Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2018

Poznań 28.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 218


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Bajer Mikołaj 2011 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
2. Bajer Wiktoria 2008 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
3. Biernacki Jacek 2009 Ośno Lubuskie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
4. Bokun Franek 2013 Dabrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
5. Bokun Nina 2015 Dąbrówka Junior 2
6. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 2
7. Chojnacka Maja 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
8. Chojnacki Adam 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
9. Dykrzak Stanisław 2013 Pecna J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
10. Fliegner Maja 2016 Poznań Junior 1
11. Głowiak Jakub 2006 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
12. Głowiak Zofia 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
13. Grabiak Bartosz 2012 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
14. Grabiak Laura 2016 POZNAŃ Junior 1
15. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
17. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
18. Jankowiak Antek 2010 Mrowino J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
19. Kobalczyk Dominik 2013 Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Kuszak Wanda 2010 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
21. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
22. Mitura Kacperek 2012 Komorniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
23. Obst Tymoteusz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Olejnik Szymon 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
25. Olejnik Wiktoria 2016 Poznań Junior 1
26. Pająk Agata 2011 Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
27. Pająk Mateusz 2014 Skórzewo Junior 2
28. Pfeiffer Alicja 2017 Czmoń Junior 1
29. Pfeiffer Wiktoria 2013 czmon J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
30. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń Junior 2
31. Roszkiewicz Kamila 2008 Kozieglowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
32. Ryba Jędrek 2011 poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
33. Ryba Olgierd 2009 poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
34. Stachowski Jakub 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
35. Świderski Aleksander 2015 Poznań Junior 2
36. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
37. Urbaniak Lena 2008 wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
38. Wachowiak Aleksander Andrzej 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Walkowiak Jurek 2011 Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
40. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
41. Wróbel Jakub 2014 Poznań Junior 2
42. Wróbel Tomasz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
43. Dziubałka Liliana 2010 #bedechudyja Czapury J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
44. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
45. Wypych Milena 2007 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
46. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
47. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z Mchu i Paproci Poznań Junior 2
48. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
49. Rybacka Małgorzata 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Szczytniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
50. Kazało Paulina 2009 Akademia Odkrywców Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
51. Kołodziej Tomuś 2015 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
52. Kołodziej Zosia 2014 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
53. Gintyllo Maria 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
54. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Rosnówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
55. Nowak Michał 2009 AZS Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
56. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
57. Igielska Agatka 2014 Bibok Fun Poznań Junior 2
58. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
59. Plaszczak Krzysztof 2006 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
60. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Poznań Junior 2
61. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
62. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
63. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
64. Krause Kalina 2012 Fabryka Fantazji Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
65. Rybak Majka 2007 FISH POZNAŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
66. Witek Adam 2017 FlashBrothers Koziegłowy Junior 1
67. Witek Tymoteusz 2015 FlashBrothers Koziegłowy Junior 2
68. Dębicki Jakub 2012 Foka Bydgoszcz Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
69. Chudy Emilia 2017 Gozo Team Plewiska Junior 1
70. Licznierski Jerzy 2013 gRUNwald Team Poznań TRIATHLONISTA.com Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
71. Licznierska Łucja 2015 gRUNwald Team Poznań, TRIATHLONISTA.COM Plewiska Junior 2
72. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Piechanin J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
73. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS Akademia Urbasia Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
74. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra k. Tarnowa Podgornego Junior 2
75. Kotas Adam 2014 Kotasport Wrocław Junior 2
76. Kotas Józef 2016 Kotasport Wrocław Junior 1
77. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
78. Andruszkiewicz Borys 2010 LPFA Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
79. Szczepańska Maja 2008 M4plus Bugaj J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
80. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
81. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
82. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 1
83. Ostrowski Wojciech 2012 makieta.net Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
85. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 1
86. Biskup Iga 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
87. Kołodziejczak Jan 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
88. KoŁodziejczak Wojciech 2016 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC Junior 1
89. Łatka Aleksander 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
90. Pilarska Maja 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
91. Winek Domański Wiktor 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
92. Podborny Rafal 2006 MKS Sokoły Torun Torun J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
93. Kubiak Igor 2011 Mosina Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
94. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Poznań Junior 1
95. Dzilne Dominika 2013 Nostri Bimbi Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
96. Gajb Maria 2008 Obiady Po Zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
97. Kotlińska Hanna 2013 Obiady Po zawodach Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
98. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
99. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
100. Nowak Maja 2013 Orki z Majorki Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
101. Nowak Mateusz 2009 Orki z Majorki Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
102. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
103. Czubaszewski Piotr 2014 P21/ SDS Kids Poznań Junior 2
104. Ferchmin Franciszek 2008 Pijarzy Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
105. Ferchmin Teresa 2011 Pijarzy Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
106. PlewiŃski Maksymilian 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
107. PlewiŃski Marcel 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
108. Goździewska Dorota 2009 Podstawowa nr 14 Luboń ul Piaskowa 9a J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
109. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
110. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
111. Dzilne Krzysztof 2006 POSM1 Solna Skórzewo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
112. Dzilne Wiktor 2010 POSM1 Solna Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
113. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznan Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
114. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
115. Wcisły Robert 2011 Przedszkole Ala ma Kota Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
116. Kasprzak Ziemowit 2013 Przedszkole Bajkowa Kraina Tulce J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
117. Sawicki Antek 2012 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
118. Sawicki Franek 2014 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski Junior 2
119. Ferchmin Jan Paweł 2014 Przedszkole Królewny Śnieżki Poznań Junior 2
120. Grabowska Małgorzata 2011 Przedszkole nr 131 im Kubusia Puchatka w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
121. Grupa Anna 2013 Przedszkole nr 26 Mielno J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
122. Podborny Maksymilian 2014 Przedszkole nr 5 Toruń Toruń Junior 2
123. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
124. Hetman Aleksander 2014 Przedszkole Racot Darnowo Junior 2
125. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
126. Kaszuba Marysia 2013 Przedszkole58 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
127. Dębicki Kacper 2009 Rekin Bydgoszcz Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
128. Skonieczna Julia 2008 SP 1 Komorniki Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
129. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
130. Budny Zosia 2008 Sp 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
131. Janczak Maciej 2007 SP 14 Poznan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
132. Janikowski Leon 2010 SP 14 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
133. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
134. Skolasiński Wiktor 2008 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
135. Groszewski Olek 2010 Sp 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
136. Pawlak Łucja 2010 SP 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
137. Brucki Kacper 2010 SP 15 bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
138. Zienkowicz Zuzanna 2009 Sp 3 Lubon Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
139. Legenza Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
140. Pyziołek Michał 2008 SP 34 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
141. Podraza Pola 2009 SP 51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
142. Nowak Julia 2009 SP 55 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
143. Lubiński Jędrek 2007 SP 59 Daszewice J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
144. Brucka Julka 2006 SP 60 bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
145. Trojan Karol 2006 SP 60 Bydgoszcz Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
146. Otocki Leonard 2008 SP 64 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
147. Wysocki Maurycy 2008 SP 64 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
148. Brzozowska Aleksandra 2007 sp 7 Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
149. Brzozowska Alicja 2008 sp 7 Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
150. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
151. Krause Emilia 2010 SP 7 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
152. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
153. Sawicki Michal 2009 SP Bogaczow Nowogród Bobrzanski J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
154. Makaroński Franciszek 2011 SP Chwiram Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
155. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
156. Nowaczyk Oliwia 2009 SP nr 14 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
157. Szłapka Antonina 2010 SP nr 2 w Plewiskach Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
158. Nowicka Hanna 2009 SP nr 2 Zalasewo/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
159. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
160. Frąckowiak Igor 2006 SP nr3 Gniezno Gniezno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
161. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
162. Modrzycki Hubert 2007 SP19 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
163. Sroka Hanna 2010 SP2 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
164. Sroka Maria 2007 SP2 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
165. Grzechowiak Antoni 2008 SP29 Lusówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
166. Grzechowiak Jakub 2011 SP29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
167. Grzechowiak Maksymilian 2006 SP29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
168. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
169. Trochymiuk Lena 2006 SP46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
170. Zdunowski Mateusz 2006 Sp46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
171. Jedwabny Maciej 2008 SP5 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
172. Jedwabny Michal 2011 SP5 Luboń Luboń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
173. Pawluk Jakub 2009 SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
174. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS Kids Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
175. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
176. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
177. Godzich MikoŁaj 2007 SSP 6 we Wrześni Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
178. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Września Miłosław J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
179. Janus Dawid 2009 Star Wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
180. Kurek Antoni 2010 Star wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
181. Kurek Franciszek 2012 Star wars Kicin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
182. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
183. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P w Krosinku Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
184. Dykrzak Barbara 2010 Szkola Podstawowa Pecna Pecna J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
185. Koper Julia 2010 szkoła 51 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
186. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
187. Wisiorek Sebastian 2009 Szkoła Podstawowa nr. 51 Poznań Poznań Os. Lecha 107/1 J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
188. Burzak Marcel 2009 Szkoła podstawowa 21 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
189. Bieniek Szymon 2010 Szkoła Podstawowa 60 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
190. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Suchy Las J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
191. Jastrzębska Maja 2006 Szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
192. Jastrzębski Bartek 2011 szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
193. Rudzka Weronika 2011 Szkoła podstawowa nr 56 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
194. Dąbrowski Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 66 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
195. Kowalski Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa w Koziegłowach Koziegłowy J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
196. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu Plewiska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
197. Stańczak Filip 2011 SzP nr 7 Leszno leszno J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
198. Smoczyk Wiktor 2013 Tarnovia Tarnowo Podgórne Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
199. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily / SP 2 Trzebnica TRZEBNICA J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
200. Ferchmin Kacper 2006 UAM triathlon poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
201. Potempa Igor 2008 UKS Cityzen Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
202. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
203. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
204. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
205. Jankowiak Wiktor 2007 UKS Lusowo Mrowino J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
206. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
207. Purczyński Mateusz 2007 Wicher Siekierki Siekierki Wielkie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
208. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 1
209. Miętek Kalina 2010 Zespół Szkół Katolickich w Złotowie Złotów J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
210. Buśkiewicz Kacper 2007 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TULCACH Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
211. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
212. Perz Zosia 2010 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
213. Domaradzki Franciszek 2013 Zgrupka Team Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
214. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Team Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
215. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Poznań Junior 1
216. Zaremba Oliwia 2007 Zmęczeni na starcie Dobiegniew Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
217. Borek Jan 2006 ZSP 8 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
218. Borek Tymoteusz 2009 ZSP 8 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m