Lista startowa

II Marceliński Bieg Wiosenny

Poznań 28.04.2019
Dystans: 5 km | 10 km | 15 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 202


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamiak Karolina 1976 SWARZĘDZ bieg_5km
2. Andrzejczak Aneta 1983 Poznan bieg_15km
3. Archaniołowicz Joanna 1970 MUAY RUNNING TEAM bieg_15km
4. Augustyn Aleksander 1969 Silna Ekipa bieg_5km
5. Balcerek Alicja 1993 Czerwonak bieg_5km
6. Banaś Malwina 1980 Poznań bieg_15km
7. Barańczyk Monika 1994 Poznań bieg_5km
8. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz bieg_10km
9. Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers bieg_5km
10. Błociszewska Starczyńska Anna 1978 Poznań bieg_5km
11. Bocian Magdalena 1975 Sady bieg_10km
12. Brychczyńska Karolina 1996 Poznań bieg_10km
13. Bulak Mateusz 1991 Oborniki bieg_5km
14. Chałubińska Ilona 1989 Komorniki bieg_5km
15. Chałubiński Wojtek 1981 Komorniki bieg_5km
16. Chojan Samanta 1992 Plewiska bieg_5km
17. Cichocki Jerzy 1976 Dąbrówka bieg_15km
18. Cierniak Krzysztof 1968 PRO366 bieg_15km
19. Ciesielska Monika 1988 Poznań bieg_5km
20. Cieślik Agnieszka 1978 Przeźmierowo bieg_5km
21. Ciołkiewicz Maciej 1979 Poznań bieg_10km
22. Czarnecka Barbara 1976 Poznań bieg_10km
23. Czarnecki Bartosz 1978 Poznań bieg_10km
24. Czub Łukasz 1978 Komorniki bieg_5km
25. Czyzykowski Grzegorz 1984 Dabrowka bieg_10km
26. Dachtera Jan 1999 Skórzewo bieg_10km
27. Davydiuk Daniel 2000 Poznań bieg_15km
28. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble bieg_5km
29. Dąbek Tomasz 1994 Strzałkowo bieg_5km
30. Dembina Andrzej 1962 1962 bieg_15km
31. Doberschutz Przemek 1968 Ludzie Borowe bieg_10km
32. Doberschutz Wojtek 2000 Królewskie Morsy Gniezno bieg_5km
33. Durnik Krzysztof 1990 Poznań bieg_15km
34. Dysput Olga 1989 Poznań bieg_5km
35. Dźwikowski Damian 1987 Poznań bieg_15km
36. Fortuna-Czmok Jolanta 1977 Swarzędz bieg_5km
37. Furmaniak Mikołaj 2004 Leszno bieg_10km
38. Garbaciak Krzysztof 1983 Zalasewo bieg_10km
39. Glapa Beata 1990 PRO366 bieg_10km
40. Głuchowska Agata 1989 Poznań bieg_5km
41. Golak Adrianna 1996 Poznań bieg_5km
42. Górny Michał 1985 Mosina bieg_5km
43. Grenadier Damian 1987 Edukacja Lubasz bieg_5km
44. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega bieg_5km
45. Grupa Jędrzej 2003 Wilda Biega bieg_5km
46. Gruszczyński Adrian 1988 Szamotuły KKS bieg_5km
47. Hejne Michał 1979 Dąbrówka bieg_10km
48. Jałowska Julia 2003 Poznań bieg_10km
49. Jałowska Magdalena 1977 Maratończyk Poznań bieg_15km
50. Jankowska Jagoda 1992 Hermes Team bieg_5km
51. Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team bieg_15km
52. Juszczak Andrzej 1957 Borówiec bieg_15km
53. Kaczmarek Agnieszka 1978 Poznań bieg_10km
54. Kaczmarek Katarzyna 1986 Poznań bieg_5km
55. Kałużny Michał 1990 Dirty Sparrows bieg_10km
56. Karlak Małgorzata 1974 Śrem bieg_15km
57. Kaszak Dawid 1996 Koziegłowy bieg_5km
58. Kaźmierczak Tomasz 1975 Falochron Lusówko bieg_10km
59. Kiljańczyk Bartosz 1973 Biernatki bieg_10km
60. Kiszka Sebastian 1973 Poznań bieg_15km
61. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM bieg_5km
62. Klingsport Mateusz 1988 M&M Run bieg_5km
63. Koch Antoni 1961 1961 bieg_10km
64. Kochański Michał 1988 Sanniki bieg_5km
65. Kodym Anna 1983 Poznań bieg_10km
66. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice bieg_15km
67. Kowalski Rafał 1980 Poznań bieg_10km
68. Kownacki Paweł 1984 OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg_10km
69. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
70. Krupecka Anna 1993 Nojewo bieg_5km
71. Krupkowska Matylda 1991 Poznań bieg_5km
72. Krym Zdzisław 1966 Stęszew bieg_10km
73. Krzyżek Michał 1983 SanFilippo Team bieg_5km
74. Kubaczyk Artur 1989 Poznań bieg_15km
75. Kubanek Maciej 1957 THE GREAT KUBANEKS bieg_10km
76. Kubiak Agnieszka 1991 Falochron Lusówko bieg_5km
77. Kubiak Tomasz 1974 Falochron Lusówko bieg_10km
78. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
79. Kudlińska Ewa 1988 Night Runners bieg_5km
80. Kurkiewicz Jakub 1984 Lubasz bieg_5km
81. KwasiŻur Agata 1983 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
82. Linke Jozef 1964 Krosinko Biega-) bieg_5km
83. Lisiak Jerzy 1994 Kościan bieg_15km
84. Lutomska Daria 1987 Komorniki bieg_5km
85. Lutomski Jakub 2002 Komorniki bieg_5km
86. Łasocha Kamila 1982 Poznań bieg_10km
87. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS bieg_10km
88. Maciejczuk Kamila 1986 Orginic Fitness bieg_5km
89. Maciejewska Agnieszka 1981 Poznań bieg_5km
90. Macioszczyk Łukasz 1980 CSWL bieg_5km
91. Maćkowiak Henryk 1970 UAM bieg_5km
92. Maj Magdalena 1984 Rokietnica bieg_5km
93. Majchrzak Kinga 1985 Chludowo bieg_5km
94. Makowska Małgorzata 1968 Luboń bieg_5km
95. Malewski Waldemar 1957 Koziegłowy bieg_10km
96. Manowska Dagmara 1970 Loco Team bieg_5km
97. Marin Alberto 1987 Poznan bieg_15km
98. Matuszek Małgorzata 1993 Poznań bieg_5km
99. Matyja Kamil 2002 OŚ AZS POZNAŃ bieg_5km
100. May Marcelina 1986 HERNIK TEAM bieg_10km
101. Meduna Zbigniew 1973 Poznań bieg_15km
102. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan bieg_5km
103. Michalak Mateusz 1988 Bolechówko bieg_5km
104. Michałowska Hanka 1974 Poznań bieg_15km
105. Mikoda Igor 1982 AIM bieg_15km
106. Muszyński Przemysław 1996 Poznań bieg_5km
107. Neumann-Olszewska Sabina 1980 Rogoźno bieg_5km
108. Nowak Hubert 1992 Poznań bieg_5km
109. Nowak Iza 1979 MUAY RUNNING TEAM bieg_5km
110. Nowak Paulina 1988 Poznań bieg_10km
111. Nowakowska Agnieszka 1994 Kostrzyn bieg_5km
112. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. bieg_10km
113. Nyczka Martyna 1993 LOCO bieg_5km
114. Odwrot Mateusz 1991 Ostroróg bieg_5km
115. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners bieg_15km
116. Orłowski Mateusz 1987 1987 bieg_5km
117. Palacz Beata 1972 Poznań bieg_10km
118. Pasiecznik Miłosz 1986 Muay Running Team bieg_10km
119. Paszkiewicz Monika 1992 Kobiety Biegają bieg_5km
120. Pawlak Sławomir 1970 Poznań bieg_5km
121. Pawlik Mariusz 1980 Drużyna Szpiku bieg_10km
122. Piątek Kamila 1989 1989 bieg_10km
123. Pietrowicz Martyna 1999 Poznań bieg_15km
124. Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki bieg_15km
125. Pilc Monika 1975 Dres i Laczki bieg_5km
126. Pilc Wojciech 2004 Dres i Laczki bieg_5km
127. Pisarczyk Grzegorz 1989 ARO bieg_5km
128. Pohl Karolina 1997 Poznań bieg_5km
129. Pohl Renata 1969 Renata Pohl bieg_5km
130. Przewoźny Piotr 1983 Buk bieg_10km
131. Przybylak SŁawek 1979 UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA SPORTY WALKI GOSTYŃ bieg_15km
132. Rachuta Alicja 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_5km
133. Ratajczak Hubert 1977 Bytkowiak Bytkowo bieg_10km
134. Regus Bartosz 1990 CPR Poznań bieg_10km
135. Rojek Stanisław 1970 Poznań bieg_5km
136. Rosińska Zuzanna 1997 Poznań bieg_10km
137. Ruciński Radosław 1986 RXP bieg_10km
138. Rutka Marek 1978 MUAY RUNNING TEAM bieg_15km
139. Rutka Zuzanna 2003 MUAY RUNNING TEAM bieg_5km
140. Rybarczyk Iwona 1975 Dopiewo bieg_5km
141. Serwan Dominik 1996 Poznań bieg_10km
142. Seweryn Grzegorz 1985 Leszno bieg_5km
143. Seweryn Magdalena 1989 Leszno bieg_5km
144. Seydlewicz Maciej 1982 ART-SPED team bieg_10km
145. Siwik Dominika 1992 Poznań bieg_10km
146. Siwik Paweł 1997 Poznań bieg_10km
147. Skowrońska Kasia 2000 Królewskie Morsy Gniezno bieg_5km
148. Skręta Krzysztof 1990 Parkrun skierniewice bieg_5km
149. Skrzypczak Jakub 1979 Plewiska bieg_5km
150. Smogur Damian 1984 8-pak Poznań bieg_10km
151. Sniegocki PaweŁ 1978 Tarnowo Podgórne Biega bieg_5km
152. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły bieg_15km
153. Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg. bieg_10km
154. Sobkowski Łukasz 1987 Grunwald team Poznan bieg_10km
155. Sołtysiak-Krzyżek Anna 1984 SanFilippo Team bieg_5km
156. Staniewska Aga 1986 Poznań bieg_15km
157. Starzak Andrzej 1987 POZNAŃ bieg_5km
158. Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro bieg_15km
159. Suchodolski Bartosz 2001 Team No Excuses bieg_5km
160. Sulewska Aneta 1993 Poznań bieg_10km
161. Susmarska Ewa 1996 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
162. Szczerbal Joanna 1990 Dirty Sparrows bieg_5km
163. Szeliga Dawid 1991 Ryczywół bieg_5km
164. Szenknecht Adrianna 1976 Poznań bieg_5km
165. Sztachera Daniel 1982 Poznań bieg_5km
166. Szymaniak Maciej 1974 Gofrownia 21 bieg_5km
167. Szymański PaweŁ 1980 MUAY RUNNING TEAM bieg_15km
168. Szymczyk Monika 1986 Biegający 3 bieg_5km
169. Świtalski Krystian 1976 Wybiegać Marzenia Team bieg_10km
170. Tetzlaw-Dering Marta 1984 Słubice bieg_10km
171. Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań bieg_15km
172. Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska bieg_10km
173. Tomczak Mariusz 1972 MOSINA bieg_15km
174. Tomowiak Rafał 1984 SzymanowskiTeam bieg_5km
175. Troszczyńska Izabela 1991 Oborniki bieg_5km
176. Tycner Adrian 1979 Kościan bieg_5km
177. Tycner Magdalena 1981 Kościan bieg_5km
178. Udałowski Radosław 1984 Komorniki bieg_10km
179. Urban Patrycja 1985 Poznań bieg_5km
180. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night bieg_10km
181. Wegner Adrian 1991 Poznań bieg_5km
182. Weychan Ewelina 1982 Maratończyk Poznan bieg_5km
183. Wicenty Joanna 1994 ZK Wronki bieg_5km
184. Witczak Michał 1989 gRUNwald team Poznań bieg_5km
185. Witkowski Andrzej 1967 Gorzów wlkp bieg_15km
186. Witkowski Maciej 1977 Poznań bieg_10km
187. Wittig Adam 1983 Swarzędz bieg_10km
188. Wojcieszak Ilona 1985 Poznań bieg_5km
189. Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg_5km
190. Wolańska Aleksandra 1986 OBSTAWIAMY TYŁY TEAM bieg_10km
191. Wolny Przemysław 1983 Poznań bieg_10km
192. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO bank polski bieg_15km
193. Wysłużal Monika 1989 Kolejne wyzwanie bieg_10km
194. Zalewska Magdalena 1973 Loco team bieg_5km
195. Zandecki Jarosław 1986 Poznań bieg_10km
196. Zdanowicz Agnieszka 1990 Kiekrz bieg_5km
197. Zielińska Justyna 1979 Luboński Klub Biegacza bieg_15km
198. Zwoliński Krzysztof 1987 Poznań bieg_5km
199. Żak MaŁgorzata 1985 MUD GOATS bieg_5km
200. Żak Renata 1973 1970 bieg_5km
201. Żminkowski Paweł 1976 SW bieg_15km
202. Żołnierek Wojciech 1989 Dirty Sparrows bieg_5km