Lista startowa

Bieg oraz marsz nordic walking o koronę księżnej D±brówki

D±brówka, 27.05.2018

Bieg - dystans 10 km, limit uczestników - 600 osób
Nordic walking - dystans 7,5 km, limit uczestników - 150 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 190


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adam Borucki Adam 1973 Skórzewo NW_7,5km
2. Adamski Jakub 1981 For Run Team bieg_10km
3. Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo bieg_10km
4. Antkowiak Mariusz 1966 DOPIEWO NW_7,5km
5. Baczyński Tomasz 1975 runflyrun bieg_10km
6. Balcerek Jacek 1972 D±brówka NW_7,5km
7. Barański Piotr 1968 NIGHT RUNNERS bieg_10km
8. Barcki Tomasz 1982 D±brówka bieg_10km
9. Berczyński Henryk 1956 Nadle¶nictwo Okonek NW_7,5km
10. Bielski Jerzy 1957 POZNAŃ bieg_10km
11. Blimel Marcin 1979 BIGAMY SIĘ DˇBRÓWKA bieg_10km
12. Blimel Olga 1986 BIGAMY SIE DˇBRÓWKA bieg_10km
13. Bociek Sławomir 1969 DOPIEWIEC bieg_10km
14. Bojarczuk Krzysztof 1987 biegiemmarsz.pl bieg_10km
15. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM bieg_10km
16. Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg_10km
17. Chmielewska Żaneta 1985 DOPIEWIEC bieg_10km
18. Chmielewski Marcin 1987 Dopiewiec bieg_10km
19. Ciechanowski Tomasz 1955 Poznań NW_7,5km
20. Ciszyk Jacek 1987 Zakrzewo bieg_10km
21. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
22. Danek Krzysztof 1981 Skórzewo bieg_10km
23. Dolata Dorota 1962 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
24. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci bieg_10km
25. Draber Tomasz 1983 Skórzewo bieg_10km
26. Dybowska Joanna 1981 Fehlau Run Team bieg_10km
27. Ewertowska Ewa 1968 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
28. Fabian Agnieszka 1973 Skórzewo NW_7,5km
29. Fabian Piotr 1974 Skórzewo bieg_10km
30. Fornalik Beata 1976 FszyscynaF bieg_10km
31. Fornalik Marcin 1975 FszyscynaF bieg_10km
32. Fornalik Zofia 2001 FszyscynaF bieg_10km
33. Frydrych Marcin 1978 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
34. Gaca Anna 1982 Dopiewiec bieg_10km
35. Gaca Dominik 1982 Dopiewiec bieg_10km
36. Gierszal-Nowak Magdalena 1974 SIŁA SIÓSTR NW_7,5km
37. Górna¶ Krzysztof 1982 Lubczykowa Biega bieg_10km
38. Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo bieg_10km
39. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter bieg_10km
40. Grzesiak Marek 1974 parkrun Poznań bieg_10km
41. Grzywaczyk Artur 1964 Parkrun Poznań bieg_10km
42. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
43. Hejne Agnieszka 1982 D±brówka bieg_10km
44. Henschke Jacek 1981 Skórzewo biega bieg_10km
45. Herwart Maria 1964 Poznań bieg_10km
46. Heymann Witold 1978 Palędzie bieg_10km
47. Jabłońska Katarzyna 1973 D±brówka NW_7,5km
48. Jakubowska Agata 1979 D±brówka bieg_10km
49. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica bieg_10km
50. Jakubowski Szymon 1977 D±brówka NW_7,5km
51. Janicki Albert 1976 Konarzewo bieg_10km
52. Jankowiak Miłosz 1987 D±brówka bieg_10km
53. Jankowiak-Solarek Joanna 1980 Dopiewo NW_7,5km
54. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomy¶l NW_7,5km
55. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ bieg_10km
56. Jasińska Natalia 1971 FORMATIQ RUN NW_7,5km
57. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN bieg_10km
58. Jemioło Adam 1980 GSK bieg_10km
59. Juskowiak Michał 1993 Brave beavers bieg_10km
60. Kacprzak Krzysztof 1981 INLADER bieg_10km
61. Kaczmarek Tymon 1980 PPPP bieg_10km
62. Kaczor Paweł 1990 D±brówka bieg_10km
63. Kasiewicz Justyna 1993 For Run Team bieg_10km
64. Kasyan Marcin 1981 Poznań bieg_10km
65. KaĽmierczak Michał 1976 Dopiewiec bieg_10km
66. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM bieg_10km
67. Kiere¶ Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole bieg_10km
68. Klaja Aleksander 1986 W±growiec bieg_10km
69. Klaja Katarzyna 1958 SCIM bieg_10km
70. Klemens Dominik 1982 D±brówka bieg_10km
71. Knioła Waldemar 1969 D±brówka bieg_10km
72. Koczorowska Ilona 1976 D±browa bieg_10km
73. Koczorowski Przemo 1975 D±browa bieg_10km
74. Kołodziński Dawid 1988 Skórzewo bieg_10km
75. KoŁodziŃski RadosŁaw 1993 Sulechów bieg_10km
76. Korcewicz Tomasz 1979 Kiszona Kapusta bieg_10km
77. Korcz Anna 1980 Dopiewo bieg_10km
78. Korniowski Marek 1984 D±brówka bieg_10km
79. Kortus Dawid 1981 D±brówka bieg_10km
80. Kosiorek Darek 1967 amator bieg_10km
81. Kozubski Marcin 1979 D±brówka bieg_10km
82. Krawczyk Łukasz 1982 Team Cisowa bieg_10km
83. Kromski Paweł 1967 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
84. Król Andrzej 1980 Aplauz D±brówka bieg_10km
85. Kryszczynski Filip 1973 Czerwonak Biega bieg_10km
86. Krzemieniewski Patryk 1994 Włocławek NW_7,5km
87. Krzewina Miłosz 1987 SLUBNYPOZNAN.COM bieg_10km
88. Krzywos±dzki Klemens 1979 Cytrusowe Skórzewo bieg_10km
89. Kuba¶ Justyna 1990 Drużyna Szpiku bieg_10km
90. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ bieg_10km
91. Kułakowska Agata 1970 Dopiewo NW_7,5km
92. Kułakowska Karolina 1999 Dopiewo bieg_10km
93. Kużaj Sławomir 1986 Wyprawy z Tat± bieg_10km
94. Kwa¶niewski Wojciech 1974 Komorniki bieg_10km
95. Kwiatkowska Patrycja 1990 Dopiewiec bieg_10km
96. Kwiatkowski Krzysztof 1990 Dopiewiec bieg_10km
97. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań bieg_10km
98. Laufer Magda 1984 D±brówka bieg_10km
99. Lemańska Edyta 1970 Hernik Team bieg_10km
100. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team bieg_10km
101. Lewandowska Natalia 1981 SLA SPARTAKUS bieg_10km
102. Lewandowska Natalia 1981 SLA SPARTAKUS bieg_10km
103. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki bieg_10km
104. Lipowicz Tomasz 1975 BAWA WNĘTRZA bieg_10km
105. Lipski Artur 1980 D±brówka bieg_10km
106. Łochowski Witold 1975 Dublin bieg_10km
107. Łukaszyk Łukasz 1976 D±browa bieg_10km
108. Łukaszyk Małgorzata 1976 DˇBROWA bieg_10km
109. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_7,5km
110. Majek Piotr 1992 D±brówka bieg_10km
111. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
112. Marciniak Romuald 1965 Soma NW_7,5km
113. Marcinkowska Joanna 1979 Akademia Muzyczna w Poznaniu bieg_10km
114. Markiewicz Łukasz 1981 GLS bieg_10km
115. Maternik Piotr 1950 Tak dla transplantacji NW_7,5km
116. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy bieg_10km
117. Mielczarek Oskar 1989 Dopiewiec bieg_10km
118. Migdałek Dariusz 1984 Dopiewiec bieg_10km
119. Migdałek Justyna 1983 Dopiewiec bieg_10km
120. Milczyńska Iwona 1975 Chludowo NW_7,5km
121. Modelski Aleksander 1989 Poznań bieg_10km
122. Morkowski Łukasz 1976 Biskupice bieg_10km
123. Mrugas Joanna 1979 Drwęsa bieg_10km
124. Napierała Tomasz 1973 parkrun D±brówka bieg_10km
125. Nowacki Łukasz 1984 T-Mobile Running Team bieg_10km
126. Nowak Jakub 2000 KS UNIA DˇBROWA bieg_10km
127. Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO bieg_10km
128. Nowak Tomasz 1974 Dzikie Szwagry bieg_10km
129. Nowicka Beata 1983 Palędzie bieg_10km
130. Nowicki Waldemar 1960 Poznań bieg_10km
131. Paj±k Monika 1982 Mamy-Biegamy bieg_10km
132. Pawlicki Patryk 2001 Brave Beavers bieg_10km
133. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko bieg_10km
134. Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO bieg_10km
135. Piaskowski Łukasz 1974 SIM DOPIEWO bieg_10km
136. Pieńkowska Karolina 1980 Skórzewo bieg_10km
137. Piniarski Adam 1977 Więckowice bieg_10km
138. Pniewski Witold 1979 1979 bieg_10km
139. Pocz±tek Błażej 1982 D±brówka bieg_10km
140. Polakowska Ewa 1971 D±brówka NW_7,5km
141. Popko Radoslaw 1976 Palędzie Rules bieg_10km
142. Potrawiak Jerzy 1956 Zakrzewo NW_7,5km
143. Prejs Kamil 1975 PrzeĽmierowo bieg_10km
144. Pronińska Ewa 1964 Dopiewo NW_7,5km
145. Proniński Włodzimierz 1956 Dopiewo NW_7,5km
146. PrzewoĽny Tomasz 1984 D±brówka bieg_10km
147. Przybylska Agnieszka 1981 Muay Running Team bieg_10km
148. Przybylski Mirosław 1987 Zakrzewo bieg_10km
149. Przybył Mikołaj 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
150. Ratajczak Tomasz 1980 paleteam bieg_10km
151. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_10km
152. Rychter Marcin 1989 D±brówka bieg_10km
153. Sass Marcin 1975 Dopiewo bieg_10km
154. Siemińska Anna 1971 Skórzewo bieg_10km
155. Skowrońska Joanna 1987 D±brówka bieg_10km
156. Skowrońska Katarzyna 1961 D±brówka bieg_10km
157. Słaby Waldemar 1972 Morsy Poznań bieg_10km
158. SŁomczyѦki MichaŁ 1959 Poznań bieg_10km
159. Sobczak Krzysztof 1983 Dopiewiec bieg_10km
160. Sobkowiak Mateusz 1989 Zakrzewo bieg_10km
161. Solarek Paweł 1977 Dopiewo bieg_10km
162. Soroka Ewa 1985 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
163. Soroka Paweł 1978 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
164. Spychala Barbara 1952 Oborniki NW_7,5km
165. Stańczak Jakub 1984 OPONY EXPRESS bieg_10km
166. Strykowska Anna 1979 Speed Szuracz bieg_10km
167. Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz bieg_10km
168. SzymaŃski Jerzy 1954 SLA SPARTAKUS bieg_10km
169. Szymczuk Martyna 1991 Swarzędz bieg_10km
170. ¦lęzak Małgorzata 1974 Muay Running Team bieg_10km
171. Targosz Wojciech 1976 Opalenica bieg_10km
172. Tokarzewska Katarzyna 1982 D±brówka bieg_10km
173. Tomaszewski Tomasz 1977 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
174. Urbański Adam 1980 Gabrysia & Leon bieg_10km
175. Urba¶ Magdalena 1985 D±brówka bieg_10km
176. Waluk Piotr 1970 D±brówka bieg_10km
177. Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka bieg_10km
178. Wawrzyniak Jolanta 1966 DOPIEWO NW_7,5km
179. Wencel Jarek 1979 eXplorador bieg_10km
180. Wester Mikael 1958 Vingakers OK bieg_10km
181. Willer Agnieszka 1983 Poznań bieg_10km
182. Willer Miłosz 1981 Poznań bieg_10km
183. Witkowski Sławomir 1975 Biegacze YouFit bieg_10km
184. Wojciechowski Andrzej 1979 Volkswagen Group Polska bieg_10km
185. Wolna Dominika 1981 Buk NW_7,5km
186. Wrochna Beata 1981 D±brówka NW_7,5km
187. Zawadzki Jarosław 1975 Klub bieg_10km
188. Zawadzki Przemysław 1983 D±brówka bieg_10km
189. Zborowski Paweł 1969 Plewiska bieg_10km
190. Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega bieg_10km