Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2018

Poznań 28.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 332


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Bokun Franek 2013 Dabrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
2. Chojnacki Adam 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Czarnecka Lilianna 2012 Przedszkole Majsterklepka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
4. Dębicki Jakub 2012 Foka Bydgoszcz Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
5. Dłoniak Kinga 2013 Punkt Przedszkolny Trójeczka Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
6. Domaradzki Franciszek 2013 Zgrupka Team Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
7. Dyczkowski Jakub 2012 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry Wiry J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
8. Dykrzak Stanisław 2013 Pecna J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
9. Dzilne Dominika 2013 Nostri Bimbi Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
10. Grabiak Bartosz 2012 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
11. Grupa Anna 2013 Przedszkole nr 26 Mielno J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
12. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
13. Halasz Danuta 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
14. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
15. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
17. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
18. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznan Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
19. Jankowiak Wojciech 2012 Przedszkole Olimpijczyk Sierosław J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Jarmuszczak Kacper 2013 Przedszkole Polanka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
21. Jarosz Emilia 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
22. Kaczmarek Wiktoria 2013 Przedszkole nr 93 w Poznaniu Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
23. Kasprzak Ziemowit 2013 Przedszkole Bajkowa Kraina Tulce J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Kaszuba Marysia 2013 Przedszkole58 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
25. Kobalczyk Dominik 2013 Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
26. Kotlińska Hanna 2013 Obiady Po zawodach Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
27. Kowalski Mieszko 2012 Złotów J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
28. Krause Kalina 2012 Fabryka Fantazji Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
29. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
30. Kurek Franciszek 2012 Star wars Kicin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
31. Licznierski Jerzy 2013 gRUNwald Team Poznań TRIATHLONISTA.com Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
32. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
33. Maron Natalia 2012 Przedszkole nr 13 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
34. Miętek Maurycy 2013 Przedszkole Anglojęzyczne Sunny Days Złotów Złotów J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
35. Mitura Kacperek 2012 Komorniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
36. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
37. Nowak Maja 2013 Orki z Majorki Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
38. Obst Tymoteusz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Ostrowski Wojciech 2012 makieta.net Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
40. Pfeiffer Wiktoria 2013 czmon J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
41. Piotruk Nina 2012 SP w Pawłowie Żońskim Kobylec J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
42. Przybylski Kacper 2012 Przedszkole Wesoła Gromada Bolki i Lolki Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
43. Przybylski Piotr 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
44. Sawicki Antek 2012 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
45. Smoczyk Wiktor 2013 Tarnovia Tarnowo Podgórne Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
46. Stachowski Jakub 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
47. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
48. Ślefarska Julia 2012 PandaTeam Siekierki Wielkie J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
49. Wachowiak Aleksander Andrzej 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
50. Walczak Antonia 2013 CBN Tri Team + biegi.wlkp + parkrun Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
52. Wolanczyk Elena 2013 Bambini Przedszkole Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
53. Wróbel Tomasz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
54. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
55. Andruszkiewicz Borys 2010 LPFA Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
56. Bajer Mikołaj 2011 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
57. Bieniek Szymon 2010 Szkoła Podstawowa 60 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
58. Brucki Kacper 2010 SP 15 bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
59. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
60. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS Kids Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
61. Dąbrowski Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 66 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
62. Dłoniak Marta 2011 SP nr 3 w Luboniu Luboń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
63. Dykrzak Barbara 2010 Szkola Podstawowa Pecna Pecna J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
64. Dykszak Maja 2011 Iron Dragon Triathlon Team Wieliczka J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
65. Dzilne Wiktor 2010 POSM1 Solna Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
66. Dziubałka Liliana 2010 #bedechudyja Czapury J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
67. Ferchmin Teresa 2011 Pijarzy Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
68. Fleiszar Maksym 2010 WOJTOWICZ TRI TEAM Gruszczyn-Poland J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
69. Frąckowiak Weronika 2011 Przedszkole 98 Słoneczko Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
70. Gintyllo Maria 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
71. Golak Szymon 2011 ChampionMan Team Sierniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
72. Grabowska Małgorzata 2011 Przedszkole nr 131 im Kubusia Puchatka w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
73. Groszewski Olek 2010 Sp 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
74. Grzechowiak Jakub 2011 SP29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
75. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
76. Horowska Zuzanna 2010 Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu Poznań, os Przyjaźni 12/177 J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
77. Janicki Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
78. Janikowski Leon 2010 SP 14 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
79. Jankowiak Antek 2010 Mrowino J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
80. Jastrzębski Bartek 2011 szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
81. Jedwabny Michal 2011 SP5 Luboń Luboń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
82. Klinge Nadia 2010 Zalasewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
83. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Koper Julia 2010 szkoła 51 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
85. Krause Emilia 2010 SP 7 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
86. Krześniak Jakub 2010 KP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
87. Kubiak Igor 2011 Mosina Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
88. Kujawski Stanisław 2011 Szkoła Podstawowa nr 19 POZNAŃ POZNAŃ J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
89. Kurek Antoni 2010 Star wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
90. Kuszak Wanda 2010 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
91. Lisiecki Aleksander 2010 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
92. Machnicki Antoni 2011 Przeźmierowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
93. Makaroński Franciszek 2011 SP Chwiram Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
94. Miętek Kalina 2010 Zespół Szkół Katolickich w Złotowie Złotów J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
95. Mikołajczak Maja 2010 SP nr 5 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
96. Pająk Agata 2011 Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
97. Pawlak Łucja 2010 SP 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
98. Perz Zosia 2010 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily / SP 2 Trzebnica TRZEBNICA J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
100. PlewiŃski Maksymilian 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
101. PlewiŃski Marcel 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
102. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
103. Prendecka Róża 2011 Kłębowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
104. Przybylski Filip 2011 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
105. Rudzka Weronika 2011 Szkoła podstawowa nr 56 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
106. Ryba Jędrek 2011 poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
107. Sroka Hanna 2010 SP2 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
108. Stańczak Filip 2011 SzP nr 7 Leszno leszno J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
109. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
110. Szłapka Antonina 2010 SP nr 2 w Plewiskach Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
111. Tycner Rayan 2010 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
112. Walkowiak Jurek 2011 Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
113. Wcisły Robert 2011 Przedszkole Ala ma Kota Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
114. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P w Krosinku Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
115. Witkowska Alekandra 2011 Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
116. Wojt Adam 2010 Gaudium et Studium Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
117. Zwaruń Agata 2011 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
118. Żuk Hanna 2010 Star Wars Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
119. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
120. Bajer Wiktoria 2008 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
121. Biernacki Jacek 2009 Ośno Lubuskie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
122. Biskup Iga 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
123. Borek Tymoteusz 2009 ZSP 8 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
124. Brzozowska Alicja 2008 sp 7 Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
125. Budny Zosia 2008 Sp 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
126. Burzak Marcel 2009 Szkoła podstawowa 21 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
127. Chojnacka Maja 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
128. Dębicki Kacper 2009 Rekin Bydgoszcz Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
129. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
130. Dykszak Tymon 2009 Wieliczanka Wieliczka / Iron Dragon Triathlon Wieliczka J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
131. Ferchmin Franciszek 2008 Pijarzy Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
132. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
133. Gajb Maria 2008 Obiady Po Zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
134. Garczyk Karina 2009 Szkoła Podstawowa Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
135. Głogowski Tymon 2008 Szkoła. Waldorfska Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
136. Głowiak Zofia 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
137. Goździewska Dorota 2009 Podstawowa nr 14 Luboń ul Piaskowa 9a J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
138. Graduszewski Teodor 2008 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
139. Gronek Adrianna 2008 Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
140. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
141. Grzechowiak Antoni 2008 SP29 Lusówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
142. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
143. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
144. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
145. Janus Dawid 2009 Star Wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
146. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS Akademia Urbasia Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
147. Jedwabny Maciej 2008 SP5 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
148. Jędrzejak Kuba 2008 Szkoła Podstawoa nr 5 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
149. Kaczmarek Michał 2008 Szkoła Podstawowa nr 61 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
150. Kazało Paulina 2009 Akademia Odkrywców Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
151. Kitajczuk Mikołaj 2008 PlusTiming Dopiewiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
152. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
153. Kołodziejczak Jan 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
154. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Rosnówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
155. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
156. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
157. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
158. Legenza Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
159. Łatka Aleksander 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
160. Malewski Radosław 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
161. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
162. Maron Emilia 2009 Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
163. Matuszak Katarzyna 2008 Kobylnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
164. Michalski Piotr 2009 GES Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
165. Mrowiec Marcin 2009 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
166. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Września Miłosław J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
167. Napierała Leon 2008 Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
168. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
169. Nowaczyk Oliwia 2009 SP nr 14 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
170. Nowak Julia 2009 SP 55 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
171. Nowak Mateusz 2009 Orki z Majorki Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
172. Nowak Michał 2009 AZS Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
173. Nowicka Hanna 2009 SP nr 2 Zalasewo/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
174. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
175. Ostrowski Jarek 2008 Rehau Tri Team Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
176. Otocki Leonard 2008 SP 64 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
177. Pawluk Jakub 2009 SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
178. Pawłowska Franciszek 2008 sp90 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
179. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
180. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
181. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
182. Pilarska Maja 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
183. Piotruk Krzysztof 2008 SP nr 3 w Wągrowcu Kobylec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
184. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
185. Plesko Myroslava 2009 sp 51 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
186. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Team Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
187. Podraza Pola 2009 SP 51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
188. Potempa Igor 2008 UKS Cityzen Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
189. Poterski Tymon 2009 Skarbiec Smaków/ MJP DRUK Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
190. Pyziołek Michał 2008 SP 34 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
191. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Suchy Las J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
192. Roszkiewicz Kamila 2008 Kozieglowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
193. Ryba Olgierd 2009 poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
194. Rybacka Małgorzata 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Szczytniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
195. Sawicki Michal 2009 SP Bogaczow Nowogród Bobrzanski J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
196. Skolasiński Wiktor 2008 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
197. Skonieczna Julia 2008 SP 1 Komorniki Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
198. Stachowska Annabel 2008 MIASTOAKTYWNI.PL WĄBRZEŻNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
199. Stengert Marcel 2009 LUBOŃ J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
200. Szczepańska Maja 2008 M4plus Bugaj J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
201. Świderska Lena 2008 SP Józefosław Józefosław J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
202. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
203. Tarka Zosia 2008 sp14 poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
204. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
205. Urbaniak Lena 2008 wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
206. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
207. Winek Domański Wiktor 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
208. Wysocki Maurycy 2008 SP 64 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
209. Zienkowicz Zuzanna 2009 Sp 3 Lubon Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
210. Zwaruń Zofia 2008 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
211. Balcerek Olga 2006 SP 7 LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
212. Borek Jan 2006 ZSP 8 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
213. Brucka Julka 2006 SP 60 bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
214. Brzozowska Aleksandra 2007 sp 7 Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
215. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
216. Buśkiewicz Kacper 2007 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TULCACH Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
217. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Piechanin J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
218. Dombrowski Kamil 2006 Sp nr 60 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
219. Dzilne Krzysztof 2006 POSM1 Solna Skórzewo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
220. Ferchmin Kacper 2006 UAM triathlon poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
221. Frąckowiak Igor 2006 SP nr3 Gniezno Gniezno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
222. Garczyk Olivia 2006 Szkoła Podstawowa Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
223. Gębura Gabryiela 2007 Sp 2 Luboń / Lech Poznań LUBOŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
224. Głowiak Jakub 2006 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
225. Godzich MikoŁaj 2007 SSP 6 we Wrześni Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
226. Grzechowiak Maksymilian 2006 SP29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
227. Hamrol Jakub 2007 Helios Czempiń CZEMPIŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
228. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
229. Janczak Maciej 2007 WKS Poznan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
230. Jankowiak Wiktor 2007 UKS Lusowo Mrowino J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
231. Jasielski Mikołaj 2007 SP 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
232. Jastrzębska Maja 2006 Szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
233. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
234. Kitajczuk Mateusz 2006 PlusTiming Dopiewiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
235. Kołecki Filip 2006 Poznaniak Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
236. Korzeniowski Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
237. Kowalski Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa w Koziegłowach Koziegłowy J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
238. Lubiński Jędrek 2007 SP 59 Daszewice J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
239. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
240. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
241. Micker Mateusz 2007 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
242. Mierkiewicz Tomasz 2006 SZKOŁA TYTUSA POZNAŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
243. Mikołajczak Malwina 2006 Zgrupka Luboń Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
244. Modrzycki Hubert 2007 SP19 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
245. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
246. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
247. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
248. Olejnik Szymon 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
249. Ostrowski Tomek 2007 Rehau Tri Team Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
250. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
251. Piotrowicz Zofia 2006 Mocni w Gebie Czempin J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
252. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
253. Plaszczak Krzysztof 2006 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
254. Podborny Rafal 2006 MKS Sokoły Torun Torun J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
255. Poterska Blanka 2007 Skarbiec Smaków/ MJP DRUK Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
256. Potocki Joachim 2006 Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
257. Przyblski Szymon 2007 SP6 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
258. Purczyński Mateusz 2007 Wicher Siekierki Siekierki Wielkie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
259. Rybak Majka 2007 FISH POZNAŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
260. Sroka Maria 2007 SP2 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
261. Strębski Kuba 2007 SP 5 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
262. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu Plewiska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
263. Szymczak Paulina 2007 SP 2 Luboń / Lech Poznań LUBOŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
264. Ślefarska Marta 2007 PandaTeam Siekierki Wielkie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
265. Trochymiuk Lena 2006 SP46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
266. Trojan Karol 2006 SP 60 Bydgoszcz Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
267. Wasińska Jagoda 2007 Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
268. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
269. Wypych Milena 2007 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
270. Zaremba Oliwia 2007 Zmęczeni na starcie Dobiegniew Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
271. Zdunowski Mateusz 2006 Sp46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
272. Zygart Kacper 2007 S.P. 4 Wągrowiec Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
273. Chudy Emilia 2017 Gozo Team Plewiska Junior 1
274. Czarnecki Tadeusz 2017 dadableble poznań Junior 1
275. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 1
276. Fliegner Maja 2016 Poznań Junior 1
277. Górecka Alan 2016 Komorniki Junior 1
278. Grabiak Laura 2016 POZNAŃ Junior 1
279. KoŁodziejczak Wojciech 2016 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC Junior 1
280. Kotas Józef 2016 Kotasport Wrocław Junior 1
281. Kuczyński Mikołaj 2017 GT RAT Wrocław Junior 1
282. Kuik Aleksander 2017 Poznań Junior 1
283. Mikołajczak Szymon 2017 Poznań Junior 1
284. Nadolski Jeremi 2016 Zaniemyśl Junior 1
285. Olejnik Wiktoria 2016 Poznań Junior 1
286. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 1
287. Pfeiffer Alicja 2017 Czmoń Junior 1
288. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 1
289. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Poznań Junior 1
290. Witek Adam 2017 FlashBrothers Koziegłowy Junior 1
291. Wolanczyk Melania 2017 Poznan Junior 1
292. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Poznań Junior 1
293. Andrzejewki Nikodem 2014 Poznań Junior 2
294. Binkowski Marcin 2015 Poznań Junior 2
295. Błaszczyk Rozalka 2015 rozkaTeam Poznań Junior 2
296. Bokun Nina 2015 Dąbrówka Junior 2
297. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 2
298. Czubaszewski Piotr 2014 P21/ SDS Kids Poznań Junior 2
299. Ferchmin Jan Paweł 2014 Przedszkole Królewny Śnieżki Poznań Junior 2
300. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z Mchu i Paproci Poznań Junior 2
301. Garczyk Ignacy 2015 Ośno Lubuskie Junior 2
302. Graduszewska Jadwiga 2014 Poznań Junior 2
303. Graduszewska Łucja 2014 Poznań Junior 2
304. Halasz Witold 2014 Poznań Junior 2
305. Hetman Aleksander 2014 Przedszkole Racot Darnowo Junior 2
306. Igielska Agatka 2014 Bibok Fun Poznań Junior 2
307. Jarmuszczak Antoni 2014 Przedszkole Polanka Poznań Junior 2
308. Kaczmarek Julia 2015 Poznań Junior 2
309. Kołodziej Tomuś 2015 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
310. Kołodziej Zosia 2014 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
311. Kotas Adam 2014 Kotasport Wrocław Junior 2
312. Licznierska Łucja 2015 gRUNwald Team Poznań, TRIATHLONISTA.COM Plewiska Junior 2
313. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w gębie Poznań Junior 2
314. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Poznań Junior 2
315. Mikulski Stanisław 2014 Poznań Junior 2
316. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
317. Pająk Mateusz 2014 Skórzewo Junior 2
318. Pawłowska Zosia 2014 Poznan Junior 2
319. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra k. Tarnowa Podgornego Junior 2
320. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń Junior 2
321. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin Junior 2
322. Podborny Maksymilian 2014 Przedszkole nr 5 Toruń Toruń Junior 2
323. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 2
324. Rokosz Wojciech 2015 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry Wiry Junior 2
325. Sawicki Franek 2014 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski Junior 2
326. Słodkiewicz Jagoda 2015 Kłodawa Junior 2
327. Świderski Aleksander 2015 Poznań Junior 2
328. Waszak Oliwia 2014 Poznań Junior 2
329. Witek Tymoteusz 2015 FlashBrothers Koziegłowy Junior 2
330. Wróbel Jakub 2014 Poznań Junior 2
331. Zwaruń Karolina 2015 Poznań Junior 2
332. Żuk Aleksander 2014 Star Wars Poznań Junior 2