Lista startowa

V Lipcowy Dwubieg Puszczykowski

Puszczykowo 13.07/14.07.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 151



BIEG WIECZORNY 11 km (13.07.2019)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamski Łukasz 1983 biegam bo nie lubię Śrem
2. Angowski Andrzej 1983 Poznań
3. Banach Karolina 1980 Mamy Biegamy Wągrowiec
4. Banaszak Karolina 1990 Poznań
5. Baraniak Beata 1973 Daszewice
6. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
7. Berczyński Andrzej 1976 GB Wielkopolscy Biegacze Poznań
8. Bogucka Emilia 1978 Pracownia Rzeźbiarska Boguccy MOSINA
9. Bręczewski Tomasz 1980 CZEMPIŃ
10. Bruś Michał 1992 Puszczykowo
11. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
12. Buśko Mateusz 1987 Kościan
13. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań
14. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
15. Deckert Beata 1983 Madetrans biega Kowanówko
16. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
17. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team/ ChampionMan Team Czempiń
18. Dominiczak Marzena 1979 grodzisk wielkopolski
19. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca Poznań
20. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
21. Filut Tomasz 1968 Szamocin
22. Gajda Wojciech 1987 Rycerze Ortalionu Suchy Las
23. Garbarska Marietta 1981 Wiocha Biega VGP Śrem
24. Gawlińska Magdalena 1982 M&G Osieczna
25. Gembalski MirosŁaw 1969 LUCKY LUKI LESZNO
26. Gendera Ewa 1971 Drużyna od serca Poznań
27. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team Poznań
28. Głuszak Bartek 1999 Manufaktura Mieszkań/UKS Szybki Lopes Nekla Nekla
29. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki Komorniki
30. Gut Sylwia 1989 Zalasewo
31. Jadczak Mariusz 1983 Września
32. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team Czerwonak
33. Jankowska Barbara 1975 Poznań
34. Kabała Bartosz 1995 Night Runners Gostyń
35. Kapała Alicja 1983 Rawicz
36. Kaźmierczak Mikołaj 1995 1995 Leszno
37. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Rogalinek
38. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl Poznań
39. Kobrzeniecka Julia 1981 PayU Runners Komorniki
40. Kokocińska Halina 1961 Kościan Team Kościan
41. Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki Manieczki
42. Konieczny Jakub 2002 praktyka ruchu Puszczykowo
43. Konopa Angelika 1995 Ceków
44. Koralewska Agnieszka 1976 Wiocha Biega VGP Śrem
45. Kosiński Krzysztof 1982 Łódź
46. Kostrzewski Daniel 1982 Euroweld LIllestrøm
47. Kowalski Mateusz 1987 Mosina
48. Kozakiewicz Lidia 1975 Poznan
49. Kóska Sławomir 1978 Helios Czempiń Team Czempin
50. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku Czapury
51. Langner Basia 1984 Mamy-biegamy Plewiska
52. Linke Jozef 1964 Krosinko Biega-) Krosinko
53. Loba Damian 1969 świerczewo run Poznań
54. Loba Sylwia 1971 świerczewo run Poznań
55. Ludwikowski Przemysław 1989 Poznań
56. Madej Grzegorz 1977 M&G Gdańsk
57. Maliszewski Adrian 1989 Poznań
58. Marciniak Joanna 1979 Helios Czempiń Team Czempiń
59. Marcinkowska Anita 1983 Luboń
60. Marczyńska Marta Łucja 1988 Urzad Miasta Luboń Mosina
61. Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku / parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz
62. Matecka Barbara 1993 Murowana Goślina
63. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
64. Melcer Karol 1988 Kościan
65. Mikołajczak Roman 1967 Czempiń
66. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega Pysząca
67. Narożna Paulina 1990 Kobylnica
68. Offman Aneta 1971 Kiekrz
69. Okon Artur 1981 Poznan
70. Olejniczak Jarosław 2000 Poznań
71. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz Poznań
72. Pawelczyk Adriana 1976 biegam bo nie lubię Śrem
73. Pazgrat MichaŁ 1983 Polska Grodzisk Wielkopolski
74. Piechowiak Małgorzata 1966 adrenalina fitness team mosina
75. Piechowiak Marek 1982 Poznań
76. Pisarczyk Grzegorz 1989 ARO Poznań
77. Piszczygłowa Bernadeta 1971 Gorzów Wielkopolski
78. Pleśniarski Zbigniew 1959 Klub Sportowy Grań w Karpaczu Karpacz
79. Pluskota Ewa 1991 Poznań
80. Prüfer Paweł 1972 Kosieczyn
81. Przyblski Marcin 1976 Czapury
82. Pyłczewska Renata 1964 Grunwald team Racot
83. Rabsch Bartek 1978 WKSB Poznań
84. Ramski Krzysztof 1995 Kalisz
85. Ratajszczak Dominik 1988 Sepienko
86. Razik Tadeusz 1952 brak Rawicz
87. Roszak-Surków Sylwia 1977 parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzedz
88. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night Poznań
89. Ruskowiak Anna 1992 UKS JUNIOR Nietążkowo Spytkówki
90. Rybarczyk Dariusz 1962 Poznań
91. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
92. Rzymyszkiewicz Arkadiusz 1975 Gniezno
93. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
94. Słoma Adrian 1990 SPEED FEED’16 / TGV Kościan Kościan
95. Smierzchała Adam 1972 Mosina Bike Challenge Mosina
96. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń
97. Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro Poznań
98. Stróżyńska Zdziabek Magdalena 1966 ABERDEENSHIRE'S LIONS Piła
99. Stryjska Beata 1968 Daszewice
100. Strzelczyk Piotr 1984 FLORAPROJECT MOSINA
101. Surków Adrian 1982 parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzedz
102. Szcześniak Antoni 1994 Puszczykowo
103. Szczygieł Daniel 1997 Poznań
104. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga PLEWISKA
105. Szymkowiak Agnieszka 1981 Bojanowo
106. Szymków Michał 1986 Poznań
107. Ślęczkowski Krzysztof 1985 Helios Czempiń Team Czempiń
108. Śniegocki Robert 1975 Środa Wlkp.
109. Świeboda Małgorzata 1985 Wrocław
110. Świt Anna 1987 Rycerze Ortalionu Suchy Las
111. Świtała Dominik 1998 Pobiedziska Running Team Góra
112. Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team Góra
113. Talaga Basia 1980 - FOLWARK
114. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
115. Topolska Monika 1977 Mamy-Biegamy Poznań
116. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH Kobylnica
117. Turowski Tomasz 1976 Team Draczyński Zielona Góra
118. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Poznań
119. Walkowiak Marek 1973 Pecna Team Pecna
120. Waraczyński Marek 1996 Poznań
121. Wegner Adrian 1991 Poznan
122. Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM Poznań
123. Włodarczak Michał 1996 Nieokrzesane Fifolunie ;* Leszno
124. Wojciechowska Beata 1980 Wrocław
125. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI Poznań
126. Wysłużal Monika 1989 Kolejne wyzwanie Poznań
127. Zagozda Tomasz 1961 Tomasz biega Luboń
128. ZaŁuski Piotr 1973 Pecna Team Pecna
129. Zawada Paweł 1991 samotny wilk Kostrzyn nad Odrą
130. Zdziabek Jarosław 1966 ABERDEENSHIRE'S LIONS Piła


BIEG PORANNY 10 km (14.07.2019)

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamski Łukasz 1983 biegam bo nie lubię Śrem
2. Banach Karolina 1980 Mamy Biegamy Wągrowiec
3. Baraniak Beata 1973 Daszewice
4. Bartoszewska Joanna 1981 Spytkowki
5. Berczyński Andrzej 1976 GB Wielkopolscy Biegacze Poznań
6. Bogucka Emilia 1978 Pracownia Rzeźbiarska Boguccy MOSINA
7. Bręczewski Tomasz 1980 CZEMPIŃ
8. Buczkowski Marcin 1975 BRODNICA
9. Bugaj Sylwia 1991 Poznań
10. Buśko Mateusz 1987 Kościan
11. Chyczewska Katarzyna 1978 Komorniki
12. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań
13. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble Poznań
14. Derbich Mariusz 1979 Kowalew Kowalew
15. Dębowska Aleksandra 1985 ChampionMan Team Czempiń
16. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team/ ChampionMan Team Czempiń
17. Dominiczak Marzena 1979 grodzisk wielkopolski
18. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca Poznań
19. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
20. Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS Poznań
21. Gajda Wojciech 1987 Rycerze Ortalionu Suchy Las
22. Garbarska Marietta 1981 Wiocha Biega VGP Śrem
23. Gawlińska Magdalena 1982 M&G Osieczna
24. Gembalski MirosŁaw 1969 LUCKY LUKI LESZNO
25. Gendera Ewa 1971 Drużyna od serca Poznań
26. Geppert Jakub 1984 AdRunaLine Running Team Poznań
27. Gierka Michał 1987 Czapury
28. Głuszak Bartek 1999 Manufaktura Mieszkań/UKS Szybki Lopes Nekla Nekla
29. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki Komorniki
30. Gut Sylwia 1989 Zalasewo
31. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team Czerwonak
32. Jankowska Barbara 1975 Poznań
33. Jeziorna Milena 1996 crosswronki Wronki
34. Kabała Bartosz 1995 Night Runners Gostyń
35. Kamieniarz Maria 1989 Poznań
36. Kapała Alicja 1983 Rawicz
37. Kaźmierczak Mikołaj 1995 1995 Leszno
38. Kaźmierczak Tomasz 1975 Tarnowo Tarnowo Podgórne
39. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Rogalinek
40. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl Poznań
41. Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki Manieczki
42. Konieczny Jakub 2002 praktyka ruchu Puszczykowo
43. Konieczny Przemek 1982 WROCŁAW
44. Koralewska Agnieszka 1976 Wiocha Biega VGP Śrem
45. Kosiński Krzysztof 1982 Łódź
46. Kowalski Mateusz 1987 Mosina
47. Kownacki Paweł 1984 Obstawiamy Tyły Team Świebodzin
48. Kozakiewicz Lidia 1975 Poznan
49. Kozłów Wojciech 1960 LKS Zantyr Sztum Gdańsk
50. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku Czapury
51. Kusznierewicz Maciej 1985 DlaBiegacza.com.pl Poznań
52. Langner Basia 1984 Mamy-biegamy Plewiska
53. Linke Jozef 1964 Krosinko Biega-) Krosinko
54. Loba Damian 1969 świerczewo run Poznań
55. Loba Sylwia 1971 świerczewo run Poznań
56. Ludwikowski Przemysław 1989 Poznań
57. Madej Grzegorz 1977 M&G Gdańsk
58. Maliszewski Adrian 1989 Poznań
59. Marciniak Joanna 1979 Helios Czempiń Team Czempiń
60. Marcinkowska Anita 1983 Luboń
61. Marczyńska Marta Łucja 1988 Urzad Miasta Luboń Mosina
62. Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku / parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzędz
63. Matecka Barbara 1993 Murowana Goślina
64. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA Murowana Goślina
65. Melcer Karol 1988 Kościan
66. Mikołajczak Roman 1967 Czempiń
67. Mroczkowski Arkadiusz 1982 Puszczykowo
68. Mróz Tomasz 1982 Wiocha Biega Pysząca
69. Narożna Paulina 1990 Kobylnica
70. Offman Aneta 1971 Kiekrz
71. Olejniczak Jarosław 2000 Poznań
72. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz Poznań
73. Orłowski Robert 1988 Biegnę do Mordoru Poznań
74. Pawelczyk Adriana 1976 biegam bo nie lubię Śrem
75. Piechowiak Małgorzata 1966 adrenalina fitness team mosina
76. Piechowiak Marek 1982 Poznań
77. Pisarczyk Grzegorz 1989 ARO Poznań
78. Pleśniarski Zbigniew 1959 Klub Sportowy Grań w Karpaczu Karpacz
79. Pluskota Ewa 1991 Poznań
80. Przyblski Marcin 1976 Czapury
81. Pyłczewska Renata 1964 Grunwald Team Racot
82. Rabsch Bartek 1978 WKSB Poznań
83. Ratajszczak Dominik 1988 Sepienko
84. Razik Tadeusz 1952 brak Rawicz
85. Roszak-Surków Sylwia 1977 parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzedz
86. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night Poznań
87. Ruskowiak Anna 1992 UKS JUNIOR Nietążkowo Spytkówki
88. Rybarczyk Dariusz 1962 Poznań
89. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
90. Rzymyszkiewicz Arkadiusz 1975 Gniezno
91. Słoma Adrian 1990 SPEED FEED’16 / TGV Kościan Kościan
92. Smierzchała Adam 1972 Mosina Bike Challenge Mosina
93. Sobierajski Krzysztof 1982 Gostyń
94. Sobkowiak Agnieszka 1972 wkurw_team Wronki
95. Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro Poznań
96. Stróżyńska Zdziabek Magdalena 1966 ABERDEENSHIRE'S LIONS Piła
97. Stryjska Beata 1968 Daszewice
98. Strzelczyk Piotr 1984 FLORAPROJECT MOSINA
99. Surków Adrian 1982 parkrun Jezioro Swarzędzkie Swarzedz
100. Szcześniak Antoni 1994 Puszczykowo
101. Szczygieł Daniel 1997 Poznań
102. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga PLEWISKA
103. Szymków Michał 1986 Poznań
104. Ślęczkowski Krzysztof 1985 Helios Czempiń Team Czempiń
105. Śniegocki Robert 1975 Środa Wlkp.
106. Świeboda Małgorzata 1985 Wrocław
107. Świt Anna 1987 Rycerze Ortalionu Suchy Las
108. Świtała Dominik 1998 Pobiedziska Running Team Góra
109. Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team Góra
110. Talaga Basia 1980 - FOLWARK
111. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
112. Topolska Monika 1977 Mamy-Biegamy Poznań
113. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH Kobylnica
114. Turowski Tomasz 1976 Team Draczyński Zielona Góra
115. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night Poznań
116. Walkowiak Marek 1973 Pecna Team Pecna
117. Waraczyński Marek 1996 Poznań
118. Wegner Adrian 1991 Poznan
119. Wiśniewska Anna 1987 Krosno
120. Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM Poznań
121. Włodarczak Michał 1996 Nieokrzesane Fifolunie ;* Leszno
122. Włodarczak - Kukla Dominika 1980 Rokietnica
123. Wojciechowska Beata 1980 Wrocław
124. Wolańska Aleksandra 1986 OBSTAWIAMY TYŁY TEAM Świebodzin
125. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI Poznań
126. Wysłużal Monika 1989 Kolejne wyzwanie Poznań
127. ZaŁuski Piotr 1973 Pecna Team Pecna
128. Zawada Paweł 1991 samotny wilk Kostrzyn nad Odrą
129. Zdziabek Jarosław 1966 ABERDEENSHIRE'S LIONS Piła
130. Zieliński Mateusz 1992 Gniezno