Lista startowa

XII Charytatywny Bieg z Maltańskim Światełkiem
Jubileusz X-lecia Drużyny Szpiku

Poznań 20.01.2018
Dystans: ok 5,5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 380


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Andrzejewska Magdalena 1994 Poznań
2. Angielczyk Daniel 1984 Drużyna Szpiku
3. Antczak Łukasz 1986 Brak kuzyn Eryka
4. Archaniołowicz Joanna 1970 DRUŻYNA SZPIKU
5. Banachowicz Tobiasz 1987 Śrem
6. Bardziński Bartosz 1969 Poznań
7. Bartkowiak Anna 1980 Ostroróg
8. Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
9. Bączyk Agnieszka 1979 Kórnik
10. Bączyk Karolina 1985 Poznań
11. Bączyk Tomasz 1966 Poznań
12. Bąkowska Magdalena 1982 Mamy-Biegamy
13. Bednarek Justyna 1982 Poznań
14. Bednarek Roman 1960 Night Runners
15. Bednarska Anna 1986 Poznań
16. Biernaczyk Honorata 1979 Honda&Asia
17. Binkowska Magdalena 1984 Mamy-Biegamy
18. Błaszak "robin" Robert 1973 BEZ SPINY
19. Borowiak Magdalena 1981 Piła
20. Borowska-Najderek Paulina 1980 Rokietnica
21. Bożkiewicz Patrycja 1980 Hernik Team
22. Brodowski Kamil 1990 drużyna Szpiku
23. Buczkowska Justyna 1978 Swarzędz
24. Buczkowski Paweł 1979 Swarzędz
25. Budkiewicz Beata 1980 Poznań
26. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers
27. Budniak Przemysław 1980 ENEA Biegamy Zbieramy Pomagamy
28. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku
29. Bukowska Alina 1972 Orki z ...
30. Buszewska Sylwia 1995 Mosina
31. Buszkowski Filip 1974 Filon Team
32. Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy Green Point
33. Chojnacka Katarzyna 1972 Drużyna Szpiku
34. Choryński Adam 1983 Swarzędz
35. Chudziak Beata 1985 Komorniki
36. Chwaliszewska Daria 1996 Śrem
37. Chyruk Oleksandr 1991 Poznań
38. Ciastowska Małgorzata 1991 Poznan
39. Cichosz Honorata 1979 Drużyna Szpiku
40. Cichosz Ryszard 1980 Murowana Goślina
41. Cierniak Jarosław 1978 Drużyna Szpiku
42. Cierniak Magdalena 1985 Drużyna Szpiku
43. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER
44. Cyrson Agata 1974 Kobiety biegają
45. Czapla Krzysztof 1977 Poznań
46. Czarnecka Marta 1988 Warszawa
47. Czternasty Hubert 1992 Rawicz
48. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne
49. Dałek Roksana 1988 Murowana Goślina
50. Dembecka Dobiesława 1982 Mamy-Biegamy
51. Dembecka Ewa 1964 Mama-Biegamy
52. Dembińska Dominika 1990 Poznań
53. Dewo Ewa 1985 Poznań
54. Dolata Agnieszka 1977 Poznań
55. Dolicher Robert 1972 Kontakt24 tvn24.pl
56. Dolińska Paulina 1994 Poznań
57. Domańska Anna 1984 Mamy-Biegamy
58. Dondajewska Maria 1992 DRUŻYNA SZPIKU
59. Drajerczak Marlena 1978 Mamy-Biegamy
60. Dresler Iwona 1973 Głuchowo
61. Dutkiewicz Małgorzata 1971 Night Runners
62. Dutkiewicz Przemysław 1971 Poznań
63. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
64. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko
65. Fajfer Jacek 1960 1960
66. Fijak Karolina 1984 Murowana Goślina
67. Filipiak Anna 1977 sistery
68. Frąckowiak Aneta 1982 Mamy-Biegamy
69. Frąckowiak Natalia 1984 Śrem
70. Fręśko Eliza 1988 Poznań
71. Furmanek Marcelina 1991 Tata i córka
72. Furmanek Piotr 1968 Mielno
73. Gacioch Arkadiusz 1978 Poznań
74. Gajda Jolanta 1969 Poznań
75. Gawrońska-Garstka Magdalena 1976 Rokietnica Rostworowo
76. Gendera Krystian 1978 Obrzycko
77. Glapa Beata 1990 Poznań
78. Glapiak Magdalena 1984 Poznań
79. Goliński Adrian 1992 DRUŻYNA SZPIKU
80. Górczyński Rafał 1976 Nowy Tomyśl
81. Górniak Elżbieta 1966 Swarzędz
82. Górniak Jerzy 1965 CO NAS PODKUSIŁO
83. Grabowiecka Julia 1980 Września
84. Grabowski Kamil 2001 Głuchowo
85. Grajzer Maciej 1984 Kibole w biegu
86. Gruszczyńska Magdalena 1980 Piła
87. Grzeszczyk Hanna 1971 Druzyna Szpiku
88. Grzeszczyk Patrycja 1991 Druzyna Szpiku
89. Grzeszkiewicz Justyna 1983 Brodnica
90. Grześkowiak Adam 1960 Opalenica
91. Gumny Patryk 1990 Obrzycko
92. Hałupka Magdalena 1986 Mamy-Biegamy
93. Harasimowicz Hania 1980 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz
94. Hedzielska Weronika 1998 Drużyna Szpiku
95. Hedzielski Rafał 1974 Golęczewo
96. Helak Rafał 1976 KLAS Szpot Swarzędz
97. Hlożek Joanna 1979 Hart Skoki
98. Hok Przemysław 1976 Orki z.../Drużyna Szpiku
99. Holajda Marek 1982 0326 Karbon
100. Jabłońska Iza 1981 Biegacze Juniora - Runners Team
101. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
102. Jambrożek Sebastian 1982 Drużyna Szpiku
103. Janaszak Ewa 1960 Mamy-Biegamy
104. Janaszek Weronika 1981 Puszczykowo
105. Janiszewska Ewelina 1982 KGB Grzmot Komorniki
106. Jankowska Magdalena 1976 Rekreacyjna Grupa Rowerowa Bez Spiny
107. Jankowski Waldek 1966 B.free sport
108. Janowska Żaneta 1983 Color Run & Zumba
109. Jasiński Mirosław 1965 HART SKOKI
110. Jaskuła Arkadiusz 1981 Poznań
111. Jastrzębski Radosław 1979 Poznań
112. Jaś Jola 1968 Stowarzyszenie Azymut
113. Jelińska- Hok Agnieszka 1976 Orki z.../Drużyna Szpiku
114. Józefczyk Justyna 1980 POZNAŃ
115. Jóźwiak Dariusz 1964 Hernik Team
116. Kaczmarek Agata 1973 Nest Team
117. Kaczmarek Mikołaj 1995 Poznań
118. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows
119. Kałkowska Karolina 1973 Matka i Córka
120. Kałkowska Patrycja 1997 Matka i Córka
121. Kańduła Klaudia 1980 Nest team
122. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
123. Karaś Katarzyna 1978 Rokietnica
124. Kasińska-Machajek Kystyna 1960 Wybiegani Polkowice
125. Kasperczak Emilia 1979 HERNIK TEAM
126. Kaźmierczak Ewelina 1998 DRUZYNA KUBUSIA
127. Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
128. Kaźmierczak Tomasz 1997 DRUZYNA KUBUSIA
129. Każmierczak Marcin 1976 Oldschool Hooligans w biegu
130. Kierych Marta 1992 Drużyna Szpiku/Wolsztyńska Akademia Biegowa
131. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
132. Kleiber Bartek 1975 Biegam z Lu
133. Kleiber Kuba 2000 Biegam z Lu
134. Kleinschmidt Łukasz 1981 Miłosz team
135. Klejbuk Krzysztof 1978 cztery łapy bieg
136. Kliński Marcin 1986 Webster-Studio.pl
137. Kluza Tomasz 1982 Night Runners
138. Kłosińska Milena 1985 Kiączyn
139. Knapik Dionizy 1995 Trzcinica
140. Kołodziejczak Magda 1983 Swarzędz
141. Konikowska Magdalena 1979 Mamy-Biegamy
142. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
143. Kosmaczewska Małgorzata 1968 bbl
144. Kościelniak Marek 1977 Muay Running Team
145. Koterbiak Sebastian 1993 Witaszyce
146. Kozłowski Marcin 1976 copymaster.pl
147. Kramer Hanna 1964 Drużyna Szpiku
148. Krawczyk Łukasz 1991 xxx
149. Krawczyk Milena 1991 ×××
150. Krenz Sławka 1977 Ciastki.pz / parkrun Poznań
151. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
152. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa
153. Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
154. Krzanowski Przemysław 1976 Drużyna Szpiku
155. Krzesaj Krzysztof 1971 Suchy Las
156. Kubiak Dorota 1966 Poznań
157. Kubiak Henryka 1973 1973
158. Kuczyńska Adrianna 1985 Drużyna Szpiku
159. Kulka Honorata 1979 Żydowo
160. Kuśnierz Michał 1983 Biegam Bo Lubię - to nie klub:)
161. Kwiatecka Iwona 1972 Orki z...
162. Kwitowska Karolina 1987 Poznań
163. Lalka Artur 1987 DRUŻYNA SZPIKU
164. Lallouet Anna 1982 Szwarne Laski
165. Langowicz Leszek 1988 Opalenica
166. Lawińska Małgosia 1966 Night Runners
167. Lehmann Karol 2001 Kiekrz
168. Leimann Joanna 1981 Mamy-Biegamy
169. Leśna Natalia 1986 Paciaciaki Team
170. Lewandowsla Monika 1976 Czerniejewo
171. Lipko Anita 1968 Drużyna Szpiku
172. Ludwiczak Krzysztof 1980 Mamy-Biegamy
173. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity warsztat treningu
174. Ługowski Piotr 1958 DRUZYNA SZPIKU/ WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
175. Machajek Krzysztof 1954 Stowarzyszenie Transplantacji Serca Zabrze
176. Maciejewski Michał 1977 Supersportowy Tean
177. Macyszyn Daniel 1976 Night Runners
178. Maćkowiak Mateusz 1993 DRUŻYNA SZPIKU
179. Magdziarek Bogumiła 1970 Kaźmierz
180. Majchrzak Beata 1975 Mamy-Biegamy
181. Majewski Waldemar 1959 DRUŻYNA SZPIKU
182. Malis Andrzej 1971 Drużyna Szpiku
183. Małoszczyk Maria 1957 poznan
184. Małysz Tadeusz 1959 KB Katorżnik Murowana Goślina
185. Mamys Robert 1975 Poznań
186. Mandziak Rafał Mandziak 1979 Poznań
187. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners
188. Marek Magda 1976 Zalasewo
189. Masełkowski Wojciech 1970 Puszczykowo
190. Matecki Mariusz 1973 Drużyna Szpiku
191. Mateleska Karolina 1980 Plewiska
192. Matyja Kamil 2002 Matyja Club
193. Matysiak Karol 1974 DRUŻYNA SZPIKU / OSH w biegu
194. Meyer Jarosław 1977 Miękowo
195. Meyer Magdalena 1977 Miękowo
196. Michalak Paulina 1994 Zmęczeni Na Starcie Dobiegniew
197. Michałowski Dominik 1988 Paciaciaki Team
198. Michocka Małgorzata 1970 Poznań
199. Mikulski Jędrzej 2001 Daszewice
200. Mis Roman 1953 Drużyna Szpiku
201. Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
202. Miśkiewicz Magdalena 1979 Szwarne Laski
203. Mleczak Artur 1973 KGB Grzmot Komorniki
204. Mnich Jagoda 1990 Poznań
205. Mnich Karol 1960 Poznań
206. Moellenbrock Krzysztof 1967 KGB Grzmot Komorniki
207. Mośkiewicz Anna 1990 Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera
208. Mucha Rita 1980 Swarzedz
209. Musialska Anna 1980 Piątkowo na Biegowo
210. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania
211. Nadolczak Basia 1974 Muay running team
212. Nadybska Milena 1995 Poznań
213. Najderek Agnieszka 1987 1987
214. Nawrocki Tomasz 1977 Druzyna Szpiku
215. Niemier Agnieszka 1978 PKO Bank Polski
216. Niezgódka Ewelina 1985 Drużyna Kubusia
217. Nowacka Jolanta 1975 Poznań
218. Nowacki Mikołaj 2001 Drużyna Szpiku
219. Nowaczyk Sylwia 1977 Tulce
220. Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
221. Nowak Maciej 1974 gRUNwald team
222. Nowicka Magdalena 1978 Mamy-biegamy
223. Nowicka-Szczepaniak Justyna 1971 Mamy-biegamy
224. Obst Mateusz 1993 Poznań
225. Odija Joanna 1977 Honda&Asia
226. Olejniczak Paweł 1969 1969
227. Oleś Marcin 1982 Swarzędz
228. Osipiuk Sylwia 1977 Wrocław
229. Ossowska Emilia 1983 Poznań
230. Ossowski Adam 1983 Poznań
231. Ostojski Daniel 1981 Kostrzyn
232. Pacholska Marcelina 1989 Armel Road Runner
233. Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
234. Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy
235. Parnak Blanka 1977 ishøj
236. Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec
237. Pawlak Dominika 1990 Drużyna Szpiku Poznań
238. Pers Natalia 1987 Plewiska
239. Piechór Małgorzata 1990 Poznań
240. Pieczyński Bartłomiej 1984 MaxElektro
241. Pietek Katarzyna 1977 UNILEVER
242. Pietrzak Anna 1974 Poznań
243. Pigła Maja 1982 Pancia
244. Pigła Michał 1981 Pikuś :)
245. Pińskwar Iwona 1974 Swarzędz
246. Pittner Katarzyna 1983 Kocham Outdoor
247. Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa
248. Płonka Karolina 1983 Poznań
249. Płonka-Siczyńska Sylwia 1981 Poznań
250. Podborożny Karol 1982 Mamy-Biegamy Wsparcie Techniczne
251. Polacki Rafał 1967 Poznań
252. Połczyńska Julia 1997 Poznań
253. Prętnicki Karol 1956 1956
254. Przewozniak Magdalena 1976 KOBIETY BIEGAJĄ
255. Przybylska Paulina 1983 DRUŻYNA SZPIKU
256. Przybylski Leszek 1972 Leszek Tatry
257. Przybylski Piotr 1982 DRUŻYNA SZPIKU
258. Psik Marzena 1969 Hernik Team
259. Ptak Krzysztof 1971 PGB Sportowa Paczka
260. Pyziołek Katarzyna 1977 Mamy-biegamy
261. Pzybylski Piotr 1982 DRUŻYNA SZPIKU
262. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań
263. Radek Dariusz 2001 Poznań
264. Ratajczak Klaudiusz 1978 Poznań
265. Ratajczak Krzysztof 1981 Poznań
266. Rosenberg Natalia 1987 Poznań
267. Roszyk Tomasz 1979 Hdk
268. Rozynek Malgorzata 1978 Night Runners
269. Ruta Monika 1971 Luboń
270. Rybarczyk Tomasz 1974 Poznań
271. Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
272. Salbut Łukasz 1986 Szczecin
273. Sawicki Marcin 1981 DRUŻYNA SZPIKU
274. Sądej Iwona 1976 Murowana Goślina
275. Sądej Jakub 2001 Murowana Goślina
276. Sądej Robert 1975 Murowana Goślina
277. Siciarz Natalia 1984 Night Runners / Wójtowicz TRI Team
278. Siekierzyńska Katarzyna 1973 Drużyna Szpiku
279. Siekierzyński Radosław 1971 Drużyna Szpiku
280. Skoczylas Anita 1973 Drużyna Szpiku
281. Skorliński Krzysztof 1972 Lechia Kostrzyn/Echo Ziemi Kostrzyńskiej
282. Słupińska Magdalena 1982 Ostroróg
283. Sobiech Karol 1982 Night Runners
284. Sobisiak Alicja 1992 Bez Spiny
285. Sobkowiak Patryk 1984 Mamy - Biegamy
286. Spoz Magdalena 1976 Szakal Runners/Nestteam
287. Stafiniak Marek 1982 Poznań
288. Stanisławiak Justyna 1997 Poznań
289. Starkiewicz Patryk 1995 Śrem
290. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Gruby Misio Team
291. Stoińska Agnieszka 1970 Poznań
292. Stoiński Karol 1970 Poznań
293. Stojek Piotr 1980 KGB Grzmot Komorniki
294. Studzinski Jacek 1979 Drużyna Szpiku
295. Sypniewski Adam 1966 Szwarne Laski
296. Sypniewski Krystian 1976 Poznań
297. Szadowiak Alicja 1992 Poznań
298. Szagżdowicz Mateusz 1982 Drużyna Szpiku
299. Szaroleta Mateusz 1977 Dominowo
300. Szczepaniak Klaudia 1987 Gostyn
301. Szczepaniak Magdalena 1988 Przeźmierowo
302. Szczęsna Ewa 1987 Poznań
303. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUŻYNA SZPIKU
304. Szeszuła Michał 1975 Night Runners
305. Szewczyk Ewa 1978 Poznań
306. Szewczyk Radosław 1976 Poznań
307. Sznajder Michał 1999 Biegam z Lu
308. Szott Piotr 1958 LE-BIEGA POZNAŃ
309. Szóstek-Palacz Paula 1992 Murowana Goślina
310. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań
311. Szymańska Ewelina 1985 Plewiska
312. Szymański Piotr 1984 Poznań
313. Ślęzak Paulina 1991 DRUŻYNA SZPIKU
314. Świtała Magdalena 1985 Buk
315. Tabat Bartosz 1984 KB Katorżnik Murowana Goślina
316. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz
317. Tecław Katarzyna 1963 MPK POZNAŃ SP.Z O.O
318. Tecław Katarzyna 1963 Poznań
319. Terebelska Karina 1979 Murowana Goślina
320. Tłuchowska Martyna 1992 Poznań
321. Tomporowska Sylwia 1987 Luboń
322. Tomporowski Ariel 1989 Luboń
323. Torz Robert 1976 Team RUN Gołańcz
324. Trot Katarzyna 1995 DRUŻYNA SZPIKU
325. Trzcińska Paulina 1986 Poznań
326. Tupaj Marcin 1991 Poznań
327. Tupaj Mariusz 1970 Drużyna Szpiku
328. Tyczyńska Joanna 1980 Mamy-Biegamy
329. Tyrakowska Magdalena 1972 Palędzie
330. Urban Jacek 1950 Stowarzyszenie "Azymut"
331. Walenciak Magdalena 1981 Oborniki
332. Waleriańczyk Robert 1980 KKS Sporty Walki Poznań
333. Walewska Klaudia 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
334. Walewski Przemysław 1967 Drużyna Szpiku/WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
335. Walędziak Piotr 1981 Tarnowo Podgórne
336. Walkowiak Krystian 1984 Poznań
337. Walter Karol 1989 DRUŻYNA SZPIKU
338. Wasielewska Błażej 1983 Drużyna Szpiku
339. Wasielewska Natalia 1984 Drużyna Szpiku
340. Waszynska Aneta 1982 Muks Szok Bojanowo
341. Wawrzyniak Agnieszka 1988 DRUŻYNA SZPIKU
342. Wawrzyniak Paweł 1981 Mamy-Biegamy
343. Werner Justyna 1977 Wierzyce
344. Werner Piotr 1974 Wierzyce
345. Wesołek Aleksandra 1966 Night Runners
346. Więcek Marcin 1986 Luboń
347. Wilczyński Krzysztof 1977 Błękitna Kropelka
348. Wiśniewska Anna 1982 Nessi Team / Hernik Team
349. Wiśniewska Mariola 1959 Stowarzyszenie Azymut
350. Witek Paweł 1985 Poznań
351. Wittke Katarzyna 1986 Poznań
352. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Przeźmierowo
353. Wlaszczyk Wieslaw 1969 Pobiedziska
354. Włochal Elżbieta 1970 Murowana Goślina
355. Wojtaszak Paweł 1996 Poznań
356. Wojtkowiak Grażyna 1960 Babcia Biega / Szybkie Ślimaki
357. Wojtkowiak Joanna 1991 Szybkie Ślimaki / Piątkowo na Biegowo
358. Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki
359. Wozna Dorota 1972 BAKSTERZY
360. Wozny Rafał 1971 BAKSTERZY
361. Woźniak Tomasz 1957 Poznań
362. Wójciak Michał 1986 Szybkie Ślimaki
363. Zabłocki Tomek 1988 Koziegłowy
364. Zalejarz Kinga 1981 TAKE RUN
365. Zaremba Aleksandra 1991 Poznań
366. Zawada Adam 1972 AMP AdamZawada
367. Zborowski Dariusz 1967 Poznań
368. Zielińska Agnieszka 1981 Wągrowiec
369. Zielińska Lidia 1971 Biegający Wągrowiec
370. Zienkiewicz Filip 2003 Opalenica
371. Zienkiewicz Zuzanna 1998 Opalenica
372. Zięba Anna 1977 Murowana- Goślina
373. Zowczak Dorota 1983 Rawa Plus
374. Zwolińska Violetta 1983 Drużyna Szpiku
375. Zyffert Anna 1984 Poznań
376. Żak Piotr 1970 Poznań
377. Żak Renata 1973 poznań
378. Żurawska Magdalena 1978 kebaboszi@gmail.com
379. Żurawski Jakub 1974 Drużyna Szpiku
380. Żymełka Łukasz 1990 Drużyna Kubusia