Lista startowa

Bieg oraz marsz nordic walking o koronę księżnej D±brówki

D±brówka, 27.05.2018

Bieg - dystans 10 km
Nordic walking - dystans 7,5 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 661


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Stefanski Marcin 1976 - bieg_10km
2. Tomczyk Stanisław 1962 - bieg_10km
3. Majewska Beata 1976 - bieg_10km
4. Nowakowski Maciej 1962 1962 NW_7,5km
5. Pniewski Witold 1979 1979 bieg_10km
6. Rożek Marcin 1983 1983 bieg_10km
7. Mikuć Cezary 1984 1984 bieg_10km
8. Mułkowski Daniel 1984 1984 bieg_10km
9. Skalski Adam 1984 1984 bieg_10km
10. Jakubowska Aleksandra 1985 1985 NW_7,5km
11. Wasilewska Magdalena 1988 1988 bieg_10km
12. Modelski Aleksander 1989 2Fat2Run4Fun bieg_10km
13. Bartkowiak Tomasz 1986 2Fat2Run4Fun bieg_10km
14. Kolińska Marta 1994 2Fat2Run4Fun bieg_10km
15. Duńko Mateusz 1987 2Fat2Run4Fun bieg_10km
16. Kasyan Marcin 1981 2Fat2Run4Fun bieg_10km
17. Partyka Bogusław 1990 2Fat2Run4Fun bieg_10km
18. Odwrot Hubert 1971 333 TEAM bieg_10km
19. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33 TEAM bieg_10km
20. Salamonik Katarzyna 1979 3:33 TEAM bieg_10km
21. Prokopowicz Marcin 1979 3:33 Team bieg_10km
22. Kucinski Tomasz 1972 3:33 TEAM bieg_10km
23. Giedrys Marta 1996 3:33 TEAM bieg_10km
24. Giedrys Eliza 1997 3:33 TEAM bieg_10km
25. Jastrzębski Dawid 1997 3:33 TEAM bieg_10km
26. Giedrys Wojtek 1971 3:33 Team bieg_10km
27. Wawrzyniak Anna 1980 3:33 Team bieg_10km
28. Wawrzyniak Przemo 1967 3:33 Team bieg_10km
29. Bielecki Andrzej 1972 3:33 TEAM bieg_10km
30. Marecki Marcin 1982 3:33 TEAM bieg_10km
31. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter bieg_10km
32. Stanke Łukasz 1979 4Fiter bieg_10km
33. Chylak Jakub 1992 Aerodynamika słoika po ogórkach NW_7,5km
34. Marcinkowska Joanna 1979 Akademia Muzyczna w Poznaniu bieg_10km
35. Nowak Piotr 1981 Alior Running Team bieg_10km
36. Kosiorek Darek 1967 amator bieg_10km
37. ŁˇczyŃski Henryk 1951 AMATOR bieg_10km
38. Kosiorek Darek 1967 amator bieg_10km
39. Król Andrzej 1980 Aplauz D±brówka bieg_10km
40. Zagórski Tomasz 1980 autozagorski.pl bieg_10km
41. ¶ronkowski łukasz 1990 autozagorski.pl bieg_10km
42. Ludwiczak Łukasz 1992 Banana Eaterz bieg_10km
43. Lipowicz Tomasz 1975 BAWA WNĘTRZA bieg_10km
44. Lipowicz Joanna 1979 Bawa Wnętrza bieg_10km
45. Nowak JÓzef 1955 BBC SKÓRZEWO bieg_10km
46. Kominowski Piotr 1953 BBL bieg_10km
47. Sobisiak Alicja 1992 Bez Spiny bieg_10km
48. Buchert Karina 1994 Będlewo bieg_10km
49. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci bieg_10km
50. Witkowski Sławomir 1975 Biegacze YouFit bieg_10km
51. Topolewski Grzegorz 1982 Biegacze YouFit bieg_10km
52. Staruch Mariusz 1980 biegam bo lubię bieg_10km
53. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ bieg_10km
54. Bojarczuk Krzysztof 1987 biegiemmarsz.pl bieg_10km
55. Blimel Olga 1986 BIGAMY SIE DˇBRÓWKA bieg_10km
56. Blimel Marcin 1979 BIGAMY SIĘ DˇBRÓWKA bieg_10km
57. Piosik PaweŁ 1980 BIO-PAWEŁ PIOSIK bieg_10km
58. Morkowski Łukasz 1976 Biskupice bieg_10km
59. Muszyński Krzysztof 1967 Botan Studio NW_7,5km
60. Juskowiak Michał 1993 Brave beavers bieg_10km
61. Pawlicki Patryk 2001 Brave Beavers bieg_10km
62. Maciejewska Weronika 2000 Brave Beavers bieg_10km
63. Krawiecki Radomir 1978 Brazuma bieg_10km
64. Krawiecka Beata 1978 BRAZUMA NW_7,5km
65. Kutzmann Michał 2001 BRAZUMA NW_7,5km
66. Krawiecka Łucja 1947 BRAZUMA NW_7,5km
67. Krawiecki Jerzy 1948 BRAZUMA NW_7,5km
68. Wolna Dominika 1981 Buk NW_7,5km
69. PrzewoĽny Piotr 1983 Buk bieg_10km
70. SzymaŃska Donata 1971 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
71. SzymaŃski Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
72. Stasiak Grzegorz 1983 BZ WBK RUNNERS bieg_10km
73. Skrzypczak Monika 1979 BZWBK Runners bieg_10km
74. Ko¶cielny Dariusz 1986 CASTORAMA bieg_10km
75. Wylegała Paweł 1977 Ceradz Ko¶cielny bieg_10km
76. Milczyńska Iwona 1975 Chludowo NW_7,5km
77. Dubkiewicz Alina 1952 Chrzypsko Wielkie NW_7,5km
78. Dubkiewicz Bronisław 1942 Chrzypsko Wielkie NW_7,5km
79. Wojtan Robert 1977 Cieszę się kiedy biegam bieg_10km
80. Krzywos±dzki Klemens 1979 Cytrusowe Skórzewo bieg_10km
81. Ławniczak Marcin 1978 Cytusowe Skórzewo bieg_10km
82. Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK bieg_10km
83. Kryszczynski Filip 1973 Czerwonak Biega bieg_10km
84. Korzeniowska Marta 1986 Czerwonak Biega NW_7,5km
85. Mazur Ł±czna Malwina 1988 Dabrowka bieg_10km
86. Ł±czny Tomasz 1988 Dabrowka bieg_10km
87. Kacprzak Anna 1976 Dabrowka NW_7,5km
88. Nowicka Julia 1979 Dabrówka bieg_10km
89. Koczorowski Przemo 1975 D±browa bieg_10km
90. Koczorowska Ilona 1976 D±browa bieg_10km
91. Łukaszyk Małgorzata 1976 DˇBROWA bieg_10km
92. Łukaszyk Łukasz 1976 D±browa bieg_10km
93. Kowalska Zofia 1981 D±browa bieg_10km
94. Grzesiak Maciej 1975 D±browa bieg_10km
95. Domagała Karol 1977 D±browa bieg_10km
96. Sobkiewicz Krzysztof 1980 D±browa bieg_10km
97. Laufer Magda 1984 D±brówka bieg_10km
98. Kozubski Marcin 1979 D±brówka bieg_10km
99. Jankowiak Miłosz 1987 D±brówka bieg_10km
100. Korniowski Marek 1984 D±brówka bieg_10km
101. Zawadzki Przemysław 1983 D±brówka bieg_10km
102. Skowrońska Katarzyna 1961 D±brówka bieg_10km
103. Rychter Marcin 1989 D±brówka bieg_10km
104. Skowrońska Joanna 1987 D±brówka bieg_10km
105. Przybył Mikołaj 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
106. Kortus Dawid 1981 D±brówka bieg_10km
107. Kaczor Paweł 1990 D±brówka bieg_10km
108. Tokarzewska Katarzyna 1982 D±brówka bieg_10km
109. Balcerek Jacek 1972 D±brówka NW_7,5km
110. PrzewoĽny Tomasz 1984 D±brówka bieg_10km
111. Knioła Waldemar 1969 D±brówka bieg_10km
112. Waluk Piotr 1970 D±brówka bieg_10km
113. Barcki Tomasz 1982 D±brówka bieg_10km
114. Lipski Artur 1980 D±brówka bieg_10km
115. Klemens Dominik 1982 D±brówka bieg_10km
116. Jabłońska Katarzyna 1973 D±brówka NW_7,5km
117. Wrochna Beata 1981 D±brówka NW_7,5km
118. Polakowska Ewa 1971 D±brówka NW_7,5km
119. Pocz±tek Błażej 1982 D±brówka bieg_10km
120. Jakubowska Agata 1979 D±brówka bieg_10km
121. Jakubowski Szymon 1977 D±brówka NW_7,5km
122. Urba¶ Magdalena 1985 D±brówka bieg_10km
123. Cichocki Jerzy 1976 D±brówka bieg_10km
124. Rychter Alicja 1988 D±brówka NW_7,5km
125. Chudzińska Kasia 1975 D±brówka bieg_10km
126. Wieszczeczyńska Maria 1988 D±brówka bieg_10km
127. Wi¶niewski Mariusz 1955 D±brówka bieg_10km
128. Osmola-Mańkowska Agnieszka 1976 D±brówka NW_7,5km
129. Krysztofiak Daniel 1978 D±brówka bieg_10km
130. Dukowicz Karolina 1975 D±brówka NW_7,5km
131. Ignatowska Dorota 1980 D±brówka bieg_10km
132. Czajka Michał 1981 D±brówka bieg_10km
133. Majek Jarosław 1967 D±brówka bieg_10km
134. Jaroch Krzysztof 1983 D±brówka bieg_10km
135. Łysiak Bartosz 1984 D±brówka bieg_10km
136. Bożys Paweł 1976 D±brówka bieg_10km
137. Kuc Jakub 2001 D±brówka bieg_10km
138. Nowak Zbigniew 1953 D±brówka bieg_10km
139. Urba¶ Stefan 1985 D±brówka bieg_10km
140. Kędzia Karolina 1982 D±brówka bieg_10km
141. Kwiatkowska Kinga 1983 DˇBRÓWKA bieg_10km
142. Kosiński Bartłomiej 1975 D±brówka bieg_10km
143. Nowicki Adam 1978 D±brówka bieg_10km
144. Wilczyńska Magdalena 1976 D±brówka bieg_10km
145. Wilczyński Arkadiusz 1977 D±brówka bieg_10km
146. Orłowicz Marta 1984 D±brówka bieg_10km
147. Zarewicz Konrad 1982 D±brówka bieg_10km
148. Wojdat Tomasz 1992 D±brówka bieg_10km
149. Dziwiński Maciej 1984 D±brówka bieg_10km
150. Pokrywka Arkadiusz 1979 D±brówka bieg_10km
151. Roszak Rafał 1975 D±brówka bieg_10km
152. Fijas Magdalena 1985 D±brówka bieg_10km
153. Jackowski Rafał 1977 D±brówka bieg_10km
154. Jerzykiewicz Jacek 1984 D±brówka bieg_10km
155. Borkowski Marcin 1977 D±brówka bieg_10km
156. Paluta Jakub 1984 D±brówka bieg_10km
157. Adamczyk Radosław 1979 D±brówka bieg_10km
158. Jasiczak Jakub 1983 D±brówka bieg_10km
159. Hejne Michał 1979 D±brówka bieg_10km
160. BiliŃska Ewa 1976 DˇBRÓWKA LEBIEGI bieg_10km
161. Dimmich Krzysztof 1961 DIMTEAM bieg_10km
162. Sobczak Krzysztof 1983 Dopiewiec bieg_10km
163. Mielczarek Oskar 1989 Dopiewiec bieg_10km
164. Chmielewska Żaneta 1985 DOPIEWIEC bieg_10km
165. Chmielewski Marcin 1987 Dopiewiec bieg_10km
166. Bociek Sławomir 1969 DOPIEWIEC bieg_10km
167. Migdałek Justyna 1983 Dopiewiec bieg_10km
168. Migdałek Dariusz 1984 Dopiewiec bieg_10km
169. KaĽmierczak Michał 1976 Dopiewiec bieg_10km
170. Gaca Dominik 1982 Dopiewiec bieg_10km
171. Gaca Anna 1982 Dopiewiec bieg_10km
172. Kwiatkowska Patrycja 1990 Dopiewiec bieg_10km
173. Kwiatkowski Krzysztof 1990 Dopiewiec bieg_10km
174. Mikołajczak Bartosz 1987 Dopiewiec bieg_10km
175. Jałoszyński Sebastian 1988 Dopiewiec bieg_10km
176. Krasnosielska Marta 1981 Dopiewiec bieg_10km
177. Urban Zbigniew 1983 Dopiewiec bieg_10km
178. Sternalski Piotr 1988 Dopiewiec bieg_10km
179. Wojtanowicz Jacek 1987 Dopiewiec bieg_10km
180. Szarlik Ilona 1970 Dopiewiec NW_7,5km
181. Szarlik Przemysław 1970 Dopiewiec bieg_10km
182. Twardowska Joanna 1989 Dopiewiec bieg_10km
183. Leitgeber Monika 1975 Dopiewiec bieg_10km
184. Wawrzyniak Dorota 1971 Dopiewiec bieg_10km
185. Jankowiak-Solarek Joanna 1980 Dopiewo NW_7,5km
186. Solarek Paweł 1977 Dopiewo bieg_10km
187. Sass Marcin 1975 Dopiewo bieg_10km
188. Kułakowska Agata 1970 Dopiewo NW_7,5km
189. Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo bieg_10km
190. Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo bieg_10km
191. Korcz Anna 1980 Dopiewo bieg_10km
192. Kułakowska Karolina 1999 Dopiewo bieg_10km
193. Antkowiak Mariusz 1966 DOPIEWO NW_7,5km
194. Wawrzyniak Jolanta 1966 DOPIEWO NW_7,5km
195. Pronińska Ewa 1964 Dopiewo NW_7,5km
196. Proniński Włodzimierz 1956 Dopiewo NW_7,5km
197. Rybarczyk Iwona 1975 Dopiewo NW_7,5km
198. Jałoszyńska Karolina 1990 Dopiewo bieg_10km
199. Erdmann Artur 1970 Dopiewo bieg_10km
200. Mielke Marta 1991 Dopiewo bieg_10km
201. Fajfer Monika 1985 Dopiewo bieg_10km
202. Woroch Jolanta 1966 Dopiewo NW_7,5km
203. Wicijowski Bartosz 1987 Dopiewo bieg_10km
204. ¦więtek Damian 1978 Dopiewo bieg_10km
205. Surma Jacek 1964 Dopiewo bieg_10km
206. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_7,5km
207. Żubka Grzegorz 1984 Dream Żubka Team bieg_10km
208. Kuba¶ Justyna 1990 Drużyna Szpiku bieg_10km
209. Misiuda Dorota 1983 Drużyna Szpiku bieg_10km
210. Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku bieg_10km
211. Królik Krzysztof 1981 Drużyna Szpiku bieg_10km
212. Wygralak Piotr 1986 Drużyna Szpiku bieg_10km
213. Mrugas Joanna 1979 Drwęsa bieg_10km
214. Łochowski Witold 1975 Dublin bieg_10km
215. Nowak Tomasz 1974 Dzikie Szwagry bieg_10km
216. Orzechowski Krzysztof 1983 Dzikie Wieprze/ Mjp Druk bieg_10km
217. Budniak Przemysław 1980 ENEA - Biegamy - Zbieramy - Pomagamy bieg_10km
218. Gniady Joanna 1983 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
219. Gniady Marek 1983 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
220. WoĽniak Piotr 1981 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
221. Górna-Bebejewska Joanna 1982 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
222. Michalik Joanna 1982 ePLECAKI.pl TEAM bieg_10km
223. Wencel Jarek 1979 eXplorador bieg_10km
224. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador bieg_10km
225. Niewiada Maciej 1981 explorador bieg_10km
226. Nowak Wojtek 1975 explorador bieg_10km
227. Pruska-Kędzior Anna 1948 Face Nordic Walking Team NW_7,5km
228. Nowak Michał 1989 FC W±growiec bieg_10km
229. Dybowska Joanna 1981 Fehlau Run Team bieg_10km
230. Adamski Jakub 1981 For Run Team bieg_10km
231. Kasiewicz Justyna 1993 For Run Team bieg_10km
232. Zabel Marcin 1981 Forcom Runners bieg_10km
233. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN bieg_10km
234. Jasińska Natalia 1971 FORMATIQ RUN NW_7,5km
235. Fornalik Zofia 2001 FszyscynaF bieg_10km
236. Fornalik Beata 1976 FszyscynaF bieg_10km
237. Fornalik Marcin 1975 FszyscynaF bieg_10km
238. Gryska Rafał 1977 G Force bieg_10km
239. Gryska Kasia 1977 G Force NW_7,5km
240. Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE bieg_10km
241. Urbański Adam 1980 Gabrysia & Leon bieg_10km
242. Tomaszewski Tomasz 1977 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
243. Kulczycki Jan 1950 GDAŃSK NW_7,5km
244. Kusiak WŁodzimierz 1950 GDAŃSK NW_7,5km
245. Markiewicz Łukasz 1981 GLS bieg_10km
246. Spychalska Aleksandra 1993 GLS bieg_10km
247. Słaby Tomasz 1969 Goggle PAE Team bieg_10km
248. Kiere¶ Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole bieg_10km
249. Jakubowicz Rafał 1990 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
250. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań bieg_10km
251. Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań/ Biegacze Celebryci bieg_10km
252. Zwierzyński Jan 1987 Grupa Arcybiskupa bieg_10km
253. Jemioło Adam 1980 GSK bieg_10km
254. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin NW_7,5km
255. Berger Agnieszka 1978 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
256. Berger Katarzyna 2001 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
257. Gryczan Halina 1953 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
258. Zieliński Waldemar 1955 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
259. Wikierska Alicja 1953 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
260. Romanowska Dagmara 1979 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
261. Raczkiewicz Mihalina 1987 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
262. Dziadykiewicz Monika 1993 Gubińska Grupa Nordick Walking NW_7,5km
263. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ bieg_10km
264. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM bieg_10km
265. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team bieg_10km
266. Lemańska Edyta 1970 Hernik Team bieg_10km
267. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM bieg_10km
268. Walentynowicz Klaudiusz 1973 Honey Stinger Runners bieg_10km
269. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
270. Maligranda Patryk 1978 HugoBobik bieg_10km
271. Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań bieg_10km
272. Kacprzak Krzysztof 1981 INLADER bieg_10km
273. Kamyszek Paweł 1987 Inowrocław bieg_10km
274. Joachimiak Sławomir 1973 Izolik Sławomir Joachimiak bieg_10km
275. Zaremba Robert 1988 Jarocin bieg_10km
276. Lechniak Jakub 1981 Kamionki bieg_10km
277. Rulewicz Piotr 1983 Kamionki bieg_10km
278. Suduł Bartosz 1994 KB KATORŻNIK MUROWANA GO¦LINA bieg_10km
279. Flak-Marcinkowski Jacek 1967 KB Maraton Turek bieg_10km
280. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM bieg_10km
281. Wincaszek Karolina 1981 Kiekrz bieg_10km
282. Nowak Joanna 1974 Kiekrz bieg_10km
283. Hojan Przemysław 1982 Kiekrz bieg_10km
284. Hojan Jola 1984 Kiekrz bieg_10km
285. Korcewicz Tomasz 1979 Kiszona Kapusta bieg_10km
286. Zawadzki Jarosław 1975 Klub bieg_10km
287. Tuzimek Piotr 1973 KM PSP Szczecin bieg_10km
288. Mach Michał 1986 KOCIMIĘTKA NW_7,5km
289. Kwa¶niewski Wojciech 1974 Komorniki bieg_10km
290. Owczarek Artur 1970 Komorniki bieg_10km
291. Janicki Albert 1976 Konarzewo bieg_10km
292. Stachowiak Tomasz 1978 Konarzewo NW_7,5km
293. Stachowiak Magdalena 1978 Konarzewo NW_7,5km
294. Więcławski Łukasz 1986 Konarzewo bieg_10km
295. Nowak Bartosz 1996 Konarzewo bieg_10km
296. Nowak Roman 1970 Konarzewo NW_7,5km
297. Wojtasz Ryszard 1972 Konarzewo NW_7,5km
298. Wojtasz Julita 1979 Konarzewo NW_7,5km
299. Wencel Gerard 1973 Konarzewo bieg_10km
300. Gadziński Krzysztof 1997 Konarzewo bieg_10km
301. Gryska Eugeniusz 1948 KONARZEWO bieg_10km
302. Bartkowiak Mateusz 2000 Konarzewo bieg_10km
303. Bartkowiak Piotr 1975 Konarzewo bieg_10km
304. ¦mierzchalski Paweł 1983 Konarzewo bieg_10km
305. Respondek Krzysztof 1976 Konarzewo bieg_10km
306. Banaszek Sławomir 1982 Korona Oldboys bieg_10km
307. Kruczkiewicz Mateusz 1979 KRUKI bieg_10km
308. Pawlicki Krzysztof 1992 Krzywiń bieg_10km
309. Burchardt Sławomir 1966 KS Hades Poznań bieg_10km
310. Mielecka Agnieszka 1969 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
311. Morawski Bartosz 1979 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
312. Idkowiak Magdalena 1978 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
313. Molenda Magdalena 1980 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
314. Kubiak Przemysław 1973 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
315. Rembarz Łukasz 1972 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
316. Rajewski Sebastian 1971 KS IDMAR RACING TEAM NW_7,5km
317. Nowak Jakub 2000 KS UNIA DˇBROWA bieg_10km
318. Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko bieg_10km
319. Borowska Agnieszka 1971 Leon NW_7,5km
320. RosadziŃski SŁawomir 1969 LESZNO :) NW_7,5km
321. Bring Delphine 1967 Liffre NW_7,5km
322. Morawska Ewa 1980 Long Step Team NW_7,5km
323. Wencel Piotr 1946 lub wybierz z listy bieg_10km
324. Górna¶ Krzysztof 1982 Lubczykowa Biega bieg_10km
325. Witkowiak Maciej 1978 Luboń bieg_10km
326. Pawlak Mariusz 1986 Luboń bieg_10km
327. Witkowiak Mateusz 1982 Lusówko bieg_10km
328. Kaczmarek Fryderyk 1997 Ławica Team bieg_10km
329. Paj±k Monika 1982 Mamy-Biegamy bieg_10km
330. Majek Małgorzata 1969 mania - frania NW_7,5km
331. Skotarek Sławomir 1967 Marmite bieg_10km
332. Pokora-Makowski Jakub 1983 Marmite bieg_10km
333. Kałek Filip 1989 Marmite bieg_10km
334. Badyna Adam 1983 Marmite bieg_10km
335. Wargin Adam 1970 Marmite bieg_10km
336. Wolny Ariel 1981 Marmite bieg_10km
337. Matuszewski Krzysztof 1981 Marmite bieg_10km
338. Szmania Przemysław 1989 Marmite bieg_10km
339. Zawisła Stanisław 1951 Marsz Po Zdrowie NW_7,5km
340. Szymy¶lik-Konewka Renata 1966 marsz po zdrowie NW_7,5km
341. Kietrys Grażyna 1961 Marsz Po Zdrowie NW_7,5km
342. Wasiak Rafał 1977 Marsz po Zdrowie NW_7,5km
343. Stanisławski Jan 1958 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
344. Cholewka Jolanta 1956 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
345. Tomczyk Edward 1948 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
346. Kruszka Arleta 1964 Marsz po Zdrowie Poznań NW_7,5km
347. Sowińska Grażyna 1957 MarszPoZdrowie NW_7,5km
348. Sibilski Tomasz 1982 MarszPoZdrowie NW_7,5km
349. Ku¶nierkiewicz Maria 1971 Mistrzynie Slowjoggingu bieg_10km
350. Jakubczyk Piotr 1975 MJDOP bieg_10km
351. Brault Valerie 1968 Monthault bieg_10km
352. Słaby Waldemar 1972 Morsy Poznań bieg_10km
353. Janicka Magdalena 1980 Mosina bieg_10km
354. Gryniewicz Wojciech 1974 Mr bieg_10km
355. Piduch Jan 1949 MSICS Poznan NW_7,5km
356. ¦lęzak Małgorzata 1974 Muay Running Team bieg_10km
357. Przybylska Agnieszka 1981 Muay Running Team bieg_10km
358. Szymkowiak Marcin 1977 Mustafa Team bieg_10km
359. ¦witalla Łukasz 1987 Mustafa Team bieg_10km
360. Badzi±g Przemysław 1978 Mustafa Team bieg_10km
361. Berczyński Henryk 1956 Nadle¶nictwo Okonek NW_7,5km
362. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJˇ bieg_10km
363. Misiuda Sebastian 1981 Nest team bieg_10km
364. Pocz±tek Anna 1958 niezrzeszona bieg_10km
365. Siwczak Wojciech 1957 Niezrzeszony bieg_10km
366. Pocz±tek Michał 1955 niezrzeszony bieg_10km
367. Cyprian JarosŁaw 1969 NIEZRZESZONY bieg_10km
368. Latusek Jan 1946 Niezrzeszony NW_7,5km
369. Haremza Kinga 1973 Night Runners bieg_10km
370. Barański Piotr 1968 NIGHT RUNNERS bieg_10km
371. Janas Dobrochna 1976 Night Runners bieg_10km
372. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomy¶l bieg_10km
373. Kromski Paweł 1967 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
374. Czarnecka Katarzyna 1983 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
375. Frydrych Marcin 1978 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
376. Ewertowska Ewa 1968 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
377. Dolata Dorota 1962 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
378. Niklaus Danuta 1959 Nordic walking Kiekrz NW_7,5km
379. Kuczyńska Anna 1961 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
380. Kuczyński Włodzimierz 1959 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
381. Nowak Rajmund 1969 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
382. Marchwicki Przemysław 1956 Nordic Walking Kiekrz NW_7,5km
383. Wicijowski Krzysztof 1963 Nowe Miasto nad Wart± NW_7,5km
384. Milachowska Agnieszka 1983 NOWINY NW_7,5km
385. Kurlapska Agnieszka 1984 Nowogard bieg_10km
386. Rutkowska Alina 1980 Nowołoskoniec NW_7,5km
387. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_7,5km
388. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomy¶l NW_7,5km
389. Lewicka Magdalena 1983 Oborniki bieg_10km
390. Spychala Barbara 1952 Oborniki NW_7,5km
391. Bojanowski Marcin 1980 Oborniki NW_7,5km
392. Jastrz±bek Katarzyna 1980 Oborniki NW_7,5km
393. Pec Anna 1972 Oborniki NW_7,5km
394. Laskowska Joanna 1984 Oborniki NW_7,5km
395. Targosz Wojciech 1976 Opalenica bieg_10km
396. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica bieg_10km
397. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
398. Biegańska Magda 1980 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
399. Stańczak Jakub 1984 OPONY EXPRESS bieg_10km
400. ¦wiˇtek Agata 1993 OSP OPALENICA bieg_10km
401. Kowalski Marcin 1979 Owczarz Chomęcice bieg_10km
402. Dembkowski Marcin 1979 P35 Team bieg_10km
403. Ratajczak Tomasz 1980 paleteam bieg_10km
404. Nowicka Beata 1983 Palędzie bieg_10km
405. Heymann Witold 1978 Palędzie bieg_10km
406. Baumgart Jacek 1983 Palędzie bieg_10km
407. Żurek Agnieszka 1975 Palędzie bieg_10km
408. Ryter Michał 1979 Palędzie bieg_10km
409. Osiński Arkadiusz 1973 Palędzie bieg_10km
410. Hoffmann Dominika 2002 Palędzie bieg_10km
411. Popko Radoslaw 1976 Palędzie Rules bieg_10km
412. Soroka Ewa 1985 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
413. Soroka Paweł 1978 PAN TU NIE STAŁ bieg_10km
414. Szymczak Wojciech 1988 PARAGRAF bieg_10km
415. Stawiński Piotr 1966 Park Dzieje bieg_10km
416. Napierała Tomasz 1973 parkrun D±brówka bieg_10km
417. Brewińska - Gwizdała Agnieszka 1979 parkrun D±brówka bieg_10km
418. Majek Piotr 1992 parkrun D±brówka bieg_10km
419. Grzesiak Marek 1974 parkrun Poznań bieg_10km
420. Grzywaczyk Artur 1964 Parkrun Poznań bieg_10km
421. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań bieg_10km
422. Balcerzak Agnieszka 1976 Paszczaki 3 bieg_10km
423. Matuszek Tomasz 1979 PKS - Pawłowicki Klub Sportowy bieg_10km
424. Zborowski Paweł 1969 Plewiska bieg_10km
425. Tomal Jakub 1984 Plewiska bieg_10km
426. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska bieg_10km
427. Goiński Jakub 1983 Plewiska bieg_10km
428. Kietrys Magdalena 1984 Plewiska bieg_10km
429. Jena Jadwiga 1958 PNIEWY NW_7,5km
430. Woroch Roman 1958 polkowice NW_7,5km
431. Hetmański Tomasz 1977 Polonia Leszno bieg_10km
432. Ochmańska Barbara 1969 Posesor biega bieg_10km
433. Stepniak Bohdan 1962 poznan NW_7,5km
434. Małoszczyk Maria 1957 poznan NW_7,5km
435. Ło¶ Tomas 1972 Poznan bieg_10km
436. SŁomczyѦki MichaŁ 1959 Poznań bieg_10km
437. Ciechanowski Tomasz 1955 Poznań NW_7,5km
438. Bielski Jerzy 1957 POZNAŃ bieg_10km
439. Willer Agnieszka 1983 Poznań bieg_10km
440. Willer Miłosz 1981 Poznań bieg_10km
441. Herwart Maria 1964 Poznań bieg_10km
442. Nowicki Waldemar 1960 Poznań bieg_10km
443. Miziniak Dominika 1994 Poznań bieg_10km
444. Gierszewska Barbara 1954 Poznań bieg_10km
445. B±kowski Piotr 1987 Poznań bieg_10km
446. Szulc Hanna 1970 Poznań NW_7,5km
447. Zatońska Zofia 1956 Poznań NW_7,5km
448. Paluszkiewicz Maria 1991 Poznań bieg_10km
449. Szymańska Ita 1990 Poznań bieg_10km
450. Kalisoras Andreas 1970 POZNAŃ NW_7,5km
451. Borek Izabela 1984 Poznań NW_7,5km
452. Pilaczyńska Maria 1964 Poznań NW_7,5km
453. Tobis Elżbieta 1961 Poznań bieg_10km
454. Zydorczak Iwona 1984 POZNAŃ bieg_10km
455. Krutowska Agnieszka 1972 Poznań bieg_10km
456. Jakubowska Beata 1969 Poznań bieg_10km
457. Pilaczyński Andrzej 1962 Poznań bieg_10km
458. Uczułka Renata 1965 Poznań bieg_10km
459. Uczułka Błażej 1962 Poznań NW_7,5km
460. Ratajczyk Iwona 1986 Poznań bieg_10km
461. Kantor Małgorzata 1965 Poznań NW_7,5km
462. Kantor Jarosław 1964 Poznań NW_7,5km
463. Szymański Witold 1969 Poznań bieg_10km
464. Stawińska Maria 1994 Poznań bieg_10km
465. Szukała Ewa 1965 Poznań NW_7,5km
466. Gronostaj Iwona 1964 Poznań NW_7,5km
467. Ciesielska Monika 1988 poznań bieg_10km
468. Steier Agnieszka 1980 Poznań NW_7,5km
469. Teretyka Dorota 1974 Poznań bieg_10km
470. Długołęcka Sylwia 1972 Poznań NW_7,5km
471. Wasiela Małgorzata 1985 POZNAŃ bieg_10km
472. Matz Wiktor 1990 Poznań bieg_10km
473. Weigt Piotr 1972 Poznań bieg_10km
474. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań bieg_10km
475. Grabia Jacek 1971 Poznań bieg_10km
476. Naskręt Natalia 1984 Poznań bieg_10km
477. Michalak Filip 1984 Poznań bieg_10km
478. Ciepły Patryk 1990 Poznań bieg_10km
479. CiepŁy Roman 1963 Poznań bieg_10km
480. Zaworski Jacek 1965 Poznań bieg_10km
481. Kielban Filip 1979 Poznań bieg_10km
482. Warzyniak Hubert 2000 Poznań bieg_10km
483. Pawlak Katarzyna 1987 Poznań bieg_10km
484. Dembina Andrzej 1962 POZNAŃ-SKI bieg_10km
485. Kaczmarek Tymon 1980 PPPP bieg_10km
486. Tomczyk Piotr 1987 PRO366 bieg_10km
487. Grzywocz Irena 1951 Profit Sport Team NW_7,5km
488. Szczepańska Kamila 1983 Promyczki bieg_10km
489. Argasiński Mateusz 1983 Promyczki bieg_10km
490. Prejs Kamil 1975 PrzeĽmierowo bieg_10km
491. Pelczar Zbigniew 1973 PrzeĽmierowo bieg_10km
492. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team NW_7,5km
493. Andersz Dariusz 1957 Puszczykowo NW_7,5km
494. Staszewski Maciej 1991 RAWA TEAM bieg_10km
495. Zwierzyńska Angelika 1979 Reka Team bieg_10km
496. Perski Filip 1979 Reka Team bieg_10km
497. Staro¶cińska Maja 1978 Reka Team NW_7,5km
498. Perska Anna 1980 Reka Team NW_7,5km
499. Szałkowska Anna 1981 Reka Team NW_7,5km
500. Kownacka-Brzozowicz Agnieszka 1975 Reka Team NW_7,5km
501. Lemańska Krystyna 1949 Reka Team NW_7,5km
502. Durowicz Natalia 1985 Reka Team bieg_10km
503. Piotrowska–skompska Magdalena 1980 Reka Team bieg_10km
504. Czarnecki Jakub 1978 Rokietnica bieg_10km
505. Baczyński Tomasz 1975 runflyrun bieg_10km
506. Wieszczeczyńska Monika 1967 Rydzyna NW_7,5km
507. Korbas Mariusz 1976 Sady bieg_10km
508. Klaja Katarzyna 1958 SCIM bieg_10km
509. Filipowski Zenon 1973 SCIM / WTriTeam bieg_10km
510. Sroka Karol 1984 Sekcja WLKA bieg_10km
511. Zwolińska-Mańczak Aleksandra 1986 Siekierki Wielkie bieg_10km
512. Kozłowska Małgorzata 1961 Sierosław NW_7,5km
513. Szwarc Marcin 1981 Sierosławskie Dziki bieg_10km
514. Gierszal-Nowak Magdalena 1974 SIŁA SIÓSTR NW_7,5km
515. Piaskowski Łukasz 1974 SIM DOPIEWO bieg_10km
516. Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO bieg_10km
517. Ko¶micka Marzena 1971 SIM Dopiewo NW_7,5km
518. Piaskowska Alicja 2001 SIM DOPIEWO bieg_10km
519. Brandenburg Józef 1955 SIM Dopiewo bieg_10km
520. Napierała Adriana 1974 SIM Dopiewo bieg_10km
521. Ko¶micki Przemysław 1970 SIM Dopiewo bieg_10km
522. Ko¶micki Jakub 2000 SIM Dopiewo bieg_10km
523. Dembski Pawel 1982 Sklepbiegacza Polonez bieg_10km
524. Fabian Piotr 1974 Skórzewo bieg_10km
525. Fabian Agnieszka 1973 Skórzewo NW_7,5km
526. Pieńkowska Karolina 1980 Skórzewo bieg_10km
527. Adam Borucki Adam 1973 Skórzewo NW_7,5km
528. Siemińska Anna 1971 Skórzewo bieg_10km
529. Kołodziński Dawid 1988 Skórzewo bieg_10km
530. Danek Krzysztof 1981 Skórzewo bieg_10km
531. Draber Tomasz 1983 Skórzewo bieg_10km
532. Dziembowska Elzbieta 1966 Skórzewo bieg_10km
533. Mysior Wojciech 1976 Skórzewo bieg_10km
534. Steinbock Wojciech 1975 Skórzewo bieg_10km
535. Szmanda Mikołaj 1997 Skórzewo bieg_10km
536. Samolik Marcin 1972 Skórzewo bieg_10km
537. Szymczak Anna 1951 Skórzewo NW_7,5km
538. Włodarek Jan 1940 Skórzewo NW_7,5km
539. Mydlarz Sławomir 1972 Skórzewo bieg_10km
540. Sarna Pawel 1983 Skórzewo bieg_10km
541. Draber Asia 1984 Skórzewo NW_7,5km
542. Kapitan Tomasz 1984 Skórzewo NW_7,5km
543. Kaiser-Tyrakowska Aldona 1980 Skórzewo bieg_10km
544. Taciak Michał 1995 Skórzewo bieg_10km
545. Jędrzejczak Piotr 1978 Skórzewo bieg_10km
546. Czaplicka Joanna 1980 Skórzewo bieg_10km
547. Tyrakowski Sławomir 1978 Skórzewo bieg_10km
548. Henschke Jacek 1981 Skórzewo biega bieg_10km
549. Darul Radosław 1974 Skórzewo Biega bieg_10km
550. Darul Magdalena 1974 Skórzewo Biega NW_7,5km
551. Konstanczak Paweł 1981 Skórzewo biega bieg_10km
552. Figlak Piotr 1967 Skórzewo Biega bieg_10km
553. SzymaŃski Jerzy 1954 SLA SPARTAKUS bieg_10km
554. Lewandowska Natalia 1981 SLA SPARTAKUS bieg_10km
555. Krzewina Miłosz 1987 SLUBNYPOZNAN.COM bieg_10km
556. Wi¶niewska Alina 1965 Smashing P±pkins bieg_10km
557. Marciniak Romuald 1965 Soma NW_7,5km
558. Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Ko¶cielny bieg_10km
559. Strykowska Anna 1979 Speed Szuracz bieg_10km
560. Strykowski Michał 1976 Speed Szuracz bieg_10km
561. Ihma Artur 1978 Speed Szuracz bieg_10km
562. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz bieg_10km
563. Kochan Patrycja 1977 Speed Szuracz bieg_10km
564. Maik Piotr 1978 SPRINT Dopiewo bieg_10km
565. Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS bieg_10km
566. Wojciechowski Jakub 1985 ST RUNNERS bieg_10km
567. Pietsch Marcin 1980 Stajnia Rusin bieg_10km
568. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Stęszew bieg_10km
569. Majewicz Damian 1986 Stęszew bieg_10km
570. Walkowiak Michał 1982 Street Workout bieg_10km
571. Stryjska Ewa 1954 Suchy Las NW_7,5km
572. Mroczkowska Magdalena 1978 Suchy Las bieg_10km
573. KoŁodziŃski RadosŁaw 1993 Sulechów bieg_10km
574. Szymczuk Martyna 1991 Swarzędz bieg_10km
575. Grubba Szymon 1981 Swarzędz bieg_10km
576. Talbierz Piotr 1976 Swegon bieg_10km
577. Dyzert Małgorzata 1954 Szamotuły NW_7,5km
578. Kałuża Krzysztof 1967 Szamotuły NW_7,5km
579. Pabian Arkadiusz 1985 Szczecinek bieg_10km
580. Lis Jakub 1997 Szybkie okulary bieg_10km
581. Matyja Anna 1970 ¦rem NW_7,5km
582. Nowacki Łukasz 1984 T-Mobile Running Team bieg_10km
583. Perlik Wiesław 1954 TadMax NW_7,5km
584. Maternik Piotr 1950 Tak dla transplantacji NW_7,5km
585. Gliszczynski Mirosław 1956 Tarnogórske Łazęgi NW_7,5km
586. Zgoła Przemysław 1971 Tarnowo Podgórne Biega bieg_10km
587. Gramacki Pawel 1984 Tata armata / Joyride Crossfit D±browka bieg_10km
588. Wasiak Tomasz 1971 Tata Kuby i Patryka bieg_10km
589. Zgoda Tomasz 1971 Team 3:33 bieg_10km
590. Dwornik Michał 1987 TEAM BEROTU NW_7,5km
591. Krawczyk Łukasz 1982 Team Cisowa bieg_10km
592. Jena Krzysztof 1956 Team Postęp Pniewy bieg_10km
593. Napierała Igor 1984 Tulce bieg_10km
594. Sowiar Szymon 1982 Tulce bieg_10km
595. Skoracka Klaudia 1992 Turbo Alkus bieg_10km
596. Kryszewski Artur 1987 Turbo Alkus bieg_10km
597. Starkowski Piotr 1989 Tuż za podium bieg_10km
598. Falkowska Beata 1965 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
599. Falkowski Piotr 1965 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
600. Mulkowska Mariola 1956 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
601. Jemrych Dorota 1957 UKS Gimnazjon Suchy Las NW_7,5km
602. Kasprzyk Lilianna 1960 UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NW_7,5km
603. Kusza Jolanta 1963 UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NW_7,5km
604. Krakowiak Małgorzata 1965 UKS-GIMNAZJON Suchy Las NW_7,5km
605. Jurdziński Edmund 1941 UKSGimnazjon Suchy Las NW_7,5km
606. Górna Blanka 1983 Urz±d Gminy Dopiewo bieg_10km
607. Solarska Milena 1993 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
608. Antkowiak Anna 1983 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
609. Le¶niczak Katarzyna 1985 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
610. Szmania Paweł 1973 Urz±d Gminy w Dopiewie bieg_10km
611. Gryska Damian 1974 Urz±d Gminy w Dopiewie bieg_10km
612. Trzebowska Katarzyna 1987 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
613. Spychała Beata 1974 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
614. Czarnecka- Urban Anna 1984 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
615. Wzgarda Sylwia 1983 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
616. Szajstek Natalia 1984 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
617. ¦mierzchalska Anna 1985 Urz±d Gminy w Dopiewie NW_7,5km
618. Wester Mikael 1958 Vingakers OK bieg_10km
619. Wojciechowski Andrzej 1979 Volkswagen Group Polska bieg_10km
620. Franczyk Wioleta 1992 Volkswagen Group Polska bieg_10km
621. Życki Tomasz 1977 Volkswagen Group Polska bieg_10km
622. Sierzputowski Marek 1983 Volkswagen Group Polska Running Team bieg_10km
623. Wardęga Adrian 1986 Wardega Team bieg_10km
624. Gierszewski Paweł 1979 Warszawa bieg_10km
625. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM bieg_10km
626. Kaczmarek Bartosz 2001 Wawer forever in my heart bieg_10km
627. Klaja Aleksander 1986 W±growiec bieg_10km
628. Golczak Maciej 1969 Whisky Drinkers bieg_10km
629. Piniarski Adam 1977 Więckowice bieg_10km
630. Biały Bartosz 1986 Witobel bieg_10km
631. Grzel±zka Sylwester 1981 wkurw team bieg_10km
632. Krzemieniewski Patryk 1994 Włocławek NW_7,5km
633. Wincaszek Maras 1976 WRESTLER24 bieg_10km
634. Kużaj Sławomir 1986 Wyprawy z Tat± bieg_10km
635. Miziniak Andrzej 1962 Wyprawy z Tat± bieg_10km
636. Ciszyk Jacek 1987 Zakrzewo bieg_10km
637. Przybylski Mirosław 1987 Zakrzewo bieg_10km
638. Sobkowiak Mateusz 1989 Zakrzewo bieg_10km
639. Potrawiak Jerzy 1956 Zakrzewo NW_7,5km
640. Folek Justyna 1985 Zakrzewo bieg_10km
641. Szymańska Patrycja 1996 Zakrzewo bieg_10km
642. M±dry Jacek 1966 Zakrzewo bieg_10km
643. Staszak Agnieszka 1974 Zakrzewo bieg_10km
644. Staszak Marcin 2002 Zakrzewo bieg_10km
645. M±dra Monika 1990 Zakrzewo bieg_10km
646. Matyla-Krajewska Karolina 1976 Zalasewo bieg_10km
647. Misiaczyk Robert 1976 Zalasewo bieg_10km
648. Rybczyńska-Misiaczyk Iwona 1976 Zalasewo bieg_10km
649. Skier¦ Albert 1970 ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM NW_7,5km
650. Głuchy Marek 1982 Zeelandia Team bieg_10km
651. Kry¶kiewicz Janina 1961 ZŁOTÓW NW_7,5km
652. Juskowiak Małgorzata 1967 ZUK Dopiewo NW_7,5km
653. Kokociński Jacek 1981 ZUK Dopiewo bieg_10km
654. Stelmaszyk Karolina 1986 ZUK Dopiewo NW_7,5km
655. Siczyńska Karolina 1980 ZUK Dopiewo NW_7,5km
656. Pawelec Tomasz 1988 ZUK Dopiewo bieg_10km
657. Jezierski Jakub 1987 ZUK Dopiewo bieg_10km
658. Walkowiak Stanisław 1972 ZUK Dopiewo bieg_10km
659. Beczkiewicz Izabela 1982 ZUK Dopiewo NW_7,5km
660. Samelska Monika 1975 ZUK Dopiewo NW_7,5km
661. Kantor Joanna 1965 Żmigród NW_7,5km