Lista startowa

Bieg oraz marsz nordic walking o koronę księżnej D±brówki

D±brówka, 27.05.2018

Bieg - dystans 10 km
Nordic walking - dystans 7,5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 661


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczyk Radosław 1979 D±brówka bieg_10km
2. Adamski Jakub 1981 For Run Team bieg_10km
3. Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo bieg_10km
4. Argasiński Mateusz 1983 Promyczki bieg_10km
5. Baczyński Tomasz 1975 runflyrun bieg_10km
6. Badyna Adam 1983 Marmite bieg_10km
7. Badzi±g Przemysław 1978 Mustafa Team bieg_10km
8. Balcerzak Agnieszka 1976 Paszczaki 3 bieg_10km
9. Banaszek Sławomir 1982 Korona Oldboys bieg_10km
10. Barański Piotr 1968 NIGHT RUNNERS bieg_10km
11. Barcki Tomasz 1982 D±brówka bieg_10km
12. Bartkowiak Mateusz 2000 Konarzewo bieg_10km
13. Bartkowiak Piotr 1975 Konarzewo bieg_10km
14. Bartkowiak Tomasz 1986 2Fat2Run4Fun bieg_10km
15. Baumgart Jacek 1983 Palędzie bieg_10km
16. B±kowski Piotr 1987 Poznań bieg_10km
17. Biały Bartosz 1986 Witobel bieg_10km
18. Biegańska Magda 1980 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
19. Bielecki Andrzej 1972 3:33 TEAM bieg_10km
20. Bielski Jerzy 1957 POZNAŃ bieg_10km
21. BiliŃska Ewa 1976 DˇBRÓWKA LEBIEGI bieg_10km
22. Blimel Marcin 1979 BIGAMY SIĘ DˇBRÓWKA bieg_10km
23. Blimel Olga 1986 BIGAMY SIE DˇBRÓWKA bieg_10km
24. Bociek Sławomir 1969 DOPIEWIEC bieg_10km
25. Bojarczuk Krzysztof 1987 biegiemmarsz.pl bieg_10km
26. Borkowski Marcin 1977 D±brówka bieg_10km
27. Bożys Paweł 1976 D±brówka bieg_10km
28. Brandenburg Józef 1955 SIM Dopiewo bieg_10km
29. Brault Valerie 1968 Monthault bieg_10km
30. Brewińska - Gwizdała Agnieszka 1979 parkrun D±brówka bieg_10km
31. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJˇ bieg_10km
32. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku bieg_10km
33. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM bieg_10km
34. Buchert Karina 1994 Będlewo bieg_10km
35. Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg_10km
36. Burchardt Sławomir 1966 KS Hades Poznań bieg_10km
37. Chmielewska Żaneta 1985 DOPIEWIEC bieg_10km
38. Chmielewski Marcin 1987 Dopiewiec bieg_10km
39. Chudzińska Kasia 1975 D±brówka bieg_10km
40. Cichocki Jerzy 1976 D±brówka bieg_10km
41. Ciepły Patryk 1990 Poznań bieg_10km
42. CiepŁy Roman 1963 Poznań bieg_10km
43. Ciesielska Monika 1988 poznań bieg_10km
44. Ciszyk Jacek 1987 Zakrzewo bieg_10km
45. Cyprian JarosŁaw 1969 NIEZRZESZONY bieg_10km
46. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
47. Czajka Michał 1981 D±brówka bieg_10km
48. Czaplicka Joanna 1980 Skórzewo bieg_10km
49. Czarnecki Jakub 1978 Rokietnica bieg_10km
50. Danek Krzysztof 1981 Skórzewo bieg_10km
51. Darul Radosław 1974 Skórzewo Biega bieg_10km
52. Dembina Andrzej 1962 POZNAŃ-SKI bieg_10km
53. Dembkowski Marcin 1979 P35 Team bieg_10km
54. Dembski Pawel 1982 Sklepbiegacza Polonez bieg_10km
55. Dimmich Krzysztof 1961 DIMTEAM bieg_10km
56. Domagała Karol 1977 D±browa bieg_10km
57. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci bieg_10km
58. Draber Tomasz 1983 Skórzewo bieg_10km
59. Duńko Mateusz 1987 2Fat2Run4Fun bieg_10km
60. Durowicz Natalia 1985 Reka Team bieg_10km
61. Dybowska Joanna 1981 Fehlau Run Team bieg_10km
62. Dziembowska Elzbieta 1966 Skórzewo bieg_10km
63. Dziwiński Maciej 1984 D±brówka bieg_10km
64. Erdmann Artur 1970 Dopiewo bieg_10km
65. Fabian Piotr 1974 Skórzewo bieg_10km
66. Fajfer Monika 1985 Dopiewo bieg_10km
67. Figlak Piotr 1967 Skórzewo Biega bieg_10km
68. Fijas Magdalena 1985 D±brówka bieg_10km
69. Filipowski Zenon 1973 SCIM / WTriTeam bieg_10km
70. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 KB Maraton Turek bieg_10km
71. Folek Justyna 1985 Zakrzewo bieg_10km
72. Fornalik Beata 1976 FszyscynaF bieg_10km
73. Fornalik Marcin 1975 FszyscynaF bieg_10km
74. Fornalik Zofia 2001 FszyscynaF bieg_10km
75. Franczyk Wioleta 1992 Volkswagen Group Polska bieg_10km
76. Gaca Anna 1982 Dopiewiec bieg_10km
77. Gaca Dominik 1982 Dopiewiec bieg_10km
78. Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK bieg_10km
79. Gadziński Krzysztof 1997 Konarzewo bieg_10km
80. Giedrys Eliza 1997 3:33 TEAM bieg_10km
81. Giedrys Marta 1996 3:33 TEAM bieg_10km
82. Giedrys Wojtek 1971 3:33 Team bieg_10km
83. Gierszewska Barbara 1954 Poznań bieg_10km
84. Gierszewski Paweł 1979 Warszawa bieg_10km
85. Głuchy Marek 1982 Zeelandia Team bieg_10km
86. Gniady Joanna 1983 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
87. Gniady Marek 1983 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
88. Goiński Jakub 1983 Plewiska bieg_10km
89. Golczak Maciej 1969 Whisky Drinkers bieg_10km
90. Górna Blanka 1983 Urz±d Gminy Dopiewo bieg_10km
91. Górna-Bebejewska Joanna 1982 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
92. Górna¶ Krzysztof 1982 Lubczykowa Biega bieg_10km
93. Grabia Jacek 1971 Poznań bieg_10km
94. Gramacki Pawel 1984 Tata armata / Joyride Crossfit D±browka bieg_10km
95. Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo bieg_10km
96. Grubba Szymon 1981 Swarzędz bieg_10km
97. Gryniewicz Wojciech 1974 Mr bieg_10km
98. Gryska Damian 1974 Urz±d Gminy w Dopiewie bieg_10km
99. Gryska Eugeniusz 1948 KONARZEWO bieg_10km
100. Gryska Rafał 1977 G Force bieg_10km
101. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter bieg_10km
102. Grzel±zka Sylwester 1981 wkurw team bieg_10km
103. Grzesiak Maciej 1975 D±browa bieg_10km
104. Grzesiak Marek 1974 parkrun Poznań bieg_10km
105. Grzywaczyk Artur 1964 Parkrun Poznań bieg_10km
106. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
107. Hejne Michał 1979 D±brówka bieg_10km
108. Henschke Jacek 1981 Skórzewo biega bieg_10km
109. Herwart Maria 1964 Poznań bieg_10km
110. Hetmański Tomasz 1977 Polonia Leszno bieg_10km
111. Heymann Witold 1978 Palędzie bieg_10km
112. Hoffmann Dominika 2002 Palędzie bieg_10km
113. Hojan Jola 1984 Kiekrz bieg_10km
114. Hojan Przemysław 1982 Kiekrz bieg_10km
115. Ignatowska Dorota 1980 D±brówka bieg_10km
116. Ihma Artur 1978 Speed Szuracz bieg_10km
117. Jackowski Rafał 1977 D±brówka bieg_10km
118. Jakubczyk Piotr 1975 MJDOP bieg_10km
119. Jakubowicz Rafał 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
120. Jakubowska Agata 1979 D±brówka bieg_10km
121. Jakubowska Beata 1969 Poznań bieg_10km
122. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica bieg_10km
123. Jałoszyńska Karolina 1990 Dopiewo bieg_10km
124. Jałoszyński Sebastian 1988 Dopiewiec bieg_10km
125. Janas Dobrochna 1976 Night Runners bieg_10km
126. Janicka Magdalena 1980 Mosina bieg_10km
127. Janicki Albert 1976 Konarzewo bieg_10km
128. Jankowiak Miłosz 1987 D±brówka bieg_10km
129. Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS bieg_10km
130. Jaroch Krzysztof 1983 D±brówka bieg_10km
131. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ bieg_10km
132. Jasiczak Jakub 1983 D±brówka bieg_10km
133. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN bieg_10km
134. Jastrzębski Dawid 1997 3:33 TEAM bieg_10km
135. Jemioło Adam 1980 GSK bieg_10km
136. Jena Krzysztof 1956 Team Postęp Pniewy bieg_10km
137. Jerzykiewicz Jacek 1984 D±brówka bieg_10km
138. Jezierski Jakub 1987 ZUK Dopiewo bieg_10km
139. Jędrzejczak Piotr 1978 Skórzewo bieg_10km
140. Joachimiak Sławomir 1973 Izolik Sławomir Joachimiak bieg_10km
141. Juskowiak Michał 1993 Brave beavers bieg_10km
142. Kacprzak Krzysztof 1981 INLADER bieg_10km
143. Kaczmarek Bartosz 2001 Wawer forever in my heart bieg_10km
144. Kaczmarek Fryderyk 1997 Ławica Team bieg_10km
145. Kaczmarek Tymon 1980 PPPP bieg_10km
146. Kaczor Paweł 1990 D±brówka bieg_10km
147. Kaiser-Tyrakowska Aldona 1980 Skórzewo bieg_10km
148. Kałek Filip 1989 Marmite bieg_10km
149. Kamyszek Paweł 1987 Inowrocław bieg_10km
150. Kasiewicz Justyna 1993 For Run Team bieg_10km
151. Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań/ Biegacze Celebryci bieg_10km
152. Kasyan Marcin 1981 2Fat2Run4Fun bieg_10km
153. KaĽmierczak Michał 1976 Dopiewiec bieg_10km
154. Kędzia Karolina 1982 D±brówka bieg_10km
155. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM bieg_10km
156. Kielban Filip 1979 Poznań bieg_10km
157. Kiere¶ Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole bieg_10km
158. Kietrys Magdalena 1984 Plewiska bieg_10km
159. Klaja Aleksander 1986 W±growiec bieg_10km
160. Klaja Katarzyna 1958 SCIM bieg_10km
161. Klemens Dominik 1982 D±brówka bieg_10km
162. Knioła Waldemar 1969 D±brówka bieg_10km
163. Kochan Patrycja 1977 Speed Szuracz bieg_10km
164. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz bieg_10km
165. Koczorowska Ilona 1976 D±browa bieg_10km
166. Koczorowski Przemo 1975 D±browa bieg_10km
167. Kokociński Jacek 1981 ZUK Dopiewo bieg_10km
168. Kolińska Marta 1994 2Fat2Run4Fun bieg_10km
169. Kołodziński Dawid 1988 Skórzewo bieg_10km
170. KoŁodziŃski RadosŁaw 1993 Sulechów bieg_10km
171. Kominowski Piotr 1953 BBL bieg_10km
172. Konstanczak Paweł 1981 Skórzewo biega bieg_10km
173. Korbas Mariusz 1976 Sady bieg_10km
174. Korcewicz Tomasz 1979 Kiszona Kapusta bieg_10km
175. Korcz Anna 1980 Dopiewo bieg_10km
176. Korniowski Marek 1984 D±brówka bieg_10km
177. Kortus Dawid 1981 D±brówka bieg_10km
178. Kosiński Bartłomiej 1975 D±brówka bieg_10km
179. Kosiorek Darek 1967 amator bieg_10km
180. Kosiorek Darek 1967 amator bieg_10km
181. Ko¶cielny Dariusz 1986 CASTORAMA bieg_10km
182. Ko¶micki Jakub 2000 SIM Dopiewo bieg_10km
183. Ko¶micki Przemysław 1970 SIM Dopiewo bieg_10km
184. Kowalska Zofia 1981 D±browa bieg_10km
185. Kowalski Marcin 1979 Owczarz Chomęcice bieg_10km
186. Kozubski Marcin 1979 D±brówka bieg_10km
187. Krasnosielska Marta 1981 Dopiewiec bieg_10km
188. Krawczyk Łukasz 1982 Team Cisowa bieg_10km
189. Krawiecki Radomir 1978 Brazuma bieg_10km
190. Król Andrzej 1980 Aplauz D±brówka bieg_10km
191. Królik Krzysztof 1981 Drużyna Szpiku bieg_10km
192. Kruczkiewicz Mateusz 1979 KRUKI bieg_10km
193. Krutowska Agnieszka 1972 Poznań bieg_10km
194. Kryszczynski Filip 1973 Czerwonak Biega bieg_10km
195. Kryszewski Artur 1987 Turbo Alkus bieg_10km
196. Krysztofiak Daniel 1978 D±brówka bieg_10km
197. Krzewina Miłosz 1987 SLUBNYPOZNAN.COM bieg_10km
198. Krzywos±dzki Klemens 1979 Cytrusowe Skórzewo bieg_10km
199. Kuba¶ Justyna 1990 Drużyna Szpiku bieg_10km
200. Kuc Jakub 2001 D±brówka bieg_10km
201. Kucinski Tomasz 1972 3:33 TEAM bieg_10km
202. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomy¶l bieg_10km
203. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ bieg_10km
204. Kułakowska Karolina 1999 Dopiewo bieg_10km
205. Kurlapska Agnieszka 1984 Nowogard bieg_10km
206. Ku¶nierkiewicz Maria 1971 Mistrzynie Slowjoggingu bieg_10km
207. Kużaj Sławomir 1986 Wyprawy z Tat± bieg_10km
208. Kwa¶niewski Wojciech 1974 Komorniki bieg_10km
209. Kwiatkowska Kinga 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
210. Kwiatkowska Patrycja 1990 Dopiewiec bieg_10km
211. Kwiatkowski Krzysztof 1990 Dopiewiec bieg_10km
212. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań bieg_10km
213. Laufer Magda 1984 D±brówka bieg_10km
214. Lechniak Jakub 1981 Kamionki bieg_10km
215. Leitgeber Monika 1975 Dopiewiec bieg_10km
216. Lemańska Edyta 1970 Hernik Team bieg_10km
217. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team bieg_10km
218. Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań bieg_10km
219. Lewandowska Natalia 1981 SLA SPARTAKUS bieg_10km
220. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki bieg_10km
221. Lipowicz Joanna 1979 Bawa Wnętrza bieg_10km
222. Lipowicz Tomasz 1975 BAWA WNĘTRZA bieg_10km
223. Lipski Artur 1980 D±brówka bieg_10km
224. Lis Jakub 1997 Szybkie okulary bieg_10km
225. Ludwiczak Łukasz 1992 Banana Eaterz bieg_10km
226. Ławniczak Marcin 1978 Cytusowe Skórzewo bieg_10km
227. Ł±czny Tomasz 1988 Dabrowka bieg_10km
228. ŁˇczyŃski Henryk 1951 AMATOR bieg_10km
229. Łochowski Witold 1975 Dublin bieg_10km
230. Ło¶ Tomas 1972 Poznan bieg_10km
231. Łukaszyk Łukasz 1976 D±browa bieg_10km
232. Łukaszyk Małgorzata 1976 DˇBROWA bieg_10km
233. Łysiak Bartosz 1984 D±brówka bieg_10km
234. Maciejewska Weronika 2000 Brave Beavers bieg_10km
235. Maik Piotr 1978 SPRINT Dopiewo bieg_10km
236. Majek Jarosław 1967 D±brówka bieg_10km
237. Majek Piotr 1992 parkrun D±brówka bieg_10km
238. Majewicz Damian 1986 Stęszew bieg_10km
239. Majewska Beata 1976 - bieg_10km
240. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
241. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
242. Marcinkowska Joanna 1979 Akademia Muzyczna w Poznaniu bieg_10km
243. Marecki Marcin 1982 3:33 TEAM bieg_10km
244. Markiewicz Łukasz 1981 GLS bieg_10km
245. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy bieg_10km
246. Matuszewski Krzysztof 1981 Marmite bieg_10km
247. Matyla-Krajewska Karolina 1976 Zalasewo bieg_10km
248. Matz Wiktor 1990 Poznań bieg_10km
249. Mazur Ł±czna Malwina 1988 Dabrowka bieg_10km
250. M±dra Monika 1990 Zakrzewo bieg_10km
251. M±dry Jacek 1966 Zakrzewo bieg_10km
252. Michalak Filip 1984 Poznań bieg_10km
253. Michalik Joanna 1982 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
254. Mielczarek Oskar 1989 Dopiewiec bieg_10km
255. Mielke Marta 1991 Dopiewo bieg_10km
256. Migdałek Dariusz 1984 Dopiewiec bieg_10km
257. Migdałek Justyna 1983 Dopiewiec bieg_10km
258. Mikołajczak Bartosz 1987 Dopiewiec bieg_10km
259. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador bieg_10km
260. Mikuć Cezary 1984 1984 bieg_10km
261. Misiaczyk Robert 1976 Zalasewo bieg_10km
262. Misiuda Dorota 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
263. Misiuda Sebastian 1981 Nest team bieg_10km
264. Miziniak Andrzej 1962 Wyprawy z Tat± bieg_10km
265. Miziniak Dominika 1994 Poznań bieg_10km
266. Modelski Aleksander 1989 2Fat2Run4Fun bieg_10km
267. Morkowski Łukasz 1976 Biskupice bieg_10km
268. Mroczkowska Magdalena 1978 Suchy Las bieg_10km
269. Mrugas Joanna 1979 Drwęsa bieg_10km
270. Mułkowski Daniel 1984 1984 bieg_10km
271. Mydlarz Sławomir 1972 Skórzewo bieg_10km
272. Mysior Wojciech 1976 Skórzewo bieg_10km
273. Napierała Adriana 1974 SIM Dopiewo bieg_10km
274. Napierała Igor 1984 Tulce bieg_10km
275. Napierała Tomasz 1973 parkrun D±brówka bieg_10km
276. Naskręt Natalia 1984 Poznań bieg_10km
277. Niewiada Maciej 1981 explorador bieg_10km
278. Nowacki Łukasz 1984 T-Mobile Running Team bieg_10km
279. Nowak Bartosz 1996 Konarzewo bieg_10km
280. Nowak Jakub 2000 KS UNIA DˇBROWA bieg_10km
281. Nowak Joanna 1974 Kiekrz bieg_10km
282. Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO bieg_10km
283. Nowak Michał 1989 FC W±growiec bieg_10km
284. Nowak Piotr 1981 Alior Running Team bieg_10km
285. Nowak Tomasz 1974 Dzikie Szwagry bieg_10km
286. Nowak Wojtek 1975 explorador bieg_10km
287. Nowak Zbigniew 1953 D±brówka bieg_10km
288. Nowicka Beata 1983 Palędzie bieg_10km
289. Nowicka Julia 1979 Dabrówka bieg_10km
290. Nowicki Adam 1978 D±brówka bieg_10km
291. Nowicki Waldemar 1960 Poznań bieg_10km
292. Ochmańska Barbara 1969 Posesor biega bieg_10km
293. Odwrot Hubert 1971 333 TEAM bieg_10km
294. Orłowicz Marta 1984 D±brówka bieg_10km
295. Orzechowski Krzysztof 1983 Dzikie Wieprze/ Mjp Druk bieg_10km
296. Osiński Arkadiusz 1973 Palędzie bieg_10km
297. Owczarek Artur 1970 Komorniki bieg_10km
298. Pabian Arkadiusz 1985 Szczecinek bieg_10km
299. Paj±k Monika 1982 Mamy-Biegamy bieg_10km
300. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań bieg_10km
301. Paluta Jakub 1984 D±brówka bieg_10km
302. Partyka Bogusław 1990 2Fat2Run4Fun bieg_10km
303. Pawelec Tomasz 1988 ZUK Dopiewo bieg_10km
304. Pawlak Katarzyna 1987 Poznań bieg_10km
305. Pawlak Mariusz 1986 Luboń bieg_10km
306. Pawlicki Krzysztof 1992 Krzywiń bieg_10km
307. Pawlicki Patryk 2001 Brave Beavers bieg_10km
308. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko bieg_10km
309. Pelczar Zbigniew 1973 PrzeĽmierowo bieg_10km
310. Perski Filip 1979 Reka Team bieg_10km
311. Piaskowska Alicja 2001 SIM DOPIEWO bieg_10km
312. Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO bieg_10km
313. Piaskowski Łukasz 1974 SIM DOPIEWO bieg_10km
314. Pieńkowska Karolina 1980 Skórzewo bieg_10km
315. Pietsch Marcin 1980 Stajnia Rusin bieg_10km
316. Pilaczyński Andrzej 1962 Poznań bieg_10km
317. Piniarski Adam 1977 Więckowice bieg_10km
318. Piosik PaweŁ 1980 BIO-PAWEŁ PIOSIK bieg_10km
319. Piotrowska–skompska Magdalena 1980 Reka Team bieg_10km
320. Pniewski Witold 1979 1979 bieg_10km
321. Pocz±tek Anna 1958 niezrzeszona bieg_10km
322. Pocz±tek Błażej 1982 D±brówka bieg_10km
323. Pocz±tek Michał 1955 niezrzeszony bieg_10km
324. Pokora-Makowski Jakub 1983 Marmite bieg_10km
325. Pokrywka Arkadiusz 1979 D±brówka bieg_10km
326. Popko Radoslaw 1976 Palędzie Rules bieg_10km
327. Prejs Kamil 1975 PrzeĽmierowo bieg_10km
328. Prokopowicz Marcin 1979 3:33 Team bieg_10km
329. PrzewoĽny Piotr 1983 Buk bieg_10km
330. PrzewoĽny Tomasz 1984 D±brówka bieg_10km
331. Przybylska Agnieszka 1981 Muay Running Team bieg_10km
332. Przybylski Mirosław 1987 Zakrzewo bieg_10km
333. Przybył Mikołaj 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
334. Ratajczak Tomasz 1980 paleteam bieg_10km
335. Ratajczyk Iwona 1986 Poznań bieg_10km
336. Respondek Krzysztof 1976 Konarzewo bieg_10km
337. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_10km
338. Roszak Rafał 1975 D±brówka bieg_10km
339. Rożek Marcin 1983 1983 bieg_10km
340. Rulewicz Piotr 1983 Kamionki bieg_10km
341. Rybczyńska-Misiaczyk Iwona 1976 Zalasewo bieg_10km
342. Rychter Marcin 1989 D±brówka bieg_10km
343. Ryter Michał 1979 Palędzie bieg_10km
344. Salamonik Katarzyna 1979 3:33 TEAM bieg_10km
345. Samolik Marcin 1972 Skórzewo bieg_10km
346. Sarna Pawel 1983 Skórzewo bieg_10km
347. Sass Marcin 1975 Dopiewo bieg_10km
348. Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Ko¶cielny bieg_10km
349. Siemińska Anna 1971 Skórzewo bieg_10km
350. Sierzputowski Marek 1983 Volkswagen Group Polska Running Team bieg_10km
351. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_10km
352. Siwczak Wojciech 1957 Niezrzeszony bieg_10km
353. Skalski Adam 1984 1984 bieg_10km
354. Skoracka Klaudia 1992 Turbo Alkus bieg_10km
355. Skotarek Sławomir 1967 Marmite bieg_10km
356. Skowrońska Joanna 1987 D±brówka bieg_10km
357. Skowrońska Katarzyna 1961 D±brówka bieg_10km
358. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska bieg_10km
359. Skrzypczak Monika 1979 BZWBK Runners bieg_10km
360. Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team bieg_10km
361. Słaby Waldemar 1972 Morsy Poznań bieg_10km
362. SŁomczyѦki MichaŁ 1959 Poznań bieg_10km
363. Sobczak Krzysztof 1983 Dopiewiec bieg_10km
364. Sobisiak Alicja 1992 Bez Spiny bieg_10km
365. Sobkiewicz Krzysztof 1980 D±browa bieg_10km
366. Sobkowiak Mateusz 1989 Zakrzewo bieg_10km
367. Solarek Paweł 1977 Dopiewo bieg_10km
368. Soroka Ewa 1985 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
369. Soroka Paweł 1978 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
370. Sowiar Szymon 1982 Tulce bieg_10km
371. Spychalska Aleksandra 1993 GLS bieg_10km
372. Sroka Karol 1984 Sekcja WLKA bieg_10km
373. Stanke Łukasz 1979 4Fiter bieg_10km
374. Stańczak Jakub 1984 OPONY EXPRESS bieg_10km
375. Starkowski Piotr 1989 Tuż za podium bieg_10km
376. Staruch Mariusz 1980 biegam bo lubię bieg_10km
377. Stasiak Grzegorz 1983 BZ WBK RUNNERS bieg_10km
378. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo bieg_10km
379. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo bieg_10km
380. Staszewski Maciej 1991 RAWA TEAM bieg_10km
381. Stawińska Maria 1994 Poznań bieg_10km
382. Stawiński Piotr 1966 Park Dzieje bieg_10km
383. Stefanski Marcin 1976 - bieg_10km
384. Steinbock Wojciech 1975 Skórzewo bieg_10km
385. Sternalski Piotr 1988 Dopiewiec bieg_10km
386. Strykowska Anna 1979 Speed Szuracz bieg_10km
387. Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz bieg_10km
388. Suduł Bartosz 1994 KB KATORŻNIK MUROWANA GO¦LINA bieg_10km
389. Surma Jacek 1964 Dopiewo bieg_10km
390. Szarlik Przemysław 1970 Dopiewiec bieg_10km
391. Szczepańska Kamila 1983 Promyczki bieg_10km
392. Szmanda Mikołaj 1997 Skórzewo bieg_10km
393. Szmania Paweł 1973 Urz±d Gminy w Dopiewie bieg_10km
394. Szmania Przemysław 1989 Marmite bieg_10km
395. Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki bieg_10km
396. SzymaŃska Donata 1971 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
397. Szymańska Ita 1990 Poznań bieg_10km
398. Szymańska Patrycja 1996 Zakrzewo bieg_10km
399. SzymaŃski Jerzy 1954 SLA SPARTAKUS bieg_10km
400. SzymaŃski Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
401. Szymański Witold 1969 Poznań bieg_10km
402. Szymczak Wojciech 1988 PARAGRAF bieg_10km
403. Szymczuk Martyna 1991 Swarzędz bieg_10km
404. Szymkowiak Marcin 1977 Mustafa Team bieg_10km
405. ¦lęzak Małgorzata 1974 Muay Running Team bieg_10km
406. ¦mierzchalski Paweł 1983 Konarzewo bieg_10km
407. ¶ronkowski łukasz 1990 autozagorski.pl bieg_10km
408. ¦wiˇtek Agata 1993 OSP OPALENICA bieg_10km
409. ¦więtek Damian 1978 Dopiewo bieg_10km
410. ¦witalla Łukasz 1987 Mustafa Team bieg_10km
411. Taciak Michał 1995 Skórzewo bieg_10km
412. Talbierz Piotr 1976 Swegon bieg_10km
413. Targosz Wojciech 1976 Opalenica bieg_10km
414. Teretyka Dorota 1974 Poznań bieg_10km
415. Tobis Elżbieta 1961 Poznań bieg_10km
416. Tokarzewska Katarzyna 1982 D±brówka bieg_10km
417. Tomal Jakub 1984 Plewiska bieg_10km
418. Tomaszewski Tomasz 1977 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
419. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 bieg_10km
420. Tomczyk Stanisław 1962 - bieg_10km
421. Topolewski Grzegorz 1982 Biegacze YouFit bieg_10km
422. Tuzimek Piotr 1973 KM PSP Szczecin bieg_10km
423. Twardowska Joanna 1989 Dopiewiec bieg_10km
424. Tyrakowski Sławomir 1978 Skórzewo bieg_10km
425. Uczułka Renata 1965 Poznań bieg_10km
426. Urban Zbigniew 1983 Dopiewiec bieg_10km
427. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Stęszew bieg_10km
428. Urbański Adam 1980 Gabrysia & Leon bieg_10km
429. Urba¶ Magdalena 1985 D±brówka bieg_10km
430. Urba¶ Stefan 1985 D±brówka bieg_10km
431. Walentynowicz Klaudiusz 1973 Honey Stinger Runners bieg_10km
432. Walkowiak Michał 1982 Street Workout bieg_10km
433. Walkowiak Stanisław 1972 ZUK Dopiewo bieg_10km
434. Waluk Piotr 1970 D±brówka bieg_10km
435. Wardęga Adrian 1986 Wardega Team bieg_10km
436. Wargin Adam 1970 Marmite bieg_10km
437. Warzyniak Hubert 2000 Poznań bieg_10km
438. Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka bieg_10km
439. Wasiela Małgorzata 1985 POZNAŃ bieg_10km
440. Wasilewska Magdalena 1988 1988 bieg_10km
441. Wawrzyniak Anna 1980 3:33 Team bieg_10km
442. Wawrzyniak Dorota 1971 Dopiewiec bieg_10km
443. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań bieg_10km
444. Wawrzyniak Przemo 1967 3:33 Team bieg_10km
445. Weigt Piotr 1972 Poznań bieg_10km
446. Wencel Gerard 1973 Konarzewo bieg_10km
447. Wencel Jarek 1979 eXplorador bieg_10km
448. Wencel Piotr 1946 lub wybierz z listy bieg_10km
449. Wester Mikael 1958 Vingakers OK bieg_10km
450. Wicijowski Bartosz 1987 Dopiewo bieg_10km
451. Wieszczeczyńska Maria 1988 D±brówka bieg_10km
452. Więcławski Łukasz 1986 Konarzewo bieg_10km
453. Wilczyńska Magdalena 1976 D±brówka bieg_10km
454. Wilczyński Arkadiusz 1977 D±brówka bieg_10km
455. Willer Agnieszka 1983 Poznań bieg_10km
456. Willer Miłosz 1981 Poznań bieg_10km
457. Wincaszek Karolina 1981 Kiekrz bieg_10km
458. Wincaszek Maras 1976 WRESTLER24 bieg_10km
459. Wi¶niewska Alina 1965 Smashing P±pkins bieg_10km
460. Wi¶niewski Mariusz 1955 D±brówka bieg_10km
461. Witkowiak Maciej 1978 Luboń bieg_10km
462. Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko bieg_10km
463. Witkowski Sławomir 1975 Biegacze YouFit bieg_10km
464. Wojciechowski Andrzej 1979 Volkswagen Group Polska bieg_10km
465. Wojciechowski Jakub 1985 ST RUNNERS bieg_10km
466. Wojdat Tomasz 1992 D±brówka bieg_10km
467. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań bieg_10km
468. Wojtan Robert 1977 Cieszę się kiedy biegam bieg_10km
469. Wojtanowicz Jacek 1987 Dopiewiec bieg_10km
470. Wolny Ariel 1981 Marmite bieg_10km
471. WoĽniak Piotr 1981 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
472. Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku bieg_10km
473. Wylegała Paweł 1977 Ceradz Ko¶cielny bieg_10km
474. Zabel Marcin 1981 Forcom Runners bieg_10km
475. Zagórski Tomasz 1980 autozagorski.pl bieg_10km
476. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM bieg_10km
477. Zaremba Robert 1988 Jarocin bieg_10km
478. Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE bieg_10km
479. Zarewicz Konrad 1982 D±brówka bieg_10km
480. Zawadzki Jarosław 1975 Klub bieg_10km
481. Zawadzki Przemysław 1983 D±brówka bieg_10km
482. Zaworski Jacek 1965 Poznań bieg_10km
483. Zborowski Paweł 1969 Plewiska bieg_10km
484. Zgoda Tomasz 1971 Team 3:33 bieg_10km
485. Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega bieg_10km
486. Zwierzyńska Angelika 1979 Reka Team bieg_10km
487. Zwierzyński Jan 1987 Grupa Arcybiskupa bieg_10km
488. Zwolińska-Mańczak Aleksandra 1986 Siekierki Wielkie bieg_10km
489. Zydorczak Iwona 1984 POZNAŃ bieg_10km
490. Żubka Grzegorz 1984 Dream Żubka Team bieg_10km
491. Żurek Agnieszka 1975 Palędzie bieg_10km
492. Życki Tomasz 1977 Volkswagen Group Polska bieg_10km
493. Adam Borucki Adam 1973 Skórzewo NW_7,5km
494. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo NW_7,5km
495. Antkowiak Anna 1983 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
496. Antkowiak Mariusz 1966 DOPIEWO NW_7,5km
497. Balcerek Jacek 1972 D±brówka NW_7,5km
498. Beczkiewicz Izabela 1982 ZUK Dopiewo NW_7,5km
499. Berczyński Henryk 1956 Nadle¶nictwo Okonek NW_7,5km
500. Berger Agnieszka 1978 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
501. Berger Katarzyna 2001 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
502. Bojanowski Marcin 1980 Oborniki NW_7,5km
503. Borek Izabela 1984 Poznań NW_7,5km
504. Borowska Agnieszka 1971 Leon NW_7,5km
505. Bring Delphine 1967 Liffre NW_7,5km
506. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
507. Chylak Jakub 1992 Aerodynamika słoika po ogórkach NW_7,5km
508. Ciechanowski Tomasz 1955 Poznań NW_7,5km
509. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
510. Czarnecka- Urban Anna 1984 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
511. Darul Magdalena 1974 Skórzewo Biega NW_7,5km
512. Długołęcka Sylwia 1972 Poznań NW_7,5km
513. Dolata Dorota 1962 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
514. Draber Asia 1984 Skórzewo NW_7,5km
515. Dubkiewicz Alina 1952 Chrzypsko Wielkie NW_7,5km
516. Dubkiewicz Bronisław 1942 Chrzypsko Wielkie NW_7,5km
517. Dukowicz Karolina 1975 D±brówka NW_7,5km
518. Dwornik Michał 1987 TEAM BEROTU NW_7,5km
519. Dyzert Małgorzata 1954 Szamotuły NW_7,5km
520. Dziadykiewicz Monika 1993 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
521. Ewertowska Ewa 1968 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
522. Fabian Agnieszka 1973 Skórzewo NW_7,5km
523. Falkowska Beata 1965 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
524. Falkowski Piotr 1965 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
525. Frydrych Marcin 1978 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
526. Gierszal-Nowak Magdalena 1974 SIŁA SIÓSTR NW_7,5km
527. Gliszczynski Mirosław 1956 Tarnogórske Łazęgi NW_7,5km
528. Gronostaj Iwona 1964 Poznań NW_7,5km
529. Gryczan Halina 1953 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
530. Gryska Kasia 1977 G Force NW_7,5km
531. Grzywocz Irena 1951 Profit Sport Team NW_7,5km
532. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_7,5km
533. Idkowiak Magdalena 1978 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
534. Jabłońska Katarzyna 1973 D±brówka NW_7,5km
535. Jakubowska Aleksandra 1985 1985 NW_7,5km
536. Jakubowski Szymon 1977 D±brówka NW_7,5km
537. Jankowiak-Solarek Joanna 1980 Dopiewo NW_7,5km
538. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomy¶l NW_7,5km
539. Jasińska Natalia 1971 FORMATIQ RUN NW_7,5km
540. Jastrz±bek Katarzyna 1980 Oborniki NW_7,5km
541. Jemrych Dorota 1957 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
542. Jena Jadwiga 1958 PNIEWY NW_7,5km
543. Jurdziński Edmund 1941 UKSGimnazjon Suchy Las NW_7,5km
544. Juskowiak Małgorzata 1967 ZUK Dopiewo NW_7,5km
545. Kacprzak Anna 1976 Dabrowka NW_7,5km
546. Kalisoras Andreas 1970 POZNAŃ NW_7,5km
547. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW_7,5km
548. Kantor Jarosław 1964 Poznań NW_7,5km
549. Kantor Joanna 1965 Żmigród NW_7,5km
550. Kantor Małgorzata 1965 Poznań NW_7,5km
551. Kapitan Tomasz 1984 Skórzewo NW_7,5km
552. Kasprzyk Lilianna 1960 UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NW_7,5km
553. Kietrys Grażyna 1961 Marsz Po Zdrowie NW_7,5km
554. Korzeniowska Marta 1986 Czerwonak Biega NW_7,5km
555. Ko¶micka Marzena 1971 SIM Dopiewo NW_7,5km
556. Kownacka-Brzozowicz Agnieszka 1975 Reka Team NW_7,5km
557. Kozłowska Małgorzata 1961 Sierosław NW_7,5km
558. Krakowiak Małgorzata 1965 UKS-GIMNAZJON Suchy Las NW_7,5km
559. Krawiecka Beata 1978 BRAZUMA NW_7,5km
560. Krawiecka Łucja 1947 BRAZUMA NW_7,5km
561. Krawiecki Jerzy 1948 BRAZUMA NW_7,5km
562. Kromski Paweł 1967 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
563. Kruszka Arleta 1964 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
564. Kry¶kiewicz Janina 1961 ZŁOTÓW NW_7,5km
565. Krzemieniewski Patryk 1994 Włocławek NW_7,5km
566. Kubiak Przemysław 1973 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
567. Kuczyńska Anna 1961 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
568. Kuczyński Włodzimierz 1959 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
569. Kulczycki Jan 1950 GDAŃSK NW_7,5km
570. Kułakowska Agata 1970 Dopiewo NW_7,5km
571. Kusiak WŁodzimierz 1950 GDAŃSK NW_7,5km
572. Kusza Jolanta 1963 UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NW_7,5km
573. Kutzmann Michał 2001 BRAZUMA NW_7,5km
574. Laskowska Joanna 1984 Oborniki NW_7,5km
575. Latusek Jan 1946 Niezrzeszony NW_7,5km
576. Lemańska Krystyna 1949 Reka Team NW_7,5km
577. Le¶niczak Katarzyna 1985 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
578. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin NW_7,5km
579. Mach Michał 1986 KOCIMIĘTKA NW_7,5km
580. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_7,5km
581. Majek Małgorzata 1969 mania - frania NW_7,5km
582. Małoszczyk Maria 1957 poznan NW_7,5km
583. Marchwicki Przemysław 1956 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
584. Marciniak Romuald 1965 Soma NW_7,5km
585. Maternik Piotr 1950 Tak dla transplantacji NW_7,5km
586. Matyja Anna 1970 ¦rem NW_7,5km
587. Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
588. Milachowska Agnieszka 1983 NOWINY NW_7,5km
589. Milczyńska Iwona 1975 Chludowo NW_7,5km
590. Molenda Magdalena 1980 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
591. Morawska Ewa 1980 Long Step Team NW_7,5km
592. Morawski Bartosz 1979 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
593. Mulkowska Mariola 1956 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
594. Muszyński Krzysztof 1967 Botan Studio NW_7,5km
595. Niklaus Danuta 1959 Nordic walking Kiekrz NW_7,5km
596. Nowak Rajmund 1969 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
597. Nowak Roman 1970 Konarzewo NW_7,5km
598. Nowakowski Maciej 1962 1962 NW_7,5km
599. Osmola-Mańkowska Agnieszka 1976 D±brówka NW_7,5km
600. Pec Anna 1972 Oborniki NW_7,5km
601. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_7,5km
602. Perska Anna 1980 Reka Team NW_7,5km
603. Piduch Jan 1949 MSICS Poznan NW_7,5km
604. Pilaczyńska Maria 1964 Poznań NW_7,5km
605. Polakowska Ewa 1971 D±brówka NW_7,5km
606. Potrawiak Jerzy 1956 Zakrzewo NW_7,5km
607. Pronińska Ewa 1964 Dopiewo NW_7,5km
608. Proniński Włodzimierz 1956 Dopiewo NW_7,5km
609. Pruska-Kędzior Anna 1948 Face Nordic Walking Team NW_7,5km
610. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team NW_7,5km
611. Raczkiewicz Mihalina 1987 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
612. Rajewski Sebastian 1971 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
613. Rembarz Łukasz 1972 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
614. Romanowska Dagmara 1979 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
615. RosadziŃski SŁawomir 1969 LESZNO :) NW_7,5km
616. Rutkowska Alina 1980 Nowołoskoniec NW_7,5km
617. Rybarczyk Iwona 1975 Dopiewo NW_7,5km
618. Rychter Alicja 1988 D±brówka NW_7,5km
619. Samelska Monika 1975 ZUK Dopiewo NW_7,5km
620. Sibilski Tomasz 1982 MarszPoZdrowie NW_7,5km
621. Siczyńska Karolina 1980 ZUK Dopiewo NW_7,5km
622. Skier¦ Albert 1970 ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM NW_7,5km
623. Solarska Milena 1993 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
624. Sowińska Grażyna 1957 MarszPoZdrowie NW_7,5km
625. Spychala Barbara 1952 Oborniki NW_7,5km
626. Spychała Beata 1974 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
627. Stachowiak Magdalena 1978 Konarzewo NW_7,5km
628. Stachowiak Tomasz 1978 Konarzewo NW_7,5km
629. Stanisławski Jan 1958 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
630. Staro¶cińska Maja 1978 Reka Team NW_7,5km
631. Steier Agnieszka 1980 Poznań NW_7,5km
632. Stelmaszyk Karolina 1986 ZUK Dopiewo NW_7,5km
633. Stepniak Bohdan 1962 poznan NW_7,5km
634. Stryjska Ewa 1954 Suchy Las NW_7,5km
635. Szajstek Natalia 1984 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
636. Szałkowska Anna 1981 Reka Team NW_7,5km
637. Szarlik Ilona 1970 Dopiewiec NW_7,5km
638. Szukała Ewa 1965 Poznań NW_7,5km
639. Szulc Hanna 1970 Poznań NW_7,5km
640. Szymczak Anna 1951 Skórzewo NW_7,5km
641. Szymy¶lik-Konewka Renata 1966 marsz po zdrowie NW_7,5km
642. ¦mierzchalska Anna 1985 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
643. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
644. Trzebowska Katarzyna 1987 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
645. Uczułka Błażej 1962 Poznań NW_7,5km
646. Wasiak Rafał 1977 Marsz po Zdrowie NW_7,5km
647. Wawrzyniak Jolanta 1966 DOPIEWO NW_7,5km
648. Wicijowski Krzysztof 1963 Nowe Miasto nad Wart± NW_7,5km
649. Wieszczeczyńska Monika 1967 Rydzyna NW_7,5km
650. Wikierska Alicja 1953 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
651. Włodarek Jan 1940 Skórzewo NW_7,5km
652. Wojtasz Julita 1979 Konarzewo NW_7,5km
653. Wojtasz Ryszard 1972 Konarzewo NW_7,5km
654. Wolna Dominika 1981 Buk NW_7,5km
655. Woroch Jolanta 1966 Dopiewo NW_7,5km
656. Woroch Roman 1958 polkowice NW_7,5km
657. Wrochna Beata 1981 D±brówka NW_7,5km
658. Wzgarda Sylwia 1983 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
659. Zatońska Zofia 1956 Poznań NW_7,5km
660. Zawisła Stanisław 1951 Marsz Po Zdrowie NW_7,5km
661. Zieliński Waldemar 1955 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km