Lista startowa

ENEA Junior Poznań Triathlon 2020

Poznań, 20.06.2020



Liczba zgłoszonych zawodników: 192


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Miłosz 2009 SSP 29 w Poznaniu Biedrusko J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
2. Andruszkiewicz Borys 2010 Sp14 Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
3. Andruszkiewicz Filip 2016 Poznań Junior 2
4. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
5. Andrzejewski Antoni 2015 Przedszkole 187 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
6. Balcerzak Agata 2007 ORLIK Dąbrowa Dąbrowa J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
7. Baumann Dorian 2014 JAK PŁYWAĆ/TATA/KIDS RUN ACADEMY GARBY J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
8. Benedyczak Michał 2011 Ceków Kolonia 29 J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
9. Błońska Natalia 2019 Poznań Junior 1
10. Bondyra Stanisław 2014 Przedszkole 127 Biedrusko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
11. Brzozowska Aleksandra 2007 SP1 Luboń Luboń J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
12. Brzozowska Alicja 2008 SP1 Luboń Luboń J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
13. Bzdurski Michał 2017 Modzel Team Łowicz Junior 2
14. Bzdurski Tomasz 2016 Modzel Team Łowicz Junior 2
15. Chojnacka Maja 2009 SSP 29 Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
16. Chojnacki Adam 2012 SSP 29 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
17. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka - Poznań Komorniki J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
18. Cichocka Liliana 2016 W Kasztanowym Parku Komorniki Junior 2
19. Czarnecka Lilianna 2012 SP 38 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
20. Czarnecki Tadeusz 2017 Zielona Żabka Poznań Junior 2
21. Czerwiński Mikołaj 2014 Przedszkole Mali Przyrodnicy 112 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
22. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
23. Czubaszewski Piotr 2014 P21/Czubasie Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
24. Dąbrowska Jagoda 2016 Poznań Junior 2
25. Dengusiak Ewka 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
26. Dengusiak Lila 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Mosina J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
27. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
28. Dobrzański Igor 2017 Maskonur Team Kórnik Junior 2
29. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
30. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12/ Achilles Leszno Leszno J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
31. Dubas Jan 2011 sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
32. Dubas Krzysztof 2013 sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
33. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
34. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
35. Dzilne Krzysztof 2006 Skórzewo J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
36. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
37. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
38. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
39. Dziubałka Liliana 2010 Tri NEGU Kids Czapury J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
40. Fojutowski Filip 2008 MKS 63 Bydgoszcz J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
41. Fojutowski Jan 2006 MKS 63 Bydgoszcz J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
42. Frąckowiak Maria 2013 Mamy-Biegamy Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
43. Frąckowiak Piotr 2012 Mamy-Biegamy Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
44. Gajb Maria 2008 KS AZS AWF POZNAN POZNAŃ J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
45. Gerwazik Julia 2007 SP46 Poznań Paczkowo J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
46. Giera Kuba 2016 VICTORIUS Poznań Junior 2
47. Głogowska Maura 2010 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
48. Głogowski Tymon 2008 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
49. GÓrecka Julia 2006 ORLIK Dąbrowa Dąbrowa J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
50. Górecki Kuba 2005 ORLIK Dąbrowa Dąbrowa J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
51. Griesmann Jakub 2011 Wrocław J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
52. Griesmann Maja 2009 Wrocław J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
53. Grzechowiak Antoni 2008 IUKS Jedynka Poznań Lusówko J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
54. Grzechowiak Jakub 2011 IUKS Jedynka Poznań Lusówko J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
55. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 Lusówko J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
56. Grzechowiak Maksymilian 2006 KS Posnania Lusówko J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
57. Gurdziołek Alicja 2009 UKS LUSOWO Niepruszewo J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
58. Hajdukiewicz Mateusz 2010 Sp 56 Szczecin J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
59. Halasz Danuta 2012 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
60. Halasz Witold 2014 Przedszkole 190 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
61. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
62. Hałas Marta 2005 TriNewbies Poznań J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
63. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
64. Hałupka Magdalena 2013 poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
65. Hancyk Julian 2011 4T Tarnowskie Termy Tarnowo Podgórne J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
66. Hancyk Mateusz 2013 4T Tarnowskie Termy Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
67. Hoffmann Jakub 2018 Huragan Pobiedziska Pobiedziska Junior 1
68. Hoffmann Marcel 2013 Huragan Pobiedziska Pobiedziska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
69. Hrycak Bernard 2016 Poznań Junior 2
70. Hrycak Franciszek 2010 UMKSN Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
71. Hrycak Tymoteusz 2011 UMKSN Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
72. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań Junior 2
73. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
74. Janeczek Liliana 2008 Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
75. Janicki Jan 2010 Orlik Dąbrowa Dąbrowa J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
76. Janus Dawid 2009 Siedlec J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
77. Janus Gabriela 2017 Peppa Team Siedlec Junior 2
78. Jasińska-Detrois Zuzanna Eliza 2010 ExtremeWolf Szczecin J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
79. Jastrzębski Bartosz 2011 SP 25 Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
80. Kędziora Wiktor 2010 Koziegłowy Koziegłowy J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
81. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
82. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Rokietnica J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
83. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Rokietnica J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
84. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
85. Korczak Julia 2016 Golub-Dobrzyń Junior 2
86. Korczak Kamil 2011 Golub-Dobrzyń J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
87. Korczak Łucja 2013 Golub-Dobrzyń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
88. Kostka Maciej 2005 UKS Lusowo Chyby J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
89. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
90. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
91. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
92. Kuik Aleksander 2017 EUROROWER.PL Poznań Junior 2
93. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
94. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
95. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
96. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
97. Łapawa Jagoda 2007 AZS AWF Poznań / CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
98. Łapawa Mateusz 2018 Mocni w Gębie Poznan Junior 1
99. Łukasik Maksymilian 2018 Poznań Junior 1
100. Machnicki Antoni 2011 Przeźmierowo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
101. Machnicki Franciszek 2015 Przeźmierowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
102. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP. 6 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
103. Marciniak Alicja 2019 Poznan Junior 1
104. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań Poznan J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
105. Matysiak Stanisław 2012 Sp.7 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
106. Mejer Lilianna 2013 SP46 Poznań Paczkowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
107. Michałowski Fabian 2013 Tarnowskie Termy Lusowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
108. Michałowski Jan 2010 Tarnowskie Termy Lusowo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
109. Mikołajczak Jakub 2015 Przedszkole Zielony Zakątek/Cityzen_BE3 POZNAŃ J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
110. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
111. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
112. Mitura Piotr 2015 Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
113. Modzelewska Celina 2017 Modzel Team Łowicz Junior 2
114. Modzelewska Hanna 2010 Modzel Team / SP 7 Łowicz Łowicz J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
115. Modzelewska Lila 2015 Modzel Team Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
116. Modzelewska Zuza 2012 Modzel Team / SP 7 Łowicz Łowicz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
117. Morańda Alicja 2012 Ceków J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
118. Morańda Gabriela 2010 Ceków J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
119. Nadolska Marta 2013 Szkoła podstawowa w Zaniemyślu Zaniemyśl J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
120. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku Zaniemyśl Junior 2
121. Nawrocki Jan 2016 Poznan Junior 2
122. Nowacka Anna 2017 Poznań Junior 2
123. Nowak Leon 2011 Ams triathlon Osowiec J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
124. Nowicka Hanna 2009 SP14/Warta Poznań Zalasewo J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
125. Nowicki Piotr 2010 Przespolew Pański J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
126. Olejniczak Mateusz 2010 SSP NR 29 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
127. Olejniczak Wojciech 2010 SSP NR 29 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
128. Olejnik Tomasz 2005 SSP 14/MKS Poznań Poznań J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
129. Olejnik Wiktoria 2016 Przedszkole 9 Poznań Poznań Junior 2
130. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
131. Orlicka Maria 2015 Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu w Lusówku Sierosław J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
132. Orlicka Zofia 2013 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku Sierosław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
133. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
134. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
135. Owczarzak Pola 2015 POZNAŃ J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
136. Pająk Agata 2011 1 im. U. Leduchowskiej Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
137. Pająk Mateusz 2014 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
138. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
139. Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Kids Luboń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
140. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
141. Pieszak Antonina 2014 Kanapowe pampry Góra J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
142. Pieszak Franciszek 2018 Kanapowe pampry Góra Junior 1
143. Pieszak Henryk 2018 Kanapowe pampry Góra Junior 1
144. Piotruk Krzysztof 2008 InPower Wągrowiec J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
145. Piotruk Nina 2012 InPower Wągrowiec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
146. PlewiŃski Maksymilian 2010 TARNOWO PODGÓRNE J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
147. PlewiŃski Marcel 2010 TARNOWO PODGÓRNE J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
148. Potempa Igor 2008 CityZen Poznań Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
149. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
150. Przybylski Kacper 2012 Sp 6 Poznań Borówiec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
151. Rączka Jakub 2013 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno Leszno J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
152. Rączka Zuzanna 2016 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno Leszno Junior 2
153. Roszczka Marta 2010 SP 18 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
154. Ruciński Jan 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
155. Rurak Leon 2010 Koziegłowy J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
156. Rybacka Małgorzata 2008 KS AZS AWF POZNAŃ Szczytniki J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
157. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie Dąbcze J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
158. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
159. Sawicki Franek 2014 Przedszkole BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
160. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
161. Skrzypiński Maksymilian 2016 Przedszkole Rainbow Leszno Junior 2
162. Skrzypiński Mikołaj 2014 Przedszkole Rainbow Leszno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
163. Smoczyk Pola 2017 Victoria Jarocin lusowo Junior 2
164. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
165. Sobieralski Igor 2008 SP nr 44 MS/ MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz Bydgoszcz J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
166. Sobieralski Wojciech 2010 SP 9 Bydgoszcz J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
167. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
168. Stanczak Filip 2011 SzP Nr 7 leszno Leszno J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
169. Starzyńska Antonina Zofia 2015 Rodzinny Klub Sportowy PRZYJEMNOŚĆ Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
170. Staszak Krzysztof 2011 SP nr 2 w Suchym Lesie Złotniki J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
171. Staszak Maciej 2008 SP nr 2 w Suchym Lesie Złotniki J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
172. Stempak Marta 2007 KS Posnania Owińska J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
173. Szafran Antoni 2013 SP54 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
174. Szłapka Antonina 2010 Sp nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
175. Szubert Przemysław 2014 Z mchu i paproci Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
176. Szyttenholm Gabriel 2008 Fundacja Zdazyc z pomocą / Neuron Bydgoszcz J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
177. Szyttenholm Pola 2013 Trispace Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
178. Taciak Natalia 2007 UKS Lusowo Lusowo J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
179. Tomczyk Feliks 2018 Dąbrówka Junior 1
180. Troka Roman 2014 Trifun-Troka Nieżywięć J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
181. Troka Tomasz 2012 Trifun-Troka Nieżywięć J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
182. Walkowiak Jerzy 2011 Www.studio-motiv.pl Plewiska J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
183. Walkowiak Maria 2016 Www.studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
184. Wańska Julia 2014 Mocni w gębie Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
185. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
186. Witkowska Patrycja 2013 SP79 Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
187. Wronecka Iga 2014 Suchy Las Suchy Las J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
188. Wronecka Kaja 2011 Suchy Las Suchy Las J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
189. Wrótny Szymon 2010 Team Maślice Wrocław J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
190. Zaborowski Marek 2012 Sp 31 Bydgoszcz Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
191. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP3 Luboń Luboń J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
192. Żurawska Nicole 2008 Cogito Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m