Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2017

Poznań 23.06.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 360


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 zubiro.com pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
2. Adamczewski Aleksander 2010 Poznan pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
3. Adamczyk Martyna 2006 Sp 1 Plewiska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
4. Alves-¦wi±tkowski Tymon 2007 SP 14/ KS Warta pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
5. Andruszkiewicz Borys 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
6. Andrzejewski Nikodem 2014 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
7. Anioła Piotr 2012 Przedszkole 144 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
8. Bajer Mikołaj 2011 przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
9. Bajer Wiktoria 2008 SP2 w Puszczykowie pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
10. Bajerowicz Maksymilian 2005 KS WARTA POZNAŃ pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
11. Balcerkiewicz Jagoda 2010 SSP4 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
12. Bekier Aleksander 2011 SCIM pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
13. Bernat Olga 2009 PSS Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
14. Biedziak Alicja 2012 Ekoludki pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
15. Bieniek Szymon 2010 Posnania pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
16. Biskupski Nikodem 2010 SP 34 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
17. Bojdo Filip 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
18. Bojdo Mikołaj 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
19. Bokun Franek 2013 D±brówka pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
20. Bokun Nina 2015 D±brówka Junior 1
21. Borawski Filip 2009 Sp 2 Luboń pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
22. Borek Jan 2006 SP34/KB Maniac Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
23. Borek Tymoteusz 2009 SP34/KB Maniac Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
24. Borkowski Maksym 2009 Tulce pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
25. Brucka Julka 2006 SP 60 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
26. Brucki Kacper 2010 Foka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
27. Bruner Adrian 2007 Hazoki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
28. Bruner Kamil 2005 Hazoki pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
29. Bruner Sabian 2011 Przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
30. Buchacz Antoni 2007 FLEXIDEA pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
31. Budna Zosia 2008 Sp 14 poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
32. Budnik Aleksander 2013 Przedszkole Nr 110 "Wesoły Domek" pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
33. Budnik Leonard 2012 Przedszkole Nr 110 \"Wesoły Domek\" pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
34. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 poznan pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
35. Burzak Marcel 2009 Szkołda Podstawowa 21 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
36. Bu¶kiewicz Kacper 2007 Zespół Szkół w Tulcach pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
37. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 1
38. Chęcińska Hanna 2012 Przedszkole Kolumbus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
39. Chęciński Wojciech 2010 Sp71 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
40. Chmarzyńska Agata 2010 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
41. Chmarzyńska Justyna 2011 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
42. Chmarzyński Krzysztof 2007 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
43. Chojnacka Maja 2009 SSP nr 29 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
44. Chojnacki Adam 2012 przedszkole 127 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
45. Cie¶lewicz Filip 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
46. Cie¶lewicz Mateusz 2005 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
47. Czarnecka Lilianna 2012 Przedszkole 140 "Majsterklepka" pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
48. Czarnecka Mika 2014 Przedszkole Nasze Dzieci pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
49. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Junior 1
50. Dekowska Hanna 2009 W±growiec pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
51. Dembiński Oliwier 2005 Łejery pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
52. Dębicki Jakub 2012 Foka pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
53. Dębicki Kacper 2009 SP60 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
54. Dębowski Mikołaj 2005 SP 100 Warszawa/ UKS Białe Wilki Warszawa pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
55. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
56. Drzewiecka Amelia 2009 Run4Fun pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
57. Duda Julia 2009 Ofix.pl Bike Team pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
58. Dworniczak Sta¶ 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
59. Dyczkowski Jakub 2012 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
60. Dylewicz Zofia Magdalena 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
61. Dzilne Krzysztof 2006 Skórzewo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
62. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
63. Dzioba Joanna 2009 SP 8 Sopot pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
64. Dzioba Łukasz 2012 Przedszkole 8 Sopot pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
65. Dzioba Mateusz 2005 SP 8 Sopot pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
66. Fedoruk Adam 2010 UKS Copernicus pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
67. Fleiszar Maksym 2010 Wójtowicz TRI TEAM pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
68. Foltyńska Natasza 2006 KLAS Szpot Swarzędz pł‚ywanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
69. Foltyński Aleks 2007 Szkoła POdstawowa Nr 1 w Kórniku pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
70. Foltyński Bruno 2008 KLAS Szpot Swarzędz pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
71. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
72. Fornalik Laura 2014 4nalik Team pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
73. Fr±ckowiak Weronika 2011 Jeżyce Biegaj± pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
74. Gadziński Filip 2005 Granowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
75. Gajb Maria 2008 Gajowi pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
76. Galewski Bartosz 2009 SP1 w ¦remie pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
77. Gapinski Kacper 2005 SP2 W±growiec pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
78. Godzich Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 6 , Wrze¶nia pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
79. Goryczka Paweł 2011 Team Herbalife pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
80. GoĽdziewska Dorota 2009 sp 14 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
81. Górecki Wiktor 2010 Maratończyk pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
82. Górski Antoni 2005 SP1 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
83. Gray Gavin 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
84. Gray Sara 2007 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
85. Grupa Anna 2013 Mielno pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
86. Grupa Wojciech 2009 Mielno pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
87. Gurdziołek Alicja 2009 www.podrozekunaturze.pl pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
88. Guss Wiktor 2008 Mocni w gębie pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
89. Hadyński Witold 2010 SP 51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
90. Hałas Dominik 2008 TriNewbies pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
91. Hałas Marta 2005 TriNewbies pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
92. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
93. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
94. Hankiewicz Sonia 2010 CITYZEN_ SP51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
95. Hetman Aleksander 2014 Darnowo pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
96. Hibner Emilia 2012 TARNOWO PODGÓRNE pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
97. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
98. Hołubowicz Tomasz 2008 Gorzów Wlkp pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
99. Hyży Mikołaj 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
100. Idkowiak Maja 2008 Idmar Racing Team - Triathlon Division pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
101. Idkowiak Mikołaj 2010 Idmar Racing Team - Triathlon Division pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
102. Idzikowska Blanka 2007 Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
103. Idzikowska Ewa 2009 Suchy Las pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
104. Jabłoński Bartosz 2013 My TRI Team pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
105. Jabłoński Jakub 2007 My TRI Team pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
106. Janczak Maciej 2007 WKS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
107. Janicki Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
108. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
109. Janikowski Leon 2010 Sp14 / Warta Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
110. Jankowiak Antek 2010 CityZen Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
111. Jankowiak Wiktor 2007 CityZen Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
112. Janus Dawid 2009 star wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
113. Jarmuda Franek 2009 jarmudka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
114. Jarosz Emilia 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
115. Jasielski Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa 74 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
116. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
117. Jech Kacper 2005 SP w Suchym Lesie pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
118. Jedwabna Kinga 2008 Luboń pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
119. Judek Antek 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
120. Judek Igna¶ 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
121. Kaczmarek Michał 2008 Szkoła Podstawowa nr 61 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
122. Kaczmarek Przemysław 2009 SP Zalasewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
123. Kaczmarek Wiktoria 2013 Przedszkole nr 93 w Poznaniu pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
124. Kamińska Hanna 2012 Solum Tri Team pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
125. Kamiński Ryszard 2007 Solum Tri Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
126. Karolczak Zuzanna 2009 SP 17 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
127. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
128. Kawka Zuzanna 2007 KU AZS UAM Poznań/SP 19 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
129. KaĽmierczak Nela 2014 Przedszkole nr 69 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
130. KaĽmierczak Nina 2011 Przedszkole nr 69 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
131. Kitajczuk Mateusz 2005 PlusTiming Junior pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
132. Kitajczuk Mikołaj 2008 PlusTiming Junior pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
133. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
134. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
135. Kolasniewski Franciszek 2011 Spoleczna Czworka pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
136. Kolasniewski Jakub 2006 Spoleczna Czworka pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
137. Kołecki Filip 2006 FC Poznaniak Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
138. Kołodziej Zosia 2014 fat fox team junior pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
139. Koniecyniak Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
140. Koper Julia 2010 Szkoła Podstawowa nr 51 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
141. Koprowska Zuzanna 2006 SP 1 w Luboniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
142. Kotas Adam 2014 GREATMAN pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
143. Kotas Józef 2016 GREATMAN Junior 1
144. Kotlińska Hanna 2013 :) pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
145. Kotlińska Zofia 2008 :) pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
146. Kowalczyk Iga 2010 SP 11_Warszawa pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
147. Kowalewski Marcel 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
148. Kowalewski Oskar 2008 PSM Bydgoska pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
149. Kowalski Bartosz 2006 SP w Koziegłowach pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
150. Kowalski Mieszko 2012 przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
151. Kroczak Stanisław 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
152. Kruszona Cezary 2012 Deric Technik / Be Organic pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
153. Kruszona Hubert 2010 Deric Technik / Be Organic pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
154. Kru¶ Bartosz 2008 IV SP pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
155. Kru¶ Lena 2013 Przedszkole Jak u Mamy pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
156. Krzyżańska Pola 2009 BydgoszczTriathlonTeamJunior pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
157. Krzyżański Kacper 2007 BydgoszczTriathlonTeamJunior pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
158. Kubacka Julia 2005 Klub Pływacki Koziegłowy pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
159. Kubacka Laura 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
160. Kubiak Igor 2011 Przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
161. Kulik Kaja 2007 KULIK&KUREK pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
162. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
163. Kurczewski Mikolaj 2006 SP Kobylnica/Cityzen pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
164. Kurek Antoni 2010 Star wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
165. Kurek Franciszek 2012 Star wars pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
166. Legenza Zuzanna 2009 Podstawowa nr 3 Luboń pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
167. Ligmanowski Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
168. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho Team Triathlon/ ChampionMan pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
169. Listwoń Mikołaj 2007 GTS CITIUS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
170. Listwoń Tomasz 2005 GTS CITIUS pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
171. Lubczyński Stanisław 2007 Społeczna Jedynka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
172. Lubiński Jędrzej 2007 SP-59 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
173. Lusiak Szymon 2006 SP 82 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
174. Łacińska Maria 2009 Sp 90 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
175. Łaciński Tomasz 2007 Sp 90 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
176. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Junior 1
177. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w Gębie pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
178. Łubińska Lilianna 2009 Stęszew pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
179. Maćkowiak Dawid 2005 Swarzędz pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
180. Majcherek Pola 2015 Lollifox.com Junior 1
181. Majewska Zofia 2010 My TRI Team / Night Runners pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
182. Majewski Jan 2012 Przedszkole Tajemniczy ¦wiat Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
183. Makaroński Franciszek 2011 Wałcz pĹ‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
184. Marach Maria 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
185. Marach Mateusz 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
186. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
187. Matuszak Kacper 2006 SP Kobylnica pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
188. Matuszak Katarzyna 2008 SP Kobylnica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
189. Matyjasik Piotr 2007 SP. nr 54 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
190. Mazurs Tomas 2005 Riga, Latvia pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
191. Mejer Marek 2009 Suchary Suchy Las pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
192. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
193. Mejer Zuzanna 2005 SP Suchy Las - Drużyna Szpiku pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
194. Micker Mateusz 2007 Społeczna jedynka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
195. Miedziarek Dominik 2008 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
196. Miętkiewski Cyprian 2009 SP 77 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
197. Miętkiewski Maurycy 2013 Przedszkole Fistaszki pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
198. Mika Kajetan 2005 Warta Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
199. Mika Zuzanna 2011 Przedszkole 119 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
200. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Junior 1
201. Mikołajczak Maja 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
202. Mikołajczak Malwina 2006 Ks Warta Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
203. Mikołajczak Paweł 2008 SP nr 80 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
204. Mikołajczak Stanisław 2008 Unity Triathlon Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
205. Mitura Kacper 2012 Przedszkole Z innej Bajki w Komornikach pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
206. Młodzik Marysia 2014 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
207. Młodzik Zosia 2010 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
208. Modrowska Małgosia 2010 Podstawowa 25 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
209. Modrowski Łukasz 2012 Przedszkole 42 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
210. Modrzycka Tola 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
211. Modrzycki Hubert 2007 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
212. Molenda Arianna 2009 CityZen pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
213. Molenda Pola 2012 Przedszkole Estetyczne pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
214. Mrówczyński Adam 2006 Pobiedziska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
215. Mumot Franek 2007 Pomóż Tosi / SP Rogalinek pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
216. Mumot Tosia 2010 Pomóż Tosi / SP Rogalinek pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
217. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
218. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Wrze¶nia pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
219. Naskręt Julia 2009 Zespół Szkół nr 4 Ko¶cian pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
220. Naskręt Zuzanna 2007 Zespół Szkół nr 4 Ko¶cian pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
221. Nierebińska Karolina 2006 ZS15 w Bydgoszczy pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
222. Nowaczyk Oliwia 2009 sp 14 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
223. Nowak Julia 2009 SP 55 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
224. Nowak Maja 2013 Przedszkole nr 190 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
225. Nowak Mateusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
226. Nowak Michał 2009 SP 29 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
227. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
228. Nowicka Hanna 2009 SP Zalasewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
229. Nyznar Piotr 2014 D±browa Górnicza pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
230. Oblizajek Tymoteusz 2013 Wiry pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
231. Olejniczak Milan 2010 Ostrów Wielkopolski pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
232. Olejnik Szymon 2007 SP 14 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
233. Olejnik Tomasz 2005 SP 14 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
234. Olkiewicz Franciszek 2014 Przedszkole Tenisówka pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
235. Olszewski Filip 2006 SP nr 42 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
236. Olszewski Jacek 2008 SP nr.42 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
237. Onoszko Anna 2005 SP nr 14 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
238. Ostrowski Jarek 2008 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
239. Ostrowski Tomek 2007 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
240. Otocka Pola 2006 Ogólnokształc±ca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
241. Otocki Leonard 2008 SP 64 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
242. Owczarzak Pola 2015 Poznan Junior 1
243. Paszkiewicz Daniel 2006 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
244. Pawlak Jan 2005 ZIELONO MI pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
245. Pawłowska Anna 2008 S.P. Dominikowice 50 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
246. Pawłowski Jakub 2007 ULKS Lipinki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
247. Perła Aleksandra 2012 Naramowice pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
248. Perła Maksymilian 2008 SSP29/IUKS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
249. Piechowiak Bartosz 2008 D±brówka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
250. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
251. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
252. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
253. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
254. Pietrzak Weronika 2009 SP51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
255. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
256. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
257. Piotrowicz Zosia 2006 Helios Czempiń/Mocni w gębie pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
258. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
259. Pisanko Michał 2005 UKS Lusowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
260. Płosajkiewicz Filip 2011 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
261. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Luboń pĹ‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
262. Podlecki Franek 2011 Rokietnica Biega pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
263. Podraza Pola 2009 SP 51 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
264. Polaczyk Emilia 2006 Sp 74 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
265. Polaczyk Natalia 2013 Poznańskie Koziołki 40 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
266. Potempa Igor 2008 UKS CITYZEN pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
267. Prendecka Róża 2011 Wałcz pĹ‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
268. Purczyńska Anastazja 2014 WICHER SIEKIERKI pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
269. Purczyński Mateusz 2007 WICHER SIEKIERKI pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
270. Pyziołek Michał 2008 SP-34 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
271. Raczkiewicz Melania 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań 5A pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
272. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Junior 1
273. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa im. W. Bogusławskiego Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
274. Rokosz Wojciech 2015 Żłobek Hop Bęc Junior 1
275. Romanowska Hanna 2010 SP 51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
276. Romanowski Michał 2006 SP 51 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
277. Roszkiewicz Kamila 2008 Koziegłowy pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
278. Roth Łucja 2015 żłobek Junior 1
279. Rotnicka Dominika 2007 Sp 29 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
280. Rudzka Weronika 2011 Nauka pływania POSiR pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
281. Ryba Jędrek 2011 poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
282. Ryba Olgierd 2009 SP 57 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
283. Rybacka Małgorzata 2008 RybaTeam pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
284. Rybak Majka 2007 WARTA POZNAŃ pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
285. Rychlik Dawid 2006 Szkoła Salezjańska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
286. Siełacz Igor 2011 Swarzędz pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
287. Sieradzan Krzysztof 2007 Judo TIGERS Ole¶nica/ MKP ATOL Ole¶nica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
288. Sierakowski Wiktor 2013 OSW Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
289. Sklepik Szymon 2007 SP51 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
290. Skolasiński Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
291. Skonieczna Julia 2008 SP im. J. Korczaka w Komornikach pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
292. Skowroński Maksymilian 2010 SP29 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
293. Smiglak Aleksander 2010 Prywatna SP Biedrusko pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
294. Smiglak Maksymilian 2007 KU AZS UAM Poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
295. Smorawska Agata 2008 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
296. Sroka Hanna 2010 SP nr 2 Puszczykowo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
297. Sroka Maria 2007 SP nr 2 Puszczykowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
298. Stawecki Szymon 2008 Szkoła Podstawowa nr 36 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
299. Stefaniak Krzysztof 2009 Arena Ruchu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
300. Stencel Marcelina 2014 Warszawa pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
301. Stęchły Antoni 2012 Przedszkole Nr 42 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
302. Stęchły Ewa 2010 Szkoła Podstawowa Nr 25 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
303. Strzemkowski Mikołaj 2010 Żnin pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
304. Szaradowski Maksymilian 2007 SP74 Poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
305. Szczepaniak Leon 2011 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Wloczykija pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
306. Szczepańska Maja 2008 M4plus pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
307. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
308. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
309. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
310. Szymańczyk Antonina 2012 WATAHA POZNAŃ pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
311. Szymczak Adam 2005 UKS Lusowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
312. Szyszka Zoja 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
313. Szyszka Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa SP61 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
314. ¦więciochowski Kacper 2007 Sp nr 4 W±growiec pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
315. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
316. Terlecka Jagoda 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
317. Terlecki Mikołaj 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
318. Torłop Hanna 2008 Mocni w Gębię pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
319. Torłop Jakub 2010 Mocni w Gębię pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
320. Torłop Wojciech 2006 Mocni w Gębię pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
321. Trochymiuk Lena 2006 SP 46 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
322. Twardowska Julia 2013 Aktywny Junior pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
323. Twardowski Jan 2006 Aktywny Junior pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
324. Walczak Antonia 2013 parkrun Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
325. Walczak Ignacy 2009 parkrun Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
326. Waligórska Helenka 2011 KS Helenkowiec/Tri Helut pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
327. Walkowiak Jurek 2011 Www.studio-motiv.pl pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
328. Walkowiak Konstanty 2009 Podstawowa nr 51 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
329. Wasilewska Zosia 2008 Tytan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
330. Wasińska Jagoda 2007 Szkoła podstawowa nr 29 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
331. Wasyl Jasiu 2005 SP Rokietnica pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
332. Wasyl Zosia 2008 SP Rokietnica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
333. Wieczorek Gracja 2011 Podstawowa Krosinko pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
334. Wika-Czarnowski Dawid 2005 UKS MRÓZ Jedynka Kórnik pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
335. Wikierski Bartosz 2010 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
336. Wikierski Wojciech 2007 Poznań pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
337. Winter Kamila 2013 eSesja.pl pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
338. Wisiorek Sebastian 2009 SzkołaPodstawowa nr 51 Poznań pĹ‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
339. Witkowska Patrycja 2013 Przedszkole nr.104 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
340. Witkowski Dawid 2006 Szkoła Podstawowa nr. 79 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
341. Wojciechowska Maria 2013 Przedszkole Zielony Zak±tek Plewiska pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
342. Wojtkowiak Adam 2006 POSM I st nr 2 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
343. Wolańczyk Elena 2013 Przedszkole Bambini pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
344. Wronecka Iga 2014 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
345. Wronecka Kaja 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
346. Wróbel Jakub 2014 Be Organic / Deric Technik pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
347. Wróbel Tomasz 2013 Be Organic / Deric Technik pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
348. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
349. Wypych Milena 2007 3TRITEAM pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
350. Wysocki Ignacy 2006 SP nr 64 w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
351. Wysocki Maurycy 2008 SP nr 64 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
352. Zaremba Oliwia 2007 SP Komorniki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
353. Zawal Franciszek 2010 Lubon pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
354. Zawal Ja¶ 2007 Lubon pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
355. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Junior 1
356. Zielińska Lena 2012 Bydgoszcz pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
357. Zieliński Piotr 2010 Bydgoszcz pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
358. Zygart Kacper 2007 SP 4 W±growiec pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
359. Żuk Aleksander 2014 Star Wars pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
360. Żuk Hanna 2010 Star Wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m