Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2017

Poznań 23.06.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 360


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bokun Nina 2015 D±brówka Junior 1
2. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 1
3. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Junior 1
4. Kotas Józef 2016 GREATMAN Junior 1
5. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Junior 1
6. Majcherek Pola 2015 Lollifox.com Junior 1
7. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Junior 1
8. Owczarzak Pola 2015 Poznan Junior 1
9. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Junior 1
10. Rokosz Wojciech 2015 Żłobek Hop Bęc Junior 1
11. Roth Łucja 2015 żłobek Junior 1
12. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Junior 1
13. Czarnecka Lilianna 2012 Przedszkole 140 "Majsterklepka" pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
14. Makaroński Franciszek 2011 Wałcz pĹ‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
15. Prendecka Róża 2011 Wałcz pĹ‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
16. Duda Julia 2009 Ofix.pl Bike Team pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
17. Janus Dawid 2009 star wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
18. Kurek Antoni 2010 Star wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
19. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Luboń pĹ‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
20. Wisiorek Sebastian 2009 SzkołaPodstawowa nr 51 Poznań pĹ‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
21. Adamczyk Martyna 2006 Sp 1 Plewiska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
22. Bajerowicz Maksymilian 2005 KS WARTA POZNAŃ pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
23. Borek Jan 2006 SP34/KB Maniac Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
24. Brucka Julka 2006 SP 60 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
25. Bruner Kamil 2005 Hazoki pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
26. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 poznan pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
27. Cie¶lewicz Mateusz 2005 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
28. Dembiński Oliwier 2005 Łejery pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
29. Dębowski Mikołaj 2005 SP 100 Warszawa/ UKS Białe Wilki Warszawa pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
30. Dzilne Krzysztof 2006 Skórzewo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
31. Dzioba Mateusz 2005 SP 8 Sopot pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
32. Gadziński Filip 2005 Granowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
33. Gapinski Kacper 2005 SP2 W±growiec pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
34. Górski Antoni 2005 SP1 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
35. Hałas Marta 2005 TriNewbies pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
36. Jech Kacper 2005 SP w Suchym Lesie pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
37. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
38. Kitajczuk Mateusz 2005 PlusTiming Junior pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
39. Kolasniewski Jakub 2006 Spoleczna Czworka pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
40. Kołecki Filip 2006 FC Poznaniak Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
41. Koprowska Zuzanna 2006 SP 1 w Luboniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
42. Kowalski Bartosz 2006 SP w Koziegłowach pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
43. Kubacka Julia 2005 Klub Pływacki Koziegłowy pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
44. Kurczewski Mikolaj 2006 SP Kobylnica/Cityzen pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
45. Listwoń Tomasz 2005 GTS CITIUS pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
46. Lusiak Szymon 2006 SP 82 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
47. Maćkowiak Dawid 2005 Swarzędz pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
48. Matuszak Kacper 2006 SP Kobylnica pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
49. Mazurs Tomas 2005 Riga, Latvia pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
50. Mejer Zuzanna 2005 SP Suchy Las - Drużyna Szpiku pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
51. Mika Kajetan 2005 Warta Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
52. Mikołajczak Malwina 2006 Ks Warta Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
53. Mrówczyński Adam 2006 Pobiedziska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
54. Nierebińska Karolina 2006 ZS15 w Bydgoszczy pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
55. Olejnik Tomasz 2005 SP 14 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
56. Olszewski Filip 2006 SP nr 42 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
57. Onoszko Anna 2005 SP nr 14 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
58. Otocka Pola 2006 Ogólnokształc±ca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
59. Paszkiewicz Daniel 2006 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
60. Pawlak Jan 2005 ZIELONO MI pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
61. Piotrowicz Zosia 2006 Helios Czempiń/Mocni w gębie pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
62. Pisanko Michał 2005 UKS Lusowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
63. Polaczyk Emilia 2006 Sp 74 Poznań pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
64. Raczkiewicz Melania 2005 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań 5A pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
65. Romanowski Michał 2006 SP 51 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
66. Rychlik Dawid 2006 Szkoła Salezjańska pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
67. Skolasiński Jakub 2005 Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
68. Szymczak Adam 2005 UKS Lusowo pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
69. Szyszka Zuzanna 2006 Szkoła Podstawowa SP61 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
70. Torłop Wojciech 2006 Mocni w Gębię pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
71. Trochymiuk Lena 2006 SP 46 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
72. Twardowski Jan 2006 Aktywny Junior pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
73. Wasyl Jasiu 2005 SP Rokietnica pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
74. Wika-Czarnowski Dawid 2005 UKS MRÓZ Jedynka Kórnik pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
75. Witkowski Dawid 2006 Szkoła Podstawowa nr. 79 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
76. Wojtkowiak Adam 2006 POSM I st nr 2 pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
77. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
78. Wysocki Ignacy 2006 SP nr 64 w Poznaniu pływanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
79. Andrzejewski Nikodem 2014 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
80. Budnik Aleksander 2013 Przedszkole Nr 110 "Wesoły Domek" pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
81. Czarnecka Mika 2014 Przedszkole Nasze Dzieci pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
82. Dworniczak Sta¶ 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
83. Grupa Anna 2013 Mielno pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
84. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
85. Hetman Aleksander 2014 Darnowo pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
86. Hyży Mikołaj 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
87. Jabłoński Bartosz 2013 My TRI Team pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
88. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
89. Jarosz Emilia 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
90. Judek Igna¶ 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
91. Kaczmarek Wiktoria 2013 Przedszkole nr 93 w Poznaniu pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
92. KaĽmierczak Nela 2014 Przedszkole nr 69 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
93. Kołodziej Zosia 2014 fat fox team junior pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
94. Kotas Adam 2014 GREATMAN pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
95. Kotlińska Hanna 2013 :) pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
96. Kroczak Stanisław 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
97. Kru¶ Lena 2013 Przedszkole Jak u Mamy pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
98. Miętkiewski Maurycy 2013 Przedszkole Fistaszki pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
99. Młodzik Marysia 2014 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
100. Nyznar Piotr 2014 D±browa Górnicza pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
101. Oblizajek Tymoteusz 2013 Wiry pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
102. Olkiewicz Franciszek 2014 Przedszkole Tenisówka pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
103. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
104. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
105. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
106. Polaczyk Natalia 2013 Poznańskie Koziołki 40 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
107. Purczyńska Anastazja 2014 WICHER SIEKIERKI pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
108. Sierakowski Wiktor 2013 OSW Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
109. Stencel Marcelina 2014 Warszawa pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
110. Terlecka Jagoda 2013 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
111. Twardowska Julia 2013 Aktywny Junior pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
112. Walczak Antonia 2013 parkrun Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
113. Winter Kamila 2013 eSesja.pl pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
114. Witkowska Patrycja 2013 Przedszkole nr.104 pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
115. Wojciechowska Maria 2013 Przedszkole Zielony Zak±tek Plewiska pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
116. Wolańczyk Elena 2013 Przedszkole Bambini pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
117. Wronecka Iga 2014 Poznań pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
118. Żuk Aleksander 2014 Star Wars pływanie 25m-rower 100m-bieg 50m
119. Anioła Piotr 2012 Przedszkole 144 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
120. Bajer Mikołaj 2011 przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
121. Bekier Aleksander 2011 SCIM pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
122. Biedziak Alicja 2012 Ekoludki pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
123. Bojdo Mikołaj 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
124. Bruner Sabian 2011 Przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
125. Budnik Leonard 2012 Przedszkole Nr 110 \"Wesoły Domek\" pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
126. Chęcińska Hanna 2012 Przedszkole Kolumbus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
127. Chmarzyńska Justyna 2011 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
128. Chojnacki Adam 2012 przedszkole 127 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
129. Dębicki Jakub 2012 Foka pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
130. Dyczkowski Jakub 2012 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
131. Dzioba Łukasz 2012 Przedszkole 8 Sopot pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
132. Hibner Emilia 2012 TARNOWO PODGÓRNE pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
133. Kamińska Hanna 2012 Solum Tri Team pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
134. KaĽmierczak Nina 2011 Przedszkole nr 69 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
135. Kolasniewski Franciszek 2011 Spoleczna Czworka pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
136. Kowalewski Marcel 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
137. Kowalski Mieszko 2012 przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
138. Kubacka Laura 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
139. Kubiak Igor 2011 Przedszkole pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
140. Kurek Franciszek 2012 Star wars pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
141. Majewski Jan 2012 Przedszkole Tajemniczy ¦wiat Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
142. Marach Maria 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
143. Mika Zuzanna 2011 Przedszkole 119 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
144. Mitura Kacper 2012 Przedszkole Z innej Bajki w Komornikach pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
145. Modrowski Łukasz 2012 Przedszkole 42 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
146. Molenda Pola 2012 Przedszkole Estetyczne pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
147. Perła Aleksandra 2012 Naramowice pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
148. Rudzka Weronika 2011 Nauka pływania POSiR pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
149. Ryba Jędrek 2011 poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
150. Siełacz Igor 2011 Swarzędz pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
151. Stęchły Antoni 2012 Przedszkole Nr 42 pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
152. Szczepaniak Leon 2011 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Wloczykija pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
153. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
154. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
155. Szymańczyk Antonina 2012 WATAHA POZNAŃ pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
156. Szyszka Zoja 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
157. Terlecki Mikołaj 2011 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
158. Waligórska Helenka 2011 KS Helenkowiec/Tri Helut pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
159. Wieczorek Gracja 2011 Podstawowa Krosinko pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
160. Wronecka Kaja 2012 Poznań pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
161. Zielińska Lena 2012 Bydgoszcz pływanie 25m-rower 200m-bieg 100m
162. Adamczewski Aleksander 2010 Poznan pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
163. Andruszkiewicz Borys 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
164. Balcerkiewicz Jagoda 2010 SSP4 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
165. Bernat Olga 2009 PSS Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
166. Bieniek Szymon 2010 Posnania pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
167. Biskupski Nikodem 2010 SP 34 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
168. Bojdo Filip 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
169. Borawski Filip 2009 Sp 2 Luboń pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
170. Borek Tymoteusz 2009 SP34/KB Maniac Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
171. Borkowski Maksym 2009 Tulce pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
172. Brucki Kacper 2010 Foka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
173. Burzak Marcel 2009 Szkołda Podstawowa 21 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
174. Chęciński Wojciech 2010 Sp71 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
175. Chmarzyńska Agata 2010 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
176. Chojnacka Maja 2009 SSP nr 29 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
177. Cie¶lewicz Filip 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
178. Dekowska Hanna 2009 W±growiec pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
179. Dębicki Kacper 2009 SP60 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
180. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
181. Drzewiecka Amelia 2009 Run4Fun pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
182. Dylewicz Zofia Magdalena 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
183. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
184. Dzioba Joanna 2009 SP 8 Sopot pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
185. Fedoruk Adam 2010 UKS Copernicus pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
186. Fleiszar Maksym 2010 Wójtowicz TRI TEAM pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
187. Galewski Bartosz 2009 SP1 w ¦remie pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
188. GoĽdziewska Dorota 2009 sp 14 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
189. Górecki Wiktor 2010 Maratończyk pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
190. Gray Gavin 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
191. Grupa Wojciech 2009 Mielno pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
192. Gurdziołek Alicja 2009 www.podrozekunaturze.pl pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
193. Hadyński Witold 2010 SP 51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
194. Hankiewicz Sonia 2010 CITYZEN_ SP51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
195. Idkowiak Mikołaj 2010 Idmar Racing Team - Triathlon Division pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
196. Idzikowska Ewa 2009 Suchy Las pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
197. Janicki Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
198. Janikowski Leon 2010 Sp14 / Warta Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
199. Jankowiak Antek 2010 CityZen Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
200. Jarmuda Franek 2009 jarmudka pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
201. Judek Antek 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
202. Kaczmarek Przemysław 2009 SP Zalasewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
203. Karolczak Zuzanna 2009 SP 17 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
204. Koper Julia 2010 Szkoła Podstawowa nr 51 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
205. Kowalczyk Iga 2010 SP 11_Warszawa pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
206. Kruszona Hubert 2010 Deric Technik / Be Organic pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
207. Krzyżańska Pola 2009 BydgoszczTriathlonTeamJunior pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
208. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
209. Legenza Zuzanna 2009 Podstawowa nr 3 Luboń pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
210. Łacińska Maria 2009 Sp 90 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
211. Łubińska Lilianna 2009 Stęszew pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
212. Majewska Zofia 2010 My TRI Team / Night Runners pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
213. Marach Mateusz 2009 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
214. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
215. Mejer Marek 2009 Suchary Suchy Las pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
216. Miętkiewski Cyprian 2009 SP 77 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
217. Mikołajczak Maja 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
218. Młodzik Zosia 2010 Mocni w gębie pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
219. Modrowska Małgosia 2010 Podstawowa 25 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
220. Modrzycka Tola 2010 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
221. Molenda Arianna 2009 CityZen pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
222. Mumot Tosia 2010 Pomóż Tosi / SP Rogalinek pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
223. Naskręt Julia 2009 Zespół Szkół nr 4 Ko¶cian pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
224. Nowaczyk Oliwia 2009 sp 14 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
225. Nowak Julia 2009 SP 55 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
226. Nowak Michał 2009 SP 29 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
227. Nowicka Hanna 2009 SP Zalasewo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
228. Olejniczak Milan 2010 Ostrów Wielkopolski pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
229. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
230. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
231. Pietrzak Weronika 2009 SP51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
232. Podraza Pola 2009 SP 51 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
233. Romanowska Hanna 2010 SP 51 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
234. Ryba Olgierd 2009 SP 57 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
235. Skowroński Maksymilian 2010 SP29 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
236. Smiglak Aleksander 2010 Prywatna SP Biedrusko pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
237. Sroka Hanna 2010 SP nr 2 Puszczykowo pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
238. Stefaniak Krzysztof 2009 Arena Ruchu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
239. Stęchły Ewa 2010 Szkoła Podstawowa Nr 25 pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
240. Strzemkowski Mikołaj 2010 Żnin pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
241. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
242. Torłop Jakub 2010 Mocni w Gębię pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
243. Walczak Ignacy 2009 parkrun Poznań pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
244. Walkowiak Konstanty 2009 Podstawowa nr 51 w Poznaniu pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
245. Zawal Franciszek 2010 Lubon pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
246. Zieliński Piotr 2010 Bydgoszcz pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
247. Żuk Hanna 2010 Star Wars pływanie 25m-rower 400m-bieg 200m
248. Alves-¦wi±tkowski Tymon 2007 SP 14/ KS Warta pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
249. Bajer Wiktoria 2008 SP2 w Puszczykowie pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
250. Bruner Adrian 2007 Hazoki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
251. Buchacz Antoni 2007 FLEXIDEA pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
252. Budna Zosia 2008 Sp 14 poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
253. Bu¶kiewicz Kacper 2007 Zespół Szkół w Tulcach pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
254. Chmarzyński Krzysztof 2007 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
255. Foltyński Aleks 2007 Szkoła POdstawowa Nr 1 w Kórniku pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
256. Gajb Maria 2008 Gajowi pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
257. Godzich Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 6 , Wrze¶nia pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
258. Gray Sara 2007 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
259. Guss Wiktor 2008 Mocni w gębie pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
260. Hałas Dominik 2008 TriNewbies pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
261. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
262. Idkowiak Maja 2008 Idmar Racing Team - Triathlon Division pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
263. Idzikowska Blanka 2007 Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
264. Janczak Maciej 2007 WKS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
265. Jankowiak Wiktor 2007 CityZen Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
266. Jasielski Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa 74 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
267. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
268. Jedwabna Kinga 2008 Luboń pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
269. Kaczmarek Michał 2008 Szkoła Podstawowa nr 61 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
270. Kamiński Ryszard 2007 Solum Tri Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
271. Kawka Zuzanna 2007 KU AZS UAM Poznań/SP 19 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
272. Kitajczuk Mikołaj 2008 PlusTiming Junior pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
273. Koniecyniak Mateusz 2008 Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
274. Kotlińska Zofia 2008 :) pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
275. Kowalewski Oskar 2008 PSM Bydgoska pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
276. Kru¶ Bartosz 2008 IV SP pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
277. Krzyżański Kacper 2007 BydgoszczTriathlonTeamJunior pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
278. Ligmanowski Kacper 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
279. Listwoń Mikołaj 2007 GTS CITIUS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
280. Lubczyński Stanisław 2007 Społeczna Jedynka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
281. Lubiński Jędrzej 2007 SP-59 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
282. Łaciński Tomasz 2007 Sp 90 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
283. Matuszak Katarzyna 2008 SP Kobylnica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
284. Matyjasik Piotr 2007 SP. nr 54 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
285. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
286. Micker Mateusz 2007 Społeczna jedynka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
287. Miedziarek Dominik 2008 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
288. Mikołajczak Paweł 2008 SP nr 80 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
289. Mikołajczak Stanisław 2008 Unity Triathlon Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
290. Modrzycki Hubert 2007 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
291. Mumot Franek 2007 Pomóż Tosi / SP Rogalinek pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
292. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
293. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Wrze¶nia pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
294. Naskręt Zuzanna 2007 Zespół Szkół nr 4 Ko¶cian pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
295. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
296. Olejnik Szymon 2007 SP 14 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
297. Olszewski Jacek 2008 SP nr.42 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
298. Ostrowski Jarek 2008 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
299. Ostrowski Tomek 2007 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
300. Otocki Leonard 2008 SP 64 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
301. Pawłowska Anna 2008 S.P. Dominikowice 50 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
302. Pawłowski Jakub 2007 ULKS Lipinki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
303. Perła Maksymilian 2008 SSP29/IUKS pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
304. Piechowiak Bartosz 2008 D±brówka pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
305. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
306. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
307. Potempa Igor 2008 UKS CITYZEN pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
308. Purczyński Mateusz 2007 WICHER SIEKIERKI pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
309. Pyziołek Michał 2008 SP-34 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
310. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa im. W. Bogusławskiego Suchy Las pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
311. Roszkiewicz Kamila 2008 Koziegłowy pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
312. Rotnicka Dominika 2007 Sp 29 Poznań pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
313. Rybacka Małgorzata 2008 RybaTeam pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
314. Rybak Majka 2007 WARTA POZNAŃ pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
315. Sieradzan Krzysztof 2007 Judo TIGERS Ole¶nica/ MKP ATOL Ole¶nica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
316. Sklepik Szymon 2007 SP51 pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
317. Skonieczna Julia 2008 SP im. J. Korczaka w Komornikach pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
318. Smiglak Maksymilian 2007 KU AZS UAM Poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
319. Smorawska Agata 2008 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
320. Sroka Maria 2007 SP nr 2 Puszczykowo pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
321. Stawecki Szymon 2008 Szkoła Podstawowa nr 36 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
322. Szaradowski Maksymilian 2007 SP74 Poznan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
323. Szczepańska Maja 2008 M4plus pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
324. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
325. ¦więciochowski Kacper 2007 Sp nr 4 W±growiec pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
326. Torłop Hanna 2008 Mocni w Gębię pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
327. Wasilewska Zosia 2008 Tytan pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
328. Wasińska Jagoda 2007 Szkoła podstawowa nr 29 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
329. Wasyl Zosia 2008 SP Rokietnica pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
330. Wypych Milena 2007 3TRITEAM pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
331. Wysocki Maurycy 2008 SP nr 64 w Poznaniu pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
332. Zaremba Oliwia 2007 SP Komorniki pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
333. Zawal Ja¶ 2007 Lubon pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
334. Zygart Kacper 2007 SP 4 W±growiec pływanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
335. Foltyńska Natasza 2006 KLAS Szpot Swarzędz pł‚ywanie 100m-rower 2000m-bieg 800m
336. Bokun Franek 2013 D±brówka pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
337. Fornalik Laura 2014 4nalik Team pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
338. Nowak Maja 2013 Przedszkole nr 190 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
339. Wróbel Jakub 2014 Be Organic / Deric Technik pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
340. Wróbel Tomasz 2013 Be Organic / Deric Technik pł‚ywanie 25m-rower 100m-bieg 50m
341. Fr±ckowiak Weronika 2011 Jeżyce Biegaj± pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
342. Goryczka Paweł 2011 Team Herbalife pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
343. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
344. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
345. Kruszona Cezary 2012 Deric Technik / Be Organic pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
346. Płosajkiewicz Filip 2011 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
347. Podlecki Franek 2011 Rokietnica Biega pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
348. Walkowiak Jurek 2011 Www.studio-motiv.pl pł‚ywanie 25m-rower 200m-bieg 100m
349. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
350. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho Team Triathlon/ ChampionMan pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
351. Nowak Mateusz 2009 Szkoła Podstawowa nr 34 w Poznaniu pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
352. Wikierski Bartosz 2010 Poznań pł‚ywanie 25m-rower 400m-bieg 200m
353. Adamczewska Bianka 2008 zubiro.com pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
354. Foltyński Bruno 2008 KLAS Szpot Swarzędz pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
355. Hołubowicz Tomasz 2008 Gorzów Wlkp pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
356. Jabłoński Jakub 2007 My TRI Team pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
357. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
358. Kulik Kaja 2007 KULIK&KUREK pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
359. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w Gębie pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m
360. Wikierski Wojciech 2007 Poznań pł‚ywanie 50m-rower 1000m-bieg 400m