Lista startowa

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy oraz Pyrlandzka Dycha

Kaźmierz 24.09.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 784


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Artur 1973 Poznań Bieg_21km
2. Adamczak Krzysztof 1981 Poznan Bieg_10km
3. Adamska Zofia 1989 Decathlon Swadzim Bieg_21km
4. Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań Bieg_21km
5. Antczak Marlena 1989 Poznań Bieg_10km
6. Antczak-Kretkowska Maria 1958 Września NW_10km
7. Augustyn Maciej 1997 Kaźmierz Bieg_10km
8. Augustyn Monika 1975 Zaprawieni w boju Bieg_10km
9. Augustyn Renata 1967 - NW_10km
10. Babińska Anna 1973 Dynamic NW_10km
11. Babirecka Agnieszka 1982 FU FU FU TEAM Bieg_21km
12. Babirecki Krzysztof 1979 FU FU FU TEAM Bieg_10km
13. Badziąg Przemysław 1978 Dżej Dżej Bieg_10km
14. Bajer Anna 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_10km
15. Bajer Mikołaj 1982 WUEF Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
16. Balcerzak Artur 1980 Kowalewek Bieg_21km
17. Banaszczyk Anna 1963 Kaźmierz Bieg_10km
18. Banaszczyk Piotr 1974 BZ WBK Runners Team Bieg_21km
19. Banaszczyk Tomasz 1985 GROOBAS TEAM Bieg_21km
20. Bandura Karol 1983 Wronki Bieg_10km
21. Baran Marek 1975 Szamotuły Bieg_10km
22. Baranek Mateusz 2001 Kaźmierz Bieg_10km
23. Baraniak Paweł 1983 Poznań Bieg_21km
24. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_10km
25. Bartczak Rajmund 1968 POZNAN Bieg_10km
26. Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg Bieg_10km
27. Bartkowski Sławomir 1963 Wariaty z. OLP Bieg_21km
28. Batkowska Monika 1992 Suchy Las Bieg_21km
29. Bączkiewicz Karol 1970 Kaźmierz Bieg_10km
30. Bączkiewicz Renata 1972 Kaźmierz Bieg_10km
31. Bednarski Arkadiusz 1981 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
32. Bekas Mariusz 1976 Rokietnica Bieg_21km
33. Bernat Robert 1977 Skis Team Bieg_21km
34. Betański Łukasz 1985 Głuchowo Bieg_10km
35. Białek Paulina 1979 Szamotuły Bieg_10km
36. Białkowska Lucyna 1973 Komorowo Bieg_10km
37. Biedka Tomasz 1976 Poznań Bieg_21km
38. Bielejewski Łukasz 1978 OFIX.PL Team Bieg_21km
39. Bień Michał 1982 Poznań Bieg_10km
40. Biniek Daniel 1993 Rogozinski Klub Biegacza Bieg_10km
41. Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń Bieg_21km
42. Błaszczyk Katarzyna 1970 KIJANKI POZNAŃ NW_10km
43. Błaszczyk Łukasz 1975 KIJANKI POZNAŃ NW_10km
44. Błotny Sylwia 1973 Drużyna Szpiku Bieg_10km
45. Bogała Elżbieta 1976 kaźmierz Bieg_10km
46. Bolechowski Krzysztof 1964 Sulechów Bieg_21km
47. Borkowska Magdalena 1977 artbix.pl Bieg_21km
48. Borkowski Bartek 1987 Ostpreußen Bieg_10km
49. Borkowski Piotr 1977 artbix.pl Bieg_10km
50. Borowiak Patrycja 1979 Kiączyn NW_10km
51. Borucka Dorota 1980 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
52. Braun Jarosław 1978 LULINEK Bieg_10km
53. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ Bieg_10km
54. Broński-Jankowski Jacek 1991 Poznań Bieg_21km
55. Brzezinska-Kapłon Edyta 1968 poznan Bieg_10km
56. Bucko Karolina 1973 Wuef Club poziom wyżej Bieg_21km
57. Budzichowski Miłosz 2003 Góra Bieg_10km
58. Budzichowski Przemysław 1970 Góra Bieg_10km
59. Budzyła Adam 1980 Poznań Bieg_21km
60. Buszkowski Filip 1974 Filon Team Bieg_10km
61. Buśko Katarzyna 1988 KAŹMIERZ Bieg_10km
62. Buśko Krzysztof 1992 Kościan Team Bieg_10km
63. Buśko Tomasz 1980 SWARZĘDZ Bieg_10km
64. Ceglarz Patrycja 1996 Poznań Bieg_10km
65. Cegłowska Patrycja 2007 Radzyny Bieg_10km
66. Chmal Rafał 1997 Kaźmierz Bieg_10km
67. Chudy Ryszard 1975 www.rr-studio.pl Bieg_10km
68. Chwiałkowski Bartosz 1982 Pozruniacy Bieg_21km
69. Chwiałkowski Henryk 1956 1956 Bieg_21km
70. Chytrowska Malwina 1981 Pleszew Kowalew Bieg_21km
71. Ciastowski Jaroslaw 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_10km
72. Ciążyńska Dorota 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
73. Cichewicz Beata 1969 kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz Bieg_10km
74. Cichocki Marcin 1988 POZNAŃ Bieg_21km
75. Ciechanowska Agnieszka 1981 WidziMisie Bieg_10km
76. Cieliczko Kosma 2002 Kopanina Bieg_10km
77. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER NW_10km
78. Ciszewski Tomasz 1972 Poznań Bieg_21km
79. Cyprowska Edyta 1971 Szamotuły Bieg_10km
80. Cyprowska Roma 1962 Szczuczyn Bieg_10km
81. Cyrson Agata 1974 kobiety biegają Bieg_21km
82. Cysewski Adam 1979 BIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAM Bieg_10km
83. Czajczyńska Katarzyna 1976 Gaj Wielki Bieg_10km
84. Czajkowska Małgorzata 1978 Kaźmierz NW_10km
85. Czapczyk Andrzej 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_10km
86. Czaprańska Bożena 1960 Sieraków Bieg_10km
87. Czarnecka Agnieszka 1982 Kaźmierz Bieg_10km
88. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_10km
89. Czarnecka-Tafelska Anita 1981 Gorszewice Bieg_10km
90. Czarnecki Jakub 1978 Rokietnica Bieg_21km
91. Czarnowska Katarzyna 1982 Night Runners Bieg_10km
92. Czarnowski Stefan 1982 Poznan Bieg_10km
93. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo Bieg_10km
94. Czzaplicki Marek 1982 Poznań Bieg_10km
95. Dakowski Antoni 1969 Kaźmierz Bieg_21km
96. Danielak Dorota 1984 Poznań Bieg_10km
97. Daniuk Kasia 1973 POZNAŃ Bieg_21km
98. Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las Bieg_21km
99. Demski Maciej 1976 HOCHLAND Bieg_10km
100. Dębowska Agnieszka 1987 Kaźmierz NW_10km
101. Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz Bieg_21km
102. Dobosz Paulina 1993 HOCHLAND Bieg_21km
103. Dobroś Magdalena 1977 Wieruszów Bieg_21km
104. Dobroś Tomasz 1975 Wieruszów Bieg_21km
105. Domański Łukasz 1981 Fitatu Runners Bieg_10km
106. Dombrowicz Krystian 1979 Informatyk Bieg_10km
107. Dorna Filip 1991 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
108. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci Bieg_21km
109. Drapała Marcin 1975 KOŚCIAN TEAM Bieg_21km
110. Duda Jadwiga 1957 brak Bieg_10km
111. Duda Łukasz 1998 tarnowo podgórne Bieg_10km
112. Dudziak Krystian 1985 Luboń Bieg_10km
113. Durnowska Beata 1980 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
114. Dworaczyk Adam 1977 Luboń Bieg_21km
115. Dziamska Małgosia 1971 Ceradz Kościelny Bieg_10km
116. Dzieciątkowski Artur 1988 MTS Tarnowiak Bieg_21km
117. Ekwińska Katarzyna 1969 Luboń Bieg_21km
118. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
119. Famulski Marek 1966 Chrząstawa Mała Bieg_10km
120. Ferfet Magdalena 1987 Pniewy Bieg_21km
121. Fietz Violetta 1967 Obrzycko NW_10km
122. Fiksa Halina 1971 Kaźmierz Bieg_10km
123. Filipiak Mateusz 1996 Kaźmierz Bieg_10km
124. Filipowski Zenon 1973 SCIM / W TRITEAM Bieg_21km
125. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 Opalenica Bieg_10km
126. Fornalik Beata 1976 Dabrówka Bieg_10km
127. Fornalik Marcin 1975 Dabrówka Bieg_10km
128. Franek Sebastian 1977 WLKP Mountains Ultra Bieg_21km
129. Gajdzinska Magda 2000 Poznań Bieg_10km
130. Galasiński Andrzej 1963 LUBOŃ Bieg_21km
131. Gazda Michał 1992 Constravia Bieg_21km
132. Gąska Tomasz 1986 Gwiezdna Flota Bieg_21km
133. Gdowska Jolanta 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
134. Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań Bieg_10km
135. Gicala Grzegorz 1977 Rokietnica Bieg_21km
136. Giedrojć Ania 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
137. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają Bieg_10km
138. Giernaś Ilona 1967 Łubnica NW_10km
139. Gluza Radosław 1991 cityzen_ Bieg_21km
140. Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo Bieg_10km
141. Gogołkiewicz-Kołecka Emilia 1978 Duszniki Bieg_10km
142. Golczak Krzysztof 1977 formatownia.net Bieg_21km
143. Gołębiewski Łukasz 1992 Lidzbark Bieg_21km
144. Górecka Agnieszka 1987 Poznań Bieg_10km
145. Górecki Mateusz 1987 poznań Bieg_21km
146. Górski Marcin 1998 Pniewy Bieg_10km
147. Grabiński Wojciech 1994 Rogoziński Klub Biegacza / GRUNwald team Poznań Bieg_21km
148. Grabowski Michał 1986 Swarzędz Bieg_21km
149. Graczyk Janusz 1989 Kaźmierz Bieg_10km
150. Gramczewska Katarzyna 1985 pro366 Bieg_21km
151. Grams Natalia 1988 Poznań Bieg_10km
152. Gramsz Sławomir 1969 ;-) Bieg_21km
153. Grenda Paweł 1975 Kaźmierz Bieg_10km
154. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW_10km
155. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega Bieg_21km
156. Gruszka Jacek 1983 Poznań Bieg_21km
157. Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotuły Bieg_10km
158. Grzegorzewski Marcin 1977 Obrzycko Bieg_10km
159. Grześkowiak Jan 1999 Komorowo Bieg_10km
160. Grześkowiak Paweł 1981 Komorowo Bieg_10km
161. Guze Krystian 1998 GMH Huzar Bieg_10km
162. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_10km
163. Hadrych Anna 1984 1984 Bieg_10km
164. Hamera Dominik 2003 GMH Huzar Bieg_10km
165. Hamrol Katarzyna 1998 Radzyny Bieg_10km
166. Hancyk Agnieszka 1984 TARNOWO PODGÓRNE Bieg_10km
167. Hauk Magdalena 1979 Rokietnica Bieg_10km
168. Hoffman Natalia 1991 Pinky $ Mózg Bieg_10km
169. Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team Bieg_10km
170. Horowska Aneta 1977 Chyby NW_10km
171. Horowski Bartosz 1976 Chyby Bieg_10km
172. Ignasiak Maciej 1995 Imantriteam Bieg_21km
173. Ignerska Rozalia 1982 Poznań Bieg_10km
174. Iwaniak Dariusz 1975 UJŚCIE Bieg_10km
175. Iwaniak Wioletta 1970 UJŚCIE Bieg_10km
176. Iwańczuk Arkadiusz 1965 Szybciory w dechę NW_10km
177. Jackowska Danuta 1980 Kokoszczyn Bieg_10km
178. Jagiełło Albert 1990 Decathlon Swadzim Bieg_21km
179. Jagodzińska Krystyna 1960 Wrocław NW_10km
180. Jakobsze Paulina 1987 Radzyny Bieg_10km
181. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz Bieg_10km
182. Jakubowski Piotr 1979 19 STYCZNIA Bieg_10km
183. Jakubowski Tomasz 1976 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
184. Jamka Eliza 1990 Środa Wlkp. Bieg_10km
185. Jamka Potr 1985 Środa Wlkp. Bieg_10km
186. Janicki Adrian 1990 JMBS Team Bieg_21km
187. Janiszewska Anna 1971 Daszewice Bieg_21km
188. Jankowska Milena 1991 Piaski Bieg_21km
189. Jankowski Dawid 1982 1982 Bieg_21km
190. Jaraszkiewicz Hanna 1986 Kaźmierz Bieg_21km
191. Jaraszkiewicz Wojciech 1984 Kaźmierz Bieg_21km
192. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ Bieg_21km
193. Jarusz Michał 1983 Oborniki Bieg_10km
194. Jarząb Jacek 1991 JJ Reh Bieg_21km
195. Jarzębiński Tomasz 1978 on the move Bieg_21km
196. Jaskuła Arkadiusz 1981 Poznań Bieg_21km
197. Jasoń Grażyna 1962 Dynamic NW_10km
198. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_21km
199. Jena Jadwiga 1958 Pniewy NW_10km
200. Jena Krzysztof 1956 POSTĘP PNIEWY TEAM Bieg_10km
201. Jędra Andrzej 1973 Złotniki Bieg_10km
202. Jędraszyk Ryszard 1987 Góra Bieg_10km
203. Jóźwiak Piotr 1973 Kościan Bieg_21km
204. Judek Janusz 1982 Radzyny Bieg_10km
205. Judkowiak Rafał 1973 Gałowo Bieg_10km
206. Jurkiewicz Monika 1992 Września Bieg_21km
207. Jurkowski Radek 1986 HOCHLAND Bieg_21km
208. Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ Bieg_21km
209. Kaczmarek Krzysztof 1968 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
210. Kaczmarek Magdalena 1975 Gorszewice NW_10km
211. Kaczmarek Marta 1982 Radzyny Bieg_10km
212. Kaczmarek Tymon 1980 Zakrzewo Bieg_10km
213. Kalińska Joanna 1966 1966 Bieg_21km
214. Kaliński Piotr 1991 Poznań Bieg_21km
215. Kalista-Wojtela Natalia 1988 Poznań Bieg_21km
216. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW_10km
217. Kamińska Paulina 1987 Kaźmierz Bieg_10km
218. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Lubasz NW_10km
219. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners Bieg_21km
220. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa Bieg_10km
221. Kapitańczyk Mateusz 1990 Kościan Team Bieg_21km
222. Karolak Grzegorz 1968 Poznań Bieg_21km
223. Kasperek Jaroslaw 1983 Przeźmierowo Bieg_10km
224. Kasprzak Bogusław 1961 Poznań Bieg_21km
225. Kasprzak Paweł 1984 Kiełczewo Bieg_21km
226. Kasprzak Sławomir 1982 WRONKI Bieg_21km
227. Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w Biegu Bieg_21km
228. Kasprzyk Rafał 1974 Zaprawieni w boju Bieg_21km
229. Kasztelan Anna 1984 Radosna Bieg_21km
230. Kasztelan Patrycja 1997 Biegają z Krobią Bieg_21km
231. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
232. Kawczyńska Teresa 1961 KS Sokół w Gąsawie NW_10km
233. Kaźmierczak Marcin 1988 MarKaz Marcin Kaźmierczak Bieg_10km
234. Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku Bieg_21km
235. Kąkol Artur 1974 Duszniki Bieg_21km
236. Kąkol Katarzyna 1977 :) Bieg_21km
237. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko Bieg_21km
238. Kempa Anna 1984 Decathlon Swadzim Bieg_10km
239. Kędziora Marzena 1964 Otorowo NW_10km
240. Kiciński Andrzej 1981 Kaźmierz Bieg_10km
241. Kienitz Wojciech 1978 Poznań Bieg_21km
242. Kierończyk Agata 1974 Poznań Bieg_10km
243. Kierończyk Filip 2003 Poznań Bieg_10km
244. Kierończyk Jakub 1972 Poznań Bieg_10km
245. Kierończyk Karolina 2005 Poznań Bieg_10km
246. Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań Bieg_21km
247. Klaja Katarzyna 1958 Czerwonak Bieg_10km
248. Klaja Urszula 1982 Night Runners Bieg_10km
249. Klejbuk Krzysztof 1978 Pniewy Bieg_21km
250. Klejniak Łukasz 1981 Poznań Bieg_10km
251. Klejster Malgorzata 1982 Krzyszkowo Bieg_10km
252. Klessa Łukasz 1981 GASPOL Bieg_21km
253. Kluczyński Remigiusz 1966 RK Bieg_10km
254. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stinger Runners Bieg_21km
255. Knitter Gustaw 1979 Poznań Bieg_21km
256. Kobyliński Hubert 2000 motywujemy.pasja Bieg_10km
257. Kochnowicz Daniel 1974 LUSOWO Bieg_10km
258. Koczaska Patrycja 1990 Poznań NW_10km
259. Koczorowska Monika 1980 ks sokół gąsawa NW_10km
260. Koczorowska Patrycja 2005 ks sokół gąsawa NW_10km
261. Koczorowski Kacper 2007 ks sokół gąsawa NW_10km
262. Kolanowski Mikołaj 1983 Biegacze PMI Bieg_10km
263. Kołecki Tomasz 1976 Duszniki Bieg_10km
264. Konieczna Patrycja 2002 Kaźmierz Bieg_10km
265. Konieczny Bartłomiej 1984 Gaj Wielki Bieg_21km
266. Konieczny Robert 1975 Robakowo Bieg_10km
267. Koplińska Magdalena 1979 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
268. Koput Przemysław 1977 HOCHLAND Bieg_21km
269. Kordylasińska Justyna 1978 Kaźmierz NW_10km
270. Kordylasińska Paula 2002 Kaźmierz Bieg_10km
271. Kornatowska Agnieszka 1978 Byle Dobiec Bieg_10km
272. Kornatowska Zosia 2002 Byle Dobiec Bieg_10km
273. Koryl Jacek 1978 Bydgoszcz Bieg_21km
274. Kosiorek Darek 1967 amator Bieg_21km
275. Kostka Jacek 1973 HOCHLAND Bieg_21km
276. Kotecki Marek 1986 Murowana Goślina Bieg_10km
277. Kotecki Paweł 1992 #DrużynaM Bieg_21km
278. Kowalicki Kamil 1997 Krzyż Wlkp. Bieg_10km
279. Kowalski Michał 1982 KIBOLE W BIEGU Bieg_21km
280. Kozakowska Małgorzata 1971 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
281. Kozielska Kamila 1982 Oborniki Bieg_10km
282. Kozielski Błażej 1982 Oborniki Bieg_10km
283. Kozioł-Jaworska Agata 1976 Bytyń NW_10km
284. Kozłowicz Tomasz 1982 Lusowo Bieg_21km
285. Kozłowska Agnieszka 1973 DYNAMIC NW_10km
286. Kozłowski Marcin 1994 Kibole w biegu - Sekcja Kaźmierz Bieg_10km
287. Kożuch Sławek 1974 Lusówko Bieg_10km
288. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Honey Stinger Runners Bieg_21km
289. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo Bieg_21km
290. Kraśny Joanna 1985 Poznań Bieg_21km
291. Krenz Sławka 1977 parkrun Poznań / Kobiety Biegają Bieg_10km
292. Kretkowski Waldemar 1959 Września NW_10km
293. Król Grzegorz 1969 poznań Bieg_21km
294. Królikowska Tomczak Anna 1978 Biegajnia Poznań Bieg_21km
295. Krug Maciej 1978 BCC Bieg_21km
296. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa Bieg_10km
297. Kryg Anna 1976 Obrzycko NW_10km
298. Kryk Maciej 1992 Kaźmierz Bieg_10km
299. Krystianc Bożena 1957 Tarnowo Podgórne NW_10km
300. Krystianc Jadwiga 1954 Kąkolewo NW_10km
301. Krysztofiak Krystian 2002 Obrzycko Bieg_10km
302. Kryzan Irma 1990 Decathlon Swadzim Bieg_10km
303. Krzemiński Krzysztof 1973 Lusówko Bieg_21km
304. Kubacka Agnieszka 1976 Tarnowo Podgórne NW_10km
305. Kubiak Katarzyna 1985 Wronki Bieg_10km
306. Kubiś Adam 1984 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA Bieg_10km
307. Kucharski Łukasz 1982 nieuk Bieg_21km
308. Kucharski Michal 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY Bieg_21km
309. Kudłaszyk Angelika 1977 Kiączyn NW_10km
310. Kujawa Magdalena 1981 Piersko Bieg_10km
311. Kujawiński Kamil 1986 Poznań Bieg_21km
312. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Bieg_10km
313. Kulczyński Sławomir 1970 Poznań NW_10km
314. Kulka Maciej 1963 Face Nordic Walking Team NW_10km
315. Kulon Arkadiusz 1973 Radzyny Team Bieg_10km
316. Kunysz-Góralska Monika 1982 Kokoszczyn Bieg_10km
317. Kurach Krzysztof 1981 Democo Bieg_21km
318. Kurek Jacek 1955 Szamotuły Bieg_10km
319. Kurek Joanna 1978 Poznań Bieg_10km
320. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
321. Kuśnierz Agnieszka 1985 Niezrzeszona Bieg_10km
322. Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz Bieg_21km
323. Kuźnia Małgorzata 1976 Marsz po Zdrowie NW_10km
324. Kwasiuk Wojciech 1989 Decathlon Swadzim Bieg_21km
325. Kwaśny Tomasz 1979 poznań Bieg_21km
326. Kwiatkowska Julia 1991 Wronki Bieg_10km
327. Kwiatkowska Monika 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
328. Kwinta Marcin 1980 Gałowo Bieg_21km
329. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań Bieg_21km
330. Lange Hanna 1963 Czerwonak NW_10km
331. Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy Bieg_10km
332. Leśniczak Artur 1989 Stęszew Bieg_21km
333. Leśniewski Tomasz 1962 Poznań Bieg_21km
334. Lewandowski Bartosz 1992 1992 Bieg_21km
335. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki Bieg_10km
336. Libera Adrian 1983 Poznań Bieg_21km
337. Linka Tomasz 1975 1975 Bieg_21km
338. Lipiński Dariusz 1955 Poznań Bieg_21km
339. Lipiński Jacek 1975 Kiekrz Bieg_21km
340. Lipiński Leszek 1970 Szpital Św. Wojciecha Bieg_10km
341. Lipiński Tomasz 1982 Poznań Bieg_21km
342. Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Bieg_21km
343. Lisiak Marysia 2000 Unia Swarzędz Bieg_10km
344. Loba Anna 1983 RAWA TEAM Bieg_10km
345. Loba Kamil 1983 RAWA TEAM Bieg_10km
346. Luber Jan 2001 Drużyna Niuni Bieg_10km
347. Luber Marcin 1975 Drużyna Niuni Bieg_10km
348. Lutomski Przemo 1981 COREclinic Bieg_21km
349. Łaganowska Ewa 1969 CIASTKI PZ. Bieg_10km
350. Łagódka Anna 1993 Decathlon Swadzim Bieg_10km
351. Łapa Tomasz 1974 Lusówko Bieg_21km
352. Łączyński Henryk 1951 AMATOR Bieg_10km
353. Łopaczyk Magdalena 1983 Leszno Bieg_21km
354. Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera Bieg_21km
355. Łuczak Tomasz 1969 HOCHLAND Bieg_21km
356. Łuczka Małgorzata 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
357. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań Bieg_21km
358. Maciejewski Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
359. Maciński Marcin 1984 Tarnowo Podgórne NW_10km
360. Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznan Bieg_10km
361. Maćkowiak Sławomir 1979 Kaźmierz Bieg_21km
362. Magdziarek Bogumiła 1970 Kaźmierz Bieg_10km
363. Majchrzak Rafał 1979 Sokolniki Małe Bieg_10km
364. Majchrzak Tomasz 1993 Poznań Bieg_21km
365. Majdak Małgorzata 1978 WUEF Club Bieg_10km
366. Majorczyk Bartosz 1992 Grodziski Klub Biegacza Bieg_21km
367. Malinowski Marcin 1978 `Piotr i Paweł` Marka Formy Bieg_21km
368. Małachowska-Zgoła Sylwia 1973 Komorowo NW_10km
369. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki Bieg_21km
370. Mańka Anna 1964 U3W NW_10km
371. Mańka Kinga 1983 Kaźmierz Bieg_10km
372. Mańka Małgorzata 1992 Kaźmierz Bieg_10km
373. Mańka Mateusz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
374. Mańka Tadeusz 1958 Kaźmierz NW_10km
375. Marchelewski Pawel 1977 AZL Bieg_21km
376. Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team Bieg_21km
377. Marzantowicz Karol 1991 Salon fryzjersko-kosmetyczny Ceradz Kościelny Bieg_10km
378. Maślanko Michał 1985 Promienko Bieg_10km
379. Matelski Karol 1978 Rokietnica Bieg_21km
380. Matuszczak Michał 1982 Gowarzewo Bieg_21km
381. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy Bieg_10km
382. Matuszewski Przemysław 1986 Osieczna Bieg_21km
383. Matysiak Beata 1982 SUPER BECIA Bieg_21km
384. Matysiak Damian 1986 Gniezno Bieg_10km
385. Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu Bieg_10km
386. Matysiak Iwona 1955 5 Minut Dystansu NW_10km
387. Matysiak Karol 1978 SUPER BECIA Bieg_21km
388. Matysiak-Gicala Aneta 1972 Rokietnica Bieg_21km
389. Mazankiewicz Beata 1976 Kaźmierz Bieg_10km
390. Mazankiewicz Krzysztof 1974 Kaźmierz Bieg_10km
391. Mazurczak Marta 1991 Night runners Bieg_21km
392. Mazurek Paweł 1968 BZWBK Runners Bieg_21km
393. Mąkosa Anna 1992 Piła Bieg_10km
394. Mendel Andrzej 1977 6 Bieg_10km
395. Michalak Piotr 1966 - Bieg_21km
396. Michnikowski Maciej 1978 Poznań Bieg_21km
397. Mielecka Agnieszka 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
398. Miernik Zuzanna 1992 JMBS Team Bieg_21km
399. Miężalik Sonia 1988 Podrzewie Bieg_10km
400. Mikołajczak Daria 1998 Popówko Bieg_10km
401. Mikołajczak Michał 1994 Byle dobiec Bieg_21km
402. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Bieg_21km
403. Miłek Izabela 1977 Międzylesie Bieg_21km
404. Miłkowska Aneta 1974 HOCHLAND Bieg_21km
405. Mirowska-Wawrzyniak Kasia 1972 Poznań Bieg_21km
406. Misiuda Dorota 1983 Drużyna Szpiku Bieg_10km
407. Misiuda Sebastian 1981 Drużyna Szpiku Bieg_10km
408. Miś Malwina 1994 GLKS Marcinowice Bieg_10km
409. Miśkiewicz Marek 1975 Radzyny Bieg_10km
410. Mizgalski Mikołaj 1993 Szamotuły Bieg_10km
411. Młynarczyk Mirek 1975 Poznań Bieg_21km
412. Możdżeń Barbara 1961 Gniezno Bieg_21km
413. Mroczkiewicz Rafał 1976 tyłem, ale do przodu Bieg_21km
414. Mucha Aleksandra 1995 Decathlon Swadzim Bieg_10km
415. Muszyńska Agnieszka 1994 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
416. Myszkowski Jan 1958 Wałcz Bieg_21km
417. Nadobnik Bartosz 2005 GIPS-BUD Bieg_10km
418. Nadobnik Beata 1972 GIPS-BUD Bieg_10km
419. Nadobnik Edward 1973 GIPS-BUD Bieg_10km
420. Najder Karina 1977 NAJDER-ZDROWO DLA DZIECI Bieg_10km
421. Najderek Maciej 1982 Piękna Helena Bieg_21km
422. Napierała Tomasz 1977 Suchy Las Bieg_21km
423. Narożna - Janiszczak Beata 1973 Poznań NW_10km
424. Narożny Wiesław 1968 Kaźmierz Bieg_10km
425. Naskręt Przemysław 1980 Racot Bieg_21km
426. Naumiuk-Santarek Joanna 1970 Warszawa Bieg_21km
427. Nawrocki Marcin 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
428. Nawrocki Marcin 1986 Lena Team Bieg_10km
429. Nawrot Kacper 2000 Grzebienisko Bieg_10km
430. Nawrot Karol 1987 SADYŚCI Bieg_21km
431. Nettmann Mateusz 1979 FTI Racing Team / AECOM Bieg_21km
432. Neumann Remigiusz 1968 Wrocław Bieg_21km
433. Niedzielska Monika 1981 parkrun Poznań Bieg_21km
434. Niewiada Maciej 1981 Explorador Bieg_21km
435. Nitka Jan 1980 Duszniki Bieg_21km
436. Niżnik Marcin 1989 Poznań Bieg_10km
437. Nowak Andrzej 1968 Rogoziński Klub Biegacza Bieg_21km
438. Nowak Dawid 1987 Chrzypska wielkie Bieg_10km
439. Nowak Marcin 1980 Lost Runner Bieg_21km
440. Nowakowska Joanna 1985 Każmierz NW_10km
441. Nowakowska Marta 1985 Kaźmierz Bieg_10km
442. Nowakowska Martyna 2006 Kaźmierz Bieg_10km
443. Nowicka Marlena 1990 Lusowo Bieg_10km
444. Nowicki Jacek 1963 Poznań Bieg_21km
445. Odwrot Sylwia 1980 SILA Bieg_10km
446. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań Bieg_21km
447. Okriak Szymon 1981 Batorowo Bieg_21km
448. Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań Bieg_10km
449. Olejniczak Dominika 1992 Marsz Po Zdrowie NW_10km
450. Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn Bieg_10km
451. Olejniczak Justyna 1992 Krotoszyn Bieg_10km
452. Olejniczak Karol 1970 Krotoszyn Bieg_10km
453. Olejniczak Paweł 1969 Poznań Bieg_10km
454. Olejniczak Paweł 1986 Rokietnica Bieg_21km
455. Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team Bieg_10km
456. Olejniczak Robert 1965 RAWA TEAM Bieg_10km
457. Olszak Krzysztof 1976 Poznan Bieg_21km
458. Olszewski Stanisłąw 1964 Wolsztyn Bieg_21km
459. Opala Małgorzata 1973 WUEF Tri Team Bieg_21km
460. Oses Marcin 1993 Byle Dobiec Bieg_10km
461. Oses Marta 1994 Kaźmierz Bieg_10km
462. Osiadły Marcin 1985 Brygada RR Bieg_21km
463. Osses Adam 1977 Poznań Bieg_21km
464. Ossowska Wiesława 1965 Kaźmierz NW_10km
465. Ossowski Bartosz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
466. Ossowski Krzysztof 1959 Kaźmierz NW_10km
467. Ostwald Maciej 1964 14 WOG Bieg_21km
468. Otto Sławomir 1965 Poznan Bieg_10km
469. Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań Bieg_10km
470. Ozimek Jacek 1961 HOCHLAND Bieg_10km
471. Ozimek-Madej Milena 1984 Kaźmierz biega:-) Bieg_21km
472. Pajchrowski Michał 1985 Zaniemyśl Bieg_10km
473. Paluszkiewicz Tomasz 1989 Runner's Power Śrem Bieg_10km
474. Pałosz Michalina 1988 Szamotuły Bieg_10km
475. Paszkowska Katarzyna 1983 Sulechów NW_10km
476. Pawelec Małgorzata 1985 Żalewo NW_10km
477. Pawlak Agata 1995 Decathlon Swadzim Bieg_10km
478. Pawlak Florentyna 1990 Decathlon Swadzim Bieg_10km
479. Pawlak Hanna 1982 Opalenica Bieg_21km
480. Pawlak Jakub 1974 Maratończyk Poznań Bieg_21km
481. Pawlak Joanna 1971 niezrzeszona NW_10km
482. Pawlak Michał 1991 Pinky $ Mózg Bieg_10km
483. Pawlak Paulina 1990 Skórzewo Bieg_10km
484. Pawlak Robert 1992 Borek Wielkopolski Bieg_10km
485. Pawlicka Izka 1991 Lusowo Bieg_10km
486. Pawluk Marek 1972 HOCHLAND Bieg_21km
487. Pazucha Wojciech 1977 LUSÓWKO Bieg_21km
488. Pelec Albert 1986 Speed Feet 16'/Ranczowdolinie.net Bieg_21km
489. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_10km
490. Piechocki Marcin 1985 Kaźmierz Bieg_10km
491. Piechota Beata 1985 Poznań Bieg_10km
492. Piechota Dariusz 1981 MTS TARNOWIAK Bieg_10km
493. Piechota Karolina 1978 KWIACIARNIA MARGARETKA Bieg_10km
494. Piechowiak Marek 1982 Wojownicy Wódy Bieg_21km
495. Pietrzak Damian 1998 Decathlon Swadzim Bieg_10km
496. Pietrzyk Jakub 1993 TEAM SPRINT Bieg_21km
497. Pietrzyk Janusz 1966 Night Runners Bieg_21km
498. Pigła Maja 1982 Pancia Bieg_10km
499. Pigła Michał 1981 Pikuś :) Bieg_10km
500. Pilc Anna 1985 Tarnowo Podgorne Bieg_21km
501. Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki Bieg_10km
502. Pilujski Michał 1982 Skrzynki Bieg_21km
503. Piotrowski Edwin 1976 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
504. Piwecki Maciej 1976 Sady Bieg_21km
505. Piwko Paweł 1982 HOCHLAND Bieg_21km
506. Plewa Michał 1986 Decathlon Swadzim Bieg_10km
507. Plewińska Iwona 1978 1978 Bieg_10km
508. Polowczyk Krystian 1976 kAŹMIERZ Bieg_10km
509. Polus Marcin 1987 MROWINO Bieg_10km
510. Połczyńska Magdalena 1987 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
511. Połczyński Andrzej 1947 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
512. Porzych Szymon 1983 HOCHLAND Bieg_21km
513. Posłuszny Przemysław 1970 Oborniki NW_10km
514. Poznanska Katarzyna 1987 Zielona Gora Bieg_10km
515. Poznań Łukasz 1981 Scandagra Bieg_21km
516. Pruska-Kędzior Anna 1948 Face Nordic Walking Team NW_10km
517. Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team NW_10km
518. Przybylski Bartłomiej 1977 Mista.drewno Bartłomiej Przybylski Bieg_10km
519. Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz Bieg_10km
520. Przybył Błażej 1993 Decathlon Swadzim Bieg_21km
521. Przybyło Damian 1978 Mrowino Bieg_21km
522. Przybysz Bartosz 1990 1990 Bieg_21km
523. Pucek Grzegorz 1995 Szamotuły Bieg_10km
524. Radaj Adrian 1982 Pólko Bieg_10km
525. Radke Adam 1984 FamilyTeam Bieg_21km
526. Radziewicz Dariusz 1981 Kaźmierz Bieg_10km
527. Radziewicz Joanna 1979 Kaźmierz Bieg_10km
528. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń Bieg_21km
529. Ratajczak Dariusz 1972 night runners Bieg_21km
530. Ratajczak Joanna 1977 PnB Bieg_21km
531. Ratajczak Katarzyna 1981 Szamotuły Bieg_10km
532. Rau Justyna 1977 Poznań Bieg_10km
533. Reimann Jarosław 1978 Poznań Bieg_21km
534. Rogacka Agnieszka 1976 Sulechów Bieg_10km
535. Rogoziński Adam 1989 WspinArt Bieg_10km
536. Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają Bieg_10km
537. Roszyk Agnieszka 1969 Poznań NW_10km
538. Roszyk Andrzej 1967 Poznań Bieg_10km
539. Roszyk Paweł 1981 Poznań Bieg_10km
540. Roth Łukasz 1979 Night Runners Bieg_10km
541. Roth Łukasz 1979 Night Runners Bieg_10km
542. Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners Bieg_10km
543. Rubaszniak Dariusz 1965 Luboński Klub Biegacza Bieg_10km
544. Ruciński Karol 1984 HOCHLAND Bieg_10km
545. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Bieg_21km
546. Rutkowska Karolina 1997 Góra Bieg_10km
547. Rutkowska Paulina 2000 Góra Bieg_10km
548. Rutkowski Paweł 1984 Luboń Bieg_21km
549. Rybarczyk Anna 1983 Poznań Bieg_10km
550. Rybarczyk Maciej 1991 Szamotuły Bieg_21km
551. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina Bieg_21km
552. Rybczonek Justyna 1983 Lusówko Bieg_10km
553. Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko Bieg_10km
554. Sak Jarosław 1964 Kaźmierz Bieg_10km
555. Sak Małgorzata 1991 POZNAŃ Bieg_10km
556. Salamenta Justyna 1981 AKTYWNI WĘGRÓW Bieg_10km
557. Salamenta Tomasz 1979 HOCHLAND Bieg_10km
558. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_10km
559. Sammler Katarzyna 1982 Drużyna Szpiku Bieg_10km
560. Samoląg Agnieszka 1984 Szamotuły Bieg_10km
561. Santarek Wojciech 1978 niezrzeszony Bieg_21km
562. Schmidtke Łukasz 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
563. Serba Michał 1992 KB SZAMOTUŁY Bieg_10km
564. Serednicka-Misch Agnieszka 1978 Radzyny Bieg_10km
565. Serwa Adam 1968 -- Bieg_21km
566. Sewiło Magdalena 1977 MARKA FORMY PIOTR I PAWEŁ Bieg_10km
567. Sewiło Magdalena 1977 Marka Formy Piotr i Paweł Bieg_21km
568. Sękowski Dominik 1976 Baranowo Bieg_21km
569. Siłacz Paweł 1978 Kaźmierski Klub Morsującego Biegacza Bieg_21km
570. Siwa Marcin 1976 Warszawa Bieg_21km
571. Skarupska Justyna 1976 Obrzycko Bieg_10km
572. Skarupski Marcin 1974 Obrzycko Bieg_21km
573. Skibińska Małgorzata 1972 Radzyny Bieg_10km
574. Skirecka Magdalena 1990 Gaj Wielki Bieg_10km
575. Skornowicz Paweł 1971 WUEF TRI Team Bieg_21km
576. Skotarczyk Józef 1946 HOCHLAND NW_10km
577. Skotnicki Dariusz 1970 BzWBK Runners Team Bieg_21km
578. Skrabulski Jakub 1990 Poznań Bieg_21km
579. Skrętkowski Konrad 1997 w biegu Bieg_21km
580. Skrobała Dariusz 1979 Bolechowo Bieg_21km
581. Skrobała Joanna 1980 Bolechowo Bieg_21km
582. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska Bieg_10km
583. Skrzypczak Monika 1979 Bzwbk Runners Team Bieg_10km
584. Skrzypek Beata 1978 dam radę Bieg_10km
585. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl Bieg_10km
586. Słapek Maria 1978 Sama sobie Bieg_21km
587. Słodzinka Marcin 1981 Wronki Bieg_21km
588. Słomiński Artur 1984 jw 4430 Bieg_10km
589. Słowicki Tomasz 1983 Poznań Bieg_21km
590. Słowik Aldona 1984 Skwierzyna Bieg_21km
591. Słowik Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
592. Słowik Wojciech 1980 Kaźmierz Bieg_10km
593. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg Bieg_10km
594. Smolarek Sylwia 1989 Runner's Power Śrem Bieg_10km
595. Smolibocki Paweł 1957 niezrzeszony NW_10km
596. Snela Tomasz 1983 - Bieg_10km
597. Sobańska Karolina 1976 Wiry Bieg_21km
598. Sobczyński Michał 1980 Zygzak Bieg_10km
599. Sobierajski Mikołaj 1988 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
600. Sobkowiak Damian 1981 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
601. Sobkowiak Joanna 1983 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
602. Sobkowski Szymon 1984 HOCHLAND Bieg_10km
603. Sobolewski Szymon 1987 SADYŚCI Bieg_21km
604. Soboń Natalia 1979 Tęcza Ujście NW_10km
605. Soboń Tomasz 1975 Tęcza Ujście Bieg_10km
606. Sołtysiak Sylwia 1978 JMBS TEAM Bieg_21km
607. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo Bieg_21km
608. Springer Paulina 1982 Kaźmierz Bieg_10km
609. Spychała Jacek 1980 Rokietnica Biega Bieg_21km
610. Sroka Dominik 2000 motywujemy.pasja Bieg_10km
611. Sroka Marcin 1978 Plewiska Bieg_21km
612. Sroka Michał 1981 Krzyż Wlkp. Bieg_10km
613. Stachowiak Klaudia 2003 Kaźmierz Bieg_10km
614. Stachowiak Piotr 1971 Poznań Bieg_21km
615. Stachowiak Wojciech 1977 Dopiewiec Bieg_21km
616. Stachowski Artur 1977 Biskupice WLKP Bieg_10km
617. Stanisławiak Natalia 1988 Szamotuły Bieg_10km
618. Staniszewska Ewa 1994 Decathlon Swadzim Bieg_21km
619. Stankiewicz Artur 1977 Marsz po Zdrowie NW_10km
620. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW_10km
621. Stanuchowska Katarzyna 1988 Poznań Bieg_10km
622. Starkowski Piotr 1989 Poznań Bieg_21km
623. Starosławski Bartosz 1987 Luboń Bieg_21km
624. Stasiak Adrian 1988 Obrzycko Bieg_10km
625. Staszkiewicz Marta 1984 Poznań Bieg_10km
626. Staszkiewicz Tomasz 1984 Poznań Bieg_10km
627. Statucka Daniela 1988 Szamotuły Bieg_21km
628. Statucki Michał 1985 Szamotuły Bieg_21km
629. Stec Jolanta 1981 Ostroróg Bieg_21km
630. Stefanska Iwona 1977 Luboń Bieg_10km
631. Stefańska Ewa 1985 Rokietnica Bieg_21km
632. Stefański Łukasz 1986 Rokietnica Bieg_21km
633. Stenclik Igor 2001 Poznań Bieg_10km
634. Stepczyńska Angelika 1978 GOSIR OSIELSKO NW_10km
635. Strąk Monika 1990 gRUNwald team Poznań Bieg_21km
636. Stróżniak Małgorzata 1958 U3W NW_10km
637. Strugała Maciej 1996 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała Bieg_10km
638. Struk Agnieszka 1983 Sasankowa biega Bieg_10km
639. Strzelecka Antonina 2006 Sailing Team Ferajna NW_10km
640. Strzelecka Małgorzata 1972 Sailing Team Ferajna NW_10km
641. Strzelecki Sebastian "kaszana" 1973 Sailing Team Ferajna NW_10km
642. Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
643. Strzyżewski Maciej 1987 Poznań Bieg_21km
644. Studnicka Joanna 1981 Drużyna Szpiku Bieg_21km
645. Stypińska Joanna 1991 Poznań Bieg_10km
646. Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
647. Szadziul Dawid 1980 Poznań Bieg_10km
648. Szafer Łukasz 1981 Szamotuły Bieg_21km
649. Szambelan Adrian 2000 Kaźmierz zatorze Bieg_10km
650. Szambelan Tomasz 1969 Kaźmierz zatorze Bieg_10km
651. Szelerski Krzysztof 1982 Zielone Radzyny Bieg_21km
652. Szeszuła Beata 1973 KAŹMIERZ Bieg_10km
653. Szóstak Marcin 1982 Mosina Bieg_21km
654. Sztor Marianna 1993 Piątkowo na Biegowo Bieg_10km
655. Szukała Jolanta 1971 Poznań Bieg_10km
656. Szukała Patrycja 1996 Decathlon Swadzim Bieg_21km
657. Szulc Hanna 1970 Poznań NW_10km
658. Szulc Tomasz 1980 Paledzie Bieg_10km
659. Szumnarski Jakub 1983 Formatownia.net Bieg_21km
660. Szustak Aneta 1975 Sulechów NW_10km
661. Szwacki Michał 1982 Luboń Bieg_21km
662. Szwargot Marta 1988 GIPS-BUD Bieg_10km
663. Szybczyńska Katarzyna 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
664. Szyc Zuza 1990 parkrun Poznań Bieg_10km
665. Szydłowska Paulina 1988 pierwszykilometr.blogspot.com Bieg_21km
666. Szydłowski Adrian 1987 pierwszykilometr.blogspot.com Bieg_21km
667. Szymaniak-Turek Malwina 1987 chaos kaźmierz Bieg_10km
668. Szymanski Pawel 1977 Team Biegowy Szczecinek Bieg_10km
669. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają Bieg_21km
670. Szymańska Marzena 1972 u3w NW_10km
671. Szymański Michał 1955 MaxAdam Bieg_21km
672. Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań Bieg_21km
673. Szymczak Anna 1969 System 11 Wałcz Drugi Bieg_21km
674. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi Bieg_10km
675. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków Bieg_21km
676. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi Bieg_21km
677. Szymkowiak Marcin 1977 Dżej dżej Bieg_10km
678. Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy Bieg_10km
679. Śliwiński Jarosław 1984 Obrzycko Bieg_10km
680. Śmieszek-Nowak Małgorzata 1985 Kaźmierz Bieg_10km
681. Śmigielska Małgorzata 1979 Parkrun Poznań Bieg_10km
682. Świerc Beata 1996 Otorowo Bieg_10km
683. Świerczyński Dariusz 1964 Biskupice Bieg_21km
684. Tabaczka Piotr 1975 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
685. Tafelski Mateusz 1989 Kazmierz Bieg_21km
686. Tarnowski Marcin 1979 Sady Bieg_10km
687. Taszarek Jakub 1976 Mrowino Bieg_21km
688. Terlecka Justyna 1982 Poznań Bieg_10km
689. Teter Gabriela 1981 Poznań Bieg_10km
690. Toboła Marta 1982 Rumianek Bieg_21km
691. Tomaszewska Anna 2000 Kiączyn Bieg_10km
692. Tomaszewski Grzegorz 1978 parkrun Poznań Bieg_21km
693. Tomaszewski Jakub 2000 Kiączyn Bieg_10km
694. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań Bieg_21km
695. Tomczak Dorota 1979 Kaźmierz Bieg_21km
696. Tomczak Karol 1983 Naramowice Biegają / Unilever Bieg_10km
697. Tomczak Łukasz 1977 Kaźmierz Bieg_21km
698. Tomczyk Magdalena 1959 KB im. Macieja Frankiewicza Bieg_10km
699. Tracz Jakub 2001 Swarzedz Bieg_10km
700. Turek Tomasz 1984 chaos kaźmierz Bieg_21km
701. Tylkowska Izabela 1984 Palędzie Bieg_10km
702. Ulatowski Bartosz 1986 1986 Bieg_10km
703. Urbaniak Piotr 1988 - Bieg_21km
704. Urbańska Magda 1977 Tęcza Ujście Bieg_10km
705. Urlewicz Grażyna 1971 EVTA Bieg_10km
706. Urlewicz Marek 1950 odkrywam sport NW_10km
707. Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu Bieg_10km
708. Wachowiak Sylwia 1974 Dynamic NW_10km
709. Walczak Łukasz 1983 Lusowo Bieg_10km
710. Walczak Maria 1984 KS Sokół Gąsawa NW_10km
711. Walczak Radosław 1981 Brygada RR Bieg_21km
712. Walczak Robert 1980 parkrun Poznań Bieg_21km
713. Waligóra Piotr 1976 Lucky LUZers Bieg_10km
714. Walkowiak Justyna 1997 Walkołajak Team Bieg_10km
715. Walkowiak Paweł 1970 Walkołajak Team Bieg_10km
716. Warczewski Tomasz 1980 Tomi Team Bieg_10km
717. Wasik Krzysztof 1976 Poznań Bieg_21km
718. Waszak Daria 1990 Kamil Leśniak Team Bieg_21km
719. Waszkowiak Anna 1979 RADZYNY Bieg_10km
720. Wąsiewicz Maciej 1977 Poznań Bieg_10km
721. Wegnerski Wojtek 1974 REBORN TEAM GNIEZNO Bieg_21km
722. Wermiński Mariusz 1977 Swarzędz Bieg_10km
723. Werno Jolanta 1969 Kaźmierz NW_10km
724. Wesołowska Joanna 1978 Kaźmierz NW_10km
725. Wesołowski Marcin 2000 Kaźmierz Bieg_10km
726. Wiatr Tomasz 1974 BZ WBK Runners Team Bieg_10km
727. Wieczorek Agnieszka 1985 Mrowino Bieg_10km
728. Wieczorek Sławomir 1974 Wronki Bieg_21km
729. Wielgosz Karolina 1986 HOCHLAND Bieg_10km
730. Wika Jacek 1979 Wronki Bieg_21km
731. Wilczyński Krzysztof 1960 Poznań Bieg_10km
732. Wilk Tomasz 1985 Kaźmierz Bieg_21km
733. Wirski Adam 1978 HOCHLAND Bieg_21km
734. Wiśniewska Marlena 1979 Poznań Bieg_21km
735. Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko Bieg_10km
736. Witkowska Paulina 1987 Paulina - po prostu biegnij ☺ Bieg_21km
737. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL - POZNAŃ / Smashing Pąpkins Bieg_21km
738. Włodarkiewicz Kamil 1990 Kiełczewo Bieg_21km
739. Wojciechowska Agnieszka 1978 Adrenalina Fitness Bieg_10km
740. Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP Bieg_21km
741. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań Bieg_10km
742. Wojtan Robert 1977 Poznań Bieg_10km
743. Wojtela Patryk 1989 Poznań Bieg_21km
744. Wojtkowiak Ada 1996 Poznań Bieg_21km
745. Wojtynek Przemysław 1969 Poznań Bieg_21km
746. Wolniak Krystyna 1974 Byle Dobiec Bieg_10km
747. Wolnik Artur 1982 Stęszew Bieg_21km
748. Wolski Kamil 1986 - Bieg_21km
749. Wozniak Blazej 1987 byle do mety Bieg_10km
750. Wozniak Daria 1995 Byle do mety Bieg_10km
751. Woźniak Dawid 1992 Decathlon Swadzim Bieg_21km
752. Woźniak Piotr 1987 Biegający Tata Bieg_10km
753. Wójt-Marciniak Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
754. Wroński bogusław 1970 KB POWOLNIAK Bieg_21km
755. Wróblewski Tomasz 1979 Poznań Bieg_21km
756. Wycisło Romuald 1962 Daj radość niepełnosprawnym Piła NW_10km
757. Wykrota Tomasz 1980 Biegam bo lubie Bieg_21km
758. Wyrwas-Zygarłowska Izabela 1980 KOBIETY BIEGAJĄ Bieg_21km
759. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO Bank Polski Bieg_21km
760. Wysocka Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
761. Zagórski Maciej 1978 Kaźmierz Bieg_10km
762. Zagórski Piotr 1992 Śrem Bieg_21km
763. Zając Tomasz 1995 KB Szamotuły Bieg_21km
764. Zajączkowski Marek 1972 Klub biegacz LM Bieg_21km
765. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
766. Zaranek Barbara 1971 Oborniki Bieg_21km
767. Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE Bieg_21km
768. Zawadzki Norbert 2002 Juvenia Puszczykowo Bieg_10km
769. Zdrojewska Magdalena 1977 Fabryka Triathlonu Bieg_10km
770. Zgoła Przemysław 1976 Komorowo Bieg_21km
771. Zielińska Joanna 1975 amator Bieg_10km
772. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań Bieg_21km
773. Ziemniewska Aleksandra 2006 Euro-Biuro Bieg_10km
774. Ziemniewska Karolina 1977 Euro-Biuro Bieg_10km
775. Ziemniewski Bartosz 2001 Euro-Biuro Bieg_10km
776. Ziemniewski Paweł 1975 Euro-Biuro Bieg_21km
777. Zimna Katarzyna 1981 Kaźmierz NW_10km
778. Zimniak-Rucińska Małgorzata 1984 Poznań Bieg_10km
779. Zioło Ewa 1984 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
780. Ziółkowski Wojciech 1977 #ZABIEGANINOCĄ -PACEMAKER Bieg_21km
781. Zwolenkiewicz Joanna 1972 KS Sokół Gąsawa NW_10km
782. Żebrowska Ewa 1986 Vege runners Bieg_21km
783. Żebrowska Marta 1985 Zalasewo Bieg_21km
784. Żywalewska-Koryl Danuta 1968 Kaźmierz Bieg_10km