Lista startowa

Bieg oraz marsz nordic walking o koronę księżnej D±brówki

D±brówka, 27.05.2018

Bieg - dystans 10 km, limit uczestników - 600 osób
Nordic walking - dystans 7,5 km, limit uczestników - 150 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 446


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adam Borucki Adam 1973 Skórzewo NW_7,5km
2. Adamski Jakub 1981 For Run Team bieg_10km
3. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo NW_7,5km
4. Angielczyk Małgorzata 1951 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
5. Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo bieg_10km
6. Antkowiak Mariusz 1966 DOPIEWO NW_7,5km
7. Argasiński Mateusz 1983 Promyczki bieg_10km
8. Baczyński Tomasz 1975 runflyrun bieg_10km
9. Balcerek Jacek 1972 D±brówka NW_7,5km
10. Balcerzak Agnieszka 1976 Paszczaki 3 bieg_10km
11. Banaszek Sławomir 1982 Korona Oldboys bieg_10km
12. Barański Piotr 1968 NIGHT RUNNERS bieg_10km
13. Barcki Tomasz 1982 D±brówka bieg_10km
14. Bartkowiak Tomasz 1986 2Fat2Run4Fun bieg_10km
15. Baumgart Jacek 1983 Palędzie bieg_10km
16. B±kowski Piotr 1987 Poznań bieg_10km
17. Beczkiewicz Izabela 1982 ZUK Dopiewo NW_7,5km
18. Berczyński Henryk 1956 Nadle¶nictwo Okonek NW_7,5km
19. Berger Agnieszka 1978 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
20. Berger Katarzyna 2001 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
21. Biały Bartosz 1986 Witobel bieg_10km
22. Bielski Jerzy 1957 POZNAŃ bieg_10km
23. Blimel Marcin 1979 BIGAMY SIĘ DˇBRÓWKA bieg_10km
24. Blimel Olga 1986 BIGAMY SIE DˇBRÓWKA bieg_10km
25. Bociek Sławomir 1969 DOPIEWIEC bieg_10km
26. Bojanowski Marcin 1980 Oborniki NW_7,5km
27. Bojarczuk Krzysztof 1987 biegiemmarsz.pl bieg_10km
28. Borek Izabela 1984 Poznań NW_7,5km
29. Bożys Paweł 1976 D±brówka bieg_10km
30. Brewińska - Gwizdała Agnieszka 1979 parkrun D±brówka bieg_10km
31. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku bieg_10km
32. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM bieg_10km
33. Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg_10km
34. Chmielewska Żaneta 1985 DOPIEWIEC bieg_10km
35. Chmielewski Marcin 1987 Dopiewiec bieg_10km
36. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
37. Chudzińska Kasia 1975 D±brówka bieg_10km
38. Cichocki Jerzy 1976 D±brówka bieg_10km
39. Ciechanowski Tomasz 1955 Poznań NW_7,5km
40. Ciszyk Jacek 1987 Zakrzewo bieg_10km
41. Czajka Michał 1981 D±brówka bieg_10km
42. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
43. Czarnecki Jakub 1978 Rokietnica bieg_10km
44. Danek Krzysztof 1981 Skórzewo bieg_10km
45. Darul Magdalena 1974 Skórzewo Biega NW_7,5km
46. Darul Radosław 1974 Skórzewo Biega bieg_10km
47. Dimmich Krzysztof 1961 DIMTEAM bieg_10km
48. Dolata Dorota 1962 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
49. Domagała Karol 1977 D±browa bieg_10km
50. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci bieg_10km
51. Draber Tomasz 1983 Skórzewo bieg_10km
52. Dukowicz Karolina 1975 D±brówka NW_7,5km
53. Dwornik Michał 1987 TEAM BEROTU NW_7,5km
54. Dybowska Joanna 1981 Fehlau Run Team bieg_10km
55. Dyzert Małgorzata 1954 Szamotuły NW_7,5km
56. Dziadykiewicz Monika 1993 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
57. Dziembowska Elzbieta 1966 Skórzewo bieg_10km
58. Erdmann Artur 1970 Dopiewo bieg_10km
59. Ewertowska Ewa 1968 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
60. Fabian Agnieszka 1973 Skórzewo NW_7,5km
61. Fabian Piotr 1974 Skórzewo bieg_10km
62. Fajfer Monika 1985 Dopiewo bieg_10km
63. Falkowska Beata 1965 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
64. Falkowski Piotr 1965 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
65. Filipowski Zenon 1973 SCIM / WTriTeam bieg_10km
66. Folek Justyna 1985 Zakrzewo bieg_10km
67. Fornalik Beata 1976 FszyscynaF bieg_10km
68. Fornalik Marcin 1975 FszyscynaF bieg_10km
69. Fornalik Zofia 2001 FszyscynaF bieg_10km
70. Franczyk Wioleta 1992 Volkswagen Group Polska bieg_10km
71. Frydrych Marcin 1978 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
72. Gaca Anna 1982 Dopiewiec bieg_10km
73. Gaca Dominik 1982 Dopiewiec bieg_10km
74. Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK bieg_10km
75. Giedrys Eliza 1997 3:33 TEAM bieg_10km
76. Giedrys Marta 1996 3:33 TEAM bieg_10km
77. Giedrys Wojtek 1971 3:33 Team bieg_10km
78. Gierszal-Nowak Magdalena 1974 SIŁA SIÓSTR NW_7,5km
79. Gierszewska Barbara 1954 Poznań bieg_10km
80. Gierszewski Paweł 1979 Warszawa bieg_10km
81. Golczak Maciej 1969 Whisky Drinkers bieg_10km
82. Górna¶ Krzysztof 1982 Lubczykowa Biega bieg_10km
83. Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo bieg_10km
84. Gronostaj Iwona 1964 Poznań NW_7,5km
85. Gryczan Halina 1953 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
86. Gryniewicz Wojciech 1974 Mr bieg_10km
87. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter bieg_10km
88. Grzesiak Maciej 1975 D±browa bieg_10km
89. Grzesiak Marek 1974 parkrun Poznań bieg_10km
90. Grzywaczyk Artur 1964 Parkrun Poznań bieg_10km
91. Grzywocz Irena 1951 Profit Sport Team NW_7,5km
92. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_7,5km
93. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
94. Hejne Agnieszka 1982 D±brówka bieg_10km
95. Henschke Jacek 1981 Skórzewo biega bieg_10km
96. Herwart Maria 1964 Poznań bieg_10km
97. Heymann Witold 1978 Palędzie bieg_10km
98. Idkowiak Magdalena 1978 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
99. Ignatowska Dorota 1980 D±brówka bieg_10km
100. Ihma Artur 1978 Speed Szuracz bieg_10km
101. Jabłońska Katarzyna 1973 D±brówka NW_7,5km
102. Jakubczyk Piotr 1975 MJDOP bieg_10km
103. Jakubowicz Rafał 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
104. Jakubowska Agata 1979 D±brówka bieg_10km
105. Jakubowska Aleksandra 1985 1985 NW_7,5km
106. Jakubowska Beata 1969 Poznań bieg_10km
107. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica bieg_10km
108. Jakubowski Szymon 1977 D±brówka NW_7,5km
109. Jałoszyńska Karolina 1990 Dopiewo bieg_10km
110. Jałoszyński Sebastian 1988 Dopiewiec bieg_10km
111. Janicki Albert 1976 Konarzewo bieg_10km
112. Jankowiak Miłosz 1987 D±brówka bieg_10km
113. Jankowiak-Solarek Joanna 1980 Dopiewo NW_7,5km
114. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomy¶l NW_7,5km
115. Jaroch Krzysztof 1983 D±brówka bieg_10km
116. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ bieg_10km
117. Jasińska Natalia 1971 FORMATIQ RUN NW_7,5km
118. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN bieg_10km
119. Jastrzębski Dawid 1997 3:33 TEAM bieg_10km
120. Jemioło Adam 1980 GSK bieg_10km
121. Jemrych Dorota 1957 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
122. Jena Jadwiga 1958 PNIEWY NW_7,5km
123. Jena Krzysztof 1956 Team Postęp Pniewy bieg_10km
124. Jezierski Jakub 1987 ZUK Dopiewo bieg_10km
125. Joachimiak Sławomir 1973 Izolik Sławomir Joachimiak bieg_10km
126. Jurdziński Edmund 1941 UKSGimnazjon Suchy Las NW_7,5km
127. Juskowiak Małgorzata 1967 ZUK Dopiewo NW_7,5km
128. Juskowiak Michał 1993 Brave beavers bieg_10km
129. Kacprzak Anna 1976 Dabrowka NW_7,5km
130. Kacprzak Krzysztof 1981 INLADER bieg_10km
131. Kaczmarek Tymon 1980 PPPP bieg_10km
132. Kaczor Paweł 1990 D±brówka bieg_10km
133. Kalisoras Andreas 1970 POZNAŃ NW_7,5km
134. Kamyszek Paweł 1987 Inowrocław bieg_10km
135. Kantor Daniel 2002 Poznań NW_7,5km
136. Kantor Jarosław 1964 Poznań NW_7,5km
137. Kantor Małgorzata 1965 Poznań NW_7,5km
138. Kasiewicz Justyna 1993 For Run Team bieg_10km
139. Kasyan Marcin 1981 Poznań bieg_10km
140. KaĽmierczak Michał 1976 Dopiewiec bieg_10km
141. Kędzia Karolina 1982 D±brówka bieg_10km
142. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM bieg_10km
143. Kiere¶ Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole bieg_10km
144. Kietrys Grażyna 1961 Marsz Po Zdrowie NW_7,5km
145. Klaja Aleksander 1986 W±growiec bieg_10km
146. Klaja Katarzyna 1958 SCIM bieg_10km
147. Klemens Dominik 1982 D±brówka bieg_10km
148. Knioła Waldemar 1969 D±brówka bieg_10km
149. Kochan Patrycja 1977 Speed Szuracz bieg_10km
150. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz bieg_10km
151. Koczorowska Ilona 1976 D±browa bieg_10km
152. Koczorowski Przemo 1975 D±browa bieg_10km
153. Kokociński Jacek 1981 ZUK Dopiewo bieg_10km
154. Kolińska Marta 1994 2Fat2Run4Fun bieg_10km
155. Kołodziński Dawid 1988 Skórzewo bieg_10km
156. KoŁodziŃski RadosŁaw 1993 Sulechów bieg_10km
157. Kominowski Piotr 1953 BBL bieg_10km
158. Konstanczak Paweł 1981 Skórzewo biega bieg_10km
159. Korbas Mariusz 1976 Sady bieg_10km
160. Korcewicz Tomasz 1979 Kiszona Kapusta bieg_10km
161. Korcz Anna 1980 Dopiewo bieg_10km
162. Korniowski Marek 1984 D±brówka bieg_10km
163. Kortus Dawid 1981 D±brówka bieg_10km
164. Kosiński Bartłomiej 1975 D±brówka bieg_10km
165. Kosiorek Darek 1967 amator bieg_10km
166. Ko¶micka Marzena 1971 SIM Dopiewo NW_7,5km
167. Kowalska Zofia 1981 D±browa bieg_10km
168. Kozłowska Małgorzata 1961 Sierosław NW_7,5km
169. Kozubski Marcin 1979 D±brówka bieg_10km
170. Krakowiak Małgorzata 1965 UKS-GIMNAZJON Suchy Las NW_7,5km
171. Krasnosielska Marta 1981 Dopiewiec bieg_10km
172. Krawczyk Łukasz 1982 Team Cisowa bieg_10km
173. Krawiecka Beata 1978 BRAZUMA NW_7,5km
174. Krawiecka Łucja 1947 BRAZUMA NW_7,5km
175. Krawiecki Jerzy 1948 BRAZUMA NW_7,5km
176. Krawiecki Radomir 1978 Brazuma bieg_10km
177. Kromski Paweł 1967 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
178. Król Andrzej 1980 Aplauz D±brówka bieg_10km
179. Królik Krzysztof 1981 Drużyna Szpiku bieg_10km
180. Krutowska Agnieszka 1972 Poznań bieg_10km
181. Kryszczynski Filip 1973 Czerwonak Biega bieg_10km
182. Kryszewski Artur 1987 Turbo Alkus bieg_10km
183. Krysztofiak Daniel 1978 D±brówka bieg_10km
184. Krzemieniewski Patryk 1994 Włocławek NW_7,5km
185. Krzewina Miłosz 1987 SLUBNYPOZNAN.COM bieg_10km
186. Krzywos±dzki Klemens 1979 Cytrusowe Skórzewo bieg_10km
187. Kuba¶ Justyna 1990 Drużyna Szpiku bieg_10km
188. Kubiak Przemysław 1973 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
189. Kuc Jakub 2001 D±brówka bieg_10km
190. Kucinski Tomasz 1972 3:33 TEAM bieg_10km
191. Kuczyńska Anna 1961 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
192. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomy¶l bieg_10km
193. Kuczyński Włodzimierz 1959 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
194. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ bieg_10km
195. Kulczycki Jan 1950 GDAŃSK NW_7,5km
196. Kułakowska Agata 1970 Dopiewo NW_7,5km
197. Kułakowska Karolina 1999 Dopiewo bieg_10km
198. Kurlapska Agnieszka 1984 Nowogard bieg_10km
199. Kusiak WŁodzimierz 1950 GDAŃSK NW_7,5km
200. Ku¶nierkiewicz Maria 1971 Mistrzynie Slowjoggingu bieg_10km
201. Kutzmann Michał 2001 BRAZUMA NW_7,5km
202. Kużaj Sławomir 1986 Wyprawy z Tat± bieg_10km
203. Kwa¶niewski Wojciech 1974 Komorniki bieg_10km
204. Kwiatkowska Kinga 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
205. Kwiatkowska Patrycja 1990 Dopiewiec bieg_10km
206. Kwiatkowski Krzysztof 1990 Dopiewiec bieg_10km
207. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań bieg_10km
208. Laufer Magda 1984 D±brówka bieg_10km
209. Lemańska Edyta 1970 Hernik Team bieg_10km
210. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team bieg_10km
211. Lewandowska Natalia 1981 SLA SPARTAKUS bieg_10km
212. Lewandowska Natalia 1981 SLA SPARTAKUS bieg_10km
213. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki bieg_10km
214. Lipowicz Joanna 1979 Bawa Wnętrza bieg_10km
215. Lipowicz Tomasz 1975 BAWA WNĘTRZA bieg_10km
216. Lipski Artur 1980 D±brówka bieg_10km
217. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin NW_7,5km
218. Ludwiczak Łukasz 1992 Banana Eaterz bieg_10km
219. Ławniczak Marcin 1978 Cytusowe Skórzewo bieg_10km
220. Ł±czny Tomasz 1988 Dabrowka bieg_10km
221. ŁˇczyŃski Henryk 1951 AMATOR bieg_10km
222. Łochowski Witold 1975 Dublin bieg_10km
223. Ło¶ Tomas 1972 Poznan bieg_10km
224. Łukaszyk Łukasz 1976 D±browa bieg_10km
225. Łukaszyk Małgorzata 1976 DˇBROWA bieg_10km
226. Łysiak Bartosz 1984 D±brówka bieg_10km
227. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_7,5km
228. Maik Piotr 1978 SPRINT Dopiewo bieg_10km
229. Majek Jarosław 1967 D±brówka bieg_10km
230. Majek Małgorzata 1969 mania - frania NW_7,5km
231. Majek Piotr 1992 parkrun D±brówka bieg_10km
232. Majewicz Damian 1986 Stęszew bieg_10km
233. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
234. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
235. Małoszczyk Maria 1957 poznan NW_7,5km
236. Marciniak Romuald 1965 Soma NW_7,5km
237. Marcinkowska Joanna 1979 Akademia Muzyczna w Poznaniu bieg_10km
238. Markiewicz Łukasz 1981 GLS bieg_10km
239. Maternik Piotr 1950 Tak dla transplantacji NW_7,5km
240. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy bieg_10km
241. Matyja Anna 1970 ¦rem NW_7,5km
242. Mazur Ł±czna Malwina 1988 Dabrowka bieg_10km
243. M±dry Jacek 1966 Zakrzewo bieg_10km
244. Mielczarek Oskar 1989 Dopiewiec bieg_10km
245. Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
246. Mielke Marta 1991 Dopiewo bieg_10km
247. Migdałek Dariusz 1984 Dopiewiec bieg_10km
248. Migdałek Justyna 1983 Dopiewiec bieg_10km
249. Mikołajczak Bartosz 1987 Dopiewiec bieg_10km
250. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador bieg_10km
251. Mikuć Cezary 1984 1984 bieg_10km
252. Milczyńska Iwona 1975 Chludowo NW_7,5km
253. Misiuda Dorota 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
254. Misiuda Sebastian 1981 Nest team bieg_10km
255. Miziniak Andrzej 1962 Wyprawy z Tat± bieg_10km
256. Miziniak Dominika 1994 Poznań bieg_10km
257. Modelski Aleksander 1989 2Fat2Run4Fun bieg_10km
258. Molenda Magdalena 1980 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
259. Morawska Ewa 1980 Long Step Team NW_7,5km
260. Morawski Bartosz 1979 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
261. Morkowski Łukasz 1976 Biskupice bieg_10km
262. Mrugas Joanna 1979 Drwęsa bieg_10km
263. Mulkowska Mariola 1956 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
264. Muszyński Krzysztof 1967 Botan Studio NW_7,5km
265. Mysior Wojciech 1976 Skórzewo bieg_10km
266. Napierała Tomasz 1973 parkrun D±brówka bieg_10km
267. Niewiada Maciej 1981 explorador bieg_10km
268. Niklaus Danuta 1959 Nordic walking Kiekrz NW_7,5km
269. Nowacki Łukasz 1984 T-Mobile Running Team bieg_10km
270. Nowak Bartosz 1996 Konarzewo bieg_10km
271. Nowak Jakub 2000 KS UNIA DˇBROWA bieg_10km
272. Nowak Joanna 1974 Kiekrz bieg_10km
273. Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO bieg_10km
274. Nowak Piotr 1981 Alior Running Team bieg_10km
275. Nowak Roman 1970 Konarzewo NW_7,5km
276. Nowak Tomasz 1974 Dzikie Szwagry bieg_10km
277. Nowak Zbigniew 1953 D±brówka bieg_10km
278. Nowicka Beata 1983 Palędzie bieg_10km
279. Nowicka Julia 1979 Dabrówka bieg_10km
280. Nowicki Adam 1978 D±brówka bieg_10km
281. Nowicki Waldemar 1960 Poznań bieg_10km
282. Odwrot Hubert 1971 333 TEAM bieg_10km
283. Osiński Arkadiusz 1973 Palędzie bieg_10km
284. Osmola-Mańkowska Agnieszka 1976 D±brówka NW_7,5km
285. Owczarek Artur 1970 Komorniki bieg_10km
286. Paj±k Monika 1982 Mamy-Biegamy bieg_10km
287. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań bieg_10km
288. Pawelec Tomasz 1988 ZUK Dopiewo bieg_10km
289. Pawlak Mariusz 1986 Luboń bieg_10km
290. Pawlicki Krzysztof 1992 Krzywiń bieg_10km
291. Pawlicki Patryk 2001 Brave Beavers bieg_10km
292. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko bieg_10km
293. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_7,5km
294. Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO bieg_10km
295. Piaskowski Łukasz 1974 SIM DOPIEWO bieg_10km
296. Piduch Jan 1949 MSICS Poznan NW_7,5km
297. Pieńkowska Karolina 1980 Skórzewo bieg_10km
298. Pilaczyńska Maria 1964 Poznań NW_7,5km
299. Pilaczyński Andrzej 1962 Poznań bieg_10km
300. Piniarski Adam 1977 Więckowice bieg_10km
301. Pniewski Witold 1979 1979 bieg_10km
302. Pocz±tek Błażej 1982 D±brówka bieg_10km
303. Polakowska Ewa 1971 D±brówka NW_7,5km
304. Popko Radoslaw 1976 Palędzie Rules bieg_10km
305. Potrawiak Jerzy 1956 Zakrzewo NW_7,5km
306. Prejs Kamil 1975 PrzeĽmierowo bieg_10km
307. Prokopowicz Marcin 1979 3:33 Team bieg_10km
308. Pronińska Ewa 1964 Dopiewo NW_7,5km
309. Proniński Włodzimierz 1956 Dopiewo NW_7,5km
310. PrzewoĽny Tomasz 1984 D±brówka bieg_10km
311. Przybylska Agnieszka 1981 Muay Running Team bieg_10km
312. Przybylski Mirosław 1987 Zakrzewo bieg_10km
313. Przybył Mikołaj 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
314. Raczkiewicz Mihalina 1987 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
315. Ratajczak Tomasz 1980 paleteam bieg_10km
316. Ratajczyk Iwona 1986 Poznań bieg_10km
317. Romanowska Dagmara 1979 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
318. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_10km
319. Rożek Marcin 1983 1983 bieg_10km
320. Rybarczyk Iwona 1975 Dopiewo NW_7,5km
321. Rychter Alicja 1988 D±brówka NW_7,5km
322. Rychter Marcin 1989 D±brówka bieg_10km
323. Ryter Michał 1979 Palędzie bieg_10km
324. Salamonik Katarzyna 1979 3:33 TEAM bieg_10km
325. Samelska Monika 1975 ZUK Dopiewo bieg_10km
326. Samolik Marcin 1972 Skórzewo bieg_10km
327. Sass Marcin 1975 Dopiewo bieg_10km
328. Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Ko¶cielny bieg_10km
329. Siczyńska Karolina 1980 ZUK Dopiewo NW_7,5km
330. Siemińska Anna 1971 Skórzewo bieg_10km
331. Sierzputowski Marek 1983 Volkswagen Group Polska Running Team bieg_10km
332. Siwczak Wojciech 1957 Niezrzeszony bieg_10km
333. Skier¦ Albert 1970 ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM NW_7,5km
334. Skoracka Klaudia 1992 Turbo Alkus bieg_10km
335. Skowrońska Joanna 1987 D±brówka bieg_10km
336. Skowrońska Katarzyna 1961 D±brówka bieg_10km
337. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska bieg_10km
338. Skrzypczak Monika 1979 BZWBK Runners bieg_10km
339. Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team bieg_10km
340. Słaby Waldemar 1972 Morsy Poznań bieg_10km
341. SŁomczyѦki MichaŁ 1959 Poznań bieg_10km
342. Sobczak Krzysztof 1983 Dopiewiec bieg_10km
343. Sobkowiak Mateusz 1989 Zakrzewo bieg_10km
344. Solarek Paweł 1977 Dopiewo bieg_10km
345. Soroka Ewa 1985 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
346. Soroka Paweł 1978 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
347. Sowińska Grażyna 1957 MarszPoZdrowie NW_7,5km
348. Spychala Barbara 1952 Oborniki NW_7,5km
349. Spychalska Aleksandra 1993 GLS bieg_10km
350. Stachowiak Magdalena 1978 Konarzewo NW_7,5km
351. Stachowiak Tomasz 1978 Konarzewo NW_7,5km
352. Stanisławski Jan 1958 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
353. Stańczak Jakub 1984 OPONY EXPRESS bieg_10km
354. Stasiak Grzegorz 1983 BZ WBK RUNNERS bieg_10km
355. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo bieg_10km
356. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo bieg_10km
357. Stawińska Maria 1994 Poznań bieg_10km
358. Stefanski Marcin 1976 - bieg_10km
359. Steinbock Wojciech 1975 Skórzewo bieg_10km
360. Stelmaszyk Karolina 1986 ZUK Dopiewo NW_7,5km
361. Stepniak Bohdan 1962 poznan NW_7,5km
362. Sternalski Piotr 1988 Dopiewiec bieg_10km
363. Stryjska Ewa 1954 Suchy Las NW_7,5km
364. Strykowska Anna 1979 Speed Szuracz bieg_10km
365. Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz bieg_10km
366. Suduł Bartosz 1994 KB KATORŻNIK MUROWANA GO¦LINA bieg_10km
367. Szczepańska Kamila 1983 Promyczki bieg_10km
368. Szmanda Mikołaj 1997 Skórzewo bieg_10km
369. Szukała Ewa 1965 Poznań NW_7,5km
370. Szulc Hanna 1970 Poznań NW_7,5km
371. Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki bieg_10km
372. SzymaŃska Donata 1971 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
373. Szymańska Ita 1990 Poznań bieg_10km
374. Szymańska Patrycja 1996 Zakrzewo bieg_10km
375. SzymaŃski Jerzy 1954 SLA SPARTAKUS bieg_10km
376. SzymaŃski Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
377. Szymański Witold 1969 Poznań bieg_10km
378. Szymczak Anna 1951 Skórzewo NW_7,5km
379. Szymczuk Martyna 1991 Swarzędz bieg_10km
380. Szymy¶lik-Konewka Renata 1966 marsz po zdrowie NW_7,5km
381. ¦lęzak Małgorzata 1974 Muay Running Team bieg_10km
382. ¦wiˇtek Agata 1993 OSP OPALENICA bieg_10km
383. Targosz Wojciech 1976 Opalenica bieg_10km
384. Tobis Elżbieta 1961 Poznań bieg_10km
385. Tokarzewska Katarzyna 1982 D±brówka bieg_10km
386. Tomal Jakub 1984 Plewiska bieg_10km
387. Tomaszewski Tomasz 1977 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
388. Topolewski Grzegorz 1982 Biegacze YouFit bieg_10km
389. Uczułka Błażej 1962 Poznań NW_7,5km
390. Uczułka Renata 1965 Poznań bieg_10km
391. Urban Zbigniew 1983 Dopiewiec bieg_10km
392. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Stęszew bieg_10km
393. Urbański Adam 1980 Gabrysia & Leon bieg_10km
394. Urba¶ Magdalena 1985 D±brówka bieg_10km
395. Urba¶ Stefan 1985 D±brówka bieg_10km
396. Walentynowicz Klaudiusz 1973 Honey Stinger Runners bieg_10km
397. Walkowiak Stanisław 1972 ZUK Dopiewo bieg_10km
398. Waluk Piotr 1970 D±brówka bieg_10km
399. Wasiak Rafał 1977 Marsz po Zdrowie NW_7,5km
400. Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka bieg_10km
401. Wawrzyniak Jolanta 1966 DOPIEWO NW_7,5km
402. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań bieg_10km
403. Wencel Gerard 1973 Konarzewo bieg_10km
404. Wencel Jarek 1979 eXplorador bieg_10km
405. Wencel Piotr 1946 lub wybierz z listy bieg_10km
406. Wester Mikael 1958 Vingakers OK bieg_10km
407. Wicijowski Bartosz 1987 Dopiewo bieg_10km
408. Wicijowski Krzysztof 1963 Nowe Miasto nad Wart± NW_7,5km
409. Wieszczeczyńska Maria 1988 D±brówka bieg_10km
410. Wieszczeczyńska Monika 1967 Rydzyna bieg_10km
411. Więcławski Łukasz 1986 Konarzewo bieg_10km
412. Wikierska Alicja 1953 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
413. Wilczyńska Magdalena 1976 D±brówka bieg_10km
414. Wilczyński Arkadiusz 1977 D±brówka bieg_10km
415. Willer Agnieszka 1983 Poznań bieg_10km
416. Willer Miłosz 1981 Poznań bieg_10km
417. Wincaszek Karolina 1981 Kiekrz bieg_10km
418. Wincaszek Maras 1976 WRESTLER24 bieg_10km
419. Wi¶niewska Alina 1965 Smashing P±pkins bieg_10km
420. Wi¶niewski Mariusz 1955 D±brówka bieg_10km
421. Witkowiak Maciej 1978 Luboń bieg_10km
422. Witkowski Sławomir 1975 Biegacze YouFit bieg_10km
423. Włodarek Jan 1940 Skórzewo NW_7,5km
424. Wojciechowski Andrzej 1979 Volkswagen Group Polska bieg_10km
425. Wojnowska Dorota 1961 Zakrzewo NW_7,5km
426. Wojtasz Julita 1979 Konarzewo NW_7,5km
427. Wojtasz Ryszard 1972 Konarzewo NW_7,5km
428. Wolna Dominika 1981 Buk NW_7,5km
429. Woroch Jolanta 1966 Dopiewo NW_7,5km
430. Woroch Roman 1958 polkowice NW_7,5km
431. Wrochna Beata 1981 D±brówka NW_7,5km
432. Zabel Marcin 1981 Forcom Runners bieg_10km
433. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM bieg_10km
434. Zaremba Robert 1988 Jarocin bieg_10km
435. Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE bieg_10km
436. Zatońska Zofia 1956 Poznań NW_7,5km
437. Zawadzki Jarosław 1975 Klub bieg_10km
438. Zawadzki Przemysław 1983 D±brówka bieg_10km
439. Zawisła Stanisław 1951 Marsz Po Zdrowie NW_7,5km
440. Zborowski Paweł 1969 Plewiska bieg_10km
441. Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega bieg_10km
442. Zieliński Waldemar 1955 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
443. Zydorczak Iwona 1984 POZNAŃ bieg_10km
444. Żubka Grzegorz 1984 Dream Żubka Team bieg_10km
445. Żurek Agnieszka 1975 Palędzie bieg_10km
446. Życki Tomasz 1977 Volkswagen Group Polska bieg_10km