Lista startowa

Kids Run 2019

Zielona Góra 31.08.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 360


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamowski Jakub 2013 Przedszkole Bajka nr 25 C6 - 200m
2. Apolinarska Julia 2014 Zielona Góra D4 - 100m
3. Bagiński Piotr 2016 Zielona Gora C3 - 100m
4. Baziuk Helenka 2012 SP 11 Zielona Góra D7 - 400m
5. Benedyk Jakub 2014 Zielona Góra C4 - 100m
6. Benedyk Lena 2017 Zielona Góra D2 - 100m
7. Berłowska Maria 2015 Albeco Team D3 - 100m
8. Berłowski Wojciech 2013 Albeco Team C6 - 200m
9. Bloch Michalina 2011 Zielona Góra D8 - 400m
10. Bławuciak Piotr 2012 Świebodzin C7 - 400m
11. Błoński Kryspin 2012 Isf fusbal Żary / szkoła podstawowa nr 2 w Żarach C7 - 400m
12. Bobowski Jakub 2010 Sp 8 Zielona Góra C9 - 400m
13. Bogucka Hanna 2011 Szkoła Podstawowa nr 11 / Akademia Talentów D8 - 400m
14. BogusŁaw Patryk 2017 ŻŁOBEK NR 7 C2 - 100m
15. Bogusław Tymon 2014 Zielona Góra C5 - 200m
16. Bojarska Julia 2014 Zielona Góra D5 - 200m
17. Bordakiewicz Hania 2014 Zielona Góra D5 - 200m
18. Bordakiewicz Maja 2017 Zielona Góra D2 - 100m
19. Browko Adam 2016 Zielona Góra C3 - 100m
20. Browko Jakub 2013 Zielona Góra C5 - 200m
21. Brzezicki Tymon 2011 Crossfit Zielona Góra C7 - 400m
22. Brzezinski Karol 2012 Zielona Góra C6 - 200m
23. Buczyński Borys 2011 SP.2 Zielona Góra C8 - 400m
24. Buczyński Eryk 2013 Przedszkole nr 22 Zielona Góra C6 - 200m
25. Buczyński Kajetan 2014 Przedszkole nr 22 Zielona Góra C5 - 200m
26. Castellanos Krysiak Adam 2014 przedszkole C5 - 200m
27. Castellanos Krysiak Fryderyk 2016 przedszkole C3 - 100m
28. Chmielewska Nikola 2012 Zielona Góra D6 - 200m
29. Chmura Ola 2013 Przedszkole "Happy Days" D6 - 200m
30. Chociaj Jeremi 2010 SP 11 Zielona Góra C9 - 400m
31. Chodera Michał 2015 Zielona Góra C4 - 100m
32. Cichowlas Ksawier 2013 MP 46 C5 - 200m
33. Ciskowski Fabian 2014 ŁÓDŹ C5 - 200m
34. Czarnyszka Julia 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 W POZNANIU D5 - 200m
35. Czarnyszka Kacper 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 84 W POZNANIU C6 - 200m
36. Czernicka Idalia 2016 Zielona Góra D3 - 100m
37. Czernicki Ryszard 2010 Sp 8 C9 - 400m
38. Czujko Ignacy 2013 Racula - Zielona Gora C5 - 200m
39. Czyczewska Iga 2011 POZNAŃ D8 - 400m
40. Czyczewska Lena 2014 Poznań D5 - 200m
41. Dąbek Dobrosława 2015 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ D3 - 100m
42. Dąbek Miłosława 2018 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ D2 - 100m
43. DĄbrowski Piotr 2016 Zielona Góra C3 - 100m
44. Der- Fijołek Zuzia 2016 Zielona Góra D2 - 100m
45. Deresz Amelia 2017 Zielona Góra D2 - 100m
46. Doligalska Julia 2009 Zielona Góra D9 - 400m
47. Doligalska Zosia 2014 Zielona Góra D5 - 200m
48. Dolińska Anastazja 2012 Zielona Góra D6 - 200m
49. Doliński Witold 2014 Miejskie Przedszkole nr 22 C5 - 200m
50. Dominiak Karolina 2011 Szkoła Podstawowa nr 13 D7 - 400m
51. Dominiak Oliwia 2011 Szkoła Podstawowa nr 13 D7 - 400m
52. Droszczak Kacper 2007 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI C11 - 800m
53. Droszczak PaweŁ 2011 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI C8 - 400m
54. Drożdż Lena 2015 Zespół Edukacyjny nr 6 D4 - 100m
55. Duc Zuzanna 2013 Zielona Góra D6 - 200m
56. Dunajewski Aleksander 2013 Happy days C6 - 200m
57. Dziębór Hanna 2014 Zielona Góra D5 - 200m
58. Dziębór Szymon 2017 Zielona Góra C2 - 100m
59. Dzikowska Gabriela 2012 Zielona Góra D7 - 400m
60. Dziurla Zofia 2016 Bobrowice 117c D3 - 100m
61. Fąfara Aleksandra 2014 MP20 D5 - 200m
62. Fąfara Jakub 2012 MP20 C7 - 400m
63. Fąfara Weronika 2008 Sp1 D10 - 400m
64. Frost Mia 2016 Zielona Góra D2 - 100m
65. Gavrilović Wiktor 2015 Zielona Góra C3 - 100m
66. Gaweł Tadeusz 2016 Zielona Góra C3 - 100m
67. GŁadysz Helena 2016 ŻARY D3 - 100m
68. Głowacki Oliwier 2015 Płoty C4 - 100m
69. Głuszcz Oliwier 2016 Zielona góra C3 - 100m
70. Golon Antoni 2016 Zielona Góra C3 - 100m
71. Gończowska Nina 2016 Klub Mam w Nowej Soli D3 - 100m
72. Gończowski Borys 2018 Klub Mam w Nowej Soli C2 - 100m
73. Gortych Franciszek 2015 Miejskie Przedszkole nr 18 C3 - 100m
74. Gradowska Liliana 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 Zielona Gora D8 - 400m
75. Grzelak Zofia 2015 ZGZB D3 - 100m
76. Habuda Jakub 2014 Przedszkole nr 37 Pozytywka C4 - 100m
77. Helim Zuzanna 2013 Leszno D6 - 200m
78. Hoffmann Ignacy 2012 Gubin C7 - 400m
79. Hołyńska Emilia 2008 sp dąbrówka wlkp D10 - 400m
80. Jakubiak Hanna 2011 Zielona Góra D8 - 400m
81. Jakubów Jan 2017 Zielona Góra C2 - 100m
82. Janik Pola 2016 Zielona Góra D3 - 100m
83. Jankowiak Wojciech 2012 Publiczna Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu C6 - 200m
84. Jaskólski Ignacy 2010 Szkoła podstawowa w Owińskach C9 - 400m
85. Jurczak Klaudia 2015 Zielona Góra D3 - 100m
86. Jurkiewicz Tymoteusz 2015 Zielona Góra C4 - 100m
87. Kacieja Hanna 2014 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI D5 - 200m
88. Kacieja Hubert 2007 SP2 Nowogród Bobrzański C11 - 800m
89. Kamerduła Mikołaj 2014 #teamcztery C4 - 100m
90. Kamińska Julia 2012 Zielona Góra D7 - 400m
91. Kamińska Kornelia 2016 Zielona Góra D3 - 100m
92. Kapustka Ania 2015 Miejskie Przedszkole nr 18 D4 - 100m
93. Karbowiak Malwin 2009 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy C10 - 400m
94. Karbowiak Milan 2006 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świdnicy C11 - 800m
95. Karwalajtys Filip 2013 Przedszkole nr 8 w Zielonej Górze C6 - 200m
96. Kasprzak Bartosz 2009 SP10 C10 - 400m
97. Kasprzak Jakub 2013 Jakub " PioRUN " Team C5 - 200m
98. Kata Błażej 2009 HARPAGAN ZG C9 - 400m
99. Kata Paweł 2014 HARPAGAN ZG C5 - 200m
100. Katolik Alex 2015 Miejskie przedszkole nr 8 w zielonej górze C4 - 100m
101. Kiedrowska Zosia 2014 Zielona Gora D4 - 100m
102. Kiedrowski Wiktor 2008 Sp11 C10 - 400m
103. Kluj Klara 2015 Zielona Góra D4 - 100m
104. Klyszcz Szymon 2010 Salomon C8 - 400m
105. Klyszcz Zuzanna 2012 Salomon D7 - 400m
106. Kobiela Piotr 2016 Zielona Góra C3 - 100m
107. Kołaczkiewicz Mateusz 2007 Otyń C10 - 400m
108. Kołodziej Gabriel 2010 SP 17 C8 - 400m
109. Kołodziejska Emilia 2012 Zielona Góra D7 - 400m
110. Komolka Antoni 2012 Zielona Góra C6 - 200m
111. Kordyś Nicola 2018 Zielona Góra D2 - 100m
112. Kornaś Klaudia 2013 Przedszkole nr 24 Zielona Góra D5 - 200m
113. Korzeniewska Blanka 2016 Tenisówka D2 - 100m
114. Korzeniewski Vincent 2014 Tenisówka C5 - 200m
115. Kosiorek Klaudia 2014 ZGZB KIDS D5 - 200m
116. Kosiorek Oliwia 2010 ZGZB KIDS D9 - 400m
117. Kościołek Alicja 2010 Redditch D9 - 400m
118. Kościołek Oliver 2015 Redditch C4 - 100m
119. Kościuczuk Tymon 2015 zielona góra C4 - 100m
120. Kotkiewicz Kuba 2016 Zielona Góra C3 - 100m
121. Krembuszewska Wiktoria 2013 MP 22 Zielona Góra D6 - 200m
122. Kruk Hania 2011 Zielona Góra D8 - 400m
123. Kruk Michał 2014 Zielona Góra C5 - 200m
124. Kubala Maja 2017 Zielona Góra D2 - 100m
125. Kuc Antoni 2011 Juwenia Puszczykowo C7 - 400m
126. Kucharski Jakub 2016 Zielona Góra C3 - 100m
127. Kucz Gabriela 2014 Zespół Edukacyjny w Płotach D4 - 100m
128. Kufel Franciszek 2013 Zielona Góra C6 - 200m
129. Kuras Oskar 2010 Międzyrzecz C9 - 400m
130. Kwiatkowska Nel 2015 Zielona Góra D3 - 100m
131. Kwiatkowski Ignacy 2016 Zielona Góra C2 - 100m
132. Lasota Adrian 2006 SP11 w Zielonej Górze C11 - 800m
133. Lasota Paulina 2011 OSM w Zielonej Górze D8 - 400m
134. Lech Nikodem 2017 Zielona Góra C2 - 100m
135. Lejko Kajetan 2013 Zielona Góra C6 - 200m
136. Lejko Ksawery 2016 Zielona Góra C3 - 100m
137. Lemke Aleksander 2013 MP 18 C5 - 200m
138. Lemke Wiktor 2007 SP10 C10 - 400m
139. Len Fabian 2010 UKS Czarni Żagań C8 - 400m
140. Len Lena 2016 ŻAGAŃ D2 - 100m
141. Linkowska Gabrysia 2017 Hefalumpy D2 - 100m
142. Linkowski Szymon 2012 AMO, APF C7 - 400m
143. Ludwiniak Nadia 2012 MP nr 14 D7 - 400m
144. Łacny Filip 2014 Zielona Góra C5 - 200m
145. Łobaczewska Magdalena 2007 Sp 10 D10 - 400m
146. Łobaczewski Maksymilian 2017 Zielona Góra C2 - 100m
147. Łoboda Fabian 2014 KLUB MAM C4 - 100m
148. Maciejewska Julia 2016 Przedszkole Jacek i Agatka D3 - 100m
149. Maciejewska Patrycja 2011 SP nr 18 D7 - 400m
150. Maciejewski Michał 2013 Wolny od zobowiązań C6 - 200m
151. Maj Maksymilian 2010 Kargowa C9 - 400m
152. Maj Nadia 2012 Kargowa D7 - 400m
153. Majewska Zuzanna 2013 Akademia Przedszkolaka w Zielonej Górze D6 - 200m
154. Majewski Hubert 2012 SP 17 Zielona Góra C7 - 400m
155. Malesińska Joanna 2012 Zielona Góra D7 - 400m
156. Marczyńska Marysia 2011 Szkoła Podstawowa w Cigacicach D8 - 400m
157. Marczyński Stasiu 2009 Szkoła Podstawowa w Cigacicach C10 - 400m
158. Markiewicz Karol 2015 Nowy Zagór C4 - 100m
159. Markowski Karol 2016 Zielona Góra C2 - 100m
160. Matliński Ignacy 2016 Zielona Góra C3 - 100m
161. MedyŃska Elena 2017 Szczecin D2 - 100m
162. MedyŃska Livia 2015 szczecin D3 - 100m
163. Michalski Stanisław 2013 CF Kościan C5 - 200m
164. Minkina Liliana 2015 ZIELONA GÓRA D3 - 100m
165. MiŃczyk Krzysiu 2013 FAMILY MIŃCZYK C5 - 200m
166. Mińczyk Zbyszek 2010 FAMILY MIŃCZYK - SP 13 Zielona Góra C9 - 400m
167. Mocek Maja 2011 Sp1 D8 - 400m
168. Mohamed Fares 2007 Tuplice C11 - 800m
169. Mohames Rami 2014 Tuplice C5 - 200m
170. Mokwiński Maksym 2011 Biegnące Oposy C8 - 400m
171. Mokwiński Tytus 2013 Biegnące Oposy C6 - 200m
172. Mołdrzyk Dawid 2015 Klub Mam Nowa Sól C3 - 100m
173. Mołdrzyk Oliwia 2010 Klub Mam Nowa Sól D9 - 400m
174. Muravinets Oliwia 2016 Zielona góra D3 - 100m
175. Murawka Bartosz 2013 MUNDIAL Żary C6 - 200m
176. Murawka Krzysztof 2009 MUNDIAL Żary C10 - 400m
177. Murlewski Jakub 2013 SSP 1 ZIELONA GÓRA C6 - 200m
178. Nadborski Bartosz 2015 Zielona Góra C4 - 100m
179. Nahorski Wiktor 2012 Gubin C7 - 400m
180. Nawrocka Marta 2010 SP 22 w Zielonej Górze D8 - 400m
181. Nawrocki Mateusz 2007 SP 22 w Zielonej Górze C11 - 800m
182. Nieciejowska Amelia 2011 Sp 13 D8 - 400m
183. Nieciejowska Nel 2014 Przedszkole nr 17 D5 - 200m
184. Nocuń Gabriela 2015 Miejskie Przedszkole nr 18 D4 - 100m
185. Nogas Filip 2015 Żary C4 - 100m
186. Nowakowski Antoni 2015 Zielona góra C4 - 100m
187. Nowakowski Leon 2017 Zielona Góra C2 - 100m
188. Olejniczak Nikodem 2011 Dr Rahn C7 - 400m
189. Osińska Lena 2012 Szczaniec D6 - 200m
190. Osińska Paulina 2011 Szczaniec D8 - 400m
191. Ostapiuk Jakub 2011 SP 2 Zielona Góra C7 - 400m
192. Ostapiuk Maja 2013 - D6 - 200m
193. Ostrowski Sebastian 2016 Zielona Góra C3 - 100m
194. Owsiński Alan 2011 SP 18 C8 - 400m
195. Perska Kinga 2014 Lubsko D5 - 200m
196. Piątak Maja 2012 Lokomotywa D7 - 400m
197. Pierzchała Emilia 2012 Marcinkowice D6 - 200m
198. Pietkiewicz Oliwier 2011 SP Cigacice C8 - 400m
199. Pikula Liliana 2017 RunPlanet Team D2 - 100m
200. Piotrowska Emilia 2016 Zielona Góra D3 - 100m
201. Piotrowski Jakub 2013 Zielona Góra C6 - 200m
202. Piotrowski Mikołaj 2017 Zielona Góra C2 - 100m
203. Piskorski Karol 2010 Zespół Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku C8 - 400m
204. Piwko Aleksander 2008 SP10 C10 - 400m
205. Piwko Hanna 2012 MP6 D7 - 400m
206. Piwko Jędrzej 2012 MP6 C7 - 400m
207. Pluta Dominik 2013 przedszkole sióstr Salezjanek Wschowa C6 - 200m
208. Pluta Jagna 2017 ZIELONA GÓRA D2 - 100m
209. Pluta JĘdrzej 2014 ZIELONA GÓRA C4 - 100m
210. Pluta Patryk 2016 Przedszkole Sióstr Salezjanek Wschowa C2 - 100m
211. Podobińska Emilia 2014 Przedszkole Jacek i Agatka D4 - 100m
212. Podolak Wiktor 2017 Zielona Góra C2 - 100m
213. Pogorzelski Bartosz 2011 SP 2 C8 - 400m
214. Polanin Jakub 2014 Świdnica C5 - 200m
215. Polanin Michał 2016 Świdnica C2 - 100m
216. Poźniak Wiktoria 2012 Zielona Góra D7 - 400m
217. Półrolnik Hanna 2016 Sulechów D3 - 100m
218. Przymuszała Cezary 2018 Zielona Góra C2 - 100m
219. Psiuk Katarzyna 2010 Sp 15 Zielona Góra D9 - 400m
220. Pytkowska Aniela 2010 Sp18 D9 - 400m
221. Pytkowska Łucja 2016 Zielona Góra D3 - 100m
222. Pytkowski Jakub 2013 Mp37 C5 - 200m
223. Rakowski Szymon 2010 Szkoła Podstawowa w Droszkowie C9 - 400m
224. Ratajczak Amelia 2009 SP2 ZIELONA GÓRA D9 - 400m
225. Ratajczak Oliwia 2006 SP2 ZIELONA GÓRA D11 - 800m
226. Rejtan Filip 2007 SP 11 C10 - 400m
227. Respondek Aleksandra 2016 ZIELONA GÓRA D3 - 100m
228. Respondek MichaŁ 2013 ZIELONA GÓRA C5 - 200m
229. Rezner Filip 2015 Przedszkole nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu w Krośnie Odrzańskim C4 - 100m
230. Rezner Karol 2017 Przedszkole nr 1 im. Przyjaciół Stumilowego Lasu w Krośnie Odrzańskim C2 - 100m
231. Rivero-Frydrych Aureliusz 2015 Zielona Góra C4 - 100m
232. Rivero-Frydrych Liliana 2017 Zielona Góra D2 - 100m
233. Rogowska Lili 2015 UMLAUT D3 - 100m
234. Rolicz Oliwia 2007 Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowej Soli D11 - 800m
235. Rowecki Filip 2016 Zielona Góra C2 - 100m
236. Rozmiarek Jan 2015 Miejskie Przedszkole nr 13 C4 - 100m
237. Rozpara Aleksandra 2009 Szkoła Podstawowa nr 10 D9 - 400m
238. Rozpara Marcin 2012 Miejskie Przedszkole nr 6 C6 - 200m
239. Rusiński Oleg 2011 sp18 C8 - 400m
240. Rybarczyk Agata 2014 zielona góra D4 - 100m
241. Rzun Lena 2011 Sp2 Gubin D7 - 400m
242. Salachna Szymon 2016 Zielona Góra C3 - 100m
243. Sarbowska Martyna 2015 Kargowa D4 - 100m
244. Sarbowski Jacek 2015 Kargowa C4 - 100m
245. Sarbowski Mateusz 2012 Kargowa C7 - 400m
246. Sawicka Dorota 2015 Zielona Góra D4 - 100m
247. Sawicka Jagoda 2012 Zielona Góra D6 - 200m
248. Sawicki Antek 2012 Przedszkole PRONOVO C7 - 400m
249. Sawicki Franek 2014 Przedszkole PRONOVO C5 - 200m
250. Sawicki Michał 2009 SP BOGACZÓW C10 - 400m
251. Sęk Antoś 2016 Zielona Góra C3 - 100m
252. SĘk MikoŁaj 2014 Zielona Góra C4 - 100m
253. Sidorowicz Tomasz 2015 ZIELONA GÓRA C3 - 100m
254. Siemion Arisa 2014 Zielona Gora D4 - 100m
255. Siemion Inez 2006 Zielona Gora D11 - 800m
256. Sieradzka Oliwia 2012 Nowa Sól D7 - 400m
257. Sieradzki Dawid 2009 Nowa Sól C10 - 400m
258. Sikora Tymon 2017 Zielona Góra C2 - 100m
259. Sikorska Jagoda 2014 Zdrowy Bochen D5 - 200m
260. Sikorski Tomasz 2015 Zdrowy Bochen C3 - 100m
261. Skałacki Szymon 2012 Klub Karate Kontra Żary C6 - 200m
262. Skarżycki Gabriel 2013 Przedszkole nr 22 Kraina Ekoludków w Zielonej Górze C5 - 200m
263. Skorupa Sebastian 2012 Zielona Góra C6 - 200m
264. Skowroński Franek 2013 Szczecin C6 - 200m
265. Skowroński Kacper 2011 Szczecin C8 - 400m
266. Skóra Dominik 2010 - C9 - 400m
267. Słabicki Mikołaj 2011 Społeczna Szkoła Podstawowa C7 - 400m
268. Słowiak Hanna 2011 Akademia Talentów D8 - 400m
269. Smykał Marcel 2011 SP 14 im Adama Mickiewicza C8 - 400m
270. Sobczyk Wojciech 2014 Lubin C5 - 200m
271. Sobczyk Zofia 2011 Lubin D8 - 400m
272. Sobierajski Władysław 2012 Zielona Góra C7 - 400m
273. Solf Kornelia 2015 Gubin D3 - 100m
274. Solf Wojciech 2012 Gubin C7 - 400m
275. Sozański Florian 2014 ZIELONA GÓRA C5 - 200m
276. Sozański Herbert 2016 ZIELONA GÓRA C2 - 100m
277. Sozański Kryspin 2011 ZIELONA GÓRA C8 - 400m
278. Sprawka Tymoteusz 2014 Zielona Góra C5 - 200m
279. Stachowicz Ksawery 2009 Zielona Góra C9 - 400m
280. Stachowicz Tymek 2010 Zielona Góra C8 - 400m
281. Stankiewicz Ignacy 2016 Zielona Góra C3 - 100m
282. Starościc Adam 2009 Szkoła Benedykta C10 - 400m
283. Starościc Małgorzata 2017 Zielona Góra D2 - 100m
284. Starościc Stanisław 2011 Szkoła Ręków C8 - 400m
285. Stawiarz Cezary 2013 Przedszkole nr 7 Pod Muchomorkiem w Sulechowie C6 - 200m
286. Stawiarz Nikodem 2018 wolny strzelec C2 - 100m
287. Stefanowska Antonina 2012 Zielona Góra D6 - 200m
288. Stelmaszek Laura 2014 Zielona Góra D4 - 100m
289. Stetner Amelia 2015 Krosno Odrzańskie D3 - 100m
290. Stetner Blanka 2012 Krosno Odrzańskie D7 - 400m
291. Surmacz Tymoteusz 2013 MP nr 46 C6 - 200m
292. Sysoń Stanisław 2012 Pro Novo C6 - 200m
293. Szakoła Dominik 2013 Zielona Góra C6 - 200m
294. Szakoła Oliwia 2015 Zielona Góra D4 - 100m
295. Szary Jan 2014 mp 17 C5 - 200m
296. Szary Natalia 2011 SP nr 7 Stary Kisielin D7 - 400m
297. Szary Oliwia 2014 MP 17 D5 - 200m
298. Szczepańska Nadia 2014 Przedszkole D5 - 200m
299. Szczukowski Julian 2010 SP 22 C8 - 400m
300. Szczurek Jagoda 2011 SPRINTER D8 - 400m
301. Szemetiłło Jan 2013 Sulechów C6 - 200m
302. Szpruta Zuzanna 2009 NSP im. Marii Montessori w ZG D9 - 400m
303. SzumlaŃski Tomasz 2014 Zielona Góra C4 - 100m
304. Szymczak Zuzanna 2015 Zielona Góra D3 - 100m
305. Śliwińska Maria 2015 Zielona Góra D3 - 100m
306. Śmiałek Artur 2010 Szkoła Podstawowa Siedlec C8 - 400m
307. Śmiałek Bartosz 2013 Przedszkole Siedlec C5 - 200m
308. Śmiłowski Szymon 2012 Żary C6 - 200m
309. Świątkowski Leon 2012 Zielona góra C6 - 200m
310. Tasiemski Iwan 2012 TASIEMSKI TEAM C7 - 400m
311. Tasiemski Sergiusz 2010 TASIEMSKI TEAM C9 - 400m
312. Tomaszewski Erwin 2008 Szkoła Podstawowa nr 7 C10 - 400m
313. Trudzinska Marika 2014 Przedszkole Jacek i Agatka D5 - 200m
314. Turska Lena 2014 Przedszkole wesoła 14 D5 - 200m
315. Twardy Wiktoria 2018 Zielona Góra D2 - 100m
316. Wachik Oliwia 2014 Przedszkole Jacek i Agatka D4 - 100m
317. Walczak Kinga 2011 Nowy Zagór D8 - 400m
318. Walczak Paweł 2007 SP nr 1 w Sulechowie C10 - 400m
319. Walczak Piotr 2007 Nowy Zagór C11 - 800m
320. Walczak Tomasz 2009 SP nr 1 w Sulechowie C9 - 400m
321. Walencki Aleksander 2014 Zielona góra C5 - 200m
322. Walter Leon 2014 Zielona gora C5 - 200m
323. Wandel Michał 2014 Zielona Góra C5 - 200m
324. Wandel Paulina 2016 Zielona Góra D3 - 100m
325. Wańczko Stanisław Jan 2017 NoToJadziem Zielona Góra C2 - 100m
326. Warchoł Wojciech 2012 Akademia Piłkarska Sulechów C6 - 200m
327. Wasielewska Laura 2012 ZIELONA GÓRA D7 - 400m
328. Wasyńczuk Marcel 2015 Zielona Góra C4 - 100m
329. Waszak Julia 2015 Nowa Sól D4 - 100m
330. Waszak Tomasz 2010 Nowa Sól C9 - 400m
331. Wąsowicz Karolina 2014 Lipinki Łużyckie D4 - 100m
332. Wąsowicz Patrycja 2011 żary D8 - 400m
333. Wąsowicz Radosław 2009 Żary C10 - 400m
334. Werstler Ignacy 2013 Zielona Góra C6 - 200m
335. Wikar Dawid 2012 Zielona Góra C6 - 200m
336. Wikar Sebastian 2012 Zielona Góra C6 - 200m
337. Winnicka Bianka 2016 Przedszkole Nr 6 Międzyrzecz D3 - 100m
338. Winnicka Julia 2014 Przedszkole Nr 6 Międzyrzecz D5 - 200m
339. Winnicka Weronika 2016 MIĘDZYRZECZ D3 - 100m
340. Witkowska Sara 2014 Zielona Góra D5 - 200m
341. Witkowski Jan 2014 Zielona Góra C5 - 200m
342. Witkowski Karol 2016 Zielona Góra C3 - 100m
343. Wołejko Julek 2014 Zielona Gora C4 - 100m
344. Wójtowicz Bartosz 2016 Zielona Góra C3 - 100m
345. Wójtowicz Daria 2010 Zielona Góra D8 - 400m
346. WÓjtowicz Leonard 2015 Zielona Góra C4 - 100m
347. Zapotoczny Antoni 2014 Letnica C4 - 100m
348. Zapotoczny Ignacy 2012 Letnica C7 - 400m
349. Zarówny Antek 2014 Zielona Góra C5 - 200m
350. Zbaraszczuk Zuzanna 2013 Zielona Góra D6 - 200m
351. Zdrowiak Maja 2011 Szkoła Podstawowa nr 18 D7 - 400m
352. Zdzyniecka Maja 2013 Nowogród Bobrzański D6 - 200m
353. Zdzyniecki Kacper 2007 Podstawowa nr 2 Nowogród Bobrzański C11 - 800m
354. Zgierski Adrian 2013 Akademia Piłkarska Falubaz C6 - 200m
355. Ziółkowska Amelia 2012 Zielona Góra D7 - 400m
356. Ziółkowska Kornelia 2017 Zielona Góra D2 - 100m
357. Żalik Agata 2011 SP nr 7 Stary Kisielin D7 - 400m
358. Żalik Beata 2014 Niepubliczne Przedszkole Językowe Nad Strumykiem D5 - 200m
359. Żmójdzin Agata 2016 Zielona Góra D3 - 100m
360. Żmójdzin Stanisław 2012 Zielona Góra C6 - 200m