Lista startowa

Kids Run 2019

Gdańsk 22.09.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 46


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Barczak Michał 2014 Przedszkole 39 Gdańsk C5 - 200m
2. Bernatek Kamil 2012 Ustka C7 - 400m
3. Bernatek Staś 2016 Ustka C2 - 100m
4. Brylant Bruno 2008 SP 280 C10 - 400m
5. Chyba Jagoda 2011 SP nr 5 Słupsk D7 - 400m
6. CieŚlik Adrianna 2016 Gdańsk D3 - 100m
7. CieŚlik StanisŁaw 2012 Gdańsk C7 - 400m
8. Ciskowski Fabian 2014 ŁÓDŹ C5 - 200m
9. Dzik Ksawery 2010 Elblag C9 - 400m
10. Grześkowiak Mieszko Jan 2011 Podstawowa nr 1 we Wschowie C8 - 400m
11. Grześkowiak Zofia 2013 Przedszkole Salezjanskie Wschowa D6 - 200m
12. Halliday Kyle 2010 Sp27 C9 - 400m
13. Has Jan 2009 ZKiW w Bielkówku C9 - 400m
14. Janiak Natasza 2014 JaniakTeam D5 - 200m
15. Jaszczułd Cezary 2016 Gdańsk C3 - 100m
16. Jednacz Szymon 2008 Sp 33 C10 - 400m
17. Kubicki Maciej 2012 Tuptusie integracyjny punkt przedszkolny C3 - 100m
18. Lewandowski Jan 2015 Gdańsk C4 - 100m
19. Łukiański Marcin 2013 Gdańsk C5 - 200m
20. Łukiański Szymon 2012 Gdańsk C7 - 400m
21. Matczak Jeremi 2014 Warszawa C5 - 200m
22. Młynarczyk Klara 2015 Gdańsk D4 - 100m
23. Młynarczyk Marcelina 2013 Gdańsk D6 - 200m
24. Osadowski Leonard 2015 KidsLab Gdańsk C4 - 100m
25. Piotrowski Tomasz 2012 SP nr 80 w Gdańsku C7 - 400m
26. Przytarski Borys 2014 Gdańsk C5 - 200m
27. Przytarski Igor 2012 Gdańsk C7 - 400m
28. Puchalska Hania 2013 Kraków D5 - 200m
29. Richert Klaudyna 2006 Szkoła podstawowa nr 8 D11 - 800m
30. Sajko Kaja 2016 Bydgoszcz D3 - 100m
31. Sajko Noemi 2010 SP65 D8 - 400m
32. Spretka Colin 2012 Gdańsk C6 - 200m
33. Szymichowski Łukasz 2011 Gdańsk C7 - 400m
34. Szyttenholm Gabriel 2008 Zdazyc z Pomocą. Neuron . Centrum C10 - 400m
35. Szyttenholm Pola 2013 Trispace D6 - 200m
36. Tichanów Tymoteusz 2014 Gdańsk C5 - 200m
37. Tusk Wiktor 2014 Rotmanka C4 - 100m
38. Wasilke Julia 2012 Wejherowo D7 - 400m
39. Wasilke Paulina 2014 Wejherowo D5 - 200m
40. Wątły Kacper 2010 SP 40 Gdynia C9 - 400m
41. Wenta Hanna 2016 GDAŃSK D3 - 100m
42. Wenta Tymoteusz 2013 GDAŃSK C5 - 200m
43. Wiśnicka Wiktoria 2013 SP 40 D6 - 200m
44. Wojtala Seweryn 2013 Gdańsk C6 - 200m
45. Zarzycki Mikołaj 2016 Przedszkole Leonardo C3 - 100m
46. Zdunkowski Tomasz 2017 Pogórze C2 - 100m