Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2018

Poznań 28.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 332


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Gintyllo Maria 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
2. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 2
3. Podraza Pola 2009 SP 51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
4. Szczepańska Maja 2008 M4plus Bugaj J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
5. Brucka Julka 2006 SP 60 bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
6. Brucki Kacper 2010 SP 15 bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
7. Dębicki Jakub 2012 Foka Bydgoszcz Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
8. Dębicki Kacper 2009 Rekin Bydgoszcz Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
9. Dombrowski Kamil 2006 Sp nr 60 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
10. Kobalczyk Dominik 2013 Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
11. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
12. Trochymiuk Lena 2006 SP46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
13. Trojan Karol 2006 SP 60 Bydgoszcz Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
14. Zdunowski Mateusz 2006 Sp46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
15. Dziubałka Liliana 2010 #bedechudyja Czapury J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
16. Piotrowicz Jan Bruno 2014 Mocni w Gebie Czempin Junior 2
17. Piotrowicz Zofia 2006 Mocni w Gebie Czempin J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
18. Hamrol Jakub 2007 Helios Czempiń CZEMPIŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
19. Lisiecka Nina 2013 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
20. Lisiecki Aleksander 2010 CHAMPIONMAN TEAM Czempiń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
21. Pfeiffer Wiktoria 2013 czmon J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
22. Pfeiffer Alicja 2017 Czmoń Junior 1
23. Bokun Franek 2013 Dabrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Hetman Aleksander 2014 Przedszkole Racot Darnowo Junior 2
25. Lubiński Jędrek 2007 SP 59 Daszewice J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
26. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
27. Bokun Nina 2015 Dąbrówka Junior 2
28. Kitajczuk Mateusz 2006 PlusTiming Dopiewiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
29. Kitajczuk Mikołaj 2008 PlusTiming Dopiewiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
30. Frąckowiak Igor 2006 SP nr3 Gniezno Gniezno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
31. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra k. Tarnowa Podgornego Junior 2
32. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
33. Fleiszar Maksym 2010 WOJTOWICZ TRI TEAM Gruszczyn-Poland J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
34. Świderska Lena 2008 SP Józefosław Józefosław J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
35. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 2
36. Kurek Antoni 2010 Star wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
37. Kurek Franciszek 2012 Star wars Kicin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
38. Prendecka Róża 2011 Kłębowiec J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
39. Słodkiewicz Jagoda 2015 Kłodawa Junior 2
40. Piotruk Krzysztof 2008 SP nr 3 w Wągrowcu Kobylec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
41. Piotruk Nina 2012 SP w Pawłowie Żońskim Kobylec J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
42. Matuszak Katarzyna 2008 Kobylnica J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
43. Brzozowska Aleksandra 2007 sp 7 Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
44. Brzozowska Alicja 2008 sp 7 Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
45. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
46. Górecka Alan 2016 Komorniki Junior 1
47. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
48. Mitura Kacperek 2012 Komorniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
49. Skonieczna Julia 2008 SP 1 Komorniki Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
50. Zaremba Oliwia 2007 Zmęczeni na starcie Dobiegniew Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
51. Naskręt Julia 2009 Sp nr 4 Kościan Kościan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
52. Naskręt Zuzanna 2007 Sp nr 4 Kościan Kościan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
53. Roszkiewicz Kamila 2008 Kozieglowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
54. Kowalski Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa w Koziegłowach Koziegłowy J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
55. Krześniak Jakub 2010 KP Koziegłowy Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
56. Witek Adam 2017 FlashBrothers Koziegłowy Junior 1
57. Witek Tymoteusz 2015 FlashBrothers Koziegłowy Junior 2
58. Witkowska Alekandra 2011 Koziegłowy J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
59. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
60. Wypych Milena 2007 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
61. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P w Krosinku Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
62. Balcerek Olga 2006 SP 7 LESZNO LESZNO J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
63. Kazało Paulina 2009 Akademia Odkrywców Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
64. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
65. Stańczak Filip 2011 SzP nr 7 Leszno leszno J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
66. Burzak Marcel 2009 Szkoła podstawowa 21 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
67. Dłoniak Kinga 2013 Punkt Przedszkolny Trójeczka Luboń J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
68. Dłoniak Marta 2011 SP nr 3 w Luboniu Luboń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
69. Gębura Gabryiela 2007 Sp 2 Luboń / Lech Poznań LUBOŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
70. Gronek Adrianna 2008 Szkoła Podstawowa nr 4 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
71. Jedwabny Maciej 2008 SP5 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
72. Jedwabny Michal 2011 SP5 Luboń Luboń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
73. Korzeniowski Mikołaj 2007 Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
74. Legenza Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
75. Malewski Radosław 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
76. Mrowiec Marcin 2009 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
77. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
78. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
79. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń Junior 2
80. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
81. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Team Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
82. Poterska Blanka 2007 Skarbiec Smaków/ MJP DRUK Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
83. Poterski Tymon 2009 Skarbiec Smaków/ MJP DRUK Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
84. Stengert Marcel 2009 LUBOŃ J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
85. Szymczak Paulina 2007 SP 2 Luboń / Lech Poznań LUBOŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
86. Zienkowicz Zuzanna 2009 Sp 3 Lubon Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
87. Goździewska Dorota 2009 Podstawowa nr 14 Luboń ul Piaskowa 9a J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
88. Grzechowiak Antoni 2008 SP29 Lusówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
89. Grzechowiak Jakub 2011 SP29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
90. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
91. Grzechowiak Maksymilian 2006 SP29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
92. Grupa Anna 2013 Przedszkole nr 26 Mielno J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
93. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
94. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Września Miłosław J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
95. Kołodziej Tomuś 2015 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
96. Kołodziej Zosia 2014 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
97. Kubiak Igor 2011 Mosina Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
98. Jankowiak Antek 2010 Mrowino J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Jankowiak Wiktor 2007 UKS Lusowo Mrowino J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
100. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
101. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
102. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
103. Sawicki Antek 2012 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
104. Sawicki Franek 2014 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski Junior 2
105. Sawicki Michal 2009 SP Bogaczow Nowogród Bobrzanski J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
106. Biernacki Jacek 2009 Ośno Lubuskie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
107. Garczyk Ignacy 2015 Ośno Lubuskie Junior 2
108. Garczyk Karina 2009 Szkoła Podstawowa Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
109. Garczyk Olivia 2006 Szkoła Podstawowa Ośno Lubuskie Ośno Lubuskie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
110. Dykrzak Barbara 2010 Szkola Podstawowa Pecna Pecna J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
111. Dykrzak Stanisław 2013 Pecna J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
112. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Piechanin J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
113. Chudy Emilia 2017 Gozo Team Plewiska Junior 1
114. Licznierska Łucja 2015 gRUNwald Team Poznań, TRIATHLONISTA.COM Plewiska Junior 2
115. Licznierski Jerzy 2013 gRUNwald Team Poznań TRIATHLONISTA.com Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
116. Szłapka Antonina 2010 SP nr 2 w Plewiskach Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
117. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu Plewiska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
118. Wachowiak Aleksander Andrzej 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
119. Walkowiak Jurek 2011 Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
120. Domaradzki Franciszek 2013 Zgrupka Team Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
121. Janczak Maciej 2007 WKS Poznan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
122. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznan Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
123. Nowaczyk Oliwia 2009 SP nr 14 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
124. Otocki Leonard 2008 SP 64 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
125. Pawłowska Franciszek 2008 sp90 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
126. Pawłowska Zosia 2014 Poznan Junior 2
127. Wolanczyk Elena 2013 Bambini Przedszkole Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
128. Wolanczyk Melania 2017 Poznan Junior 1
129. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
130. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
131. Andruszkiewicz Borys 2010 LPFA Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
132. Andrzejewki Nikodem 2014 Poznań Junior 2
133. Bieniek Szymon 2010 Szkoła Podstawowa 60 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
134. Binkowski Marcin 2015 Poznań Junior 2
135. Błaszczyk Rozalka 2015 rozkaTeam Poznań Junior 2
136. Borek Jan 2006 ZSP 8 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
137. Borek Tymoteusz 2009 ZSP 8 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
138. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
139. Budny Zosia 2008 Sp 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
140. Chojnacka Maja 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
141. Chojnacki Adam 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
142. Czarnecka Lilianna 2012 Przedszkole Majsterklepka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
143. Czarnecki Tadeusz 2017 dadableble poznań Junior 1
144. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 1
145. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS Kids Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
146. Czubaszewski Piotr 2014 P21/ SDS Kids Poznań Junior 2
147. Dąbrowski Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 66 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
148. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
149. Ferchmin Franciszek 2008 Pijarzy Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
150. Ferchmin Jan Paweł 2014 Przedszkole Królewny Śnieżki Poznań Junior 2
151. Ferchmin Kacper 2006 UAM triathlon poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
152. Ferchmin Teresa 2011 Pijarzy Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
153. Fliegner Maja 2016 Poznań Junior 1
154. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
155. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z Mchu i Paproci Poznań Junior 2
156. Frąckowiak Weronika 2011 Przedszkole 98 Słoneczko Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
157. Gajb Maria 2008 Obiady Po Zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
158. Głogowski Tymon 2008 Szkoła. Waldorfska Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
159. Głowiak Jakub 2006 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
160. Głowiak Zofia 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
161. Grabiak Bartosz 2012 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
162. Grabiak Laura 2016 POZNAŃ Junior 1
163. Grabowska Małgorzata 2011 Przedszkole nr 131 im Kubusia Puchatka w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
164. Graduszewska Jadwiga 2014 Poznań Junior 2
165. Graduszewska Łucja 2014 Poznań Junior 2
166. Graduszewski Teodor 2008 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
167. Groszewski Olek 2010 Sp 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
168. Halasz Danuta 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
169. Halasz Witold 2014 Poznań Junior 2
170. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
171. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
172. Igielska Agatka 2014 Bibok Fun Poznań Junior 2
173. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
174. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
175. Janicki Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
176. Janikowski Leon 2010 SP 14 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
177. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS Akademia Urbasia Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
178. Jarmuszczak Antoni 2014 Przedszkole Polanka Poznań Junior 2
179. Jarmuszczak Kacper 2013 Przedszkole Polanka Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
180. Jarosz Emilia 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
181. Jasielski Mikołaj 2007 SP 74 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
182. Jastrzębska Maja 2006 Szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
183. Jastrzębski Bartek 2011 szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
184. Jędrzejak Kuba 2008 Szkoła Podstawoa nr 5 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
185. Kaczmarek Julia 2015 Poznań Junior 2
186. Kaczmarek Michał 2008 Szkoła Podstawowa nr 61 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
187. Kaczmarek Wiktoria 2013 Przedszkole nr 93 w Poznaniu Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
188. Kaszuba Marysia 2013 Przedszkole58 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
189. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
190. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
191. Kołecki Filip 2006 Poznaniak Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
192. Koper Julia 2010 szkoła 51 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
193. Kotlińska Hanna 2013 Obiady Po zawodach Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
194. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
195. Krause Emilia 2010 SP 7 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
196. Krause Kalina 2012 Fabryka Fantazji Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
197. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
198. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
199. Kuik Aleksander 2017 Poznań Junior 1
200. Kujawski Stanisław 2011 Szkoła Podstawowa nr 19 POZNAŃ POZNAŃ J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
201. Kuszak Wanda 2010 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
202. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w gębie Poznań Junior 2
203. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w gębie Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
204. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
205. Maron Emilia 2009 Szkoła Podstawowa nr 7 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
206. Maron Natalia 2012 Przedszkole nr 13 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
207. Michalski Piotr 2009 GES Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
208. Micker Mateusz 2007 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
209. Mierkiewicz Tomasz 2006 SZKOŁA TYTUSA POZNAŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
210. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Poznań Junior 2
211. Mikołajczak Maja 2010 SP nr 5 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
212. Mikołajczak Malwina 2006 Zgrupka Luboń Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
213. Mikołajczak Szymon 2017 Poznań Junior 1
214. Mikulski Stanisław 2014 Poznań Junior 2
215. Modrzycki Hubert 2007 SP19 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
216. Napierała Leon 2008 Publiczna Saleziańska Szkoła Podstawowa Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
217. Nowak Julia 2009 SP 55 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
218. Nowak Maja 2013 Orki z Majorki Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
219. Nowak Mateusz 2009 Orki z Majorki Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
220. Nowak Michał 2009 AZS Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
221. Obst Tymoteusz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
222. Olejnik Szymon 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
223. Olejnik Wiktoria 2016 Poznań Junior 1
224. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 1
225. Ostrowski Wojciech 2012 makieta.net Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
226. Pawlak Łucja 2010 SP 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
227. Pawluk Jakub 2009 SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
228. Perz Zosia 2010 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
229. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
230. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
231. Plesko Myroslava 2009 sp 51 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
232. Potempa Igor 2008 UKS Cityzen Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
233. Przyblski Szymon 2007 SP6 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
234. Przybylski Filip 2011 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
235. Przybylski Kacper 2012 Przedszkole Wesoła Gromada Bolki i Lolki Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
236. Przybylski Piotr 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
237. Pyziołek Michał 2008 SP 34 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
238. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Poznań Junior 1
239. Rudzka Weronika 2011 Szkoła podstawowa nr 56 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
240. Ryba Jędrek 2011 poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
241. Ryba Olgierd 2009 poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
242. Rybak Majka 2007 FISH POZNAŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
243. Skolasiński Wiktor 2008 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
244. Smoczyk Wiktor 2013 Tarnovia Tarnowo Podgórne Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
245. Stachowski Jakub 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
246. Strębski Kuba 2007 SP 5 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
247. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
248. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
249. Świderski Aleksander 2015 Poznań Junior 2
250. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
251. Tarka Zosia 2008 sp14 poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
252. Tycner Rayan 2010 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
253. Walczak Antonia 2013 CBN Tri Team + biegi.wlkp + parkrun Poznań Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
254. Wasińska Jagoda 2007 Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
255. Waszak Oliwia 2014 Poznań Junior 2
256. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
257. Wojt Adam 2010 Gaudium et Studium Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
258. Wróbel Jakub 2014 Poznań Junior 2
259. Wróbel Tomasz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
260. Wysocki Maurycy 2008 SP 64 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
261. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Poznań Junior 1
262. Zwaruń Agata 2011 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
263. Zwaruń Karolina 2015 Poznań Junior 2
264. Zwaruń Zofia 2008 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
265. Żuk Aleksander 2014 Star Wars Poznań Junior 2
266. Żuk Hanna 2010 Star Wars Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
267. Horowska Zuzanna 2010 Szkoła Podstawowa nr 29 w Poznaniu Poznań, os Przyjaźni 12/177 J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
268. Machnicki Antoni 2011 Przeźmierowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
269. Bajer Mikołaj 2011 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
270. Bajer Wiktoria 2008 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
271. Ostrowski Jarek 2008 Rehau Tri Team Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
272. Ostrowski Tomek 2007 Rehau Tri Team Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
273. Sroka Hanna 2010 SP2 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
274. Sroka Maria 2007 SP2 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
275. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 1
276. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
277. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Rosnówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
278. Janus Dawid 2009 Star Wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
279. Purczyński Mateusz 2007 Wicher Siekierki Siekierki Wielkie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
280. Ślefarska Julia 2012 PandaTeam Siekierki Wielkie J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
281. Ślefarska Marta 2007 PandaTeam Siekierki Wielkie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
282. Golak Szymon 2011 ChampionMan Team Sierniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
283. Jankowiak Wojciech 2012 Przedszkole Olimpijczyk Sierosław J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
284. Dzilne Dominika 2013 Nostri Bimbi Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
285. Dzilne Krzysztof 2006 POSM1 Solna Skórzewo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
286. Dzilne Wiktor 2010 POSM1 Solna Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
287. Pająk Agata 2011 Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
288. Pająk Mateusz 2014 Skórzewo Junior 2
289. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
290. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Suchy Las J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
291. Nowicka Hanna 2009 SP nr 2 Zalasewo/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
292. Rybacka Małgorzata 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Szczytniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
293. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
294. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
295. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
296. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
297. PlewiŃski Maksymilian 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
298. PlewiŃski Marcel 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
299. Podborny Rafal 2006 MKS Sokoły Torun Torun J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
300. Podborny Maksymilian 2014 Przedszkole nr 5 Toruń Toruń Junior 2
301. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily / SP 2 Trzebnica TRZEBNICA J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
302. Buśkiewicz Kacper 2007 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TULCACH Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
303. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
304. Kasprzak Ziemowit 2013 Przedszkole Bajkowa Kraina Tulce J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
305. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
306. Plaszczak Krzysztof 2006 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
307. Makaroński Franciszek 2011 SP Chwiram Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
308. Wcisły Robert 2011 Przedszkole Ala ma Kota Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
309. Stachowska Annabel 2008 MIASTOAKTYWNI.PL WĄBRZEŻNO J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
310. Biskup Iga 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
311. Kołodziejczak Jan 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
312. KoŁodziejczak Wojciech 2016 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC Junior 1
313. Łatka Aleksander 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
314. Pilarska Maja 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
315. Winek Domański Wiktor 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
316. Zygart Kacper 2007 S.P. 4 Wągrowiec Wągrowiec J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
317. Dykszak Maja 2011 Iron Dragon Triathlon Team Wieliczka J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
318. Dykszak Tymon 2009 Wieliczanka Wieliczka / Iron Dragon Triathlon Wieliczka J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
319. Dyczkowski Jakub 2012 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry Wiry J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
320. Rokosz Wojciech 2015 Przedszkole Wesoła Kraina Wiry Wiry Junior 2
321. Urbaniak Lena 2008 wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
322. Kotas Adam 2014 Kotasport Wrocław Junior 2
323. Kotas Józef 2016 Kotasport Wrocław Junior 1
324. Kuczyński Mikołaj 2017 GT RAT Wrocław Junior 1
325. Godzich MikoŁaj 2007 SSP 6 we Wrześni Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
326. Klinge Nadia 2010 Zalasewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
327. Nadolska Marta 2013 Zaniemyśl J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
328. Nadolski Jeremi 2016 Zaniemyśl Junior 1
329. Potocki Joachim 2006 Złotniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
330. Kowalski Mieszko 2012 Złotów J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
331. Miętek Kalina 2010 Zespół Szkół Katolickich w Złotowie Złotów J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
332. Miętek Maurycy 2013 Przedszkole Anglojęzyczne Sunny Days Złotów Złotów J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m