Lista startowa

5.Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie

Kostrzyn 28.05.2017
Dystans: 5km | 10km



Liczba zgłoszonych zawodników: 475


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamska Dorota 1985 Kostrzyn 10km
2. Adaszak Arkadiusz 1983 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 10km
3. Antczak Robert 1962 Poznań 10km
4. Antkowiak Hanna 1970 Jachupolska 5km
5. Badziński Damian 1996 Buk 10km
6. Balcerzak Artur 1980 Kancelaria Sportowa Staszewscy 10km
7. Banasiak Sławomir 1981 Brzeźno 10km
8. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn 10km
9. Banaszkiewicz Dominik 1988 OSP Kleszczewo 10km
10. Banaszkiewicz Kamil 1983 Walka Kostrzyn 10km
11. Bandosz Hanna 1977 Swarzędz 5km
12. Bandosz Marek 1980 Swarzędz 5km
13. Bankiewicz Łukasz 1983 Czerlejnko 10km
14. Bartkowiak Andrzej 1972 KW PSP Poznań 10km
15. Bartkowiak Ireneusz 1973 Poznań 10km
16. Basińska Agnieszka 1974 Road To Marathon - Red Fitness 10km
17. Bednarski Józef 1946 Night Runners 10km
18. Bernaciak Michał 1979 GNIEZNO 10km
19. Białkowski Bartosz 1986 KB Aktywni Środa Wielkopolska 5km
20. Biały Leszek 1990 KW Team 10km
21. Biały Tomasz 1994 Poznań 10km
22. Biegała Natalia 1981 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego 10km
23. Bilski Andrzej 1973 Walka Kostrzyn 10km
24. Bilski Arkadiusz 1991 Walka Kostrzyn 10km
25. Biskupski Waldek 1964 Kostrzyn 5km
26. Blandzi Katarzyna 1991 Stowarzyszenie Historyczno- Kulturalne im. hr. Adolfa Bnińskiego 10km
27. Błachut-Laskowska Marta 1985 Poznań 10km
28. Błaszczyk Dawid 1994 Robakowo 10km
29. Błażej Mateusz 1983 swarzędz 10km
30. Bojarczuk Tomasz 1994 Gliwice 10km
31. Boniec Alicja 2000 - 10km
32. Borowska-Najderek Paulina 1980 - 10km
33. Boruszak Janusz 1972 Kostrzyn 10km
34. Boruszak Katarzyna 1973 Kostrzyn 10km
35. Boruszak Maciej 2000 Kostrzyn 5km
36. Bręk Anna 1986 WRD KMP POZNAŃ 10km
37. Bręk Anna 1980 NARAMOWICE BIEGAJĄ 10km
38. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz 10km
39. Brońska Małgorzata 1979 Komorniki 10km
40. Broński Janusz 1979 Komorniki 10km
41. Brzewiński Jacek 1972 BOLT TRZEMESZNO 10km
42. Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega 10km
43. Bubacz Anna 1983 Mamy-Biegamy 5km
44. Buczkowska Justyna 1978 Swarzędz 5km
45. Buczkowski Paweł 1979 Swarzędz 10km
46. Budasz Tomasz 1972 urząd miejski Gniezno 10km
47. Byczyk Andrzej 1958 Poznań 10km
48. Chłędowski Mariusz 1989 Walka Kostrzyn 5km
49. Chmiel Mateusz 1991 Biskupice 10km
50. Cholewinska Longina 1966 HERNIK TEAM 10km
51. Chrzanowski Krzysztof 1957 BUD-REM Koło 10km
52. Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają 10km
53. Cierniak Jarosław 1978 Drużyna Szpiku 10km
54. Ciesielski Krzysztof 1955 Gniezno 5km
55. Cieślik Andrzej 1985 Team-Run Gołańcz 10km
56. Czajka Bogdan 1948 Stowarzyszenie Biegaczy MSICS 10km
57. Czarnecki Rafał 1989 Kostrzyn 10km
58. Czechlewski Maciej 1987 Biskupice 10km
59. Dajczak Maciej 1988 KP PSP PLESZEW 10km
60. Danyliuk Oleksandr 1992 Gądki 10km
61. Dardas Kasia 1980 Chodziez 10km
62. Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las 10km
63. Dembski Włodzimierz 1973 MJDOP 10km
64. Deska Jan 1948 niezrzeszony 10km
65. Domań Joanna 1976 Kiekrz 10km
66. Domań Leszek 1975 Kiekrz 10km
67. Dombek Dzionek Anna 1986 Czesław Biega Gniezno 10km
68. Dominiak Tomasz 1968 STAR DOM TEAM 10km
69. Don Robert 1974 KLASSZPOT 10km
70. Dopierała Sławomir 1976 Iwno 10km
71. Dreziński Wojtek 1994 Chęciny 10km
72. Drozd Patrycja 1992 Popławski Team 10km
73. Dworak Wiesław 1969 KOSTRZYN 10km
74. Dziekan Anna 1977 Runfollowme.pl 5km
75. Dzionek Tomasz 1985 Czesław Biega Gniezno 10km
76. Dziubczyk Marta 1983 Kostrzyn nad Odrą 10km
77. Ewertowska Agnieszka 1973 Kobylnica 10km
78. Filipiak Katarzyna 1971 Śrem 5km
79. Filipiak Michał 1976 WKTJ 10km
80. Filipowski Tomasz 1972 Kostrzyn 10km
81. Filusz Maciej 1985 Agrochest Kostrzyn 10km
82. Fluder Kinga 1994 Bydgoszcz 10km
83. Fordon Łukasz 1998 Czerlejno 10km
84. Fordon Mariusz 1971 Czerlejno 10km
85. Formanek Dominik 1988 Kostrzyn 5km
86. Furmanek Katarzyna 1994 Kostrzyn 5km
87. Furmanek Magdalena 1980 SZNEKA RUNNERS TEAM 10km
88. Gadzinski Paweł 1977 Kostrzyn 5km
89. Galasiński Andrzej 1963 LUBOŃ 10km
90. Galewski Marcin 1992 Walka Kostrzyn 10km
91. Garczyk Gerard 1980 Zimin 10km
92. Garczyk Grzegorz 1993 Walka Kostrzyn 10km
93. Gawarecka Kamila 1983 - 10km
94. Gawarecki Bartosz 1983 Kostrzyn 10km
95. Gembicka Natalia 1984 Poznań 10km
96. Głuszak Bartek 1999 Szybki Lopes Nekla/SzymonSpeed Runner Team 5km
97. Golak Agnieszka 1976 Runner\ 10km
98. Gołębiewski Edward 1950 TTKF Płomień Pobiedziska 10km
99. Gołębiowska Małgorzata 1963 -- 10km
100. Goździak Łukasz 1982 STIGA team 10km
101. Grabarek Arkadiusz 1991 Polonia Środa 10km
102. Grabarek Mateusz 1989 KP PSP Pleszew 10km
103. Gracjasz Alicja 1990 Poznań 10km
104. Graczyk Robert 1971 Samotny biegacz 10km
105. Gratkowska Joanna 1977 Gratki Team 10km
106. Gratkowski Michał 1977 Gratki Team 10km
107. Grobelny Marcin 1990 Luboń 5km
108. Gruszka Ilona 1978 Murowana Goślina 5km
109. Gruszka Marcin 1975 Lechia Kostrzyn 5km
110. Gryczka Grzegorz 1988 SMP Runners 10km
111. Grzelak Albert 1994 Walka Kostrzyn 10km
112. Grzempka Izabela 1972 Unilever 5km
113. Grześ Małgorzata 1988 kostrzyn 10km
114. Gumienny Paweł 1992 KP PSP Środa Wlkp./Talex Borzytuchom 10km
115. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wielkopolski 10km
116. Helak Rafał 1976 KLAS SZPOT SWARZĘDZ 10km
117. Hemmerling Roman 1991 roznepierdy@gmail.com 10km
118. Ignerska Rozalia 1982 Azazel 10km
119. Jabłońska Klaudia 1985 Kostrzyn 5km
120. Jabłoński Jacek 1980 Twardogóra 10km
121. Jachimczak Cecylia 1982 Nekla 5km
122. Jachnik Magdalena 1996 Kostrzyn 10km
123. Jagiełło Jakub 1979 Środa Wielkopolska 10km
124. Jagła Dawid 1990 Biegacze Jarocin 10km
125. Jakóbczak Artur 1982 KP PSP Pleszew 10km
126. Janiak Michał 1978 Lechia Kostrzyn 10km
127. Janik Sławek 1980 UNILEVER POZNAŃ 5km
128. Jankowiak-Bernaciak Aleksandra 1981 GNIEZNO 10km
129. Jankowski Łukasz 1982 Kostrzyn 10km
130. Jankowski Michał 1986 Zalasewo 10km
131. Januszkiewicz Katarzyna 1975 Środa Wielkopolska 10km
132. Jasinowska Emilia 1952 Gimnazjum nr 2 w Międzychodzie 10km
133. Jaśkowiak Jacek 1979 Siedleczek 10km
134. Jędrasiak Anna 1999 Zespół Białego Kenijczyka 5km
135. Jędrzejewski Paweł 1971 Kostrzyn 10km
136. Jóźwiak Dariusz 1964 biegologia.pl 10km
137. Jóźwiak Mariusz 1967 Nekla 10km
138. Jóźwiak Marta 1988 Sarbinowo 10km
139. Jurkiewicz Szymon 1983 Kostrzyn 5km
140. Juszczak Damian 1990 Fizjoterapia Biegacza 10km
141. Kaczmarek Damian 1980 Poznański Bieg Niepodległości.pl TEAM 5km
142. Kaczmarek Izabella 1981 SARBINOWO 10km
143. Kaczmarek Paweł 1977 Na szlaku Kostrzyn 10km
144. Kaczmarska Marzena 1978 Gniezno 5km
145. Kaczmarski Artur 1977 Gniezno 5km
146. Kałużny Sebastian 1979 Pałac Obrzycko 10km
147. Kamieniarz Maria 1989 Poznań 10km
148. Kaminski Mateusz 1992 Osp Komorniki 10km
149. Kamińska Bogumiła 1967 BOLT TRZEMESZNO 10km
150. Kamińska Weronika 2001 Kostrzyn 5km
151. Kamiński Bronisław 1966 Kostrzyn 10km
152. Kamiński Piotr 1975 KOMPIKO 10km
153. Kandulski Andrzej 1953 Malta Poznań 10km
154. Kania Katarzyna 1984 Cybina Team 5km
155. Kaniewska Beata 1977 Miłosław Biega 10km
156. Kansy Piotr 1979 Trzek 10km
157. Kapciak Mateusz 1990 Walka Kostrzyn 10km
158. Kapciak Michał 1987 Jasin 10km
159. Karalus Jacek 1965 1965 10km
160. Kasprzak Tomasz 1980 Strzalkowo 10km
161. Kasznia Radosław 1986 Radosław Kasznia 10km
162. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team 10km
163. Kielan Paweł 1979 Kibole w biegu! / Pakieciarze Team 10km
164. Kistowska Martyna 1984 Swarzędz 10km
165. Klawiter Renata 1971 PKO BANK POLSKI 10km
166. Klecha Artur 1975 Kostrzyn wlkp. 10km
167. Kliszczak Krzysztof 1980 Poznań 10km
168. Kluza Tomasz 1982 Night Runners 10km
169. Kłoda Dominika 1996 1 Second Team 5km
170. Kmieciak Joanna 1994 Gułtowy 10km
171. Kochman Karol 1991 Poznań 10km
172. Kolas Rafał 1971 Kostrzyn 10km
173. Kołaczkowski Krzysztof 1993 GDZIE TA META 5km
174. Konat Piotr 1979 Siekierki Wielkie 5km
175. Konieczka Bartosz 1977 Imperial Running Team Polska 10km
176. Konieczka Natalia 1990 natalia.kon@wp.pl 10km
177. Kosmaczewska Małgorzata 1968 Biegam bo lubię. 10km
178. Kościelski Sławomir 1963 Mnichowo 10km
179. Kotarska Elżbieta 1975 Kostrzyn 10km
180. Kowalska Anna 1973 Night Runners Gułtowy 10km
181. Kowalski Jerzy 1952 Środa Wielkopolska 10km
182. Kozłowska Monika 1974 Środa Wielkopolska 10km
183. Kozłowska - Budasz Joanna 1976 Gniezno 10km
184. Kraska Anita 1976 Wymiatacze 10km
185. Kraszkiewicz Andrzej 1982 8-pak Poznań 10km
186. Kraus Damian 1996 CHROBRY GRYFICE 10km
187. Krąkowski Maciej 1989 Kostrzyn 5km
188. Krąkowski Norbert 1978 Luboń 10km
189. Krobski Jarosław 1981 Biskupice WLKP 10km
190. Kropacz Agnieszka 1988 Kostrzyn 10km
191. Król Darek 1967 Świątniki 10km
192. Kruczkowska Jowita 1994 Walka Kostrzyn 10km
193. Kruczkowska Malwina 1998 Familia Kruczkowskich 10km
194. Kruger Inga 1986 Borowo Mlyn Taem 5km
195. Krupa Mariusz 1982 8-pak Poznań 10km
196. Kruszona Dominik 1987 EJBRY SZCZODRZYKOWO 10km
197. Kruszona Martyna 2001 Gimnazjum Kostrzyn 5km
198. Kruszona Zbigniew 1976 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej 10km
199. Krygier Tomasz 1993 Żnin 10km
200. Kryszak Nikodem 1993 KB KOSYNIER WRZESNIA 10km
201. Krysztofiak Slawomir 1965 argentchem 10km
202. Krzemiński Andrzej 1977 Środa Wlkp. 10km
203. Książkiewicz Joanna 1994 OSP KOMORNIKI / CybinaTEAM 10km
204. Kubiak Mirosław 1962 SWARZĘDZ 10km
205. Kucharski Jakub 1979 jku1979 10km
206. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km
207. Kukuła Szymon 1994 Oborniki 10km
208. Kukuła Waldemar 1980 Czerlejnko 10km
209. Kurkowiak Agnieszka 1974 Mamy-Biegamy 10km
210. Kurkowiak Dariusz 1967 Poznań 10km
211. Kwapinska Danuta 1975 Swarzędz 10km
212. Kwiatkowski Tomasz 1986 UM Środa Wielkopolska 10km
213. Langner Marcin 1998 Kostrzyn 5km
214. Lasecka Gadzinska Beata 1979 kostrzyn 5km
215. Lasiewicz Przemek 1973 BIEGAM BO LUBIĘ 10km
216. Laskowska Justyna 1975 Poznań 10km
217. Laskowski Maciej 1984 Poznań 10km
218. Laskowski Paweł 1979 nekla 5km
219. Laube Przemo 1976 Zakwas i Kolka Team 10km
220. Lepczyk Michał 1991 Sokoły Kostrzyn 10km
221. Leśniewska Weronika 1992 Kostrzyn 10km
222. Leśniewski Grzegorz 1966 Koło 10km
223. Lipińska Jagoda 1984 Poznań 10km
224. Lisiak Mateusz 1989 Walka Kostrzyn 5km
225. Lisowski Emil 1980 Zalasewo 10km
226. Lizik Maciej 1982 Swarzedz 10km
227. Łabędzki Jakub 1988 KKS 1922 Lechia Kostrzyn 10km
228. Łąkowski Zbigniew 1975 KuzniaUmyslow.pl 10km
229. Łątkowski Krzysztof 1979 KB Maniac Poznań 10km
230. Łuc Jan 1954 Mercedes -Benz -STS 10km
231. Łuczak Jakub 1996 Osp Luboń 10km
232. Maciejonek Anna 1978 Kostrzyn 10km
233. Maćkowiak Damian 1981 Pobiedziska 10km
234. Maćkowiak Paweł 1973 Kostrzyn 10km
235. Majchrzycki Sławomir 1983 KB AKTYWNI Środa Wielkopolska 5km
236. Majorczyk Bartosz 1992 WIRTUOZI Karczewo 10km
237. Majorczyk Katarzyna 1990 Poznań 10km
238. Malanowska Joanna 1983 Poznań 5km
239. Malicki Przemysław 1975 Biskupice 10km
240. Maliński Tomasz 1991 Walka Kostrzyn 10km
241. Mańkowski Przemysław 1983 Kociałkowa Górka 10km
242. Marchwicki Arkadiusz 1981 Poznań 10km
243. Marchwicki Piotr 1955 Poznań 10km
244. Marciniak Janusz 1952 NKB "Chyży" 10km
245. Markiewicz Maciej 1992 Walka Kostrzyn 10km
246. Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn 10km
247. Maślanko Michał 1985 Promienko 10km
248. Matysiak Marcin 1989 Cybina Team 5km
249. Mazur Wojciech 1977 KM PSP Poznań 10km
250. Mazurkiewicz Marta 1985 Siekierki Wielkie 5km
251. Mazurkiewicz Piotr 1985 Siekierki Wielkie 10km
252. Mądry Dariusz 1962 Swarzędz 10km
253. Mądry Wojciech 1988 CYBINA TEAM 10km
254. Menes Krzysztof 1985 OSP Nekla 10km
255. Mędrygał Piotr 1988 1988 10km
256. Michalak Piotr 1966 Swarzędz 10km
257. Mieszkowski Przemysław 1963 Paczkowo 10km
258. Miga Błażej 1977 Qszczynskie Qny 10km
259. Mikulski Dariusz 1978 Poznań 10km
260. Milczarek Paweł 1989 KP PSP PLESZEW 10km
261. Milkamanowicz Marek 1976 Free Runners 10km
262. Morawiec Ilona 1996 GDZIE TA META 5km
263. Morawiec Małgorzata 1976 GDZIE TA META 5km
264. Morawiec Mirosław 1972 GDZIE TA META 5km
265. Możdżeń Maja 1983 Gniezno 10km
266. Mróz Izabela 1982 Wolne Ślimaki 10km
267. Musidlak Leszek 1965 Witkowo 10km
268. Mydlarz Adam 1991 OSP Murowana Goślina i Rakownia 10km
269. Narłowski Tomasz 1970 Plewiska 10km
270. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 Road To Marathon - Red Fitness 10km
271. Niegolewska Agnieszka 1978 Promienko 10km
272. Niemier Karolina 1991 Kostrzyn Wlkp 5km
273. Nowacki Michał 1987 KP PSP PLESZEW 10km
274. Nowaczyk Piotr 1977 Polonia Środa 10km
275. Nowak Arkadiusz 1966 Kostrzyn 10km
276. Nowak Arkadiusz 1975 Kostrzyn 5km
277. Nowak Ewelina 1980 SWARZĘDZ 5km
278. Nowak Jolanta 1978 Kostrzyn 10km
279. Nowak Ludmiła 1975 Jarocin 5km
280. Nowak Mateusz 1979 SWARZĘDZ 10km
281. Nowak Robert 1973 Kostrzyn 10km
282. Nowak Sławek 1971 Siekiery Runing Team 10km
283. Nowakowski Damian 1989 Września 10km
284. Nowicka Jolanta 1977 Kostrzyn 10km
285. Nowicki Adam 1988 Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie 10km
286. Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo 10km
287. Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn 10km
288. Ochowiak Anna 1982 Kostrzyn 5km
289. Ochowiak Tomasz 1976 Kostrzyn 5km
290. Okupniak Mikołaj 1996 Osp Luboń 10km
291. Olejniczak Damian 1994 OSP SWARZĘDZ 10km
292. Olejnik Nikodem 1999 Glinka Duchowna 10km
293. Oleś Marcin 1982 Swarzędz 5km
294. Olęderek Maciej 1969 Poznań 10km
295. Olkowski Arkadiusz 1985 t 10km
296. Olszewska Zuzanna 1993 Swarzędz 10km
297. Pajchrowski Michał 1985 Zaniemyśl 10km
298. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa 10km
299. Pańczak Grzegorz 1977 KP PSP Środa Wlkp. 10km
300. Pastusiak Rafał 1970 Kostrzyn Wlkp. 10km
301. Pawelec Przemysław 1984 Kostrzyn 10km
302. Pawelec Sebastian 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team 10km
303. Pawlak Bartosz 1991 Biegiem na kebaba 10km
304. Pawlak Sylwester 1982 UM Środa Wielkopolska 10km
305. Pawlak-Kozak Elżbieta 1964 Poznań 5km
306. Pawłowska Ewa 1977 Siekierki Wielkie 10km
307. Pawłowski Fabian 1982 Active Nekla 5km
308. Pawłowski Krystian 1980 Chwalibogowo 10km
309. Pawłowski Przemek 1977 Siekierki Wielkie 10km
310. Pempera Grzegorz 1986 CYBINA TEAM 10km
311. Piaseczny Patryk 1992 Kostrzyn 10km
312. Piątek Monika 1981 Kostrzyn 10km
313. Pieczeniak Tomasz 1978 Kostrzyn 5km
314. Pieniowski Maciej 1983 Poznań 10km
315. Pieszak Michał 1986 Swarzędz 5km
316. Piotrowska Agnieszka 1975 Active Nekla 5km
317. Piotrowski Jarosław 1972 Active Nekla 5km
318. Piwowarczyk Paweł 1975 Poznań 10km
319. Plewinska-Budny Emilia 1978 Qszczynskie Qny 10km
320. Plucińska Aleksandra 1981 Kostrzyn 5km
321. Pluciński Mateusz 1986 FC CYTRYNÓWKA 10km
322. Pluciński Radosław 1989 Swarzędz 10km
323. Podeszwa Piotr 1967 Poznaļ 10km
324. Pokorski Krzysztof 1976 SMP Runners 5km
325. Pokorski Szymon 1996 WALKA KOSTRZYN 5km
326. Pokotycki Denis 1990 Otomo STP / Programa.pl 10km
327. Pokrywczyńska Katarzyna 1989 Szamotuły 5km
328. Polcyn Krzysztof 1982 Kiszkowo 10km
329. Pomykalska Iwona 1977 GDZIE TA META 5km
330. Popławski Tomasz 1982 Nightruners 10km
331. Powierza Adam 1982 Kostrzyn 5km
332. Pruchniak Jacek 1970 Września 10km
333. Prus Radosław 1983 Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół 5km
334. Prusakiewicz Angelika 1981 Kostrzyn 5km
335. Prusakiewicz Marzena 1971 Września 10km
336. Przybtsz Artur 1993 AWF Running Team / Decathlon Franowo 10km
337. Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team 10km
338. Przybylak Dorota 1993 Swarzędz 10km
339. Przymus Adrianna 1993 Września 10km
340. Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team 10km
341. Relewicz Maciej 1979 Wolne Ślimaki 10km
342. Robaszkiewicz Jakub 1998 Biały Kenijczyk / AZS UAM Poznań 10km
343. Rogalski Przemysław 1981 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 10km
344. Rogowicz Arek 1996 Luboń 10km
345. Rosa Zbigniew 1959 szkoła dla psów Argo 10km
346. Rosiak Sławomir 1970 POLONIA ŚRODA/DRUŻYNA SZPIKU 10km
347. Rosińska Magdalena 1987 BOLT Trzemeszno 10km
348. Roszak Henryk 1968 klub Biegacza 10km
349. Roszak Sandra 1991 Zmęczeni na Starciu Dobiegniew 10km
350. Roszak-Surków Sylwia 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team 10km
351. Rozmiarek Paweł 1979 Kórnik 10km
352. Rozwadowski Dominik 1977 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 10km
353. Rudomina Bartosz 1978 Gorzów Wlkp 10km
354. Rudomina Elżbieta 1983 Poznań 10km
355. Rudomina Wojciech 1976 Siekierki Wielkie 10km
356. Rudzińska Martyna 1984 Kostrzyn Wielkopolski 10km
357. Rudziński Ernest 1974 1974 10km
358. Rybarczyk Maciej 1991 OSP Szamotuły 10km
359. Rybarska Emilia 1976 Turek 10km
360. Safian Marcin 1989 Extreme Hobby 10km
361. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 10km
362. Saukens Anna 1988 Siekierki Wielkie 5km
363. Semeniuk Łukasz 1979 Walka Kostrzyn 5km
364. Serafin Jadwiga 1981 Kostrzyn 5km
365. Seroka Tomasz 1986 OSP Swarzędz 10km
366. Siepielski Łukasz 1983 Poznań 10km
367. Sikora Robert 1980 Wolny Strzelec 10km
368. Sip Marta 1990 Jasin 5km
369. Skorliński Krzysztof 1972 Lechia Kostrzyn/Echo Ziemi Kostrzyńskiej 10km
370. Skorliński Marcin 1971 Lechia Kostrzyn &Echo Ziemi Kostrzyńskiej 10km
371. Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna 10km
372. Słany Leszek 1984 Kostrzyn 10km
373. Słojewski Piotr 1973 Swarzędz 10km
374. Smolarek Kinga 1997 Wierzyce 10km
375. Smolarek Leszek 1971 samotny biegacz 10km
376. Smorawski Ireneusz 1981 Active Nekla 5km
377. Smorawski Marcin 1979 Nekla 5km
378. Sobczak Dorota 1977 Mamy Biegamy 5km
379. Sobik Joanna 1982 kOSTRZYN 10km
380. Sobolewska Kamila 1975 NIEZRZESZONA 10km
381. Soboń Natalia 1979 TĘCZA UJŚCIE 10km
382. Soboń Tomasz 1975 TĘCZA UJŚCIE 10km
383. Solarz Angelika 1980 WRD KMP POZNAŃ 10km
384. Sołecki Paweł 1977 POZRUNIACY 10km
385. Sołtysiak Jacek 1996 Kleszczewo 10km
386. Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY 10km
387. Stanicki Adam 1975 Kostrzyn Wlkp. 10km
388. Stankowiak Przemysław 1988 Września 10km
389. Starszak Beata 1975 RF Team 10km
390. Staszak Arleta 1992 Września 10km
391. Staszyńska Karolina 1977 Kobiety biegają 10km
392. Stokowska Katarzyna 1978 Borowo-młyn team 5km
393. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team 10km
394. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team 10km
395. Stokowski Marcin 1996 Borowo-Młyn Team 5km
396. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-młyn team 10km
397. Stolarek Michał 1982 Siekierki Wielkie 10km
398. Straszewski Wojciech 1963 KB/Kostro 10km
399. Straśko Roman 1970 Kostrzyn 10km
400. Strzelczyk Elżbieta 1964 Kostrzyn 10km
401. Strzelczyk Marlena 1989 Kostrzyn 10km
402. Suchodolska Izabela 1991 Września 10km
403. Suchodolski Adrian 1988 Września 10km
404. Suchorowski Jakub 1981 Rogoźno 10km
405. Surków Adrian 1982 Nie Ma Lipy Swarzędz Team 10km
406. Sworowski Mikołaj 1996 Pobiedziska 10km
407. Szadeberg Marcin 1988 Sprawna Skrzynia 10km
408. Szaj Krzysztof 1970 Kostrzyn 10km
409. Szaj Luiza 1977 Luboń 10km
410. Szaj Marek 1978 Luboń 10km
411. Szajek Bogdan 1953 MSICS Poznań 10km
412. Szał Łukasz 1991 Walka Kostrzyn 10km
413. Szał Monika 1969 Kostrzyn 5km
414. Szarzyński Łukasz 1982 Polonia Środa 10km
415. Szczepański Tomasz 1994 UKS Szybki Lopes Nekla 5km
416. Szewczyk Artur 1977 PROGPOL 10km
417. Szewczyk Krzysztof 1980 Gowarzewo 5km
418. Szewczyk Piotr 1979 Lubin 10km
419. Szmankowski Hubert 2001 Walka Kostrzyn 10km
420. Szmankowski Marcin 1977 Walka Kostrzyn 10km
421. Szukała Zdzisław 1962 Poznań 10km
422. Szura Anna 1987 Kostrzyn 5km
423. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo 10km
424. Szwierz Piotr 1967 Rabowice 10km
425. Szymańska Anna 1977 - 10km
426. Szymański Dominik 1991 Walka Kostrzyn 10km
427. Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn 10km
428. Szymczak Marek 2000 Brzeźno 10km
429. Szyszka Łukasz 1981 GRANT 10km
430. Śmichurski Krzysztof 1989 Fizjoterapia Biegacza 10km
431. Tanas Marek 1970 Osiniec 10km
432. Tanaś Anna 1979 Osiniec 10km
433. Tarant Małgorzata 1966 Poznań 5km
434. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team 5km
435. Tomasz Trojanowski 1990 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 10km
436. Tonn Tomasz 1980 Swarzędz 10km
437. Tyburski Błażej 1987 SMP Runners 10km
438. Tyll Mateusz 1999 Skoki 10km
439. Urbaniak Hanna 1970 Jachu Polska 5km
440. Urbańczyk Zdzisław 1957 SZS Wielkopolska 10km
441. Urbańska Magda 1977 TĘCZA UJŚCIE 10km
442. Urbański Kamil 2000 TĘCZA UJŚCIE 10km
443. Urbański Piotr 1984 Kostrzyn 10km
444. Walczak Dawid 1994 Kostrzyn 10km
445. Walkowiak Kamil 1996 1996 10km
446. Wałkiewicz Paweł 1982 Gmina Gostyń 10km
447. Wardęcki Michał 1989 KP PSP PLESZEW 10km
448. Warguła Waldemar 1980 KIBOLSKI KS 5km
449. Wawrzyniak Marcin 1983 Osp Luboń 10km
450. Weinert-Dudzińska Joanna 1959 Borowo-Młyn Team 10km
451. Wencel Łukasz 1981 Jankówko biega 10km
452. Wiczewski Grzegorz 1976 Duni Biega 10km
453. Wierzbicki Leszek 1975 Polonia Środa 10km
454. Wilczyński Bartosz 1991 Walka Kostrzyn/ Sokoły Kostrzyn 10km
455. Wiśniewska Anna 1982 Kolorowa Drużyna Nessi 10km
456. Wiśniewska Joanna 1976 Bolechowo Osiedle 10km
457. Wiśniewski Tomasz 1974 KW PSP Poznań 10km
458. Witczak Grzegorz 1985 KOŹMIN BIEGA 10km
459. Witkowska Hanna 1980 KOZIEGŁOWY 10km
460. Witkowski Bartosz 1977 KOZIEGŁOWY 10km
461. Witt Monika 1984 Nowe Miasto 10km
462. Wojciechowski Artur 1987 Klub Maratończyka V L.O. w Poznaniu 10km
463. Wojciechowski Szymon 1979 Kostrzyn 10km
464. Wojtan Katarzyna 1981 Poznań 10km
465. Wojtan Robert 1977 Poznań 10km
466. Wolniewicz Bartosz 1994 Kostrzyn 10km
467. Wolniewicz Jakub 1990 Walka Kostrzyn 10km
468. Wozniak Marek 1961 FLORIAN CHOJNICE 10km
469. Woźniak Piotr 1981 Luboń 10km
470. Wronka Małgorzata 1969 Swarzędz 10km
471. Wyrwas-Zygarłowska Iza 1980 Kobiety Biegają 10km
472. Zgoliński Marcin 1980 Września 10km
473. Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz 10km
474. Ziętek Błażej 1970 Kostrzyn 10km
475. Żuchliński Dawid 1991 SMP Runners 10km