmierowo Mini_GWiNT-55km tak
233. Łabedzki Mariusz 1979 Stargard Ja Się Nie Ścigam Mini_GWiNT-55km tak
234. Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 KB DęBIEC Mini_GWiNT-55km tak
235. Łopata Ania 1987 Wolsztynski Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
236. Łopąg Krzysztof 1985 Wiry Mini_GWiNT-55km tak
237. Łoś Piotr 1976 Sokół Kruszyn Normal_GWiNT-110km tak
238. Łużyńska Katarzyna 1979 Szczecin Super_GWiNT-165km nie
239. Łysiak Angelika 1986 Szczecin Normal_GWiNT-110km tak
240. Machajewska Aneta 1976 Polonia Środa Mini_GWiNT-55km tak
241. Maciejewski Michał 1977 Supersportowy TEAM Mini_GWiNT-55km tak
242. Mackiewicz Artur 1975 Długobieganie Mini_GWiNT-55km tak
243. Mackiewicz Magdalena 1979 Długobieganie Mini_GWiNT-55km tak
244. Macuk Maciej 1970 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
245. Majchrzak Jacek 1980 Kościan Team Normal_GWiNT-110km tak
246. Majek Jarosław 1967 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
247. Majerowska Magdalena 1991 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
248. Majewski Radosław 1979 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
249. Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Zalasewo Mini_GWiNT-55km tak
250. Małolepszy Waldemar 1984 SPARTA ULTRA TEAM Mini_GWiNT-55km tak
251. Marciniak Janusz 1975 Night runners Normal_GWiNT-110km tak
252. Marciniak Mateusz 1985 Leszczyńscy Patrioci Normal_GWiNT-110km tak
253. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night runners Mini_GWiNT-55km tak
254. Marcinkowski Maciej 1977 Ultima Normal_GWiNT-110km tak
255. Marczak Agnieszka 1976 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
256. Maryniak Agata 1979 Załom Normal_GWiNT-110km tak
257. Materna Daria 1994 Karpicko Mini_GWiNT-55km tak
258. Matuszewski Mariusz 1974 Błońsko Mini_GWiNT-55km tak
259. Matuszewski Tomasz 1970 Wolsztyński klub biegowy Super_GWiNT-165km tak
260. Matyja Rafał 1988 LeszNolimits Runners Normal_GWiNT-110km tak
261. May Radosław 1975 Ceradz Kościelny Mini_GWiNT-55km tak
262. Mazanka Jakub 1976 Borówiec Super_GWiNT-165km tak
263. Mazur Wiktor 1986 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
264. Mądrawski Rafał 1976 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
265. Mediger Kamil 1990 Plewiska Normal_GWiNT-110km tak
266. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań Super_GWiNT-165km tak
267. Michalak Dawid 1993 Niagara fitness club Mini_GWiNT-55km tak
268. Michalak Hubert 1997 Niagara fitness klub Mini_GWiNT-55km tak
269. Michalska Joanna 1981 VELUX Super_GWiNT-165km tak
270. Michalski Adam 1980 Drink Team Super_GWiNT-165km tak
271. Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora-Runners Team Normal_GWiNT-110km tak
272. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team Mini_GWiNT-55km tak
273. Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
274. Mielcarek Damian 1979 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
275. Mikołajewski Maciej 1988 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
276. Misiorny Radosław 1973 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
277. MiŚ Mateusz 1982 SŁAWA Mini_GWiNT-55km tak
278. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
279. Mruk Agata 1975 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
280. Mucha Robert 1969 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
281. Murek Patryk 1978 HKS Azymut Mochy Mini_GWiNT-55km tak
282. Musielak Patryk 1983 Rozwiń z nami skrzydła Mini_GWiNT-55km nie
283. MuszyŃski Konrad 1984 Great Gratula Garage Super_GWiNT-165km tak
284. Naglak Hubert 1995 RUNAWAY TEAM Mini_GWiNT-55km tak
285. Najdek Łukasz 1988 GRODZISK WIELKOPOLSKI Mini_GWiNT-55km tak
286. Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team Mini_GWiNT-55km tak
287. Nawrot Anna 1978 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
288. Nawrot Artur 1981 Trzebnica Normal_GWiNT-110km tak
289. Niemyt Andrzej 1992 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
290. Nowacki Michał 1979 Morsy Poznań Normal_GWiNT-110km tak
291. Nowaczyk Tomasz 1979 Kościan Team Super_GWiNT-165km tak
292. Nowak Andrzej 1974 night runners Mini_GWiNT-55km tak
293. Nowak Bartosz 1995 Lwówek Mini_GWiNT-55km tak
294. Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun poznań Super_GWiNT-165km tak
295. Nowak Jacek 1971 Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
296. Nowak Joanna 1975 Gubin Mini_GWiNT-55km tak
297. Nowak Kornel 1972 karkonowscy ultrasi Mini_GWiNT-55km tak
298. Nowak Krystian 1993 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
299. Nowak Krzysztof 1978 Clones Super_GWiNT-165km tak
300. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
301. Nowak Sebastian 1978 Clones Super_GWiNT-165km nie
302. Nowak Tomasz 1981 Rodzinapl Normal_GWiNT-110km tak
303. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA-NOWY JAROMIERZ Normal_GWiNT-110km tak
304. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają Normal_GWiNT-110km tak
305. Olejniczak Piotr 1980 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
306. Oleniak Jarosław 1974 GEDIA,NGB Super_GWiNT-165km tak
307. Olszewski Dariusz 1970 DOM PIWA BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
308. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
309. Orciuch Maciej 1968 RUNPLANET Team Normal_GWiNT-110km tak
310. Ossig Krzysztof 1977 No excuses team Mini_GWiNT-55km tak
311. Owczarczak Monika 1984 Night runners Normal_GWiNT-110km tak
312. Pająk Monika 1982 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
313. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team Super_GWiNT-165km tak
314. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Mini_GWiNT-55km tak
315. Paszkiewicz Barbara 1981 Kurza Góra Mini_GWiNT-55km tak
316. Paul Marcin 1977 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
317. Pawlak Sylwester 1982 Polonia Środa Mini_GWiNT-55km tak
318. Pawleta Michał 1976 BPRT Gliwice Normal_GWiNT-110km tak
319. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
320. Pazoła Jarosław 1973 RUNNERS POWER Normal_GWiNT-110km tak
321. Pelczynski Maciej 1978 GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
322. Pękala Robert 1971 Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej Super_GWiNT-165km tak
323. Piaskowski Artur 1990 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
324. Piątas Mariusz 1983 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
325. Piątas Paweł 1986 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
326. Piesik Bernard 1962 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
327. Pietrowska Hallik 1965 KTOŚTAKI biegają Mini_GWiNT-55km tak
328. Pietrowski Mariusz 1962 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
329. Pigła Michał 1981 Sportowy Kaźmierz Mini_GWiNT-55km tak
330. Pińkowska Patrycja 1982 Szczecin Super_GWiNT-165km tak
331. Pisarek Maciej 1979 bacca scrittorini Mini_GWiNT-55km tak
332. Piszczelak Mateusz 1997 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
333. Plaszczak Jarosław 1974 Tulce Mini_GWiNT-55km tak
334. Plewa Piotr 1973 4 RUN TEAM PIŁA Mini_GWiNT-55km tak
335. Pluta Krzysztof 1982 Koziegłowy Super_GWiNT-165km tak
336. Płócienniczak Agata 1982 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
337. Płuciennik Krzysztof 1972 Poznań Super_GWiNT-165km tak
338. Podzerek Iwona 1978 Bridgestone Poznań Sport Team Mini_GWiNT-55km tak
339. Podzerek Maciej 1981 wake team gniezno Mini_GWiNT-55km tak
340. Pokrywka Arkadiusz 1979 4Fiter Mini_GWiNT-55km tak
341. Polus Tomasz 1975 Drink Team Super_GWiNT-165km tak
342. Powałowska Danka 1978 Gniezno Normal_GWiNT-110km tak
343. Powałowski Marcin 1979 Family Team Gniezno Normal_GWiNT-110km tak
344. Prałat Tomasz 1976 Maraton Leszno Normal_GWiNT-110km tak
345. Prymowicz Dariusz 1974 Swarzędz Super_GWiNT-165km tak
346. Przerwa-Bech Jolanta 1978 mosina Normal_GWiNT-110km tak
347. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
348. Przybyła Sebastian 1990 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
349. Przykucki Robert 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
350. Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz Normal_GWiNT-110km tak
351. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 Normal_GWiNT-110km tak
352. Ptaszyńska Eliza 1980 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
353. Ptaszyńska Violetta 1965 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
354. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 Normal_GWiNT-110km tak
355. Puchalski Tomasz 1983 Gruszczyn Mini_GWiNT-55km tak
356. PuĆka Marek 1975 NIGHT RUNNERS GNIEZNO Mini_GWiNT-55km tak
357. Rabiega Monika 1980 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
358. Rabiega Szczepan 1975 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
359. Raszke Łukasz 1984 REAL TEAM Super_GWiNT-165km tak
360. Ratajczak Marcin 1982 Kotlin Normal_GWiNT-110km tak
361. Ratajczak Tomasz 1975 Brak Mini_GWiNT-55km tak
362. Redlich Adam 1981 Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
363. Rekawek Izabela 1973 POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
364. Repczyński Wojciech 1965 Nakielski KB Mini_GWiNT-55km tak
365. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT Mini_GWiNT-55km tak
366. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run Mini_GWiNT-55km tak
367. Rosolski Piotr 1984 Rakoniewice Super_GWiNT-165km tak
368. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
369. Roszyk Przemek 1974 Czerwonak Biega Super_GWiNT-165km tak
370. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie Super_GWiNT-165km tak
371. Rządkowski Mirosław 1967 Niagara Fittnes Club Rakoniewice Super_GWiNT-165km tak
372. Rzepa Ireneusz 1983 GRODZISK WLKP. Mini_GWiNT-55km tak
373. Rzywucka Jolanta 1977 4RUN TEAM Piła Mini_GWiNT-55km tak
374. Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team Normal_GWiNT-110km tak
375. Sawczuk Robert 1981 KOIMEX S.A. Normal_GWiNT-110km tak
376. Serafiński Mirosław 1976 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
377. Sienkiewicz Grzegorz 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
378. Siergiejewicz Grzegorz 1977 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km tak
379. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
380. Sierszuła Wiktor 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-165km tak
381. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo Mini_GWiNT-55km tak
382. Silski Marek 1969 Atrakcyjne Towarzystwo Mini_GWiNT-55km tak
383. Simlat Beata 1989 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
384. Sip Wojciech 1977 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
385. Skałecki Przemysław 1983 Wierzbicki Running Project Normal_GWiNT-110km tak
386. Skorczyk Adrian 1981 Speed Feet '16 Mini_GWiNT-55km tak
387. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
388. Skrobańska Maja 1990 Puszczykowo Mini_GWiNT-55km tak
389. Skrobański Jakub 1992 Puszczykowo Mini_GWiNT-55km tak
390. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol Mini_GWiNT-55km tak
391. Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
392. Smelkowska Natalia 1987 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
393. Snuszka Adam 1970 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
394. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
395. Spychała Michał 1982 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
396. Stachowiak Marcin 1991 #teambiegiwlkp Super_GWiNT-165km tak
397. Stachowiak Tomasz 1978 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
398. Stachowski Marcin 1979 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
399. Stachura Marcin 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
400. Stanek Marzena 1978 Wkurw_team Mini_GWiNT-55km tak
401. Stanke Łukasz 1979 4Fiter Mini_GWiNT-55km tak
402. Stankiewicz Ireneusz 1967 START ŚCINAWA Super_GWiNT-165km tak
403. Stankiewicz Szymon 1985 Toruń Super_GWiNT-165km tak
404. Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega Normal_GWiNT-110km tak
405. Stańczyk Krzysztof 1978 PLUTEK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
406. Stawiński Michał 1988 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
407. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot RUN Mini_GWiNT-55km tak
408. Stefaniak Marek 1979 Warszawa Normal_GWiNT-110km tak
409. Stempin Danuta 1981 Rakoniewuce Mini_GWiNT-55km tak
410. Stempin Łukasz 1977 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
411. Stolpe Maciej 1968 TzK Normal_GWiNT-110km tak
412. Sudzik Mirosław 1980 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
413. Surków Adrian 1982 MUAY Running Team Super_GWiNT-165km tak
414. Suśniło Tomasz 1980 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
415. Szajek Arkadiusz 1988 WLKP Mountains Ultra Mini_GWiNT-55km tak
416. Szarzyński Michał 1987 Zdziechowa Super_GWiNT-165km tak
417. Szawelska Ewa 1977 LUCKY LUKI Mini_GWiNT-55km tak
418. Szczechowiak Przemysław 1980 Gronówko Mini_GWiNT-55km tak
419. Szczeciński Piotr 1979 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
420. Szewczyk Paweł 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
421. Szkódliński Bartosz 1979 oddychajswobodnie.pl / Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
422. Szkudlarski Wojciech 1972 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
423. Szłapka Katarzyna 1981 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
424. Szłapka Krystian 1977 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
425. Szofer Adam 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
426. Szotowicz Paweł 1983 SZWLA Stargard Normal_GWiNT-110km tak
427. Szpak Monika 1973 Puszczykowo Normal_GWiNT-110km tak
428. Szramowski Łukasz 1984 BSB Barczewo Biega Mini_GWiNT-55km tak
429. Szuba Mariusz 1974 NO EXCUSES TEAM Super_GWiNT-165km tak
430. Szumski Łukasz 1978 Sława Mini_GWiNT-55km tak
431. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań Super_GWiNT-165km tak
432. Szykowny Michał 1981 Night Runners Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
433. Szymaniak Bartosz 1979 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
434. Szymczak Marta 1978 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km tak
435. Szymkowiak Przemyslaw 1975 POZNAN Super_GWiNT-165km tak
436. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora-Runners Team Normal_GWiNT-110km tak
437. Śron Gabriela 1983 Złotniki Normal_GWiNT-110km tak
438. Świder-Królikiewicz Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach Mini_GWiNT-55km tak
439. Świst Joanna 1985 Royal Runners Team Super_GWiNT-165km tak
440. Talar Marek 1985 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km tak
441. Talar Zenon 1953 Kęsy Team Mini_GWiNT-55km tak
442. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz Mini_GWiNT-55km tak
443. Tatarczuk Jola 1979 Karlino biega Mini_GWiNT-55km tak
444. Telesz Waldemar 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
445. Terlikowski Piotr 1985 Radwanice Mini_GWiNT-55km tak
446. Tojza Tomasz 1974 1974 Super_GWiNT-165km tak
447. Tomaszewski Maciej 1978 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
448. Tomaszewski Mariusz 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
449. Tomczak Dariusz 1988 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
450. Tomys Jakub 1993 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
451. Tonak Radek 1996 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
452. Twardogórski Piotr 1994 Tłoki Mini_GWiNT-55km tak
453. Twardy Dariusz 1970 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
454. Tymul Jakub 1978 #TymTriTeam Normal_GWiNT-110km tak
455. Ujejska Danuta 1978 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
456. Ujejski Robert 1968 Święciechowa Mini_GWiNT-55km tak
457. Urbaniak Henryka 1966 Wolsztyn Normal_GWiNT-110km tak
458. Wachowiak Rafał 1973 Kościan Team Normal_GWiNT-110km tak
459. Wachowiak Sebastian 1984 Dziki Ultra Team Mini_GWiNT-55km tak
460. Walczak Dariusz 1986 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
461. Waligórski Łukasz 1983 WKB Mini_GWiNT-55km tak
462. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński klub biegowy Super_GWiNT-165km tak
463. Walkowiak Tomasz 1984 AdRunaLine Team Mini_GWiNT-55km tak
464. Waloszczyk Jacek 1979 www.JW-Serwis.com Mini_GWiNT-55km tak
465. Wałęsa Miłosz 1986 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
466. Warczewski Tomasz 1980 1980 Mini_GWiNT-55km tak
467. Waścińska Edyta 1970 Pędzi - Para Mini_GWiNT-55km tak
468. Waściński Roman 1970 Pędzi - Para Mini_GWiNT-55km tak
469. Wąsowski Maciej 1982 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
470. Welter Przemysław 1989 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
471. Wieczorek Zbigniew 1975 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
472. Wieruszewski Mateusz 1980 No Excuses Team/Maratończyk Poznań Super_GWiNT-165km tak
473. Wiesner Artur 1974 Pat&Mat Ultras Team Mini_GWiNT-55km tak
474. Wiśniewski Artur 1975 intro Super_GWiNT-165km tak
475. Wojciechowska Helena 1982 night runners Normal_GWiNT-110km tak
476. Wojciechowski Marcin 1978 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
477. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora-Runners Team Normal_GWiNT-110km tak
478. Wojciechowski Zbigniew 1977 brenno Super_GWiNT-165km tak
479. Wojszczyk Michał 1984 Bridgestone Stargard Runners Normal_GWiNT-110km tak
480. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa Normal_GWiNT-110km tak
481. Wolek Waldemar 1973 Pat&Mat Ultras Team Mini_GWiNT-55km tak
482. Wolna Elżbiega 1973 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
483. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
484. Woyczyńska Angelina 1981 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
485. Woźniak Beata 1977 Altom Mini_GWiNT-55km tak
486. Woźniak Paweł 1980 Endorfina Wschowa Normal_GWiNT-110km tak
487. Woźniczka Anna 1987 Aktywnie w Pniewach Mini_GWiNT-55km tak
488. WrÓbel Marcin 1982 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
489. Wróblewski Radosław 1981 Velux Mini_GWiNT-55km tak
490. Wysocki Grzegorz 1978 Władysławów Super_GWiNT-165km tak
491. Zagozda Tomasz 1961 Rebellion Of Free Runners Mini_GWiNT-55km tak
492. Zagubień Wojtek 1977 EUFORIABIEGACZA TEAM Normal_GWiNT-110km tak
493. Zajączkowski Marek 1972 Fundacja Dereka Prince'a Mini_GWiNT-55km tak
494. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM Super_GWiNT-165km tak
495. Zatorski Dariusz 1970 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
496. Zawisza Monika 1990 Night Runners Poznań Mini_GWiNT-55km tak
497. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare Mini_GWiNT-55km tak
498. Zdanowski Dawid 1991 wkurw_team Normal_GWiNT-110km tak
499. Zielińska Kinga 1973 Speed feet Super_GWiNT-165km tak
500. Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners / Team KGB Super_GWiNT-165km tak
501. Zieliński Michał 1988 Poznańskie Łaziki Mini_GWiNT-55km tak
502. Zieliński Tomasz 1970 Polonia Środa Mini_GWiNT-55km tak
503. Zielonacki Tomasz 1967 KB MANIAC POZNAN Mini_GWiNT-55km tak
504. Zielonka Mariusz 1970 PKB Endorfina Piotrków Trybunalski/Poznań Normal_GWiNT-110km tak
505. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
506. Zimniewicz Jacek 1978 Szczytniki Normal_GWiNT-110km tak
507. Zowczak Dorota 1983 Rawa team Mini_GWiNT-55km tak
508. Zydorczak Domink 2000 Oborniki Mini_GWiNT-55km tak
509. Żuberek Janusz 1972 HD Skórzewo Mini_GWiNT-55km tak
510. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak