Lista startowa

Biegi Dzieci Podczas 14 Biegu Maniacka Dziesiątka

Poznań 11.03.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 300


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 SP7 Poznań 500m.
2. Adamczyk Julia 2013 Oborniki 100m.
3. Aleksandrowicz Piotr 2011 Przedszkole pod topolą 100m.
4. Angielczyk Tomasz 2012 Drużyna Szpiku 100m.
5. Babij Jakub 2007 www.biegiwpolsce.pl 500m.
6. Babij Mateusz 2010 www.biegiwpolsce.pl 250m.
7. Banaszkiewicz Jan 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 250m.
8. Baraniak Maksymilian 2014 Poznań 100m.
9. Baranowska Basia 2010 Społeczna Czwórka 250m.
10. Baranowski Adam 2005 Społeczna Czwórka 750m.
11. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem 750m.
12. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem 750m.
13. Bednarek Franek 2009 SP 74 Poznań/Night Runners Junior 250m.
14. Bednarek Zofia 2005 SP54 Poznań/Night Runners Junior 750m.
15. Bejma Alicja 2008 SP 2 Murowana Goślina/Catering BEMI Junior 500m.
16. Bejma Wiktoria 2007 SP 2 Murowana Goślina/Catering BEMI Junior 500m.
17. Bendowska Aleksandra 2006 SP Stęszew 750m.
18. Bendowski Dariusz 2009 SP Stęszew 250m.
19. Berłowski Wojciech 2013 Albeco Team 100m.
20. Bielecka Karolina 2003 Michałowo 1000m.
21. Bielecka Magdalena 2007 Komorniki 500m.
22. Bielecka Patrycja 2003 Michałowo 1000m.
23. Bielecki Marek 2003 Komorniki 1000m.
24. Bilski Eryk 2008 nekla 500m.
25. Bilski Jakub 2004 Chwałki biega 1000m.
26. Biniaś Anna 2010 Poznań 250m.
27. Biniaś Mateusz 2012 Poznań 100m.
28. Bławat Inga 2011 Przedszkole Kwilcz 100m.
29. Błotna Wiktoria 2012 przedszkole nr 75 100m.
30. Bochenek Kacper 2009 Poznań 250m.
31. Bochenek Marcin 2012 Poznań 100m.
32. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 250m.
33. Bryl Matylda 2010 IRC Kowale 250m.
34. Bryl Szymon 2013 IRC Kowale 100m.
35. Brzoskowska Maja 2005 Poznań 750m.
36. Brzoskowski Jan 2007 Poznań 500m.
37. Burmistrz Wiktoria 2013 Tarnowo Podgórne Biega 100m.
38. Buszkowska Laura 2009 Filon Team 250m.
39. Chmielewska Zuzanna 2013 Przedszkole Jarzębinka w Paczkowie 100m.
40. Chudy Paweł 2007 SP Sikorzyn 500m.
41. Doberstein Kacper 2008 Szkoła Podstawowa nr 15 500m.
42. Dorożała Franciszek 2009 Golęczewo 250m.
43. Dorożała Jan 2013 Golęczewo 100m.
44. El Bah Alicja 2011 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tarnowie Podgórnym 100m.
45. Fleischer Cyprian 2011 Zbąszyń 100m.
46. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka 250m.
47. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z Mchu i Paproci 100m.
48. Futro Patrycja 2006 AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 750m.
49. Gałczyńska Amelia 2015 Maluszki z Siekierek 100m.
50. Gałczyński Filip 2012 Akademia Reissa 100m.
51. Gąbka Roksana 2011 2X Team 100m.
52. Gierszewska Hania 2012 Przedszkole Służewiaczek w Warszawie 100m.
53. Gierszewski Jan 2010 SP 46 w Warszawie 250m.
54. Gierszewski Szymon 2012 KB Szamotuły 100m.
55. Glamowska Liliana 2010 SP6 250m.
56. Głowacki Bartosz 2010 Biegam dla fun-u 250m.
57. Gniatczyk Natalia 2013 Przedszkole nr 35 100m.
58. Godurkiewicz Maksymilian 2009 Sp.3 Mogilno 250m.
59. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem 500m.
60. Górczyński Kacper 2010 śrem 250m.
61. Grabiak Bartosz 2012 POZNAŃ 100m.
62. Grochalski Wiktor 2014 Poznań 100m.
63. Grycza Agata 2013 Suchy Las 100m.
64. Grycza Hanna 2011 Suchy Las 100m.
65. Heland Grzegorz 2006 Sp.24 Gdańsk 750m.
66. Henc Kacper 2006 SP 46 750m.
67. Hermański Szymon 2008 Poznań 500m.
68. Hetmanowski Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Nochowie 250m.
69. Hojny Szymon 2006 85 im.Kawalerów Maltańskich 750m.
70. Hojny Wiktor 2011 Przedszkole nr.26 100m.
71. Hynek Kajetan 2006 Gorzów 750m.
72. Jackowiak Paulina 2005 Runner's Power 750m.
73. Jagodzik Maria 2013 Leszno 100m.
74. Jakubowski Antoni 2008 Opalenica 500m.
75. Jakuszewska Amelia 2012 Poznań 100m.
76. Janasiak Jakub 2004 SP 1 Szamotuły 1000m.
77. Janasiak Piotr 2005 SP 1 Szamotuły 750m.
78. Jańczyk Wiktor 2011 Dachowa 100m.
79. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 250m.
80. Jarosz Jan Mateusz 2008 Łejery 500m.
81. Jarosz Maria 2008 Łejery 500m.
82. Jeger Liwia 2009 Akademia Marcina Urbasia 250m.
83. Jeger Olga 2011 Akademia Marcina Urbasia 100m.
84. Jesionowski Olaf 2009 Sp4 250m.
85. Jodko Borys 2013 Przedszkole w Sadach 100m.
86. Jodko Maja 2010 Szkoła w Lusowie 250m.
87. Jodko Matylda 2009 Jodko Brothers Running Team 250m.
88. Jóźwiak Marcin 2005 SP 59 Poznań 750m.
89. Jurga Otylia 2005 MOS Śrem 750m.
90. Kaczmarek Dominik 2014 Poznań 100m.
91. Kaczmarek Jakub 2004 ZS Salezjańskich w Poznaniu 1000m.
92. Kaczmarek Maks 2008 Poznań 500m.
93. Kaczmarek Ola 2010 Poznań 250m.
94. Kaczmarek Oskar 2009 sp 11 Poznań 250m.
95. Kaczmarek Przemysław 2009 SP Zalasewo nr 2 250m.
96. Kadłubek Ania 2012 Przedszkole Pod Wierzbami 100m.
97. Kaletka Wiktoria 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 250m.
98. Kaminska Julia 2005 SP 64 Bydgoszcz 750m.
99. Kamiński Maksymilian 2004 Gimnazjum 60 1000m.
100. Kasperska Wiktoria 2005 SP 21 Poznań 750m.
101. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku 500m.
102. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan TEAM 250m.
103. Konieczna Wiktoria 2005 Objezierze 30B/3 750m.
104. Kościańska Dominika 2013 Błyskawice 100m.
105. Kowalska Lilli 2008 Szkoła Podstawowa 500m.
106. Kowalska Olivia 2011 Przedszkole 100m.
107. Kozieł Wojciech 2009 Akademia Piłkarska Reissa 250m.
108. Kozierski Filip 2012 Przedszkole nr 175 100m.
109. Kozierski Szymon 2010 Podstawowa nr 65 250m.
110. Kozłowska Pola 2014 POZNAŃ 100m.
111. Kranc Tomek 2008 Dzika Drużyna 500m.
112. Kroma Arkadiusz 2007 SP OPALENICA 500m.
113. Kroma Grzegorz 2009 SP OPALENICA 250m.
114. Kruszniewicz Paweł 2014 Logicus Rokietnica 100m.
115. Krych Anna 2011 Sp70 Poznań 100m.
116. Krych Marysia 2013 P58 Poznań 100m.
117. Kubiak Kinga 2013 Mamy-biegamy 100m.
118. Kuczyński Sebastian 2010 Drużyna szpiku 250m.
119. Kuhlage Agnes 2011 Paul Lincke Grundschule 100m.
120. Kuhlage Jakub 2014 Przedszkole Berlin 100m.
121. Kuhlage Maciej 2009 Paul Lincke Grundschule 250m.
122. Kuik Felix 2008 UKS Olimpijczyk 500m.
123. KuŁdo Jakub 2003 GIMNAZJUM 33 POZNAŃ 1000m.
124. Kupczyńska Agata 2011 Bartek Team 100m.
125. Kupczyński Bartłomiej 2003 Bartek Team 1000m.
126. Lehmann Tomasz 2012 Poznań 100m.
127. Lehwark Wojciech 2012 Koziegłowy 100m.
128. Leśniak Jasiu 2011 Ceradz Dolny 100m.
129. Leśniak Julianna 2008 Ceradz Dolny 500m.
130. Lewandowicz Jaś 2012 Poznań 100m.
131. Lewandowicz Wojtek 2014 Poznań 100m.
132. Lewandowska Ines 2015 Gorzów Wlkp. 100m.
133. Lewandowski Gabriel 2009 KS TEAM BARYŁA GORZÓW 250m.
134. Litke Olga 2008 OJO TEAM 500m.
135. Lizik Aleksander 2012 Gowarzewo 100m.
136. Lizik Jakub 2008 Gowarzewo 500m.
137. Lorenc Jan 2015 Ślesin 100m.
138. Łagowski Piotr 2008 Night Runners 500m.
139. Łaszcz Gabrysia 2011 Sp7 100m.
140. Łaszcz Jadzia 2009 Sp7 250m.
141. Łuczak Emilia 2003 G11 1000m.
142. Łukasik Staszek 2012 Poznań 100m.
143. Łukasik Zosia 2009 Poznań 250m.
144. Łukaszewska Nikola 2008 UKS GNIEZNO BIEGA 500m.
145. Łyszyk Lena 2008 Poznań 500m.
146. Maćkowiak Igor 2011 Poznań 100m.
147. Majewska Zosia 2010 Night Runners 250m.
148. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań 250m.
149. Marach Maria 2012 Poznań 100m.
150. Marach Mateusz 2009 Akademia Urbasia 250m.
151. Marciniak Kamil 2006 KOZIEGŁOWY 750m.
152. Marciniak Kornelia 2011 KOZIEGŁOWY 100m.
153. Marcinkiewicz Liliana 2015 Rakowo 100m.
154. Marcinkiewicz Zoja 2013 Rakowo 100m.
155. Marczak Kaja 2009 SP Komorniki 250m.
156. Marczyński Kacper 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 250m.
157. Matuszek Marcin 2009 Pawłowice 250m.
158. Matuszek Szymon 2012 Pawłowice 100m.
159. Matysiak Jakub 2013 Warszawa 100m.
160. Matysiak Kuba 2008 Poznań 500m.
161. Matysiak Wiktoria 2011 Warszawa 100m.
162. Michalak Bartosz 2010 Poznań 250m.
163. Michalak Jan 2004 SP 19 1000m.
164. Michalski Kacper 2008 Poznań 500m.
165. Michałek Maciej 2006 SP nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu 750m.
166. Michałowska Barbara 2015 Ogrody Montessori 100m.
167. Michałowska Helena 2011 ISOP Poznań 100m.
168. Michałowska Jadwiga 2013 ISOP Poznań 100m.
169. Michałowski Stanisław 2005 Poznań 750m.
170. Mielcarz Mikołaj 2011 Przedszkole Parkowe Skrzaty w Koźminie Wlkp. 100m.
171. Mika Julia 2009 Podstawowa nr 53 w Poznaniu 250m.
172. Mika Kajetan 2005 WARTA POZNAŃ 750m.
173. Mika Zuzanna 2011 MIKA TEAM 100m.
174. Mikhailiuk Yevhen 2007 Filon Team 500m.
175. Mikołajczyk Franciszek 2008 Komorniki 500m.
176. Mikulski Franek 2010 sp60 poznań 250m.
177. Mikulski Staś 2014 poznań 100m.
178. Miłek Elena 2010 SP nr 1 250m.
179. Misiuda Alan 2010 Drużyna szpiku 250m.
180. Misiuda Lena 2008 Drużyna szpiku 500m.
181. Mułkowski Franciszek 2010 SP Porażyn 250m.
182. Musielak Norbert 2005 SP Książ Wlkp 750m.
183. Nowak Faustyna 2011 Piekarnia Wiejska w Zębowie 100m.
184. Nowak Pola 2016 Piekarnia Wiejska w Zębowie 100m.
185. Nowak Tymoteusz 2013 Piekarnia Wiejska w Zębowie 100m.
186. Obst Norbert 2005 Koziegłowy 750m.
187. Obst Tymoteusz 2013 WUEF Tri Team 100m.
188. Okulicka Wiktoria 2012 Łęczyca k/Poznania 100m.
189. Olejniczak Ignacy 2012 Przedszkole 131 100m.
190. Omyła Daniel 2014 Poznań 100m.
191. Osiak Michał 2005 Muzyczna im. Karola Szymanowskiego 750m.
192. Ostoj Samanta 2011 Koźmin Biega 100m.
193. Ostrowski Jarek 2008 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 500m.
194. Ostrowski Tomek 2007 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 500m.
195. Owczarzak Baltazar 2011 Przedszkole nr 148 100m.
196. Owczarzak Konstanty 2014 Przedszkole nr 148 100m.
197. Panas Jan 2012 Poznan 100m.
198. Pasiok Jakub 2009 Poznań 250m.
199. Pasiok Stanisław 2011 Poznań 100m.
200. Pawlicka Antonina 2010 Gorzów 250m.
201. Pawłowski Marcel 2006 Zbąszyń 750m.
202. Perz Marianna 2004 UKS Dąb Suchy Las 1000m.
203. Perz Zosia 2010 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań 250m.
204. Piechocki Alan 2012 Piechocki Team 100m.
205. Piechocki Milan 2014 Piechocki Team 100m.
206. Piechocki Patryk 2011 Przedszkole Sióstr Maryi Niepokalanej 100m.
207. Piechocki Piotr 2005 SP Skrzydła w Poznaniu 750m.
208. Piśmienny Wojciech 2016 WOJTEK TEAM 100m.
209. Polarok Iga 2014 Przedszkole w Kasztanowym Parku 100m.
210. Polarok Julia 2009 SP 74 250m.
211. Polarok Patryk 2012 Przedszkole w Kasztanowym Parku 100m.
212. Powiński Piotr 2006 Podstawowa nr.58 750m.
213. Pozdrowicz Mikołaj 2007 SP Cogito 500m.
214. Pozdrowicz Miłosz 2009 SP Cogito 250m.
215. Prus Mikolaj 2009 Podstawowa im. Powstancow Wielkopolskich 250m.
216. Prus Patrycja 2006 Podstawowa im. Powstancow Wielkopolskich 750m.
217. Prusakiewicz Franciszek 2013 Wesołe Skrzaty - przedszkole 100m.
218. Przybylak Franciszek 2015 Objezierze 30B/3 100m.
219. Przybylska Justyna 2009 SP 3 Lidzbark Warmiński 250m.
220. Pyziołek Michał 2008 Mamy-Biegamy 500m.
221. Rogowicz Barbara 2012 Przedszkole Zaczarowana Podkowa 100m.
222. Rogowicz Ryszard 2009 Skrzydła 250m.
223. Roman Bolek 2005 Poznań 750m.
224. Roszak Martyna 2010 SDS Kids 250m.
225. Roszyk Jagoda 2006 parkrun Poznań 750m.
226. Roth Antoni 2007 SP17/ Night Runners 500m.
227. Różański Filip 2003 MOS Śrem 1000m.
228. Rybarczyk Zosia 2009 Synchro Poznań 250m.
229. Rzempołuch Bartosz 2008 SP nr.5 Turek 500m.
230. Semkło Marianna 2012 Poznań 100m.
231. Sielicka Maria 2009 Turbo Minionki 250m.
232. Sielicka Zofia 2011 Turbo Minionki 100m.
233. Sielicki Wojciech 2014 Turbo Minionki 100m.
234. Skrzypczak Monika 2011 SP18 Poznań 100m.
235. Skrzypczak Weronika 2007 SP18 Poznań 500m.
236. Słotnicka Zuzanna 2013 Szamotuły 100m.
237. Słotnicki Antoni 2011 Szamotuły 100m.
238. Smoczyk Wiktor 2013 Team Smoczyk 100m.
239. Smurawa Franciszek 2008 Szkoła Podstawowa w Krośnie 500m.
240. Snela Kinga 2007 Snela TEAM 500m.
241. Sobiech Dominika 2014 Night Runners 100m.
242. Sobiech Mateusz 2011 Wesołe Skrzaty Pobiedziska 100m.
243. Sobiech Wiktoria 2008 Night Runners 500m.
244. Soliwoda Maciej 2005 ZSP nr 7 w Poznaniu 750m.
245. Sosnowska Maria 2011 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 "Dębinka" 100m.
246. Sroka Anna 2012 Przedszkole Podniebny Świat Poznań 100m.
247. Sroka Jakub 2010 SP65 Poznań 250m.
248. Stachecka Oliwia 2009 SP 4 Swarzędz 250m.
249. Stachecki Patryk 2009 SP 4 Swarzędz 250m.
250. Stachowski Jakub 2012 Poznań 100m.
251. Stefanowicz Gabrysia 2009 Stefanowicz Team 250m.
252. Stefanowicz Monika 2011 Stefanowicz Team 100m.
253. Stęsik Mikołaj 2011 korona Zakrzewo 100m.
254. Stolarz Jan 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 250m.
255. Suchowski Maksymilian 2010 SP 2 Oborniki 250m.
256. Sudomlak Julia 2010 Karkonosz Running Team 250m.
257. Sudomlak Kinga 2003 Karkonosz Running Team 1000m.
258. Sypniewska Justyna 2013 Przedszkole "Świerszczykowe Nutki" 100m.
259. Szczodrzyńska Agata 2005 UKS Dąb Suchy Las 750m.
260. Szczodrzyński Michał 2011 SP 18 100m.
261. Sztukowski Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 51 100m.
262. Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska 250m.
263. Szymczak Adam 2008 KB Gmina Czarnków 500m.
264. Szymczak Bartosz 2004 System 11 Wałcz Drugi 1000m.
265. Świdurska Barbara 2013 Poznań 100m.
266. Taciak Adrian 2006 Adiextreme 750m.
267. Targosz Igor 2008 Opalenica 500m.
268. Targosz Wiktor 2005 Opalenica 750m.
269. Tomiak Stefan 2010 KGB Grzmot Komorniki 250m.
270. Tomiak Zofia 2012 KGB Grzmot Komorniki 100m.
271. Trzeciak Melania 2014 Poznań 100m.
272. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 Leszno 500m.
273. Tylicki Filip 2009 TylickiTeam 250m.
274. Tylicki Kacper 2006 TylickiTeam 750m.
275. Urbaniak Krzysztof 2012 ZSP 7 100m.
276. Urbaniak Witold 2006 ZSP 7 750m.
277. Walczak Hubert 2011 Przedszkole nr 1 100m.
278. Waloszczyk Basia 2013 Poznań 100m.
279. Waloszczyk Tomek 2010 Poznań 250m.
280. Wałęsa Katarzyna 2006 Szkoła podstawowa nr 1Koźmin Wlkp 750m.
281. Waś Ewa 2011 SP 4 100m.
282. Witczak Adam 2015 Szerokie Tory 100m.
283. Witczak Natalia 2010 Szerokie Tory 250m.
284. WnuczyŃski Jakub 2007 Gwiazda Bydgoszcz 500m.
285. WnuczyŃski Kamil 2007 Gwiazda Bydgoszcz 500m.
286. Wojciechowska Joanna 2012 Przedszkole Źródełko 100m.
287. Wojtczak Wiktoria 2013 Krzywin 100m.
288. Wolak Antonina 2011 Drużyna TAJ 100m.
289. Wolańska Zuzanna 2012 Groszek 100m.
290. Wolański Dawid 2015 Groszek 100m.
291. Wolański Szymon 2009 Skrzydła 250m.
292. Woźniak Oliwier 2011 Akademia Piłkarska Reissa 100m.
293. Zaremba Oliwia 2007 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 500m.
294. Zawadzka Tamara 2008 SP Helenów-Święciec 500m.
295. Zawodny Franek 2009 SCIM 250m.
296. Zaworska Weronika 2010 SCIM 250m.
297. Zieliński Nikodem 2012 Poznań 100m.
298. Zmiejko Alicja 2015 Nowa Wies 100m.
299. Zygart Kacper 2007 SP 4 Wągrowiec 500m.
300. Żuk Hania 2010 Akademia Marcina Urbasia 250m.