Lista startowa

Junior Poznań Triathlon 2018

Poznań 28.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 218


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
2. Adamczewski Olek 2010 Szkoła podstawowa 67 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
3. Andruszkiewicz Borys 2010 LPFA Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
4. Bajer Mikołaj 2011 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
5. Bajer Wiktoria 2008 Puszczykowo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
6. Bieniek Szymon 2010 Szkoła Podstawowa 60 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
7. Biernacki Jacek 2009 Ośno Lubuskie J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
8. Biskup Iga 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
9. Bokun Franek 2013 Dabrówka J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
10. Bokun Nina 2015 Dąbrówka Junior 2
11. Borek Jan 2006 ZSP 8 Poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
12. Borek Tymoteusz 2009 ZSP 8 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
13. Brucka Julka 2006 SP 60 bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
14. Brucki Kacper 2010 SP 15 bydgoszcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
15. Brzozowska Aleksandra 2007 sp 7 Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
16. Brzozowska Alicja 2008 sp 7 Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
17. Budny Maksymilian 2006 Sp 14 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
18. Budny Zosia 2008 Sp 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
19. Burzak Marcel 2009 Szkoła podstawowa 21 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
20. Buśkiewicz Kacper 2007 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TULCACH Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
21. Bzdęga Michał 2015 Kaczkowo Junior 2
22. Chojnacka Maja 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
23. Chojnacki Adam 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
24. Chudy Emilia 2017 Gozo Team Plewiska Junior 1
25. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka Komorniki J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
26. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Piechanin J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
27. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań Junior 1
28. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS Kids Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
29. Czubaszewski Piotr 2014 P21/ SDS Kids Poznań Junior 2
30. Dąbrowski Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa nr 66 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
31. Dębicki Jakub 2012 Foka Bydgoszcz Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
32. Dębicki Kacper 2009 Rekin Bydgoszcz Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
33. Domaradzki Franciszek 2013 Zgrupka Team Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
34. Dopierała Lena 2009 Społeczna Szkoła Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
35. Dykrzak Barbara 2010 Szkola Podstawowa Pecna Pecna J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
36. Dykrzak Stanisław 2013 Pecna J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
37. Dzilne Dominika 2013 Nostri Bimbi Skórzewo J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
38. Dzilne Krzysztof 2006 POSM1 Solna Skórzewo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
39. Dzilne Wiktor 2010 POSM1 Solna Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
40. Dziubałka Liliana 2010 #bedechudyja Czapury J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
41. Ferchmin Franciszek 2008 Pijarzy Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
42. Ferchmin Jan Paweł 2014 Przedszkole Królewny Śnieżki Poznań Junior 2
43. Ferchmin Kacper 2006 UAM triathlon poznań Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
44. Ferchmin Teresa 2011 Pijarzy Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
45. Fliegner Maja 2016 Poznań Junior 1
46. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
47. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z Mchu i Paproci Poznań Junior 2
48. Frąckowiak Igor 2006 SP nr3 Gniezno Gniezno J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
49. Gajb Maria 2008 Obiady Po Zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
50. Gintyllo Maria 2011 Akademia Pitagorasa Baranowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
51. Głowiak Jakub 2006 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
52. Głowiak Zofia 2009 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
53. Godzich MikoŁaj 2007 SSP 6 we Wrześni Września J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
54. Goździewska Dorota 2009 Podstawowa nr 14 Luboń ul Piaskowa 9a J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
55. Grabiak Bartosz 2012 POZNAŃ J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
56. Grabiak Laura 2016 POZNAŃ Junior 1
57. Grabowska Małgorzata 2011 Przedszkole nr 131 im Kubusia Puchatka w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
58. Groszewski Olek 2010 Sp 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
59. Grupa Anna 2013 Przedszkole nr 26 Mielno J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
60. Grupa Wojciech 2009 KP Koziegłowy Mielno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
61. Grzechowiak Antoni 2008 SP29 Lusówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
62. Grzechowiak Jakub 2011 SP29 Lusówko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
63. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 Lusówko J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
64. Grzechowiak Maksymilian 2006 SP29 Lusówko J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
65. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
66. Hancyk Julian 2011 Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
67. Hancyk Mateusz 2013 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
68. Hetman Aleksander 2014 Przedszkole Racot Darnowo Junior 2
69. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
70. Hibner Zofia 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
71. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
72. Igielska Agatka 2014 Bibok Fun Poznań Junior 2
73. Jabłoński Bartosz 2013 Przedszkole nr 58 / My TRI Team Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
74. Jabłoński Jakub 2007 SP nr 74 / My TRI Team Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
75. Janczak Maciej 2007 SP 14 Poznan J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
76. Janikowska Alicja 2013 Przedszkole 126 Poznan Poznan J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
77. Janikowski Leon 2010 SP 14 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
78. Jankowiak Antek 2010 Mrowino J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
79. Jankowiak Wiktor 2007 UKS Lusowo Mrowino J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
80. Janus Dawid 2009 Star Wars Siedlec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
81. Jarmuda Franek 2009 Jarmudka SDS Akademia Urbasia Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
82. Jastrzębska Maja 2006 Szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
83. Jastrzębski Bartek 2011 szkoła Podstawowa nr 25 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
84. Jedwabny Maciej 2008 SP5 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
85. Jedwabny Michal 2011 SP5 Luboń Luboń J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
86. Kasprzak Mieszko 2006 Zespół Szkół w Tulcach Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
87. Kasprzak Ziemowit 2013 Przedszkole Bajkowa Kraina Tulce J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
88. Kaszuba Marysia 2013 Przedszkole58 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
89. Kazało Paulina 2009 Akademia Odkrywców Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
90. Kobalczyk Dominik 2013 Bydgoszcz J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
91. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
92. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
93. Kołodziej Tomuś 2015 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
94. Kołodziej Zosia 2014 Akademia Odkrywców Mosina Mosina Junior 2
95. Kołodziejczak Jan 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
96. KoŁodziejczak Wojciech 2016 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC Junior 1
97. Konieczniak Mateusz 2008 AZS AWF Poznań Rosnówko J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
98. Koper Julia 2010 szkoła 51 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
99. Kotas Adam 2014 Kotasport Wrocław Junior 2
100. Kotas Józef 2016 Kotasport Wrocław Junior 1
101. Kotlińska Hanna 2013 Obiady Po zawodach Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
102. Kotlińska Zofia 2008 Obiady Po zawodach Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
103. Kowalski Bartosz 2006 Szkoła Podstawowa w Koziegłowach Koziegłowy J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
104. Krause Emilia 2010 SP 7 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
105. Krause Kalina 2012 Fabryka Fantazji Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
106. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
107. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
108. Kubiak Igor 2011 Mosina Mosina J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
109. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
110. Kurek Antoni 2010 Star wars Kicin J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
111. Kurek Franciszek 2012 Star wars Kicin J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
112. Kuszak Wanda 2010 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
113. Legenza Zuzanna 2009 SP 3 Luboń Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
114. Licznierska Łucja 2015 gRUNwald Team Poznań, TRIATHLONISTA.COM Plewiska Junior 2
115. Licznierski Jerzy 2013 gRUNwald Team Poznań TRIATHLONISTA.com Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
116. Lubiński Jędrek 2007 SP 59 Daszewice J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
117. Łatka Aleksander 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
118. Makaroński Franciszek 2011 SP Chwiram Wałcz J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
119. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
120. Mejer Stanisław 2007 Suchary Suchy Las Suchy Las J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
121. Miętek Kalina 2010 Zespół Szkół Katolickich w Złotowie Złotów J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
122. Mikołajczak Jakub Jan 2015 CityzenBEjby Poznań Junior 2
123. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki Junior 2
124. Mitura Kacperek 2012 Komorniki J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
125. Modrzycki Hubert 2007 SP19 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
126. Musiał Piotr 2007 Mamy-Biegamy Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
127. Myszkiewicz Zofia 2008 SSP nr 2 Września Miłosław J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
128. Nowaczyk Oliwia 2009 SP nr 14 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
129. Nowak Julia 2009 SP 55 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
130. Nowak Maja 2013 Orki z Majorki Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
131. Nowak Mateusz 2009 Orki z Majorki Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
132. Nowak Michał 2009 AZS Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
133. Nowakowski Szymon 2007 SP3 Luboń Luboń J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
134. Nowicka Hanna 2009 SP nr 2 Zalasewo/Warta Poznań Swarzędz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
135. Obst Tymoteusz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
136. Olejnik Szymon 2007 Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
137. Olejnik Wiktoria 2016 Poznań Junior 1
138. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
139. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 1
140. Ostrowski Wojciech 2012 makieta.net Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
141. Otocki Leonard 2008 SP 64 Poznan J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
142. Pająk Agata 2011 Skórzewo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
143. Pająk Mateusz 2014 Skórzewo Junior 2
144. Pawlak Łucja 2010 SP 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
145. Pawluk Jakub 2009 SP6 Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
146. Perz Zosia 2010 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
147. Pfeiffer Alicja 2017 Czmoń Junior 1
148. Pfeiffer Wiktoria 2013 czmon J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
149. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry Góra k. Tarnowa Podgornego Junior 2
150. Pietek Maja 2009 Ofix.pl Bike Team Murowana Goślina J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
151. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń Junior 2
152. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
153. Pietrzak Weronika 2009 AZS UAM Poznań Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
154. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily / SP 2 Trzebnica TRZEBNICA J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
155. Pilarska Maja 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
156. Pilc Wojciech 2007 Dres i Laczki Poznań J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
157. Pisanko Franciszek 2008 UKS Lusowo Dąbrowa J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
158. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM Rabowice/Swarzędz Junior 1
159. Plaszczak Karol 2007 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
160. Plaszczak Krzysztof 2006 Bonum Futurum Tulce J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
161. PlewiŃski Maksymilian 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
162. PlewiŃski Marcel 2010 PODSTAWOWA NR 1 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
163. Pochylski Kajetan 2009 Zgrupka Team Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
164. Podborny Maksymilian 2014 Przedszkole nr 5 Toruń Toruń Junior 2
165. Podborny Rafal 2006 MKS Sokoły Torun Torun J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
166. Podlecki Franek 2011 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Rokietnica J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
167. Podraza Pola 2009 SP 51 Borówiec J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
168. Potempa Igor 2008 UKS Cityzen Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
169. Purczyński Mateusz 2007 Wicher Siekierki Siekierki Wielkie J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
170. Pyziołek Michał 2008 SP 34 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
171. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Poznań Junior 1
172. Ratajczyk Piotr 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Suchy Las J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
173. Roszkiewicz Kamila 2008 Kozieglowy J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
174. Rudzka Weronika 2011 Szkoła podstawowa nr 56 Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
175. Ryba Jędrek 2011 poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
176. Ryba Olgierd 2009 poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
177. Rybacka Małgorzata 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Szczytniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
178. Rybak Majka 2007 FISH POZNAŃ J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
179. Sawicki Antek 2012 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
180. Sawicki Franek 2014 Przedszkole Bogaczow Nowogród Bobrzanski Junior 2
181. Sawicki Michal 2009 SP Bogaczow Nowogród Bobrzanski J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
182. Skolasiński Wiktor 2008 SP 14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
183. Skonieczna Julia 2008 SP 1 Komorniki Komorniki J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
184. Smoczyk Wiktor 2013 Tarnovia Tarnowo Podgórne Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
185. Sroka Hanna 2010 SP2 Puszczykowo J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
186. Sroka Maria 2007 SP2 Puszczykowo J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
187. Stachowski Jakub 2012 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
188. Stańczak Filip 2011 SzP nr 7 Leszno leszno J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
189. Szczepańska Maja 2008 M4plus Bugaj J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
190. Szczyciński Ignacy 2011 M4plus Poznań J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
191. Szczyciński Stanisław 2012 M4plus Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
192. Szłapka Antonina 2010 SP nr 2 w Plewiskach Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
193. Szłapka Jakub 2007 Szkoła Waldorfska w Poznaniu Plewiska J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
194. Świderski Aleksander 2015 Poznań Junior 2
195. Tacik Julia 2009 SP14 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
196. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
197. Trochymiuk Lena 2006 SP46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
198. Trojan Karol 2006 SP 60 Bydgoszcz Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
199. Urbaniak Lena 2008 wroclaw J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
200. Wachowiak Aleksander Andrzej 2013 Plewiska J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
201. Walkowiak Jurek 2011 Plewiska J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
202. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
203. Wcisły Robert 2011 Przedszkole Ala ma Kota Warszawa J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
204. Wieczorek Gracja 2011 Sz.P w Krosinku Krosinko J4 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
205. Winek Domański Wiktor 2008 MKP Wągrowiec WĄGROWIEC J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
206. Wisiorek Sebastian 2009 Szkoła Podstawowa nr. 51 Poznań Poznań Os. Lecha 107/1 J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
207. Witek Adam 2017 FlashBrothers Koziegłowy Junior 1
208. Witek Tymoteusz 2015 FlashBrothers Koziegłowy Junior 2
209. Wojciechowska Marysia 2013 Przedszkole Zielony Zakątek Plewiska Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
210. Wróbel Jakub 2014 Poznań Junior 2
211. Wróbel Tomasz 2013 Poznań J3 - pływanie 25m-rower 250m-bieg 100m
212. Wypych Hubert 2006 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
213. Wypych Milena 2007 3TRITEAM Kraków J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
214. Wysocki Maurycy 2008 SP 64 Poznań J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m
215. Zaremba Oliwia 2007 Zmęczeni na starcie Dobiegniew Komorniki J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
216. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team Poznań Junior 1
217. Zdunowski Mateusz 2006 Sp46 Bydgoszcz J6 - pływanie 100m-rower 1500m-bieg 400m
218. Zienkowicz Zuzanna 2009 Sp 3 Lubon Luboń J5 - pływanie 50m-rower 1500m-bieg 400m