Lista startowa

10 Hochland Półmaraton Doliną Samy oraz Pyrlandzka Dycha

Kaźmierz 18.09.2022
Dystans: 10 km | 21,097 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 199


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Augustyn Aleksander 1969 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
2. Augustyn Maciej 1997 Kaźmierz Bieg_10km
3. Augustyn Renata 1967 Sportowy Kaźmierz NW_10km
4. Banaszczyk Anna 1977 Brak Bieg_10km
5. Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC Poznań Bieg_21km
6. Betański Łukasz 1985 Dopiewo Bieg_10km
7. Bonia Bartosz 1978 Skórzewo Bieg_10km
8. Borkowski Dawid 1973 Poznań Bieg_10km
9. Borowczyk Katarzyna 1983 Hochland 2022 Bieg_21km
10. Borowski Karol 1990 Krosno Bieg_10km
11. Buszkowski Filip 1974 Gaj jest Wielki Bieg_10km
12. Cegiela Paweł 1983 Kaźmierz Bieg_10km
13. Chełkowski Bartosz 1989 Sieraków Bieg_10km
14. Ciastowski Jarosław 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_21km
15. Cybulska Anna 1980 tarnowo podgorne Bieg_10km
16. Czapczyk Andrzej 1951 CIACHA I CZAPY Bieg_21km
17. Czarnowska Kasia 1982 Kobiety biegają Bieg_21km
18. Czarnuch Przemysław 1987 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
19. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo Bieg_10km
20. Danielak Dorota 1984 Poznań Bieg_10km
21. Dańczak Marta 1982 Poznań Bieg_21km
22. Dembina Andrzej 1962 Gorzkie pole Bieg_21km
23. Derak Agnieszka 1994 Młodasko Bieg_10km
24. Derak Krzysztof 1985 Młodasko Bieg_10km
25. Domański Łukasz 1981 Mosina Bieg_10km
26. Dorna Elżbieta 1964 DreamTeam Kabacińscy NW_10km
27. Dorna Marian 1962 DreamTeam Kabacińscy Bieg_10km
28. Dykcik Julia 1990 Przeźmierowo NW_10km
29. Dziamska Iwona 2004 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
30. Dziamska Małgosia 1971 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
31. Fabiański Andrzej 1996 Szamotuły Bieg_10km
32. Feliksiak Marzena 1977 Aktywnie w Pniewach NW_10km
33. Flaszewski Adam 1985 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
34. Fornalik Marcin 1975 FszyscynaF Bieg_10km
35. Frączek Krzysztof 1983 Krakow Airport Running Team Bieg_21km
36. Gadzała Dawid 1978 Butejko/Anakonda Bieg_21km
37. Gąska Tomasz 1986 Gwiezdna Flota Bieg_21km
38. Gdowska Jolanta 1977 SP Baranowo Bieg_10km
39. Gierszewska Anna 1981 KB Szamotuły Bieg_10km
40. GoroŃska Agnieszka 1977 KAŹMIERZ NW_10km
41. Groblewska Natalia 1995 Radzyny Bieg_10km
42. Grzegorowski Krzysztof 1989 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
43. Grześkowiak Adam 1960 Dirty Sparrows Bieg_10km
44. Grześkowiak Łukasz 1990 kaźmierz wlkp Bieg_10km
45. Gucki Adam 1981 Maratończyk Poznań Bieg_10km
46. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg_21km
47. Hołubowicz Grzegorz 1980 Granowo Bieg_21km
48. Hynek Anna 1963 Osoba Prywatna NW_10km
49. Ignaszewska Marta 1980 Radzyny Bieg_21km
50. Ilkiewicz Mirka 1985 Chrzypsko wielkie Bieg_10km
51. Jakobsze Paulina 1987 KU AZS UAM Poznań Bieg_10km
52. Jakubowski Tomasz 1976 Tarnowo Podgorne Bieg_10km
53. Jezierski Dawid 1989 Wiatrowo Bieg_10km
54. Jeziorecka-Borucka Monika 1985 Podrzewie Bieg_21km
55. Jędrzejczyk Zbigniew 1985 Hochland 2022 Bieg_21km
56. Jordan Jakub 2007 Tarnowo Podgórne Biega Bieg_10km
57. Jordan Marzena 1974 Grzebienisko NW_10km
58. Jordan Robert 1974 Tarnowo Podgórne Biega Bieg_10km
59. Kacprzak Teresa 1951 Kobiety biegają NW_10km
60. Kacprzak Zbigniew 1951 Kobiety biegają NW_10km
61. Kaczmarek Jagoda 1994 Kaźmierz Bieg_10km
62. Kaczmarek Marta 1982 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
63. Kaczmarek Monika 1991 Kaźmierz Bieg_10km
64. Kaczmarek Tomasz 1972 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
65. Kałek Jagoda 1994 Hochland 2022 Bieg_10km
66. Kamińska- Kicińska Gosia 1988 Skórzewo NW_10km
67. Kanarek Tomek 1984 Ryżyn Bieg_10km
68. Kanchen Katarzyna 1986 Hochland 2022 Bieg_10km
69. Kardacz Norbert 1976 Podrzewie Bieg_21km
70. Karkowska Agnieszka 1973 Hochland 2022 Edycja wirtualna
71. Kasperczak Łukasz 1990 Kaźmierz Bieg_21km
72. Kasprzyk Rafał 1974 SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg_21km
73. Kazimierczak Ania 1978 Hochland 2022 Bieg_10km
74. Klejbuk Krzysztof 1978 pniewy Bieg_21km
75. Klisowski Grzegorz 1980 Polonia Środa Bieg_10km
76. Kmiecik Bartosz 1977 Plewiska Bieg_10km
77. Kończal Karolina 1984 Lampart Bieg_10km
78. Kosicka Weronika 1998 Rumianek Bieg_10km
79. Kosicki Piotr 1971 Rumianek Bieg_10km
80. Kotliński Tomasz 1968 KB Szamotuły Bieg_10km
81. Kowalczyk Magdalena 1980 Szamotuły Edycja wirtualna
82. Kozierowska Anna 1977 Hochland 2022 Bieg_10km
83. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo Bieg_21km
84. Kramer-Dwóżnik Ewa 1968 Wronki Bieg_10km
85. Krawczyk Leszek 1962 Poznań Bieg_10km
86. Krówczyńska Karolina 1995 Hochland 2022 Bieg_10km
87. Krzysztofik Monika 1981 Szamotuły Bieg_10km
88. Kubiak Henryka 1973 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
89. Kucza Maciej 1971 Pniewy Bieg_21km
90. Kulon Arkadiusz 1973 RADZYNY TEAM Bieg_10km
91. Kunysz-Góralska Monika 1982 Hochland 2022 Bieg_10km
92. Kupisz Paulina 1987 Hochland 2022 Edycja wirtualna
93. Kwiatkowski Michał 1986 Spin Partner Bieg_10km
94. Lesicka Elżbieta 1984 Osoba Prywatna Bieg_21km
95. Litwiniuk Jan 1980 Wrocław Bieg_21km
96. Łabojewska Katarzyna 1976 wroniecki klub biegacza NW_10km
97. Łabojewski Michał 1974 Wroniecki klub biegacza Bieg_21km
98. Łączkowski Piotr 1984 Binino Bieg_10km
99. Maczyszyn Łukasz 1989 kroplówkowo.pl Bieg_21km
100. Majek Anna 1978 kaźmierz NW_10km
101. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki Bieg_21km
102. Marciniak Maciej 1990 Radzyny Bieg_10km
103. Mazurek Maria 1987 Komorniki Bieg_21km
104. Mendel Andrzej 1977 PędzącE AmperY Bieg_21km
105. Mendel Magdalena 1977 PedzacE AmperY Bieg_10km
106. Miedziak Paweł 1989 SPIN Partner Bieg_10km
107. Milej Marta 1991 . Bieg_21km
108. Miodek Adrian 1983 Dirty Sparrows Bieg_10km
109. Misiuda Sebastian 1981 Poznań Bieg_10km
110. Miśkiewicz Marek 1975 Zielone Radzyny Bieg_21km
111. Musielski Dominik 1995 KAŹMIERZ Bieg_10km
112. Musielski Sebastian 1998 Kaźmierz Bieg_10km
113. Nowicka Justyna 1989 Ostroróg Bieg_10km
114. Nurkiewicz-Kmiecik Dominika 1979 Hochland 2022 NW_10km
115. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA Bieg_10km
116. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz Bieg_10km
117. Owczarczak Monika 1984 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
118. Ozimek Jacek 1961 HOCHLAND 2022 Bieg_10km
119. Pawlak Dorota 1982 Opalenica Bieg_10km
120. Pawlak Hanna 1982 Opalenica Bieg_10km
121. Pawlak Paulina 1990 SKÓRZEWO NW_10km
122. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn Bieg_10km
123. PiĘtka Marlena 1974 KAŹMIERZ NW_10km
124. Pigła Maja 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg_21km
125. Pilujska Agnieszka 1982 Buk Bieg_10km
126. Plaszczak Bogumiła 1980 Piekielnie Zgrani Bieg_21km
127. Plaszczak Jarosław 1974 Tulce Bieg_21km
128. Plewa Natalia 1982 Oborniki Bieg_21km
129. PlewiŃska Iwona 1978 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
130. PlewiŃski JarosŁaw 1979 4T Bieg_10km
131. Polińska Magdalena 1977 DreamTeam Kabacińscy Bieg_10km
132. Poliński Jędrzej 2008 DreamTeam Kabacińscy Bieg_10km
133. Poliński Tomasz 1977 Tomasz Polinski Bieg_10km
134. Posłuszna Gosia 1978 Walk & Run Team Oborniki NW_10km
135. Przybecka-Paluch Barbara 1976 Tarnowo Podgórne NW_10km
136. Pyda Malgorzata 1981 Dopiewiec Bieg_10km
137. Pyda Michał 1984 Dopiewiec Bieg_10km
138. Radaj Adrian 1982 Pólko Bieg_10km
139. Ratajczak Ania 1984 Kaźmierz Bieg_10km
140. Ratajczak Marcin 1983 Kaźmierz Bieg_10km
141. Rojewska Agnieszka 1987 LUBOSZ Edycja wirtualna
142. Roztajewska Patrycja 1988 Kaźmierz Bieg_21km
143. Rozwadowski Krzysztof 1977 Hochland 2022 Bieg_10km
144. Rozynek MaŁgorzata 1978 Cytadela by Night Bieg_21km
145. Różewicz Magdalena 1975 Kaźmierz NW_10km
146. Rudawski Piotr 1987 Walk & Run Team Oborniki NW_10km
147. Sak Jarosław 1964 Kaźmierz Bieg_10km
148. Sammler Jan 2008 Drużyna Szpiku Bieg_10km
149. Sammler Mateusz 1977 Drużyna Szpiku Bieg_10km
150. Sekula Andrzej 1982 Hochland 2022 Bieg_10km
151. Sieradzon Damian 1982 Puzoners:) Bieg_10km
152. Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
153. Skrętkowski Kondrad 1997 Kaźmierz Bieg_10km
154. Skrzypczak Jakub 1993 Hochland 2022 Bieg_10km
155. Sobańska Lucyna 1973 Szamotuły Bieg_10km
156. Sobczak Jakub 1993 Simple Marketing Jakub Sobczak Bieg_21km
157. Soja Marta 1983 Czapury Bieg_21km
158. Sołtys Dariusz 1982 Poznań Bieg_10km
159. Sołtys Karolina 1991 Poznań NW_10km
160. Sówka Waldemar 1969 Ultra Banda Bieg_21km
161. Spychała Agnieszka 1984 szamotuły Bieg_10km
162. Spychała Maciej 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
163. Spychała Marta 1974 Wronki NW_10km
164. Stachlewska Joanna 1984 TP biega Bieg_21km
165. Stanisławiak Bożena 1974 Kaźmierz NW_10km
166. Starosta Sławomir 1973 Aktywnie w Pniewach Bieg_10km
167. Stawiak Adrian 1983 Sztuka Ruchu Bieg_21km
168. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu Monika Stefaniak Bieg_10km
169. Stefaniak Tomisław 1961 Arena Ruchu Monika Stefaniak Bieg_10km
170. Stefański Bartosz 1991 Kaźmierz Bieg_10km
171. Subsar Aleksandra 2005 GKS Tarnovia Sekcja L.A Bieg_10km
172. Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
173. Środecka Monika 1977 Sportowy Kaźmierz NW_10km
174. Świątek Beata 1977 Poznań Bieg_21km
175. Tafelski Mateusz 1989 Kaźmierz Bieg_21km
176. Terlecka Monika 1979 Kaźmierz NW_10km
177. Wachowiak Maciej 1974 Hochland 2022 Bieg_10km
178. Wasecki Artur 1978 Kaźmierz Bieg_10km
179. Wasiak Renata 1972 KORBA Jelenia Góra Bieg_21km
180. Wiciak Magdalena 1981 Radzyny NW_10km
181. Witt Krzysztof 1987 Radzyny Bieg_21km
182. Wodoracki Dariusz 1961 Klub Samotnych Serc Bieg_10km
183. Wojtkowiak Maciej 1978 Poznań Bieg_21km
184. Wolny Radosław 1991 Rokietnica Bieg_10km
185. Wosk Renata 1973 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
186. Woźniak Mikołaj 1987 Szamotuły Bieg_10km
187. Woźniak Rafał 1977 Poznań Bieg_10km
188. Wróbel Agnieszka 1975 Lusowo Bieg_10km
189. Wróblewski Paweł 1976 Charty Chartowo Edycja wirtualna
190. Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś Bieg_10km
191. Wykrota Robert 1987 Kaźmierz wlkp Bieg_10km
192. Wyrzykiewicz Jacek 1965 Hochland 2022 Bieg_10km
193. Wysocki Łukasz 1985 Hochland 2022 Edycja wirtualna
194. Zaborowska Krakowiak Magdalena 1978 Granowo Bieg_10km
195. Zataj Igor 1980 KB MANIAC Bieg_21km
196. Zawadzki Krzysztof 1982 BISKUPICE Bieg_21km
197. Zgoliński Zbigniew 1997 Otorowo Bieg_21km
198. Ziołek Kinga 1986 Kaźmierz NW_10km
199. Zygmanowski Tomasz 1976 Hochland 2022 NW_10km