Lista startowa

GWiNT Ultra Cross

22-23.04.2022
Dystans: 35 km | 55 km | 110 km | 165 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 647

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 477


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamczak Arkadiusz 1980 LESZNO Mini_GWiNT-55km nie
2. Adamczak Zbigniew 1984 KB Szamotuły Super_GWiNT-165km tak
3. Adamczyk Ania 1978 Gołuski Mini_GWiNT-55km tak
4. Adamczyk Maciej 1986 SKRA Paterek Super_GWiNT-165km tak
5. Adamczyk Marcin 1976 Gołuski Mini_GWiNT-55km tak
6. Adler Łukasz 1986 Lesz No Limits Runners Normal_GWiNT-110km tak
7. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
8. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km tak
9. Andrzejewski Jacek 1966 KOŚCIAN TEAM Mikro_GWiNT-35km nie
10. Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz Mikro_GWiNT-35km nie
11. Antkowiak Mirosław 1964 BBL Krosno Odrzańskie Mini_GWiNT-55km nie
12. Baranowski Andrzej 1988 TriWawa Super_GWiNT-165km nie
13. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza Mikro_GWiNT-35km nie
14. Bartosiak Roman 1968 Promnice Normal_GWiNT-110km nie
15. Barudin Katarzyna 1976 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
16. Bąbelczyk Piotr 1972 ULTRA MEN Normal_GWiNT-110km tak
17. Bednarczyk Tomasz 1984 Trzcianka Mikro_GWiNT-35km tak
18. Bekas Jędrzej 1982 Night Runners Mikro_GWiNT-35km tak
19. Bekas Paulina 1983 Night Runners Poznań Mikro_GWiNT-35km tak
20. Belzyt Szymon 1991 LKS Zantyr Sztum Mini_GWiNT-55km tak
21. Berg Dariusz 1977 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
22. Betlej Marcin 1971 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
23. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km nie
24. Biłogan Łukasz 1980 Cała Oleśnica Biega Mini_GWiNT-55km tak
25. Błasik Krzysztof 1973 Camouflage_shop Super_GWiNT-165km tak
26. Błesnowski Krzysztof 1984 PGB Leśne Dziki Super_GWiNT-165km tak
27. Bogel Jacek 1978 Kościan Mikro_GWiNT-35km nie
28. Bojański Zbigniew 1982 Września Normal_GWiNT-110km nie
29. Bojek Beata 1976 Leśne Dziki Mini_GWiNT-55km tak
30. Bolewicz Michał 1996 Radziejów Normal_GWiNT-110km tak
31. Borowczyk Marcin 1976 Czmoń Normal_GWiNT-110km tak
32. Borowczyk Sonia 1993 Zalasewo Mini_GWiNT-55km tak
33. Borszynski Kuba 1989 Za linie mety Mini_GWiNT-55km nie
34. Bosak Przemyslaw 1980 Magorex Super_GWiNT-165km tak
35. Bożkiewicz Patrycja 1980 Piekielnie Zgrani/ azylbiegacza.pl Mini_GWiNT-55km tak
36. Braun Ewelina 1976 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
37. Broczkowski Tomasz 1985 GB Wielkopolscy Biegacze Mikro_GWiNT-35km tak
38. Brok Jacek 1970 Plewiska Mini_GWiNT-55km tak
39. Brok Małgorzata 1974 runpassion.pl Mini_GWiNT-55km tak
40. Bronczak Tomasz 1976 LUBIEPODGORKE Mini_GWiNT-55km tak
41. Broniszewski Jaroslaw 1980 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km nie
42. Buchalski Rafał 1993 Rebellion of Free Runners Mini_GWiNT-55km tak
43. Budych-Górzna Magdalena 1977 GO! Gowarzewo Normal_GWiNT-110km nie
44. Budzisz Tomasz 1969 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
45. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
46. Budźko Marcin 1988 Grudziądz Mini_GWiNT-55km nie
47. Bukalski Zbigniew 1970 Luboń Super_GWiNT-165km nie
48. Burkowski Jarosław 1973 Biegaj Leszno Mini_GWiNT-55km tak
49. Burzyński Łukasz 1987 WLKP Mountains ULTRA Mini_GWiNT-55km tak
50. Buszewski Zbyszek 1987 AA Mini_GWiNT-55km tak
51. Cabańska Katarzyna 1978 #slimakibarcin Mini_GWiNT-55km tak
52. Chałupka Marcin 1968 Wolsztyński Klub Biegowy Mikro_GWiNT-35km tak
53. Cholewinski Tomasz 1976 Dla Siebie GESTAMP Super_GWiNT-165km tak
54. Chyrowska Anna 1994 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
55. Cichowlas Weronika 1987 Opalenicki Klub Biegacza Mikro_GWiNT-35km tak
56. Ciebielski Michał 1972 Pniewy Mini_GWiNT-55km tak
57. Cieśla Zuzanna 1984 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km tak
58. Cioch-Biniaś Aleksandra 1995 Aktywnie w Pniewach Mini_GWiNT-55km tak
59. Cyprian Jaroslaw 1969 OSP OPALENICA Mini_GWiNT-55km tak
60. Czajko Justyna 1982 parkrun Poznań Mini_GWiNT-55km tak
61. Czoszyk Kawala Olga 1980 Świerczewo Run Mini_GWiNT-55km tak
62. Czub Łukasz 1978 Komorniki Mini_GWiNT-55km nie
63. Czuba Robert 1968 Orange Polska Super_GWiNT-165km tak
64. Daniuk Katarzyna 1973 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
65. Daszewski Filip 1998 ICT POLAND Mini_GWiNT-55km tak
66. Dawiskiba Artur 1976 FSD RUN Drezdenko Normal_GWiNT-110km tak
67. Dawiskiba Krzysztof 1983 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
68. Dąbkowska Patrycja 1977 SpeedFeet'16 Mikro_GWiNT-35km tak
69. DĄbrowski Mariusz 1970 WROCŁAW Super_GWiNT-165km tak
70. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team / Atimex Normal_GWiNT-110km tak
71. Dembski Szymon 1983 Dembski Team Mini_GWiNT-55km tak
72. Dluga Daria 1996 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
73. Dobersztyn Blazej 1979 Unity Line Normal_GWiNT-110km nie
74. Dobosz Leszek 1981 Poznań Mikro_GWiNT-35km nie
75. Dokowicz Jarek 1973 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
76. Dolata Maciej 1978 #biegiemwlas Mikro_GWiNT-35km tak
77. Domagała Krzysztof 1987 Psarus 87' - Września Normal_GWiNT-110km tak
78. Dopierała Anita 1976 Brak Mini_GWiNT-55km nie
79. Dorosz Paweł 1987 OSP POTRZEBOWO Mikro_GWiNT-35km nie
80. Drajerczak Marlena 1978 MUAY RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km tak
81. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
82. Drobnik Błażej 1987 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
83. Duchon Marcin 1978 Zielona Góra Mini_GWiNT-55km tak
84. Dudziak Adam 1977 Dobiconnect Mini_GWiNT-55km tak
85. Dudziak Bartosz 1981 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
86. Dudziak Jerzy 1963 KOŚCIAN TEAM Mikro_GWiNT-35km tak
87. Dudziński Przemysław 1978 Lece Pendze Mini_GWiNT-55km tak
88. Dusza Agnieszka 1986 Kościan team Mini_GWiNT-55km nie
89. Dyrka Krzysztof 1972 NBR Team / Politechnika Poznańska Super_GWiNT-165km tak
90. Dziedzic Piotr 1975 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Super_GWiNT-165km nie
91. Dzierkacz Paweł 1975 Choć będzie fajnie Mini_GWiNT-55km tak
92. Dzierla Marcin 1982 Hardcore Runner Normal_GWiNT-110km tak
93. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań Mikro_GWiNT-35km nie
94. Dzionek Tomasz 1985 Czesław Biega Mini_GWiNT-55km tak
95. Eljasińska Magdalena 1989 Rakoniewice Mikro_GWiNT-35km tak
96. Fiałkowski Jan 1969 Night Runners Mikro_GWiNT-35km tak
97. Ficner Iwona 1975 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
98. Fiebich Zbigniew 1976 Lucky Luki Mini_GWiNT-55km tak
99. Fijalkowski Robert 1970 KKFP WOLSZTYN Mikro_GWiNT-35km nie
100. Fijałkowski Waldemar 1978 DTR BIEGA / MARIO TEAM Super_GWiNT-165km tak
101. Florczak Adam 1979 Łódź Mini_GWiNT-55km tak
102. Fornalik Sławomir 1976 Grodzisk wlkp Normal_GWiNT-110km nie
103. Frąckowiak Krzysztof 1988 Dziki Noteckie Czarnków Mikro_GWiNT-35km tak
104. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
105. Frybel Damian 1977 Obra Super_GWiNT-165km tak
106. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyński Klub Biegowy / NorDan Normal_GWiNT-110km tak
107. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
108. Gajor Norbert 1977 Żabka Sportowy Team Normal_GWiNT-110km nie
109. Gajor Norbert 1977 Żabka Sportowy Team Normal_GWiNT-110km nie
110. Garzeł Mirosław 1982 #crossDrzymały# Mikro_GWiNT-35km nie
111. Gawronski Przemek 1977 Niedzielna Grupa Biegowa Mini_GWiNT-55km nie
112. Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków Mikro_GWiNT-35km tak
113. GŁÓw Tomasz 1970 SZAMOTUŁY Mikro_GWiNT-35km tak
114. Gmerek Michał 1989 Biegacze Jarocin Normal_GWiNT-110km nie
115. Gniady Krzysztof 1981 FoxyFit ICT Poland Normal_GWiNT-110km tak
116. Gokiert Michał 1988 IKANO INDUSTRY Mini_GWiNT-55km nie
117. Gokiert-Skrentna Justyna 1976 gÓRSKIE KOZICE Normal_GWiNT-110km nie
118. Golczak Krzysztof 1977 Team KGB Normal_GWiNT-110km tak
119. Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
120. Góralczyk Andrzej 1960 Koziegłowy Mini_GWiNT-55km tak
121. Grabowski Damian 1985 Grabolki Mini_GWiNT-55km nie
122. Grabowski Konrad 1987 Witkowo Biega Mini_GWiNT-55km tak
123. Grabowy Damian 1994 NadAktywni Nowe Miasteczko Mini_GWiNT-55km nie
124. Grabowy Mateusz 1992 NadAktywni Nowe Miasteczko Mini_GWiNT-55km nie
125. Gracz Robert 1995 Wkurw_Team Normal_GWiNT-110km nie
126. Grajewska Beata 1974 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
127. Greczka Marcin 1980 Ostroróg Mikro_GWiNT-35km tak
128. Greiff Renate 1961 LG Ultralauf Mini_GWiNT-55km nie
129. Grelak Adam 1983 Wolsztyn Biega Mini_GWiNT-55km tak
130. Grobelny Dawid 1980 OD NO WA Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
131. Grobelny Patryk 1989 GKS OSIECZNA Mini_GWiNT-55km tak
132. Grondys Paweł 1980 Wrocław Super_GWiNT-165km tak
133. Gruchała Dawid 1977 QUAY POZNAŃ Super_GWiNT-165km tak
134. Gruszczyński Paweł 1980 parkrun Jezioro Swarzędzkie Mikro_GWiNT-35km nie
135. Gruszczyński Przemysław 1975 WLKP Mountains Ultra Normal_GWiNT-110km tak
136. Gryczka Mateusz 1983 NBR TEAM Normal_GWiNT-110km tak
137. Grzelak Justyna 1974 Maraton Leszno Normal_GWiNT-110km nie
138. Grzelka Tomasz 1983 SPORTOWY KAŹMIERZ Super_GWiNT-165km tak
139. Gucka Paulina 1981 Mieczewo Mini_GWiNT-55km tak
140. Gucki Mikołaj 1981 Mieczewo Mini_GWiNT-55km tak
141. Hakało Grzegorz 1977 Komorniki Normal_GWiNT-110km tak
142. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
143. Hanysz Magdalena 1978 Koziegłowy Super_GWiNT-165km nie
144. Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
145. Haupa Maciej 1979 Biegacze Jozefa Noji Super_GWiNT-165km tak
146. Hejnar Magdalena 1988 Grodzisk Wielkopolski Mikro_GWiNT-35km nie
147. Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team Mini_GWiNT-55km tak
148. Huderek Łukasz 1974 Night Runners Mikro_GWiNT-35km tak
149. Idowiak Łukasz 1983 OSiR Poniec Normal_GWiNT-110km nie
150. Idzikowski Piotr 1979 PI Normal_GWiNT-110km tak
151. Ignaszewska Marta 1980 Biegające Krejzole Mini_GWiNT-55km tak
152. Intek Marcin 1978 Team BEROTU Mikro_GWiNT-35km tak
153. Jakszta Filip 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km nie
154. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km tak
155. Jakubowski Rafał 1978 Leśne Dziki Mini_GWiNT-55km tak
156. Jakubowski Szymon 1989 Kruszewnia/Trzemeszno Mini_GWiNT-55km tak
157. Jamrug Tomasz 1982 Żnin Mini_GWiNT-55km tak
158. Janas Dariusz 1975 Czerwonak Biega Normal_GWiNT-110km tak
159. Janik Mirosław 1971 Poznań Super_GWiNT-165km tak
160. Jankowski Michał 1983 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
161. Jankowski PaweŁ 1976 AA Mini_GWiNT-55km tak
162. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza Mikro_GWiNT-35km tak
163. Janowicz Karol 1975 Osieczna Biega Mini_GWiNT-55km nie
164. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza Mikro_GWiNT-35km tak
165. Janowski Maciej 1984 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km nie
166. Janowski Marek 1974 BIEGAJACE KREJZOLE Mini_GWiNT-55km tak
167. Jarmuda Justyna 1982 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
168. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km tak
169. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK Mini_GWiNT-55km tak
170. Jarnut Paweł 1992 LB TEAM LWÓWEK Mini_GWiNT-55km tak
171. Jarocka Sandra 1989 Berlin/Helsinki Mini_GWiNT-55km tak
172. Jarysz Piotr 1984 Biegające Krejzole Mini_GWiNT-55km tak
173. Jarzembowski Tomasz 1980 WLKP MOUNTAINS ULTRA Super_GWiNT-165km tak
174. Jastrzębska Aleksandra 1992 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
175. Jaśkiewicz Szymon 1990 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
176. Jaśkowiaj Tomasz 1974 Poznań Super_GWiNT-165km nie
177. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB Mini_GWiNT-55km tak
178. Jekiel Sylwia 1977 Grodziski Klub Biegacza Mikro_GWiNT-35km tak
179. Jez Jolanta 1976 Gostyn Mikro_GWiNT-35km nie
180. Jęcz Adam 1980 Kościan Team Mikro_GWiNT-35km tak
181. Jędrzejczak Artur 1985 Kamionki Normal_GWiNT-110km tak
182. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
183. Jopek Dawid 1977 Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km tak
184. Józefiak Beata 1984 Plewiska Mini_GWiNT-55km tak
185. Józefiak Damian 1985 Plewiska Mini_GWiNT-55km nie
186. Jóźwiak Michał 1972 Środa Wlkp Normal_GWiNT-110km tak
187. Jóźwiak Michał 1977 Kórnik Mini_GWiNT-55km tak
188. Juskowiak Mikołaj 1984 Wkurw_team Mikro_GWiNT-35km nie
189. Kachniarz Mirosław 1976 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km nie
190. Kaczmarek Filip 1999 wolsztyn Mini_GWiNT-55km nie
191. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km nie
192. Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
193. Kaczmarek Maciej 1990 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
194. Kaczmarek Magdalena 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
195. Kaczmarek Michał 1985 Oby do mety Mini_GWiNT-55km tak
196. Kaczmarek Mirosław 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mikro_GWiNT-35km tak
197. Kaczmarek Monika 1980 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km nie
198. Kadłubowicz Piotr 1991 Czarny Jeździec Mini_GWiNT-55km tak
199. Kajewski Rafał 1974 Swarzędz Mini_GWiNT-55km nie
200. KamiŃska Ewelina 1982 BIEGAJĄCE KREJZOLE Mini_GWiNT-55km nie
201. Kamiński Łukasz 1988 Opalenicki Klub Biegacza Mikro_GWiNT-35km tak
202. Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
203. Kaniuk Sławomir 1970 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
204. Kantorski Filip 1981 Organic Heroes/parkrun Jezioro swarzędzki Mikro_GWiNT-35km nie
205. Kańduła Bartosz 1983 Bartosz Kańduła Mikro_GWiNT-35km nie
206. Kańduła Damian 1977 Phoenix Contact Mikro_GWiNT-35km nie
207. Kańduła Klaudia 1980 Lion Group Super_GWiNT-165km tak
208. Kapitańczyk Mateusz 1990 Kościan Normal_GWiNT-110km tak
209. Karaś Jacek 1979 Drużyna Szpiku / Red Runner Mini_GWiNT-55km tak
210. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo Mikro_GWiNT-35km nie
211. Kasprzak Maciej 1992 Gniezno Super_GWiNT-165km tak
212. Kaszubiak Konrad 1983 KASZUBIAK TEAM Super_GWiNT-165km tak
213. Kaźmierczak Andrzej 1977 W tri team Normal_GWiNT-110km tak
214. Kaźmierczak Krzysztof 1985 Wilkowice Normal_GWiNT-110km tak
215. Kaźmierowski Dariusz 1978 Paproć Mini_GWiNT-55km nie
216. Kątowski Artur 1975 Oborniki Mini_GWiNT-55km tak
217. Kędziora Magdalena 1993 Boguszyn Mini_GWiNT-55km tak
218. Kędziora Szymon 1994 Mosina Mini_GWiNT-55km tak
219. KieŁczyŃska Katarzyna 1975 LUBIN Mini_GWiNT-55km tak
220. Kiersztan Leszek 1973 Rozbiegany Lwówek Mikro_GWiNT-35km nie
221. Kimmig Michael 1965 Poznan Mikro_GWiNT-35km tak
222. Kleczkowski Jakub 1987 Artho-Trans Mini_GWiNT-55km tak
223. Klejbuk Krzysztof 1978 pniewy Super_GWiNT-165km tak
224. Kmiecik Marek 1981 Feifer Team Mikro_GWiNT-35km tak
225. Kmiecik Mirosław 1978 Niagara fitness klub Mikro_GWiNT-35km nie
226. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA Mikro_GWiNT-35km tak
227. Kociuba Przemysław 1989 TT Szczecin Super_GWiNT-165km nie
228. Kocoń Marcin 1982 Karpicko Mini_GWiNT-55km nie
229. Kolibabka Adam 1973 Gniezno Mini_GWiNT-55km nie
230. Kolman Piotr 1980 Endorfina Wschowa Mikro_GWiNT-35km nie
231. Kołoch Krzysztof 1994 Night Runners Mikro_GWiNT-35km tak
232. Kołtowski Michał 1983 Wschowa Mini_GWiNT-55km tak
233. Komorowicz Łukasz 1982 Pniewy Mini_GWiNT-55km nie
234. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Mini_GWiNT-55km tak
235. Konicki Paweł 1981 No Exuses Team Normal_GWiNT-110km nie
236. Konieczna Angelina 1985 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
237. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km nie
238. Konkiewicz Katarzyna 1974 Niagara Mini_GWiNT-55km tak
239. Konkiewicz Robert 1972 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
240. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
241. Korbanek Ewa 1981 Team Berotu Mikro_GWiNT-35km nie
242. Kordylasińska Justyna 1978 Biegające krejzole Mini_GWiNT-55km tak
243. Korytek Piotr 1973 Witkowo Biega Super_GWiNT-165km tak
244. Kosicki Andrzej 1977 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Mikro_GWiNT-35km tak
245. Kosiorek Darek 1967 Poznań Super_GWiNT-165km tak
246. Kościelniak Marek 1977 MUAY RUNNING TEAM Normal_GWiNT-110km tak
247. Kowalak Robert 1984 Parkrun jezioro swarzędzkie Normal_GWiNT-110km nie
248. Kowalczyk Mariusz 1975 gRUNwald team Poznań Normal_GWiNT-110km nie
249. Kowalski Dawid 1987 Gniezno Mini_GWiNT-55km nie
250. Koziarski Maciek 1979 Katowice Mini_GWiNT-55km tak
251. Kozłowska Alicja 1970 Leszno Normal_GWiNT-110km nie
252. Kozłowski Klaudiusz 1986 Krzewina Super_GWiNT-165km tak
253. Kraft Monika 1985 Aktywnie w Pniewach Mikro_GWiNT-35km tak
254. Kraśner Łukasz 1981 GreatGratula Osieczna Mini_GWiNT-55km tak
255. Krawiec Dominik 1988 Krosno Mikro_GWiNT-35km tak
256. Kroczyński Sławomir 1961 Kolobrzeg Super_GWiNT-165km nie
257. Kroma Krzysztof 1980 Chyba zwariowałem... Mikro_GWiNT-35km tak
258. Kroma Magdalena 1985 TEAM BEROTU Mikro_GWiNT-35km tak
259. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners Normal_GWiNT-110km tak
260. Krym Joanna 1983 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
261. Krym Radosław 1980 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
262. Krysmalska Ewa 1983 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km nie
263. Krysmalska Ewelina 1988 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km nie
264. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km nie
265. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km nie
266. Krystkiewicz Łukasz 1981 Minionki Dachsera Mikro_GWiNT-35km nie
267. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
268. Książek Halina 1985 Sulechów Mikro_GWiNT-35km nie
269. Książek Sebastian 1979 Runner Sam Po Lesie Mini_GWiNT-55km nie
270. Kubiak Mirosław 1965 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Mikro_GWiNT-35km nie
271. Kubiak Rafał 1977 PPRK Mikro_GWiNT-35km tak
272. Kubicki Piotr 1986 Dziki Zgon Kościan Mini_GWiNT-55km tak
273. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Normal_GWiNT-110km tak
274. Kuciak Bartosz 1987 Krosno (Mosina) Mini_GWiNT-55km tak
275. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km nie
276. Kulus Przemysław 1977 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km tak
277. Kupczyk Jacek 1971 MOL Runners Normal_GWiNT-110km tak
278. Kurek Tomasz 1977 Opalenicki klub biegacza Mini_GWiNT-55km tak
279. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
280. Kurzacz Orfeusz 1972 4Run Team Piła Mini_GWiNT-55km tak
281. Kurzyński Piotr 1980 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
282. Kusz Radosław 1975 Kroliczki w Plecaku Mini_GWiNT-55km tak
283. Kusztelak Jacek 1981 Ziemo-Wit Team Super_GWiNT-165km tak
284. Kuśnierz Paweł 1987 SPORTOWY KAŹMIERZ Super_GWiNT-165km tak
285. Kuźniak Szymon 1984 Leszno Mikro_GWiNT-35km nie
286. Kwaśniewski Tomasz 1973 Zabiegany Sulechów Super_GWiNT-165km tak
287. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Hernik Team Mini_GWiNT-55km tak
288. Ladra Ryszard 1976 KKM Kaloryfer Normal_GWiNT-110km tak
289. Latanowicz Bernard 1984 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
290. Lehmann Paweł 1975 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km nie
291. Leonarska Małgorzata 1987 Biegające Krejzole Mini_GWiNT-55km tak
292. Leszczyński Michał 1978 SHT Mikro_GWiNT-35km tak
293. Leśniewski Marek 1979 parkrun Jezioro Swarzędzkie Normal_GWiNT-110km tak
294. Lis Marek 1987 Warszawa Normal_GWiNT-110km nie
295. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU Mikro_GWiNT-35km tak
296. Loba Damian 1969 Świerczewo Run Mini_GWiNT-55km tak
297. Ludwiczak Krzysztof 1977 KOŚCIAN TEAM Mini_GWiNT-55km tak
298. Luty Mariusz 1979 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km nie
299. ŁabĘdzka- Bugaj Alicja 1965 KB..dĘBIEC Mikro_GWiNT-35km nie
300. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km nie
301. Łeske Jan 1980 Za linią mety team Mikro_GWiNT-35km nie
302. Łopąg Krzysztof 1985 Wiry Normal_GWiNT-110km tak
303. Łukasik Paweł 1983 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
304. Łukomski Krzysztof 1987 Opalenica Mini_GWiNT-55km nie
305. Łupicki Andrzej 1990 OSIECZNA BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
306. Łupicki Andrzej Marek 1971 OSIECZNA BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
307. Łuszczakiewicz Tomasz 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Mini_GWiNT-55km tak
308. Maciąg Iwona 1988 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
309. Maciejewska Kamila 1981 #ślimakibarcin Mini_GWiNT-55km nie
310. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
311. Mackiewicz Artur 1975 długobieganie Super_GWiNT-165km tak
312. Macuk Maciej 1970 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
313. Majchrzak Jacek 1980 Kościan Team Ultra Normal_GWiNT-110km tak
314. Majek Jarosław 1967 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
315. Majerowska Magdalena 1991 Nowe Tłoki Mini_GWiNT-55km nie
316. Majewska Aleksandra 1992 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
317. Maligranda Mariusz 1985 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
318. Małolepszy Waldemar 1984 SPARTA ULTRA TEAM Normal_GWiNT-110km tak
319. Marchlewski Adrian 1988 TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ Mini_GWiNT-55km nie
320. Marchlewski Tomasz 1973 Dziki Noteckie Czarnków Mikro_GWiNT-35km tak
321. Marciniak Janusz 1975 Night runners Normal_GWiNT-110km tak
322. Marciniak Roman 1976 Czerwonak Mikro_GWiNT-35km tak
323. Marciniak Waldemar 1960 Marciniak Team Mini_GWiNT-55km tak
324. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
325. Marcinkowski Michał 1977 Run Team Rydzyna Mikro_GWiNT-35km nie
326. Marcinowski Krzysztof 1977 run4fun Mini_GWiNT-55km tak
327. Markowski Piotr 1976 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
328. Marona Maciej 1980 parkrun Jezioro Swarzędzkie Mikro_GWiNT-35km tak
329. Marszałek Agata 1992 Jelenia Góra Mikro_GWiNT-35km nie
330. Maśnica-Szymańska Joanna 1976 Wolsztyński Klub Biegowy Normal_GWiNT-110km nie
331. Matecki Mariusz 1973 Minionki Dachsera Mikro_GWiNT-35km tak
332. Materna Daria 1994 Karpicko Mini_GWiNT-55km tak
333. Matuk Mariusz 1977 ICT foxy fit Mini_GWiNT-55km nie
334. Matuszewska Liza 1997 Błońsko Mikro_GWiNT-35km tak
335. Matuszewski Adam 1993 I AM A RUNNER Mini_GWiNT-55km tak
336. Matuszewski Mariusz 1974 Błońsko Mikro_GWiNT-35km tak
337. Matysiak Agnieszka 1983 Kopalnia Mocy Tarnobrzeg Mini_GWiNT-55km nie
338. Matysiak Karol 1974 OSH / smażalnia ryb u biegaczy Mikro_GWiNT-35km tak
339. Matysiak Maciej 1978 OSH-LPH Mikro_GWiNT-35km nie
340. Mazanka Jakub 1976 Borówiec Super_GWiNT-165km tak
341. Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT Mini_GWiNT-55km tak
342. Mazur Wiktor 1986 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
343. Mądrawski Rafał 1976 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
344. Menes Tomasz 1986 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km nie
345. Męczykowski Ireneusz 1980 Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
346. Michalak Dawid 1983 Niagara Super_GWiNT-165km nie
347. Michalak Hubert 1997 Niagara Mini_GWiNT-55km nie
348. Michalak Hubert 1997 Niagara Mikro_GWiNT-35km nie
349. Michalska Joanna 1981 Gniezno Super_GWiNT-165km tak
350. Michalski Adam 1980 Gniezno Super_GWiNT-165km tak
351. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team Mikro_GWiNT-35km tak
352. Mielcarek Adrian 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
353. Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
354. Mielcarek Damian 1979 No Excuses Team Mini_GWiNT-55km tak
355. Mielnik Krzysztof 1972 Lesz NO Limits Runners Super_GWiNT-165km tak
356. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin Mini_GWiNT-55km nie
357. Mikołajczak Jaromir 1970 Night Runners Mikro_GWiNT-35km tak
358. Mikołajczyk Przemysław 1975 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
359. Mistur Szymon 1983 hakuna matata Mini_GWiNT-55km tak
360. MiŚ Mateusz 1982 SŁAWA Mini_GWiNT-55km tak
361. Mleczak Krzysztof 1995 Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km tak
362. Młodzikowski Rafał 1979 Słynni Kenijczycy Super_GWiNT-165km tak
363. Młynarczyk Marta 1985 Team KGB Mikro_GWiNT-35km tak
364. Modliszewski Dariusz 1976 Orange Polska Super_GWiNT-165km tak
365. Mokrzycki Rafał 1975 TG SOKÓŁ GNIEWKOWO Normal_GWiNT-110km nie
366. Moritz Rafał 1976 #ślimakibarcin Mini_GWiNT-55km tak
367. Mroszyński Wojciech 1989 Night Runners Mikro_GWiNT-35km tak
368. Mrozek Krzysztof 1985 Phoenix Contact Wielkopolska Mini_GWiNT-55km tak
369. Mróz Anna 1986 Biegające Krejzole Mini_GWiNT-55km nie
370. Mruk Agata 1975 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
371. Mruk Patrycja 1983 Solec Kujawski Mikro_GWiNT-35km nie
372. Mucha Beata 1973 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
373. Mucha Robert 1969 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
374. Muszyński Konrad 1984 Piwne Potyczki Po Pagórkach Mini_GWiNT-55km tak
375. Nagucki Karol 1993 Opalenica Mikro_GWiNT-35km tak
376. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km tak
377. Najdek Katarzyna 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI Mikro_GWiNT-35km tak
378. Najdek Łukasz 1988 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
379. Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team Normal_GWiNT-110km tak
380. Narkiewicz Damian 1976 Team Aquacleaning 24 Normal_GWiNT-110km nie
381. Nawrot Artur 1981 Dtr Biega/Mario Team Super_GWiNT-165km tak
382. Niemyt Andrzej 1992 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
383. NiezboraŁa RadosŁaw 1977 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km nie
384. Nochowicz Mateusz 1990 Poznań Normal_GWiNT-110km nie
385. Nolka Jakub 1990 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
386. Nowacki Michał 1979 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
387. Nowaczyk Tomasz 1979 Kościan Team Super_GWiNT-165km tak
388. Nowak Andrzej 1974 Night Runners Mikro_GWiNT-35km nie
389. Nowak Bartosz 1995 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
390. Nowak Damian 1981 Hernik Team / Piekarnia Wiejska w Zębowie Normal_GWiNT-110km tak
391. Nowak Jacek 1971 Lesz NO Lmits Runners Mini_GWiNT-55km tak
392. Nowak Krystian 1993 NKB Chyży Nowy Tomyśl Super_GWiNT-165km tak
393. Nowak Krzysztof 1978 Clones Super_GWiNT-165km tak
394. Nowak Maciej 1975 Poznań Mikro_GWiNT-35km tak
395. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
396. Nowak Tomasz 1981 Biegające Krejzole Mini_GWiNT-55km tak
397. Obidowski Łukasz 1983 Naramowice Biegają Normal_GWiNT-110km tak
398. Odważny Mariusz 1989 Kuźnia Talentów Kamieniec Normal_GWiNT-110km nie
399. Olech Tomasz 1989 Aktywnie w Pniewach Mikro_GWiNT-35km tak
400. Olejniczak Piotr 1980 LeszNo Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
401. Olejniczak Robert 1965 Rawa Team Mini_GWiNT-55km tak
402. Olejnik Adam 1988 Ultrazdrowie Mikro_GWiNT-35km tak
403. Oleksy Beata 1980 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
404. Oleniak Jarosław 1974 Gedią, NGB Super_GWiNT-165km tak
405. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega Normal_GWiNT-110km tak
406. Olszewski Krzysztof 1988 Pałuki Running team Mini_GWiNT-55km nie
407. Orciuch Maciej 1968 RunplanetTeam Mikro_GWiNT-35km tak
408. Orwat Adam 1982 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
409. Osiński Karol 1983 Pałuki Running Team/Urząd Miejski w Żninie Mini_GWiNT-55km nie
410. Osiurak Łukasz 1985 Syn lasu Super_GWiNT-165km tak
411. Owczarczak Monika 1984 Sportowy Kaźmierz Normal_GWiNT-110km tak
412. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Mini_GWiNT-55km tak
413. Pająk Monika 1982 Hernik team Mini_GWiNT-55km tak
414. Pajchrowski Michał 1985 Czas się ogarnąć Mikro_GWiNT-35km tak
415. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team / Świerczewo Run Super_GWiNT-165km tak
416. Pałka Michał 1979 #slimakibarcin Mini_GWiNT-55km tak
417. Pasiecznik Miłosz 1986 Poznań Mikro_GWiNT-35km tak
418. Paterka Marek 1984 Team Pleszew Normal_GWiNT-110km tak
419. Pawlak Krzysztof 1974 Żydowo Mini_GWiNT-55km tak
420. Pawlak Małgorzata 1974 Żydowo Normal_GWiNT-110km tak
421. Pawleta Michał 1976 BPRT Gliwice Normal_GWiNT-110km tak
422. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Super_GWiNT-165km tak
423. Pelc Tomasz 1989 DTR Biega / Mario Team Mini_GWiNT-55km tak
424. Pelczynski Maciej 1978 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
425. Perz Emilia 1990 N/N Mikro_GWiNT-35km tak
426. Perz Marzenna 1968 Bukowiec Mikro_GWiNT-35km tak
427. Piaskowski Artur 1990 OPALENICKI KLUB BIEGACZA Mini_GWiNT-55km tak
428. Piątas Krzysztof 1979 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
429. Piątas Mariusz 1983 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
430. Piątas Paweł 1986 Boruja Kościelna Super_GWiNT-165km tak
431. Piechota Piotr 1984 Opalenica Mini_GWiNT-55km tak
432. Piesik Jarosław 1964 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
433. Pietrasz Dagmara 1981 Szczytniki Mikro_GWiNT-35km tak
434. Pietrusiewicz Marcin 1981 Sulechów Normal_GWiNT-110km nie
435. Pigła Michał 1981 SPORTOWY KAŹMIERZ Normal_GWiNT-110km tak
436. Pikosz Joanna 1980 Kościan Team Mini_GWiNT-55km tak
437. Pilonis Eleonora 1978 BIEGOSTACJA Mikro_GWiNT-35km nie
438. Pińkowska Patrycja 1982 Szczecin Super_GWiNT-165km tak
439. Piotrowski Jarosław 1972 gułtowybiegają Mini_GWiNT-55km tak
440. Piwański Piotr 1958 Łęczyca Mini_GWiNT-55km tak
441. Piwowarczyk Wojciech 1988 DZIABONG TEAM Normal_GWiNT-110km nie
442. Plewa Piotr 1973 4Run Team Piła Mini_GWiNT-55km tak
443. Pluciński Maciej 1981 Wierzbiczany Mini_GWiNT-55km tak
444. Podzerek Iwona 1978 LKS Atleta Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
445. Podzerek Maciej 1981 Wake Team Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
446. Pohl Tomasz 1990 Przemęt Mikro_GWiNT-35km tak
447. Pokrywka Arkadiusz 1979 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
448. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki Mikro_GWiNT-35km tak
449. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda Mini_GWiNT-55km tak
450. Pontus Robert 1985 Pędzikiem do mety / COB Mini_GWiNT-55km tak
451. Poprawski Paweł 1984 Paweł Poprawski Mini_GWiNT-55km tak
452. Potocki Maciej 1970 Orange Polska Super_GWiNT-165km tak
453. Powałowska Danka 1978 Gniezno Normal_GWiNT-110km tak
454. Powałowski Marcin 1979 Gniezno Super_GWiNT-165km nie
455. Prałat Tomasz 1976 MARATON LESZNO Normal_GWiNT-110km tak
456. Prokopowicz Marcin 1979 3:33 Team Mini_GWiNT-55km nie
457. Prymowicz Dariusz 1974 Swarzędz Super_GWiNT-165km tak
458. Przybulak Damian 1990 Święciechowa Mikro_GWiNT-35km nie
459. Przybył Piotr 1972 EASY RUNNERS Mini_GWiNT-55km tak
460. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km nie
461. Przybyła Sebastian 1990 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km tak
462. Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run Mini_GWiNT-55km tak
463. Przykucki Robert 1974 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
464. Przywecki Lech 1971 ULTRA TRIAL KOŚCIAN Super_GWiNT-165km tak
465. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet '16 Normal_GWiNT-110km tak
466. Ptaszyńska Violetta 1965 grodzisk wielkopolski Mikro_GWiNT-35km tak
467. Ptaszyński Krzysztof 1991 Kościan Normal_GWiNT-110km tak
468. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet '16 Normal_GWiNT-110km tak
469. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony Mikro_GWiNT-35km tak
470. Rabiega Monika 1980 #BiegajLeszno Mini_GWiNT-55km tak
471. Rabiega Szczepan 1975 #BiegajLeszno Mini_GWiNT-55km tak
472. Radoła Piotr 1981 PM TEAM KOŚCIAN Normal_GWiNT-110km tak
473. Raszke Łukasz 1984 REAL TEAM Mini_GWiNT-55km tak
474. Ratajczak Tomasz 1975 brak Mini_GWiNT-55km tak
475. Redlich Adam 1981 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
476. Robak Joanna 1982 Aktywnie w Pniewach Mini_GWiNT-55km tak
477. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT Normal_GWiNT-110km tak
478. Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run Mini_GWiNT-55km tak
479. Rosiński Łukasz 1981 Wolsztyn Mikro_GWiNT-35km nie
480. Rosolski Piotr 1984 Rakoniewice Super_GWiNT-165km tak
481. Rosół Roman 1970 Wybiegać Marzenia Team Mini_GWiNT-55km tak
482. Rostecki Tomasz 1968 Biuro Obsługi Inwestycji Rosteam-Projekt Tomasz Rostecki Mini_GWiNT-55km tak
483. Roszak-Surków Sylwia 1977 parkrun Jezioro Swarzędzkie Mini_GWiNT-55km tak
484. Roszyk Magdalena 1980 Biegające Krejzole /TKKF Poznań Normal_GWiNT-110km tak
485. Roszyk Tomasz 1979 Biegające krejzole Mini_GWiNT-55km tak
486. Rusin Radosław 1986 Kuny Noteckie Super_GWiNT-165km nie
487. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie Super_GWiNT-165km tak
488. Rządkowski Miroslaw 1967 Niagara Fitness Klub Super_GWiNT-165km nie
489. Sadowski Piotr 1978 Glinno Mikro_GWiNT-35km tak
490. Sadowski Szymon 1986 IMS VENTURE Mini_GWiNT-55km tak
491. Sarbinowska Anna 1980 Kościan Team Normal_GWiNT-110km tak
492. Scisłowska Magdalena 1985 Kobiety Biegają Mini_GWiNT-55km nie
493. Siennicki Mikołaj 1974 Poznań Mikro_GWiNT-35km tak
494. Sieroń Kamil 1991 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
495. Sierszuła Wiktor 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-165km nie
496. Sierżant Karol 1976 Fiku-Miku Gostyń Normal_GWiNT-110km tak
497. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo Mini_GWiNT-55km tak
498. Sip Wojciech 1977 FSD RUN DREZDENKO Super_GWiNT-165km tak
499. Skałecki Przemyslaw 1983 Ultrasi Normal_GWiNT-110km tak
500. Skołuda Anna 1979 Gdzie ta meta Mikro_GWiNT-35km nie
501. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
502. Skórnicki Leszek 1971 Night Runners Mini_GWiNT-55km nie
503. Skrzypczak Anna 1975 Niagara Mikro_GWiNT-35km tak
504. Skrzypczak Lukasz 1984 Międzychód Mini_GWiNT-55km tak
505. Skrzypczak Michał 1974 LS Plus Recycling Team Mikro_GWiNT-35km tak
506. Skrzypińska Agnieszka 1982 Psi Patrol Mikro_GWiNT-35km tak
507. Skrzypiński Arkadiusz 1978 Psi Patrol Mini_GWiNT-55km tak
508. Słapek Maria 1978 Luboński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
509. Smaglewski Tomasz 1975 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
510. Smuga Łukasz 1985 Biegające Krejzole Mini_GWiNT-55km tak
511. Smyk Andrzej 1969 Browar Anteks Mikro_GWiNT-35km tak
512. Sobczak Katarzyna 1968 Garby Mini_GWiNT-55km tak
513. Sobczak Mikołaj 1977 WLKP Mountains Ultra Mikro_GWiNT-35km tak
514. Solecki Dariusz 1962 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
515. Sopoćko Łukasz 1988 lukasz.sopocko@gmail.com Mikro_GWiNT-35km nie
516. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
517. Stachowiak Emilia 1987 #biegiemwlas Mikro_GWiNT-35km tak
518. Stachowiak Marcin 1991 #biegiemwlas Normal_GWiNT-110km tak
519. Stachowiak MichaŁ 1977 WOJNOWICE Mini_GWiNT-55km nie
520. Stachowiak Tomasz 1978 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
521. Stachura Marcin 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
522. Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega Normal_GWiNT-110km tak
523. Stańczyk Krzysztof 1978 Swarzędz Mikro_GWiNT-35km tak
524. Starosta-Trela Patrycja 1991 Aktywnie w Pniewach Mikro_GWiNT-35km tak
525. Stasik Aleksander 1979 B.BEST Normal_GWiNT-110km tak
526. Stawiński Michał 1988 Night Runners Tarnowo Podgórne Mini_GWiNT-55km tak
527. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot RUN Mini_GWiNT-55km tak
528. Stempin Danuta 1981 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
529. Stempin Łukasz 1977 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
530. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
531. Stępień Maria 1961 Aktywnie w Pniewach Mikro_GWiNT-35km tak
532. Stolpe Maciej 1968 Tkkf mpk Mini_GWiNT-55km tak
533. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM Mikro_GWiNT-35km tak
534. Sudzik Mirosław 1980 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km nie
535. Surków Adrian 1982 parkrun Jezioro Swarzędzkie Super_GWiNT-165km tak
536. Suśniło Tomasz 1980 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
537. Sworowska Izabela 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
538. Sworowski Maciej 1970 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
539. Sypniewski Szymon 1989 Run Team Rydzyna Mini_GWiNT-55km tak
540. Szandała Jacek 1976 Cała Oleśnica Biega Mini_GWiNT-55km tak
541. Szarzyński Michał 1987 OSP Zdziechowa Super_GWiNT-165km tak
542. Szczeciński Piotr 1979 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
543. Szczepankiewicz Rafał 1983 Fundacja Aktywne Trzemeszno Normal_GWiNT-110km tak
544. Szeliga Jacek 1975 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
545. Szerszeńska Magdalena 1985 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km nie
546. Szłapka Katarzyna 1981 HERNIK TEAM Mini_GWiNT-55km nie
547. Szott Leszek 1962 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
548. Szpak Monika 1973 Puszczykowao Mini_GWiNT-55km nie
549. Szuba Mariusz 1974 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km tak
550. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mikro_GWiNT-35km nie
551. Szumlewicz Sebastian 1971 Suchy Las Super_GWiNT-165km tak
552. Szumski Krzysztof 1981 Czas Się Ogarnąć Mikro_GWiNT-35km tak
553. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km nie
554. Szymańczyk Bartosz 1989 Poznański Biegacz Team Mini_GWiNT-55km tak
555. Szymańska Joanna 1983 Joanna Szymańska Mikro_GWiNT-35km nie
556. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne Mikro_GWiNT-35km nie
557. Szymczak Magdalena 1973 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km nie
558. Szymczyk Michał 1972 DRUŻYNA CHROBREGO Normal_GWiNT-110km tak
559. Szymkowiak Przemyslaw 1975 POZNAŃ Super_GWiNT-165km tak
560. Śledzinski Dawid 1979 Poznań Normal_GWiNT-110km nie
561. Śmichurski Krzysztof 1989 Fizjoterapia Biegacza/WLKP Mountains ULTRA Mini_GWiNT-55km tak
562. Śmigielska Arleta 1973 Swarzędz Mikro_GWiNT-35km nie
563. Śmigielska Danuta 1996 Czerwonak Normal_GWiNT-110km tak
564. Środa Maciej 1988 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
565. Śron Gabriela 1983 Złotniki Mini_GWiNT-55km tak
566. Świątek Michał 1979 12 WBOT / SFORA BMK Super_GWiNT-165km tak
567. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega Mikro_GWiNT-35km tak
568. Talar Marek 1985 Kęsy Team Super_GWiNT-165km tak
569. Talar Zenon 1953 Kęsy Team Mini_GWiNT-55km tak
570. Tarnowska Małgorzata 1984 parkrun Jezioro Swarzędzkie Normal_GWiNT-110km tak
571. Tatarynowicz Marcin 1980 Niagara NBTZ Mikro_GWiNT-35km nie
572. Telesz Waldemar 1979 PKO BP SA / Wolsztyński Klub Biegowy Mikro_GWiNT-35km tak
573. Tojza Tomasz 1974 Dobrzyca Super_GWiNT-165km tak
574. Tokarski Karol 1979 Ślęzak Team Mikro_GWiNT-35km tak
575. Tomaszewski Dawid 1976 Wlkp Mointains Ultra Super_GWiNT-165km tak
576. Tomaszewski Mariusz 1976 GST TriEagle Team Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
577. Tomczak Monika 1979 Warszawa Mikro_GWiNT-35km nie
578. Tomczyk Marcin 1978 B.BEST Mikro_GWiNT-35km nie
579. Tomiak Dominik 1980 Niagara NBTZ Mikro_GWiNT-35km tak
580. Tomiak Paulina 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
581. Tomys Jakub 1993 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
582. Trąbczyński Michał 1982 KB Szamotuły Super_GWiNT-165km tak
583. Tritt Dawid 1984 @skrzynecki_biegacz Mini_GWiNT-55km tak
584. Tymul Jakub 1978 #TymTriTeam Normal_GWiNT-110km nie
585. Tyrała Adam 1990 Kormoran Święciechowa Mikro_GWiNT-35km nie
586. Ujejska Danuta 1978 #BiegajLeszno Mini_GWiNT-55km nie
587. Ujejska Danuta 1978 #BiegajLeszno Mini_GWiNT-55km nie
588. Ujejski Robert 1968 #BiegajLeszno Mini_GWiNT-55km nie
589. Urbaniak Henryka 1966 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
590. Urbanski Marcin 1987 Grodziski klub biegacza Mini_GWiNT-55km tak
591. Waligóra Aleksandra 1991 Niagara Fitness Klub Mikro_GWiNT-35km tak
592. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
593. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
594. Walkowiak Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze Mini_GWiNT-55km tak
595. Waloszczyk Jacek 1979 JW-SERWIS Mini_GWiNT-55km tak
596. Wałęsa Miłosz 1986 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
597. Wałęsa Natalia 1989 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
598. Wasielewski Błażej 1983 Drużyna Szpiku Mikro_GWiNT-35km tak
599. Waszkiewicz Joanna 1982 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
600. Waścińska Edyta 1970 Pędzi - Para Mini_GWiNT-55km tak
601. Waściński Roman 1970 Pędzi - Para Mini_GWiNT-55km tak
602. Wąsowski Maciej 1982 KB Szamotuły Normal_GWiNT-110km tak
603. Wesołek Paula 1991 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
604. Wiatr Iwona 1987 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
605. Wieczorek Zbigniew 1975 RAKONIEWICE Mini_GWiNT-55km tak
606. Wiercioch Piotr 1974 - Super_GWiNT-165km tak
607. Wieruszewski Mateusz 1980 No Excuses Team Super_GWiNT-165km tak
608. Winckiewicz Marek 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
609. Wiśniewski Sławomir 1974 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
610. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne poziom bliżej Super_GWiNT-165km tak
611. Wiza Anna 1982 Swarzędz Mini_GWiNT-55km tak
612. Wiza Tomasz 1978 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
613. Wojciechowska Helena 1982 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
614. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team Super_GWiNT-165km nie
615. Wojciechowski Tomasz 1981 Running Frogs Normal_GWiNT-110km tak
616. Wojciechowski Zbigniew 1977 Brenno Super_GWiNT-165km nie
617. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa Mikro_GWiNT-35km tak
618. Wolbach Tomasz 1982 Wolne Ślimaki Normal_GWiNT-110km tak
619. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
620. Woś Łukasz 1976 Rakoniewice Mikro_GWiNT-35km tak
621. Woźna Magdalena 1977 Stowarzyszenie Nowe Granice Mini_GWiNT-55km nie
622. Woźniak Paweł 1980 Lesz NO Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
623. Woźniczka Anna 1987 Aktywnie w Pniewach Mini_GWiNT-55km tak
624. Woźny Radosław 1987 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
625. Woźny Sławomir 1982 Sokół Perkowo Mikro_GWiNT-35km nie
626. Wódkiewicz Maciej 1971 WLKP Mountains Ultra Runners Mini_GWiNT-55km nie
627. Wróbel Marcin 1982 Zbąszyń Mini_GWiNT-55km tak
628. WrÓbel Marzena 1980 niezrzeszona Mikro_GWiNT-35km tak
629. Zaborowski Kamil 1990 zaliniamety Mini_GWiNT-55km tak
630. Zając Leszek 1979 Lesz No Limits Runners /L.o.t.a.Z Super_GWiNT-165km tak
631. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33TEAM Super_GWiNT-165km tak
632. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM Mikro_GWiNT-35km tak
633. Zatorski Dariusz 1970 FSD RUN DREZDENKO Normal_GWiNT-110km tak
634. Zawalski Paweł 1976 GoAptiv! Normal_GWiNT-110km tak
635. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare Mini_GWiNT-55km tak
636. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km nie
637. Zielińska Kinga 1973 OKFiR Smigiel Mini_GWiNT-55km nie
638. Zieliński Michał 1988 Sportowy Team Żabki Mini_GWiNT-55km nie
639. Ziemek Radoslaw 1971 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
640. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU Mini_GWiNT-55km tak
641. Ziętal Monika 1986 KGHM ZG RUN Mini_GWiNT-55km nie
642. Zimniewicz Jacek 1978 Szczytniki Normal_GWiNT-110km tak
643. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team Mini_GWiNT-55km tak
644. Zuber Ireneusz 1975 KGHM ZG RUN Mini_GWiNT-55km nie
645. Zyznarski Mateusz 1980 RAKONIEWICE Mini_GWiNT-55km tak
646. Żuberek Janusz 1972 HD Skórzewo Normal_GWiNT-110km tak
647. Żyża Piotr 1977 ATHLETICS TEAM PRUSICE Super_GWiNT-165km nie