Lista startowa

ENEA Junior Poznań Triathlon 2020

Poznań, 05.09.2020



Liczba zgłoszonych zawodników: 219


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Miłosz 2009 SSP 29 w Poznaniu Biedrusko J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
2. Bondyra Stanisław 2014 Przedszkole 127 Biedrusko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
3. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko Junior 2
4. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
5. Przybylski Kacper 2012 Sp 6 Poznań Borówiec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
6. Fojutowski Filip 2008 MKS 63 Bydgoszcz J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
7. Fojutowski Jan 2006 MKS 63 Bydgoszcz J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
8. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl Bydgoszcz Junior 2
9. Starzyńska Antonina Zofia 2015 Rodzinny Klub Sportowy PRZYJEMNOŚĆ Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
10. Szyttenholm Gabriel 2008 Fundacja Zdazyc z pomocą / Neuron Bydgoszcz J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
11. Szyttenholm Pola 2013 Trispace Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
12. Zaborowski Marek 2012 Sp 31 Bydgoszcz Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
13. Morańda Alicja 2012 Ceków J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
14. Morańda Gabriela 2010 Ceków J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
15. Benedyczak Michał 2011 Ceków Kolonia 29 J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
16. Wojciechowska Marysia 2013 SP nr 2 w Plewiskach Chomęcice J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
17. Kostka Maciej 2005 UKS Lusowo Chyby J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
18. Dziubałka Liliana 2010 Tri NEGU Kids Czapury J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
19. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
20. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
21. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
22. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Rydzynie Dąbcze J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
23. Balcerzak Agata 2007 ORLIK Dąbrowa Dąbrowa J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
24. GÓrecka Julia 2006 ORLIK Dąbrowa Dąbrowa J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
25. Górecki Kuba 2005 ORLIK Dąbrowa Dąbrowa J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
26. Janicki Jan 2010 Orlik Dąbrowa Dąbrowa J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
27. Tomczyk Feliks 2018 Dąbrówka Junior 1
28. Baumann Dorian 2014 JAK PŁYWAĆ/TATA/KIDS RUN ACADEMY GARBY J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
29. Korczak Julia 2016 Golub-Dobrzyń Junior 2
30. Korczak Kamil 2011 Golub-Dobrzyń J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
31. Korczak Łucja 2013 Golub-Dobrzyń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
32. Pieszak Antonina 2014 Kanapowe pampry Góra J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
33. Pieszak Franciszek 2018 Kanapowe pampry Góra Junior 1
34. Pieszak Henryk 2018 Kanapowe pampry Góra Junior 1
35. Kurczewska Jagoda 2009 SP Kobylnica Gruszczyn J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
36. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Kłębowiec J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
37. Cichocka Lena 2011 Społeczna Jedynka - Poznań Komorniki J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
38. Cichocka Liliana 2016 W Kasztanowym Parku Komorniki Junior 2
39. Leroch Zuzanna 2017 Komorniki Junior 2
40. Mihułka Anna 2010 Podstawowa nr 2 w Komornikach Komorniki J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
41. Mitukiewicz Nela 2015 Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
42. Mitura Kacper 2012 Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
43. Mitura Piotr 2015 Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
44. Wirth Adam 2018 Komorniki Junior 1
45. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
46. Kędziora Wiktor 2010 Koziegłowy Koziegłowy J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
47. Lehwark Wojciech 2012 Drużyna Szpiku Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
48. Rurak Leon 2010 Koziegłowy J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
49. Dobrzański Igor 2017 Maskonur Team Kórnik Junior 2
50. Dopierała Anna 2009 Szkoła podstawowa nr 12/ Achilles Leszno Leszno J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
51. Kapitan Agata 2007 SP 9 / AZS PWSZ Leszno Leszno J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
52. Kapitan Paweł 2009 SP 9 / AZS PWSZ Leszno Leszno J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
53. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
54. Rączka Jakub 2013 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno Leszno J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
55. Rączka Zuzanna 2016 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno Leszno Junior 2
56. Skrzypiński Maksymilian 2016 Przedszkole Rainbow Leszno Junior 2
57. Skrzypiński Mikołaj 2014 Przedszkole Rainbow Leszno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
58. Stanczak Filip 2011 SzP Nr 7 leszno Leszno J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
59. Brzozowska Aleksandra 2007 SP1 Luboń Luboń J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
60. Brzozowska Alicja 2008 SP1 Luboń Luboń J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
61. Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Kids Luboń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
62. Pietrasik Jagoda 2014 Luboń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
63. Pietrasik Mikołaj 2009 SP 14 / Warta Poznań Luboń J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
64. Witkowska Patrycja 2013 SP79 Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
65. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP3 Luboń Luboń J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
66. Kozłowicz Melania 2017 Lusowo Junior 2
67. Michałowski Fabian 2013 Tarnowskie Termy Lusowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
68. Michałowski Jan 2010 Tarnowskie Termy Lusowo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
69. Smoczyk Pola 2017 Victoria Jarocin lusowo Junior 2
70. Taciak Natalia 2007 UKS Lusowo Lusowo J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
71. Grzechowiak Antoni 2008 IUKS Jedynka Poznań Lusówko J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
72. Grzechowiak Jakub 2011 IUKS Jedynka Poznań Lusówko J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
73. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127 Lusówko J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
74. Grzechowiak Maksymilian 2006 KS Posnania Lusówko J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
75. Bzdurski Michał 2017 Modzel Team Łowicz Junior 2
76. Bzdurski Tomasz 2016 Modzel Team Łowicz Junior 2
77. Modzelewska Celina 2017 Modzel Team Łowicz Junior 2
78. Modzelewska Hanna 2010 Modzel Team / SP 7 Łowicz Łowicz J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
79. Modzelewska Lila 2015 Modzel Team Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
80. Modzelewska Zuza 2012 Modzel Team / SP 7 Łowicz Łowicz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
81. Dengusiak Ewka 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
82. Dengusiak Lila 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie Mosina J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
83. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
84. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
85. Gurdziołek Alicja 2009 UKS LUSOWO Niepruszewo J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
86. Troka Roman 2014 Trifun-Troka Nieżywięć J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
87. Troka Tomasz 2012 Trifun-Troka Nieżywięć J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
88. Sawicki Antek 2012 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
89. Sawicki Franek 2014 Przedszkole BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
90. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW Nowogród Bobrzański J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
91. Rosin Zofia 2007 UKS Sportowiec Oborniki Oborniki J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
92. Nowak Leon 2011 Ams triathlon Osowiec J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
93. Stempak Marta 2007 KS Posnania Owińska J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
94. Gerwazik Julia 2007 SP46 Poznań Paczkowo J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
95. Mejer Lilianna 2013 SP46 Poznań Paczkowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
96. Licznierski Jerzy 2013 Zone3Team Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
97. Szłapka Antonina 2010 Sp nr 2 w Plewiskach Plewiska J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
98. Wachowiak Aleksander 2013 Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
99. Walkowiak Jerzy 2011 Www.studio-motiv.pl Plewiska J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
100. Walkowiak Maria 2016 Www.studio-motiv.pl Plewiska Junior 2
101. Hoffmann Jakub 2018 Huragan Pobiedziska Pobiedziska Junior 1
102. Hoffmann Marcel 2013 Huragan Pobiedziska Pobiedziska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
103. Janikowska Alicja 2013 SP 14 Poznan J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
104. Janikowski Leon 2010 SP 14 Poznan J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
105. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznan J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
106. Łapawa Mateusz 2018 Mocni w Gębie Poznan Junior 1
107. Marciniak Alicja 2019 Poznan Junior 1
108. Marciniak Mikołaj 2009 SP 74 Poznań Poznan J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
109. Nawrocki Jan 2016 Poznan Junior 2
110. Andruszkiewicz Borys 2010 Sp14 Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
111. Andruszkiewicz Filip 2016 Poznań Junior 2
112. Andrzejewska Zofia 2013 Przedszkole 187 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
113. Andrzejewski Antoni 2015 Przedszkole 187 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
114. Andrzejewski Nikodem 2014 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
115. Andrzejewski Ryszard 2019 Poznań Junior 1
116. Bączkowski Wiktor 2010 SP66 / Poznaniak Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
117. Błońska Natalia 2019 Poznań Junior 1
118. Chojnacka Maja 2009 SSP 29 Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
119. Chojnacki Adam 2012 SSP 29 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
120. Czarnecka Lilianna 2012 SP 38 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
121. Czarnecki Tadeusz 2017 Zielona Żabka Poznań Junior 2
122. Czerwiński Mikołaj 2014 Przedszkole Mali Przyrodnicy 112 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
123. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
124. Czubaszewski Piotr 2014 P21/Czubasie Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
125. Dąbrowska Jagoda 2016 Poznań Junior 2
126. Dubas Jan 2011 sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
127. Dubas Krzysztof 2013 sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
128. Frąckowiak Maria 2013 Mamy-Biegamy Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
129. Frąckowiak Piotr 2012 Mamy-Biegamy Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
130. Gajb Maria 2008 KS AZS AWF POZNAN POZNAŃ J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
131. Giera Kuba 2016 VICTORIUS Poznań Junior 2
132. Głogowska Maura 2010 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
133. Głogowski Tymon 2008 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
134. Halasz Danuta 2012 SP 67 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
135. Halasz Witold 2014 Przedszkole 190 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
136. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
137. Hałas Marta 2005 TriNewbies Poznań J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
138. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
139. Hałupka Magdalena 2013 poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
140. Hrycak Bernard 2016 Poznań Junior 2
141. Hrycak Franciszek 2010 UMKSN Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
142. Hrycak Tymoteusz 2011 UMKSN Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
143. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań Junior 2
144. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
145. Janeczek Liliana 2008 Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
146. Jastrzębski Bartosz 2011 SP 25 Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
147. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
148. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
149. Kuik Aleksander 2017 EUROROWER.PL Poznań Junior 2
150. Łapawa Jagoda 2007 AZS AWF Poznań / CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
151. Łukasik Maksymilian 2018 Poznań Junior 1
152. Majewska Zofia 2010 Night Runners / SP. 6 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
153. Matysiak Stanisław 2012 Sp.7 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
154. Mikołajczak Jakub 2015 Przedszkole Zielony Zakątek/Cityzen_BE3 POZNAŃ J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
155. Nowacka Anna 2017 Poznań Junior 2
156. Olejniczak Mateusz 2010 SSP NR 29 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
157. Olejniczak Wojciech 2010 SSP NR 29 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
158. Ostrowski Krzyś 2016 makieta.net Poznań Junior 2
159. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
160. Owczarzak Pola 2015 POZNAŃ J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
161. Pająk Agata 2011 1 im. U. Leduchowskiej Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
162. Pająk Mateusz 2014 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
163. Pawlak Łucja 2010 SP14 Poznań Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
164. Potempa Igor 2008 CityZen Poznań Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
165. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
166. Roszczka Marta 2010 SP 18 w Poznaniu Poznań J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
167. Ruciński Jan 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
168. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
169. Szafran Antoni 2013 SP54 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
170. Szubert Przemysław 2014 Z mchu i paproci Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
171. Wańska Julia 2014 Mocni w gębie Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
172. Żurawska Nicole 2008 Cogito Poznań J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
173. Żyła Jan 2018 żłobek Poznań Junior 1
174. Nowicki Piotr 2010 Przespolew Pański J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
175. Machnicki Antoni 2011 Przeźmierowo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
176. Machnicki Franciszek 2015 Przeźmierowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
177. Janik Natasza 2009 SP Przystajń/ UKS Gwiazda Olesno Przystajń J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
178. Piśmienny Wiktor 2018 WW Team Rabowice Junior 1
179. Piśmienny Wojciech 2016 WW Team Rabowice Junior 2
180. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 w Robakowie Robakowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
181. Koczorowska Jagoda 2011 Drużyna Szpiku Rokietnica J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
182. Koczorowski Kajetan 2008 Drużyna Szpiku Rokietnica J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
183. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
184. Janus Dawid 2009 Siedlec J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
185. Janus Gabriela 2017 Peppa Team Siedlec Junior 2
186. Orlicka Maria 2015 Przedszkole Na Zielonym Wzgórzu w Lusówku Sierosław J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
187. Orlicka Zofia 2013 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku Sierosław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
188. Dzilne Dominika 2013 Skórzewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
189. Dzilne Krzysztof 2006 Skórzewo J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
190. Dzilne Wiktor 2010 Skórzewo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
191. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
192. Hajdukiewicz Mateusz 2010 Sp 56 Szczecin J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
193. Jasińska-Detrois Zuzanna Eliza 2010 ExtremeWolf Szczecin J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
194. Lisowska Hanna 2018 Szczecin Junior 1
195. Foltyniewicz Hanna 2006 MKP Szczecinek Szczecinek J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
196. Rybacka Małgorzata 2008 KS AZS AWF POZNAŃ Szczytniki J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
197. Hancyk Julian 2011 4T Tarnowskie Termy Tarnowo Podgórne J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
198. Hancyk Mateusz 2013 4T Tarnowskie Termy Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
199. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
200. PlewiŃski Maksymilian 2010 TARNOWO PODGÓRNE J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
201. PlewiŃski Marcel 2010 TARNOWO PODGÓRNE J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
202. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily Trzebnica J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
203. Pietrzyk Jakub 2013 TriFamily Trzebnica J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
204. Woltmann Zuzanna 2006 Ustronie Morskie J7 - pływanie 200 m - rower 1500 m - bieg 400 m
205. Makaroński Franek 2011 Wałcz J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
206. Piotruk Krzysztof 2008 InPower Wągrowiec J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
207. Piotruk Nina 2012 InPower Wągrowiec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
208. Bednarski Michał 2012 Lucky Luzers Wiry J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
209. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
210. Griesmann Jakub 2011 Wrocław J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
211. Griesmann Maja 2009 Wrocław J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
212. Wrótny Szymon 2010 Team Maślice Wrocław J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
213. Klinge Nadia 2010 Zalasewo Zalasewo J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
214. Nowicka Hanna 2009 SP14/Warta Poznań Zalasewo J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
215. Nadolska Marta 2013 Szkoła podstawowa w Zaniemyślu Zaniemyśl J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
216. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku Zaniemyśl Junior 2
217. Matusewicz Oskar 2008 Zielona góra J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m
218. Staszak Krzysztof 2011 SP nr 2 w Suchym Lesie Złotniki J5 - pływanie 50 m - rower 1500 m - bieg 400 m
219. Staszak Maciej 2008 SP nr 2 w Suchym Lesie Złotniki J6 - pływanie 100 m - rower 1500 m - bieg 400 m