Lista startowa

7 Hochland Półmaraton Doliną Samy oraz Pyrlandzka Dycha

Kaźmierz 29.09.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 689


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Joanna 1985 KB Szamotuły Bieg_10km
2. Adamczak Marcin 1982 1 FCL Bieg_10km
3. Adamczyk Anna 1990 Poznań Bieg_21km
4. Adamski Robert 1967 # DRUŻYNA SZPIKU Bieg_21km
5. Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team NW_10km
6. Andrzejewski Jacek 1955 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań Bieg_10km
7. Arcimowicz Monika 1977 Rokietnica Team NW_10km
8. Augustyn Aleksander 1969 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
9. Augustyn Justyna 1999 SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg_10km
10. Augustyn Maciej 1997 Kaźmierz Bieg_10km
11. Augustyn Renata 1967 Kaźmierz NW_10km
12. Babirecki Krzysztof 1979 FU FU FU TEAM Bieg_10km
13. Bachorz Milena 1984 Lusówko Bieg_21km
14. Badeja Karol 1985 Lusowo Bieg_21km
15. Badziąg Przemysław 1978 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
16. Baier-Jastrząbek Marta 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny Bieg_21km
17. Banaszak Krzysztof 1986 Poznań Bieg_10km
18. Banaszczyk Anna 1963 Kaźmierz Bieg_10km
19. Banaszczyk Piotr 1974 na 2:15 Bieg_21km
20. Bartkowiak Anna 1980 Piaskowo Bieg_10km
21. Bartkowiak Tomasz 1986 Szamotuły Bieg_21km
22. Bączkiewicz Karol 1970 Kaźmierz Bieg_10km
23. Bączkiewicz Renata 1972 Kaźmierz Bieg_10km
24. Bednarek Elżbieta 1969 Forest Runners Bieg_10km
25. Bekas Mariusz 1976 Rokietnica Bieg_21km
26. Betański Łukasz 1985 Dżemik Bieg_10km
27. Biała Ewelina 1994 Gądki Bieg_10km
28. Białkowska Lucyna 1973 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
29. Bielejewski Łukasz 1978 Ofix.pl Team Bieg_10km
30. Bieniek Tomasz 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
31. Bień Michał 1982 AF Infrastructure Polska Bieg_10km
32. Biernat Marcin 1991 GSK fIT pioRUNy Bieg_10km
33. Bil Sławek 1977 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
34. Biniak Ernest 2004 Speed B Bieg_10km
35. Biniak Paweł 1980 Speed B Bieg_10km
36. Binkowski Michał 1989 Rokietnica Bieg_10km
37. Błotny Sylwia 1973 Tomek Team Bieg_10km
38. Bober Sebastian 1994 Kaźmierz Bieg_10km
39. Boguszewska Fortunata 1989 Kaźmierz Bieg_10km
40. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły Bieg_21km
41. Bojas Amadeusz 1995 DECATHLON SWADZIM Bieg_10km
42. Bonia Bartosz 1978 Balma Team Bieg_10km
43. Borkowska Dominika 1993 Sierosław Bieg_10km
44. Borowski Karol 1990 Krosno Bieg_10km
45. Brandyk Magdalena 1977 Gaj jest Wielki Bieg_10km
46. Brandyk Mariusz 1973 Gaj jest Wielki Bieg_10km
47. Braniewicz Błażej 1996 Ceradz Kościelny Bieg_10km
48. Broniszewska Monika 1983 Miekowo Bieg_10km
49. Broniszewski Jarosław 1980 Miekowo Bieg_21km
50. Bronk Artur 1977 Poznań Bieg_21km
51. Brzezińska Edyta 1968 NIEZRZESZONA Bieg_10km
52. Buchert Anna 1969 Dobieżyn NW_10km
53. Bućko Karolina 1973 Kiekrz Bieg_21km
54. Budzioch Tadeusz 1962 OSK SKITOL Bieg_10km
55. Budzyński Paweł 1984 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
56. Bujalski Szymon 1975 Warszawa Bieg_21km
57. Busz Marcin 1990 1990 Bieg_10km
58. Buszkowski Filip 1974 GAJjestWielki Bieg_10km
59. Buśko Krzysztof 1992 Kościan TEAM Bieg_10km
60. Cal Piotr 1969 5K Every Day Bieg_10km
61. Cebernik Anita 1985 Ostroróg Bieg_10km
62. Ceglarz Patrycja 1996 DD RUNNING TEAM Bieg_10km
63. Cegłowska Karolina 1975 Drukarnia Kaźmierz NW_10km
64. Cegłowska Patrycja 2007 Drukarnia Kaźmierz Bieg_10km
65. Cegłowski Artur 1979 Drukarnia Kaźmierz NW_10km
66. Cegłowski Jakub 2005 Drukarnia Kaźmierz Bieg_10km
67. Cegłowski Patryk 2007 Drukarnia Kaźmierz NW_10km
68. Cejba Dominika 1999 KB SZAMOTUŁY Bieg_10km
69. Chełkowski Bartosz 1989 Osiedle Rozalin w Lusówku Bieg_10km
70. Chełminiak Miłosz 1980 Kaźmierz Bieg_10km
71. Chmal Justyna 1974 Kaźmierz Bieg_10km
72. Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy Bieg_21km
73. Chojniak Wiesław 1973 Poznań Bieg_21km
74. Chwiałkowska Halina 1959 Chwiałkowski Team NW_10km
75. Chwiałkowski Bartosz 1982 Chwiałkowski Team Bieg_21km
76. Chwiałkowski Henryk 1956 Chwiałkowski Team Bieg_21km
77. Chyl Ewelina 1980 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
78. Ciastowski Jarosław 1959 ciacha i czapy Bieg_10km
79. Cichewicz Beata 1969 kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl Bieg_21km
80. Cyprowska Edyta 1971 Szamotuły Bieg_10km
81. Cyprowski Marek 1970 Szamotuły Bieg_10km
82. Czajczyńska Kasia 1976 Gaj Wielki Bieg_10km
83. Czapczyk Andrzej 1960 Ciacha i Czapy Bieg_10km
84. Czaplicki Marek 1982 Nekla Bieg_10km
85. Czapski Bernard 1970 Gubin Bieg_21km
86. Czarnecki Michał 1987 MICHAŁ CZARNECKI Bieg_10km
87. Czarnowska Kasia 1982 Kobiety biegają Bieg_21km
88. Czeczko Agnieszka 1983 Kaźmierz Bieg_10km
89. Czeczko Marcin 1978 Kaźmierz Bieg_10km
90. Czekaj Karol 1983 Leszno Bieg_10km
91. Czekała Magda 1977 KB Szamotuły Bieg_21km
92. Czerwiński Filip 1997 Szamotuły Bieg_10km
93. Czub Łukasz 1978 KOMORNIKI Bieg_10km
94. Ćwiertnia Monika 1988 Gorszewice Bieg_10km
95. Dachtera Michał 1987 Szamotuły Bieg_10km
96. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
97. Dakowski Antoni 1969 1969 Bieg_21km
98. Dąbrowski Maciej 1992 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
99. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO!! Bieg_21km
100. Dekiert Irena 1966 Poznań NW_10km
101. Dembina Andrzej 1962 Promno Bieg_21km
102. Dembiński Krzysztof 1968 Niepruszewo Bieg_21km
103. Dembny Piotr 1978 Poznań Bieg_21km
104. Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz Bieg_21km
105. Dolata Wojtek 1982 byle do lata Bieg_21km
106. Domagalski Jacek 1991 Skórzewo Bieg_21km
107. Domański Łukasz 1981 Mosina Bieg_10km
108. Drab Tomasz 1994 UKS AS Orlik Bieg_21km
109. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci Bieg_21km
110. Dubert Artur 1979 Poznan Bieg_21km
111. Duda Jadwiga 1957 Szamotulski Klub Biegacza Bieg_21km
112. Dudziński Damian 1976 Poznań Bieg_21km
113. Durnowska Beata 1980 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
114. Durnowski Paweł 1980 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
115. Dylewicz Piotr 1979 Poznan Bieg_10km
116. Dziamska Małgosia 1971 Ceradz Kościelny Bieg_10km
117. Dziamski Artur 1972 Ceradz Kościelny Bieg_10km
118. Dzieciątkowski Artur 1988 Pędzące Warchlaki Bieg_21km
119. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca Bieg_21km
120. Dziubałka Marcin 1972 Kunowo Bieg_21km
121. Dziurleja Mateusz 1984 Baborówko Bieg_10km
122. Dziurleja Mirosława 1984 Baborówko Bieg_10km
123. El Bah Adam 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
124. Elminowski Jacek 1976 Wągrowiec Bieg_21km
125. Ewiak Patrycja 1987 Poznan Bieg_10km
126. Fietz Violetta 1967 Obrzycko NW_10km
127. Filipowski Łukasz 1976 Kaźmierz Bieg_10km
128. Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TRITEAM Bieg_21km
129. Flaszewski Adam 1985 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
130. Floraszek Arkadiusz 1972 Galopujące Floraszki Bieg_21km
131. Floraszek Małgorzata 1973 Galopujące Floraszki Bieg_21km
132. Floraszek Marcelina 1985 Galpoujące Floraszki Bieg_21km
133. Florkiewicz Anna 1979 KB Szamotuły Bieg_10km
134. Framski Tomasz 1977 Consdata Bieg_21km
135. Frankiewicz Jakub 1986 KO.KA. Sport Bieg_10km
136. Frącek Szymon 1981 Bieganie jest dla cieniasów ;) Bieg_21km
137. Frąckowiak Jarosław 1972 Sieraków Bieg_10km
138. Galas Agata 1983 Grażynki OCR Bieg_10km
139. Galij Małgorzata 1977 Bydgoszcz Bieg_21km
140. Galij Stanisław 1975 Bydgoszcz Bieg_21km
141. Garbaciak Marcin 1976 KrispolActiveTeam Bieg_21km
142. Gaszyńska Monika 1979 Luboń NW_10km
143. Gawelska Marta 1982 Jankowice Bieg_10km
144. Gawęda Ilona 1984 Nekla Bieg_10km
145. Gawlik Agnieszka 1980 Oborniki Bieg_10km
146. Gazda Michał 1992 Constravia Bieg_21km
147. Gąska Tomasz 1986 Gwiezdna Flota Bieg_21km
148. Gdowska Jolanta 1977 UKS Sprint Przeźmierowo Bieg_10km
149. Gendera Ewa 1971 Drużyna od serca Bieg_21km
150. Gidaszewski Adam 1963 Kaźmierz Bieg_10km
151. Gierszewska Anna 1981 KB Szamotuly Bieg_10km
152. GŁowacki Tomasz 1980 KEBAB FC Bieg_10km
153. Głuchowska Agata 1989 Poznań Bieg_10km
154. Głuchy Marek 1982 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY Bieg_10km
155. Gmyrek Jacek 1982 Rokietnica Bieg_21km
156. Goleniewski Mateusz 1992 Run The Event Bieg_21km
157. GoroŃska Agnieszka 1977 KAŹMIERZ NW_10km
158. Graj Marianna 1982 Strzeszyn Bieg_21km
159. Grodziński Grzegorz 1991 Wybiegać marzenia Team! Bieg_21km
160. Grolewski Maciej 1981 BE TRI Bieg_21km
161. Gromadziński Mateusz 1989 Obrzycko Bieg_21km
162. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega Bieg_21km
163. Grytsak Igor 1991 DECATHLON SWADZIM Bieg_21km
164. Grzegorzewska Magdalena 1983 Madzia Bieg_21km
165. Grzegorzewski Marcin 1977 2002 NW_10km
166. Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_10km
167. Grześkowiak Krzysztof 1989 Narodowy Bank Polski Bieg_10km
168. Grześkowiak Paweł 1981 każmierz Bieg_10km
169. Gucka Anna 1982 Chyby Bieg_10km
170. Gucki Adam 1981 Chyby Bieg_10km
171. Gulik Marcin 1987 Victoria Miały Bieg_10km
172. Gumna Barbara 1980 Szamotuły NW_10km
173. Hadrych Anna 1984 Kazmierz Bieg_10km
174. Hala Krzysztof 1974 1974 Bieg_21km
175. Hamrol Małgorzata 1972 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
176. Handke Jacek 1964 Blue Jack Team NW_10km
177. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Bieg_21km
178. Heliasz Marzanna 1974 GIPS-BUD NW_10km
179. Hoffman Paweł 1985 Ptkwo Bieg_10km
180. Hosała Paweł 1970 Kaźmierz Bieg_10km
181. Hryszkiewicz Andrzej 1987 Poznań Bieg_21km
182. Hynek Anna 1963 Bytyń NW_10km
183. Jackowska Danuta 1980 Kokoszczyn Bieg_10km
184. Jagiełło Albert 1990 Decathlon SWADZIM Bieg_21km
185. Jakobsze Paulina 1987 KU AZS UAM Poznań Football Bieg_10km
186. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz Bieg_10km
187. Jakubowski Tomasz 1976 WITL Bieg_21km
188. Janowicz Robert 1969 Nowa Wieś Bieg_21km
189. Janowicz Violetta 1969 Nowa Wieś Bieg_10km
190. Janowska Olga 1988 SAPALA RUNNING TEAM Bieg_10km
191. Januszczak Elzbieta 1973 sportowy kazmierz Bieg_21km
192. Januszczak Karolina 1978 Poznań Bieg_10km
193. Jaraszkiewicz Hanna 1986 Świat Biegacza Fehlau Run Team Bieg_21km
194. Jaraszkiewicz Wojtek 1984 Biegnę po rower :) Bieg_21km
195. Jaroni Tomasz Marcin 1977 handex poznań Bieg_21km
196. Jaroniec Małgorzata 1985 Bubu Team Bieg_10km
197. Jasińska Natalia 1971 FORMATIQ RUN NW_10km
198. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN Bieg_21km
199. Jaśniewicz Mateusz 1987 Swarzędz Bieg_21km
200. Jaworska Magdalena 1977 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE/ Team KGB Bieg_21km
201. Jena Jadwiga 1958 1958 NW_10km
202. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg_10km
203. Jędra Andrzej 1973 Złotniki Bieg_10km
204. Jędraszyk Ryszard 1987 Góra Bieg_10km
205. Jordan Robert 1974 Tarnowo Podgórne Biega Bieg_10km
206. Jóźwiak Piotr 1973 Kościan Bieg_21km
207. Judek Janusz 1982 Radzyny Bieg_10km
208. Junczyk Ewelina 1992 Ironramengirl Bieg_10km
209. Jurkowski Radek 1986 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_21km
210. Kacprzak Teresa 1951 Kobiety biegają NW_10km
211. Kacprzak Zbigniew 1951 Kobiety biegają NW_10km
212. Kaczmarek Bartosz 1982 JSPA Bieg_10km
213. Kaczmarek Jagoda 1994 Kaźmierz Bieg_10km
214. Kaczmarek Krzysztof 1996 Kazmierz Bieg_21km
215. Kaczmarek Mikołaj 1993 Ice Crows Team Bieg_10km
216. Kaczmarek Tymon 1980 parkrun Dąbrówka Bieg_21km
217. Kaczor Marcin 1975 ADJ Bieg_21km
218. Kandulski Jakub 1980 kuce z bronksu Bieg_21km
219. Kaniewska Maria 1980 - Bieg_10km
220. Karkowska Agnieszka 1973 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
221. Kasperczak Łukasz 1990 Poznań Bieg_21km
222. Kasperski Artur 1979 Polonia Środa/ Goggle PAE Team Bieg_21km
223. Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci Bieg_21km
224. Kasprzak BogusŁaw 1961 Poznań Bieg_21km
225. Kasprzyk Justyna 1995 Kiekrz Bieg_10km
226. Kasprzyk Rafał 1974 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
227. Kaźmierczak Mikołaj 1978 Szczytniki Bieg_21km
228. Kąkolewska Elżbieta 1973 Młodasko Bieg_21km
229. Kędziora Marzena 1964 Kaźmierz NW_10km
230. Kierończyk Agata 1974 Poznań Bieg_10km
231. Kierończyk Jakub 1972 Poznań Bieg_10km
232. Kiśluk Angelika 1976 Aecom Bieg_10km
233. Kiśluk Maciej 1977 AF Infrastructure Polska Bieg_10km
234. Klejbuk Krzysztof 1978 pniewy Bieg_21km
235. Klimasek Przemek 1981 Maratończyk Poznań Bieg_10km
236. Klimczyk Roman 1973 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg_10km
237. Klisowski Grzegorz 1980 Polonia Środa Bieg_10km
238. Kluczyński Bogusław 1953 Ścieżki biegowe Olimpia Poznań Bieg_10km
239. Kluczyński Remigiusz 1966 Sekcja Biegowa z Pamiątkowa Bieg_10km
240. Kłosińska Milena 1985 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
241. Kłosiński Marcin 1983 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
242. Kmiecik Bartosz 1977 Plewiska Bieg_10km
243. Koch Antoni 1961 Śrem Bieg_21km
244. Kochnowicz Daniel 1974 Lusowo Bieg_10km
245. Koczorowska Monika 1980 k.s sokół gąsawa NW_10km
246. Koczorowska Patrycja 2005 k.s sokół gąsawa NW_10km
247. Koczorowski Kacper 2007 k.s sokół gąsawa NW_10km
248. Koczorowski Roman 1980 k.s sokół gąsawa NW_10km
249. Kodur Anita 1983 Grażynki OCR Bieg_10km
250. Komin-Nowak Katarzyna 1981 Obrzycko NW_10km
251. Konieczny Bartłomiej 1984 Gaj Wielki NW_10km
252. Kopytek Jakub 1985 Czapury Bieg_21km
253. Kordylasińska Justyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
254. Korek Piotr 1983 GIPS-BUD Bieg_10km
255. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań Bieg_21km
256. Koryl Jacek 1978 Osielsko Bieg_21km
257. Kosicki Piotr 1971 Rumianek Bieg_21km
258. Kosiński Paweł 1979 Poznań Bieg_21km
259. Kosiorek Darek 1967 Poznań Bieg_21km
260. Kossowski Mariusz 1974 Piątkowo na Biegowo Bieg_21km
261. Kostera Agnieszka 1989 Kaźmierz Bieg_10km
262. Kostera Malwina 1989 Witkowice Bieg_10km
263. Kostrom Anna 1998 Wataha Bieg_10km
264. Kostrzyńska Ewa 1974 KB Szamotuły Bieg_10km
265. Kotliński Tomasz 1968 Klub Biegacza Szamotuły Bieg_10km
266. Kowalczyk Anna 1989 Hochland Bieg_21km
267. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice Bieg_21km
268. Kozikowski Krzysztof 1978 KB Szamotuły Bieg_10km
269. Kozioł-Jaworska Agata 1976 Sportowo Bytyń NW_10km
270. Krawczyk Katarzyna 1983 KB Szamotuły Bieg_10km
271. Krawczyk Natalia 1996 Bieg dla Marcina Bieg_10km
272. Krupa Piotr 1973 PCH_RUN Bieg_21km
273. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa Bieg_10km
274. Krysztofial Krystian 2002 Obrzycko Bieg_10km
275. Kryzan Artur 1985 DECATHLON SWADZIM Bieg_10km
276. Krzemiński Łukasz 1977 Oboe&Harp Team Bieg_10km
277. Krzewina Mateusz 1991 Home of Body Bieg_10km
278. Krzysztofik Monika 1981 Szamotuly Bieg_10km
279. Krzyżan Angelika 1994 Góra Bieg_10km
280. Krzyżanowski Jacek 1967 Rozbiegana Marzenka Bieg_10km
281. Kubacki Michał 1994 Radzyny Bieg_10km
282. Kubiak Henryka 1973 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
283. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl Bieg_21km
284. Kudlińska Marlena 1987 Bukowski Klub Biegacza Bieg_21km
285. Kujaszewska Monika 1979 Zielone Radzyny NW_10km
286. Kujawa Magdalena 1981 Sportowy Kaźmierz / Grażka Team Bieg_21km
287. Kukla Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Bieg_21km
288. Kukotko Rafał 1974 Lubuszanin Drezdenko Bieg_21km
289. Kukuła Szymon 1994 Oborniki Bieg_21km
290. Kulczyński Krzysztof 1988 Bieg dla Marcina Bieg_10km
291. Kulka Maciej 1963 Drużyna Szpiku/Face Nordic Walking Team NW_10km
292. Kulon Arkadiusz 1973 Radzyny Team Bieg_10km
293. Kunysz Monika 1982 Kokoszczyn Bieg_10km
294. Kurka Adam 1982 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
295. Kurka Katarzyna 1982 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
296. Kurka Wiktoria 2008 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
297. Kuśnierz Magdalena 2001 Kaźmierz Bieg_10km
298. Kuśnierz Paweł 1987 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
299. Kuźniak Justyna 1976 KB Szamotuły Bieg_10km
300. Kwasiuk Karolina 1991 Decathlon Swadzim Bieg_10km
301. Kwasiuk Wojciech 1989 Decathlon Swadzim Bieg_10km
302. Kwaśny Przemysław 1978 Ostroróg Bieg_10km
303. Kwiatkowski Michał 1986 UKS Atlas Bieg_10km
304. Kwinta Marcin 1980 KB Szamotuły Bieg_21km
305. Lesicka Elżbieta 1984 Ciacha i Czapy Bieg_10km
306. Leśniczak Artur 1989 Achilles Tendon Rupture Group Bieg_10km
307. Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie Bieg_21km
308. Lewandowski Mikołaj 1981 AF Infrastructure Polska Bieg_10km
309. Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie Bieg_21km
310. Lewicka Magdalena 1983 Obornicki Klub Lekkoatletyczny Bieg_21km
311. Lewicka-Deutsch Agnieszka 1980 Wronki NW_10km
312. Lisewska Anna 1977 Lusówko Bieg_21km
313. Litwiniuk Jan 1980 Wrocław Bieg_21km
314. Loba Kamil 1983 Dopiewo Bieg_10km
315. Louw Katarzyna 1983 Kaźmierz Bieg_10km
316. Louw Nicolaas 1982 Kaźmierz Bieg_10km
317. Lubojańska Dominika 1985 Chwiałkowski Team NW_10km
318. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Bieg_10km
319. Łabojewski Michał 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
320. Łapajczyk Artur 1995 DECATHLON SWADZIM Bieg_10km
321. Ławicki Marcin 1979 Poznań Bieg_21km
322. Łazowski Adrian 1990 MM TEAM/SKS Oborniki Bieg_10km
323. ŁĄczyŃski Henryk 1951 AKS AMATOR Bieg_10km
324. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły Bieg_10km
325. Łuczak Andrzej 1992 Poznań Bieg_21km
326. Łuczak Jakub 1994 Brygada Rumcajsa Rojbera Bieg_21km
327. Łuczak Tomasz 1969 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_21km
328. Łukaszczyk Krzysztof 1979 1979 Bieg_10km
329. Łukaszewski Piotr 1989 Szóste piętro Bieg_21km
330. Łysiak Kasia 1985 Dąbrówka Bieg_21km
331. Maciejewski Krzysztof 1971 WRONKI Bieg_10km
332. Maciejewski Mariusz 1972 #Santander Runners Team Bieg_10km
333. Maćkowiak Adrian 1987 Anonimowi biegacze Bieg_21km
334. Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze Bieg_10km
335. Maćkowiak Sławomir 1979 SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg_21km
336. Madajczak Krzysztof 1992 Poznań Bieg_10km
337. Magdziarek Bogumiła 1970 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
338. Majdak Małgorzata 1978 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
339. Makieła Katarzyna 1976 Poznań Bieg_10km
340. Malchenko Maksym 1991 Poznan Bieg_10km
341. Małkowski Jacek 1973 Gniezno Bieg_10km
342. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki Bieg_21km
343. Mańka Małgorzata 1992 Kaźmierz Bieg_10km
344. Mańka Mateusz 1987 Kaźmierz Bieg_10km
345. Mańkowska Monika 1981 Bieg dla Marcina Bieg_10km
346. Marciniak Joanna 1979 Helios Czempiń Team Bieg_21km
347. Marcinkowska Anita 1983 Luboń Bieg_21km
348. Marszałkiewicz Anna 1982 Poznań Bieg_21km
349. Marzantowicz Karol 1991 Paczkowo Bieg_10km
350. Maszewska Agata 1985 Warszawa Bieg_21km
351. Maślanko Michał 1985 1985 Bieg_10km
352. Matelski Karol 1978 Rokietnica Biega Bieg_21km
353. Mateusiak Małgorzata 1979 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_21km
354. Matuszczak Michał 1982 1982 Bieg_21km
355. Matuszek Tomasz 1979 Pawłowice Bieg_10km
356. May Edyta 1976 Ceradz Kościelny Bieg_10km
357. May Radosław 1975 Ceradz Kościelny Bieg_21km
358. Mazankiewicz Beata 1976 Kaźmierz Bieg_10km
359. Mazankiewicz Krzysztof 1974 Kaźmierz Bieg_10km
360. Mazur Anna 1987 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
361. Mazurek Maria 1987 Komorniki Bieg_21km
362. Mazurek Paweł 1968 Tri PM Bieg_21km
363. Meisnarowski Adam 1959 Yoda Bieg_10km
364. Mendel Andrzej 1977 Pędzące AmperY Bieg_21km
365. Michalak Jakub 1993 Night Runners Bieg_21km
366. Michalak SŁawek 1967 NIGHT RUNNERS Bieg_21km
367. Miedziak Przemysław 1988 Poznań Bieg_21km
368. Mięsiak Piotr 1991 Vitalife Poznań Bieg_10km
369. Mikołajczak Michał 1994 Bieg dla Marcina Bieg_10km
370. Mikołajczak ł Przemysław 1977 Poznań Bieg_10km
371. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Bieg_21km
372. Mikuć Cezary 1984 Poznań Bieg_10km
373. Misiuda Sebastian 1981 Poznań Bieg_10km
374. Miś Malwina 1994 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
375. Młodzikowski Marcin 1977 Słynni Kenijczycy Bieg_21km
376. Mojzykiewicz Łukasz 1982 Poznań Bieg_10km
377. Molińska Marta 1996 AF Infrastructure Polska NW_10km
378. Mroczek Konrad 1980 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
379. Mroczek Marta 1981 Hochland Bieg_21km
380. Musielski Dominik 1995 Kaźmierz Bieg_10km
381. Musielski Sebastian 1998 Kaźmierz Bieg_10km
382. Muszyńska Agnieszka 1994 Bieg dla Marcina Bieg_10km
383. Muszyńska Anna 1993 Bieg dla Marcina Bieg_10km
384. Nadobnik Bartek 2005 SPORTOWY Kaźmierz Bieg_10km
385. Nadobnik Beata 1972 SPORTOWY Kaźmierz Bieg_10km
386. Nadobnik Edward 1972 SPORTOWY Kaźmierz Bieg_10km
387. Napierała Paweł 1997 Kaźmierz Bieg_10km
388. Nawrocka Lidia 1971 NW Konarzewo NW_10km
389. Nawrot Karol 1987 Sady Bieg_21km
390. Nawrot Krzysztof 1973 Młodasko Bieg_10km
391. Nawrot Radek 1982 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
392. Nettmann Mateusz 1979 AF Infrastructure Polska Bieg_21km
393. Neumann Remigiusz 1968 Wrocław Bieg_10km
394. Niedzielska Monika 1981 Poznań Bieg_10km
395. Niedźwiecki Michał 1983 Złotniki Bieg_21km
396. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Bieg_21km
397. Nippold Tomasz 1991 Luboń PANY Bieg_10km
398. Nitschke Arkadiusz 1976 Chomęcice Bieg_21km
399. Nitschke Zuzanna 2003 Chomęcice Bieg_10km
400. Nosek Maciej 1990 NoskiTeam Bieg_21km
401. Nosek Zuzann 1988 NoskiTeam Bieg_21km
402. Nowacka Agnieszka 1990 Funfit Bieg_21km
403. Nowacki Damian 1985 Funfit Bieg_21km
404. Nowaczyk Agata 1987 Komorniki Bieg_21km
405. Nowak Alicja 1970 Wronki NW_10km
406. Nowak Andrzej 1968 Kęsy Team Bieg_21km
407. Nowak Katarzyna 1986 Kaźmierz NW_10km
408. Nowak Marcin 1977 Obrzycko NW_10km
409. Nowak Marek 1994 Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań Bieg_21km
410. Nowak Michał 1990 Perschmann Running Team Bieg_21km
411. Nowak Piotr 1967 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
412. Nowak Sylweriusz 1972 Wronki Bieg_10km
413. Nowak Sylwia 1998 DECATHLON SWADZIM Bieg_10km
414. Nowak Wojtek 1975 explorador Bieg_21km
415. Nowakowska Joanna 1985 Kijkarze Kaźmierz NW_10km
416. Nowakowska Marta 1985 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
417. Nowicka Agnieszka 1987 Oborniki Bieg_10km
418. Nowicka Anna 1961 Dolne Pole NW_10km
419. Nowicka Natalia 1994 Bieg dla Marcina Bieg_10km
420. Nowierski Jan 1964 Wronki Bieg_10km
421. Nusbaum Piotr 1977 Pędzące AmperY Bieg_21km
422. Obiegała Beata 1965 Kaźmierz NW_10km
423. Obst Marta 1998 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
424. Odwrot Sylwia 1980 WATAHA Bieg_10km
425. Olech Tomssz 1989 Ostroróg Bieg_10km
426. Olejniczak Łukasz 1988 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
427. Olejniczak Paweł 1986 Rokietnica Bieg_21km
428. Olejniczak Przemysław 1985 Szamotuły Boxing Team Bieg_10km
429. Orzechowska MaŁgorzata 1978 KAŹMIERZ Bieg_10km
430. Orzechowski Grzegorz 1976 KAŹMIERZ Bieg_10km
431. Osses Adam 1977 Myśmy Szliśmy Super Dream Team Bieg_21km
432. Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków Bieg_10km
433. Ozimek Jacek 1961 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_21km
434. Ozimek-Madej Milena 1984 Kaźmierz Bieg_10km
435. Pachla Jacek 1971 KB Szamotuły Bieg_21km
436. Pakulska Magdalena 1976 Piątkowo na Biegowo Bieg_21km
437. Pastuch Tomasz 1982 Poznań Bieg_21km
438. Paszkiewicz Julia 1987 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Bieg_10km
439. Pawlak Kamila 1973 Poznań NW_10km
440. Pawlak Paulina 1990 Copy Master NW_10km
441. Pawlak Sławomir 1970 Poznań Bieg_10km
442. Pawłowska Violetta 1971 Poznań Bieg_10km
443. Pawłowski Robert 1977 Vege Runners Bieg_21km
444. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko Bieg_21km
445. Pażucha Wojciech 1977 Acid Maniaxxx Bieg_21km
446. Perz Dariusz 1986 Szczuczyn Bieg_10km
447. Peterek Anna 1990 Posnania Poznań Bieg_10km
448. Piaskowski Artur 1990 Opalenica Bieg_21km
449. Pichal Agnieszka 1975 Dopiewo Bieg_10km
450. Pichal Tomasz 1972 Dopiewo Bieg_10km
451. Piechalak Jacek 1969 Kuna Kowanówko Bieg_21km
452. Piechocki Marcin 1973 Poznań Bieg_10km
453. Piechocki Marcin 1985 Kaźmierz Bieg_10km
454. Piechocki Piotr 2005 Poznań Bieg_10km
455. Pietrzak Damian 1998 Gorszewice Bieg_10km
456. Pięta Dawid 1984 amabilis feles Bieg_10km
457. Pigła Maja 1982 SPORTOWY KAŹMIERZ Bieg_21km
458. Pigła Michał 1981 #sportowykazmierz Bieg_21km
459. Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki Bieg_10km
460. Pilc Monika 1975 Dres i Laczki Bieg_10km
461. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Bieg_10km
462. Piwko Paweł 1982 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_21km
463. Plewa Natalia 1982 Krav Maga Oborniki Bieg_21km
464. Pociecha Dariusz 1970 MAA Bieg_10km
465. Podsadny Bartosz 1984 Poznań Bieg_21km
466. Podwójci Michał 1981 #BIEGAMZESLAWKIEM Bieg_10km
467. Polińska Magdalena 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
468. Poliński Tomasz 1977 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
469. Polowczyk Krystian 1976 Kiedyś CZEMPIŃ-dziś Kaźmierz Bieg_10km
470. Połczyński Maciej 1981 ELEKTRA PLUS Bieg_21km
471. Potocka Magdalena 1978 Ceradz Kościelny Bieg_10km
472. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo Bieg_21km
473. Proszyk Danuta 1971 KB Szamotuły Bieg_10km
474. Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica Bieg_10km
475. Pruska-Kędzior Anna 1948 Face Nordic Walking Team NW_10km
476. Prysiażna Małgorzata 1982 AF Infrastructure Polska NW_10km
477. Prysiażny Wojciech 1981 KEBAB FC Bieg_21km
478. Przybylak Mariusz 1986 Poznań Bieg_21km
479. Przybylak Weronika 1986 Poznań Bieg_10km
480. Przybylska Karolina 1988 Orlen Running Team Bieg_10km
481. Przybylski Mateusz 1979 Kaźmierz Bieg_10km
482. Przybylski Tomasz 1974 Poznań Bieg_10km
483. Przybyło Damian 1978 DNLMK Bieg_21km
484. Przybysz Bartosz 1990 JESTEM OD ROMANA ;) Bieg_21km
485. Radaj Adrian 1982 Pólko Bieg_10km
486. Rajmann Przemysław 1982 Poznań Bieg_21km
487. Ratajczak Anna 1984 Sportowy Kaźmierz NW_10km
488. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań Bieg_21km
489. Rerus Alicja 2002 Bytyń Bieg_10km
490. Rogowski Mateusz 1991 ENEA - Biegamy, Zbieramy, Pomagamy Bieg_10km
491. Rogoziński Adam 1989 Poznań Bieg_10km
492. Rojewska Agnieszka 1987 AKTYWNIE W PNIEWACH Bieg_10km
493. Rojewski Błażej 1985 Aktywnie w Pniewach Bieg_21km
494. Rosłonkiewicz Rafał 1986 Bieg dla Marcina Bieg_10km
495. Roszak Bartosz 1983 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
496. Roszak-Surków Sylwia 1977 muay running team Bieg_21km
497. Roszyk Paweł 1981 Poznań Bieg_10km
498. Różewicz Magdalena 1975 Kaźmierz NW_10km
499. Różycki Jarosław 1973 Obornicki Klub Lekkoatletyczny Bieg_21km
500. Ruks Przemysław 1988 Dziki Dzik Bieg_21km
501. Ruks-Wojtkowiak Magdalena 1984 Miękowo Bieg_10km
502. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz Bieg_21km
503. Rutkowska Izabela 1978 Kaźmierz Bieg_10km
504. Rutkowska Sandra 2002 Kaźmierz Bieg_10km
505. Rutkowska Tomasz 1973 Kaźmierz Bieg_10km
506. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina Bieg_21km
507. Rybczonek Justyna 1983 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_21km
508. Rybczonek Łukasz 1981 FITELIO Bieg_10km
509. Rychczynski Tomasz 1989 Ostroróg Bieg_10km
510. Rzeczkowski Paweł 1984 Rokietnica Bieg_10km
511. Rzepecki Artur 1979 4Fiter Bieg_21km
512. Sadowska Alicja 1980 Consdata Bieg_21km
513. Sadowski Dariusz 1978 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
514. Sak Jarosław 1964 Kaźmierz Bieg_10km
515. Sak Małgosia 1991 MM_TEAM Bieg_10km
516. Salamenta Justyna 1981 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
517. Salamenta Tomasz 1979 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
518. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_10km
519. Samardakiewicz Ewa 1986 Poznań Bieg_21km
520. Sammler Mateusz 1977 Drużyna Szpiku Bieg_10km
521. Sapalski Arkadiusz 1976 SŁYNNI KENIJCZYCY Bieg_21km
522. Sapała Jacek 1992 SAPALA RUNNING TEAM Bieg_10km
523. Sapała Katarzyna 1995 SAPALA RUNNING TEAM Bieg_10km
524. Sawicz Kinga 1984 Skórzewo Bieg_21km
525. Schulz Radek 1971 3:33 Team Bieg_21km
526. Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny Bieg_10km
527. Sekula Andrzej 1982 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
528. Serednicka-Misch Agnieszka 1978 Radzyny Bieg_10km
529. Sikorska Kalina 1973 1973 Bieg_10km
530. Siłacz Paweł 1977 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
531. Sioma Konrad 1993 Rokietnica Biega Bieg_21km
532. Siuda Magdalena 1978 Drwęsa Bieg_10km
533. Siuda Tomasz 1975 Drwęsa Bieg_10km
534. Skibińska Małgorzata 1972 Radzyny Bieg_10km
535. Skitek Grzegorz 1961 OSKSKITOL Bieg_10km
536. Skoczylas Marta 1976 Poznań Bieg_21km
537. Skornowicz Agnieszka 1971 Sportowy Kaźmierz/ Brygada Rumcajsa Rojbera Bieg_10km
538. Skornowicz Paweł 1971 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
539. Skowrońska Anna 1978 Obrzycko Bieg_10km
540. Skórnicki Maciej 1996 SqooraTraining Bieg_10km
541. Skrętkowski Konrad 1997 OlimpiadySpecjalne Bieg_10km
542. Skrzypek Andrzej 1969 biegam bo chcę Bieg_10km
543. Skrzypek Beata 1978 Hochland 25 lat Bieg_10km
544. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl Bieg_10km
545. Słomiński Artur 1984 6 batalion dowodzenia sił powietrznych Bieg_10km
546. Snela Tomasz 1983 Zalasewo Bieg_10km
547. Sobczyński Michał 1980 Dynamit Bieg_10km
548. Sobierajewicz Katarzyna 1984 Walenie z San Escobar Bieg_10km
549. Soja Marta 1983 Czapury Bieg_21km
550. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW Bieg_21km
551. Sopata Patryk 1995 Nadleśnictwo Rokita Bieg_10km
552. Sójka Kamil 1989 Gądki Bieg_10km
553. Sówka Waldemar 1969 Landsklep.pl Bieg_10km
554. Spychała Agnieszka 1984 szamotuły Bieg_10km
555. Spychała Maciej 1974 Wroniecki Klub Biegacza Bieg_21km
556. Sroka Dominik 2000 Kępa Bieg_10km
557. Stachowiak Piotr 1971 Poznań Bieg_21km
558. Stanisławiak Bożena 1974 Kaźmierz NW_10km
559. Stanisławska Wiktoria 2000 Szamotuły Bieg_10km
560. Stańczak Piotr 1982 Czerwonak Biega Bieg_21km
561. Stasiak Marta 1990 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
562. Stasik Milena 1976 KAŹMIERZ NW_10km
563. Stawicki Paweł 1951 Ścieżki biegowe Olimpia Poznań Bieg_10km
564. Stefański Bartosz 1991 Kaźmierz Bieg_10km
565. Strojny Łukasz 1975 Suchy Las Bieg_21km
566. Stryjakowski Marek 1951 BULA TEAM Bieg_10km
567. Strzelczyk Mateusz 1980 RS Architektura Bieg_10km
568. Strzelecka Antonina 2006 Sailing Team Ferajna NW_10km
569. Strzelecka Małgorzata 1972 Sailing Team Ferajna NW_10km
570. Strzelecki Sebastian "kaszana" 1973 Sailing Team Ferajna NW_10km
571. Styk Aleksander 2004 Kaźmierz Bieg_10km
572. Stypińska Joanna 1991 Bieg dla Marcina Bieg_10km
573. Subsar Aleksandra 2005 Sękowo Bieg_10km
574. Subsar Daria 1981 Sękowo NW_10km
575. Suchacki Michał 1989 Tarnowo Podgórne Bieg_21km
576. Suchecka-Bembnista Joanna 1973 Kobiety w biegu Bieg_21km
577. Surków Adrian 1982 parkrun Jezioro Swarzędzkie Bieg_21km
578. Szafer Monika 1979 Kaźmierz NW_10km
579. Szambelan Tomasz 1969 Kaźmierz-Zatorze Bieg_10km
580. Szambelańczyk Maciej 1978 Lusówko Bieg_21km
581. Szczerba Ewa 1979 Owinska NW_10km
582. Szczerbińska Barbara 1956 Gryfino NW_10km
583. Szczygieł Daniel 1997 Poznań Bieg_10km
584. Szelerski Krzysztof 1982 Zielone Radzyny Bieg_10km
585. Szkudlarek Krzysztof 1983 Kaźmierz Wlkp. Bieg_10km
586. Szmaja Zbigniew 1967 Gryfino Bieg_10km
587. Szukała Patrycja 1996 Bieg dla Marcina Bieg_10km
588. Szukała Piotr 1971 DRUŻYNA SZPIKU Bieg_21km
589. Szulc Małgorzata 1986 Hochland 25 lat w Polsce Bieg_10km
590. Szulc Rafał 1986 Dąbrówka Bieg_10km
591. Szwajkowski MichaŁ 1981 STĘSZEW Bieg_21km
592. Szymaniak-Turek Malwina 1987 chaos Kaźmierz Bieg_10km
593. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają Bieg_21km
594. Szymański Michał 1955 indywidualnie Bieg_21km
595. Szymański Paweł 1984 team wolni biegacze Bieg_10km
596. Szymański Robert 1974 T3 Bieg_21km
597. Szymczak Jacek 1973 KB Gmina Czarnków Bieg_10km
598. Szymczak Magdalena 1986 Kaźmierz Bieg_10km
599. Szymczak Mateusz 1989 Bieg dla Marcina Bieg_10km
600. Szyngiel Grzegorz 1987 Rodzinka.pl on tour Bieg_10km
601. Ślósarek Tomasz 1985 GKS Tarnovia Bieg_10km
602. Śmiglak Kasia 1989 Szamotuły Bieg_10km
603. Śmiglak Łukasz 1984 Szamotuły Bieg_10km
604. Środecka Monika 1977 Zielone Radzyny NW_10km
605. Tadeusz Krzysztof 1990 Wolsztyn Bieg_21km
606. Tafelski Mateusz 1989 Kaźmierz Bieg_21km
607. Tarnowski Marcin 1979 1979 Bieg_10km
608. Terlecka Justyna 1982 Poznań Bieg_10km
609. Tomaszewski Grzegorz 1978 parkrun Poznań Bieg_21km
610. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań Bieg_10km
611. Tomczak Dorota 1979 Kaźmierz Bieg_21km
612. Tomczak Łukasz 1977 Kaźmierz Bieg_21km
613. Tomikowska Hanna 1983 Kaźmierz NW_10km
614. Trejda Maciej 1977 Plewiska Bieg_10km
615. Trojanowska Sandra 1991 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Bieg_10km
616. Trojanowski Tomasz 1990 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW Bieg_10km
617. Turek Tomasz 1984 chaos Kaźmierz Bieg_10km
618. Ulatowski Patrycjusz 1988 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
619. Urban Łukasz 1980 Spodenki Nisko Opuszczone Bieg_21km
620. Urbaniak Monika 1986 Oborniki Bieg_10km
621. Urlewicz Marek 1950 Kaźmierz NW_10km
622. Uzarewicz Robert 1975 FinMan Bieg_21km
623. Wachowiak Ewa 1979 Mrowino Bieg_10km
624. Wachowiak Karol 1984 Kibole w Biegu Sekcja Kaźmierz Bieg_10km
625. Walczak 77060601452 1977 Night Runners Bieg_21km
626. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ Bieg_21km
627. Walczak Marcin 1976 Dąbrówka-Dopiewo Bieg_10km
628. Walter Piotr 1977 biegam bo lubie Bieg_21km
629. Warchulski Tomasz 1976 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych Bieg_10km
630. Warzycha Martyna 1990 Enea Biegamy Zbieramy Pomagamy Bieg_10km
631. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz Bieg_21km
632. Wasielewski Tomasz 1978 Poznan Bieg_21km
633. Waszak Adrian 1995 Lubasz Bieg_21km
634. Waszkowiak Anna 1979 RADZYNY Bieg_10km
635. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań Bieg_21km
636. Weinert Artur 1982 Runner's Power Bieg_21km
637. Wełniak Maria 1981 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
638. Wencel Jarek 1979 eXplorador Bieg_21km
639. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka Bieg_21km
640. Wiciak Magdalena 1981 Radzyny NW_10km
641. Wieczorek Adam 1982 AF Infrastructure Polska Bieg_10km
642. Wieczorek Agnieszka 1985 Mrowino Bieg_10km
643. Wielgosz Karolina 1986 Kaźmierz NW_10km
644. Wika Jacek 1979 Wronki Bieg_21km
645. Winiecka Magdalena 1994 1994 Bieg_10km
646. Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins Bieg_10km
647. Witomski Sebastian 1989 1989 Bieg_21km
648. Witt Krzysztof 1987 Radzyny Bieg_21km
649. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team Bieg_21km
650. Wodkowski Bartosz 1986 Poznań Bieg_10km
651. Wojciechowska Helena 1982 night runners Bieg_21km
652. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań Bieg_10km
653. Wojtan Robert 1977 Poznań Bieg_10km
654. Wojtaś Katarzyna 1973 Kaźmierz NW_10km
655. Wojtkowiak Marcin 1982 Miękowo Bieg_10km
656. Wolny Michał 1998 Kiączyn Bieg_10km
657. Woronowicz Marysia 1979 Piła Bieg_10km
658. Woronowicz Przemysław 1983 Piła Bieg_21km
659. Wosik Przemysław 1976 JKBH Bieg_21km
660. Wozniak Daria 1995 Sportowy Kaźmierz Bieg_10km
661. Woźna Katarzyna 1982 Sportowy Kaźmierz NW_10km
662. Woźniak Błażej 1987 Sportowy Kaźmierz Bieg_21km
663. Woźniak Mikołaj 1987 Wodne niebo Morsy Ostroróg Bieg_10km
664. Woźniak Piotr 1987 Chlewiska Bieg_10km
665. Woźniak Rafał 1977 Poznań Bieg_21km
666. Wójt- Marciniak Katarzyna 1978 Kaźmierz Bieg_10km
667. Wróblewska Katarzyna 1976 Sportowo Bytyń NW_10km
668. Wróblewski Paweł 1976 KB Maniac Poznań/Charty Chartowo Bieg_21km
669. Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś Bieg_10km
670. Zadrożna Magdalena 1978 Wałcz Bieg_10km
671. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz Bieg_21km
672. Zagórski Maciej 1978 Kaźmierz Bieg_10km
673. Zagórski Marcin 1973 AIRPOL Bieg_10km
674. Zakrzewski Zbigniew 1981 Tarnowskie Termy Bieg_10km
675. Zaleszczak Renata 1970 KB Szamotuły Bieg_10km
676. Zaraś Alicja 1977 Szamotuły Bieg_10km
677. Zataj Igor 1980 KB Maniac/Charty Chartowo Bieg_21km
678. Zielińska Joanna 1975 Sportowy Kaźmierz NW_10km
679. Zielonka Mariusz 1970 CSWLąd Poznań Bieg_21km
680. Ziemniewska Karolina 1977 Euro Biuro Bieg_10km
681. Ziemniewska Ola 2006 Kaźmierz Bieg_10km
682. Zimny Rafał 1969 WKB Wronki Bieg_10km
683. Ziołek Kinga 1986 Kaźmierz NW_10km
684. Zioło Ewa 1984 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
685. Zioło Krzysztof 1981 Tarnowo Podgórne Bieg_10km
686. Ziółkowska-Strzelczyk Monika 1976 RS Architektura Bieg_10km
687. Żabko Jaroslaw 1966 Drużyna Szpiku Bieg_21km
688. Żołdak Przemysław 1977 Piątkowo na Biegowo Bieg_21km
689. Żywalewska-Koryl Danuta 1968 Kaźmierz Bieg_10km