Lista startowa

ENEA Junior Poznań Triathlon 2021

Poznań, 19.06.2021



Triathlon - kategorie: Junior 1, Junior 2, Junior 3, Junior 4


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Ajnbacher Rozalia 2015 Przedszkole Calineczka nr 15 w Poznaniu Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
2. Andrzejewska Zofia 2013 Podstawowa nr 35 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
3. Andrzejewski Antoni 2015 Przedszkole 187 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
4. Bandosz Szymon 2018 Koziegłowy Junior 2
5. Baumann Dorian 2014 JAK PŁYWAĆ/ TATA/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA GARBY J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
6. Benedycak Anna 2016 Ceków Kolonia Ceków J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
7. Bernard Nel 2018 Beniusport Kościan Junior 2
8. Bernatowicz Mateusz 2017 Gorzów Wielkopolski Junior 2
9. Białek Borys 2015 Przedszkole Chatka Kajtka Poznań Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
10. Błotny Franciszek 2018 Żłobek Żurawinka Poznań Junior 2
11. Bursa Hanna 2016 Przedszkole Raz Dwa Trzy Komorniki Rosnówko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
12. Bursa Zofia 2016 Przedszkole Raz Dwa Trzy Komorniki Rosnówko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
13. Burzynska Maria 2014 Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
14. Bzdurski Michał 2017 Modzel Team Łowicz Junior 2
15. Bzdurski Tomasz 2016 Modzel Team Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
16. Chyl Zuzanna 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
17. Cugier Staś 2019 Brak Poznań Junior 1
18. Cylka Maksymilian 2019 Luboń Junior 1
19. Czarnecki Tadeusz 2017 Misia Colargola Poznań Junior 2
20. Czubak Julian 2016 Mikrosłoń Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
21. Czubaszewski Piotr 2014 SP64/ Czubasie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
22. Daracz Bartosz 2019 POSIR Poznań Junior 1
23. Daracz Tomasz 2019 POSIR Poznań Junior 1
24. Daracz Urszula 2017 POSiR Poznań Junior 2
25. Dekowski Franciszek 2014 Wągrowiec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
26. Dobrzański Igor 2017 Maskonur Event Team Kórnik Junior 2
27. Domańska Melania 2019 Mamy-Biegamy Kicin Junior 1
28. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy Kicin J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
29. Dubas Krzysztof 2013 Sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznan J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
30. Dzieciaszek Klaudia 2019 Poznań Junior 1
31. Dzieciaszek Kornelia 2017 Pozań Junior 2
32. Dzilne Dominika 2013 POSM1 Skórzewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
33. Dzius-Mateja Igor 2018 - Bydgoszcz Junior 2
34. Dzius-Mateja Wiktor 2016 - Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
35. Giera Kuba 2015 Warta Poznań Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
36. Głowiński Tymon 2016 - Borówiec gmina Kórnik J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
37. Górniak Borys 2013 Dąbrówka J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
38. Gradowski Marcel 2020 Ceradz Dolny Junior 1
39. Gral Marianna 2013 Łejery Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
40. Grzechowiak Leon 2013 IUKS Jedynka Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
41. Gurdziołek Liliana 2014 UKS LUSOWO Niepruszewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
42. Halasz Witek 2014 Gang Dzikich Wieprzy Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
43. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
44. Hałupka Szymon 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
45. Hancyk Mateusz 2013 4T Tarnowskie Termy Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
46. Hoffmann Jakub 2018 Huragan Pobiedziska Pobiedziska Junior 2
47. Hoffmann Marcel 2013 Huragan Pobiedziska Pobiedziska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
48. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las Junior 2
49. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
50. Jabłoński Bartosz 2013 SP74 / my TRI team Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
51. Janicki Stanisław 2015 MKL TLEN MOGILNO Mokre J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
52. Janus Gabriela 2017 Jedi Siedlec Junior 2
53. Jarmuszkiewicz Jan 2013 UKS Lusowo lusowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
54. Jerzak Maria 2014 UKS Lusowo Przeźmierowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
55. Jopek Grzegorz 2016 Satoro Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
56. Jopek Kalina 2018 Satori Poznań Junior 2
57. Kaczmarek Michał 2013 SP14 POZNAŃ J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
58. Kalbarczyk Mateusz 2014 Kościan J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
59. Kalwinski Michal 2018 Padre team Puszczykowo Junior 2
60. Karwat Agata 2018 Poznań Junior 2
61. Karwat Tomasz 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
62. Kaszubiak Karolina 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
63. Kaszubiak Nadia 2017 Poznań Junior 2
64. Kaźmierczak Bartosz 2015 Dopiewiec J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
65. Klecha Marcelina 2018 Poznań Junior 2
66. Kołecki Damian 2017 Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka Poznań Junior 2
67. Kopeć Nina 2014 Komorniki sp1 Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
68. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
69. Korczak Julia 2016 Golub-Dobrzyń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
70. Korzeniak Jan 2013 Biedrusko J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
71. Kowalski Tomasz 2014 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
72. Kozlowski Aleksander 2014 Rostworowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
73. Kozłowicz Melania 2017 4T Tarnowskie Termy Lusowo Junior 2
74. Kozłowska Alicja 2014 Mamy Biegamy Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
75. Krajewski Antoni 2013 Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
76. Krakowka Iwo 2013 SP Czerwonak Czerwonak J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
77. Krakówka Milo 2015 SP Czerwonak Czerwonak J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
78. Krenc Tadeusz 2019 Poznań Junior 1
79. Kroczak Barbara 2017 BaSta Team Bogucin Junior 2
80. Kroczak Stanisław 2013 BaSta Team Bogucin J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
81. Krzyżański Antoni 2018 Shin Dojo Poznań Junior 2
82. Kuik Aleksander 2017 dlatuptusia.pl Poznań Junior 2
83. Kujawa Oliwia 2016 poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
84. Kulak Kacper 2014 Suchy Las J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
85. Kulej Feliks 2019 Rokietnica Junior 1
86. Kulus Antoni 2015 Góra J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
87. Kulus Franciszek 2017 Gora Junior 2
88. Lebioda Szymon 2016 Kościan J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
89. Leopold Martyna 2015 Przedszkole Z mchu i paproci Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
90. Lewandowska Ines 2015 ALKS AJP Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
91. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
92. Lisowska Hanna 2018 Goleniów Junior 2
93. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
94. Łapawa Mateusz 2018 Mocni w Gębie Poznan Junior 2
95. Łowicki Kacper 2014 Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
96. Łowicki Mikołaj 2016 Koziegłowy J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
97. Łukasik Maksymilian 2018 Poznań Junior 2
98. Majcherek Pola 2015 SP Cisew Turek J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
99. Makarońska Nela 2018 Wałcz Junior 2
100. Malak Krzysztof 2019 Poznań Junior 1
101. Marcinek Anna 2015 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
102. Marciniak Alicja 2019 Poznań Junior 1
103. Michałowski Ziemowit 2018 Poznań Junior 2
104. Michnicki Wiktor 2014 Warszawa J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
105. Miętkiewski Maurycy 2013 Szkoła Podstawowa nr 5 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
106. Mikołajczak Jakub 2015 Cityzen BE3 Kids/Zielony Zakątek Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
107. Mikołajczak Szymon 2017 Oddziały Przedszkolne przy SP nr 5 w Poznaniu Poznań Junior 2
108. Mikołajczyk Borys 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
109. Mikołajczyk Emilia 2017 Poznań Junior 2
110. Mitukiewicz Nela 2015 MychaZfasola Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
111. Mitura Piotr 2015 Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
112. Modzelewska Celina 2017 Modzel Team Łowicz Junior 2
113. Modzelewska Lila 2015 Modzel Team/UKS Delfinek Kutno Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
114. Muzsik Maksymilian 2013 Podstawowa nr 2 w Suchym Lesie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
115. Nadolska Marta 2013 Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu Zaniemyśl J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
116. Nadolski Jeremi 2016 Przedszkole Akuku Zaniemyśl J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
117. Niemier Gabriela 2019 Biernatki Junior 1
118. Niemier Maja 2017 Miś Uszatek Kórnik Biernatki Junior 2
119. Niklewicz Filip 2013 Oborniki Dąbrówka Leśna J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
120. Nowaczyk Stanisław 2014 Mocni w Gębie Baranowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
121. Olejniczak Helena 2013 Sp 5 Luboń Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
122. Olejniczak Oliwier 2019 Swarzędz Junior 1
123. Olejnik Wiktoria 2016 Przedszkole 9 Poznań Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
124. Olszak Barbara 2015 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
125. Olszak Marianna 2013 Cogito Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
126. Orlicka Maria 2015 Sierosław J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
127. Orlicka Zofia 2013 UKS LUSOWO Sierosław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
128. Owczarzak Pola 2015 Batorowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
129. Pająk Mateusz 2014 Społeczna Jedynka Skórzewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
130. Patalas Olek 2019 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 1
131. Patelska Iga 2018 Poznań Junior 2
132. Patelska Wiktoria 2015 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
133. Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
134. Pelichowski Maksymilian 2018 Poznań Junior 2
135. Perkowski Paweł 2017 Góra Junior 2
136. Perkowski Przemysław 2014 Góra J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
137. Pertek Oliwier 2018 Komorniki Junior 2
138. Pertek Oscar 2013 UKS Lusowo Lusowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
139. Pieszak Antonina 2014 Kanapowe pampry Góra J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
140. Pieszak Franek 2018 Kanapowe pampry Góra Junior 2
141. Pieszak Henryk 2018 Kanapowe pampry Góra Junior 2
142. Pietrzyk Jakub 2013 TriFamily Trzebnica J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
143. Pietz Antonina 2016 Cytadela by Night poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
144. Piotrowicz Jan 2014 Mocni w Gębie Czempiń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
145. Piskorek Kuba 2017 KORONA Zakrzewo Junior 2
146. Płoński Adam 2013 Podstawowa nr 52 Specto Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
147. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
148. Polaczyk Natalia 2013 SP 74 Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
149. Polaczyk Pola 2014 Przedszkole 40 Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
150. Poniedziałek Wojtek 2015 Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
151. Popłonyk Szymon 2015 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
152. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 w Robakowie Robakowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
153. Puszkarek Julia 2016 Czempiń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
154. Pyszycka Alicja 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
155. Ratajczak Julia 2018 Night Runners Mosina Junior 2
156. Ratajczak Lena 2016 Night Runners Mosina J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
157. Rączka Aleksander 2019 Zatorze górą Leszno Junior 1
158. Rączka Jakub 2013 Szkola podstawowa nr 9 Leszno Leszno J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
159. Rączka Zuzanna 2016 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno Leszno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
160. Ruciński Jan 2013 SP 74 Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
161. Rutkowski Jan 2014 OlimpiaSport Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
162. Rutkowski Wojtek 2017 OlimpiaSport Poznań Junior 2
163. Sadowska Agata 2014 SP 2 Puszczykowo Puszczykowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
164. Siekierska Dagmara 2017 Przedszkole numer 90 w Poznaniu Poznań Junior 2
165. Silski-Woźniak Ryszard 2020 Komorniki Junior 1
166. Skotarczak Daniela 2013 GTT Diament Gniezno J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
167. Skotarczak Ernest 2015 Przedszkole w Zdziechowie Gniezno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
168. Skrzypiński Maksymilian 2016 Psi Patrol Leszno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
169. Skrzypiński Mikołaj 2014 Psi Patrol Leszno J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
170. Słocińska Agata 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
171. Słociński Remigiusz 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
172. Słuszczak Tymon 2013 ENEA Team Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
173. Smoczyk Pola 2017 UKS Lusowo Lusowo Junior 2
174. Smoczyk Wiktor 2013 UKS Lusowo Lusowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
175. Smorawiński Franciszek 2015 BMW Smorawiński Kobylniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
176. Sompolska Gabriela 2015 Daszewice J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
177. Spryszyński Sebastian 2016 TriRodzinka Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
178. Staniszczak Bruno 2014 PKS RACOT Czempiń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
179. Stankiewicz Jana 2014 Złotniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
180. Statucka Aleksandra 2019 Lusówko Junior 1
181. Suliński Kajetan 2016 Garby J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
182. Szczepańska Małgorzata 2015 Świstaki_TriTeam Skórzewo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
183. Szczepański Piotr 2019 Świstaki_TriTeam Skórzewo Junior 1
184. Szóstak Adam 2017 Poznań Junior 2
185. Szwajca Emilia 2013 UKS Lusowo Lusowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
186. Szyttenholm Pola 2013 Trispace/Trek Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
187. Trząsalska Agata 2015 Maskonur Event Team Kórnik J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
188. Tyczyńska Karolina 2016 Mamy-biegamy Czerwonak J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
189. Ulatowski Tadeusz 2018 Czapury Junior 2
190. UziaŁko Leon 2017 Poznań Junior 2
191. Wachowiak Aleksander 2013 Sp 2 Plewiska Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
192. Wachowiak Laura 2019 Gortatowo Junior 1
193. Wachowiak Szymon 2017 Przedszkole Małe Talenty Plewiska Plewiska Junior 2
194. Walkowiak Maria 2016 Www.studio-motiv.pl Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
195. Wańska Julia 2014 Mocni w gębie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
196. Waszak Tomasz 2015 Czerwonak Biega Czerwonak J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
197. Wenzel Laura 2019 Poznań Junior 1
198. Wieczorek Lena 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
199. Wirth Adam 2018 Komorniki Junior 2
200. Wiśniewska Lena 2016 Przedszkole Bambini Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
201. Witkowska Patrycja 2013 SP79 Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
202. Włodarczyk Teodor 2019 Poznań Junior 1
203. Wojciechowska Marysia 2013 Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach Chomęcice J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
204. Wower Emilia 2013 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
205. Woźniak Franciszek 2018 Krosno Junior 2
206. Woźniak Wojciech 2016 Krosno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
207. Wybieralski Grzegorz 2018 Poznań Junior 2
208. Wyrzykowski Igor 2017 Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach Komorniki Junior 2
209. Zawierucha Alicja 2015 Bezrzecze J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
210. Zawisza Jan 2016 Tri Of Us Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
211. Zawisza Julian 2019 Tri Of Us Poznań, Polska Junior 1
212. Zimna Lilianna 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
213. Zimna Marcelina 2019 Poznań Junior 1
214. Zozuliński Grzegorz 2019 Grzebienisko Junior 1


Aquathlon - kategorie: Junior 5, Junior 6, Junior 7


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Aleksiejuk Hanna 2009 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
2. Ambrosius Bartłomiej 2012 Szkola Muzyczna Solna Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
3. Balcerzak Agata 2007 MKL Tlen Mogilno Dąbrowa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
4. Bandosz Zuzanna 2011 Grot Koziegłowy Koziegłowy J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
5. Bańkowski Jakub 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
6. Bednarski Michał 2012 Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu Wiry J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
7. Benedyczak Michał 2011 Ceków Kolonia Ceków J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
8. Bernat Olga 2009 UAM Triathlon Poznań Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
9. Bielawski Ignacy 2009 SP21 Poznań Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
10. Brzozowska Aleksandra 2007 SP 1 Luboń Luboń J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
11. Brzozowska Ida 2012 SP38 Poznań Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
12. Buczyński Oliwier 2009 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
13. Bujno Mateusz 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
14. Bursiewicz Filip 2012 3T Białystok Kleosin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
15. Bursiewicz Zuzanna 2010 3T Białystok Kleosin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
16. Chojnacka Maja 2009 SSP29 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
17. Chojnacki Adam 2012 SSP29 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
18. Chylińska Patrycja 2012 SP 2 Komorniki Komorniki, pow. poznański J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
19. Cimoszuk Jakub 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
20. Ciunczyk Karol 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
21. Czarnecka Lilianna 2012 SP 38 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
22. Czubaszewski Jan 2010 SP64/ Czubasie Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
23. Dekański Marek 2010 UKS SPORTOWIEC OBORNIKI Oborniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
24. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
25. Dubas Jan 2011 Sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznan J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
26. Dudek marysia 2007 Uks lusowo Sieroslaw J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
27. Dybowski Bogumił 2010 UKS Lusowo Góra J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
28. Dymitrowski Iwo 2012 IDAMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
29. Dzienisowicz Sebastian 2011 3T Białystok Białystok J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
30. Dzilne Krzysztof 2006 ZSK Skórzewo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
31. Dzilne Wiktor 2010 POSM1 Skórzewo J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
32. Fojutowski Filip 2008 MKS 63 Bydgoszcz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
33. Fojutowski Jan 2006 MKS 63 Bydgoszcz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
34. Foltyniewicz Hanna 2006 MKP SZCZECINEK Szczecinek J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
35. Gabatel Michał 2009 UKS Citizen Luboń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
36. Garstka Zofia 2010 3T Białystok Supraśl J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
37. Gaweł Lena 2008 UKS Lusowo Palędzie J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
38. Gągor Marta 2008 Szkola podstawowa im AK w Jabłonnie Jabłonna J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
39. Głogowska Maura 2010 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
40. Głogowski Tymon 2008 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
41. Głogowski Tytus 2012 Społeczna Szkoła Waldorfska Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
42. Górecka Julia 2006 MKL Tlen Mogilno Sędowo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
43. Gral Franciszek 2010 POSM 2 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
44. Griesmann Jakub 2011 Wrocław J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
45. Griesmann Maja 2009 Wrocław J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
46. Grzechowiak Antoni 2008 KS Posnania Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
47. Grzechowiak Jakub 2011 IUKS Jedynka Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
48. Grzechowiak Maksymilian 2006 KS Posnania Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
49. Gurdziolek Alicja 2009 UKS LUSOWO Niepruszewo J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
50. Hajdukiewicz Mateusz 2010 Sp 56 Szczecin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
51. Hała Anna 2012 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
52. Hała Olga 2012 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
53. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
54. Hancyk Julian 2011 4T Tarnowskie Termy Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
55. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
56. Horowska Zuzanna 2010 Szkoła Podstawowa nr 29 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
57. Jabłońska Julia Weronika 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
58. Jabłoński Jakub 2007 SP74 / my TRI team Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
59. Janiak Dawid 2008 Sp.51 im.Bronislawa Szwarca w poznaniu Dachowa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
60. Janicki Jan 2010 MKL Tlen Mogilno Dąbrowa J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
61. Janik Natasza 2009 UKS Gwiazda Olesno Przystajń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
62. Jankowiak Antek 2010 UKS Lusowo Mrowino J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
63. Jankowiak Wiktor 2007 UKS Lusowo Mrowino J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
64. Janus Dawid 2009 Jedi Siedlec J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
65. Jasińska-Detrois Zuzanna 2010 MKP Szczecin Szczecin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
66. Jaskólski Wojciech 2008 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
67. Jelska Anna 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
68. Juszkiewicz Karolina 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
69. Kampczyk Dominik 2011 ZSOMS Racibórz Racibórz J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
70. Kampczyk Paulina 2006 ZSOMS Racibórz Racibórz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
71. Kapitan Agata 2007 SP9 Leszno/AZS PWSZ Leszno Leszno J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
72. Kapitan Paweł 2009 SP9 Leszno/AZS PWSZ Leszno Leszno J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
73. Kazało Paulina 2009 Achilles Leszno Leszno J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
74. Kmieciak Adrian 2007 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
75. Kochanowski Michal 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
76. Konieczniak Mateusz 2008 AWF AZS Poznan Rosnówko J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
77. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
78. Kopeć Kaja 2010 Komorniki Komorniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
79. Koper Julia 2010 KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
80. Korczak Kamil 2011 Golub-Dobrzyń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
81. Kordalska Maja 2010 Sp 14 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
82. Kowalska Amanda 2008 MKP Słowianka Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
83. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
84. Kurek Antoni 2010 K.S. Posnania Kicin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
85. Kurek Franciszek 2012 K.S. Posnania Kicin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
86. Leder Adam 2012 SP Harmonia Poznan J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
87. Lehwark Wojciech 2012 Drużyna Szpiku Koziegłowy J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
88. Leopold Maja 2012 UKS CityZen Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
89. Lewandowski Gabriel 2009 ALKS AJP Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
90. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
91. Lisiecki Piotr 2007 TEAM KARAŚ. Czempiń, kościański, Wielkopol J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
92. Ludziejewski Mateusz 2010 SP 20 Poznań Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
93. Lulkiewicz Urszula 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
94. Lutkowska Iga 2010 MKSSP63 Bydgoszcz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
95. Lutkowska Pola 2007 MUKS15 Bydgoszcz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
96. Łacińska Maria 2009 Szkoła Podstawowa nr 90 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
97. Łaciński Tomasz 2007 Szkoła Podstawowa nr 90 Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
98. Łapawa Jagoda 2007 AZS AWF Poznań / CityZen Poznań / Mocni w Gębie Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
99. Maćkowiak Weronika 2007 Szkoła Podstawowa nr 5 Zielona Góra J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
100. Majchrzak Anna 2006 Racibórz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
101. Makaroński Franciszek 2011 UKS LA WAŁCZ Wałcz J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
102. Marciniak Mikołaj 2009 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
103. Matulewicz Damian 2009 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
104. Matusewicz Oskar 2008 Zielona Góra J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
105. Matysiak Stanisław 2012 Sp7 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
106. Miętkiewski Cyprian 2009 Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
107. Mikołajczak Maja 2010 SP nr 5 w Poznaniu Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
108. Mitura Kacper 2012 Komorniki J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
109. Modzelewska Hanna 2010 UKS Jedynka Łowicz/UKS Delfinek Kutno Łowicz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
110. Modzelewska Zuza 2012 Modzel Team/UKS Delfinek Kutno Łowicz J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
111. Mucharska Aleksandra 2011 3T Białystok Białystok J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
112. Niewiadomski Sophie 2007 Szkoła Morska Kraina GRZYBOWO J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
113. Nowaczyk Jan 2012 Mocni w Gębie Baranowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
114. Nowak Leon 2011 Akademia Mistrzów Sportu Osówiec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
115. Nowak Weronisk 2009 Akademia Mistrzów Sportu Osówiec J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
116. Nowicka Hanna 2009 SSP 14/Warta Poznań Zalasewo J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
117. Nowicki Piotrek 2010 Ceków SP PRZESPOLEW Pański J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
118. Oczujda Ksawery 2011 Sp Chomęcice Chomęcice J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
119. Olejnik Szymon 2007 SSP 14/MKS Poznań Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
120. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Leszno J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
121. Orzech Marta 2008 UKS Sportowiec Oborniki Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
122. Osak Kacper 2010 SportWise Kraków J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
123. Osiekowicz Oskar 2009 3T Białystok Bialystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
124. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
125. Pająk Agata 2011 Społeczna Jedynka Skórzewo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
126. Palmi Julia 2009 SMS Wieliczka Wieliczka J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
127. Pankiewicz Pola 2012 Sinnet Warszawa J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
128. Pawłowski Michał 2008 Go-Swim Team Warszawa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
129. Piechocki Patryk 2011 SP Sióstr Urszulanek Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
130. Pietrzak Weronika 2009 KU AZS UAM POZNAŃ SP51 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
131. Pietrzyk Adam 2010 TriFamily/ Gkp7 Zdrój Trzebnica J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
132. Piotrowicz Zofia 2006 Mocni w Gębie Czempiń J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
133. Piotruk Krzysztof 2008 Cel Iron Man Wągrowiec J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
134. Piotruk Nina 2012 Cel Iron Man Wągrowiec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
135. Pisanko Franciszek 2008 UKS LUSOWO Dąbrowa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
136. Plewa Zofia 2008 UKS SPORTOWIEC OBORNIKI OBORNIKI J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
137. PlewiŃski Maksymilian 2010 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
138. PlewiŃski Marcel 2010 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
139. Podskok Leonard 2008 Dąbrówka J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
140. Potempa Igor 2008 CityZen Poznań Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
141. Prendecka Róża 2011 Prendki TRI Wałcz J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
142. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
143. Przybylski Kacper 2012 Tri Tomaj Borówiec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
144. Przybylski Ksawery 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Robakowie Robakowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
145. Przysuszyńska Anna 2006 Pijarzy Poznań Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
146. Przysuszyński Piotr 2007 Pijarzy Poznań Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
147. Rosin Zofia 2007 UKS Lusowo Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
148. Różański Gerard 2008 GST TriEagle Team Gniezno J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
149. Rybacka Małgorzata 2008 KS AZS AWF POZNAŃ Szczytniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
150. Sadowska Gabriela 2011 SP 2 Puszczykowo Puszczykowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
151. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa w Rydzynie DĄBCZE J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
152. Sawoń Adam 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
153. Siedlecka Alicja 2007 UKS Oborniki Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
154. Siemionek Jakub 2009 Szczecin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
155. Sikora Julia 2008 KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
156. Sittek Aleksandra 2008 ZSOMS Racibórz Racibórz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
157. Skupniewicz Aleksy 2010 UKS Lusowo Sierosław J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
158. Smorawiński Antoni 2010 UKS Lusowo Kobylniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
159. Sobczak Kornelia 2009 SP89 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
160. Sobieralski Wojciech 2010 SP nr 44/ MUKS Piętnastka Bydgoszcz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
161. Sowa Dawid 2009 Szkoła Olimpijczyk Zlotniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
162. Stempak Marta 2007 KS Posnania Owińska J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
163. Syguła Aleksander 2009 kolarski.eu team Warszawa J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
164. Syguła Kacper 2011 kolarski.eu team Warszawa J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
165. Szłapka Antonina 2010 Sp 2 Plewiska Plewiska J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
166. Szóstak Aleksander 2011 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
167. Szubstarski Filip 2010 SP nr 69 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
168. Szumieluk Franciszek 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
169. Szyttenholm Gabriel 2008 Stowarzyszenie sportu i rehabilitacji osób niepełnosprawnych START BYDGOSZCZ Bydgoszcz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
170. Ślósarski Patryk 2011 Palędzie J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
171. Toboła Mikołaj 2011 Tarnowskie Termy Rumianek J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
172. Tycner Rayan 2010 Kościan J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
173. Tyczyńska Weronika 2009 Mamy-biegamy Czerwonak J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
174. Ugorek Kornel 2010 ALKS AJP Gorzów Wlkp. Gorzów Wielkopolski J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
175. Urban Wiktor 2011 3T Białystok Białystok J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
176. Vytlacil Zofia 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
177. Walesiuk Maksymilian 2010 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
178. Walkowiak Jerzy 2011 Www.studio-motiv.pl Plewiska J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
179. Warczak Alicja 2007 Zawisza Bydgoszcz Bydgoszcz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
180. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
181. Waszak Grzegorz 2011 Czerwonak Biega Czerwonak J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
182. Werwiński Tomek 2012 SP nr 12 Leszno Leszno J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
183. Weyna Antonina 2012 Biały Domek Biega Kicin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
184. Wiereszka Maja 2009 3T Białystok Białystok J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
185. Wieszczeczyńska Zofia 2011 Ciach Team Triathlon Doliwiec Leśny J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
186. Woltmann Zuzanna 2006 Ustronie Morskie J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
187. Wołuń Vincent 2008 KS Posnania Puszczykowo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
188. Żabiuk Ksawery 2012 Ostrów Wielkopolski J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
189. Żabiuk Natasza 2012 Ostrów Wielkopolski J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m