Lista startowa

II Letni Półmaraton
II Letni Ćwierćmaraton

Łękno 19.07.2020
Dystans: 10,55 km | 21,097 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 49


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Błaszczyk Marta 1974 Runner’s Power 21,097km
2. Cichowlas Sylwester 1975 Jeżyce Biegają 21,097km
3. Domagała Krzysztof 1987 Psarusy 87' 21,097km
4. Drzymała Magdalena 1982 KT 21,097km
5. Drzymała Roman 1976 Grodzisk Wielkopolski 21,097km
6. Fischer Margaret 1992 Night Runners Września 10,55km
7. Gapski Piotr 1981 SGB 21,097km
8. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają 10,55km
9. Grajcar Anna 1984 SGB 21,097km
10. Grzywna Sebastian 1976 Tomchem 10,55km
11. Hamrol Małgorzata 1972 SPORTOWY KAŹMIERZ 21,097km
12. Jańczak Aleksandra 1997 Tkkf Łabędź Zbąszyń 21,097km
13. Jaroszczak Paweł 1994 Poznań 21,097km
14. Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej 21,097km
15. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze 21,097km
16. Kubicki Dominik 1977 LESZNO 10,55km
17. Kuśnierz Paweł 1987 SPORTOWY KAŹMIERZ 21,097km
18. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 21,097km
19. Lisek Martyna 2001 Poznań 10,55km
20. Maciołek Violetta 1980 Lipnica 21,097km
21. Malaczynska Magdalena 1984 Poznań 10,55km
22. Malaczynski Mikolaj 1986 Poznań 10,55km
23. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA 21,097km
24. Michałowski Krzysztof 1980 1980 21,097km
25. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno 21,097km
26. Nowak Grzegorz Paweł 1989 Cytadela by Night 21,097km
27. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. 10,55km
28. Ostrowicki Piotr 1971 OBUWIE RYNEK 12 21,097km
29. Pospieszna Zofia 1993 zaliniametyteam 10,55km
30. Przybylak Sławek 1979 UKS Biskupianka Stara Krobia SW Gostyń 21,097km
31. Rodzewicz Piotr 1979 SERPOL TEAM 10,55km
32. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night 21,097km
33. Skołuda Anna 1979 Gdzie ta meta 10,55km
34. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej 21,097km
35. Sosnowska Kinga 1982 Kołaczkowo 21,097km
36. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Biegają 21,097km
37. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki 21,097km
38. Stefanowicz Bogumiła 1977 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 10,55km
39. Stefanowicz Piotr 1977 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA 21,097km
40. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań 21,097km
41. Śmigielska Agnieszka 1981 Orchowo 21,097km
42. Trzciński Jan 2000 Książ Wielkopolski 21,097km
43. Walkowiak Sebastian 1977 Łękno 10,55km
44. Węgłowski Maciej 1971 Środa Wielkopolska 21,097km
45. Wicenty Joanna 1994 Obrzycko 10,55km
46. Zawadzki Waldek 1977 Poznań 21,097km
47. Zielińska Justyna 1976 Luboń 21,097km
48. Zieliński Patryk 2001 Luboński Klub Biegacza 10,55km
49. Zieliński Robert 1978 Luboński Klub Biegacza 21,097km