Lista startowa

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy oraz Pyrlandzka Dycha

Kaźmierz 24.09.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 784


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Krzysztof 1981 Poznan Bieg_10km
2. Antczak Marlena 1989 Poznań Bieg_10km
3. Augustyn Maciej 1997 Kaźmierz Bieg_10km
4. Augustyn Monika 1975 Zaprawieni w boju Bieg_10km
5. Babirecki Krzysztof 1979 FU FU FU TEAM Bieg_10km
6. Badziąg Przemysław 1978 Dżej Dżej Bieg_10km
7. Bajer Anna 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_10km
8. Banaszczyk Anna 1963 Kaźmierz Bieg_10km
9. Bandura Karol 1983 Wronki Bieg_10km
10. Baran Marek 1975 Szamotuły Bieg_10km
11. Baranek Mateusz 2001 Kaźmierz Bieg_10km
12. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_10km
13. Bartczak Rajmund 1968 POZNAN Bieg_10km
14. Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg Bieg_10km
15. Bączkiewicz Karol 1970 Kaźmierz Bieg_10km
16. Bączkiewicz Renata 1972 Kaźmierz Bieg_10km
17. Betański Łukasz 1985 Głuchowo Bieg_10km
18. Białek Paulina 1979 Szamotuły Bieg_10km
19. Białkowska Lucyna 1973 Komorowo Bieg_10km
20. Bień Michał 1982 Poznań Bieg_10km
21. Biniek Daniel 1993 Rogozinski Klub Biegacza Bieg_10km
22. Błotny Sylwia 1973 Drużyna Szpiku Bieg_10km
23. Bogała Elżbieta 1976 kaźmierz Bieg_10km
24. Borkowski Bartek 1987 Ostpreußen Bieg_10km
25. Borkowski Piotr 1977 artbix.pl Bieg_10km
26. Borucka Dorota 1980 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
27. Braun Jarosław 1978 LULINEK Bieg_10km
28. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ Bieg_10km
29. Brzezinska-Kapłon Edyta 1968 poznan Bieg_10km
30. Budzichowski Miłosz 2003 Góra Bieg_10km
31. Budzichowski Przemysław 1970 Góra Bieg_10km
32. Buszkowski Filip 1974 Filon Team Bieg_10km
33. Buśko Katarzyna 1988 KAŹMIERZ Bieg_10km
34. Buśko Krzysztof 1992 Kościan Team Bieg_10km
35. Buśko Tomasz 1980 SWARZĘDZ Bieg_10km
36. Ceglarz Patrycja 1996 Poznań Bieg_10km
37. Cegłowska Patrycja 2007 Radzyny Bieg_10km
38. Chmal Rafał 1997 Kaźmierz Bieg_10km
39. Chudy Ryszard 1975 www.rr-studio.pl Bieg_10km
40. Ciastowski Jaroslaw 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_10km
41. Cichewicz Beata 1969 kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz Bieg_10km
42. Ciechanowska Agnieszka 1981 WidziMisie Bieg_10km
43. Cieliczko Kosma 2002 Kopanina Bieg_10km
44. Cyprowska Edyta 1971 Szamotuły Bieg_10km
45. Cyprowska Roma 1962 Szczuczyn Bieg_10km
46. Cysewski Adam 1979 BIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAM Bieg_10km
47. Czajczyńska Katarzyna 1976 Gaj Wielki Bieg_10km
48. Czapczyk Andrzej 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_10km
49. Czaprańska Bożena 1960 Sieraków Bieg_10km
50. Czarnecka Agnieszka 1982 Kaźmierz Bieg_10km
51. Czarnecka-Tafelska Anita 1981 Gorszewice Bieg_10km
52. Czarnowska Katarzyna 1982 Night Runners Bieg_10km
53. Czarnowski Stefan 1982 Poznan Bieg_10km
54. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo Bieg_10km
55. Czzaplicki Marek 1982 Poznań Bieg_10km
56. Danielak Dorota 1984 Poznań Bieg_10km
57. Demski Maciej 1976 HOCHLAND Bieg_10km
58. Domański Łukasz 1981 Fitatu Runners Bieg_10km
59. Dombrowicz Krystian 1979 Informatyk Bieg_10km
60. Dorna Filip 1991 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
61. Duda Jadwiga 1957 brak Bieg_10km
62. Duda Łukasz 1998 tarnowo podgórne Bieg_10km
63. Dudziak Krystian 1985 Luboń Bieg_10km
64. Dziamska Małgosia 1971 Ceradz Kościelny Bieg_10km
65. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
66. Famulski Marek 1966 Chrząstawa Mała Bieg_10km
67. Fiksa Halina 1971 Kaźmierz Bieg_10km
68. Filipiak Mateusz 1996 Kaźmierz Bieg_10km
69. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 Opalenica Bieg_10km
70. Fornalik Beata 1976 Dabrówka Bieg_10km
71. Fornalik Marcin 1975 Dabrówka Bieg_10km
72. Gajdzinska Magda 2000 Poznań Bieg_10km
73. Gdowska Jolanta 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
74. Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań Bieg_10km
75. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają Bieg_10km
76. Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo Bieg_10km
77. Gogołkiewicz-Kołecka Emilia 1978 Duszniki Bieg_10km
78. Górecka Agnieszka 1987 Poznań Bieg_10km
79. Górski Marcin 1998 Pniewy Bieg_10km
80. Graczyk Janusz 1989 Kaźmierz Bieg_10km
81. Grams Natalia 1988 Poznań Bieg_10km
82. Grenda Paweł 1975 Kaźmierz Bieg_10km
83. Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotuły Bieg_10km
84. Grzegorzewski Marcin 1977 Obrzycko Bieg_10km
85. Grześkowiak Jan 1999 Komorowo Bieg_10km
86. Grześkowiak Paweł 1981 Komorowo Bieg_10km
87. Guze Krystian 1998 GMH Huzar Bieg_10km
88. Hadrych Anna 1984 1984 Bieg_10km
89. Hamera Dominik 2003 GMH Huzar Bieg_10km
90. Hamrol Katarzyna 1998 Radzyny Bieg_10km
91. Hancyk Agnieszka 1984 TARNOWO PODGÓRNE Bieg_10km
92. Hauk Magdalena 1979 Rokietnica Bieg_10km
93. Hoffman Natalia 1991 Pinky $ Mózg Bieg_10km
94. Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team Bieg_10km
95. Horowski Bartosz 1976 Chyby Bieg_10km
96. Ignerska Rozalia 1982 Poznań Bieg_10km
97. Iwaniak Dariusz 1975 UJŚCIE Bieg_10km
98. Iwaniak Wioletta 1970 UJŚCIE Bieg_10km
99. Jackowska Danuta 1980 Kokoszczyn Bieg_10km
100. Jakobsze Paulina 1987 Radzyny Bieg_10km
101. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz Bieg_10km
102. Jakubowski Piotr 1979 19 STYCZNIA Bieg_10km
103. Jakubowski Tomasz 1976 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
104. Jamka Eliza 1990 Środa Wlkp. Bieg_10km
105. Jamka Potr 1985 Środa Wlkp. Bieg_10km
106. Jarusz Michał 1983 Oborniki Bieg_10km
107. Jena Krzysztof 1956 POSTĘP PNIEWY TEAM Bieg_10km
108. Jędra Andrzej 1973 Złotniki Bieg_10km
109. Jędraszyk Ryszard 1987 Góra Bieg_10km
110. Judek Janusz 1982 Radzyny Bieg_10km
111. Judkowiak Rafał 1973 Gałowo Bieg_10km
112. Kaczmarek Marta 1982 Radzyny Bieg_10km
113. Kaczmarek Tymon 1980 Zakrzewo Bieg_10km
114. Kamińska Paulina 1987 Kaźmierz Bieg_10km
115. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa Bieg_10km
116. Kasperek Jaroslaw 1983 Przeźmierowo Bieg_10km
117. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
118. Kaźmierczak Marcin 1988 MarKaz Marcin Kaźmierczak Bieg_10km
119. Kempa Anna 1984 Decathlon Swadzim Bieg_10km
120. Kiciński Andrzej 1981 Kaźmierz Bieg_10km
121. Kierończyk Agata 1974 Poznań Bieg_10km
122. Kierończyk Filip 2003 Poznań Bieg_10km
123. Kierończyk Jakub 1972 Poznań Bieg_10km
124. Kierończyk Karolina 2005 Poznań Bieg_10km
125. Klaja Katarzyna 1958 Czerwonak Bieg_10km
126. Klaja Urszula 1982 Night Runners Bieg_10km
127. Klejniak Łukasz 1981 Poznań Bieg_10km
128. Klejster Malgorzata 1982 Krzyszkowo Bieg_10km
129. Kluczyński Remigiusz 1966 RK Bieg_10km
130. Kobyliński Hubert 2000 motywujemy.pasja Bieg_10km
131. Kochnowicz Daniel 1974 LUSOWO Bieg_10km
132. Kolanowski Mikołaj 1983 Biegacze PMI Bieg_10km
133. Kołecki Tomasz 1976 Duszniki Bieg_10km
134. Konieczna Patrycja 2002 Kaźmierz Bieg_10km
135. Konieczny Robert 1975 Robakowo Bieg_10km
136. Kordylasińska Paula 2002 Kaźmierz Bieg_10km
137. Kornatowska Agnieszka 1978 Byle Dobiec Bieg_10km
138. Kornatowska Zosia 2002 Byle Dobiec Bieg_10km
139. Kotecki Marek 1986 Murowana Goślina Bieg_10km
140. Kowalicki Kamil 1997 Krzyż Wlkp. Bieg_10km
141. Kozielska Kamila 1982 Oborniki Bieg_10km
142. Kozielski Błażej 1982 Oborniki Bieg_10km
143. Kozłowski Marcin 1994 Kibole w biegu - Sekcja Kaźmierz Bieg_10km
144. Kożuch Sławek 1974 Lusówko Bieg_10km
145. Krenz Sławka 1977 parkrun Poznań / Kobiety Biegają Bieg_10km
146. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa Bieg_10km
147. Kryk Maciej 1992 Kaźmierz Bieg_10km
148. Krysztofiak Krystian 2002 Obrzycko Bieg_10km
149. Kryzan Irma 1990 Decathlon Swadzim Bieg_10km
150. Kubiak Katarzyna 1985 Wronki Bieg_10km
151. Kubiś Adam 1984 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA Bieg_10km
152. Kujawa Magdalena 1981 Piersko Bieg_10km
153. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Bieg_10km
154. Kulon Arkadiusz 1973 Radzyny Team Bieg_10km
155. Kunysz-Góralska Monika 1982 Kokoszczyn Bieg_10km
156. Kurek Jacek 1955 Szamotuły Bieg_10km
157. Kurek Joanna 1978 Poznań Bieg_10km
158. Kuśnierz Agnieszka 1985 Niezrzeszona Bieg_10km
159. Kwiatkowska Julia 1991 Wronki Bieg_10km
160. Kwiatkowska Monika 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
161. Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy Bieg_10km
162. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki Bieg_10km
163. Lipiński Leszek 1970 Szpital Św. Wojciecha Bieg_10km
164. Lisiak Marysia 2000 Unia Swarzędz Bieg_10km
165. Loba Anna 1983 RAWA TEAM Bieg_10km
166. Loba Kamil 1983 RAWA TEAM Bieg_10km
167. Luber Jan 2001 Drużyna Niuni Bieg_10km
168. Luber Marcin 1975 Drużyna Niuni Bieg_10km
169. Łaganowska Ewa 1969 CIASTKI PZ. Bieg_10km
170. Łagódka Anna 1993 Decathlon Swadzim Bieg_10km
171. Łączyński Henryk 1951 AMATOR Bieg_10km
172. Maciejewski Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
173. Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznan Bieg_10km
174. Magdziarek Bogumiła 1970 Kaźmierz Bieg_10km
175. Majchrzak Rafał 1979 Sokolniki Małe Bieg_10km
176. Majdak Małgorzata 1978 WUEF Club Bieg_10km
177. Mańka Kinga 1983 Kaźmierz Bieg_10km
178. Mańka Małgorzata 1992 Kaźmierz Bieg_10km
179. Mańka Mateusz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
180. Marzantowicz Karol 1991 Salon fryzjersko-kosmetyczny Ceradz Kościelny Bieg_10km
181. Maślanko Michał 1985 Promienko Bieg_10km
182. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy Bieg_10km
183. Matysiak Damian 1986 Gniezno Bieg_10km
184. Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu Bieg_10km
185. Mazankiewicz Beata 1976 Kaźmierz Bieg_10km
186. Mazankiewicz Krzysztof 1974 Kaźmierz Bieg_10km
187. Mąkosa Anna 1992 Piła Bieg_10km
188. Mendel Andrzej 1977 6 Bieg_10km
189. Miężalik Sonia 1988 Podrzewie Bieg_10km
190. Mikołajczak Daria 1998 Popówko Bieg_10km
191. Misiuda Dorota 1983 Drużyna Szpiku Bieg_10km
192. Misiuda Sebastian 1981 Drużyna Szpiku Bieg_10km
193. Miś Malwina 1994 GLKS Marcinowice Bieg_10km
194. Miśkiewicz Marek 1975 Radzyny Bieg_10km
195. Mizgalski Mikołaj 1993 Szamotuły Bieg_10km
196. Mucha Aleksandra 1995 Decathlon Swadzim Bieg_10km
197. Muszyńska Agnieszka 1994 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
198. Nadobnik Bartosz 2005 GIPS-BUD Bieg_10km
199. Nadobnik Beata 1972 GIPS-BUD Bieg_10km
200. Nadobnik Edward 1973 GIPS-BUD Bieg_10km
201. Najder Karina 1977 NAJDER-ZDROWO DLA DZIECI Bieg_10km
202. Narożny Wiesław 1968 Kaźmierz Bieg_10km
203. Nawrocki Marcin 1986 Lena Team Bieg_10km
204. Nawrot Kacper 2000 Grzebienisko Bieg_10km
205. Niżnik Marcin 1989 Poznań Bieg_10km
206. Nowak Dawid 1987 Chrzypska wielkie Bieg_10km
207. Nowakowska Marta 1985 Kaźmierz Bieg_10km
208. Nowakowska Martyna 2006 Kaźmierz Bieg_10km
209. Nowicka Marlena 1990 Lusowo Bieg_10km
210. Odwrot Sylwia 1980 SILA Bieg_10km
211. Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań Bieg_10km
212. Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn Bieg_10km
213. Olejniczak Justyna 1992 Krotoszyn Bieg_10km
214. Olejniczak Karol 1970 Krotoszyn Bieg_10km
215. Olejniczak Paweł 1969 Poznań Bieg_10km
216. Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team Bieg_10km
217. Olejniczak Robert 1965 RAWA TEAM Bieg_10km
218. Oses Marcin 1993 Byle Dobiec Bieg_10km
219. Oses Marta 1994 Kaźmierz Bieg_10km
220. Ossowski Bartosz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
221. Otto Sławomir 1965 Poznan Bieg_10km
222. Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań Bieg_10km
223. Ozimek Jacek 1961 HOCHLAND Bieg_10km
224. Pajchrowski Michał 1985 Zaniemyśl Bieg_10km
225. Paluszkiewicz Tomasz 1989 Runner's Power Śrem Bieg_10km
226. Pałosz Michalina 1988 Szamotuły Bieg_10km
227. Pawlak Agata 1995 Decathlon Swadzim Bieg_10km
228. Pawlak Florentyna 1990 Decathlon Swadzim Bieg_10km
229. Pawlak Michał 1991 Pinky $ Mózg Bieg_10km
230. Pawlak Paulina 1990 Skórzewo Bieg_10km
231. Pawlak Robert 1992 Borek Wielkopolski Bieg_10km
232. Pawlicka Izka 1991 Lusowo Bieg_10km
233. Piechocki Marcin 1985 Kaźmierz Bieg_10km
234. Piechota Beata 1985 Poznań Bieg_10km
235. Piechota Dariusz 1981 MTS TARNOWIAK Bieg_10km
236. Piechota Karolina 1978 KWIACIARNIA MARGARETKA Bieg_10km
237. Pietrzak Damian 1998 Decathlon Swadzim Bieg_10km
238. Pigła Maja 1982 Pancia Bieg_10km
239. Pigła Michał 1981 Pikuś :) Bieg_10km
240. Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki Bieg_10km
241. Plewa Michał 1986 Decathlon Swadzim Bieg_10km
242. Plewińska Iwona 1978 1978 Bieg_10km
243. Polowczyk Krystian 1976 kAŹMIERZ Bieg_10km
244. Polus Marcin 1987 MROWINO Bieg_10km
245. Połczyńska Magdalena 1987 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
246. Połczyński Andrzej 1947 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
247. Poznanska Katarzyna 1987 Zielona Gora Bieg_10km
248. Przybylski Bartłomiej 1977 Mista.drewno Bartłomiej Przybylski Bieg_10km
249. Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz Bieg_10km
250. Pucek Grzegorz 1995 Szamotuły Bieg_10km
251. Radaj Adrian 1982 Pólko Bieg_10km
252. Radziewicz Dariusz 1981 Kaźmierz Bieg_10km
253. Radziewicz Joanna 1979 Kaźmierz Bieg_10km
254. Ratajczak Katarzyna 1981 Szamotuły Bieg_10km
255. Rau Justyna 1977 Poznań Bieg_10km
256. Rogacka Agnieszka 1976 Sulechów Bieg_10km
257. Rogoziński Adam 1989 WspinArt Bieg_10km
258. Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają Bieg_10km
259. Roszyk Andrzej 1967 Poznań Bieg_10km
260. Roszyk Paweł 1981 Poznań Bieg_10km
261. Roth Łukasz 1979 Night Runners Bieg_10km
262. Roth Łukasz 1979 Night Runners Bieg_10km
263. Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners Bieg_10km
264. Rubaszniak Dariusz 1965 Luboński Klub Biegacza Bieg_10km
265. Ruciński Karol 1984 HOCHLAND Bieg_10km
266. Rutkowska Karolina 1997 Góra Bieg_10km
267. Rutkowska Paulina 2000 Góra Bieg_10km
268. Rybarczyk Anna 1983 Poznań Bieg_10km
269. Rybczonek Justyna 1983 Lusówko Bieg_10km
270. Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko Bieg_10km
271. Sak Jarosław 1964 Kaźmierz Bieg_10km
272. Sak Małgorzata 1991 POZNAŃ Bieg_10km
273. Salamenta Justyna 1981 AKTYWNI WĘGRÓW Bieg_10km
274. Salamenta Tomasz 1979 HOCHLAND Bieg_10km
275. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_10km
276. Sammler Katarzyna 1982 Drużyna Szpiku Bieg_10km
277. Samoląg Agnieszka 1984 Szamotuły Bieg_10km
278. Serba Michał 1992 KB SZAMOTUŁY Bieg_10km
279. Serednicka-Misch Agnieszka 1978 Radzyny Bieg_10km
280. Sewiło Magdalena 1977 MARKA FORMY PIOTR I PAWEŁ Bieg_10km
281. Skarupska Justyna 1976 Obrzycko Bieg_10km
282. Skibińska Małgorzata 1972 Radzyny Bieg_10km
283. Skirecka Magdalena 1990 Gaj Wielki Bieg_10km
284. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska Bieg_10km
285. Skrzypczak Monika 1979 Bzwbk Runners Team Bieg_10km
286. Skrzypek Beata 1978 dam radę Bieg_10km
287. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl Bieg_10km
288. Słomiński Artur 1984 jw 4430 Bieg_10km
289. Słowik Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
290. Słowik Wojciech 1980 Kaźmierz Bieg_10km
291. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg Bieg_10km
292. Smolarek Sylwia 1989 Runner's Power Śrem Bieg_10km
293. Snela Tomasz 1983 - Bieg_10km
294. Sobczyński Michał 1980 Zygzak Bieg_10km
295. Sobierajski Mikołaj 1988 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
296. Sobkowiak Damian 1981 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
297. Sobkowiak Joanna 1983 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
298. Sobkowski Szymon 1984 HOCHLAND Bieg_10km
299. Soboń Tomasz 1975 Tęcza Ujście Bieg_10km
300. Springer Paulina 1982 Kaźmierz Bieg_10km
301. Sroka Dominik 2000 motywujemy.pasja Bieg_10km
302. Sroka Michał 1981 Krzyż Wlkp. Bieg_10km
303. Stachowiak Klaudia 2003 Kaźmierz Bieg_10km
304. Stachowski Artur 1977 Biskupice WLKP Bieg_10km
305. Stanisławiak Natalia 1988 Szamotuły Bieg_10km
306. Stanuchowska Katarzyna 1988 Poznań Bieg_10km
307. Stasiak Adrian 1988 Obrzycko Bieg_10km
308. Staszkiewicz Marta 1984 Poznań Bieg_10km
309. Staszkiewicz Tomasz 1984 Poznań Bieg_10km
310. Stefanska Iwona 1977 Luboń Bieg_10km
311. Stenclik Igor 2001 Poznań Bieg_10km
312. Strugała Maciej 1996 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała Bieg_10km
313. Struk Agnieszka 1983 Sasankowa biega Bieg_10km
314. Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
315. Stypińska Joanna 1991 Poznań Bieg_10km
316. Szadziul Dawid 1980 Poznań Bieg_10km
317. Szambelan Adrian 2000 Kaźmierz zatorze Bieg_10km
318. Szambelan Tomasz 1969 Kaźmierz zatorze Bieg_10km
319. Szeszuła Beata 1973 KAŹMIERZ Bieg_10km
320. Sztor Marianna 1993 Piątkowo na Biegowo Bieg_10km
321. Szukała Jolanta 1971 Poznań Bieg_10km
322. Szulc Tomasz 1980 Paledzie Bieg_10km
323. Szwargot Marta 1988 GIPS-BUD Bieg_10km
324. Szyc Zuza 1990 parkrun Poznań Bieg_10km
325. Szymaniak-Turek Malwina 1987 chaos kaźmierz Bieg_10km
326. Szymanski Pawel 1977 Team Biegowy Szczecinek Bieg_10km
327. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi Bieg_10km
328. Szymkowiak Marcin 1977 Dżej dżej Bieg_10km
329. Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy Bieg_10km
330. Śliwiński Jarosław 1984 Obrzycko Bieg_10km
331. Śmieszek-Nowak Małgorzata 1985 Kaźmierz Bieg_10km
332. Śmigielska Małgorzata 1979 Parkrun Poznań Bieg_10km
333. Świerc Beata 1996 Otorowo Bieg_10km
334. Tarnowski Marcin 1979 Sady Bieg_10km
335. Terlecka Justyna 1982 Poznań Bieg_10km
336. Teter Gabriela 1981 Poznań Bieg_10km
337. Tomaszewska Anna 2000 Kiączyn Bieg_10km
338. Tomaszewski Jakub 2000 Kiączyn Bieg_10km
339. Tomczak Karol 1983 Naramowice Biegają / Unilever Bieg_10km
340. Tomczyk Magdalena 1959 KB im. Macieja Frankiewicza Bieg_10km
341. Tracz Jakub 2001 Swarzedz Bieg_10km
342. Tylkowska Izabela 1984 Palędzie Bieg_10km
343. Ulatowski Bartosz 1986 1986 Bieg_10km
344. Urbańska Magda 1977 Tęcza Ujście Bieg_10km
345. Urlewicz Grażyna 1971 EVTA Bieg_10km
346. Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu Bieg_10km
347. Walczak Łukasz 1983 Lusowo Bieg_10km
348. Waligóra Piotr 1976 Lucky LUZers Bieg_10km
349. Walkowiak Justyna 1997 Walkołajak Team Bieg_10km
350. Walkowiak Paweł 1970 Walkołajak Team Bieg_10km
351. Warczewski Tomasz 1980 Tomi Team Bieg_10km
352. Waszkowiak Anna 1979 RADZYNY Bieg_10km
353. Wąsiewicz Maciej 1977 Poznań Bieg_10km
354. Wermiński Mariusz 1977 Swarzędz Bieg_10km
355. Wesołowski Marcin 2000 Kaźmierz Bieg_10km
356. Wiatr Tomasz 1974 BZ WBK Runners Team Bieg_10km
357. Wieczorek Agnieszka 1985 Mrowino Bieg_10km
358. Wielgosz Karolina 1986 HOCHLAND Bieg_10km
359. Wilczyński Krzysztof 1960 Poznań Bieg_10km
360. Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko Bieg_10km
361. Wojciechowska Agnieszka 1978 Adrenalina Fitness Bieg_10km
362. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań Bieg_10km
363. Wojtan Robert 1977 Poznań Bieg_10km
364. Wolniak Krystyna 1974 Byle Dobiec Bieg_10km
365. Wozniak Blazej 1987 byle do mety Bieg_10km
366. Wozniak Daria 1995 Byle do mety Bieg_10km
367. Woźniak Piotr 1987 Biegający Tata Bieg_10km
368. Wójt-Marciniak Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
369. Zagórski Maciej 1978 Kaźmierz Bieg_10km
370. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
371. Zawadzki Norbert 2002 Juvenia Puszczykowo Bieg_10km
372. Zdrojewska Magdalena 1977 Fabryka Triathlonu Bieg_10km
373. Zielińska Joanna 1975 amator Bieg_10km
374. Ziemniewska Aleksandra 2006 Euro-Biuro Bieg_10km
375. Ziemniewska Karolina 1977 Euro-Biuro Bieg_10km
376. Ziemniewski Bartosz 2001 Euro-Biuro Bieg_10km
377. Zimniak-Rucińska Małgorzata 1984 Poznań Bieg_10km
378. Zioło Ewa 1984 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
379. Żywalewska-Koryl Danuta 1968 Kaźmierz Bieg_10km
380. Adamczak Artur 1973 Poznań Bieg_21km
381. Adamska Zofia 1989 Decathlon Swadzim Bieg_21km
382. Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań Bieg_21km
383. Babirecka Agnieszka 1982 FU FU FU TEAM Bieg_21km
384. Bajer Mikołaj 1982 WUEF Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
385. Balcerzak Artur 1980 Kowalewek Bieg_21km
386. Banaszczyk Piotr 1974 BZ WBK Runners Team Bieg_21km
387. Banaszczyk Tomasz 1985 GROOBAS TEAM Bieg_21km
388. Baraniak Paweł 1983 Poznań Bieg_21km
389. Bartkowski Sławomir 1963 Wariaty z. OLP Bieg_21km
390. Batkowska Monika 1992 Suchy Las Bieg_21km
391. Bednarski Arkadiusz 1981 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
392. Bekas Mariusz 1976 Rokietnica Bieg_21km
393. Bernat Robert 1977 Skis Team Bieg_21km
394. Biedka Tomasz 1976 Poznań Bieg_21km
395. Bielejewski Łukasz 1978 OFIX.PL Team Bieg_21km
396. Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń Bieg_21km
397. Bolechowski Krzysztof 1964 Sulechów Bieg_21km
398. Borkowska Magdalena 1977 artbix.pl Bieg_21km
399. Broński-Jankowski Jacek 1991 Poznań Bieg_21km
400. Bucko Karolina 1973 Wuef Club poziom wyżej Bieg_21km
401. Budzyła Adam 1980 Poznań Bieg_21km
402. Chwiałkowski Bartosz 1982 Pozruniacy Bieg_21km
403. Chwiałkowski Henryk 1956 1956 Bieg_21km
404. Chytrowska Malwina 1981 Pleszew Kowalew Bieg_21km
405. Cichocki Marcin 1988 POZNAŃ Bieg_21km
406. Ciszewski Tomasz 1972 Poznań Bieg_21km
407. Cyrson Agata 1974 kobiety biegają Bieg_21km
408. Czarnecki Jakub 1978 Rokietnica Bieg_21km
409. Dakowski Antoni 1969 Kaźmierz Bieg_21km
410. Daniuk Kasia 1973 POZNAŃ Bieg_21km
411. Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las Bieg_21km
412. Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz Bieg_21km
413. Dobosz Paulina 1993 HOCHLAND Bieg_21km
414. Dobroś Magdalena 1977 Wieruszów Bieg_21km
415. Dobroś Tomasz 1975 Wieruszów Bieg_21km
416. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci Bieg_21km
417. Drapała Marcin 1975 KOŚCIAN TEAM Bieg_21km
418. Durnowska Beata 1980 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
419. Dworaczyk Adam 1977 Luboń Bieg_21km
420. Dzieciątkowski Artur 1988 MTS Tarnowiak Bieg_21km
421. Ekwińska Katarzyna 1969 Luboń Bieg_21km
422. Ferfet Magdalena 1987 Pniewy Bieg_21km
423. Filipowski Zenon 1973 SCIM / W TRITEAM Bieg_21km
424. Franek Sebastian 1977 WLKP Mountains Ultra Bieg_21km
425. Galasiński Andrzej 1963 LUBOŃ Bieg_21km
426. Gazda Michał 1992 Constravia Bieg_21km
427. Gąska Tomasz 1986 Gwiezdna Flota Bieg_21km
428. Gicala Grzegorz 1977 Rokietnica Bieg_21km
429. Giedrojć Ania 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
430. Gluza Radosław 1991 cityzen_ Bieg_21km
431. Golczak Krzysztof 1977 formatownia.net Bieg_21km
432. Gołębiewski Łukasz 1992 Lidzbark Bieg_21km
433. Górecki Mateusz 1987 poznań Bieg_21km
434. Grabiński Wojciech 1994 Rogoziński Klub Biegacza / GRUNwald team Poznań Bieg_21km
435. Grabowski Michał 1986 Swarzędz Bieg_21km
436. Gramczewska Katarzyna 1985 pro366 Bieg_21km
437. Gramsz Sławomir 1969 ;-) Bieg_21km
438. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega Bieg_21km
439. Gruszka Jacek 1983 Poznań Bieg_21km
440. Ignasiak Maciej 1995 Imantriteam Bieg_21km
441. Jagiełło Albert 1990 Decathlon Swadzim Bieg_21km
442. Janicki Adrian 1990 JMBS Team Bieg_21km
443. Janiszewska Anna 1971 Daszewice Bieg_21km
444. Jankowska Milena 1991 Piaski Bieg_21km
445. Jankowski Dawid 1982 1982 Bieg_21km
446. Jaraszkiewicz Hanna 1986 Kaźmierz Bieg_21km
447. Jaraszkiewicz Wojciech 1984 Kaźmierz Bieg_21km
448. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ Bieg_21km
449. Jarząb Jacek 1991 JJ Reh Bieg_21km
450. Jarzębiński Tomasz 1978 on the move Bieg_21km
451. Jaskuła Arkadiusz 1981 Poznań Bieg_21km
452. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_21km
453. Jóźwiak Piotr 1973 Kościan Bieg_21km
454. Jurkiewicz Monika 1992 Września Bieg_21km
455. Jurkowski Radek 1986 HOCHLAND Bieg_21km
456. Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ Bieg_21km
457. Kaczmarek Krzysztof 1968 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
458. Kalińska Joanna 1966 1966 Bieg_21km
459. Kaliński Piotr 1991 Poznań Bieg_21km
460. Kalista-Wojtela Natalia 1988 Poznań Bieg_21km
461. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners Bieg_21km
462. Kapitańczyk Mateusz 1990 Kościan Team Bieg_21km
463. Karolak Grzegorz 1968 Poznań Bieg_21km
464. Kasprzak Bogusław 1961 Poznań Bieg_21km
465. Kasprzak Paweł 1984 Kiełczewo Bieg_21km
466. Kasprzak Sławomir 1982 WRONKI Bieg_21km
467. Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w Biegu Bieg_21km
468. Kasprzyk Rafał 1974 Zaprawieni w boju Bieg_21km
469. Kasztelan Anna 1984 Radosna Bieg_21km
470. Kasztelan Patrycja 1997 Biegają z Krobią Bieg_21km
471. Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku Bieg_21km
472. Kąkol Artur 1974 Duszniki Bieg_21km
473. Kąkol Katarzyna 1977 :) Bieg_21km
474. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko Bieg_21km
475. Kienitz Wojciech 1978 Poznań Bieg_21km
476. Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań Bieg_21km
477. Klejbuk Krzysztof 1978 Pniewy Bieg_21km
478. Klessa Łukasz 1981 GASPOL Bieg_21km
479. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stinger Runners Bieg_21km
480. Knitter Gustaw 1979 Poznań Bieg_21km
481. Konieczny Bartłomiej 1984 Gaj Wielki Bieg_21km
482. Koput Przemysław 1977 HOCHLAND Bieg_21km
483. Koryl Jacek 1978 Bydgoszcz Bieg_21km
484. Kosiorek Darek 1967 amator Bieg_21km
485. Kostka Jacek 1973 HOCHLAND Bieg_21km
486. Kotecki Paweł 1992 #DrużynaM Bieg_21km
487. Kowalski Michał 1982 KIBOLE W BIEGU Bieg_21km
488. Kozłowicz Tomasz 1982 Lusowo Bieg_21km
489. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Honey Stinger Runners Bieg_21km
490. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo Bieg_21km
491. Kraśny Joanna 1985 Poznań Bieg_21km
492. Król Grzegorz 1969 poznań Bieg_21km
493. Królikowska Tomczak Anna 1978 Biegajnia Poznań Bieg_21km
494. Krug Maciej 1978 BCC Bieg_21km
495. Krzemiński Krzysztof 1973 Lusówko Bieg_21km
496. Kucharski Łukasz 1982 nieuk Bieg_21km
497. Kucharski Michal 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY Bieg_21km
498. Kujawiński Kamil 1986 Poznań Bieg_21km
499. Kurach Krzysztof 1981 Democo Bieg_21km
500. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
501. Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz Bieg_21km
502. Kwasiuk Wojciech 1989 Decathlon Swadzim Bieg_21km
503. Kwaśny Tomasz 1979 poznań Bieg_21km
504. Kwinta Marcin 1980 Gałowo Bieg_21km
505. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań Bieg_21km
506. Leśniczak Artur 1989 Stęszew Bieg_21km
507. Leśniewski Tomasz 1962 Poznań Bieg_21km
508. Lewandowski Bartosz 1992 1992 Bieg_21km
509. Libera Adrian 1983 Poznań Bieg_21km
510. Linka Tomasz 1975 1975 Bieg_21km
511. Lipiński Dariusz 1955 Poznań Bieg_21km
512. Lipiński Jacek 1975 Kiekrz Bieg_21km
513. Lipiński Tomasz 1982 Poznań Bieg_21km
514. Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Bieg_21km
515. Lutomski Przemo 1981 COREclinic Bieg_21km
516. Łapa Tomasz 1974 Lusówko Bieg_21km
517. Łopaczyk Magdalena 1983 Leszno Bieg_21km
518. Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera Bieg_21km
519. Łuczak Tomasz 1969 HOCHLAND Bieg_21km
520. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań Bieg_21km
521. Maćkowiak Sławomir 1979 Kaźmierz Bieg_21km
522. Majchrzak Tomasz 1993 Poznań Bieg_21km
523. Majorczyk Bartosz 1992 Grodziski Klub Biegacza Bieg_21km
524. Malinowski Marcin 1978 `Piotr i Paweł` Marka Formy Bieg_21km
525. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki Bieg_21km
526. Marchelewski Pawel 1977 AZL Bieg_21km
527. Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team Bieg_21km
528. Matelski Karol 1978 Rokietnica Bieg_21km
529. Matuszczak Michał 1982 Gowarzewo Bieg_21km
530. Matuszewski Przemysław 1986 Osieczna Bieg_21km
531. Matysiak Beata 1982 SUPER BECIA Bieg_21km
532. Matysiak Karol 1978 SUPER BECIA Bieg_21km
533. Matysiak-Gicala Aneta 1972 Rokietnica Bieg_21km
534. Mazurczak Marta 1991 Night runners Bieg_21km
535. Mazurek Paweł 1968 BZWBK Runners Bieg_21km
536. Michalak Piotr 1966 - Bieg_21km
537. Michnikowski Maciej 1978 Poznań Bieg_21km
538. Miernik Zuzanna 1992 JMBS Team Bieg_21km
539. Mikołajczak Michał 1994 Byle dobiec Bieg_21km
540. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Bieg_21km
541. Miłek Izabela 1977 Międzylesie Bieg_21km
542. Miłkowska Aneta 1974 HOCHLAND Bieg_21km
543. Mirowska-Wawrzyniak Kasia 1972 Poznań Bieg_21km
544. Młynarczyk Mirek 1975 Poznań Bieg_21km
545. Możdżeń Barbara 1961 Gniezno Bieg_21km
546. Mroczkiewicz Rafał 1976 tyłem, ale do przodu Bieg_21km
547. Myszkowski Jan 1958 Wałcz Bieg_21km
548. Najderek Maciej 1982 Piękna Helena Bieg_21km
549. Napierała Tomasz 1977 Suchy Las Bieg_21km
550. Naskręt Przemysław 1980 Racot Bieg_21km
551. Naumiuk-Santarek Joanna 1970 Warszawa Bieg_21km
552. Nawrocki Marcin 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
553. Nawrot Karol 1987 SADYŚCI Bieg_21km
554. Nettmann Mateusz 1979 FTI Racing Team / AECOM Bieg_21km
555. Neumann Remigiusz 1968 Wrocław Bieg_21km
556. Niedzielska Monika 1981 parkrun Poznań Bieg_21km
557. Niewiada Maciej 1981 Explorador Bieg_21km
558. Nitka Jan 1980 Duszniki Bieg_21km
559. Nowak Andrzej 1968 Rogoziński Klub Biegacza Bieg_21km
560. Nowak Marcin 1980 Lost Runner Bieg_21km
561. Nowicki Jacek 1963 Poznań Bieg_21km
562. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań Bieg_21km
563. Okriak Szymon 1981 Batorowo Bieg_21km
564. Olejniczak Paweł 1986 Rokietnica Bieg_21km
565. Olszak Krzysztof 1976 Poznan Bieg_21km
566. Olszewski Stanisłąw 1964 Wolsztyn Bieg_21km
567. Opala Małgorzata 1973 WUEF Tri Team Bieg_21km
568. Osiadły Marcin 1985 Brygada RR Bieg_21km
569. Osses Adam 1977 Poznań Bieg_21km
570. Ostwald Maciej 1964 14 WOG Bieg_21km
571. Ozimek-Madej Milena 1984 Kaźmierz biega:-) Bieg_21km
572. Pawlak Hanna 1982 Opalenica Bieg_21km
573. Pawlak Jakub 1974 Maratończyk Poznań Bieg_21km
574. Pawluk Marek 1972 HOCHLAND Bieg_21km
575. Pazucha Wojciech 1977 LUSÓWKO Bieg_21km
576. Pelec Albert 1986 Speed Feet 16'/Ranczowdolinie.net Bieg_21km
577. Piechowiak Marek 1982 Wojownicy Wódy Bieg_21km
578. Pietrzyk Jakub 1993 TEAM SPRINT Bieg_21km
579. Pietrzyk Janusz 1966 Night Runners Bieg_21km
580. Pilc Anna 1985 Tarnowo Podgorne Bieg_21km
581. Pilujski Michał 1982 Skrzynki Bieg_21km
582. Piotrowski Edwin 1976 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
583. Piwecki Maciej 1976 Sady Bieg_21km
584. Piwko Paweł 1982 HOCHLAND Bieg_21km
585. Porzych Szymon 1983 HOCHLAND Bieg_21km
586. Poznań Łukasz 1981 Scandagra Bieg_21km
587. Przybył Błażej 1993 Decathlon Swadzim Bieg_21km
588. Przybyło Damian 1978 Mrowino Bieg_21km
589. Przybysz Bartosz 1990 1990 Bieg_21km
590. Radke Adam 1984 FamilyTeam Bieg_21km
591. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń Bieg_21km
592. Ratajczak Dariusz 1972 night runners Bieg_21km
593. Ratajczak Joanna 1977 PnB Bieg_21km
594. Reimann Jarosław 1978 Poznań Bieg_21km
595. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Bieg_21km
596. Rutkowski Paweł 1984 Luboń Bieg_21km
597. Rybarczyk Maciej 1991 Szamotuły Bieg_21km
598. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina Bieg_21km
599. Santarek Wojciech 1978 niezrzeszony Bieg_21km
600. Schmidtke Łukasz 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
601. Serwa Adam 1968 -- Bieg_21km
602. Sewiło Magdalena 1977 Marka Formy Piotr i Paweł Bieg_21km
603. Sękowski Dominik 1976 Baranowo Bieg_21km
604. Siłacz Paweł 1978 Kaźmierski Klub Morsującego Biegacza Bieg_21km
605. Siwa Marcin 1976 Warszawa Bieg_21km
606. Skarupski Marcin 1974 Obrzycko Bieg_21km
607. Skornowicz Paweł 1971 WUEF TRI Team Bieg_21km
608. Skotnicki Dariusz 1970 BzWBK Runners Team Bieg_21km
609. Skrabulski Jakub 1990 Poznań Bieg_21km
610. Skrętkowski Konrad 1997 w biegu Bieg_21km
611. Skrobała Dariusz 1979 Bolechowo Bieg_21km
612. Skrobała Joanna 1980 Bolechowo Bieg_21km
613. Słapek Maria 1978 Sama sobie Bieg_21km
614. Słodzinka Marcin 1981 Wronki Bieg_21km
615. Słowicki Tomasz 1983 Poznań Bieg_21km
616. Słowik Aldona 1984 Skwierzyna Bieg_21km
617. Sobańska Karolina 1976 Wiry Bieg_21km
618. Sobolewski Szymon 1987 SADYŚCI Bieg_21km
619. Sołtysiak Sylwia 1978 JMBS TEAM Bieg_21km
620. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo Bieg_21km
621. Spychała Jacek 1980 Rokietnica Biega Bieg_21km
622. Sroka Marcin 1978 Plewiska Bieg_21km
623. Stachowiak Piotr 1971 Poznań Bieg_21km
624. Stachowiak Wojciech 1977 Dopiewiec Bieg_21km
625. Staniszewska Ewa 1994 Decathlon Swadzim Bieg_21km
626. Starkowski Piotr 1989 Poznań Bieg_21km
627. Starosławski Bartosz 1987 Luboń Bieg_21km
628. Statucka Daniela 1988 Szamotuły Bieg_21km
629. Statucki Michał 1985 Szamotuły Bieg_21km
630. Stec Jolanta 1981 Ostroróg Bieg_21km
631. Stefańska Ewa 1985 Rokietnica Bieg_21km
632. Stefański Łukasz 1986 Rokietnica Bieg_21km
633. Strąk Monika 1990 gRUNwald team Poznań Bieg_21km
634. Strzyżewski Maciej 1987 Poznań Bieg_21km
635. Studnicka Joanna 1981 Drużyna Szpiku Bieg_21km
636. Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
637. Szafer Łukasz 1981 Szamotuły Bieg_21km
638. Szelerski Krzysztof 1982 Zielone Radzyny Bieg_21km
639. Szóstak Marcin 1982 Mosina Bieg_21km
640. Szukała Patrycja 1996 Decathlon Swadzim Bieg_21km
641. Szumnarski Jakub 1983 Formatownia.net Bieg_21km
642. Szwacki Michał 1982 Luboń Bieg_21km
643. Szydłowska Paulina 1988 pierwszykilometr.blogspot.com Bieg_21km
644. Szydłowski Adrian 1987 pierwszykilometr.blogspot.com Bieg_21km
645. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają Bieg_21km
646. Szymański Michał 1955 MaxAdam Bieg_21km
647. Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań Bieg_21km
648. Szymczak Anna 1969 System 11 Wałcz Drugi Bieg_21km
649. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków Bieg_21km
650. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi Bieg_21km
651. Świerczyński Dariusz 1964 Biskupice Bieg_21km
652. Tabaczka Piotr 1975 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
653. Tafelski Mateusz 1989 Kazmierz Bieg_21km
654. Taszarek Jakub 1976 Mrowino Bieg_21km
655. Toboła Marta 1982 Rumianek Bieg_21km
656. Tomaszewski Grzegorz 1978 parkrun Poznań Bieg_21km
657. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań Bieg_21km
658. Tomczak Dorota 1979 Kaźmierz Bieg_21km
659. Tomczak Łukasz 1977 Kaźmierz Bieg_21km
660. Turek Tomasz 1984 chaos kaźmierz Bieg_21km
661. Urbaniak Piotr 1988 - Bieg_21km
662. Walczak Radosław 1981 Brygada RR Bieg_21km
663. Walczak Robert 1980 parkrun Poznań Bieg_21km
664. Wasik Krzysztof 1976 Poznań Bieg_21km
665. Waszak Daria 1990 Kamil Leśniak Team Bieg_21km
666. Wegnerski Wojtek 1974 REBORN TEAM GNIEZNO Bieg_21km
667. Wieczorek Sławomir 1974 Wronki Bieg_21km
668. Wika Jacek 1979 Wronki Bieg_21km
669. Wilk Tomasz 1985 Kaźmierz Bieg_21km
670. Wirski Adam 1978 HOCHLAND Bieg_21km
671. Wiśniewska Marlena 1979 Poznań Bieg_21km
672. Witkowska Paulina 1987 Paulina - po prostu biegnij ☺ Bieg_21km
673. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL - POZNAŃ / Smashing Pąpkins Bieg_21km
674. Włodarkiewicz Kamil 1990 Kiełczewo Bieg_21km
675. Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP Bieg_21km
676. Wojtela Patryk 1989 Poznań Bieg_21km
677. Wojtkowiak Ada 1996 Poznań Bieg_21km
678. Wojtynek Przemysław 1969 Poznań Bieg_21km
679. Wolnik Artur 1982 Stęszew Bieg_21km
680. Wolski Kamil 1986 - Bieg_21km
681. Woźniak Dawid 1992 Decathlon Swadzim Bieg_21km
682. Wroński bogusław 1970 KB POWOLNIAK Bieg_21km
683. Wróblewski Tomasz 1979 Poznań Bieg_21km
684. Wykrota Tomasz 1980 Biegam bo lubie Bieg_21km
685. Wyrwas-Zygarłowska Izabela 1980 KOBIETY BIEGAJĄ Bieg_21km
686. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO Bank Polski Bieg_21km
687. Wysocka Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
688. Zagórski Piotr 1992 Śrem Bieg_21km
689. Zając Tomasz 1995 KB Szamotuły Bieg_21km
690. Zajączkowski Marek 1972 Klub biegacz LM Bieg_21km
691. Zaranek Barbara 1971 Oborniki Bieg_21km
692. Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE Bieg_21km
693. Zgoła Przemysław 1976 Komorowo Bieg_21km
694. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań Bieg_21km
695. Ziemniewski Paweł 1975 Euro-Biuro Bieg_21km
696. Ziółkowski Wojciech 1977 #ZABIEGANINOCĄ -PACEMAKER Bieg_21km
697. Żebrowska Ewa 1986 Vege runners Bieg_21km
698. Żebrowska Marta 1985 Zalasewo Bieg_21km
699. Antczak-Kretkowska Maria 1958 Września NW_10km
700. Augustyn Renata 1967 - NW_10km
701. Babińska Anna 1973 Dynamic NW_10km
702. Błaszczyk Katarzyna 1970 KIJANKI POZNAŃ NW_10km
703. Błaszczyk Łukasz 1975 KIJANKI POZNAŃ NW_10km
704. Borowiak Patrycja 1979 Kiączyn NW_10km
705. Ciążyńska Dorota 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
706. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER NW_10km
707. Czajkowska Małgorzata 1978 Kaźmierz NW_10km
708. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_10km
709. Dębowska Agnieszka 1987 Kaźmierz NW_10km
710. Fietz Violetta 1967 Obrzycko NW_10km
711. Giernaś Ilona 1967 Łubnica NW_10km
712. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW_10km
713. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_10km
714. Horowska Aneta 1977 Chyby NW_10km
715. Iwańczuk Arkadiusz 1965 Szybciory w dechę NW_10km
716. Jagodzińska Krystyna 1960 Wrocław NW_10km
717. Jasoń Grażyna 1962 Dynamic NW_10km
718. Jena Jadwiga 1958 Pniewy NW_10km
719. Kaczmarek Magdalena 1975 Gorszewice NW_10km
720. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW_10km
721. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Lubasz NW_10km
722. Kawczyńska Teresa 1961 KS Sokół w Gąsawie NW_10km
723. Kędziora Marzena 1964 Otorowo NW_10km
724. Koczaska Patrycja 1990 Poznań NW_10km
725. Koczorowska Monika 1980 ks sokół gąsawa NW_10km
726. Koczorowska Patrycja 2005 ks sokół gąsawa NW_10km
727. Koczorowski Kacper 2007 ks sokół gąsawa NW_10km
728. Koplińska Magdalena 1979 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
729. Kordylasińska Justyna 1978 Kaźmierz NW_10km
730. Kozakowska Małgorzata 1971 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
731. Kozioł-Jaworska Agata 1976 Bytyń NW_10km
732. Kozłowska Agnieszka 1973 DYNAMIC NW_10km
733. Kretkowski Waldemar 1959 Września NW_10km
734. Kryg Anna 1976 Obrzycko NW_10km
735. Krystianc Bożena 1957 Tarnowo Podgórne NW_10km
736. Krystianc Jadwiga 1954 Kąkolewo NW_10km
737. Kubacka Agnieszka 1976 Tarnowo Podgórne NW_10km
738. Kudłaszyk Angelika 1977 Kiączyn NW_10km
739. Kulczyński Sławomir 1970 Poznań NW_10km
740. Kulka Maciej 1963 Face Nordic Walking Team NW_10km
741. Kuźnia Małgorzata 1976 Marsz po Zdrowie NW_10km
742. Lange Hanna 1963 Czerwonak NW_10km
743. Łuczka Małgorzata 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
744. Maciński Marcin 1984 Tarnowo Podgórne NW_10km
745. Małachowska-Zgoła Sylwia 1973 Komorowo NW_10km
746. Mańka Anna 1964 U3W NW_10km
747. Mańka Tadeusz 1958 Kaźmierz NW_10km
748. Matysiak Iwona 1955 5 Minut Dystansu NW_10km
749. Mielecka Agnieszka 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
750. Narożna - Janiszczak Beata 1973 Poznań NW_10km
751. Nowakowska Joanna 1985 Każmierz NW_10km
752. Olejniczak Dominika 1992 Marsz Po Zdrowie NW_10km
753. Ossowska Wiesława 1965 Kaźmierz NW_10km
754. Ossowski Krzysztof 1959 Kaźmierz NW_10km
755. Paszkowska Katarzyna 1983 Sulechów NW_10km
756. Pawelec Małgorzata 1985 Żalewo NW_10km
757. Pawlak Joanna 1971 niezrzeszona NW_10km
758. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_10km
759. Posłuszny Przemysław 1970 Oborniki NW_10km
760. Pruska-Kędzior Anna 1948 Face Nordic Walking Team NW_10km
761. Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team NW_10km
762. Roszyk Agnieszka 1969 Poznań NW_10km
763. Skotarczyk Józef 1946 HOCHLAND NW_10km
764. Smolibocki Paweł 1957 niezrzeszony NW_10km
765. Soboń Natalia 1979 Tęcza Ujście NW_10km
766. Stankiewicz Artur 1977 Marsz po Zdrowie NW_10km
767. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW_10km
768. Stepczyńska Angelika 1978 GOSIR OSIELSKO NW_10km
769. Stróżniak Małgorzata 1958 U3W NW_10km
770. Strzelecka Antonina 2006 Sailing Team Ferajna NW_10km
771. Strzelecka Małgorzata 1972 Sailing Team Ferajna NW_10km
772. Strzelecki Sebastian "kaszana" 1973 Sailing Team Ferajna NW_10km
773. Szulc Hanna 1970 Poznań NW_10km
774. Szustak Aneta 1975 Sulechów NW_10km
775. Szybczyńska Katarzyna 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
776. Szymańska Marzena 1972 u3w NW_10km
777. Urlewicz Marek 1950 odkrywam sport NW_10km
778. Wachowiak Sylwia 1974 Dynamic NW_10km
779. Walczak Maria 1984 KS Sokół Gąsawa NW_10km
780. Werno Jolanta 1969 Kaźmierz NW_10km
781. Wesołowska Joanna 1978 Kaźmierz NW_10km
782. Wycisło Romuald 1962 Daj radość niepełnosprawnym Piła NW_10km
783. Zimna Katarzyna 1981 Kaźmierz NW_10km
784. Zwolenkiewicz Joanna 1972 KS Sokół Gąsawa NW_10km