Lista startowa

Kids Run 2019

Szczecin 02.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 693


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamiec Bartek 2012 Przedszkole nr 37 "Na górce" C7 - 400m
2. Adamiec Dominika 2016 Żłobek Baby Dance D3 - 100m
3. Adamska Oliwia 2008 Sp68 D10 - 400m
4. Adamska Wiktoria 2009 AgaTeamMtb D9 - 400m
5. Adamski Franciszek 2014 Przedszkole TAK C5 - 200m
6. Adamski Igor 2013 FizjoKIDS C6 - 200m
7. Ambrożewicz Adam 2013 PSP Bezrzecze C6 - 200m
8. Ambrożewicz Maksymilian 2007 PSP Bezrzecze C11 - 800m
9. Andraszewicz Olga 2016 Ocean-Service D3 - 100m
10. Andrzejewska Hanna 2014 Przedszkole nr 1 w Choszcznie D4 - 100m
11. Andrzejewski Szymon 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Choszcznie C7 - 400m
12. Antczak Lilianna 2016 Warzymice D2 - 100m
13. Arczewska Marcjanna 2011 Szczecin D7 - 400m
14. Arczewski Leopold 2015 Szczecin C4 - 100m
15. Bachta Antek 2007 Szkoła 56 szczecin C11 - 800m
16. Bałkowska Lilla 2015 Sp51 D3 - 100m
17. Bamber Aleksander 2012 przedszkole ATE pszczółka C6 - 200m
18. Bamber Hanna 2016 Mierzyn D3 - 100m
19. Bamber Urszula 2016 Szczecin D2 - 100m
20. Bamber Wiktoria 2015 Szczecin D4 - 100m
21. Baran Barbara 2012 Pp nr 4 D6 - 200m
22. Baran Zuzanna 2014 Pp nr 4 D4 - 100m
23. Barska Justyna 2009 sp51 D9 - 400m
24. Barska Karolina 2007 SP 56 D10 - 400m
25. Basiński Alan 2010 Szczecin C9 - 400m
26. B±czyk Alicja 2008 Monia Gym D10 - 400m
27. Bednarczyk Maja 2010 Sp 35 Szczecin D8 - 400m
28. Biedrzyński Aleksander 2015 Chochlik C3 - 100m
29. Biegun Iga 2015 Tema Robert Iza D4 - 100m
30. Biegun Maria 2015 Team Biegun D3 - 100m
31. Bieniaszewski Mikołaj 2013 PP3 Petliczek C5 - 200m
32. Bindas Ignacy 2017 Godków Osiedle C2 - 100m
33. Bindas Laura 2015 Godków Osiedle D3 - 100m
34. Birger Amelia 2016 Kobiece Bieganie D2 - 100m
35. Birger Antek 2012 Przecław C6 - 200m
36. Blachani Gabriela 2010 SP48 D8 - 400m
37. Błogowska Zofia 2016 Wieczorne Bieganie w Szczecinie D3 - 100m
38. Bogdanowicz Antoni 2013 Szczecin C5 - 200m
39. Borkowski MichaŁ 2016 Wyspa Skarbow C2 - 100m
40. Brela Anna 2016 Szczecin D2 - 100m
41. Brela Dawid 2010 Szkoła Podstawowa 69 w Szczecinie C8 - 400m
42. Brzezińska Laura 2009 Dobrzany D10 - 400m
43. Brzeziński Leon 2017 Dobrzany C2 - 100m
44. Buczek Marika 2010 SP nr 2 D8 - 400m
45. Buczek Weronika 2012 SP nr 2 w Szczecinie D7 - 400m
46. Budna Hanna 2014 PP51 D4 - 100m
47. Budny Antoni 2015 PP51 C3 - 100m
48. Budzyńska Amelia 2013 Szczecin D6 - 200m
49. Budzyński Borys 2011 Budzyńscy Team C7 - 400m
50. Budzyński Mikołaj 2014 Budzyńscy Team C5 - 200m
51. Bugała Bartosz 2009 Centrum Mistrzostwa Sportowego C9 - 400m
52. Bujak Amelia 2010 SP 53 D8 - 400m
53. Bukaczewska Iga 2013 Szczecin D5 - 200m
54. Bukaczewski Damian 2010 Szczecin C9 - 400m
55. Bukowski Maksymilian 2012 PP46 C6 - 200m
56. Butryn Wiktoria 2012 sp 45 D7 - 400m
57. Butryn Zuzanna 2008 SP Banie D10 - 400m
58. Cały Klara 2016 Kobiece Bieganie D3 - 100m
59. Cendrowski Piotr 2015 Szczecin C4 - 100m
60. Cerkaski Dominik 2013 PP nr 77 C6 - 200m
61. Cerkaski Piotr 2009 SP 42 C9 - 400m
62. Chałupnik Aniela 2015 Sp71 D4 - 100m
63. Chałupnik Helena 2013 Sp71 D5 - 200m
64. Charów Karolina 2009 PSP Dargob±dz/klub katare wolin D10 - 400m
65. Charuk Aleksander 2014 Przedszkole SP14 C4 - 100m
66. Charuk Julia 2010 SP 14 Szczecin D8 - 400m
67. Chimkowski Krzysztof 2008 Fizjokids C10 - 400m
68. Chlasta Krzysztof 2017 Szczecin C2 - 100m
69. Chlasta Piotr 2014 Szczecin C4 - 100m
70. Chojnowska Magdalena 2009 OZKB D9 - 400m
71. Chudyk Hubert 2014 Wieczorne Bieganie w Szczecinie C5 - 200m
72. Chudzia Jakub 2011 SP 28 C8 - 400m
73. Chudzik Jakub 2009 Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie C10 - 400m
74. Chwat Anastazja 2015 SP 51 D4 - 100m
75. Chwat Antosia 2016 Żłobek nr 8 Wróbelki D2 - 100m
76. Cichocka Michalina 2012 KSP JP II D7 - 400m
77. Ciemcioch Klaudia 2017 Mierzyn D2 - 100m
78. Ciemcioch Laura 2013 Mierzyn D6 - 200m
79. Ciskowski Fabian 2014 ŁÓD¬ C5 - 200m
80. Ciurzyński Stanisław 2011 mojeBezrzecze.pl C7 - 400m
81. Cukrowski Hubert 2016 Szczecin C3 - 100m
82. Cukrowski Wiktor 2011 Szczecin C7 - 400m
83. Cybulska Maja 2018 Panda i banda D2 - 100m
84. Cyganowska Magda 2013 Szczecin D6 - 200m
85. Cyganowski Maciej 2010 Szczecin C9 - 400m
86. Czaja Sofija 2016 Szczecin D2 - 100m
87. Czajka Maksymilian 2012 Mieszka I-go 1 C6 - 200m
88. Czajkowski Alan 2012 SP 51 SZCZECIN C7 - 400m
89. Czaplicka Martyna 2011 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie D8 - 400m
90. Czaplicki Marcel 2016 Szczecin C3 - 100m
91. CzapŁowska Liliana 2010 SP 61 D8 - 400m
92. CzekurŁan Aleksandra 2010 SP 37 D9 - 400m
93. Czerkasow Jan 2016 Mierzyn C2 - 100m
94. Czerwińska Maja 2011 SP nr 8 w Policach D7 - 400m
95. Czuchan Jakub 2012 Szczecin C6 - 200m
96. Czuchan Kacper 2015 Szczecin C4 - 100m
97. Czudek Zofia 2008 Szczecin D10 - 400m
98. Czyczewska Iga 2011 szkoła podstawowa Poznań D7 - 400m
99. Czyczewska Lena 2014 Przedszkole D4 - 100m
100. Ćwiklińska Maja 2016 Wróbelki C3 - 100m
101. Daszkiewicz Jakub 2017 Szczecin C2 - 100m
102. Derleta Feliks 2015 Szczecin C3 - 100m
103. Detka Ignacy 2013 PSP Dobra Oddział Przedszkolny C6 - 200m
104. Dębowska Julia 2012 PP33 D6 - 200m
105. Dębowski Jakub 2009 Szczecin C9 - 400m
106. Dobies Aleksander 2017 Szczecin C2 - 100m
107. Dolczewski Michał 2015 Przedszkole Ba¶niowe C4 - 100m
108. Doleżek Antoni 2008 SP 35 Szczecin C10 - 400m
109. Doleżek Liliana 2015 Pszedszkole Zefirek D4 - 100m
110. Dominiak Agata 2018 Alex Deutschland GmbH D2 - 100m
111. Dominiak Hubert 2016 Alex Deutschland GmbH C3 - 100m
112. Dudek Jakub 2015 Szczecin C4 - 100m
113. Dudenko Fabian 2010 Akademia pilkarska Bollos C9 - 400m
114. Dul Bartosz 2013 Pp46 Szczecin C5 - 200m
115. Dul Błażej 2012 Nowe Czarnowo C7 - 400m
116. Dul Dominik 2015 Nowe Czarnowo C4 - 100m
117. Dul Liwia 2016 Binowo D2 - 100m
118. Dul Olivier 2012 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II C7 - 400m
119. Dul Zuzanna 2010 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II D9 - 400m
120. Dulna Michalina 2010 dulny foto D8 - 400m
121. Duma Kacper 2008 Sp4 Goleniów C10 - 400m
122. Dyba Ignacy 2010 Szczecin C9 - 400m
123. Dzień Krzysztof 2011 Szczecin C7 - 400m
124. Ernest Kajetan 2015 Szczecin C4 - 100m
125. Fajks-Patrzałek Nel 2015 BiegowyWirus D4 - 100m
126. F±ferek Fabian 2017 Wolin C2 - 100m
127. F±ferek Michał 2014 szczecin C4 - 100m
128. Fiedziuszko Jan Robert 2013 Przedszkole w Tanowie C6 - 200m
129. Finster Antoni 2012 Szczecin C6 - 200m
130. Finster Filip 2014 Szczecin C4 - 100m
131. Fiszer Antoni 2013 Stróżewo C5 - 200m
132. Florczak Ryszard 2015 Szczecin C4 - 100m
133. Fr±ckowiak Iga 2012 Ukl "ósemka" Police D6 - 200m
134. Gabińska Natasza 2009 Szczecin D9 - 400m
135. Gabińska Nina 2012 Szczecin D6 - 200m
136. Gaik Kacper 2014 Berlin C4 - 100m
137. Gaik Oliwier 2011 Berlin C8 - 400m
138. Gajzler Antoni 2010 SP 61 C9 - 400m
139. Gałaszewski Filip 2015 Szczecin C3 - 100m
140. Gawiec Aleksander 2012 SP 35 C6 - 200m
141. Gawiec Franciszek 2017 Szczecin C2 - 100m
142. G±gorowski Aleksander 2009 SP16 Szczecin C9 - 400m
143. G±ska Leonia 2015 PP Chochlik D4 - 100m
144. G±ska Michał 2012 Primus C6 - 200m
145. Gellera Ignacy 2017 ... C2 - 100m
146. Gellera Inga 2016 ... D3 - 100m
147. Gierasimowicz Dominik 2012 Szczecin C7 - 400m
148. Gierasimowicz Laura 2015 Szczecin D3 - 100m
149. Gierasimowicz Natalia 2017 Szczecin D2 - 100m
150. Głogowski Antoni 2008 Barnim Goleniów C10 - 400m
151. Główczyńska Ewa 2012 Iron Głowy D6 - 200m
152. Główczyński Jan 2015 Iron Głowy C3 - 100m
153. Gnat Maja 2010 Szczecin D9 - 400m
154. Godlewska Anastazja 2009 Centrum Mistrzostwa Sportowego D10 - 400m
155. Gogosz-Aniszewski Bastian 2017 Przecław C2 - 100m
156. Gogosz-Aniszewski Filip 2015 Przecław C4 - 100m
157. Gołubowicz Emilia 2011 SP 56 D7 - 400m
158. Gołubowicz Zofia 2014 PP 65 D4 - 100m
159. Gonet Ja¶mina 2012 PP33 D6 - 200m
160. Goralska Julia 2014 Mierzyn D4 - 100m
161. Gozdyra Antek 2010 Fizjokids C8 - 400m
162. Górecka-Pawlak Julia 2016 Szczecin D3 - 100m
163. Grabowska Hanna 2016 Szczecin D2 - 100m
164. Grabowski Bartosz 2010 SP 35 Szczecin C8 - 400m
165. Grabsztunowicz Lena 2009 SP47 D10 - 400m
166. Graczyk Franciszek 2016 Niepubliczne Przedszkole Iskierka w Gryfinie C2 - 100m
167. Grochowska Julia 2017 Szczecin D2 - 100m
168. Gruchała Anatolia 2011 SP 14 Szczecin D7 - 400m
169. Gruchała Stanisław 2014 Przedszkole SP 14 Szczecin C5 - 200m
170. Grugel Filip 2011 Przelewice C7 - 400m
171. Gruszczyński Borys 2009 Stargard C9 - 400m
172. Gryglicki Igor 2010 SP7 C8 - 400m
173. Grzeliński Adrian 2008 FASE Szczecin C10 - 400m
174. Handke Mateusz 2014 Przedszkole nr 48 C4 - 100m
175. Harner Marcelina 2016 Panda i Banda D2 - 100m
176. Ha¶ciło Marcel 2012 SP nr 43 C6 - 200m
177. Hołys Sara 2012 Przedszkole w Baniach D6 - 200m
178. Hovsepyan Daniel 2013 Sis kindergatden C5 - 200m
179. Hovsepyan Dawid 2011 Podstawowa Sis C7 - 400m
180. Hovsepyan Natalia 2018 Szvzecin D2 - 100m
181. Humeniuk Miłosz 2015 PP61 C3 - 100m
182. Humeniuk Nina 2011 UKS MKL Szczecin D8 - 400m
183. Iciak Igor 2012 PP 23 ZEFIREK C6 - 200m
184. Ignaszewski Filip 2015 Warzymice C4 - 100m
185. Iskra Lilian 2013 DDB Auto Bogacka D5 - 200m
186. Iskra Vivien 2016 DDB Auto Bogacka D2 - 100m
187. Jabłecka Natasza 2013 AblaAlabla D6 - 200m
188. Jabłońska Weronika 2017 Szczecin D2 - 100m
189. Jabłońska Zuzanna 2014 Szczecin D5 - 200m
190. Jakubczyk Hania 2012 Szczecin D7 - 400m
191. Janas Elena 2017 ATE "Pszczółka" D2 - 100m
192. Janas Laura 2015 ATE "Pszczółka" D3 - 100m
193. Janikowska Kamila 2010 Pilchowo D8 - 400m
194. Janiszewska Zuzanna 2015 Przedszkole nr 66 D4 - 100m
195. Jankowski Dawid 2015 przedszkole C3 - 100m
196. Jankowski Pablo 2012 SP w Dobrej C7 - 400m
197. Jarecki Tomek 2009 Szkoła Podstawowa C10 - 400m
198. Jasińska-Detrois Zuzanna 2010 Wieczorne Bieganie w Szczecinie D8 - 400m
199. Ja¶kiewicz Marcin 2010 Szczecin C9 - 400m
200. Ja¶kiewicz Wojciech 2010 Szczecin C9 - 400m
201. Jaworska Sonia 2016 Szczecin D2 - 100m
202. Jaworska Zofia 2016 RAZ Szczecin D2 - 100m
203. Jelonkiewicz Franek 2008 Bezrzecze C10 - 400m
204. Jezierska Oliwia 2014 Stargard D4 - 100m
205. Jezierski Dawid 2009 Stargard C10 - 400m
206. Jędrzejewska Sitek Julia 2016 Szczecin D3 - 100m
207. Jlassi Amine 2014 Szczecin C5 - 200m
208. Jurczyk Michał 2011 Szczecin C7 - 400m
209. Jurczyk Zofia 2013 Szczecin D5 - 200m
210. Jurczyńska Gabriela 2014 Galandia Team D4 - 100m
211. Jurczyński Franciszek 2017 Galandia Team C2 - 100m
212. Kaczmarczyk Kacper 2011 SP 47 Szczecin C8 - 400m
213. Kaczmarczyk Oskar 2013 Sp 47 Szczecin C5 - 200m
214. Kaczmarek Alicja 2013 Szczecin D5 - 200m
215. Kaczmarek Wiktoria 2012 KOBIECE BIEGANIE D6 - 200m
216. Kaczorowski Jan 2016 Szczecin C3 - 100m
217. Kalbarczyk Adam 2013 Przedszkole TUPTU¦ C5 - 200m
218. Kalbarczyk Emil 2013 PP 80 Szczecin C5 - 200m
219. Kambołów Zuzanna 2013 Szczecin D6 - 200m
220. Kamiński Nikodem 2015 Szczecin C3 - 100m
221. Kankowski Szymon 2015 sp51 C3 - 100m
222. Kapłaniak Magdalena 2011 SP11 D7 - 400m
223. Karalus Natasza 2012 Szczecin D6 - 200m
224. Karasiewicz Kaja 2016 Szczecin D3 - 100m
225. Kardziejonek Hanna 2014 PP 50 D5 - 200m
226. Kardziejonek Leon 2011 Sp 7 C8 - 400m
227. Karow Mateusz 2013 Przedszkole Jutrzenka Szczecin C5 - 200m
228. Karow Michał 2008 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 C10 - 400m
229. Kasperski Ignacy 2017 Szczecin C2 - 100m
230. Kasprzak Zofia 2016 Szczecin D2 - 100m
231. Kieda Hanna 2017 Szczecin D2 - 100m
232. Kielesiński Jakub 2006 SP nr 61 C11 - 800m
233. Kielesiński Michał 2010 SP nr 61 C8 - 400m
234. Kizyma Mateusz 2007 UKS MKL SZCZECIN C11 - 800m
235. Kłos Anna 2015 Football Academy D3 - 100m
236. Kokocińska Karolina 2014 Szczecin D5 - 200m
237. Kokolus Jakub 2012 Szkoła Podstawowa nr 6 w Stargardzie C6 - 200m
238. Kołacz Mateusz 2008 Salezjanie C10 - 400m
239. Kołacz Mikołaj 2008 Salezjanie C10 - 400m
240. Kołakowski Dorian 2013 Warzymice C5 - 200m
241. Kołatka Aleksandra 2016 Szczecin D2 - 100m
242. KoŁodziejczyk Tosia 2015 POLICE D3 - 100m
243. Komisarek Gabriela 2010 Sp35 D9 - 400m
244. Kopaniecki Jonatan 2010 SP47 / ParkRun Szczecin C9 - 400m
245. Kornaus Filip 2014 Szczecin C5 - 200m
246. Korsak Martin 2014 Szczecin C4 - 100m
247. Kosakowska Julia 2013 PP 65 D5 - 200m
248. Kosakowski Przemysław 2015 PP 65 C3 - 100m
249. Ko¶cielniak Igor 2015 Przedzkole nr 9 C3 - 100m
250. Kotarski Leon 2015 Przedszkole nr 72 C3 - 100m
251. Kotynia Miłosz 2011 Stargard C7 - 400m
252. Kowal Franciszek 2008 Sp69/Arkonia C10 - 400m
253. Kowalczyk Michał 2013 SZCZECIN C5 - 200m
254. Kowalczyk Nela 2009 Coral Reef Team D10 - 400m
255. Kowalska Maja 2009 CMS D9 - 400m
256. Kozak Nadia 2011 SP7 D7 - 400m
257. Kozak Oskar 2014 PP65 ZATOCZKA C4 - 100m
258. Kozłowska Alicja 2010 UKS MKL Szczecin D9 - 400m
259. Kozłowska Anna 2008 Szczecin D10 - 400m
260. Kozłowska Emilia 2011 SP 8 Szczecin D7 - 400m
261. Kozłowski Maksymilian 2016 Szczecin C2 - 100m
262. Kozłowski Michał 2011 Szczecin C7 - 400m
263. Kożuszek Michał 2015 Szczecin C3 - 100m
264. Kraińska Julia 2015 PP nr 9 „Tęczowa Kraina” Police D3 - 100m
265. Kraszewski Bartłomiej 2013 PP 61 C6 - 200m
266. Krępa Oliwia 2012 ExtremeWolf D7 - 400m
267. Król Julia 2015 Przedszkole Szmaragdowe przy CKS D3 - 100m
268. Kruczek Sara 2016 Pyrzyce biegaj± D3 - 100m
269. Kruczek Tobiasz 2007 Pyrzyce biegaj± C11 - 800m
270. Kruczkowski Kacper 2010 POLICE C9 - 400m
271. Krugły Ewa 2010 Kodokan D8 - 400m
272. Krysiak Janek 2010 Sp 45 C9 - 400m
273. Krysiński Jakub 2011 UKS MKL Szczecin C7 - 400m
274. Kry¶ków Wiktor 2008 SP 74 w Szczecinie C10 - 400m
275. Krzemińska Maja 2009 Szkoła Podstawowa Przecław D9 - 400m
276. Krzeszowiak Nikodem 2015 Szczecin C4 - 100m
277. Krzyżański Kacper 2009 Sp 45 C10 - 400m
278. Kubiak Adam 2007 Wieczorne Bieganie w Szczecinie C10 - 400m
279. Kubowicz Adam 2015 Sp 5 Szczecin C4 - 100m
280. Kuchalska Zofia 2015 Szczecin D4 - 100m
281. Kuchalski Piotr 2012 Szczecin C7 - 400m
282. Kucharska Joanna 2015 Szczecin D4 - 100m
283. Kuczyński Piotr 2008 SP 54 C10 - 400m
284. Kujawski Jakub 2015 Szczecin C4 - 100m
285. Ku¶ Oliwia 2015 Szczecin D4 - 100m
286. Ku¶ Weronika 2010 Szczecin D8 - 400m
287. Kutny Kacper 2008 Sp37 C10 - 400m
288. Kuzalski Mikołaj 2011 Nr 7 w Szczecinie C7 - 400m
289. KuĽbik Weronika 2013 PP nr 54 D6 - 200m
290. KuĽbik Zuzanna 2011 OSM I stopnia D7 - 400m
291. KuĽma Franek 2015 Alex Deutschland GmbH C3 - 100m
292. Kwa¶niewska Katarzyna 2017 Szczecin D2 - 100m
293. Kwa¶niewska Zuzanna 2013 Tricarbon.pl D5 - 200m
294. Kwa¶nik Julia Laura 2014 Szczecin D4 - 100m
295. Kwiatkowska Karolina 2010 CKS D9 - 400m
296. Lament Antosia 2010 szczecin D8 - 400m
297. Lament Wojtek 2008 szczecin C10 - 400m
298. Lechowicz Aleksandra 2012 Przecław D7 - 400m
299. Lemańska Dominika 2009 B±bel szkoła pływania D9 - 400m
300. Lemańska Maja 2007 B±bel szkoła pływania D10 - 400m
301. Lemierz Wiktoria 2009 CENTRUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO D9 - 400m
302. Lesiakowska Basia 2012 Szczecin D7 - 400m
303. Leszczyński Antoni 2016 Przedszkole Publiczne nr 9 w Policach C2 - 100m
304. Le¶niewska Hanna 2007 SP 8 D10 - 400m
305. Lewak Julia 2010 ZSS Szczecin D9 - 400m
306. Lewczuk Nadia 2013 Kamińska 5a C5 - 200m
307. Lewicka Kaja 2011 Szczecin International School D8 - 400m
308. Lewikowska Karolina 2009 SP47 D10 - 400m
309. Lewikowska Wiktoria 2006 SP47 D11 - 800m
310. Lichtarski Dawid 2011 UKL Ósemka Police C8 - 400m
311. Linniczenko Jakub 2009 Szczecin C10 - 400m
312. Linniczenko Zuzanna 2015 Szczecin D4 - 100m
313. Lis Marta 2011 SP 51 D7 - 400m
314. Luba Tymon 2013 Szczecin C5 - 200m
315. Łakomiec Lena 2013 Przedszkole nr 41 D5 - 200m
316. Łakomiec Oliwa 2013 Przedszkole nr 41 D5 - 200m
317. Łapiński Filip 2015 Szczecin C3 - 100m
318. Ławniczak Igor 2016 Police C3 - 100m
319. Ławrynowicz Alicja 2007 CENNTRUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO D11 - 800m
320. Ławrynowicz Paweł 2010 CENNTRUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO C8 - 400m
321. Łobos Celina 2017 Wieczorne bieganie w Szczecinie C2 - 100m
322. Łoniewska Karolina 2014 SZCZECIN D4 - 100m
323. Łoniewski Borys 2016 SZCZECIN C3 - 100m
324. Łysiak Igor 2007 SP 51 C10 - 400m
325. Łysiak Zoja 2011 SP 51 D7 - 400m
326. Machała Maja 2012 Szczecin D6 - 200m
327. Machola Marcin 2011 MONIA GYM C7 - 400m
328. Maciejewska Maja 2016 SZCZECIN D2 - 100m
329. Majcherek Rajmund 2017 Szczecin C2 - 100m
330. Majcherek Ryszard 2016 Szczecin C2 - 100m
331. Majchrzak Antonina 2010 UKS MKL D8 - 400m
332. Majchrzak Franciszek 2015 Szczecin C4 - 100m
333. Majchrzak Maksymilian 2013 Szczecin C5 - 200m
334. Majdański Borys 2007 Sp51 C10 - 400m
335. Majewska Agata 2013 Szczecin D5 - 200m
336. Majewska Hanna 2015 Szczecin D4 - 100m
337. Makarewicz Jakub 2015 Szczecin C4 - 100m
338. Makuch Julia 2015 Siadło Dolne D3 - 100m
339. Makuch Martyna 2011 Przecław D8 - 400m
340. Malentowicz Melisa 2015 Szczecin D3 - 100m
341. Malentowicz Morfeusz 2008 Szczecin C10 - 400m
342. Malentowicz Nataniel 2012 Szczecin C6 - 200m
343. Małachowski Antek 2008 Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu C10 - 400m
344. Małachowski Jan 2012 Przedszkole Publiczne Chochlik C6 - 200m
345. Małecki Bruno 2010 D±browa C8 - 400m
346. Małecki Leon 2015 D±browa C4 - 100m
347. Małkowska Julia 2012 Szczecin D6 - 200m
348. Mańkowska Alicja 2010 Szkoła Podstawowa w Dobrzanach D8 - 400m
349. Marad Julian 2011 KSP Szczecin Podjuchy C7 - 400m
350. Maras Julian 2011 KSP Szczecin C7 - 400m
351. Margraf Gabriel 2012 Sp 56 C6 - 200m
352. Marosik Piotr 2013 Szczecin C5 - 200m
353. Marzec Antoni 2014 Przedszkole na ulicy Różowej w Szczecinie C5 - 200m
354. Maszorek Jakub 2012 Sp. 41 Szczecin C7 - 400m
355. Masztalerska Martyna 2013 Szczecin D6 - 200m
356. Matuszewska Maja 2010 UKS MKL Szczecin D8 - 400m
357. Matwińska Zofia 2014 Szczecin D4 - 100m
358. M±kosa Natasza 2011 Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie D8 - 400m
359. Mendyka Nikola 2015 Przedszkole Nr 67 "Stokrotka" D4 - 100m
360. Michalak Julita 2011 Szczecin D8 - 400m
361. Michalkiewicz Kacper 2016 Szczecin C2 - 100m
362. Michniacki Filip 2014 Szczecin C4 - 100m
363. Michniacki Kuba 2016 Szczecin C2 - 100m
364. Mieczkowski Marcel 2010 Przecław C9 - 400m
365. Mielniczuk Michał 2013 Szczecin C5 - 200m
366. Mielnik Zbigniew 2009 Sp 37 Szczecin C9 - 400m
367. Mikołajewska Milena 2014 Hipciowe przedszkole D4 - 100m
368. Milewska Michalina 2014 Przedszkole PNJM Szczecin D5 - 200m
369. Milewski Mateusz 2009 SSP nr 1 STO Szczecin C9 - 400m
370. Miller Aleksandra 2011 Sp nr. 16, Szczecin D8 - 400m
371. Minko Maksymilian 2014 Szczecin C4 - 100m
372. Mirzecka Liliana 2014 Szczecin D5 - 200m
373. Misiuk Zofia 2012 Police D7 - 400m
374. Misiura-Nowak Zuzanna 2014 Rzęsin 3/4 72-300 Gryfice D4 - 100m
375. Miszewska Ula 2016 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE D2 - 100m
376. Miszewski Robert 2014 WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE C4 - 100m
377. Mi¶ków Malwina 2008 Szkoła Podstawowa Nr 20 D10 - 400m
378. Mohamed Asli 2013 Zielony mi¶ D6 - 200m
379. Mohamed Dalmar 2013 Zielony mi¶ C6 - 200m
380. Morawiak Maja 2012 SP 74 SZCZECIN D7 - 400m
381. Morawiak Maksymilian 2008 FASE SZCZECIN C10 - 400m
382. Moskwa Mikołaj 2009 sp 53 C10 - 400m
383. Motak Zofia 2017 Szczecin D2 - 100m
384. Możdżer Martyna 2014 Szczecin D4 - 100m
385. Możdżer Weronika 2012 Szczecin D6 - 200m
386. Mrozik Hubert 2016 Szczecin C3 - 100m
387. Mucha Marta 2010 FizjoKids D8 - 400m
388. Mulinow Lena 2010 SP nr.14 D8 - 400m
389. Napiórkowska Joanna 2012 FizjoKids D6 - 200m
390. Napiórkowski Adam 2011 Katolicka Szkoła Podstawowa C8 - 400m
391. Nestorowicz Filip 2012 Przedszkole Publiczne Chochlik C6 - 200m
392. Niemcewicz Maria 2008 SP53 D10 - 400m
393. Niewiadomska Zofia 2014 PP46 D4 - 100m
394. Niewiadomski Antoni 2008 SP53 C10 - 400m
395. Nowak Cezary 2013 PP 79 Figielek C5 - 200m
396. Nowak Mikołaj 2017 Szczecin C2 - 100m
397. Nowak Escobedo Damian Santiago 2017 Szczecin C2 - 100m
398. Nowak Escobedo Isabella 2012 Promyk D7 - 400m
399. Nowak Escobedo Natalia 2008 Promyk D10 - 400m
400. Nowek Aleksandra 2008 Warzymice D10 - 400m
401. Nuszczyńska Laura 2010 PKSP im.¶w.Stanislawa kostki Szczecin D8 - 400m
402. Obuchowicz Iga 2016 Szczecin D3 - 100m
403. Ogrodowski Miłosz 2014 Sp51 pszedszkole C4 - 100m
404. Ogrodziński Aleksander 2011 CKS Szczecin C7 - 400m
405. Ogrodziński Gabriel 2014 Przedszkole Szmaragdowe C5 - 200m
406. Okoye Antonina 2013 Szczecin D5 - 200m
407. Olejniczak Filip 2011 SP35 C8 - 400m
408. Olejniczak Gabriel 2014 SP35 C4 - 100m
409. Olejnik Piotr 2013 Spider C6 - 200m
410. Olejnik Wiktoria 2017 Szczecin D2 - 100m
411. Olszak Apolonia 2015 SZCZECIN D4 - 100m
412. Olszewski Mateusz 2013 Przedszkole Publiczne w Kołbaskowie C6 - 200m
413. Opas Szymon 2009 SP 56/ UKL Ósemka Police C10 - 400m
414. Opiela Tomasz 2010 SP 3 w Policach C9 - 400m
415. Ordynski Wiktor 2013 szczecin C6 - 200m
416. Orszulak Filip 2012 SP46 C6 - 200m
417. Pagórek Alex 2009 Arkonia C10 - 400m
418. Parchimowicz Pola 2016 Szczecin D2 - 100m
419. Parczewska Nina 2011 UK D8 - 400m
420. Partyka Adam 2010 SP 16 C9 - 400m
421. Partyka Anna 2015 Szczecin D4 - 100m
422. Partyka Maciej 2012 SP 16 C7 - 400m
423. Pasek Hania 2014 Szczecin D4 - 100m
424. Pasek Hubert 2017 Szczecin C2 - 100m
425. Pasik Julia 2013 Oddział Przedszkola przy sp 71 D6 - 200m
426. Pasławska Matylda 2012 ZSO Nr 4 Szczecin, Ul. Romera 1 D7 - 400m
427. Pasławski Bruno 2013 Przedszkole Akademia Pana Drozda C6 - 200m
428. Paszkowski-Szczur Michal 2018 Szczecin C2 - 100m
429. Paszkowski-Szczur Szymon 2014 Pp 74 C5 - 200m
430. Patyk Jan 2016 Szczecin C2 - 100m
431. Pawłaszek Hanna 2007 Szczecin D10 - 400m
432. Pawłaszek Julian 2015 Szczecin C3 - 100m
433. Pawłaszek Katarzyna 2011 Szczecin D8 - 400m
434. Pawłowski Adam 2009 Wieczorne Bieganie w Szczecinie C9 - 400m
435. Pawłuszyn Kuba 2013 Szczecin C5 - 200m
436. Peda Wiktoria 2013 Szczecin D6 - 200m
437. Pelc Zuzanna 2016 Szczecin D3 - 100m
438. Perwenis Gabriela 2006 MKL Szczecin D11 - 800m
439. Petera Aleks 2016 Szczecin C3 - 100m
440. Petters Maksymilian 2014 Przedszkole Fun&Math C4 - 100m
441. Petters Mateusz 2011 STO nr 1 C8 - 400m
442. Piasecki Rafał 2008 Podstawowa na Bezrzeczu C10 - 400m
443. Pi±tkowski Mateusz 2011 Szczecin C8 - 400m
444. Piechowiak Wiktoria 2017 Szczecin D2 - 100m
445. Piecyk Magdalena 2014 Szczecin D4 - 100m
446. Pieczyńska Katarzyna 2013 Szczecin D6 - 200m
447. Pieczyński Tomasz 2017 Szczecin C2 - 100m
448. Piekarek Bartłomiej 2014 SZCZECIN C4 - 100m
449. Pieprzak Hanna 2012 SP 41 z OI D7 - 400m
450. Pierzakowska Lena 2011 Stargard D7 - 400m
451. Pie¶lak Patryk 2009 sp74 C10 - 400m
452. Pietraszkiewicz Marcelina 2011 Szczecin D8 - 400m
453. Pietrowicz Hanna 2015 Szczecin D3 - 100m
454. Pietrowicz Maciej 2009 Szczecin C9 - 400m
455. Pietruczuk Aleksander 2016 Szczecin C2 - 100m
456. Pietrzkiewicz Antoni 2013 Bezrzecze C6 - 200m
457. Pietrzkiewicz Mieczysław 2015 Bezrzecze C4 - 100m
458. Piękniewska Martyna 2014 PP 50 D5 - 200m
459. Pilarczyk Emil 2010 SP nr 35 C9 - 400m
460. Piłat Aleksandra 2017 BRZDˇC D2 - 100m
461. Piłat Hanna 2012 PP75 D6 - 200m
462. Pindral Paweł 2016 Żłobek USZATEK C2 - 100m
463. Piotrowski Ada¶ 2017 Szczecin C2 - 100m
464. Piotrowski Aleksander 2017 Żłobek Publiczny w Policach C2 - 100m
465. Piotrowski Filip 2012 Przedszkole Publiczne nr 5 w Policach C6 - 200m
466. Piotrowski Wojtek 2015 Szczecin C4 - 100m
467. Pokwicka Katarzyna 2012 Przedszkole Jutrzenka D6 - 200m
468. Pokwicki Rafał 2010 SP 35 Szczecin C8 - 400m
469. Polak Martyna 2010 SP51 D8 - 400m
470. Polak Wiktoria 2009 SP51 D10 - 400m
471. Pospieszny Adam 2015 Poznań C3 - 100m
472. Pril Bartosz 2008 Sp 55 Szczecin C10 - 400m
473. Prochacka Katarzyna 2016 Szczecin D2 - 100m
474. Prochacka Klaudia 2012 Szczecin D6 - 200m
475. Prochacki Karol 2014 Przedszkole Tak C4 - 100m
476. Prokop Barbara 2014 Szczecin D4 - 100m
477. Prokop Wojciech 2011 Szczecin C8 - 400m
478. Prokopiuk Aleksander 2015 BSC Szczecin C3 - 100m
479. Prokopiuk Maksymilian 2014 BSC Szczecin C5 - 200m
480. Prucnal Filip 2012 Szczecin C7 - 400m
481. Prucnal Szymon 2014 Szczecin C5 - 200m
482. Przybycińska Lena 2017 Szczecin D2 - 100m
483. Przybyciński Leon 2013 Szczecin C5 - 200m
484. Przybylska Amelia 2007 SP 11 D11 - 800m
485. Przybylski Aleksander 2011 SP 11 C7 - 400m
486. Przybysz Aleksander 2011 ALIEN TEAM C7 - 400m
487. Przybysz Radosław 2013 ALIEN TEAM C6 - 200m
488. Przygodzki Szymon 2016 Szczecin C3 - 100m
489. Purol Helena 2016 Police D2 - 100m
490. Putresza Bianka 2014 Szczecin D4 - 100m
491. Putresza Kacper 2012 Szczecin C6 - 200m
492. Rak Izabela 2007 Ogólnokształc±ca Szkoła Muzyczna I st. D11 - 800m
493. Ratajczyk Hubert 2016 Police C3 - 100m
494. Ratajczyk Wojtek 2010 Sp 8 Police C9 - 400m
495. Rawicka Nela 2016 Szczecin D2 - 100m
496. Redlarska Maja 2009 Kobiece Bieganie D9 - 400m
497. Redlarski Jan 2014 Przecław C5 - 200m
498. Reiter Hubert 2015 Szczecin C4 - 100m
499. Rewers Ala 2017 Stowarzyszenie Bliżej Siebie D2 - 100m
500. Rewers Ania 2011 Stowarzyszenie Bliżej Siebie D7 - 400m
501. Ripołowski Jan 2016 Szczecin C2 - 100m
502. Rogacka Oliwia 2010 Szczecin D8 - 400m
503. Rojewska Juliy 2012 Szczecin D6 - 200m
504. Roman Alicja 2016 Monia Gym D2 - 100m
505. Roman Wiktoria 2008 Monia Gym D10 - 400m
506. Romanowska Hania 2010 SP 51\ Night Runners D8 - 400m
507. Romanowski Michał 2006 SP 51\ Night Runners C11 - 800m
508. Romek Mariola 2009 SP 37 / Puszczyk Bukowy D9 - 400m
509. Romek Matylda 2012 Przedszkole nr 9 / Puszczyk Bukowy D6 - 200m
510. Rompalska Alicja 2015 Szczecin D3 - 100m
511. Rompalski Filip 2013 Szczecin C6 - 200m
512. Rostrygin Wiktoria 2012 Szczecin D7 - 400m
513. Rostrygin Wiktoria 2012 Szczecin D7 - 400m
514. Roszkowska Agata 2012 UKS MKL Szczecin D7 - 400m
515. RudĽ Anna 2012 PP9 Police D6 - 200m
516. RudĽ Wiktoria 2008 Sp nr 3 w Policach D10 - 400m
517. Runowicz Izabela 2008 SP 41 / Olimpia Szczecin D10 - 400m
518. Rusek Aniela 2015 Szczecin D3 - 100m
519. Rydzewski Bruno 2012 Police C7 - 400m
520. Rydzewski Mateusz 2012 Police C7 - 400m
521. Rzędzicka Ada 2015 Szczecin D3 - 100m
522. Rzędzicki Beniamin 2012 Szczecin C6 - 200m
523. Sałuda Aleksandra 2015 Binowo Park Golf Club D3 - 100m
524. Sarzynski Kacper 2015 Przedszkole C4 - 100m
525. Sarzynski Marcel 2013 Przedszkole C6 - 200m
526. Semp Ksawery 2011 Stargard D7 - 400m
527. Seta Małgosia 2014 Monia Gym D4 - 100m
528. Seta Piotru¶ 2016 Monia Gym C2 - 100m
529. Sędziak Maksymilian 2012 Szczecin C6 - 200m
530. Sęk Julia 2015 Szczecin D4 - 100m
531. Shulika Władek 2008 Szkoła podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II C10 - 400m
532. Siedlecka Aniela 2018 Szczecin D2 - 100m
533. Siedlecka Lilianna 2016 Szczecin D3 - 100m
534. Siewiorek Adrian 2012 PRZEDSZKOLE "ŻACZEK" C6 - 200m
535. Sitek Lena 2010 Szczecin D8 - 400m
536. Skalski Tymoteusz 2013 PP 58 C5 - 200m
537. Skoczylas Filip 2018 Monia Gym C2 - 100m
538. Skowronska Alicja 2014 Hipciowe Przedszkole D4 - 100m
539. Skowroński Franek 2013 Szczecin C5 - 200m
540. Skowroński Kacper 2011 Szczecin C8 - 400m
541. Skrzypkowska Leon 2016 Szczecin C2 - 100m
542. Skwira Jagoda 2015 Szczecin D3 - 100m
543. Słotwińska Anastazja 2014 Galandia Team D4 - 100m
544. Sługocki Franciszek Ksawery 2016 Team Rubaszny Gentleman C2 - 100m
545. Sobańska Aleksandra 2006 Sp 35 D11 - 800m
546. Sochacki Jakub 2012 Szczecin C6 - 200m
547. Sochacki Szymon 2017 Szczecin C2 - 100m
548. Solecki Tymon 2016 Dobra C2 - 100m
549. Sosnowska Aleksandra 2011 SP7 D8 - 400m
550. Sowa Emilia 2018 Szczecin D2 - 100m
551. Sowiński Krzysztof 2016 Szczecin C3 - 100m
552. Sowiński Piotr 2013 Szczecin C5 - 200m
553. Sowizdrzał Anna 2011 Uks mkl Szczecin D7 - 400m
554. Sowizdrzał Wojciech 2016 Szczecin C3 - 100m
555. Spławska Gabriela 2016 Szczecin D2 - 100m
556. Stachecki StanisŁaw 2014 SZCZECIN C4 - 100m
557. Stachów Marcin 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfino C9 - 400m
558. Stachów Marta 2013 Przedszkole nr 1 Gryfino D5 - 200m
559. Stankowski Kuba 2015 Szczecin C4 - 100m
560. Stańko Jakub 2015 Grzędzice C3 - 100m
561. Stańko Zuzanna 2013 Grzędzice D5 - 200m
562. Starosta Borys 2012 Szczecin C7 - 400m
563. Stawirej Konstanty 2016 Szczecin C2 - 100m
564. Stecko Franciszek 2015 Szczecin C3 - 100m
565. Stefaniak Aleksander 2015 Szczecin C3 - 100m
566. Stefaniak Karolina 2010 Szczecin D8 - 400m
567. Stefankiewicz Adriana 2016 szczecin D3 - 100m
568. Stefankiewicz Natalia 2010 SP 55 D9 - 400m
569. Stelmach Karolina 2016 Szczecin D3 - 100m
570. Stelnicki Filip 2009 SP nr 45 Szczecin C9 - 400m
571. Stępień Julia 2012 Szczecin D7 - 400m
572. Stramski Nikodem 2009 SP Chociwel / ExtremE Wolf C10 - 400m
573. Stramski Tymon 2010 SP Chociwel / ExtremE Wolf C8 - 400m
574. Strauss Zuzanna 2011 STRU¦ PĘDZIWIATR D7 - 400m
575. Strawa Jakub 2005 SP 53 C11 - 800m
576. Strzelec Michał 2017 Gryfino C2 - 100m
577. Subda Hanna 2014 PP 46 D4 - 100m
578. Subocz Hanna 2009 SP6 D9 - 400m
579. Sudół Aleksander 2012 SP3 C7 - 400m
580. Sudół Szymon 2010 SP3 C8 - 400m
581. Surdacki Jan 2013 Przedszkole nr 1 w Gryfinie C5 - 200m
582. Suszczyński Bartosz 2016 Szczecin C2 - 100m
583. Synak Gustaw 2016 EM Team C3 - 100m
584. Synak Jan 2006 SP 74 klub EM TEAM C11 - 800m
585. Szabunia Kacper 2009 Łukęcin C9 - 400m
586. Szachniewicz Julia 2015 Przedszkole wyspa skarbów D3 - 100m
587. Szajewski Piotr 2016 Szczecin C3 - 100m
588. Szałański Szymon 2016 Szczecin C2 - 100m
589. Szanter Alan 2013 Szczecin C5 - 200m
590. Szczepańska Amelia 2016 Żłobek Wróbelki D2 - 100m
591. Szczepański Jakub 2015 Przedszkole Nr 27 Żagielek C4 - 100m
592. Szczęsna Ja¶minka 2012 Ciastek D6 - 200m
593. Szewczyk Natalia 2016 Szczecin D3 - 100m
594. Szkaplewicz Szymon 2009 SP 55 Błękitna C9 - 400m
595. Szkup Hanna 2017 Szczecin D2 - 100m
596. Szmidt Eryk 2014 SAMSON C4 - 100m
597. Szmidt Tymon 2011 SAMSON C8 - 400m
598. Szwaj Kinga 2011 SP 21 Szczecin D7 - 400m
599. Szwed Kamil 2010 Sp2 Goleniów C9 - 400m
600. Szwed Oliwia 2012 Sp1 Goleniów D7 - 400m
601. Szyłowicz Klaudia 2012 Szczecin D7 - 400m
602. ¦ciesiek Krzysztof 2010 sp42 C9 - 400m
603. ¦lęzak Jakub 2013 Dobra C5 - 200m
604. ¦liwa Jakub 2014 Przedszkole "zielony mi¶" C4 - 100m
605. ¦liwa Kajetan 2012 Bezrzecze C7 - 400m
606. ¦miecińska Aleksandra 2012 Szczecin D6 - 200m
607. ¦niadek Mikołaj 2015 Filia Przedszkola Publicznego nr 50 w Szczecinie C3 - 100m
608. ¦wider Kacper 2006 SP69 C11 - 800m
609. ¦wider Karol 2009 SP69 C10 - 400m
610. ¦więtochowska Nadia 2014 Szczecin D5 - 200m
611. Taboła Zuzanna 2016 Nowe Warpno D3 - 100m
612. Tararum Natalia 2013 Szczecin D5 - 200m
613. Tarczykowska Lena 2012 TARCZA BVB D6 - 200m
614. Tarczykowski Błażej 2015 TARCZA BVB C3 - 100m
615. Tarkowska Maja 2011 SP 37 D7 - 400m
616. Tatkowska Zuzanna 2010 Sp 51 D9 - 400m
617. Tokarczyk Igor 2009 Szczecin C9 - 400m
618. Tompalski Marek 2012 PP nr 75 C6 - 200m
619. Trojga Marcel 2013 Szczecin C5 - 200m
620. Trojga Wojciech 2010 CMS Szczecin C9 - 400m
621. Turowki Aleksander 2007 CMS C11 - 800m
622. Tuszkiewicz Hanna 2010 Szczecin D8 - 400m
623. Tuszkiewicz Marcel 2013 Szczecin C6 - 200m
624. Uchacz Magdalena 2015 Przedszkole Tęczowa Kraina D3 - 100m
625. Urbaniak Kornelia 2013 Police D6 - 200m
626. Urbaniak Laura 2015 Police D3 - 100m
627. Urbańska Jagoda 2014 PP 29 D5 - 200m
628. Wadlewska Kaja 2013 Szczecin D6 - 200m
629. Wajs Agata 2017 TECZOWA SOWA D2 - 100m
630. Wajs Alicja 2013 PP 23 Zefirek D6 - 200m
631. Walburg Jakub 2010 Szczecin C8 - 400m
632. Waliczek Karol 2016 Baniewice C3 - 100m
633. Waliczek Maksymilian 2012 Przedszkole w Baniach C6 - 200m
634. Wasiluk Hanna 2017 Szczecin D2 - 100m
635. Wasiluk Joanna 2014 PP43 D4 - 100m
636. Wegielnik Roksana 2008 Podstawowa D10 - 400m
637. Widuch Aniela 2015 Monia Gym D3 - 100m
638. Wieloch Wiktoria 2013 Szczecin D6 - 200m
639. Wielopolski Milan 2016 Szczecin C3 - 100m
640. Wierzba Adam 2014 Przedszkole Dzwoneczek C5 - 200m
641. Wierzba Hania 2010 Kobiece Bieganie D9 - 400m
642. Wierzbicka Amelia 2012 Police D6 - 200m
643. Wieżel Antoni 2014 Niepubliczne Przedszkole Promyk C4 - 100m
644. Więcław Tymoteusz 2015 Szczecin C4 - 100m
645. Wiktorska Pola Łucja 2012 SP 53 D6 - 200m
646. Wiktorzak Igor 2014 Szczecin C5 - 200m
647. Wilczewski Jan 2016 Szczecin C2 - 100m
648. Wi¶niewska Małgorzata 2011 SP 37 SZCZECIN D8 - 400m
649. Wi¦niewska Ola 2011 Wieczorne Bieganie w Szczecinie D8 - 400m
650. Wi¶niewski Stanisław 2006 SP 37 SZCZECIN C11 - 800m
651. Witek Emilia 2015 Szczecin D4 - 100m
652. Wittman Nikodem 2016 BVB TARCZA C3 - 100m
653. Wlekliński Janek 2010 Szczecin C8 - 400m
654. Wlekliński Leon 2014 Szczecin C4 - 100m
655. WŁadkowski Aleksander 2012 SP 71 C6 - 200m
656. Włoszyński Daniel 2010 PSP im.Przyjaciół Dzieci C8 - 400m
657. Wodzyński Szymon 2012 Wodzowie C6 - 200m
658. Wojciechowska Julia 2010 SP 53 Szczecin D8 - 400m
659. Wojciechowska Kornelia 2015 Police D4 - 100m
660. Wojdak Franciszek 2015 Police C4 - 100m
661. Wojdak Mateusz 2011 SP 3 Police C7 - 400m
662. Wojnowska Emilia 2015 PP 29 Szczecin D3 - 100m
663. Wołoszczuk Aleksander 2012 PP 72 Szczecin C6 - 200m
664. WoĽniakowska Zuzanna 2018 Czepino D2 - 100m
665. Wójciak Nina 2016 Żłobek nr 8, wróbelki D2 - 100m
666. Wójcik Karolina 2008 Szczecin D10 - 400m
667. Wójcik Laura 2012 Banie D6 - 200m
668. Wójcik Maja 2012 Szczecin D6 - 200m
669. Wrzeszcz Grzegorz 2011 Szczecin C8 - 400m
670. Wrzeszcz Miłosz 2015 Szczecin C3 - 100m
671. Wysocka Alicja 2009 Wieczorne Bieganie w Szczecinie D9 - 400m
672. Zackiewicz Ksawery 2015 Szczecin C3 - 100m
673. Zajas Jakub 2013 Szczecin C5 - 200m
674. Zaremba Aaron 2012 SP 8 w Szczecinie C6 - 200m
675. Zastawa Jakub 2013 Warzymice C5 - 200m
676. Zembrzuska Oliwia 2014 Szczecin D5 - 200m
677. Zgórski Adam 2013 SP Dołuje C5 - 200m
678. Zgórski Filip 2017 Mierzyn C2 - 100m
679. Zielinska Lena 2011 Centrum Mistrzostwa Sportowego D7 - 400m
680. Zielińska Wiktoria 2011 Centrum Mistrzostwa Sportowego D7 - 400m
681. Zinkowicz Michał 2013 Szczecin C5 - 200m
682. Ziomecka Liliana 2014 Mokry Po¶lad D5 - 200m
683. Ziomecki Oskar 2012 Mokry Po¶lad C6 - 200m
684. Zogas Athina 2007 CKS RYDLA SZCZECIN D10 - 400m
685. Zogas Olympia 2010 CKS RYDLA SZCZECIN D9 - 400m
686. Żabska Urszula 2014 PP 50 Szczecin D5 - 200m
687. Żak Karolina 2013 ¶RUNdunia D5 - 200m
688. Żmuda Julia 2013 PSP Bezrzecze D5 - 200m
689. Żołnowska Amelia 2011 Ustowo D7 - 400m
690. Żołnowski Bartosz 2016 Ustowo C2 - 100m
691. Żurek Pola 2012 Police D6 - 200m
692. Żyluk Adam 2008 Wieczorne Bieganie w Szczecinie C10 - 400m
693. Żyłowski Olaf 2010 Ogólnokształc±ca Szkoła Muzyczna I stopnia C8 - 400m