Lista startowa

I Wirtualne Grand Prix Polski Biegaj i Zwiedzaj

5 km, 10 km, półmaraton

Partner Techniczny: TRIGAR.PL
największy autoryzowany detaliczny dystrybutor marki GARMIN

Partner: Biuro Podróży ITAKA
Lider Branży Turystycznej

22.06.2020 - 22.09.2020


Liczba zgłoszonych zawodników: 54


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Antczak Dorota 1973 Tuszyn
2. Bendowski Łukasz 1991 Grodziski klub biegacza
3. Biel Marta 1996 Racibórz
4. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
5. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
6. Cholewińska Longina 1966 Hernik team
7. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik team
8. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
9. Czajka Roman 1956 HERNIK TEAM
10. Dominiak Jarosław 1985 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
11. Duda Jadwiga 1957 #BIEGACZE
12. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
13. Fliszkiewicz Artur 1981 #WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
14. Frąckowiak Adam 1978 HERNIK TEAM
15. Gil Beata 1970 Ujście
16. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
17. Grzywaczyk Przemysław 1992 #BIEGACZE
18. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
19. Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
20. Jarczewska Renata 1967 Goleniów
21. Jaśkowiak Agnieszka 1977 HERNIK TEAM
22. Kosiorek Darek 1967 Poznań
23. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie)
24. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie)
25. Kozłowska Karolina 1983 #BIEGACZE
26. Kozłowski Marcin 1979 #BIEGACZE
27. Kwiatkowska Zuzanna 1993 HERNIK TEAM
28. Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM
29. Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
30. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team
31. Maciejewski Grzegorz 1961 HERNIK TEAM
32. Malicki Przemysław 1975 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
33. Milczarek Paweł 1989 Road to UTMB
34. Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
35. NaskrĘt Mariusz 1975 WARSZAWA-WESOŁA
36. Nowak Damian 1981 HERNIK TEAM
37. Nyczak Agnieszka 1975 Hernik Team
38. Pająk Monika 1982 Hernik Team
39. Porada Marek 1963 HERNIK TEAM
40. Psik Marzena 1969 Hernik Team
41. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
42. Spychała Sławomir 1966 HERNIK TEAM
43. Stańczyk SŁawomir 1988 1988
44. Szemiel-Afek Mariola 1974 WSZYSTKO O BIEGANIU.PL
45. Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team
46. Świtała Natalia 2001 Biegacze Juniora - Runners Team
47. Walewska Klaudia 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
48. Walewski Przemek 1967 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
49. Wilczyński Krzysztof 1960 zaba
50. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa
51. Wojtkowiak Stefan 1974 Piątkowo na Biegowo
52. Woźniczka Urszula 1989 HERNIK TEAM
53. Zeńczak Tomasz 1981 Plus Timing
54. Zowczak Dorota 1983 #BIEGACZE