Lista startowa

Kids Run 2019

Bydgoszcz 16.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 736


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Eryk 2008 Sp 60 C10 - 400m
2. Adaszak Alicja 2005 Sp4 Bydgoszcz D11 - 800m
3. Aleksandrowicz Ryszard 2016 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek C3 - 100m
4. Alski Gniewomir 2014 Poznań C5 - 200m
5. Alski Gromosław 2016 Poznań C2 - 100m
6. Ałtyn Szymon 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
7. Ałtyn Wojciech 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
8. Andrulewicz Aleksander 2009 SP15 / MUKS C10 - 400m
9. Andrulewicz Antonina 2011 Żołędowo D7 - 400m
10. Antczak Alicja 2012 Bydgoszcz D6 - 200m
11. Antczak Antoni 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
12. Antczak Mateusz 2010 Bydgoszcz C9 - 400m
13. Augustyńska Amelia 2017 Ciele D2 - 100m
14. Augustyński Wojciech 2012 4 pory roku w Cielu C6 - 200m
15. Baczyńska Zuzanna 2013 RodzinaPL D5 - 200m
16. Badowski Konrad 2013 Bydgoszcz C4 - 100m
17. Badura Antonina 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
18. Badziński Igor 2015 Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek C4 - 100m
19. Badziński Oskar 2010 SP 64 C9 - 400m
20. Bandoch Marcel 2010 MUKS Rekin C8 - 400m
21. Barańska Alicja 2011 Bydgoszcz D7 - 400m
22. Barański Karol 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
23. Bartecka Oliwia 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
24. Bartoszak Oliwia 2012 Flisaczek D7 - 400m
25. Bartoszak Wiktoria 2014 Flisaczek D4 - 100m
26. Bednarski Marcel 2016 Ostromecko C3 - 100m
27. Bejenka Kacper 2012 Juventus Academy Bydgoszcz C7 - 400m
28. Berndt Dominik 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
29. Betański Antek 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
30. Betański Olek 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
31. Białowąs Jakub 2009 Szkoła Podstawowa 35 C10 - 400m
32. Bidzińska Iga 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
33. Bielec Agata 2014 MKS SP63 Bydgoszcz D5 - 200m
34. Bielicka Wiktoria 2015 Przedszkole SP9 D3 - 100m
35. Bieluszewska Esterka 2013 Przedszkole nr 11 D5 - 200m
36. Biernacki Aleksander 2017 Żołędowo C2 - 100m
37. Biesiada Tymon 2015 TRISPACE C3 - 100m
38. Bilińska Zuzanna 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
39. Bilska Judyta 2012 Przedszkole Kacperkowy Światek D7 - 400m
40. Bodeńko Oliwia 2008 Podstawowa w Wojnowie D10 - 400m
41. Bogunia Pola 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
42. Bołka Bartłomiej 2012 Bydgoszcz C7 - 400m
43. Borowicz Mieszko 2016 Szczepanowo C2 - 100m
44. Borowska Hanna 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
45. Borowska Iga 2018 Bydgoszcz D2 - 100m
46. Boruta Igor 2010 Sp 67 C8 - 400m
47. Budzik Antonia 2007 Podstawowa nr 31 Bydgoszcz D11 - 800m
48. Burchardt Filip 2014 Przedszkole Niepubliczne "ELF" C5 - 200m
49. Burchardt Lena 2010 Szkoła podstawowa nr 37 D8 - 400m
50. Burchardt Mateusz 2014 Przedszkole Niepubliczne "ELF" C5 - 200m
51. Bystrzyńska Cecylka 2010 Bydgoszcz D6 - 200m
52. Bystrzyńska Tereska 2010 Bydgoszcz D8 - 400m
53. Cabaj Aleksandra 2008 Bydgoszcz D10 - 400m
54. Chmielewska Lena 2011 Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy D8 - 400m
55. Chmielewska Zofia 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
56. Chmielewski Adam 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
57. Chodkiewicz Olimpia 2013 Przedszkole Radość D6 - 200m
58. Chpjnacki Kacper 2012 Przedszkole Niepubliczne Elf C7 - 400m
59. Chronowska Julia 2009 Bydgoszcz D9 - 400m
60. Chuchra Mateusz 2010 MKL Torun C8 - 400m
61. Chuchra Szymon 2013 Toruń C6 - 200m
62. Chwieduk Nadia 2009 Maksymilianowo D9 - 400m
63. Chwieduk Oskar 2009 Maksymilianowo C9 - 400m
64. Ciesielska Emilia 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
65. Ciesielska Julia 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
66. Ciesielski Borys 2011 SP 60 C7 - 400m
67. Cioch Filip 2008 SP Dobrcz C10 - 400m
68. Cioch Hubert 2010 SP Dobrcz C9 - 400m
69. Cioch Michalina 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
70. Cioch Mikołaj 2012 Bydgoszcz C7 - 400m
71. Ciotuszyńska Ada 2017 Akademia Malucha u Tomcia Palucha D2 - 100m
72. Ciotuszyński Igor 2015 Akademia Malucha u Tomcia Palucha C4 - 100m
73. Ciskowski Fabian 2014 ŁÓDŹ C5 - 200m
74. Cyckowska Blanka 2008 BKS Bydgoszcz D10 - 400m
75. Czaplewska Helena 2016 Niwy D2 - 100m
76. Czapska Ewa 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
77. Czapska Iga 2012 BYDGOSZCZ D6 - 200m
78. Czarnecki Adam 2011 Osielsko C8 - 400m
79. Czech Maks 2013 Osielsko C6 - 200m
80. Czerwińska Kornelia 2008 szkoła podstawowa nr.38 D10 - 400m
81. Czyściecki Jakub 2012 Przedszkole Plastuś Konin C6 - 200m
82. Ćwiklińska Antosia 2014 KlonikTeam D5 - 200m
83. Dabrowski Kacper 2015 OSIELSKO C4 - 100m
84. Dankowska Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr. 4 D7 - 400m
85. Dankowski Adrian 2011 Sp 67 w Bydgoszczy C8 - 400m
86. Dąbkowska Liwia 2011 Podstawowa nr 9 D7 - 400m
87. Dąbrowska Jagoda 2016 Poznań D2 - 100m
88. Dekowska Jagoda 2007 Sp Lniano D11 - 800m
89. Dekowski Miłosz 2011 SpLniano C8 - 400m
90. Demyda Franek 2014 Sicienko C4 - 100m
91. Demyda Tosia 2016 Sicienko D3 - 100m
92. Dębczyńska Maja 2010 SP 63 Bydgoszcz D9 - 400m
93. Dobies Robert 2014 Przedszkole przy SP nr 9 C5 - 200m
94. Dobies Wojciech 2011 SP 9 C7 - 400m
95. Dołkowska Lena 2006 Żółtokrólewscy#b3k D11 - 800m
96. Dołkowski Marcin 2007 Żółtokrólewscy #b3k D10 - 400m
97. Domagała Maksymilian 2013 Niemcz C6 - 200m
98. Domagała Mia 2015 Niemcz D3 - 100m
99. Dominiak Amelia 2005 SP nr 18 w Bydgoszczy D11 - 800m
100. Dominiak Zuzanna 2011 Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie D8 - 400m
101. Drążkowski Alan 2011 SP Żołędowo C7 - 400m
102. Drążkowski Natan 2009 SP Żołędowo C10 - 400m
103. Dreżewski Tomasz 2011 Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy C8 - 400m
104. Drobińska Aniela 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
105. Drobińska Lidia 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
106. Drożdżyńska Aniela 2015 Ciele D4 - 100m
107. Drożdżyński Horacy 2017 Ciele C2 - 100m
108. Drożyński Aleks 2011 Sp 65 Bydgoszcz C7 - 400m
109. Dudziak Krysia 2012 Bydgoszcz D6 - 200m
110. Dudziak Maria 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
111. Durajewski Maksymilian 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
112. Dzięcielska Anastazja 2006 Warszawa D11 - 800m
113. Dzięcielski Bruno 2014 Warszawa C4 - 100m
114. Erlich Jakub 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
115. Fabrowska Oliwia 2013 przedszkole promyczek D5 - 200m
116. Fac Kacper 2008 Sp 67 C10 - 400m
117. Fac Liwia 2011 SP 66 D7 - 400m
118. Fedorowska Oliwia 2008 Bydgoszcz D10 - 400m
119. Figlak Bartosz 2012 Gniezno C6 - 200m
120. Figlak Emilia 2017 Gniezno D2 - 100m
121. Figurska Natalia 2013 Przedszkole D6 - 200m
122. Filipp Jakub 2010 sp 57 bydgoszcz C8 - 400m
123. Fons Bolesław 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
124. Fordon Agnieszka 2014 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek D5 - 200m
125. Fordon Paweł 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
126. Fornalewicz Adam 2015 przedszkole Bajka C3 - 100m
127. Franciszkowska Julia 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
128. Franciszkowski Jakub 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
129. Franczak Jan 2012 Przedszkole Radość C7 - 400m
130. Gacka Michalina 2011 Sp nr 56 D7 - 400m
131. Gajek Otylia 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 D7 - 400m
132. Gajoch Weronika 2010 SP 38 D8 - 400m
133. Gapski Antoni 2009 Chemik, Sp60 C10 - 400m
134. Gapski Szymon 2013 Promyczek C6 - 200m
135. Garstecka Patrycja 2015 Przedszkole RADOŚĆ D4 - 100m
136. Gawarzycka Zuzanna 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
137. Gawarzycki Przemysław 2011 Bydgoszcz C8 - 400m
138. Gazda Oskar 2008 Sp 66 C10 - 400m
139. Gąsior Anastazja 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
140. Gibowska Julia 2012 Niepubliczne Sezamkowe nr 2 D6 - 200m
141. Głodek Michał 2011 Szkoła 4 pory roku C7 - 400m
142. Głodek Natalia 2014 Przedszkole 4 pory roku D4 - 100m
143. Głowacka Aleksandra 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
144. Gołata Julia 2007 Wilcza Wataha D11 - 800m
145. Gołata Kamil 2009 Wilcza Wataha C10 - 400m
146. Gołofit Martyna 2011 Zs16 D8 - 400m
147. GomuŁka Agata 2015 Przedszkole Integracyjne nr 61 Bydgoszcz D4 - 100m
148. Gotówka Jan 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
149. Gowor Weronika 2011 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bydgoszczy D7 - 400m
150. Górecki Michał 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
151. Gręda Borys 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
152. Grobelny Kacper 2013 Team ZabieganeDni C6 - 200m
153. Gruszka Adam 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
154. Gruszka Maja 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
155. Gruszka Zuzanna 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
156. Grzegorek Natalia 2012 Przedszkole nr 66 D6 - 200m
157. Grzeszak Karolina 2017 Inowrocław D2 - 100m
158. Grzybek Bruno 2015 Przedszkole Radość Bydgoszcz C3 - 100m
159. Gwiazdowska Zoe 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
160. Gwiazdowski Iwo 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
161. Haczewska Matylda 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
162. Haczewski Maksymilian 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
163. Has Filip 2010 SP nr. 9 Bydgoszcz C8 - 400m
164. Hood Szymon 2010 Sokrates C9 - 400m
165. Horbaczewska Pola 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
166. Ignasiak Weronika 2010 SP nr 66 w Bydgoszczy D8 - 400m
167. Iwaniuk Agata 2009 SP65 D9 - 400m
168. Iwaszko Aleksandra 2013 Run Pasja D5 - 200m
169. Iwaszko Alicja 2011 Run Pasja D8 - 400m
170. Jagielska Amelia 2007 Bydgoszcz D11 - 800m
171. Jagielska Olga 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
172. Jagielski Emil 2016 Kotomierz C3 - 100m
173. Jagieła Gracjan 2010 TKKF Kolejarz Bydgoszcz C9 - 400m
174. Jaginiak Liwia 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
175. Janczewska Hanna 2012 Przedszkole 66 D6 - 200m
176. Janeczko Oliwia 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
177. Janicki Jan 2010 Szkoła Dąbrowa C8 - 400m
178. Janicki StanisŁaw 2015 Przedszkole Dąbrowa C3 - 100m
179. Janik Hubert 2008 SP Białe Błota C10 - 400m
180. Janik Konrad 2011 SP Białe Błota C7 - 400m
181. Janiszak Dawid 2010 Sokrates C9 - 400m
182. Janka Aleksandra 2006 SP65 D11 - 800m
183. Janka Anna 2015 u krecika szybownika D3 - 100m
184. Jankiewicz Jerzy 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
185. Januszewska Roksana 2010 SP 66 Bydgoszcz D9 - 400m
186. Jarzemska Zofia 2014 MUNGO D4 - 100m
187. JaskuŁa Jan 2015 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ C4 - 100m
188. JaskuŁa Zuzanna 2013 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ D6 - 200m
189. Jaworska Anna 2013 Przedszkole Bajka Bydgoszcz D6 - 200m
190. Jażdżewska Zuzanna 2012 Desperaci kids D7 - 400m
191. Jażdżewski Jakub 2006 Desperaci kids C11 - 800m
192. Jażdżewski Miłosz 2007 Desperaci kids C10 - 400m
193. Jendruszewski Miłosz 2008 Sp Dobrcz C10 - 400m
194. Jenek Jessica 2010 SP nr 32 w Bydgoszczy D8 - 400m
195. Jenek Nadia 2007 SP nr 32 w Bydgoszczy D10 - 400m
196. Jerchewicz Jędrzej 2009 Bydgoszcz C10 - 400m
197. Jerchewicz Tymon 2012 Bydgoszcz C7 - 400m
198. Jeżakowski Kajetan 2011 Bydgoszcz C7 - 400m
199. Joachimiak Adam 2011 Jarużyn C7 - 400m
200. Kacper Filip 2008 SP 60 C10 - 400m
201. Kaczmarek Lena 2010 SP 61 w Bydgoszczy D9 - 400m
202. Kaczmarek Pola 2012 Bydgoszcz D6 - 200m
203. Kaliszewska Martyna 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
204. Kamińska Marlena 2016 BYDGOSZCZ D2 - 100m
205. Kamińska Nikola 2009 Bydgoszcz D6 - 200m
206. Kamiński Krzysztof 2009 SP nr 20 w Bydgoszczy C10 - 400m
207. Kamiński Maksymilian 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
208. Kaniewski Maksymilian 2006 UKS Czapla Białe Błota C11 - 800m
209. Kant Wiktor 2011 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni C8 - 400m
210. Kapeliński Aleksander 2016 Przedszkole Sióstr Elżbietanek Bydgoszcz C3 - 100m
211. Kaptur Dorota 2008 SP 67 D10 - 400m
212. Kaptur Paweł 2011 SP 67 C8 - 400m
213. Karaszewski Adam 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
214. Karnowska Karina 2013 Przedszkole Sezamkowe nr 1 D5 - 200m
215. Karska Martyna 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
216. Karski Mateusz 2012 Bydgoszcz C7 - 400m
217. Kaszyński Marcel 2012 Bydgoszcz C7 - 400m
218. KawaŁkowska Michalina 2011 ENCE-PENCE RUN TEAM D7 - 400m
219. KawaŁkowski Marcel 2008 ENCE-PENCE RUN TEAM C10 - 400m
220. Kawka Kacper 2015 Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek C4 - 100m
221. KaŹmierczak Olaf 2006 Szkoła Podstawowa w Osielsku C11 - 800m
222. Kędzierska Marta 2012 Bydgoszcz D6 - 200m
223. Kędzierski Sebastian 2008 Bydgoszcz C10 - 400m
224. Kędziorska Wiktoria 2014 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy D4 - 100m
225. Kędziorski Nikodem 2014 Przedszkole Kołaczkowo C4 - 100m
226. Kiciak Julia 2010 Bydgoszcz D8 - 400m
227. Kiec Maciej 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
228. Kielbratowska Nina 2016 Przedszkole Skrzat D3 - 100m
229. Kiliński Jan 2012 Żołędowo C6 - 200m
230. Kiliński Wojciech 2015 Żołędowo C4 - 100m
231. Kirchner Dominika 2008 Szkoła Podstawowa w Dobrczu D10 - 400m
232. Kisiel Wiktor 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
233. Kiszka Karolinka 2018 RunPasja D2 - 100m
234. Kitowska Katarzyna 2009 sp56 D9 - 400m
235. Klajbor Karol 2012 KS Gwiazda Bydgoszcz C7 - 400m
236. Klimek Adam 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
237. Klinowski Konstanty 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
238. Kobierecki Sebastian 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
239. Kobierska Paulina 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 D8 - 400m
240. Kociszewska Antonina 2011 Bydgoszcz C7 - 400m
241. Kolczyński Jakub 2009 Szkoła Podstawowa nr 56 C10 - 400m
242. Kolczyński Krystian 2011 Szkoła Podstawowa nr 56 C8 - 400m
243. Kolesiński Adam 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
244. Kolesiński Antoni 2016 BYDGOSZCZ C3 - 100m
245. Kołowrocki Igor 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
246. Konieczka Anastazja 2006 podstawowa w wąwelnie C11 - 800m
247. Konieczka Kacper 2010 SP Pieranie C9 - 400m
248. Konopa Weronika 2011 Szkoła podstawowa nr4 D7 - 400m
249. Konwińska Zuzanna 2014 Wisełka Fordon C5 - 200m
250. Konwiński Borys 2013 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek C5 - 200m
251. Konwiński Bruno 2016 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek C2 - 100m
252. Kończal Filip 2012 SP 40 Bydgoszcz C7 - 400m
253. Kończal Oliwier 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
254. Kopistecki Nikodem 2012 Brak C6 - 200m
255. Kopistecki Tymon 2017 Brak C2 - 100m
256. Korczak Kamil 2011 Ruziec C8 - 400m
257. Korpal Marcjanna 2016 Przedszkole św. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy D3 - 100m
258. Korpal Olgierd 2014 Przedszkole św. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy C4 - 100m
259. Korzeński Antoni 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
260. Korzeński Franciszek 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
261. Koszałka Lena 2015 Inowrocław D3 - 100m
262. Koszewska Apolonia 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
263. Kościelski Artur 2016 Przedszkole Bajka C3 - 100m
264. Kościńska Blanka 2016 Osielsko D2 - 100m
265. Kościński Artur 2012 Osielsko C6 - 200m
266. Kotecka Lilianna 2012 Gang Kocura D6 - 200m
267. Kowalczyk Ksawery 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
268. Kowalewski Maksymilian 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
269. Kowalkowska Liwia 2014 Maksymilianowo D4 - 100m
270. Kowalska Alicja 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
271. Kowalska Magdalena 2009 Szkoła podstawowa nr 2 Koronowo D9 - 400m
272. Kowalska Nina 2007 SP46 D11 - 800m
273. Kowalski BartŁomiej 2013 BYDGOSZCZ C5 - 200m
274. Kowalski Jakub 2011 BYDGOSZCZ C7 - 400m
275. Kowalski Oskar 2010 bks C9 - 400m
276. Kozak Jakub 2016 żłobek C2 - 100m
277. Kozak Julia 2014 przedszkole D5 - 200m
278. Kozłowski Filip 2009 SP65 C9 - 400m
279. Kozubowska Izabela 2011 Gang Kocura D7 - 400m
280. Krakowska Natasza 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
281. Krakowski Emil 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
282. Krężel Marcel 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
283. Krotoszyńska Wiktoria 2009 Bydgoszcz D9 - 400m
284. Krotoszyński Błażej 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
285. Krupa Kacper 2011 SP 60 C7 - 400m
286. Kruszyńska Laura 2015 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek D4 - 100m
287. Kryszewski Jakub 2014 Bajkolandia C4 - 100m
288. Kryszewski Piotr 2012 Bajkolandia C7 - 400m
289. Krysztoforska Zofia 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
290. Krzysiak Hania 2012 Przedszkole wróżka D7 - 400m
291. Krzysiak Lena 2015 Przedszkole wróżka D4 - 100m
292. Krzywański Szymon 2010 Sp Białe Błota C9 - 400m
293. Krzywański Wojtek 2013 Przedszkole 4 Pory Roku C5 - 200m
294. Krzyżańska Pola 2009 BKS Bydgoszcz D10 - 400m
295. Krzyżański Kacper 2007 BKS Bydgoszcz C11 - 800m
296. Kuberski Antoni 2017 BYDGOSZCZ C2 - 100m
297. Kubiak Aleksandra 2012 Szkoła Podstawowa Nr 66 D7 - 400m
298. Kubiak Antoni 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
299. Kubiś Dominik 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
300. Kubiś Marcelina 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
301. Kudła Anastazja 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
302. Kujawa Julia 2010 SP 25 D9 - 400m
303. Kulpińska Amelia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 D9 - 400m
304. Kulpińska Kornelia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 D7 - 400m
305. Kulpiński Filip 2007 Szkoła podstawowa w Bukowcu C11 - 800m
306. Kunicka Anna 2010 Łochowo D9 - 400m
307. Kunicka Julia 2007 Łochowo D10 - 400m
308. Kunicki Cezary 2015 Łochowo C3 - 100m
309. Kunicki Filip 2013 Łochowo C5 - 200m
310. Kurowski Kacper 2015 Przedszkole Mali Piastowie nr 14 w Gnieźnie C3 - 100m
311. Kusa Oliwia 2009 Sp 14 Bydgoszcz D10 - 400m
312. Kusa Wiktoria 2009 Sp 14 Bydgoszcz D10 - 400m
313. Kuźniak Krystian 2012 Przedszkole Radość C7 - 400m
314. Kuźniak Oliwier 2014 Przedszkole Radość C4 - 100m
315. Kwarczewski Dawid 2015 Kwarczusie Team C4 - 100m
316. Kwarczewski Kamil 2013 Kwarczusie Team C5 - 200m
317. Kwasek Lilianna 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
318. Kwiatkowska Amelia 2015 Przedszkole Elf D4 - 100m
319. Kwiatkowska Judyta 2011 Osiek nad Wisłą D7 - 400m
320. Kwiatkowska Zofia 2014 Gniewkowo D4 - 100m
321. Laskowska Zofia 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
322. Laskowski Franciszek 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
323. Lenarcik Jakub 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
324. LeŚniak Mateusz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 C8 - 400m
325. Lewandowska Alicja 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
326. Lewandowska Amelia 2009 Szkola nr20 D10 - 400m
327. Lewandowska Klaudia 2009 SP4 D10 - 400m
328. Lewandowska Nadia 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
329. Lewandowska Zofia 2011 SP 17 D7 - 400m
330. Lewandowski Bartosz 2013 Nowa Wieś Wielka C5 - 200m
331. Lewandowski Dominik 2010 Szkoła podstawowa nr 62 w bydgoszczy C9 - 400m
332. Lewandowski Jan 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
333. Lewandowski Marcel 2012 Gwiazda Bydgoszcz C7 - 400m
334. Lewandowski Michał 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
335. Lewandowski Piotr 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
336. Lewandowski Szymon 2015 Nowa Wieś Wielka C3 - 100m
337. Lewicka Ligia 2011 SP 46 D7 - 400m
338. Lewicki Antek 2008 SP 46 C10 - 400m
339. Libera Maja 2014 FIDES-TRAVEL BYDGOSZCZ D5 - 200m
340. Lisiecka Klara 2016 Night Runners D2 - 100m
341. Lutowska Gabriela 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
342. Łańska Magdalena 2015 Akademia Malucha u Tomcia Palucha D4 - 100m
343. Łastowska Antonina 2019 Bydgoszcz D2 - 100m
344. Łastowska Zuzanna 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
345. Łatacz Bartosz 2011 Bydgoszcz C6 - 200m
346. Łatacz Milena 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
347. Łęgocka Marianna 2007 Szkoła podstawowa nr 9 D10 - 400m
348. Łęgocki Jan 2014 Szkoła podstawowa nr 9,grupa Pszczółki C4 - 100m
349. Łukaszczyk Jagoda 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
350. Maciejewska Julia 2010 Koronowo D8 - 400m
351. Maciejewska Lena 2012 Koronowo D7 - 400m
352. Maciejewska Maja 2012 BYDGOSZCZ D7 - 400m
353. Maciejewski Franciszek 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
354. Maciejewski Szymon 2015 BYDGOSZCZ C3 - 100m
355. Maciejewski Tymon 2012 Centrum Edukacji Montessori C7 - 400m
356. Majchrowski Tadeusz 2017 Solec Kujawski C2 - 100m
357. Majewska Amelia 2016 Run Pasja D2 - 100m
358. Majewska Zuzanna 2011 Bydgoszcz D8 - 400m
359. Majorkowska Lena 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
360. Malaczewska Nina 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
361. Malicka Kasia 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
362. Malińska Bianka 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
363. Małek Emilia 2013 Niemcz D6 - 200m
364. Mameła Krystian 2010 Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy C9 - 400m
365. Mandra Bartosz 2015 pm7 C4 - 100m
366. Mandra Filip 2007 sp6 C10 - 400m
367. Maniecka Michalina 2011 AXEL Toruń D8 - 400m
368. Manikowska Zuzanna 2015 przedszkole Pod Teczowym Parasolem D3 - 100m
369. Mańczak Wojciech 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
370. Markiewicz Antoni 2012 Przedszkole Alf C7 - 400m
371. Marut Mikołaj 2013 4 Pory Roku C6 - 200m
372. Matiaszek Maksymilian 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
373. Matuszak Tatiana 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
374. Matwiej Iga 2012 SP 9 D7 - 400m
375. Matwiej Nina 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
376. Matwiej Tosia 2010 SP 9 D9 - 400m
377. Mazurkiewicz Dorian 2019 SP 27 C2 - 100m
378. Mazurkiewicz Stanisław 2016 Żłobek Akademicki WSG C2 - 100m
379. Metzler Maximilian 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
380. Michalik Kornelia 2008 Szkola podstawowa 46 D10 - 400m
381. Michalik Marcel 2011 Szkoła podstawowa 60 z odziałami sportowymi C7 - 400m
382. Michalska Anna 2012 Toruń D7 - 400m
383. Michalska Kaja 2012 Przedszkole Sezamkowe D6 - 200m
384. Michalski Marcel 2008 SP46 C10 - 400m
385. Michalski Szymon 2015 Toruń C3 - 100m
386. Mielcarska Katarzyna 2015 MIELCAR TEAM D3 - 100m
387. Mielcarska Martyna 2015 MIELCAR TEAM D3 - 100m
388. Mielcarski Antoni 2011 MIELCAR TEAM C8 - 400m
389. Mielcarski Jakub 2005 MIELCAR TEAM C11 - 800m
390. Migasiewicz Pola 2012 Bydgoszcz D7 - 400m
391. Milicka Ida 2012 Przedszkole Mungo D7 - 400m
392. Miller Łucja 2010 SP Strzelce Górne D8 - 400m
393. Miller Róża 2008 SP Strzelce Górne D10 - 400m
394. Minikowska Nadia 2010 SP 67 D8 - 400m
395. Miniszewski Julian 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
396. Mizikowska Emilia 2011 SP 65 D8 - 400m
397. Mizikowski Tomasz 2008 SP 65 C10 - 400m
398. Mocny Aleksander 2011 ZS nr 16 Bydgoszcz C8 - 400m
399. Modrakowski Nikodem 2013 Maksymilianowo C5 - 200m
400. Moroszczak Lea 2013 Spójnia Białe Błota D5 - 200m
401. Moskal Maja 2016 żłobek muszelka nr 17 D2 - 100m
402. Mucha Szymon 2014 Bydgoszcz C4 - 100m
403. Mulak Kornel 2016 Warszawa C2 - 100m
404. Myszkowski Maksymilian 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
405. Nadolny Antoni 2012 Sicienko C6 - 200m
406. Nadolny Tymoteusz 2016 Sicienko C3 - 100m
407. Nalewajk Mikołaj 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
408. Napierała Leon 2008 Poznań C10 - 400m
409. Napierała Ludwika 2016 Poznań D2 - 100m
410. Napierała Rozalia 2010 Poznań D8 - 400m
411. Napierała Wanda 2014 Poznań D4 - 100m
412. Niespodziany Borys 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
413. Niestatek Kornelia 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
414. Nogowska Liwia 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
415. Nowak Filip 2014 Inowrocław C4 - 100m
416. Nowak Zuzanna 2013 Inowrocław D6 - 200m
417. Nowakowska Wiktoria 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
418. Nowicka Oliwia 2015 Dynamic Strong Gniezno D4 - 100m
419. Nowicki Jakub 2012 Gniezno C7 - 400m
420. Nowińska Maja 2008 Bydgoszcz D10 - 400m
421. Nowińska Oliwia 2006 Bydgoszcz D11 - 800m
422. Nowotnik Borys 2010 Szkoła Podstawowa 63 C8 - 400m
423. Nowotnik Tymon 2012 Przedszkole 66 C6 - 200m
424. Odrobina Lucyna 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
425. Odrobina Róża 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
426. Ojdowska Emilia 2012 Przedszkole Kruszyn D6 - 200m
427. Okońska Wanda 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
428. Okoński Stefan 2015 Przedszkole Pinokio C4 - 100m
429. Okuniewski Jan 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
430. Olejniczak Kacper 2008 Bydgoszcz C10 - 400m
431. Olejniczak Marta 2012 Bydgoszcz D7 - 400m
432. Oleś Olga 2013 Przedszkole 100 Pociech D5 - 200m
433. Oleś Oliwier 2011 SP 65 C7 - 400m
434. Olszewska Helena 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
435. Olszewski Filip 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
436. Ostapkowicz Piotr 2013 Przedszkole nr 20 Bydgoszcz C6 - 200m
437. Owczarczyk Jakub 2014 Mirakowo C5 - 200m
438. Owczarczyk Oliwia 2017 Mirakowo D2 - 100m
439. Ozdyk Filip 2010 SP18 C9 - 400m
440. Ozdyk Marek 2006 SP18 C11 - 800m
441. Pabianek Olek 2011 ZS nr 14 w Bydgoszczy C7 - 400m
442. Pacer Jan 2011 Zespół Szkół Katolickich C7 - 400m
443. Pachut Zuzia 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
444. Paczkowska Alicja 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
445. Palacz Dawid 2011 SP 60 C7 - 400m
446. Paluch Mateusz 2008 Sp 56 C10 - 400m
447. Pałkowska Helena 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
448. Pałkowska Łucja 2011 Bydgoszcz D7 - 400m
449. Pankowska Basia 2016 Fantazja D2 - 100m
450. Panowicz Kuba 2011 Bydgoszcz C7 - 400m
451. Pasieka Rafał 2017 #żółtokrólewscy b3k C2 - 100m
452. Pawlaczyk Inka 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
453. Pawlaczyk Mia 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
454. Pawlaczyk Teo 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
455. Pawlak Hania 2013 Przedszkole nr 66 D6 - 200m
456. Pawlak Kuba 2015 Przedszkole nr 66 C4 - 100m
457. Pawlak Olaf 2012 Osielsko C7 - 400m
458. Pawlak Patryk 2014 Osielsko C5 - 200m
459. Pawlicka Oliwia 2016 Wieszki D3 - 100m
460. Pawlicki Jakub 2008 ZESPÓŁ SZKÓŁ IM JANA PAWŁA 2 PATEREK C10 - 400m
461. Peplińska Hanna 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
462. Pepliński Tomasz 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
463. Pera Adrian 2011 SP 65 Bydgoszcz C8 - 400m
464. Piasecka Zosia 2014 Niepubliczne Przedszkole RADOŚĆ D5 - 200m
465. Piaskowska Kaja 2015 TORUŃ D3 - 100m
466. Piasny Ignacy 2015 Poznań C3 - 100m
467. Piątek Iwona 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
468. Piechocinski Antoni 2013 Ciele C5 - 200m
469. Piechocka Alicja 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
470. Piechocki Igor 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
471. Piechocki Jakub 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
472. Piekarska Blanka 2016 Restauracja King Fu Bydgoszcz D2 - 100m
473. Piekut Marcel 2010 SP 31 C8 - 400m
474. Pieniak Malwina 2010 Polonia Bydgoszcz D9 - 400m
475. Pieniak Matylda 2006 Zawisza Bydgoszcz D11 - 800m
476. Pietkiewicz Dominik 2011 Przedszkole 59 Bydgoszcz C7 - 400m
477. Pietkiewicz Julia 2015 Przedszkole 59 Bydgoszcz D4 - 100m
478. Pietrzak Aleksandra 2010 bydgoszcz D9 - 400m
479. Pietrzykowski Jacek 2012 Przedszkole Niepubliczne Zielona Kraina C7 - 400m
480. Pietrzykowski Marcin 2008 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie C10 - 400m
481. Pijanowska Alicja 2014 DRUŻYNA BROKUŁA D5 - 200m
482. Pikulik Gabriela 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
483. Pilarska Julia 2018 Bydgoszcz D2 - 100m
484. Piotrowska Antonina 2009 BYDGOSZCZ D10 - 400m
485. Piotrowski Marek 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
486. Pisarek Kacper 2008 WĄGROWIEC C7 - 400m
487. Płaczkowski Paweł 2015 Przedszkole Wesołe Serduszka C3 - 100m
488. Płoszaj Maja 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
489. Pniewska Zuzanna 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
490. Podkówka Maksymilian 2015 Przedszkole Ekolaki C4 - 100m
491. Polakiewicz Franciszek 2014 Solec Kujawski C5 - 200m
492. Polakiewicz Gabriel 2011 SP4 Solec Kujawski C8 - 400m
493. Popiela Julia 2010 Bydgoszcz D8 - 400m
494. Poral Mieszko 2012 Przedszkole pod Akacjami Bydgoszcz C6 - 200m
495. Poral MiŁosz 2010 Bydgoszcz C8 - 400m
496. Porębska Maja 2009 Szkola Podstawowa w Grzybnie D9 - 400m
497. Poteracki Tymoteusz 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
498. Poterek Wiktor 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy C8 - 400m
499. Prądzyński Jan 2013 Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek C6 - 200m
500. Pruss Da Cruz Gabriel 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
501. Pruss Da Cruz Gloria 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
502. Pruss Da Cruz Gustav 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
503. Pruszkowska Matylda 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
504. Pruszkowska Zofia 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
505. Przymorski Krzysztof 2007 Bydgoszcz C10 - 400m
506. Przysło Wojciech 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
507. Puciłowski Wojciech 2014 Niepubliczne Przedszkole Słoneczko Nakło nad Notecią C4 - 100m
508. Puławska Blanka 2010 Bydgoszcz D8 - 400m
509. Puławska Jagoda 2008 Bydgoszcz D10 - 400m
510. Putkowski Nikodem 2012 Wierzchucice C6 - 200m
511. Pyśk Maja 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
512. Radecka Martyna 2008 Szkola Podstawowa nr27 D10 - 400m
513. Radecka Matylda 2009 Bydgoszcz D9 - 400m
514. Radecki Patryk 2012 Bydgoszcz C7 - 400m
515. Rafacz Oliwier 2015 Green Garden C3 - 100m
516. RafaŁko Eryk 2012 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ C7 - 400m
517. RafaŁko Ines 2015 PRZEDSZKOLE RADOŚĆ D3 - 100m
518. Rataj Tomasz 2012 Wisełka Fordon C6 - 200m
519. Ratka Daniel 2010 Szkoła podstawowa nr 37 C9 - 400m
520. Ratka Oliwier 2010 Szkoła podstawowa nr 37 C9 - 400m
521. Reder Szymon 2013 Mochle C6 - 200m
522. Reimus Patryk 2009 Sp Niemcz C9 - 400m
523. Rejmoniak Zosia 2012 Wągrowiec D6 - 200m
524. Rekus Zuzanna 2010 Sp 17 Płock D8 - 400m
525. Reszkowska Matylda 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
526. Rink Jowita 2012 Bydgoski Klub Morsów D6 - 200m
527. Rochmann Nina 2012 SP 17 D7 - 400m
528. Rochmann Roma 2016 Przedszkole SMYKI D3 - 100m
529. Rojkowska Laura 2013 Zameczek Osielsko D5 - 200m
530. Romińska Lena 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
531. Roszczyn Jonatan 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
532. Roszczyn Samanta 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
533. Roubo Kacper 2009 Bydgoszcz C9 - 400m
534. Rólka Iga 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
535. Różańska Anna 2012 SP66 D7 - 400m
536. Różańska Julia 2009 SP66 D9 - 400m
537. Różański Hubert 2015 Inowrocław C3 - 100m
538. Rutkowski Marcin 2006 Zawisza C11 - 800m
539. Rybka Victoria 2011 Szkoła Podstawowa nr 30 D7 - 400m
540. Rydel Michał 2013 Przedszkole "Wesołe serduszka" C5 - 200m
541. Rymarkiewicz Wiktor 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
542. Rymer Mila 2015 Żabki D3 - 100m
543. Ryszkiewicz Bruno 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
544. Sadkowska Maja 2012 Przedszkole "Wróżka" D6 - 200m
545. Sadowski Adam 2009 Szkoła Podstawowa nr 9 C10 - 400m
546. Sajko Kaja 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
547. Sajko Noemi 2010 SP65 D8 - 400m
548. Samoliński Hubert 2009 SP 65 w Bydgoszczy C9 - 400m
549. Samoliński Karol 2012 Przedszkole Polanka w Bydgoszczy C6 - 200m
550. Sawicki Igor 2014 Przedszkole Radość C4 - 100m
551. Sawicki Patryk 2010 SP 32 C9 - 400m
552. Schmidt-KozŁowski Artur 2015 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA C3 - 100m
553. Scollan Borys 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
554. Semrau Klaudia 2010 SP 32/ KS Basket 25 D8 - 400m
555. Semrau Tomasz 2015 Przedszkole Misiolandia C4 - 100m
556. Senska Elena 2013 Bydgoszcz D6 - 200m
557. Senski Paweł 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
558. Siejek Hanna 2015 przedszkole D3 - 100m
559. Sieńko Zosia 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
560. Sikora Leon 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
561. Siuchniński Sebastian 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
562. Siuda Marcelina 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
563. Siuda Piotr 2012 Przedszkole Niepubliczne Skrzat C6 - 200m
564. Siwiec Wiktor 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
565. Skonieczna Paulina 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
566. Skonieczny Maciej 2011 SP nr 14, Bydgoszcz C8 - 400m
567. Skuciński Artur 2008 SP 48 C10 - 400m
568. Słomczewska Maja 2014 Przedszkole nr 9 Bydgoszcz D5 - 200m
569. Słomczewska Zuzanna 2017 ŻŁOBEK NR 20 "ŻACZEK" D2 - 100m
570. Słowińska Lena 2012 Łabiszyn D6 - 200m
571. Smaruj Gabriela 2014 Bydgoszcz D5 - 200m
572. Smaruj Marcelina 2012 Bydgoszcz D6 - 200m
573. Smętek Maksymilian 2010 Sokrates C9 - 400m
574. Smętek Zofia 2011 Sokrates D7 - 400m
575. Smyk Maria 2016 Inowrocław D3 - 100m
576. Sobiechowska Emilia 2009 SP 48 D9 - 400m
577. Sobolewska Julia 2019 Bydgoszcz D2 - 100m
578. Sokół Izabela 2013 Przedszkole Radość D5 - 200m
579. Sokół Malwina 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
580. Sosinska Helena 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
581. Sosinska Julia 2010 Szkoła podstawowa nr 9 Bydgoszcz D8 - 400m
582. Spenner Jakub 2013 Przedszkole niepubliczne Elf C6 - 200m
583. Spenner Zuzanna 2011 SP67 D8 - 400m
584. Spryszyński Sebastian 2016 TRIrodzinka.pl C3 - 100m
585. Stanisławska Julia 2009 Szkoła Podstawowa w Unisławiu D10 - 400m
586. Stanisławski Wiktor 2007 Szkoła Podstawowa w Unisławiu C11 - 800m
587. Stańczyk Wojtek 2010 Bydgoszcz C9 - 400m
588. Starczewski Jeremi 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
589. Stejuk Antoni 2009 AMSTriathlon C10 - 400m
590. Stejuk Jan 2007 AMS Triathlon C10 - 400m
591. Stępień Jacek 2016 Żłobek Chatka Puchatka C2 - 100m
592. Strojek Maja 2014 Toruń D5 - 200m
593. Strózik Laura 2015 Przedszkole Wróżka - Białe Błota D4 - 100m
594. Strózik Nina 2017 Żłobek Integracyjny w Bydgoszczy D2 - 100m
595. Surmacz Milena 2016 Żłobek "Słoneczko" D2 - 100m
596. Surmacz Natalia 2008 SP nr 16 D10 - 400m
597. Syldatk Hania 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
598. Syrociak Leon 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
599. Syrociak Nikodem 2010 Bydgoszcz C8 - 400m
600. Syrocka Klaudia 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
601. Szałkowska Marta 2005 SP 62 D11 - 800m
602. Szamocka Julia 2017 BYDGOSZCZ D2 - 100m
603. Szamocka Lena 2012 BYDGOSZCZ D6 - 200m
604. Szczepański Adam 2012 Przedszkole niepubliczne elf C7 - 400m
605. Szczepański Mikołaj 2009 Szkoła Podstawowa nr 25 C9 - 400m
606. Szczesik Maksymilian 2013 Bydgoszcz C5 - 200m
607. Szczygieł Zuzanna 2010 SP 9 D9 - 400m
608. Szoszorowski Michał 2010 Szkoła podstawowa nr 37 C8 - 400m
609. Szrajda Nina 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
610. Szrajda Sara 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
611. Szuberski Tymon 2007 sp 41 w Bydgoszczy C11 - 800m
612. Szulc Alicja 2016 Przedszkole Źrodelko D2 - 100m
613. Szulczyk Dominik 2012 Przedszkole BUZIACZEK C6 - 200m
614. Szychta Cezary 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
615. Szymanowska Kinga 2009 SP 31 UKS 10 JUDO D10 - 400m
616. Szymanowski Patryk 2011 SP 31 TAEKWONDO C7 - 400m
617. Szymańska Agata 2009 SP nr 35 w Bydgoszczy D10 - 400m
618. Szymańska Aleksandra 2012 SP nr 35 w Bydgoszczy D6 - 200m
619. Szymańska Zosia 2012 Bydgoszcz D6 - 200m
620. Szymański Szymon 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
621. Szyszka Michalina 2011 SP65 D7 - 400m
622. Szyttenholm Gabriel 2008 Zdazyc z Pomoca. Neuron. Centrum C10 - 400m
623. Szyttenholm Pola 2013 Trispace D6 - 200m
624. Ściepura Amelia 2011 Szkoła Podstawowa nr 66 D7 - 400m
625. Ślefarska Aleksandra 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
626. Śliwiński Bartosz 2016 Bydgoszz C2 - 100m
627. Śmielecka Michalina 2011 Sp nr 25 D7 - 400m
628. Taczyńska Jagoda 2009 SP 62 D10 - 400m
629. Tadych Zuzanna 2007 SP DOBRCZ D10 - 400m
630. Tafelski Jakub 2012 przedszkole wesołe serduszka C7 - 400m
631. Talarek Szymon 2013 Przedszkole nr 20 C5 - 200m
632. Tarajda Antoni 2016 Klub Malucha PasteLove C2 - 100m
633. Tarlecka Marcelina 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
634. Tobolska Lara 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
635. Tobolski Bruno 2014 Przedszkole elf C5 - 200m
636. Tomaszewska Iga 2016 TriFriends D3 - 100m
637. Tomaszewska Nikola 2009 Sp 9 D10 - 400m
638. Tomaszewski Filip 2012 TriFriends C6 - 200m
639. Tomilicz Kasjan 2012 Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates C6 - 200m
640. Topczewska Leonia 2008 Bydgoszcz D10 - 400m
641. Trochymiuk Lena 2006 SP46 D11 - 800m
642. Tubisz Jakub 2007 Katolicka szkoła podstawowa C10 - 400m
643. Tubisz Mikolaj 2009 Katolicka szkoła podstawowa C10 - 400m
644. Tubisz Mikołaj 2011 Podstawowa nr 60 C7 - 400m
645. Tucholska Weronika 2015 Przedszkole Niepubliczne Bajka D3 - 100m
646. Tupikowska Jagna 2008 SP25 Bydgoszcz/ BKS Bydgoszcz D10 - 400m
647. Turkowski Alan 2012 SP nr 1 w Koronowie C6 - 200m
648. Twardzińska Liliana 2007 SP 48 w Bydgoszczy D10 - 400m
649. Uhlenberg Oliwia 2010 Międzynarodowa Szkoła Postawowa Sokrates D8 - 400m
650. Urbaniak Patryk 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
651. Urbańczyk Barbara 2013 Przedszkole "Radość" D5 - 200m
652. Urbańska Ida 2010 Szkoła Podstawowa nr 63 D8 - 400m
653. Urbańska Nina 2013 Przedszkole nr 66 D5 - 200m
654. Wachowiak Bruno 2016 Występ C2 - 100m
655. Wachowska Alicja 2009 Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy D9 - 400m
656. Wachowski Jacek 2014 Przedszkole nr 33 "Jacek i Agatka" w Bydgoszczy C4 - 100m
657. Walas Jakub 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
658. Walaszek Cezary 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
659. Walczak Maksymilian 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
660. Walenciak Livia 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
661. Walenciak Pola 2015 Kacperkowy Swiatek D3 - 100m
662. Warlikowski Mikołaj 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
663. Wawrzyniak Aleksandra 2008 Sp32 D10 - 400m
664. Wawrzyniak Bartek 2014 RUN BYDGOSZCZ C5 - 200m
665. Wawrzyniak Jakub 2006 SP32 C11 - 800m
666. Wawrzyniak Michalina 2013 Solec Kujawski D6 - 200m
667. Wcisło Hubert 2011 Inowrocław C8 - 400m
668. Wedel Piotr 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
669. Wedel Weronika 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
670. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz C2 - 100m
671. Węgierski Igor 2007 Sp 47 C10 - 400m
672. Węgierski Jakub 2005 Zawisza C11 - 800m
673. Widźgowska Lena 2008 SP12 D10 - 400m
674. Widźgowski Kacper 2013 Przedszkole nr 11 C5 - 200m
675. Wierzbowski Jakub 2011 Przedszkole C8 - 400m
676. Wierzyńska Paulina 2015 Eximo Extreme Team D4 - 100m
677. Wierzyńska Weronika 2015 Eximo Extreme Team D4 - 100m
678. Wilcz Julia 2011 sp 65 D8 - 400m
679. Wilczynska Aleksandra 2012 Szkoła podstawowa nr 66 w Bydgoszcz D6 - 200m
680. Wilczyński Filip 2010 szkoła podstawowa w nowej wsi wielkiej C8 - 400m
681. Wilińska Natalia 2012 Bydgoszcz D7 - 400m
682. Wiliński Mateusz 2014 Bydgoszcz C5 - 200m
683. Wilma Wojciech 2013 Przedszkole OliLudki C5 - 200m
684. Wiszniewski Maksymilian 2011 SP 65 Bydgoszcz C8 - 400m
685. Wiśniewska Luiza 2011 SP 46 D7 - 400m
686. Wiśniewska Melania 2017 czardzieci.pl D2 - 100m
687. Wiśniewska Wiktoria 2009 SP 60 D9 - 400m
688. Wiśniewski Filip 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
689. Wiśniewski Mateusz 2011 Szkoła Podstawowa Siemoń C8 - 400m
690. Wiśniewski Miłosz 2016 czardzieci.pl C2 - 100m
691. Witkowski Julian 2013 Przedszkole Donald C5 - 200m
692. Witońska Marcelina 2014 Bydgoszcz D4 - 100m
693. Witoński Jakub 2009 Sp nr 31 C10 - 400m
694. Włodarczak Kacper 2013 Przedszkole Niepubliczne Skrzat C5 - 200m
695. Włodarczak Martyna 2011 SP nr 60 D7 - 400m
696. Wojciechowska Wiktoria 2007 SP nr 12 Bydgoszcz D10 - 400m
697. Wojciuk Hania 2010 SP 27 D8 - 400m
698. Wojciuk Joanna 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
699. Wojtania Wiktor 2010 Szkoła Podstawowa w Lutowie C8 - 400m
700. Wojtkowska Nina 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
701. Wolnikowska Lilianna 2017 Bydgoszcz D2 - 100m
702. Wolska Nina 2010 Sp 38 w Bydgoszczy D8 - 400m
703. Wolski Adrian 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
704. Wolski Jakub 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
705. Wolski Szymon 2012 Bydgoszcz C6 - 200m
706. Wośko Janka 2015 Bydgoszcz D3 - 100m
707. Woźniak Laura 2015 Bydgoszcz D4 - 100m
708. WÓjcik Mikołaj 2013 Bydgoszcz C6 - 200m
709. WÓjcik Piotr 2008 Bydgoszcz C10 - 400m
710. Wójcik Szymon 2015 Bydgoszcz C3 - 100m
711. Wójtowicz Barbara 2016 Przedszkole nr 22 Bydgoszcz D2 - 100m
712. Wójtowicz Filip 2012 Przedszkole nr 22 Bydgoszcz C7 - 400m
713. Wójtowicz Weronika 2011 S.P. nr 16 D7 - 400m
714. Zaboklicki Damian 2009 Podstawowa szkola katolicka C9 - 400m
715. Zaborowski Marek 2012 Przedszkole Radość C6 - 200m
716. Zachorski Antek 2008 SP nr 16 C10 - 400m
717. Zachorski Tymon 2016 Bydgoszcz C3 - 100m
718. Zarosa Emma 2013 Radość D6 - 200m
719. Zarosa Erika 2016 Gersy biegają D2 - 100m
720. Zgliński Tomek 2014 Przedszkole kolorowe kredki C5 - 200m
721. Ziatyk Lena 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
722. Zielińska Kornelia 2012 Podstawowa Szubin D7 - 400m
723. Zielińska Maria 2016 Bydgoszcz D2 - 100m
724. Zieliński Antoni 2016 Mama&Syn C2 - 100m
725. Ziemiński Filip 2015 Bydgoszcz C4 - 100m
726. Zwolinska Małgorzata 2017 Inowrocław D2 - 100m
727. Zwolinski Krzysztof 2015 Inowrocław C3 - 100m
728. Zwolińska Kornelia 2013 Bydgoszcz D5 - 200m
729. Żala Robert 2016 Bydgoszcz C2 - 100m
730. Żebracki Jan 2011 Solec Kujawski C8 - 400m
731. Żebrowska Adrianna 2013 GRUTA D6 - 200m
732. Żebrowski Oliwier 2010 Sokrates C9 - 400m
733. Żebrowski Szymon 2010 GRUTA C8 - 400m
734. Żołędziewski Wojciech 2017 Kruszyn C2 - 100m
735. Żurawska Laura 2011 Toruń D7 - 400m
736. Życziński Julian 2014 Ekolaki C5 - 200m