Lista startowa

5 Hochland Półmaraton Doliną Samy oraz Pyrlandzka Dycha

Kaźmierz 24.09.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 784


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Kotecki Paweł 1992 #DrużynaM Bieg_21km
2. Ziółkowski Wojciech 1977 #ZABIEGANINOCĄ -PACEMAKER Bieg_21km
3. Michalak Piotr 1966 - Bieg_21km
4. Urbaniak Piotr 1988 - Bieg_21km
5. Snela Tomasz 1983 - Bieg_10km
6. Wolski Kamil 1986 - Bieg_21km
7. Augustyn Renata 1967 - NW_10km
8. Serwa Adam 1968 -- Bieg_21km
9. Ostwald Maciej 1964 14 WOG Bieg_21km
10. Jakubowski Piotr 1979 19 STYCZNIA Bieg_10km
11. Chwiałkowski Henryk 1956 1956 Bieg_21km
12. Kalińska Joanna 1966 1966 Bieg_21km
13. Linka Tomasz 1975 1975 Bieg_21km
14. Plewińska Iwona 1978 1978 Bieg_10km
15. Jankowski Dawid 1982 1982 Bieg_21km
16. Hadrych Anna 1984 1984 Bieg_10km
17. Ulatowski Bartosz 1986 1986 Bieg_10km
18. Przybysz Bartosz 1990 1990 Bieg_21km
19. Lewandowski Bartosz 1992 1992 Bieg_21km
20. Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu Bieg_10km
21. Matysiak Iwona 1955 5 Minut Dystansu NW_10km
22. Mendel Andrzej 1977 6 Bieg_10km
23. Kąkol Katarzyna 1977 :) Bieg_21km
24. Gramsz Sławomir 1969 ;-) Bieg_21km
25. Wojciechowska Agnieszka 1978 Adrenalina Fitness Bieg_10km
26. Salamenta Justyna 1981 AKTYWNI WĘGRÓW Bieg_10km
27. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_10km
28. Kosiorek Darek 1967 amator Bieg_21km
29. Zielińska Joanna 1975 amator Bieg_10km
30. Łączyński Henryk 1951 AMATOR Bieg_10km
31. Raszewski Grzegorz 1966 ArdaghGroup Gostyń Bieg_21km
32. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa Bieg_10km
33. Borkowski Piotr 1977 artbix.pl Bieg_10km
34. Borkowska Magdalena 1977 artbix.pl Bieg_21km
35. Marchelewski Pawel 1977 AZL Bieg_21km
36. Sękowski Dominik 1976 Baranowo Bieg_21km
37. Okriak Szymon 1981 Batorowo Bieg_21km
38. Krug Maciej 1978 BCC Bieg_21km
39. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci Bieg_21km
40. Kolanowski Mikołaj 1983 Biegacze PMI Bieg_10km
41. Kasztelan Patrycja 1997 Biegają z Krobią Bieg_21km
42. Woźniak Piotr 1987 Biegający Tata Bieg_10km
43. Królikowska Tomczak Anna 1978 Biegajnia Poznań Bieg_21km
44. Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań Bieg_21km
45. Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań Bieg_21km
46. Wykrota Tomasz 1980 Biegam bo lubie Bieg_21km
47. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Bieg_10km
48. Cysewski Adam 1979 BIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAM Bieg_10km
49. Świerczyński Dariusz 1964 Biskupice Bieg_21km
50. Stachowski Artur 1977 Biskupice WLKP Bieg_10km
51. Skrobała Dariusz 1979 Bolechowo Bieg_21km
52. Skrobała Joanna 1980 Bolechowo Bieg_21km
53. Pawlak Robert 1992 Borek Wielkopolski Bieg_10km
54. Duda Jadwiga 1957 brak Bieg_10km
55. Walczak Radosław 1981 Brygada RR Bieg_21km
56. Osiadły Marcin 1985 Brygada RR Bieg_21km
57. Kubiś Adam 1984 BRYGADA RUMCAJSA ROJBERA Bieg_10km
58. Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera Bieg_21km
59. Włodarczyk Paweł 1985 BUDOPOL - POZNAŃ / Smashing Pąpkins Bieg_21km
60. Koryl Jacek 1978 Bydgoszcz Bieg_21km
61. Wozniak Daria 1995 Byle do mety Bieg_10km
62. Wozniak Blazej 1987 byle do mety Bieg_10km
63. Mikołajczak Michał 1994 Byle dobiec Bieg_21km
64. Wolniak Krystyna 1974 Byle Dobiec Bieg_10km
65. Kornatowska Agnieszka 1978 Byle Dobiec Bieg_10km
66. Kornatowska Zosia 2002 Byle Dobiec Bieg_10km
67. Oses Marcin 1993 Byle Dobiec Bieg_10km
68. Kozioł-Jaworska Agata 1976 Bytyń NW_10km
69. Banaszczyk Piotr 1974 BZ WBK Runners Team Bieg_21km
70. Wiatr Tomasz 1974 BZ WBK Runners Team Bieg_10km
71. Mazurek Paweł 1968 BZWBK Runners Bieg_21km
72. Skrzypczak Monika 1979 Bzwbk Runners Team Bieg_10km
73. Skotnicki Dariusz 1970 BzWBK Runners Team Bieg_21km
74. Dziamska Małgosia 1971 Ceradz Kościelny Bieg_10km
75. Szymaniak-Turek Malwina 1987 chaos kaźmierz Bieg_10km
76. Turek Tomasz 1984 chaos kaźmierz Bieg_21km
77. Famulski Marek 1966 Chrząstawa Mała Bieg_10km
78. Nowak Dawid 1987 Chrzypska wielkie Bieg_10km
79. Horowski Bartosz 1976 Chyby Bieg_10km
80. Horowska Aneta 1977 Chyby NW_10km
81. Czapczyk Andrzej 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_10km
82. Ciastowski Jaroslaw 1959 CIACHA I CZAPY Bieg_10km
83. Łaganowska Ewa 1969 CIASTKI PZ. Bieg_10km
84. Gluza Radosław 1991 cityzen_ Bieg_21km
85. Gazda Michał 1992 Constravia Bieg_21km
86. Lutomski Przemo 1981 COREclinic Bieg_21km
87. Klaja Katarzyna 1958 Czerwonak Bieg_10km
88. Lange Hanna 1963 Czerwonak NW_10km
89. Fornalik Marcin 1975 Dabrówka Bieg_10km
90. Fornalik Beata 1976 Dabrówka Bieg_10km
91. Wycisło Romuald 1962 Daj radość niepełnosprawnym Piła NW_10km
92. Skrzypek Beata 1978 dam radę Bieg_10km
93. Janiszewska Anna 1971 Daszewice Bieg_21km
94. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa Bieg_10km
95. Szukała Patrycja 1996 Decathlon Swadzim Bieg_21km
96. Jagiełło Albert 1990 Decathlon Swadzim Bieg_21km
97. Woźniak Dawid 1992 Decathlon Swadzim Bieg_21km
98. Kwasiuk Wojciech 1989 Decathlon Swadzim Bieg_21km
99. Łagódka Anna 1993 Decathlon Swadzim Bieg_10km
100. Przybył Błażej 1993 Decathlon Swadzim Bieg_21km
101. Staniszewska Ewa 1994 Decathlon Swadzim Bieg_21km
102. Plewa Michał 1986 Decathlon Swadzim Bieg_10km
103. Kryzan Irma 1990 Decathlon Swadzim Bieg_10km
104. Mucha Aleksandra 1995 Decathlon Swadzim Bieg_10km
105. Kempa Anna 1984 Decathlon Swadzim Bieg_10km
106. Pawlak Agata 1995 Decathlon Swadzim Bieg_10km
107. Pawlak Florentyna 1990 Decathlon Swadzim Bieg_10km
108. Pietrzak Damian 1998 Decathlon Swadzim Bieg_10km
109. Adamska Zofia 1989 Decathlon Swadzim Bieg_21km
110. Kurach Krzysztof 1981 Democo Bieg_21km
111. Rożkowski Roman 1958 Dendrorunners Bieg_10km
112. Stachowiak Wojciech 1977 Dopiewiec Bieg_21km
113. Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki Bieg_10km
114. Luber Jan 2001 Drużyna Niuni Bieg_10km
115. Luber Marcin 1975 Drużyna Niuni Bieg_10km
116. Błotny Sylwia 1973 Drużyna Szpiku Bieg_10km
117. Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku Bieg_21km
118. Sammler Katarzyna 1982 Drużyna Szpiku Bieg_10km
119. Misiuda Sebastian 1981 Drużyna Szpiku Bieg_10km
120. Misiuda Dorota 1983 Drużyna Szpiku Bieg_10km
121. Studnicka Joanna 1981 Drużyna Szpiku Bieg_21km
122. Gogołkiewicz-Kołecka Emilia 1978 Duszniki Bieg_10km
123. Kąkol Artur 1974 Duszniki Bieg_21km
124. Kołecki Tomasz 1976 Duszniki Bieg_10km
125. Nitka Jan 1980 Duszniki Bieg_21km
126. Jasoń Grażyna 1962 Dynamic NW_10km
127. Babińska Anna 1973 Dynamic NW_10km
128. Wachowiak Sylwia 1974 Dynamic NW_10km
129. Kozłowska Agnieszka 1973 DYNAMIC NW_10km
130. Badziąg Przemysław 1978 Dżej Dżej Bieg_10km
131. Szymkowiak Marcin 1977 Dżej dżej Bieg_10km
132. Ziemniewska Karolina 1977 Euro-Biuro Bieg_10km
133. Ziemniewska Aleksandra 2006 Euro-Biuro Bieg_10km
134. Ziemniewski Paweł 1975 Euro-Biuro Bieg_21km
135. Ziemniewski Bartosz 2001 Euro-Biuro Bieg_10km
136. Urlewicz Grażyna 1971 EVTA Bieg_10km
137. Niewiada Maciej 1981 Explorador Bieg_21km
138. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Bieg_21km
139. Szymkowski Czesław 1948 Fabryka Formy Bieg_10km
140. Zdrojewska Magdalena 1977 Fabryka Triathlonu Bieg_10km
141. Kulka Maciej 1963 Face Nordic Walking Team NW_10km
142. Pruska-Kędzior Anna 1948 Face Nordic Walking Team NW_10km
143. Radke Adam 1984 FamilyTeam Bieg_21km
144. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER NW_10km
145. Buszkowski Filip 1974 Filon Team Bieg_10km
146. Domański Łukasz 1981 Fitatu Runners Bieg_10km
147. Szumnarski Jakub 1983 Formatownia.net Bieg_21km
148. Golczak Krzysztof 1977 formatownia.net Bieg_21km
149. Nettmann Mateusz 1979 FTI Racing Team / AECOM Bieg_21km
150. Babirecka Agnieszka 1982 FU FU FU TEAM Bieg_21km
151. Babirecki Krzysztof 1979 FU FU FU TEAM Bieg_10km
152. Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE Bieg_21km
153. Skirecka Magdalena 1990 Gaj Wielki Bieg_10km
154. Konieczny Bartłomiej 1984 Gaj Wielki Bieg_21km
155. Czajczyńska Katarzyna 1976 Gaj Wielki Bieg_10km
156. Judkowiak Rafał 1973 Gałowo Bieg_10km
157. Kwinta Marcin 1980 Gałowo Bieg_21km
158. Klessa Łukasz 1981 GASPOL Bieg_21km
159. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_21km
160. Nadobnik Edward 1973 GIPS-BUD Bieg_10km
161. Nadobnik Beata 1972 GIPS-BUD Bieg_10km
162. Nadobnik Bartosz 2005 GIPS-BUD Bieg_10km
163. Szwargot Marta 1988 GIPS-BUD Bieg_10km
164. Miś Malwina 1994 GLKS Marcinowice Bieg_10km
165. Betański Łukasz 1985 Głuchowo Bieg_10km
166. Hamera Dominik 2003 GMH Huzar Bieg_10km
167. Guze Krystian 1998 GMH Huzar Bieg_10km
168. Matysiak Damian 1986 Gniezno Bieg_10km
169. Możdżeń Barbara 1961 Gniezno Bieg_21km
170. Kaczmarek Magdalena 1975 Gorszewice NW_10km
171. Czarnecka-Tafelska Anita 1981 Gorszewice Bieg_10km
172. Stepczyńska Angelika 1978 GOSIR OSIELSKO NW_10km
173. Matuszczak Michał 1982 Gowarzewo Bieg_21km
174. Budzichowski Miłosz 2003 Góra Bieg_10km
175. Budzichowski Przemysław 1970 Góra Bieg_10km
176. Rutkowska Karolina 1997 Góra Bieg_10km
177. Rutkowska Paulina 2000 Góra Bieg_10km
178. Jędraszyk Ryszard 1987 Góra Bieg_10km
179. Krakowiak Grzegorz 1977 Granowo Bieg_21km
180. Czyż-Gadzińska Agnieszka 1977 Granowo Bieg_10km
181. Majorczyk Bartosz 1992 Grodziski Klub Biegacza Bieg_21km
182. Banaszczyk Tomasz 1985 GROOBAS TEAM Bieg_21km
183. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań Bieg_21km
184. Strąk Monika 1990 gRUNwald team Poznań Bieg_21km
185. Nawrot Kacper 2000 Grzebienisko Bieg_10km
186. Gąska Tomasz 1986 Gwiezdna Flota Bieg_21km
187. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ Bieg_21km
188. Koput Przemysław 1977 HOCHLAND Bieg_21km
189. Wielgosz Karolina 1986 HOCHLAND Bieg_10km
190. Łuczak Tomasz 1969 HOCHLAND Bieg_21km
191. Jurkowski Radek 1986 HOCHLAND Bieg_21km
192. Ruciński Karol 1984 HOCHLAND Bieg_10km
193. Sobkowski Szymon 1984 HOCHLAND Bieg_10km
194. Ozimek Jacek 1961 HOCHLAND Bieg_10km
195. Skotarczyk Józef 1946 HOCHLAND NW_10km
196. Demski Maciej 1976 HOCHLAND Bieg_10km
197. Porzych Szymon 1983 HOCHLAND Bieg_21km
198. Wirski Adam 1978 HOCHLAND Bieg_21km
199. Piwko Paweł 1982 HOCHLAND Bieg_21km
200. Salamenta Tomasz 1979 HOCHLAND Bieg_10km
201. Miłkowska Aneta 1974 HOCHLAND Bieg_21km
202. Kostka Jacek 1973 HOCHLAND Bieg_21km
203. Pawluk Marek 1972 HOCHLAND Bieg_21km
204. Dobosz Paulina 1993 HOCHLAND Bieg_21km
205. Kłoda Dariusz 1975 Honey Stinger Runners Bieg_21km
206. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Honey Stinger Runners Bieg_21km
207. Ignasiak Maciej 1995 Imantriteam Bieg_21km
208. Dombrowicz Krystian 1979 Informatyk Bieg_10km
209. Jarząb Jacek 1991 JJ Reh Bieg_21km
210. Sołtysiak Sylwia 1978 JMBS TEAM Bieg_21km
211. Miernik Zuzanna 1992 JMBS Team Bieg_21km
212. Janicki Adrian 1990 JMBS Team Bieg_21km
213. Zawadzki Norbert 2002 Juvenia Puszczykowo Bieg_10km
214. Słomiński Artur 1984 jw 4430 Bieg_10km
215. Waszak Daria 1990 Kamil Leśniak Team Bieg_21km
216. Tafelski Mateusz 1989 Kazmierz Bieg_21km
217. Siłacz Paweł 1978 Kaźmierski Klub Morsującego Biegacza Bieg_21km
218. Dębowska Agnieszka 1987 Kaźmierz NW_10km
219. Radziewicz Joanna 1979 Kaźmierz Bieg_10km
220. Radziewicz Dariusz 1981 Kaźmierz Bieg_10km
221. Żywalewska-Koryl Danuta 1968 Kaźmierz Bieg_10km
222. Narożny Wiesław 1968 Kaźmierz Bieg_10km
223. Augustyn Maciej 1997 Kaźmierz Bieg_10km
224. Fiksa Halina 1971 Kaźmierz Bieg_10km
225. Słowik Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
226. Słowik Wojciech 1980 Kaźmierz Bieg_10km
227. Tomczak Łukasz 1977 Kaźmierz Bieg_21km
228. Dakowski Antoni 1969 Kaźmierz Bieg_21km
229. Czajkowska Małgorzata 1978 Kaźmierz NW_10km
230. Kamińska Paulina 1987 Kaźmierz Bieg_10km
231. Buśko Katarzyna 1988 KAŹMIERZ Bieg_10km
232. Jaraszkiewicz Hanna 1986 Kaźmierz Bieg_21km
233. Piechocki Marcin 1985 Kaźmierz Bieg_10km
234. Wilk Tomasz 1985 Kaźmierz Bieg_21km
235. Kuśnierz Paweł 1987 Kaźmierz Bieg_21km
236. Filipiak Mateusz 1996 Kaźmierz Bieg_10km
237. Ossowski Bartosz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
238. Kiciński Andrzej 1981 Kaźmierz Bieg_10km
239. Tomczak Dorota 1979 Kaźmierz Bieg_21km
240. Bączkiewicz Renata 1972 Kaźmierz Bieg_10km
241. Bączkiewicz Karol 1970 Kaźmierz Bieg_10km
242. Magdziarek Bogumiła 1970 Kaźmierz Bieg_10km
243. Mazankiewicz Beata 1976 Kaźmierz Bieg_10km
244. Mazankiewicz Krzysztof 1974 Kaźmierz Bieg_10km
245. Banaszczyk Anna 1963 Kaźmierz Bieg_10km
246. Mańka Kinga 1983 Kaźmierz Bieg_10km
247. Bogała Elżbieta 1976 kaźmierz Bieg_10km
248. Kryk Maciej 1992 Kaźmierz Bieg_10km
249. Zimna Katarzyna 1981 Kaźmierz NW_10km
250. Werno Jolanta 1969 Kaźmierz NW_10km
251. Jaraszkiewicz Wojciech 1984 Kaźmierz Bieg_21km
252. Wójt-Marciniak Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
253. Wesołowski Marcin 2000 Kaźmierz Bieg_10km
254. Wesołowska Joanna 1978 Kaźmierz NW_10km
255. Szeszuła Beata 1973 KAŹMIERZ Bieg_10km
256. Grenda Paweł 1975 Kaźmierz Bieg_10km
257. Zagórski Maciej 1978 Kaźmierz Bieg_10km
258. Baranek Mateusz 2001 Kaźmierz Bieg_10km
259. Kordylasińska Justyna 1978 Kaźmierz NW_10km
260. Kordylasińska Paula 2002 Kaźmierz Bieg_10km
261. Czarnecka Agnieszka 1982 Kaźmierz Bieg_10km
262. Springer Paulina 1982 Kaźmierz Bieg_10km
263. Mańka Mateusz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
264. Mańka Małgorzata 1992 Kaźmierz Bieg_10km
265. Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz Bieg_10km
266. Mańka Tadeusz 1958 Kaźmierz NW_10km
267. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz Bieg_10km
268. Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz Bieg_21km
269. Stachowiak Klaudia 2003 Kaźmierz Bieg_10km
270. Konieczna Patrycja 2002 Kaźmierz Bieg_10km
271. Śmieszek-Nowak Małgorzata 1985 Kaźmierz Bieg_10km
272. Maćkowiak Sławomir 1979 Kaźmierz Bieg_21km
273. Polowczyk Krystian 1976 kAŹMIERZ Bieg_10km
274. Graczyk Janusz 1989 Kaźmierz Bieg_10km
275. Nowakowska Marta 1985 Kaźmierz Bieg_10km
276. Nowakowska Martyna 2006 Kaźmierz Bieg_10km
277. Sak Jarosław 1964 Kaźmierz Bieg_10km
278. Chmal Rafał 1997 Kaźmierz Bieg_10km
279. Ossowska Wiesława 1965 Kaźmierz NW_10km
280. Ossowski Krzysztof 1959 Kaźmierz NW_10km
281. Oses Marta 1994 Kaźmierz Bieg_10km
282. Ozimek-Madej Milena 1984 Kaźmierz biega:-) Bieg_21km
283. Szambelan Tomasz 1969 Kaźmierz zatorze Bieg_10km
284. Szambelan Adrian 2000 Kaźmierz zatorze Bieg_10km
285. Nowakowska Joanna 1985 Każmierz NW_10km
286. Krystianc Jadwiga 1954 Kąkolewo NW_10km
287. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków Bieg_21km
288. Tomczyk Magdalena 1959 KB im. Macieja Frankiewicza Bieg_10km
289. Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań Bieg_10km
290. Wroński bogusław 1970 KB POWOLNIAK Bieg_21km
291. Zając Tomasz 1995 KB Szamotuły Bieg_21km
292. Serba Michał 1992 KB SZAMOTUŁY Bieg_10km
293. Kudłaszyk Angelika 1977 Kiączyn NW_10km
294. Borowiak Patrycja 1979 Kiączyn NW_10km
295. Tomaszewski Jakub 2000 Kiączyn Bieg_10km
296. Tomaszewska Anna 2000 Kiączyn Bieg_10km
297. Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu Bieg_10km
298. Kowalski Michał 1982 KIBOLE W BIEGU Bieg_21km
299. Kasprzyk Piotr 1984 Kibole w Biegu Bieg_21km
300. Kozłowski Marcin 1994 Kibole w biegu - Sekcja Kaźmierz Bieg_10km
301. Lipiński Jacek 1975 Kiekrz Bieg_21km
302. Kasprzak Paweł 1984 Kiełczewo Bieg_21km
303. Włodarkiewicz Kamil 1990 Kiełczewo Bieg_21km
304. Błaszczyk Łukasz 1975 KIJANKI POZNAŃ NW_10km
305. Błaszczyk Katarzyna 1970 KIJANKI POZNAŃ NW_10km
306. Zajączkowski Marek 1972 Klub biegacz LM Bieg_21km
307. Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Bieg_21km
308. Wyrwas-Zygarłowska Izabela 1980 KOBIETY BIEGAJĄ Bieg_21km
309. Cyrson Agata 1974 kobiety biegają Bieg_21km
310. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl Bieg_10km
311. Cichewicz Beata 1969 kobietybiegaja.pl/KLAS Szpot Swarzędz Bieg_10km
312. Jackowska Danuta 1980 Kokoszczyn Bieg_10km
313. Kunysz-Góralska Monika 1982 Kokoszczyn Bieg_10km
314. Grześkowiak Paweł 1981 Komorowo Bieg_10km
315. Białkowska Lucyna 1973 Komorowo Bieg_10km
316. Zgoła Przemysław 1976 Komorowo Bieg_21km
317. Grześkowiak Jan 1999 Komorowo Bieg_10km
318. Małachowska-Zgoła Sylwia 1973 Komorowo NW_10km
319. Cieliczko Kosma 2002 Kopanina Bieg_10km
320. Jóźwiak Piotr 1973 Kościan Bieg_21km
321. Drapała Marcin 1975 KOŚCIAN TEAM Bieg_21km
322. Buśko Krzysztof 1992 Kościan Team Bieg_10km
323. Kapitańczyk Mateusz 1990 Kościan Team Bieg_21km
324. Balcerzak Artur 1980 Kowalewek Bieg_21km
325. Lehwark Marcin 1978 Koziegłowy Bieg_10km
326. Olejniczak Karol 1970 Krotoszyn Bieg_10km
327. Olejniczak Justyna 1992 Krotoszyn Bieg_10km
328. Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn Bieg_10km
329. Klejster Malgorzata 1982 Krzyszkowo Bieg_10km
330. Kowalicki Kamil 1997 Krzyż Wlkp. Bieg_10km
331. Sroka Michał 1981 Krzyż Wlkp. Bieg_10km
332. Mielecka Agnieszka 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
333. Szybczyńska Katarzyna 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
334. Kozakowska Małgorzata 1971 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
335. Zwolenkiewicz Joanna 1972 KS Sokół Gąsawa NW_10km
336. Walczak Maria 1984 KS Sokół Gąsawa NW_10km
337. Koczorowska Monika 1980 ks sokół gąsawa NW_10km
338. Koczorowska Patrycja 2005 ks sokół gąsawa NW_10km
339. Koczorowski Kacper 2007 ks sokół gąsawa NW_10km
340. Ciążyńska Dorota 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
341. Koplińska Magdalena 1979 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
342. Łuczka Małgorzata 1969 KS SOKÓŁ GĄSAWA NW_10km
343. Kawczyńska Teresa 1961 KS Sokół w Gąsawie NW_10km
344. Schmidtke Łukasz 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
345. Nawrocki Marcin 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
346. Giedrojć Ania 1990 kupiepakiet.pl Bieg_21km
347. Piechota Karolina 1978 KWIACIARNIA MARGARETKA Bieg_10km
348. Nawrocki Marcin 1986 Lena Team Bieg_10km
349. Łopaczyk Magdalena 1983 Leszno Bieg_21km
350. Gołębiewski Łukasz 1992 Lidzbark Bieg_21km
351. Wojciechowski Jakub 1985 LION GROUP Bieg_21km
352. Nowak Marcin 1980 Lost Runner Bieg_21km
353. Kamińska-Sokół Marzena 1972 Lubasz NW_10km
354. Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń Bieg_21km
355. Rutkowski Paweł 1984 Luboń Bieg_21km
356. Galasiński Andrzej 1963 LUBOŃ Bieg_21km
357. Stefanska Iwona 1977 Luboń Bieg_10km
358. Starosławski Bartosz 1987 Luboń Bieg_21km
359. Ekwińska Katarzyna 1969 Luboń Bieg_21km
360. Dworaczyk Adam 1977 Luboń Bieg_21km
361. Szwacki Michał 1982 Luboń Bieg_21km
362. Dudziak Krystian 1985 Luboń Bieg_10km
363. Rubaszniak Dariusz 1965 Luboński Klub Biegacza Bieg_10km
364. Kurys Robert 1981 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
365. Wysocka Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
366. Bednarski Arkadiusz 1981 Luboński Klub Biegacza Bieg_21km
367. Waligóra Piotr 1976 Lucky LUZers Bieg_10km
368. Braun Jarosław 1978 LULINEK Bieg_10km
369. Kochnowicz Daniel 1974 LUSOWO Bieg_10km
370. Nowicka Marlena 1990 Lusowo Bieg_10km
371. Pawlicka Izka 1991 Lusowo Bieg_10km
372. Walczak Łukasz 1983 Lusowo Bieg_10km
373. Kozłowicz Tomasz 1982 Lusowo Bieg_21km
374. Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko Bieg_10km
375. Kożuch Sławek 1974 Lusówko Bieg_10km
376. Rybczonek Justyna 1983 Lusówko Bieg_10km
377. Rybczonek Łukasz 1981 Lusówko Bieg_10km
378. Pazucha Wojciech 1977 LUSÓWKO Bieg_21km
379. Łapa Tomasz 1974 Lusówko Bieg_21km
380. Krzemiński Krzysztof 1973 Lusówko Bieg_21km
381. Giernaś Ilona 1967 Łubnica NW_10km
382. Pawlak Jakub 1974 Maratończyk Poznań Bieg_21km
383. Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań Bieg_21km
384. Sewiło Magdalena 1977 MARKA FORMY PIOTR I PAWEŁ Bieg_10km
385. Sewiło Magdalena 1977 Marka Formy Piotr i Paweł Bieg_21km
386. Kaźmierczak Marcin 1988 MarKaz Marcin Kaźmierczak Bieg_10km
387. Kuźnia Małgorzata 1976 Marsz po Zdrowie NW_10km
388. Stankiewicz Artur 1977 Marsz po Zdrowie NW_10km
389. Olejniczak Dominika 1992 Marsz Po Zdrowie NW_10km
390. Szymański Michał 1955 MaxAdam Bieg_21km
391. Miłek Izabela 1977 Międzylesie Bieg_21km
392. Przybylski Bartłomiej 1977 Mista.drewno Bartłomiej Przybylski Bieg_10km
393. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko Bieg_21km
394. Szóstak Marcin 1982 Mosina Bieg_21km
395. Sroka Dominik 2000 motywujemy.pasja Bieg_10km
396. Kobyliński Hubert 2000 motywujemy.pasja Bieg_10km
397. Przybyło Damian 1978 Mrowino Bieg_21km
398. Polus Marcin 1987 MROWINO Bieg_10km
399. Taszarek Jakub 1976 Mrowino Bieg_21km
400. Wieczorek Agnieszka 1985 Mrowino Bieg_10km
401. Dzieciątkowski Artur 1988 MTS Tarnowiak Bieg_21km
402. Piechota Dariusz 1981 MTS TARNOWIAK Bieg_10km
403. Kotecki Marek 1986 Murowana Goślina Bieg_10km
404. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina Bieg_21km
405. Najder Karina 1977 NAJDER-ZDROWO DLA DZIECI Bieg_10km
406. Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają Bieg_10km
407. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają Bieg_21km
408. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają Bieg_10km
409. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ Bieg_10km
410. Tomczak Karol 1983 Naramowice Biegają / Unilever Bieg_10km
411. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
412. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_10km
413. Kucharski Łukasz 1982 nieuk Bieg_21km
414. Kuśnierz Agnieszka 1985 Niezrzeszona Bieg_10km
415. Pawlak Joanna 1971 niezrzeszona NW_10km
416. Santarek Wojciech 1978 niezrzeszony Bieg_21km
417. Smolibocki Paweł 1957 niezrzeszony NW_10km
418. Roth Łukasz 1979 Night Runners Bieg_10km
419. Mazurczak Marta 1991 Night runners Bieg_21km
420. Roth Łukasz 1979 Night Runners Bieg_10km
421. Ratajczak Dariusz 1972 night runners Bieg_21km
422. Czarnowska Katarzyna 1982 Night Runners Bieg_10km
423. Klaja Urszula 1982 Night Runners Bieg_10km
424. Pietrzyk Janusz 1966 Night Runners Bieg_21km
425. Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznan Bieg_10km
426. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań Bieg_21km
427. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_10km
428. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_10km
429. Groszkowski Grzegorz 1978 NOWY TOMYSL NW_10km
430. Stankowiak Marek 1964 NOWY TOMYSL NW_10km
431. Zaranek Barbara 1971 Oborniki Bieg_21km
432. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki Bieg_10km
433. Kozielska Kamila 1982 Oborniki Bieg_10km
434. Kozielski Błażej 1982 Oborniki Bieg_10km
435. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki Bieg_21km
436. Jarusz Michał 1983 Oborniki Bieg_10km
437. Posłuszny Przemysław 1970 Oborniki NW_10km
438. Skarupski Marcin 1974 Obrzycko Bieg_21km
439. Skarupska Justyna 1976 Obrzycko Bieg_10km
440. Stasiak Adrian 1988 Obrzycko Bieg_10km
441. Śliwiński Jarosław 1984 Obrzycko Bieg_10km
442. Grzegorzewski Marcin 1977 Obrzycko Bieg_10km
443. Fietz Violetta 1967 Obrzycko NW_10km
444. Kryg Anna 1976 Obrzycko NW_10km
445. Krysztofiak Krystian 2002 Obrzycko Bieg_10km
446. Urlewicz Marek 1950 odkrywam sport NW_10km
447. Bielejewski Łukasz 1978 OFIX.PL Team Bieg_21km
448. Jarzębiński Tomasz 1978 on the move Bieg_21km
449. Pawlak Hanna 1982 Opalenica Bieg_21km
450. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 Opalenica Bieg_10km
451. Matuszewski Przemysław 1986 Osieczna Bieg_21km
452. Borkowski Bartek 1987 Ostpreußen Bieg_10km
453. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg Bieg_10km
454. Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg Bieg_10km
455. Stec Jolanta 1981 Ostroróg Bieg_21km
456. Gmurowski Łukasz 1982 Otorowo Bieg_10km
457. Kędziora Marzena 1964 Otorowo NW_10km
458. Świerc Beata 1996 Otorowo Bieg_10km
459. Szulc Tomasz 1980 Paledzie Bieg_10km
460. Tylkowska Izabela 1984 Palędzie Bieg_10km
461. Pigła Maja 1982 Pancia Bieg_10km
462. Niedzielska Monika 1981 parkrun Poznań Bieg_21km
463. Szyc Zuza 1990 parkrun Poznań Bieg_10km
464. Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań Bieg_10km
465. Walczak Robert 1980 parkrun Poznań Bieg_21km
466. Śmigielska Małgorzata 1979 Parkrun Poznań Bieg_10km
467. Kijak Agnieszka 1987 Parkrun Poznań Bieg_21km
468. Tomaszewski Grzegorz 1978 parkrun Poznań Bieg_21km
469. Krenz Sławka 1977 parkrun Poznań / Kobiety Biegają Bieg_10km
470. Witkowska Paulina 1987 Paulina - po prostu biegnij ☺ Bieg_21km
471. Jankowska Milena 1991 Piaski Bieg_21km
472. Sztor Marianna 1993 Piątkowo na Biegowo Bieg_10km
473. Kujawa Magdalena 1981 Piersko Bieg_10km
474. Szydłowski Adrian 1987 pierwszykilometr.blogspot.com Bieg_21km
475. Szydłowska Paulina 1988 pierwszykilometr.blogspot.com Bieg_21km
476. Najderek Maciej 1982 Piękna Helena Bieg_21km
477. Pigła Michał 1981 Pikuś :) Bieg_10km
478. Mąkosa Anna 1992 Piła Bieg_10km
479. Pawlak Michał 1991 Pinky $ Mózg Bieg_10km
480. Hoffman Natalia 1991 Pinky $ Mózg Bieg_10km
481. Kucharski Michal 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY Bieg_21km
482. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO Bank Polski Bieg_21km
483. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy Bieg_10km
484. Chytrowska Malwina 1981 Pleszew Kowalew Bieg_21km
485. Sroka Marcin 1978 Plewiska Bieg_21km
486. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska Bieg_10km
487. Ratajczak Joanna 1977 PnB Bieg_21km
488. Ferfet Magdalena 1987 Pniewy Bieg_21km
489. Jena Jadwiga 1958 Pniewy NW_10km
490. Klejbuk Krzysztof 1978 Pniewy Bieg_21km
491. Górski Marcin 1998 Pniewy Bieg_10km
492. Miężalik Sonia 1988 Podrzewie Bieg_10km
493. Mikołajczak Daria 1998 Popówko Bieg_10km
494. Jena Krzysztof 1956 POSTĘP PNIEWY TEAM Bieg_10km
495. Olszak Krzysztof 1976 Poznan Bieg_21km
496. Adamczak Krzysztof 1981 Poznan Bieg_10km
497. Brzezinska-Kapłon Edyta 1968 poznan Bieg_10km
498. Otto Sławomir 1965 Poznan Bieg_10km
499. Bartczak Rajmund 1968 POZNAN Bieg_10km
500. Czarnowski Stefan 1982 Poznan Bieg_10km
501. Stanuchowska Katarzyna 1988 Poznań Bieg_10km
502. Stypińska Joanna 1991 Poznań Bieg_10km
503. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań Bieg_21km
504. Zimniak-Rucińska Małgorzata 1984 Poznań Bieg_10km
505. Terlecka Justyna 1982 Poznań Bieg_10km
506. Rau Justyna 1977 Poznań Bieg_10km
507. Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań Bieg_10km
508. Roszyk Paweł 1981 Poznań Bieg_10km
509. Jaskuła Arkadiusz 1981 Poznań Bieg_21km
510. Kalista-Wojtela Natalia 1988 Poznań Bieg_21km
511. Wojtela Patryk 1989 Poznań Bieg_21km
512. Teter Gabriela 1981 Poznań Bieg_10km
513. Szukała Jolanta 1971 Poznań Bieg_10km
514. Czzaplicki Marek 1982 Poznań Bieg_10km
515. Kasprzak Bogusław 1961 Poznań Bieg_21km
516. Strzyżewski Maciej 1987 Poznań Bieg_21km
517. Wojtkowiak Ada 1996 Poznań Bieg_21km
518. Szulc Hanna 1970 Poznań NW_10km
519. Daniuk Kasia 1973 POZNAŃ Bieg_21km
520. Król Grzegorz 1969 poznań Bieg_21km
521. Piechota Beata 1985 Poznań Bieg_10km
522. Cichocki Marcin 1988 POZNAŃ Bieg_21km
523. Skrabulski Jakub 1990 Poznań Bieg_21km
524. Kienitz Wojciech 1978 Poznań Bieg_21km
525. Baraniak Paweł 1983 Poznań Bieg_21km
526. Młynarczyk Mirek 1975 Poznań Bieg_21km
527. Mirowska-Wawrzyniak Kasia 1972 Poznań Bieg_21km
528. Ceglarz Patrycja 1996 Poznań Bieg_10km
529. Wiśniewska Marlena 1979 Poznań Bieg_21km
530. Wilczyński Krzysztof 1960 Poznań Bieg_10km
531. Niżnik Marcin 1989 Poznań Bieg_10km
532. Kulczyński Sławomir 1970 Poznań NW_10km
533. Broński-Jankowski Jacek 1991 Poznań Bieg_21km
534. Roszyk Agnieszka 1969 Poznań NW_10km
535. Roszyk Andrzej 1967 Poznań Bieg_10km
536. Kujawiński Kamil 1986 Poznań Bieg_21km
537. Olejniczak Paweł 1969 Poznań Bieg_10km
538. Starkowski Piotr 1989 Poznań Bieg_21km
539. Wojtan Robert 1977 Poznań Bieg_10km
540. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań Bieg_10km
541. Danielak Dorota 1984 Poznań Bieg_10km
542. Wasik Krzysztof 1976 Poznań Bieg_21km
543. Wróblewski Tomasz 1979 Poznań Bieg_21km
544. Gruszka Jacek 1983 Poznań Bieg_21km
545. Kaliński Piotr 1991 Poznań Bieg_21km
546. Staszkiewicz Tomasz 1984 Poznań Bieg_10km
547. Wąsiewicz Maciej 1977 Poznań Bieg_10km
548. Stachowiak Piotr 1971 Poznań Bieg_21km
549. Narożna - Janiszczak Beata 1973 Poznań NW_10km
550. Ciszewski Tomasz 1972 Poznań Bieg_21km
551. Grams Natalia 1988 Poznań Bieg_10km
552. Stenclik Igor 2001 Poznań Bieg_10km
553. Staszkiewicz Marta 1984 Poznań Bieg_10km
554. Bień Michał 1982 Poznań Bieg_10km
555. Michnikowski Maciej 1978 Poznań Bieg_21km
556. Kierończyk Jakub 1972 Poznań Bieg_10km
557. Kierończyk Agata 1974 Poznań Bieg_10km
558. Antczak Marlena 1989 Poznań Bieg_10km
559. Lipiński Dariusz 1955 Poznań Bieg_21km
560. Lipiński Tomasz 1982 Poznań Bieg_21km
561. Kraśny Joanna 1985 Poznań Bieg_21km
562. Kierończyk Karolina 2005 Poznań Bieg_10km
563. Kierończyk Filip 2003 Poznań Bieg_10km
564. Maciaszek Agnieszka 1981 Poznań Bieg_21km
565. Osses Adam 1977 Poznań Bieg_21km
566. Rybarczyk Anna 1983 Poznań Bieg_10km
567. Koczaska Patrycja 1990 Poznań NW_10km
568. Budzyła Adam 1980 Poznań Bieg_21km
569. Kurek Joanna 1978 Poznań Bieg_10km
570. Libera Adrian 1983 Poznań Bieg_21km
571. Gajdzinska Magda 2000 Poznań Bieg_10km
572. Majchrzak Tomasz 1993 Poznań Bieg_21km
573. Reimann Jarosław 1978 Poznań Bieg_21km
574. Adamczak Artur 1973 Poznań Bieg_21km
575. Górecki Mateusz 1987 poznań Bieg_21km
576. Górecka Agnieszka 1987 Poznań Bieg_10km
577. Szadziul Dawid 1980 Poznań Bieg_10km
578. Knitter Gustaw 1979 Poznań Bieg_21km
579. Karolak Grzegorz 1968 Poznań Bieg_21km
580. Kwaśny Tomasz 1979 poznań Bieg_21km
581. Ignerska Rozalia 1982 Poznań Bieg_10km
582. Leśniewski Tomasz 1962 Poznań Bieg_21km
583. Sak Małgorzata 1991 POZNAŃ Bieg_10km
584. Wojtynek Przemysław 1969 Poznań Bieg_21km
585. Klejniak Łukasz 1981 Poznań Bieg_10km
586. Nowicki Jacek 1963 Poznań Bieg_21km
587. Słowicki Tomasz 1983 Poznań Bieg_21km
588. Biedka Tomasz 1976 Poznań Bieg_21km
589. Chwiałkowski Bartosz 1982 Pozruniacy Bieg_21km
590. Radaj Adrian 1982 Pólko Bieg_10km
591. Strugała Maciej 1996 Pracownia Protetyczna Łukasz Strugała Bieg_10km
592. Gramczewska Katarzyna 1985 pro366 Bieg_21km
593. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_10km
594. Maślanko Michał 1985 Promienko Bieg_10km
595. Kasperek Jaroslaw 1983 Przeźmierowo Bieg_10km
596. Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team NW_10km
597. Naskręt Przemysław 1980 Racot Bieg_21km
598. Kasztelan Anna 1984 Radosna Bieg_21km
599. Judek Janusz 1982 Radzyny Bieg_10km
600. Serednicka-Misch Agnieszka 1978 Radzyny Bieg_10km
601. Jakobsze Paulina 1987 Radzyny Bieg_10km
602. Hamrol Katarzyna 1998 Radzyny Bieg_10km
603. Kaczmarek Marta 1982 Radzyny Bieg_10km
604. Waszkowiak Anna 1979 RADZYNY Bieg_10km
605. Skibińska Małgorzata 1972 Radzyny Bieg_10km
606. Miśkiewicz Marek 1975 Radzyny Bieg_10km
607. Cegłowska Patrycja 2007 Radzyny Bieg_10km
608. Kulon Arkadiusz 1973 Radzyny Team Bieg_10km
609. Olejniczak Robert 1965 RAWA TEAM Bieg_10km
610. Loba Anna 1983 RAWA TEAM Bieg_10km
611. Loba Kamil 1983 RAWA TEAM Bieg_10km
612. Wegnerski Wojtek 1974 REBORN TEAM GNIEZNO Bieg_21km
613. Kluczyński Remigiusz 1966 RK Bieg_10km
614. Konieczny Robert 1975 Robakowo Bieg_10km
615. Kamrowski Dawid 1989 Roche Runners Bieg_21km
616. Biniek Daniel 1993 Rogozinski Klub Biegacza Bieg_10km
617. Nowak Andrzej 1968 Rogoziński Klub Biegacza Bieg_21km
618. Grabiński Wojciech 1994 Rogoziński Klub Biegacza / GRUNwald team Poznań Bieg_21km
619. Matelski Karol 1978 Rokietnica Bieg_21km
620. Stefańska Ewa 1985 Rokietnica Bieg_21km
621. Stefański Łukasz 1986 Rokietnica Bieg_21km
622. Czarnecki Jakub 1978 Rokietnica Bieg_21km
623. Matysiak-Gicala Aneta 1972 Rokietnica Bieg_21km
624. Gicala Grzegorz 1977 Rokietnica Bieg_21km
625. Olejniczak Paweł 1986 Rokietnica Bieg_21km
626. Hauk Magdalena 1979 Rokietnica Bieg_10km
627. Bekas Mariusz 1976 Rokietnica Bieg_21km
628. Spychała Jacek 1980 Rokietnica Biega Bieg_21km
629. Toboła Marta 1982 Rumianek Bieg_21km
630. Smolarek Sylwia 1989 Runner's Power Śrem Bieg_10km
631. Paluszkiewicz Tomasz 1989 Runner's Power Śrem Bieg_10km
632. Piwecki Maciej 1976 Sady Bieg_21km
633. Tarnowski Marcin 1979 Sady Bieg_10km
634. Sobolewski Szymon 1987 SADYŚCI Bieg_21km
635. Nawrot Karol 1987 SADYŚCI Bieg_21km
636. Strzelecki Sebastian "kaszana" 1973 Sailing Team Ferajna NW_10km
637. Strzelecka Małgorzata 1972 Sailing Team Ferajna NW_10km
638. Strzelecka Antonina 2006 Sailing Team Ferajna NW_10km
639. Marzantowicz Karol 1991 Salon fryzjersko-kosmetyczny Ceradz Kościelny Bieg_10km
640. Słapek Maria 1978 Sama sobie Bieg_21km
641. Struk Agnieszka 1983 Sasankowa biega Bieg_10km
642. Poznań Łukasz 1981 Scandagra Bieg_21km
643. Filipowski Zenon 1973 SCIM / W TRITEAM Bieg_21km
644. Marcinkiewicz Łukasz 1989 Shunter Team Bieg_21km
645. Czaprańska Bożena 1960 Sieraków Bieg_10km
646. Odwrot Sylwia 1980 SILA Bieg_10km
647. Bernat Robert 1977 Skis Team Bieg_21km
648. Pawlak Paulina 1990 Skórzewo Bieg_10km
649. Pilujski Michał 1982 Skrzynki Bieg_21km
650. Słowik Aldona 1984 Skwierzyna Bieg_21km
651. Majchrzak Rafał 1979 Sokolniki Małe Bieg_10km
652. Pelec Albert 1986 Speed Feet 16'/Ranczowdolinie.net Bieg_21km
653. Sówka Waldemar 1969 Stajkowo Bieg_21km
654. Leśniczak Artur 1989 Stęszew Bieg_21km
655. Wolnik Artur 1982 Stęszew Bieg_21km
656. Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ Bieg_21km
657. Napierała Tomasz 1977 Suchy Las Bieg_21km
658. Batkowska Monika 1992 Suchy Las Bieg_21km
659. Rogacka Agnieszka 1976 Sulechów Bieg_10km
660. Bolechowski Krzysztof 1964 Sulechów Bieg_21km
661. Szustak Aneta 1975 Sulechów NW_10km
662. Paszkowska Katarzyna 1983 Sulechów NW_10km
663. Matysiak Karol 1978 SUPER BECIA Bieg_21km
664. Matysiak Beata 1982 SUPER BECIA Bieg_21km
665. Tracz Jakub 2001 Swarzedz Bieg_10km
666. Wermiński Mariusz 1977 Swarzędz Bieg_10km
667. Buśko Tomasz 1980 SWARZĘDZ Bieg_10km
668. Grabowski Michał 1986 Swarzędz Bieg_21km
669. Szymczak Arkadiusz 1990 System 11 Wałcz Drugi Bieg_10km
670. Szymczak Krzysztof 1966 System 11 Wałcz Drugi Bieg_21km
671. Szymczak Anna 1969 System 11 Wałcz Drugi Bieg_21km
672. Kurek Jacek 1955 Szamotuły Bieg_10km
673. Baran Marek 1975 Szamotuły Bieg_10km
674. Białek Paulina 1979 Szamotuły Bieg_10km
675. Statucka Daniela 1988 Szamotuły Bieg_21km
676. Statucki Michał 1985 Szamotuły Bieg_21km
677. Mizgalski Mikołaj 1993 Szamotuły Bieg_10km
678. Ratajczak Katarzyna 1981 Szamotuły Bieg_10km
679. Pucek Grzegorz 1995 Szamotuły Bieg_10km
680. Szafer Łukasz 1981 Szamotuły Bieg_21km
681. Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotuły Bieg_10km
682. Samoląg Agnieszka 1984 Szamotuły Bieg_10km
683. Pałosz Michalina 1988 Szamotuły Bieg_10km
684. Cyprowska Edyta 1971 Szamotuły Bieg_10km
685. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW_10km
686. Stanisławiak Natalia 1988 Szamotuły Bieg_10km
687. Rybarczyk Maciej 1991 Szamotuły Bieg_21km
688. Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team Bieg_10km
689. Cyprowska Roma 1962 Szczuczyn Bieg_10km
690. Lipiński Leszek 1970 Szpital Św. Wojciecha Bieg_10km
691. Iwańczuk Arkadiusz 1965 Szybciory w dechę NW_10km
692. Zagórski Piotr 1992 Śrem Bieg_21km
693. Jamka Potr 1985 Środa Wlkp. Bieg_10km
694. Jamka Eliza 1990 Środa Wlkp. Bieg_10km
695. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_10km
696. Pilc Anna 1985 Tarnowo Podgorne Bieg_21km
697. Gdowska Jolanta 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
698. Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
699. Jakubowski Tomasz 1976 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
700. Hancyk Agnieszka 1984 TARNOWO PODGÓRNE Bieg_10km
701. Maciński Marcin 1984 Tarnowo Podgórne NW_10km
702. Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
703. Sobierajski Mikołaj 1988 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
704. Zioło Ewa 1984 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
705. Kwiatkowska Monika 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
706. Dorna Filip 1991 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
707. Krystianc Bożena 1957 Tarnowo Podgórne NW_10km
708. Duda Łukasz 1998 tarnowo podgórne Bieg_10km
709. Kubacka Agnieszka 1976 Tarnowo Podgórne NW_10km
710. Muszyńska Agnieszka 1994 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
711. Połczyńska Magdalena 1987 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
712. Sobkowiak Damian 1981 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
713. Sobkowiak Joanna 1983 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
714. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
715. Durnowska Beata 1980 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
716. Połczyński Andrzej 1947 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
717. Szymanski Pawel 1977 Team Biegowy Szczecinek Bieg_10km
718. Pietrzyk Jakub 1993 TEAM SPRINT Bieg_21km
719. Urbańska Magda 1977 Tęcza Ujście Bieg_10km
720. Soboń Tomasz 1975 Tęcza Ujście Bieg_10km
721. Soboń Natalia 1979 Tęcza Ujście NW_10km
722. Warczewski Tomasz 1980 Tomi Team Bieg_10km
723. Mroczkiewicz Rafał 1976 tyłem, ale do przodu Bieg_21km
724. Szymańska Marzena 1972 u3w NW_10km
725. Mańka Anna 1964 U3W NW_10km
726. Stróżniak Małgorzata 1958 U3W NW_10km
727. Iwaniak Wioletta 1970 UJŚCIE Bieg_10km
728. Iwaniak Dariusz 1975 UJŚCIE Bieg_10km
729. Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las Bieg_21km
730. Lisiak Marysia 2000 Unia Swarzędz Bieg_10km
731. Żebrowska Ewa 1986 Vege runners Bieg_21km
732. Skrętkowski Konrad 1997 w biegu Bieg_21km
733. Walkowiak Justyna 1997 Walkołajak Team Bieg_10km
734. Walkowiak Paweł 1970 Walkołajak Team Bieg_10km
735. Myszkowski Jan 1958 Wałcz Bieg_21km
736. Bartkowski Sławomir 1963 Wariaty z. OLP Bieg_21km
737. Siwa Marcin 1976 Warszawa Bieg_21km
738. Naumiuk-Santarek Joanna 1970 Warszawa Bieg_21km
739. Ciechanowska Agnieszka 1981 WidziMisie Bieg_10km
740. Dobroś Magdalena 1977 Wieruszów Bieg_21km
741. Dobroś Tomasz 1975 Wieruszów Bieg_21km
742. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega Bieg_21km
743. Sobańska Karolina 1976 Wiry Bieg_21km
744. Franek Sebastian 1977 WLKP Mountains Ultra Bieg_21km
745. Piechowiak Marek 1982 Wojownicy Wódy Bieg_21km
746. Olszewski Stanisłąw 1964 Wolsztyn Bieg_21km
747. Jagodzińska Krystyna 1960 Wrocław NW_10km
748. Neumann Remigiusz 1968 Wrocław Bieg_21km
749. Borucka Dorota 1980 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
750. Kaczmarek Krzysztof 1968 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
751. Wika Jacek 1979 Wronki Bieg_21km
752. Wieczorek Sławomir 1974 Wronki Bieg_21km
753. Słodzinka Marcin 1981 Wronki Bieg_21km
754. Bandura Karol 1983 Wronki Bieg_10km
755. Kasprzak Sławomir 1982 WRONKI Bieg_21km
756. Maciejewski Krzysztof 1971 Wronki Bieg_10km
757. Kwiatkowska Julia 1991 Wronki Bieg_10km
758. Kubiak Katarzyna 1985 Wronki Bieg_10km
759. Jurkiewicz Monika 1992 Września Bieg_21km
760. Antczak-Kretkowska Maria 1958 Września NW_10km
761. Kretkowski Waldemar 1959 Września NW_10km
762. Rogoziński Adam 1989 WspinArt Bieg_10km
763. Majdak Małgorzata 1978 WUEF Club Bieg_10km
764. Bajer Mikołaj 1982 WUEF Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
765. Tabaczka Piotr 1975 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
766. Bajer Anna 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_10km
767. Piotrowski Edwin 1976 Wuef Club Decathlon Swadzim Bieg_21km
768. Bucko Karolina 1973 Wuef Club poziom wyżej Bieg_21km
769. Skornowicz Paweł 1971 WUEF TRI Team Bieg_21km
770. Opala Małgorzata 1973 WUEF Tri Team Bieg_21km
771. Rupieta Maksym 1978 WUEF Tri Team Bieg_21km
772. Chudy Ryszard 1975 www.rr-studio.pl Bieg_10km
773. Kaczmarek Tymon 1980 Zakrzewo Bieg_10km
774. Żebrowska Marta 1985 Zalasewo Bieg_21km
775. Pajchrowski Michał 1985 Zaniemyśl Bieg_10km
776. Kasprzyk Rafał 1974 Zaprawieni w boju Bieg_21km
777. Augustyn Monika 1975 Zaprawieni w boju Bieg_10km
778. Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team Bieg_10km
779. Poznanska Katarzyna 1987 Zielona Gora Bieg_10km
780. Szelerski Krzysztof 1982 Zielone Radzyny Bieg_21km
781. Jędra Andrzej 1973 Złotniki Bieg_10km
782. Sobczyński Michał 1980 Zygzak Bieg_10km
783. Pawelec Małgorzata 1985 Żalewo NW_10km
784. Malinowski Marcin 1978 `Piotr i Paweł` Marka Formy Bieg_21km