Lista startowa

Kids Run 2019

£ód¼ 06.07.2019



Liczba zg³oszonych zawodników: 371


lp. nazwisko -> imiź rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamiak Wiktoria 2010 SP 190 D9 - 400m
2. Augustowski Tomek 2015 Koliberek C3 - 100m
3. Augustowski Witek 2013 Koliberek C6 - 200m
4. Babout Adam 2012 £ód¼ C6 - 200m
5. Bagiński Dragos 2014 Vege Runners C5 - 200m
6. Bagiński Erwin 2017 Vege Runners C2 - 100m
7. Balcerzak Lena 2015 Oddzia³ Przedszkolny przy SP w R±bieniu D3 - 100m
8. Balcerzak Mateusz 2012 Szko³a Podstawowa w R±bieniu C7 - 400m
9. Balczyńska Nina 2012 £ód¼ D6 - 200m
10. B±czak Karina 2015 Grabina D4 - 100m
11. B±czak Natasza 2011 Grabina D7 - 400m
12. Bednarek Aleksander 2016 £ód¼ C3 - 100m
13. Bednarek Lubomir 2010 British International School of Lodz C11 - 800m
14. Bźc Kamil 2011 £ód¼ C8 - 400m
15. Biedroń S³awek 2015 £ód¼ C3 - 100m
16. Biedroń Sta¶ 2013 £ód¼ C6 - 200m
17. Blomberg Anna 2015 £ód¼ D4 - 100m
18. Blomberg Maja 2011 £ód¼ D8 - 400m
19. B³och Julian 2013 Lodz C6 - 200m
20. B³och Lena 2016 Lodz D2 - 100m
21. Borowski Tymon 2015 £ód¼ C3 - 100m
22. Borucki Krystian 2011 55 C7 - 400m
23. Boruń Patryk 2013 PM 124 C6 - 200m
24. Broæyna Aleksandra 2017 £ód¼ D2 - 100m
25. Broæyna Jan 2013 £ód¼ C6 - 200m
26. Brylant Bruno 2008 SP 280 C10 - 400m
27. Burtka Antonina 2010 Sp 199 w £odzi D9 - 400m
28. Burtka Stanis³aw 2015 PM 163 w £odzi C4 - 100m
29. Chabior Aleks 2009 ZSP w Bedoniu Wsi C10 - 400m
30. Cho³uj Krzysztof 2009 Podstawowa nr 152 C9 - 400m
31. Cho³uj Piotr 2017 £ód¼ C2 - 100m
32. Cie¶lik Matylda 2012 £ód¼ D7 - 400m
33. Cio³ek Franciszek 2014 £ód¼ C4 - 100m
34. Ciskowski Fabian 2014 £ÓD¬ C5 - 200m
35. Cyniak Jan 2015 Cyniak Team C3 - 100m
36. Cyrański Adam 2013 £ód¼ C5 - 200m
37. Cyrański Stanis³aw 2015 £ód¼ C4 - 100m
38. Czaplicka Marta 2009 £ód¼ D10 - 400m
39. Czaplicka Zofia 2011 £ód¼ D8 - 400m
40. Czekalska Pola 2016 £ód¼ D3 - 100m
41. Czyæ Zuzanna 2014 £ód¼ D4 - 100m
42. Deka Kacper 2012 DecTeam C6 - 200m
43. Demczuk Aleksander 2014 £ód¼ C5 - 200m
44. Demczuk Hanna 2016 £ód¼ D3 - 100m
45. Demianowski Oskar 2010 SP64 C9 - 400m
46. Dźbska Julia 2012 brak D7 - 400m
47. Do Eunika 2008 Sp 174 D10 - 400m
48. Dobrowolski Karol 2014 RAJSPORT ACTIVE C5 - 200m
49. Domański Miron 2015 PM 163 C3 - 100m
50. Drzewiecka Blanka 2015 G³owno D3 - 100m
51. Dyderski Kacper 2013 £ód¼ C6 - 200m
52. Eljasz Laura 2010 Akademia Lekkoatletyki D9 - 400m
53. Famulski Igor 2012 PM 90 C7 - 400m
54. Ferdzyn Mateusz 2009 Szko³a Podstawowa nr 120 w £odzi C9 - 400m
55. Firaza Jakub 2017 £ód¼ C2 - 100m
56. Firaza Nikodem 2015 £ód¼ C3 - 100m
57. Florczyk Jakub 2011 Sp 109 C8 - 400m
58. Florczyk Tymoteusz 2013 Przedszkole miejskie 26 C5 - 200m
59. Gajewska Zuzanna 2008 SP nr 34 w Lodzi D10 - 400m
60. Galar Franciszek 2011 SP158 C8 - 400m
61. Galar Stanis³aw 2017 - C2 - 100m
62. Gamus Lena 2011 £ód¼ D7 - 400m
63. Garncarek Basia 2013 EVErRUN D6 - 200m
64. Garncarek Hania 2015 £ód¼ D3 - 100m
65. Gibki Dominik 2009 £ód¼ C10 - 400m
66. Glego³a Karolina 2016 £ód¼ D3 - 100m
67. Glego³a Michalina 2013 £ód¼ D5 - 200m
68. G³owacka Pola 2016 £ód¼ D2 - 100m
69. G³owacki Bartosz 2009 £ód¼ C10 - 400m
70. G³owacki Jakub 2010 £ód¼ C8 - 400m
71. G³owacki Jan 2017 £ód¼ C2 - 100m
72. G³owacki Mateusz 2014 PM 120 C4 - 100m
73. Góreczna Zuzanna 2015 £ód¼ D4 - 100m
74. Gramatowski Franciszek 2013 £ód¼ C5 - 200m
75. Groncka Sandra 2011 Podstawowa 110 D7 - 400m
76. Groncki Jakub 2016 Przedszkole C3 - 100m
77. Grunt Alex 2011 Tuszyn C7 - 400m
78. Grymin Aleksander 2016 £ód¼ C2 - 100m
79. Grymin Bartosz 2012 Hermanów C7 - 400m
80. Grzejszczak Zuzanna 2013 Pabianice D6 - 200m
81. Grzybowska Amelia 2011 SMS Kokoro Szko³a Mistrzów D8 - 400m
82. Grzybowska Maja 2010 £ód¼ D9 - 400m
83. Guzik Aleksander 2013 Justynów C5 - 200m
84. Guzik Tomasz 2016 Justynów C3 - 100m
85. Hadidah Bruno 2016 £ód¼ C2 - 100m
86. Hadidah Leon 2012 Przedszkole Miejskie nr 139 C6 - 200m
87. Idowska Zuzanna 2008 ProviKidsRun D10 - 400m
88. IwaŃczuk Kacper 2010 SP nr 125 w £odzi C8 - 400m
89. Iwański Jan 2014 £ód¼ C5 - 200m
90. Izdebska Amelia 2007 ProviKidsRun D10 - 400m
91. Izdebska Natalia 2007 ProviKidsRun D10 - 400m
92. Jagie³³o Aleksander 2010 MKS Trójka £ód¼ C8 - 400m
93. Jagie³³o Anna 2014 MKS Trójka £ód¼ D5 - 200m
94. Jakubczak Gabriela 2013 Podole D6 - 200m
95. Jakubiak Olaf 2016 £ód¼ C3 - 100m
96. Ja³muæna Marta 2012 £ód¼ D6 - 200m
97. Ja£muÆna Szymon 2017 £ód¼ C2 - 100m
98. Janik Aleksander 2012 Janówka C6 - 200m
99. Janik Konstanty 2017 Janówka C2 - 100m
100. Jankowska Katarzyna 2011 £ód¼ D8 - 400m
101. Jaros Julia 2013 Dragosfera D6 - 200m
102. Jasiński Franciszek 2011 £ÓD¬ KOCHA SPORT C7 - 400m
103. Jasiński Jan 2017 £ód¼ C2 - 100m
104. Jasiński Jan 2014 £ód¼ Kocha Sport C5 - 200m
105. Jastrz±bek Kacper 2010 EVErRUN C8 - 400m
106. Jesionek Kacper 2008 SP nr 189 ul. Kossaka £ód¼ C10 - 400m
107. Jźdrzejczak Anna Krystyna 2009 SP 7 D9 - 400m
108. Józefowicz Adam 2017 £ód¼ C2 - 100m
109. Józefowicz Alicja 2015 £ód¼ D4 - 100m
110. Ju¶kiewicz Jan 2008 UKS SMS £ÓD¬ C10 - 400m
111. Kacprzak Jagoda 2008 ProviKidsRun D10 - 400m
112. Kacprzak Julia 2013 Stary Adamow D6 - 200m
113. Kacprzak Kazimierz 2015 £ód¼ C4 - 100m
114. Kaczmarek Angelika 2009 £ód¼ D9 - 400m
115. Kaftan Darek 2010 £ód¼ C9 - 400m
116. Kamecki Julian 2013 BSS £ÓD¬ C6 - 200m
117. Kapu¶cińska Natalia 2007 SP 139 D10 - 400m
118. Karasiński Antoni 2012 £ód¼ C7 - 400m
119. Kasprzak Jan 2011 #HUSKYRUN C8 - 400m
120. Kasprzak Jźdrzej 2014 #HUSKYRUN C5 - 200m
121. Kazimierczak Julia 2018 £ód¼ D2 - 100m
122. Kazimierczak Micha³ 2011 Szko³a Podstawowa nr 173 C8 - 400m
123. Kazimierczak Zofia 2013 PM47 D5 - 200m
124. Ka¼mierczak Paulina 2008 £ód¼ D10 - 400m
125. Ka¼mierczak Stanis³aw 2018 £ód¼ C2 - 100m
126. Kielichowska Martyna 2016 Lodz D2 - 100m
127. Kielichowski Marcel 2014 Lodz C5 - 200m
128. Klaczkowski Tomasz 2015 £ód¼ C4 - 100m
129. Klein Kacper 2016 £ód¼ C2 - 100m
130. Klimas Dominika 2009 SP 1 Rawa Mazowiecka D9 - 400m
131. Klimas Emilia 2015 Rawa Mazowiecka D4 - 100m
132. Klimas Krzysztof 2011 SP 1 Rawa Mazowiecka C7 - 400m
133. Klimas Weronika 2013 Rawa Mazowiecka D6 - 200m
134. Klimczak Helena 2015 PM 154 £ód¼ D3 - 100m
135. K³os Aleksander 2013 Przedszkole Miejskie 119 C5 - 200m
136. K³os Zofia 2011 Szko³a Podstawowa SPSK D8 - 400m
137. Kmieciak Jakub 2011 Kisiel C8 - 400m
138. Kobierzycka Martyna 2013 PM 122 D6 - 200m
139. Kociucka Nina 2007 KS PILICA Tomaszów Maz. D11 - 800m
140. Kolanek Laura 2014 £ód¼ D5 - 200m
141. Komala Liliana 2017 Aleksandrów £ódzki D2 - 100m
142. Komala Nikola 2012 Aleksandrów £ódzki D7 - 400m
143. Komorowska Natalia 2018 £ód¼ D2 - 100m
144. Komorowski Dawid 2015 Przedszkole nr 107 C4 - 100m
145. Korzeniowski Tymon 2015 £ód¼ C3 - 100m
146. Kosior Adam 2010 SP83 C9 - 400m
147. Kotlarek Nadia 2010 SP 205 D8 - 400m
148. Kowalska Natasza 2009 TorpedaTeam D9 - 400m
149. Kowalski Leonard 2015 PM nr 98 C3 - 100m
150. Kowalski Nikodem 2018 TorpedaTeam C2 - 100m
151. Kozio³kiewicz Julian 2014 £ód¼ C5 - 200m
152. Krosnicka Nina 2015 £ód¼ D3 - 100m
153. Kruk Antoni 2013 Przedszkole w Starych Skoszewach C5 - 200m
154. Kruk Wiktor 2008 ProviKidsRun C10 - 400m
155. Krupa Oliwier 2010 Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko C9 - 400m
156. Kuba Aleksandra 2009 SP 4 RAWA/TRIATHLON RAWA D10 - 400m
157. Kuba Klaudia 2014 PRZEDSZKOLE NR 1/TRIATHLON RAWA D5 - 200m
158. Kubala Maja 2017 £ód¼ D2 - 100m
159. Kujawski Jakub 2010 Kolorowy ¦wiat C4 - 100m
160. Kujawski Krzysztof 2011 Æelechlin C7 - 400m
161. Kulczycka Ewa 2015 £ód¼ D4 - 100m
162. Kulczycka Mateusz 2011 UKS 7 C8 - 400m
163. Kulczycka Zoja 2016 £ód¼ D3 - 100m
164. Kuropatwa Ela 2010 Sp 199 £ód¼ D9 - 400m
165. Kwaczyńska Ania 2012 Akademia Lekkoatletyki D7 - 400m
166. Kwa¶niewicz Maria 2016 £ód¼ D2 - 100m
167. Kwa¶niewicz Paulina 2013 £ód¼ D6 - 200m
168. Kwiatkowski Tomasz 2014 £ód¼ C5 - 200m
169. Labos Karol 2012 £ód¼ C7 - 400m
170. Labus Alicja 2009 Twin Team D10 - 400m
171. Labus Krzysztof 2010 Twin Team C8 - 400m
172. Lamek Emma 2011 Sportowa Szko³a Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie £ódzkim D7 - 400m
173. Lemańczyk Oriana 2010 Podstawowa nr109 D8 - 400m
174. Lemańska Nikola 2011 Szko³a Podstawowa nr 173 D8 - 400m
175. Lemieszewski Kuba 2010 S.P. 6 C9 - 400m
176. Lentas Aleksandra 2013 £ód¼ D5 - 200m
177. Lerka Weronika 2007 SP14 D10 - 400m
178. Lewandowski Dominik 2016 Domino Run C2 - 100m
179. Ludwisiak Lena 2013 £ód¼ D6 - 200m
180. £aszczewska Franciszka 2014 Przedszkole miejskie D5 - 200m
181. £aszczewska Pola 2010 Szko³a Podstawowa D8 - 400m
182. £aszczewski Marcel 2007 Szko³a Podstawowa C11 - 800m
183. £ukasiński Aleksandra 2013 PM141 £ód¼ D6 - 200m
184. £ukasiński Emilia 2011 SP48 £ód¼ D7 - 400m
185. £usiak Tomasz 2013 Koliberek C5 - 200m
186. Maciaszek Zosia 2014 Przedszkole Hulajnoga £ódæ D5 - 200m
187. Madej Oskar 2012 Stowarzyszenie Akademia Futbolu Widzew £ód¼ C7 - 400m
188. Majak Ignacy 2015 Przedszkole Miejskie 207 w £odzi C4 - 100m
189. Majak Karolina 2012 Przedszkole Miejskie 207 w £odzi D6 - 200m
190. Majewski Krzysztof 2008 ProviKidsRun C10 - 400m
191. Majewski Szymek 2013 R±bień C6 - 200m
192. Majewski Tymek 2017 R±bień C2 - 100m
193. Makowski Janek 2007 WATAHA - £”CZY NAS BIEGANIE/SP nr 1 w £odzi C11 - 800m
194. Malecha Natalia 2013 £ód¼ D5 - 200m
195. Malecha Wojciech 2011 Lód¼ C8 - 400m
196. Ma³ecka Tola 2017 £ód¼ D2 - 100m
197. Marciniak Zuzanna 2016 £ód¼ D2 - 100m
198. Markwant Borys 2013 £ód¼ C6 - 200m
199. Markwant Julian 2011 S.p Stare Skoszewy C7 - 400m
200. Matysiak Adrianna 2015 £ód¼ D4 - 100m
201. Matysiak Jan 2012 £ód¼ C6 - 200m
202. Maæewska Zuzanna 2017 £ód¼ D2 - 100m
203. Meroń Alan 2012 Bukowiec C6 - 200m
204. Meroń Oskar 2014 Bukowiec C4 - 100m
205. Micha³owska Aleksandra 2013 www.biegigorskie.pl D5 - 200m
206. Mideton Victoria 2012 £ód¼ D6 - 200m
207. Mik Adrianna 2012 £ód¼ D6 - 200m
208. Mik Antoni 2016 £ód¼ C2 - 100m
209. M³ynarczyk Anastazja 2016 Zgierz D2 - 100m
210. Mrowińska Milena 2010 Szko³a Podstawowa im. Or³a Bia³ego w Lutomiersku D6 - 200m
211. Musia³ Pawe³ 2013 £ód¼ C5 - 200m
212. Najderek Hanna 2018 £ód¼ D2 - 100m
213. Najderek Helena 2015 £ód¼ D3 - 100m
214. Nawrot Amelia 2017 £ód¼ D2 - 100m
215. Ndiaye About 2014 lodz C4 - 100m
216. Nie¶mia³ek Brajan 2007 Sp nr 26 C10 - 400m
217. Niewiadomska Nela 2016 £ód¼ D2 - 100m
218. Nieznański Krystian 2015 £ód¼ C3 - 100m
219. Nowak Arkadiusz 2016 £ód¼ C3 - 100m
220. Nowakowska Julia 2011 SMS Kokoro D8 - 400m
221. Nowakowski Jźdrzej 2013 PM 155 £ód¼ C6 - 200m
222. Nowik Karolina 2010 £ód¼ D9 - 400m
223. Nowińska Natalia 2013 £ód¼ D6 - 200m
224. Nowińska Patrycja 2008 £ód¼ D10 - 400m
225. Ociepa Jan 2012 Andrespol C6 - 200m
226. Ogrodowczyk Lidia 2014 £ód¼ D5 - 200m
227. Olejarz Jan 2014 £ód¼ C5 - 200m
228. Olejniczak Juliusz 2010 Szko³a Podstawowa 142 C9 - 400m
229. Olejniczak Lena 2011 Szko³a Podstawowa 142 D7 - 400m
230. Opala Adrianna 2018 Przedszkole Zywioly D2 - 100m
231. Opala Anielka 2012 Szko³a podstawowa nr 143 £ód¼ D7 - 400m
232. Opala Antoni 2010 Szko³a podstawowa nr 143 £ód¼ C9 - 400m
233. Opala Wanda 2015 Nowa Gadka D3 - 100m
234. Opalczyk Roksana 2008 UKS LISY ZGIERZ D10 - 400m
235. Osiecka Sandra 2010 #happyrunnners D8 - 400m
236. Ossowska Iga 2016 £ód¼ D2 - 100m
237. Ossowska Pola 2014 £ód¼ D5 - 200m
238. Paku³a Adam 2010 Sp 202 C8 - 400m
239. Paku£a Aleksander 2012 PM 228 C6 - 200m
240. Panasiuk Mateusz 2015 £ód¼ C4 - 100m
241. Papka Filip 2012 £ód¼ C7 - 400m
242. Paryjczak Zyta 2013 £ód¼ D6 - 200m
243. Pawlak Hanna 2015 Fc Zdrowie D3 - 100m
244. Pa¼dzior Maksymilian 2016 æ³obek nr 27 C2 - 100m
245. Pecyna Alexander 2012 £ód¼ C7 - 400m
246. Pe³ka Nikola 2012 KS Jaszczur D7 - 400m
247. Piasta Liwia 2012 £ód¼ D6 - 200m
248. Pielesiek Julian 2015 £ód¼ C4 - 100m
249. Pietrzak Julian 2011 £ód¼ C8 - 400m
250. Pietrzak Laura 2012 £ód¼ D6 - 200m
251. Pietrzak Oliwier 2016 £ód¼ C3 - 100m
252. Pilawski Franek 2016 ³ód¼ C2 - 100m
253. Pisarek Amelia 2012 Lekkoatletyka £ód¼ D6 - 200m
254. Polak Ania 2008 Sp 116 D10 - 400m
255. Porczyńska Natalia 2016 £ód¼ D3 - 100m
256. Postek Aleksander 2009 £ód¼ C9 - 400m
257. Postek Tomasz 2014 £ód¼ C5 - 200m
258. Przybylak Antoni 2014 £ód¼ C4 - 100m
259. Przyby³ Kacper 2009 SP 113 C9 - 400m
260. Przybysz Michalina 2011 Szko³a Podstawowa nr 2 D7 - 400m
261. Pszonak Zofia 2015 £ód¼ D3 - 100m
262. Puzder Amelia 2006 Sp7 £ód¼ D11 - 800m
263. Pysniak Lena 2012 PM nr 139 D6 - 200m
264. Ratke Nicola 2012 £ód¼ D7 - 400m
265. Rekus Zuzanna 2010 SP 17 P³ock D8 - 400m
266. Rodak Karla 2014 £ód¼ D5 - 200m
267. Rodak Kordian 2012 £ód¼ C7 - 400m
268. Rojek Hania 2014 £ód¼ D5 - 200m
269. Romanowski Leon 2016 £ód¼ C2 - 100m
270. Rosińska Helena 2013 OSP-ORW £ód¼ Kids D5 - 200m
271. Rosiński Ryszard 2015 OSP-ORW £ód¼ Kids C4 - 100m
272. Rudnicki Maksymilian 2011 SP 63 Bydgoszcz C7 - 400m
273. Rus Maja 2009 sp.nr79 D10 - 400m
274. Rutkowski Maksymilian 2013 £ód¼ C5 - 200m
275. Rybalkina Sofia 2012 74/Narnia D7 - 400m
276. Sajnda Barbara 2014 £ód¼ D4 - 100m
277. Salamon Hubert 2015 £ód¼ C4 - 100m
278. Sarba Gabriela 2014 £ódz D4 - 100m
279. Sicińska Maria 2010 TK BASKET D9 - 400m
280. Siewiera Anita 2012 GENTLEMEN`S RUGBY CLUB D7 - 400m
281. Sitek Amelia 2013 £ód¼ D5 - 200m
282. Siuda Oskar 2011 £ód¼ C8 - 400m
283. Siwińska Nadia 2014 BR”SZEWICE D5 - 200m
284. Skotarek Jakub 2010 Stryków C9 - 400m
285. Skowrońska Katarzyna 2011 £ód¼ D8 - 400m
286. Skrobisz Maja 2015 PM 76 wiewiórki D4 - 100m
287. Skrzypczak Krystian 2010 Szko³a Podstawowa nr 38 w £odzi C9 - 400m
288. Skwara Wojtek 2014 Starowa Góra C4 - 100m
289. Skwarka Konstancja 2007 GWKS AJSEDORA D10 - 400m
290. Skwarka Stanis³aw 2010 OSM I i II st. £ód¼ C8 - 400m
291. S³awińska Agata 2016 £ód¼ D3 - 100m
292. S³awiński Grzegorz 2014 128 Przedszkole Miejskie C4 - 100m
293. S³awiński Stanis³aw 2017 £ód¼ C2 - 100m
294. Sma³gorzewska Maja 2014 Stryków C4 - 100m
295. Sma³gorzewska Sara 2016 Stryków C2 - 100m
296. Snopczyk Pawe³ 2016 Ƴobek nr 8 C3 - 100m
297. Snopczyk Sta¶ 2013 Przedszkole nr 40 C5 - 200m
298. Stala Wiktor 2007 S.P 79 C11 - 800m
299. Stankiewicz Pola 2011 SP2 D8 - 400m
300. Stasinowski Aleksander 2013 £ód¼ C5 - 200m
301. Staszelis Konstanty 2009 SP.19 £ód¼ C10 - 400m
302. Staszelis Olga 2011 SP.19 £ód¼ D8 - 400m
303. Stefanek Jakub 2016 £ód¼ C2 - 100m
304. Stefanek Maciej 2014 £ód¼ C5 - 200m
305. Stefanów Filip 2010 ProviKidsRun C8 - 400m
306. Stefanów Krystian 2005 ProviKidsRun C11 - 800m
307. Stefanów Natalia 2008 ProviKidsRun D10 - 400m
308. Steglińska Antonina 2009 Szko³a Podstawowa nr 174 £ód¼ D9 - 400m
309. Stegliński Jan 2011 Szko³a Podstawowa nr 174 £ód¼ C7 - 400m
310. Stelmach Alicja 2014 £ód¼ D4 - 100m
311. Stelmach Mateusz 2017 £ód¼ C2 - 100m
312. Sterczewski Bartek 2010 Akademia Lekkoatletyki £ód¼ C8 - 400m
313. Stźpień Bruno 2013 Przedszkole Sielankowo R±bień C6 - 200m
314. Strychalska Zuzanna 2013 Eko Junior przedszkole D6 - 200m
315. Strzelecka Gabriela 2005 Twin Team D11 - 800m
316. Strzelecki Tomasz 2009 Twin Team C9 - 400m
317. Sufleta Magdalena 2008 SP 190 £ód¼ D10 - 400m
318. Sufleta Zosia 2011 SP 190 £ód¼ D7 - 400m
319. Sygu£a Sandra 2009 TOMASZÓW MAZ. D9 - 400m
320. Szafara Nikola 2011 £ód¼ D8 - 400m
321. Szafara Szymon 2016 £ód¼ C2 - 100m
322. Szewczak Lena 2013 Przedszkole Miejskie nr 154 w £odzi D5 - 200m
323. Szklarek Cezary 2016 Przedszkole Miejskie nr 152 C2 - 100m
324. Szklarek Zuzanna 2015 Przedszkole Miejskie nr 152 D4 - 100m
325. Szkudlarek Amelia 2014 £ód¼ D5 - 200m
326. Szkudlarek Juliusz 2014 £ód¼ C5 - 200m
327. Szulc Anto¶ 2016 £ód¼ C3 - 100m
328. Szymbor Szymon 2014 £ód¼ C5 - 200m
329. Szymio³ Julek 2010 MKS Trójka C9 - 400m
330. ¦liwerska Kinga 2014 £ód¼ D5 - 200m
331. ¦liwerski Miko³aj 2014 £ód¼ C5 - 200m
332. ¦liwka Jeremi 2013 Kruszów C6 - 200m
333. ¦liwka Mi³osz 2016 Kruszów C3 - 100m
334. ¦wiat³y Filip 2014 £ód¼ C4 - 100m
335. Tarnas Wiktoria 2016 £ód¼ D3 - 100m
336. Tomala Julia 2015 £ód¼ D3 - 100m
337. Tomala Szymon 2012 £ód¼ C6 - 200m
338. Tomczyk Maciej 2008 - C10 - 400m
339. Tomczyk Zofia 2008 - D10 - 400m
340. Trzeciecki Szymon 2013 £ÓD¬ C6 - 200m
341. Tuszyńska Antonina 2016 KS Olimp £ód¼ D2 - 100m
342. Tyndorf Jacek 2016 £ód¼ C3 - 100m
343. Tyndorf Marek 2012 £ód¼ C6 - 200m
344. Tyszkiewicz Miko³aj 2014 £ód¼ C5 - 200m
345. Ulanicka Laura 2014 £ód¼ D5 - 200m
346. Walczak Zuzanna 2015 £ód¼ D3 - 100m
347. Wandachowicz Laura 2014 £ód¼ Kocha Sport D5 - 200m
348. Wandachowicz Natalia 2014 £ód¼ Kocha Sport D5 - 200m
349. Wasiela Julia 2016 £ód¼ D2 - 100m
350. Wiechna Filip 2014 lodz C5 - 200m
351. Wiźckowski £ukasz 2014 Przedszkole 110 C4 - 100m
352. Witońska - Dalak Kaja 2015 Przedszkole Nr 202 D3 - 100m
353. W³odarczyk Miko³aj 2016 £ód¼ C3 - 100m
354. W³odarek Ida 2010 £ód¼ D9 - 400m
355. W³odarek Mirelka 2015 £ód¼ D4 - 100m
356. Wojciechowski Wojciech 2012 KO¬LE C7 - 400m
357. Wojewoda Piotr 2015 £ód¼ C3 - 100m
358. Wojno Mateusz 2012 Droga Do Ultra C7 - 400m
359. Wojno Nadia 2014 Droga Do Ultra D5 - 200m
360. Wo¼niak Hania 2013 £ód¼ D5 - 200m
361. Wo¼niak Julia 2017 £ód¼ D2 - 100m
362. Wroniak Jagoda 2017 £ód¼ D2 - 100m
363. Wypych Piotr 2013 £ask C5 - 200m
364. Zaj±c Stanis³aw 2010 SP 55 C8 - 400m
365. Zakrzewska Amelia 2010 Szko³a Podstawowa w Lutomiersku D9 - 400m
366. Zawadzka Helena 2017 £ód¼ D2 - 100m
367. Zi±bka Szymon 2017 £ód¼ C2 - 100m
368. Zieba Karolina 2009 MKS Sta³ Nowa Dźba/ Ziźbolki Team D10 - 400m
369. Zielińska Iga 2009 SP im.M.Arciszewskiego D10 - 400m
370. Ziźba Szymon 2013 Ziźbolki Team C5 - 200m
371. Æychalski Jan 2014 £ód¼ C5 - 200m