Lista startowa

Kids Run 2019

Warszawa 07.07.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 292


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Antczak Mateusz 2011 Szkoła 319 im. Marii Kann C7 - 400m
2. Antoszkiewicz Hanna 2015 Warszawa D4 - 100m
3. Antoszkiewicz Maria 2018 Warszawa D2 - 100m
4. Augustyniak Leonard 2013 Warszawa C6 - 200m
5. Augustyniak Marcel 2012 SP 340 Warszawa C6 - 200m
6. Badaoui Hugo 2011 Warszawa C7 - 400m
7. Balcerek Jakub 2017 Warszawa C2 - 100m
8. Bartnicka Hania 2010 NR 316 D9 - 400m
9. Bączkowska Zofia 2014 De Neerhor D4 - 100m
10. Bączkowski Patryk 2011 De Neerhor C7 - 400m
11. Bednarzak Franciszek 2015 Warszawa C3 - 100m
12. Beier Mateusz 2014 Warszawa C5 - 200m
13. Belkowski Olaf 2015 Przedszkole nr 283 C3 - 100m
14. Ben Cheikh Abdelkader 2014 Warszawa C4 - 100m
15. Boczkowska Antonina 2015 Przedszkole nr 319 D3 - 100m
16. Boczkowski Gabriel 2017 Warszawa C2 - 100m
17. Boguszewska Anna 2012 SP 80 D6 - 200m
18. Boguszewski Jan 2011 SP 80 C8 - 400m
19. Bołberow Adrian 2015 przedszkole Pod Muchomorkiem C4 - 100m
20. Bołberow Julia 2016 przedszkole Pod Muchomorkiem D2 - 100m
21. Brewczyński Tomasz 2011 STO nr 10 C8 - 400m
22. Brom Wojciech 2013 Warszawa C6 - 200m
23. Brylant Bruno 2008 SP 280 C10 - 400m
24. Brzeziński Rafał 2010 Skierniewice C8 - 400m
25. Brzeźniak Tymoteusz 2015 Pruszkow C4 - 100m
26. Brzostowski Adam 2016 Warszawa C2 - 100m
27. Buczyński Kacper 2011 Szkoł Podstawowa nr.374 Warszawa C7 - 400m
28. Chanke Sebastian 2009 UKS IRZYK C9 - 400m
29. Chmielak Jaś 2013 Przedszkole C6 - 200m
30. Chodzinski Cezary 2012 warszawa C6 - 200m
31. Choroś Pola 2016 Dziekanów Leśny D2 - 100m
32. Cieszkowski Maksymilian 2015 Warszawa C4 - 100m
33. Ciskowski Fabian 2014 ŁÓDŹ C5 - 200m
34. Dacka Aleksander 2011 SP 357 C7 - 400m
35. Daniel Szymon 2011 Warszawa C7 - 400m
36. Daniszewska Ania 2007 BKS Wataha Warszawa D11 - 800m
37. Dąbrowski Aleksander 2011 Dąbki Family Team C7 - 400m
38. Dąbrowski Maksymilian 2015 Dąbki Family Team C4 - 100m
39. Derlatka Julia 2007 WARSZAWA D11 - 800m
40. Derlatka Karol 2011 WARSZAWA C8 - 400m
41. Dębczyński Bartłomiej 2013 Warszawa C6 - 200m
42. Drab Natalia 2016 Kobyłka D3 - 100m
43. Duda Mikołaj 2010 SP 383 C9 - 400m
44. Dudek Damian 2008 Warszawa C10 - 400m
45. Dudek Ksawery 2018 Warszawa C2 - 100m
46. Dużyński Leonard 2015 Legionowo C3 - 100m
47. Dzięcielska Anastazja 2006 Warszawa D11 - 800m
48. Dzięcielski Bruno 2014 Warszawa C4 - 100m
49. Flis Alicja 2016 Michałowice D3 - 100m
50. Franczuk Michał 2010 sp 5 Piaseczno C8 - 400m
51. Franczuk Natalia 2014 Piaseczno D5 - 200m
52. Furtak Katarzyna 2011 Warszawa D8 - 400m
53. Giera Ania 2017 Żłobek Ptyś Poznań D2 - 100m
54. Giera Kuba 2015 HCP Poznań C3 - 100m
55. Gingold Nina 2015 Warszawa D4 - 100m
56. Gładyga Patrycja 2010 Warszawa D9 - 400m
57. Gładyga Sebastian 2013 Warszawa C6 - 200m
58. Grabowski Filip 2013 Warszawa C5 - 200m
59. Grabowski Szymon 2017 Warszawa C2 - 100m
60. Gunia Ignacy 2014 Przedszkole nr 211 C5 - 200m
61. Hartfil Liliana 2011 AZS AWF Warszawa D8 - 400m
62. Hercog Hania 2013 Zielonka D6 - 200m
63. Hinduja Ryan 2014 Lesznowola C4 - 100m
64. Jakubowska Hanna 2008 sp 238 D10 - 400m
65. Janiszewska Hanna 2015 Warszawa D4 - 100m
66. Jankowski Maurycy 2013 Przedszkole Muszlowa C5 - 200m
67. Jasinski Mateusz 2014 Happy Kids Academy C5 - 200m
68. Jez Kacper 2012 Szkoła imienia Kopernika C7 - 400m
69. Jeż Gracjan 2013 Imienia Kopernika w Ustanowie C6 - 200m
70. Jobda Jakub 2011 Warszawa C7 - 400m
71. Kaczyńska Kamila 2012 przedszkole 287 D7 - 400m
72. Kaczyńska Zuzanna 2014 przedszkole 287 D4 - 100m
73. Kamler Stanisław 2012 209 im. Hanki Ordonówny C7 - 400m
74. Kapciak Aleksandra 2011 Kobyłka D7 - 400m
75. Kapciak Amelia 2013 Kobyłka D5 - 200m
76. Karasiewicz Bruno 2015 Józefowianka Józefów C4 - 100m
77. Karlińska Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 382 Warszawa D7 - 400m
78. Kaźmierczak Julia 2012 Warszawa D6 - 200m
79. Kępko Piotr 2013 Białystok C6 - 200m
80. Kępko Tomasz 2013 Białystok C6 - 200m
81. Kiewra Grzegorz 2009 AZS AWF Warszawa / SP 77 / Naprzód Młociny C9 - 400m
82. Kiewra Karolina 2009 AZS AWF Warszawa / SP 77 / Naprzód Młociny D9 - 400m
83. Klimas Natalia 2012 SP 375 D7 - 400m
84. Kołodziejczyk Cezary 2014 Przedszkole nr 82 C5 - 200m
85. Kołodziejczyk Izabela 2011 SP 48 D8 - 400m
86. Kondratiuk Ewa 2009 Warszawa D9 - 400m
87. Kondratiuk Malwina 2017 Warszawa D2 - 100m
88. Kopanski Leo 2014 Warszawa C4 - 100m
89. Kopański Alan 2010 AZS AWF Warszawa C8 - 400m
90. Kopański Samir 2008 Warszawa C10 - 400m
91. Korycki Adrian 2006 Warszawa C11 - 800m
92. Korycki Patryk 2012 Warszawa C6 - 200m
93. Koryto Damazy 2014 Kielce C4 - 100m
94. Koselska Urszula 2017 Wrocław D2 - 100m
95. Kosik Seweryn 2010 Lider Grodzisk Mazowiecki C9 - 400m
96. Kostrz Maksymilian 2010 WARSZAWA C9 - 400m
97. Kostrz Michalina 2013 Warszawa D6 - 200m
98. Kostrzewa Antosia 2014 Przedszkole 417 D4 - 100m
99. Kotowska Weronisia 2012 SP 375 D6 - 200m
100. Kotowski PaweŁek 2010 SP 375 C8 - 400m
101. Kowalczyk Julian 2018 Warszawa C2 - 100m
102. Kowalczyk Pola 2015 Warszawa D4 - 100m
103. Krajka Gabriela 2014 Ząbki D5 - 200m
104. Krajka Helena 2016 Ząbki D2 - 100m
105. Kruk Rozalia 2015 Warszawa D3 - 100m
106. Kryczka Kacper 2013 Warszawa C5 - 200m
107. Krzyżanowski Adam 2014 Warszawa C4 - 100m
108. Kubicka Patrycja 2010 SP 263 - klub G8 D8 - 400m
109. Kubicki Franciszek 2016 Nie dotyczy C3 - 100m
110. Kubik Hanna 2012 SP nr 53 D6 - 200m
111. Kubik Mikołaj 2011 SP nr 53 C8 - 400m
112. Kuczewska Alicja 2009 SP3 w Łomiankach D9 - 400m
113. Kurkiewicz Adam 2015 Warszawa C3 - 100m
114. Kurkiewicz Michał 2012 Warszawa C7 - 400m
115. Kwaśniewski Szymon 2015 Warka C4 - 100m
116. Kwiatek Antoni 2015 Przedszkole przy SP 306 w Warszawie C4 - 100m
117. Kwiatek Szymon 2017 Warszawa C2 - 100m
118. Kwiecień Leon 2012 Warszawa C7 - 400m
119. Kwinta Aleksandra 2007 AWF Warszawa D11 - 800m
120. Lasocka Urszula 2010 SP 352 D9 - 400m
121. Leśniak Róża 2012 Sp 48/ GWKS Ajsedora D7 - 400m
122. Lissowska Hanna 2008 Warszawa D10 - 400m
123. Listkowska Aleksandra 2007 Mazovia ProActiv Ciechanów D10 - 400m
124. Losinski Emilia 2017 Warszawa D2 - 100m
125. Lubas Carmen 2017 Academy International D2 - 100m
126. Lubecka Zofia 2012 318 D7 - 400m
127. Lutomirska Asia 2010 SP Kusy Łomianki/ AZS AWF Warszawa D8 - 400m
128. Łowczak Wiktoria 2010 Warszawa D8 - 400m
129. Mackenthun Tomasz 2006 SP 85 C11 - 800m
130. Maluha Aleksandra 2013 Warszawa D5 - 200m
131. Maluha Amelia 2009 SP 342 D10 - 400m
132. Marchewka Michał 2010 Warszawa C9 - 400m
133. Marcou Wanda 2017 Warszawa D2 - 100m
134. Marszałek Mateusz 2010 SP nr 73 w Warszawie C8 - 400m
135. Martino Nico 2012 Przedszkole nr 65 C6 - 200m
136. Marzantowicz Anastazja 2013 Przedszkole 390 D5 - 200m
137. Marzantowicz August 2015 Przedszkole 390 C3 - 100m
138. Mazurek Blanka 2018 Warszawa D2 - 100m
139. Mentel Kinga 2011 SP263/G8 D8 - 400m
140. Mędrzak Magdalena 2011 Sp4 D7 - 400m
141. Mężyńska Weronika 2016 Warszawa D2 - 100m
142. Michałowska Alicja 2016 Grodzisk Mazowiecki D3 - 100m
143. Mierzejewska Maria 2012 Szkoła Podstawowa nr 66/ KS Przyszłość Włochy D7 - 400m
144. Mirkowski Wojciech 2013 Warszawa C6 - 200m
145. Misiam Jan 2016 #teamZabieganeDni C3 - 100m
146. Miszon Szymon 2016 WARSZAWA C3 - 100m
147. Miśkiewicz Alex 2006 Warszawa C11 - 800m
148. Moore Edward 2015 Warszawa C4 - 100m
149. Moraczewska Łucja 2013 Warszawa D5 - 200m
150. Moraczewski Szymek 2011 Warszawa C7 - 400m
151. Niedzicki Antoni 2009 SP 107 C9 - 400m
152. Niedzicki Tomasz 2007 SP 107 C11 - 800m
153. Nowak Mateusz 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AK W JABŁONNIE C8 - 400m
154. Nowostawska Klara 2016 Warszawa D2 - 100m
155. Ochnik Witold 2015 Warszawa C4 - 100m
156. Oleśkiewicz Oliwia 2016 Warszawa D2 - 100m
157. Orliński Paweł 2009 Piaseczno C9 - 400m
158. Osiecimska Natalia 2009 SP 380 Warszawa D9 - 400m
159. PaŁynyczko Oskar 2015 Warszawa bemowo C4 - 100m
160. Panfil Jan 2013 Ciechanów C6 - 200m
161. Paśnicki Bartosz 2013 Ząbki C6 - 200m
162. Pataj Martyna 2012 Warszawa D7 - 400m
163. Pawlak Adam 2016 Warszawa C2 - 100m
164. Pawlak Filip 2018 Warszawa C2 - 100m
165. Paziewski Stefan 2016 Warszawa C3 - 100m
166. Piątkowski Aleksander 2013 Warszawa C5 - 200m
167. Pieniek Przemek 2012 Warszawa C6 - 200m
168. Pliszka Basia 2017 Pliszka Biega D2 - 100m
169. Pliszka Maja 2013 Pliszka Biega D5 - 200m
170. Płonka Emma 2008 Warsaw Run Club D10 - 400m
171. Płonka Lena 2008 Warsaw Run Club D10 - 400m
172. Podlecka Aleksandra 2016 Warszawa D3 - 100m
173. Podlecka Marta 2014 Warszawa D5 - 200m
174. Pogorzelski Filip 2012 Warszawa C7 - 400m
175. Pokorski Leon 2013 Warszawa C5 - 200m
176. Pominski Kacper 2014 Warszawa C5 - 200m
177. Ptak Emilka 2015 Warszawa D4 - 100m
178. Ptasińska Emilia 2017 Warszawa D2 - 100m
179. Ptasiński Aleksander 2012 Warszawa C7 - 400m
180. Pucek Blanka 2012 Józefosław D7 - 400m
181. Pytlarczyk Stanisław 2015 Warszawa C4 - 100m
182. Pyzel-Wolnomiejski Sebastian 2014 Przedszkole Pooh Corner C5 - 200m
183. Rafacz Oliwier 2015 Green Garden Bydgoszcz C3 - 100m
184. Rafalska Barbara 2012 AZS AWF Warszawa D7 - 400m
185. Rafalski Witold 2009 Szkoła 323 C10 - 400m
186. Ramocki Staś 2016 Warszawa C2 - 100m
187. Rekus Zuzanna 2010 SP 17 Płock D8 - 400m
188. Rogala Anna 2012 przedszkole prywatne Kleks D7 - 400m
189. Rogala Krzysztof 2010 sp nr 5 w piasecznie C8 - 400m
190. Rogalska Lilianna 2016 Warszawa D3 - 100m
191. Rola Gabriela 2014 Przedszkole nr 200 im. Gąski Balbinki D5 - 200m
192. Romanowska Aleksandra 2009 Warszawa D9 - 400m
193. Romanowski Emil 2011 SP209 C7 - 400m
194. Romanowski Filip 2009 SP209 C9 - 400m
195. Romanowski Wojciech 2012 Akademia Varsika C7 - 400m
196. Romanyszyn Inga 2017 Mrozy D2 - 100m
197. Romanyszyn Nela 2013 Mrozy D5 - 200m
198. RudziŃski Oskar 2015 KLEKS C4 - 100m
199. Rupik Gabrysia 2015 Stara Iwiczna D3 - 100m
200. Rupik Martynka 2012 Stara Iwiczna D6 - 200m
201. Rzępała Eryk 2012 Szkoła Podstawowa nr 82 C7 - 400m
202. Sabbo Stanisław 2008 Warszawa C10 - 400m
203. Sadowska Maria 2008 KS Czempion D10 - 400m
204. Sadowska Zofia 2010 SP307 D9 - 400m
205. Schabowska Julia 2011 SP 382 D8 - 400m
206. Schabowski Wojciech 2015 Domek Przedszkolaka C3 - 100m
207. Sieczkowska Gabriela 2015 Przedszkole nr 44 D3 - 100m
208. Sieczkowski Antoni 2013 Przedszkole nr 15 C5 - 200m
209. Skrzypkowiak Lila 2016 Warszawa D2 - 100m
210. Skrzypkowiak Pola 2014 Warszawa D4 - 100m
211. Snopek Tadeusz 2016 Warszawa C3 - 100m
212. Stachurska Agnieszka 2012 Warszawa D6 - 200m
213. Starz Ryszard 2014 Ząbki C5 - 200m
214. Stączek Adam 2016 Przedszkole Do-Re-Mi C3 - 100m
215. Stączek Alicja 2011 Sp 68 Warszawa D8 - 400m
216. Stefański Michał 2009 sp. nr 212 C10 - 400m
217. Stepniak Antoni 2015 Poznań C3 - 100m
218. Styś Alicja 2017 Żłobek nr 62 w Warszawie D2 - 100m
219. Styś Amelia 2008 SP 352 Warszawa D10 - 400m
220. Suchocki Igor 2014 Warszawa C4 - 100m
221. Sybura Anna 2012 344 D7 - 400m
222. Szczesik Emilia 2014 Warszawa D5 - 200m
223. Szczesik Ewa 2016 Warszawa D3 - 100m
224. Szeląg Barbara 2016 Warszawa D2 - 100m
225. Szeląg Tymoteusz 2015 Warszawa C4 - 100m
226. Szeler Michał 2012 Warszawa C7 - 400m
227. Szlesinger-Lipska Łucja 2017 Żłobek nr 38 im Misia Pandy D2 - 100m
228. Szreder Filip 2015 Warszawa C3 - 100m
229. Szreder Lena 2017 warszawa D2 - 100m
230. Szybisz Franciszek 2015 KS FFA WARSZAWA C4 - 100m
231. Szybisz Kajetan 2012 KS FFA WARSZAWA C6 - 200m
232. Szybisz Tymoteusz 2011 KS FFA WARSZAWA C8 - 400m
233. Szydłowski Krzysztof 2010 Warszawa C9 - 400m
234. Szymczak Julia 2013 Warszawa D5 - 200m
235. Szymczak Wiktoria 2016 Warszawa D3 - 100m
236. Śpiewak Zofia 2014 Przedszkole nr 406 D5 - 200m
237. Świerżyńska Laura 2016 Warszawa D3 - 100m
238. Świostek Alan 2012 Radom C7 - 400m
239. Świstak Szymon 2011 Szkoła Podstawowa 382 Warszawa C8 - 400m
240. Tafelski Ignacy 2014 Piastów C5 - 200m
241. Tafelski Tymon 2017 Piastów C2 - 100m
242. Tarnowska Zosia 2017 Warszawa D2 - 100m
243. Tartanus Kinga 2012 ZPO Nieborów D6 - 200m
244. Tarułka Igor 2013 Przedszkole "CHATKA PUCHATKA" C6 - 200m
245. Topolska Gabriela 2014 Parole D5 - 200m
246. Topolska Klara 2016 Parole D3 - 100m
247. Trampler Laura 2017 Ursynów D2 - 100m
248. Trojanowska Maja 2010 BKS wataha D9 - 400m
249. Tryc Krzysztof 2015 Łochowska Grupa Biegowa C4 - 100m
250. Tryc Sebastian 2012 Łochowska Grupa Biegowa C6 - 200m
251. Tryniszewska Adrianna 2015 Warszawa D3 - 100m
252. Tryniszewska Gabriela 2009 Warszawa D10 - 400m
253. Tryniszewska Zuzanna 2013 Warszawa D5 - 200m
254. Trzaska Amelia 2015 przedszkole nr 44 D3 - 100m
255. Trzciński Julian 2016 Warszawa C2 - 100m
256. Trzciński Leon 2014 Warszawa C5 - 200m
257. Trznadel Jaś 2013 WARSZAWA C6 - 200m
258. Twardowski Antoni 2013 Przedszkole 1 Julianów C5 - 200m
259. Twarowski Robert 2012 Fundacja Szkolna im Gutenberga C7 - 400m
260. Tytoń Jakub 2011 SP53 C8 - 400m
261. Tytoń Leon 2015 Warszawa C4 - 100m
262. Urban Jan 2018 Warszawa C2 - 100m
263. Urban Stanisław 2015 Warszawa C4 - 100m
264. Urbaniak Katarzyna 2018 Warszawa D2 - 100m
265. Walczak Franciszek 2009 Tłuszcz C10 - 400m
266. Wawszczyk Karina 2013 Warszawa D5 - 200m
267. Wąsowski Maciej 2014 Warszawa C5 - 200m
268. Wereszczynski Borys 2017 MAZANKI C2 - 100m
269. Wiącek Igor 2011 SP 356 C8 - 400m
270. Witak Paweł 2015 WARSZAWA C3 - 100m
271. Witkowska Matylda 2018 Podkowa Leśna D2 - 100m
272. Witkowski Mateusz 2014 Przedszkole miejskie w Podowie Leśnej C5 - 200m
273. Wocial Wiktoria 2012 przedszkole 287 D7 - 400m
274. Wojdyga Przemysław 2012 BKS 7 C6 - 200m
275. Woroniecki Grześ 2017 Warszawa C2 - 100m
276. Woźniczka Karolina 2016 KarolinkaTeam SBRT D3 - 100m
277. Wójtowicz Wiktoria 2007 SP nr 271 Warszawa D10 - 400m
278. Wyszomirski Bartłomiej 2012 Warszawa C6 - 200m
279. Yukhnik Jana 2016 Minimadagaskar D3 - 100m
280. Zając Natan 2015 Przedszkole Kota Filemona C3 - 100m
281. Zakrzewska Olga 2018 Raszyn D2 - 100m
282. Zakrzewski Radek 2010 Raszyn C9 - 400m
283. Zalecka Zuzanna 2013 Przedszkole nr 41 D6 - 200m
284. Zaręba Karol 2008 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonce C10 - 400m
285. Zaręba Maria 2012 Warszawa D7 - 400m
286. Zaręba Weronika 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonce D7 - 400m
287. Zbrowski Jakub 2017 Jabłonna C2 - 100m
288. Zieniuk Ignacy 2017 Warszawa C2 - 100m
289. Zięba Amelia 2010 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie D8 - 400m
290. Zięba Kacper 2011 Szkoła Podstawowa w Złotokłosie C7 - 400m
291. Zimowicz Alicja 2010 DUKLANOWSKI Team D9 - 400m
292. Żmuda Jan 2009 STO nr 1 Warszawa C10 - 400m