Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2017

Poznań 23.06.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 360


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Chmarzyński Krzysztof 2007 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
2. Chmarzyńska Agata 2010 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
3. Chmarzyńska Justyna 2011 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
4. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
5. Wypych Milena 2007 3TRITEAM pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
6. Fornalik Laura 2014 4nalik Team pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
7. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
8. Kotlińska Hanna 2013 :) pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
9. Kotlińska Zofia 2008 :) pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
10. Twardowski Jan 2006 Aktywny Junior pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
11. Twardowska Julia 2013 Aktywny Junior pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
12. Stefaniak Krzysztof 2009 Arena Ruchu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
13. Wróbel Tomasz 2013 Be Organic / Deric Technik pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
14. Wróbel Jakub 2014 Be Organic / Deric Technik pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
15. Zieliński Piotr 2010 Bydgoszcz pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
16. Zielińska Lena 2012 Bydgoszcz pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
17. Krzyżańska Pola 2009 BydgoszczTriathlonTeamJunior pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
18. Krzyżański Kacper 2007 BydgoszczTriathlonTeamJunior pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
19. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho Team Triathlon/ ChampionMan pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
20. Molenda Arianna 2009 CityZen pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
21. Jankowiak Wiktor 2007 CityZen Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
22. Jankowiak Antek 2010 CityZen Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
23. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Junior 1
24. Hankiewicz Sonia 2010 CITYZEN_ SP51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
25. Hetman Aleksander 2014 Darnowo pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
26. Nyznar Piotr 2014 D±browa Górnicza pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
27. Bokun Franek 2013 D±brówka pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
28. Bokun Nina 2015 D±brówka Junior 1
29. Piechowiak Bartosz 2008 D±brówka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
30. Kruszona Cezary 2012 Deric Technik / Be Organic pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
31. Kruszona Hubert 2010 Deric Technik / Be Organic pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
32. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
33. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
34. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
35. Biedziak Alicja 2012 Ekoludki pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
36. Winter Kamila 2013 eSesja.pl pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
37. Kołodziej Zosia 2014 fat fox team junior pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
38. Kołecki Filip 2006 FC Poznaniak Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
39. Buchacz Antoni 2007 FLEXIDEA pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
40. Brucki Kacper 2010 Foka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
41. Dębicki Jakub 2012 Foka pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
42. Gajb Maria 2008 Gajowi pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
43. Hołubowicz Tomasz 2008 Gorzów Wlkp pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
44. Gadziński Filip 2005 Granowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
45. Kotas Adam 2014 GREATMAN pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
46. Kotas Józef 2016 GREATMAN Junior 1
47. Listwoń Tomasz 2005 GTS CITIUS pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
48. Listwoń Mikołaj 2007 GTS CITIUS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
49. Bruner Adrian 2007 Hazoki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
50. Bruner Kamil 2005 Hazoki pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
51. Piotrowicz Zosia 2006 Helios Czempiń/Mocni w gębie pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
52. Idkowiak Mikołaj 2010 Idmar Racing Team - Triathlon Division pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
53. Idkowiak Maja 2008 Idmar Racing Team - Triathlon Division pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
54. Smorawska Agata 2008 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
55. Kru¶ Bartosz 2008 IV SP pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
56. Jarmuda Franek 2009 jarmudka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
57. Fr±ckowiak Weronika 2011 Jeżyce Biegaj± pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
58. Sieradzan Krzysztof 2007 Judo TIGERS Ole¶nica/ MKP ATOL Ole¶nica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
59. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 1
60. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
61. Foltyński Bruno 2008 KLAS Szpot Swarzędz pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
62. Foltyńska Natasza 2006 KLAS Szpot Swarzędz pł‚ywanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
63. Kubacka Julia 2005 Klub Pływacki Koziegłowy pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
64. Roszkiewicz Kamila 2008 Koziegłowy pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
65. Waligórska Helenka 2011 KS Helenkowiec/Tri Helut pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
66. Mikołajczak Malwina 2006 Ks Warta Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
67. Bajerowicz Maksymilian 2005 KS WARTA POZNAŃ pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
68. Smiglak Maksymilian 2007 KU AZS UAM Poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
69. Kawka Zuzanna 2007 KU AZS UAM Poznań/SP 19 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
70. Kulik Kaja 2007 KULIK&KUREK pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
71. Majcherek Pola 2015 Lollifox.com Junior 1
72. Zawal Franciszek 2010 Lubon pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
73. Zawal Ja¶ 2007 Lubon pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
74. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
75. Jedwabna Kinga 2008 Luboń pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
76. Dembiński Oliwier 2005 Łejery pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
77. Szczepańska Maja 2008 M4plus pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
78. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
79. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
80. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
81. Górecki Wiktor 2010 Maratończyk pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
82. Grupa Wojciech 2009 Mielno pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
83. Grupa Anna 2013 Mielno pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
84. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Junior 1
85. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w Gębie pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
86. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Junior 1
87. Guss Wiktor 2008 Mocni w gębie pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
88. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
89. Młodzik Zosia 2010 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
90. Młodzik Marysia 2014 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
91. Torłop Wojciech 2006 Mocni w Gębię pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
92. Torłop Hanna 2008 Mocni w Gębię pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
93. Torłop Jakub 2010 Mocni w Gębię pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
94. Jabłoński Jakub 2007 My TRI Team pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
95. Jabłoński Bartosz 2013 My TRI Team pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
96. Majewska Zofia 2010 My TRI Team / Night Runners pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
97. Perła Aleksandra 2012 Naramowice pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
98. Rudzka Weronika 2011 Nauka pływania POSiR pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
99. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Junior 1
100. Duda Julia 2009 Ofix.pl Bike Team pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
101. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
102. Otocka Pola 2006 Ogólnokształc±ca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
103. Olejniczak Milan 2010 Ostrów Wielkopolski pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
104. Sierakowski Wiktor 2013 OSW Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
105. Walczak Ignacy 2009 parkrun Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
106. Walczak Antonia 2013 parkrun Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
107. Kitajczuk Mateusz 2005 PlusTiming Junior pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
108. Kitajczuk Mikołaj 2008 PlusTiming Junior pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
109. Mrówczyński Adam 2006 Pobiedziska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
110. Modrowska Małgosia 2010 Podstawowa 25 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
111. Wieczorek Gracja 2011 Podstawowa Krosinko pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
112. Legenza Zuzanna 2009 Podstawowa nr 3 Luboń pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
113. Walkowiak Konstanty 2009 Podstawowa nr 51 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
114. Mumot Franek 2007 Pomóż Tosi / SP Rogalinek pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
115. Mumot Tosia 2010 Pomóż Tosi / SP Rogalinek pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
116. Wojtkowiak Adam 2006 POSM I st nr 2 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
117. Bieniek Szymon 2010 Posnania pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
118. Owczarzak Pola 2015 Poznan Junior 1
119. Adamczewski Aleksander 2010 Poznan pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
120. Płosajkiewicz Filip 2011 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
121. Wikierski Bartosz 2010 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
122. Wikierski Wojciech 2007 Poznań pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
123. Bojdo Filip 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
124. Bojdo Mikołaj 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
125. Cie¶lewicz Mateusz 2005 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
126. Cie¶lewicz Filip 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
127. Wronecka Kaja 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
128. Wronecka Iga 2014 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
129. Dworniczak Sta¶ 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
130. Kubacka Laura 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
131. Kroczak Stanisław 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
132. Ryba Jędrek 2011 poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
133. Gray Sara 2007 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
134. Gray Gavin 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
135. Modrzycki Hubert 2007 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
136. Miedziarek Dominik 2008 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
137. Andruszkiewicz Borys 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
138. Marach Mateusz 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
139. Marach Maria 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
140. Andrzejewski Nikodem 2014 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
141. Judek Igna¶ 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
142. Judek Antek 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
143. Paszkiewicz Daniel 2006 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
144. Szyszka Zoja 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
145. Terlecki Mikołaj 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
146. Terlecka Jagoda 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
147. Modrzycka Tola 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
148. Kowalewski Marcel 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
149. Mikołajczak Maja 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
150. Hyży Mikołaj 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
151. Dylewicz Zofia Magdalena 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
152. Jarosz Emilia 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
153. Polaczyk Natalia 2013 Poznańskie Koziołki 40 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
154. Smiglak Aleksander 2010 Prywatna SP Biedrusko pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
155. Bruner Sabian 2011 Przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
156. Kowalski Mieszko 2012 przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
157. Kubiak Igor 2011 Przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
158. Bajer Mikołaj 2011 przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
159. Mika Zuzanna 2011 Przedszkole 119 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
160. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
161. Chojnacki Adam 2012 przedszkole 127 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
162. Czarnecka Lilianna 2012 Przedszkole 140 "Majsterklepka" pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
163. Anioła Piotr 2012 Przedszkole 144 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
164. Modrowski Łukasz 2012 Przedszkole 42 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
165. Dzioba Łukasz 2012 Przedszkole 8 Sopot pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
166. Wolańczyk Elena 2013 Przedszkole Bambini pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
167. Molenda Pola 2012 Przedszkole Estetyczne pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
168. Miętkiewski Maurycy 2013 Przedszkole Fistaszki pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
169. Kru¶ Lena 2013 Przedszkole Jak u Mamy pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
170. Chęcińska Hanna 2012 Przedszkole Kolumbus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
171. Czarnecka Mika 2014 Przedszkole Nasze Dzieci pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
172. Budnik Aleksander 2013 Przedszkole Nr 110 "Wesoły Domek" pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
173. Budnik Leonard 2012 Przedszkole Nr 110 \"Wesoły Domek\" pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
174. Nowak Maja 2013 Przedszkole nr 190 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
175. Stęchły Antoni 2012 Przedszkole Nr 42 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
176. KaĽmierczak Nina 2011 Przedszkole nr 69 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
177. KaĽmierczak Nela 2014 Przedszkole nr 69 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
178. Szczepaniak Leon 2011 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Wloczykija pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
179. Kaczmarek Wiktoria 2013 Przedszkole nr 93 w Poznaniu pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
180. Witkowska Patrycja 2013 Przedszkole nr.104 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
181. Majewski Jan 2012 Przedszkole Tajemniczy ¦wiat Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
182. Olkiewicz Franciszek 2014 Przedszkole Tenisówka pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
183. Dyczkowski Jakub 2012 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
184. Mitura Kacper 2012 Przedszkole Z innej Bajki w Komornikach pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
185. Wojciechowska Maria 2013 Przedszkole Zielony Zak±tek Plewiska pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
186. Kowalewski Oskar 2008 PSM Bydgoska pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
187. Bernat Olga 2009 PSS Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
188. Mazurs Tomas 2005 Riga, Latvia pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
189. Podlecki Franek 2011 Rokietnica Biega pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
190. Drzewiecka Amelia 2009 Run4Fun pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
191. Rybacka Małgorzata 2008 RybaTeam pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
192. Ostrowski Tomek 2007 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
193. Ostrowski Jarek 2008 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
194. Pawłowska Anna 2008 S.P. Dominikowice 50 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
195. Bekier Aleksander 2011 SCIM pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
196. Dzilne Krzysztof 2006 Skórzewo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
197. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
198. Kamiński Ryszard 2007 Solum Tri Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
199. Kamińska Hanna 2012 Solum Tri Team pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
200. Koprowska Zuzanna 2006 SP 1 w Luboniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
201. Adamczyk Martyna 2006 Sp 1 Plewiska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
202. Dębowski Mikołaj 2005 SP 100 Warszawa/ UKS Białe Wilki Warszawa pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
203. Kowalczyk Iga 2010 SP 11_Warszawa pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
204. GoĽdziewska Dorota 2009 sp 14 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
205. Nowaczyk Oliwia 2009 sp 14 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
206. Budna Zosia 2008 Sp 14 poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
207. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 poznan pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
208. Olejnik Szymon 2007 SP 14 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
209. Olejnik Tomasz 2005 SP 14 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
210. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
211. Alves-¦wi±tkowski Tymon 2007 SP 14/ KS Warta pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
212. Karolczak Zuzanna 2009 SP 17 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
213. Borawski Filip 2009 Sp 2 Luboń pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
214. Nowak Michał 2009 SP 29 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
215. Rotnicka Dominika 2007 Sp 29 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
216. Biskupski Nikodem 2010 SP 34 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
217. Zygart Kacper 2007 SP 4 W±growiec pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
218. Trochymiuk Lena 2006 SP 46 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
219. Romanowski Michał 2006 SP 51 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
220. Romanowska Hanna 2010 SP 51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
221. Hadyński Witold 2010 SP 51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
222. Podraza Pola 2009 SP 51 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
223. Nowak Julia 2009 SP 55 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
224. Ryba Olgierd 2009 SP 57 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
225. Brucka Julka 2006 SP 60 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
226. Otocki Leonard 2008 SP 64 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
227. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
228. Polaczyk Emilia 2006 Sp 74 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
229. Miętkiewski Cyprian 2009 SP 77 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
230. Dzioba Mateusz 2005 SP 8 Sopot pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
231. Dzioba Joanna 2009 SP 8 Sopot pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
232. Lusiak Szymon 2006 SP 82 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
233. Łaciński Tomasz 2007 Sp 90 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
234. Łacińska Maria 2009 Sp 90 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
235. Skonieczna Julia 2008 SP im. J. Korczaka w Komornikach pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
236. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
237. Matuszak Katarzyna 2008 SP Kobylnica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
238. Matuszak Kacper 2006 SP Kobylnica pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
239. Kurczewski Mikolaj 2006 SP Kobylnica/Cityzen pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
240. Zaremba Oliwia 2007 SP Komorniki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
241. Onoszko Anna 2005 SP nr 14 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
242. Sroka Maria 2007 SP nr 2 Puszczykowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
243. Sroka Hanna 2010 SP nr 2 Puszczykowo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
244. ¦więciochowski Kacper 2007 Sp nr 4 W±growiec pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
245. Olszewski Filip 2006 SP nr 42 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
246. Wysocki Ignacy 2006 SP nr 64 w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
247. Wysocki Maurycy 2008 SP nr 64 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
248. Mikołajczak Paweł 2008 SP nr 80 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
249. Olszewski Jacek 2008 SP nr.42 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
250. Wasyl Jasiu 2005 SP Rokietnica pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
251. Wasyl Zosia 2008 SP Rokietnica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
252. Mejer Zuzanna 2005 SP Suchy Las - Drużyna Szpiku pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
253. Kowalski Bartosz 2006 SP w Koziegłowach pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
254. Jech Kacper 2005 SP w Suchym Lesie pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
255. Nowicka Hanna 2009 SP Zalasewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
256. Kaczmarek Przemysław 2009 SP Zalasewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
257. Pyziołek Michał 2008 SP-34 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
258. Lubiński Jędrzej 2007 SP-59 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
259. Matyjasik Piotr 2007 SP. nr 54 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
260. Górski Antoni 2005 SP1 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
261. Galewski Bartosz 2009 SP1 w ¦remie pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
262. Janikowski Leon 2010 Sp14 / Warta Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
263. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
264. Bajer Wiktoria 2008 SP2 w Puszczykowie pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
265. Gapinski Kacper 2005 SP2 W±growiec pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
266. Skowroński Maksymilian 2010 SP29 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
267. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
268. Borek Jan 2006 SP34/KB Maniac Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
269. Borek Tymoteusz 2009 SP34/KB Maniac Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
270. Sklepik Szymon 2007 SP51 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
271. Pietrzak Weronika 2009 SP51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
272. Dębicki Kacper 2009 SP60 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
273. Chęciński Wojciech 2010 Sp71 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
274. Szaradowski Maksymilian 2007 SP74 Poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
275. Kolasniewski Jakub 2006 Spoleczna Czworka pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
276. Kolasniewski Franciszek 2011 Spoleczna Czworka pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
277. Lubczyński Stanisław 2007 Społeczna Jedynka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
278. Micker Mateusz 2007 Społeczna jedynka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
279. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
280. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Wrze¶nia pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
281. Chojnacka Maja 2009 SSP nr 29 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
282. Perła Maksymilian 2008 SSP29/IUKS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
283. Balcerkiewicz Jagoda 2010 SSP4 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
284. Kurek Antoni 2010 Star wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
285. Janus Dawid 2009 star wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
286. Kurek Franciszek 2012 Star wars pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
287. Żuk Hanna 2010 Star Wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
288. Żuk Aleksander 2014 Star Wars pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
289. Łubińska Lilianna 2009 Stęszew pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
290. Mejer Marek 2009 Suchary Suchy Las pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
291. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
292. Idzikowska Blanka 2007 Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
293. Idzikowska Ewa 2009 Suchy Las pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
294. Maćkowiak Dawid 2005 Swarzędz pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
295. Siełacz Igor 2011 Swarzędz pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
296. Jasielski Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa 74 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
297. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa im. W. Bogusławskiego Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
298. Foltyński Aleks 2007 Szkoła POdstawowa Nr 1 w Kórniku pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
299. Koniecyniak Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
300. Skolasiński Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
301. Stęchły Ewa 2010 Szkoła Podstawowa Nr 25 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
302. Wasińska Jagoda 2007 Szkoła podstawowa nr 29 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
303. Janicki Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
304. Nowak Mateusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
305. Stawecki Szymon 2008 Szkoła Podstawowa nr 36 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
306. Ligmanowski Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
307. Koper Julia 2010 Szkoła Podstawowa nr 51 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
308. Godzich Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 6 , Wrze¶nia pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
309. Kaczmarek Michał 2008 Szkoła Podstawowa nr 61 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
310. Witkowski Dawid 2006 Szkoła Podstawowa nr. 79 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
311. Szyszka Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa SP61 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
312. Rychlik Dawid 2006 Szkoła Salezjańska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
313. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
314. Wisiorek Sebastian 2009 SzkołaPodstawowa nr 51 Poznań pĹ‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
315. Burzak Marcel 2009 Szkołda Podstawowa 21 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
316. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
317. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
318. Hibner Emilia 2012 TARNOWO PODGÓRNE pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
319. Goryczka Paweł 2011 Team Herbalife pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
320. Hałas Marta 2005 TriNewbies pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
321. Hałas Dominik 2008 TriNewbies pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
322. Borkowski Maksym 2009 Tulce pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
323. Wasilewska Zosia 2008 Tytan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
324. Potempa Igor 2008 UKS CITYZEN pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
325. Fedoruk Adam 2010 UKS Copernicus pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
326. Pisanko Michał 2005 UKS Lusowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
327. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
328. Szymczak Adam 2005 UKS Lusowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
329. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
330. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
331. Wika-Czarnowski Dawid 2005 UKS MRÓZ Jedynka Kórnik pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
332. Pawłowski Jakub 2007 ULKS Lipinki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
333. Mikołajczak Stanisław 2008 Unity Triathlon Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
334. Prendecka Róża 2011 Wałcz pĹ‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
335. Makaroński Franciszek 2011 Wałcz pĹ‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
336. Stencel Marcelina 2014 Warszawa pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
337. Mika Kajetan 2005 Warta Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
338. Rybak Majka 2007 WARTA POZNAŃ pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
339. Szymańczyk Antonina 2012 WATAHA POZNAŃ pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
340. Dekowska Hanna 2009 W±growiec pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
341. Purczyński Mateusz 2007 WICHER SIEKIERKI pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
342. Purczyńska Anastazja 2014 WICHER SIEKIERKI pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
343. Oblizajek Tymoteusz 2013 Wiry pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
344. Janczak Maciej 2007 WKS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
345. Fleiszar Maksym 2010 Wójtowicz TRI TEAM pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
346. Gurdziołek Alicja 2009 www.podrozekunaturze.pl pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
347. Walkowiak Jurek 2011 Www.studio-motiv.pl pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
348. Naskręt Zuzanna 2007 Zespół Szkół nr 4 Ko¶cian pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
349. Naskręt Julia 2009 Zespół Szkół nr 4 Ko¶cian pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
350. Bu¶kiewicz Kacper 2007 Zespół Szkół w Tulcach pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
351. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
352. Raczkiewicz Melania 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań 5A pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
353. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Luboń pĹ‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
354. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Junior 1
355. Pawlak Jan 2005 ZIELONO MI pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
356. Nierebińska Karolina 2006 ZS15 w Bydgoszczy pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
357. Adamczewska Bianka 2008 zubiro.com pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
358. Roth Łucja 2015 żłobek Junior 1
359. Rokosz Wojciech 2015 Żłobek Hop Bęc Junior 1
360. Strzemkowski Mikołaj 2010 Żnin pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m