Lista startowa

VII Marceliński Bieg Zimowy

Poznań 07.02.2021
Dystans: 5 km | 10 km | 15 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 398


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczyk Bartosz 1995 OBSESJA DOSKONAŁOŚCI bieg_5km
2. Adamek Adrian 1988 Poznań bieg_10km
3. Andryszczak Łukasz 1985 BMW Klub Poznań bieg_10km
4. Andrzejczak Aneta 1983 Poznan bieg_15km
5. Avizhych Uladzislau 1998 KONOXA bieg_5km
6. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn bieg_15km
7. Banaszczyk Szymon 1985 Gdynia bieg_15km
8. Barłóg Piotr 1989 Komorniki bieg_15km
9. Bartecki Jan 1983 Golęczewo bieg_5km
10. Bartkowiak Dorota 1980 Poznań bieg_5km
11. Bednarek Piotr 1991 Rawa mazowiecka bieg_5km
12. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz bieg_5km
13. Bielawiak Dariusz 1981 Biegus Oborniki bieg_10km
14. Bielski Dawid 1985 Bydgoszcz bieg_5km
15. Binger Aneta 1990 Sępólno Krajeńskie bieg_5km
16. Biskupski Waldemar 1964 Waldek bieg_5km
17. Błażejewski Jakub 1994 Poznań bieg_5km
18. Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
19. Bobowik Andrzej 1986 Poznań bieg_5km
20. Bolewicz Michał 1996 Poznań bieg_15km
21. Borsuk Damian 1985 Poznań bieg_5km
22. Borysiak Damian 1994 Sportowe Rataje bieg_10km
23. Brauze Maria 1999 Swarzędz bieg_5km
24. Brączkowski Damian 1996 Poznań bieg_10km
25. Brok Małgorzata 1974 Plewiska bieg_10km
26. Brzeski Norbert 1996 Piotrkówko bieg_5km
27. Budna Grażyna 1979 Poznań bieg_5km
28. Bukowska Natalia 1988 Rokietnica bieg_5km
29. Bukowski Bartosz 1982 Rokietnica bieg_5km
30. Buliczak Ireneusz 1955 Sieraków bieg_15km
31. Burzyńska Justyna 1984 Mogilno bieg_5km
32. Cegielski Wojciech 1993 Getinge Infecteam bieg_10km
33. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA bieg_5km
34. Choryłek Jan 1998 Tenis Pod Sosnami- Osieczów Team bieg_10km
35. Chyc Monika 1993 Wasilków bieg_5km
36. Cichocka Marianna 1969 Kiekrz bieg_5km
37. Cichowlas Sylwester 1975 CBN Jeżyce bieg_10km
38. Ciesielska Monika 1988 Poznań bieg_5km
39. Ciurzyński Szymon 1996 Poznań bieg_10km
40. Czyżykowski Grzegorz 1984 Dąbrówka bieg_5km
41. Ćwik Bartosz 1997 Poznań bieg_5km
42. Ćwik Michał 1987 Konin bieg_10km
43. Degler Dariusz 1976 Wójtowicz Team bieg_10km
44. Di Marino Massimo 1973 Poznań bieg_10km
45. Dobraś Szymon 1981 Getinge Infecteam bieg_10km
46. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę bieg_5km
47. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę bieg_5km
48. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci bieg_15km
49. Drapała Magdalena 1982 Poznań bieg_5km
50. Drobnik Błażej 1987 Opalenicki Klub Biegacza bieg_15km
51. Dulemba Arkadiusz 1975 Eurocash Running Team bieg_10km
52. Dygudaj Agnieszka 1982 Poznan bieg_5km
53. Dyląg Mikołaj 1992 Komorniki bieg_15km
54. Dyrtkowski Kamil 1985 Poznan bieg_10km
55. Egler Michał 1965 Maratończyk Poznań bieg_5km
56. Ekner Alicja 1983 Wiktoria AGS bieg_5km
57. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team bieg_15km
58. Feliksiak Łukasz 1982 OKL Oborniki bieg_5km
59. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam bieg_10km
60. Firlej Ewelina 1990 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
61. Foltyniewicz Bartosz 1991 Ból nie istnieje bieg_5km
62. Foltyniewicz Błażej 1985 Eurocash Running Team bieg_5km
63. Foltyniewicz Tomasz 1987 Ból Nie Istnieje bieg_5km
64. Fortuna-Czmok Jolanta 1977 Swarzędz bieg_5km
65. Franaszczyk Marcin 1975 Sieraków bieg_15km
66. Frankiewicz Grzegorz 1986 Szczecin bieg_15km
67. Galazka Angelika 1990 12WBOT bieg_5km
68. Gałęcki Wiktor 1999 Medyczne Świry bieg_10km
69. Gaworski Filip 1988 Eurocash Running Team bieg_10km
70. Gelc Violetta 1964 LOCO TEAM bieg_5km
71. Gendera Bartosz 1981 Poznań bieg_5km
72. Gliszczyńska Kinga 1978 Luboń bieg_15km
73. Gnabasik Dorota 1979 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
74. Golczewski Tomasz 1978 Poznan bieg_15km
75. Golińska Barbara 1987 Eurocash Running Team bieg_10km
76. Góra Krzysztof 1983 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
77. Górna Aleksandra 1995 Poznań bieg_5km
78. Graczyk Grażyna 1981 Night Runners bieg_5km
79. Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno bieg_15km
80. Grec Michal 1980 Luboń bieg_15km
81. Gregor Błażej 1986 SPWL Poznań bieg_15km
82. Grupa Andrzej 1977 Odlew Poznań bieg_10km
83. Grzelka-Operacz Gosia 1988 Poznań bieg_10km
84. Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza bieg_5km
85. Grześkowiak Adam 1960 Dirty Sparrows bieg_5km
86. Grzywaczyk Artur 1964 Maratończyk Poznań bieg_5km
87. Hadam Michał 1977 KB Maniac Poznań bieg_5km
88. Haince Paweł 1980 Chodzież bieg_10km
89. Hellwig Stanisław 1994 Poznań bieg_5km
90. Hernik Klaudia 1990 Poznań bieg_5km
91. Hernik Piotr 1987 Poznań bieg_5km
92. Herwart Maria 1964 Poznań bieg_5km
93. Hirsch Mikołaj 1996 Krokodyle Floorball Poznań bieg_10km
94. Horbik Agnieszka 1990 Poznań bieg_10km
95. Hordych Jan 1997 Maratończyk Poznań/Zabiegany Szamocin bieg_15km
96. Hubko Marek 1974 Słubice bieg_10km
97. Ilski Tomasz 1988 Tom-Hurt bieg_10km
98. Jagodzik Michał 1987 #Feifertrenuje bieg_10km
99. Jakubowski Krzysztof 1977 Poznan bieg_10km
100. Jakubowski Patryk 1980 OPALENICKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
101. Jakubowski Slawomir 1974 Rivermed bieg_10km
102. Janas Dobrochna 1976 Poznań bieg_15km
103. Janka Krzysztof 1978 Eurocash Running Team bieg_15km
104. Jankowski Marek 1982 Białe Rataje bieg_10km
105. Jańczak Aleksandra 1997 Cytadela By Night Jeżyce bieg_10km
106. Jasińska Dorota 1984 Night Runners bieg_10km
107. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN bieg_5km
108. Jaskólski Maksymilian 1995 Lubasz bieg_15km
109. Jaworski Piotr 1987 Skórzewo bieg_10km
110. Jax Dominik 1997 Poznań bieg_10km
111. Jessa Andzej 1971 Biegacze Józefa Noji bieg_15km
112. Juchiewicz Malwina 2003 Poznań bieg_10km
113. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań bieg_10km
114. Juskowiak Jakub 2001 AZS UAM Triathlon Poznań bieg_5km
115. Kaczmarek Fryderyk 1997 Stefanowicz Running Academy bieg_5km
116. Kaczmarek Krzysztof 1970 BeagleTriathlonTeam bieg_10km
117. Kaczmarek Mariusz 1963 CTS bieg_5km
118. Kaczor Marcin 1991 Kościan bieg_10km
119. Kalisz Andrzej 1964 TKT Toruń bieg_10km
120. Kałek Jagoda 1994 Dirty Sparrows bieg_5km
121. Kałka Marcin 1984 Rawicz bieg_5km
122. Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza bieg_15km
123. Karpiński Bartosz 1982 Eurocash Running Team bieg_10km
124. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew bieg_10km
125. Kaźmierczak-Molik Anna 1988 MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD bieg_15km
126. Kąkol Rafał 1993 Poznań bieg_5km
127. Kijak Agnieszka 1987 Debiut Sintry bieg_5km
128. Kisiel Hubert 1985 Trzemeszno bieg_10km
129. Klimasek Przemek 1981 Stefanowicz Running Academy bieg_5km
130. Knach-Manowska Karolina 1971 LOCO Team bieg_5km
131. Koczorowska Kika 1983 Koninko bieg_10km
132. Koczorowski Jakub 1977 KB Dębiec/Dębina Team bieg_10km
133. Koczorowski Janusz 1977 Poznań bieg_10km
134. Kokot Natalia 1991 Rogoźno bieg_10km
135. KoŁda Halina 1962 PCH_RUN bieg_10km
136. Kołdyka Marcin 1980 Diabeticsportteam bieg_5km
137. Kołodziej-Czajka Małgorzata 1981 Kotlin bieg_5km
138. Komin Joanna 1991 Buk bieg_5km
139. Komin Kacper 1991 Buk bieg_5km
140. Konieczny Tomasz 1978 Brzeszczotem po jajach bieg_10km
141. Konstańczak Joanna 1983 Poznań bieg_10km
142. Korcz Karol 1990 Getinge Infecteam bieg_10km
143. Kosiorek Darek 1967 Poznań bieg_15km
144. Kostera Agnieszka 1989 Kaźmierz bieg_10km
145. Kostusiak Patryk 1983 Poznan bieg_15km
146. Kotlarek Katarzyna 1994 Poznań bieg_5km
147. Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie bieg_5km
148. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań bieg_5km
149. Krause Bartłomiej 1981 Dziewicza Góra Biega bieg_5km
150. Kroma Krzysztof 1980 Opalenica bieg_15km
151. Królczyk Krzysztof 1985 Plewiska bieg_10km
152. Kruczkowska-Otto Jowita 1994 Za linią mety TEAM bieg_5km
153. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań bieg_5km
154. Kubacka Edyta 1977 Gniezno bieg_5km
155. Kubaczyk Artur 1989 Poznańpoznań bieg_10km
156. Kubiak Mirosław 1965 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE bieg_15km
157. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz bieg_5km
158. Kuhnke Dagmara 1993 OBSESJA DOSKONAŁOŚCI bieg_5km
159. Kuhnke Łukasz 1993 OBSESJA DOSKONAŁOŚCI bieg_5km
160. Kukuła Wojciech 1982 Ryczywół bieg_10km
161. Kulczycki Emanuel 1983 Poznań bieg_15km
162. Kurczak Łukasz 1981 Poznań bieg_5km
163. Kurek Tomasz 1977 Opalenicki klub biegacza bieg_15km
164. Kurpisz Monika 1971 Drużyna Szpiku bieg_10km
165. Kurzątkowska Karolina 1996 Poznań bieg_5km
166. Kuszyk Marzena 1981 Poznań bieg_10km
167. Kutkowski Rafał 1982 Nogoobracacze Wągrowiec bieg_10km
168. Ladek Marcin 1989 grunwald team Poznań bieg_10km
169. Lahatski Andrei 1997 KONOXA bieg_5km
170. Leśniak Michał 1984 @biegiem_po_europie / #FeiferTrenuje bieg_10km
171. Leśniewski Maciej 1979 KS Stomil bieg_5km
172. Lewandowska Monika 1994 Getinge Infecteam bieg_10km
173. Lewandowski Bartłomiej 1996 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek bieg_10km
174. Lewandowski Rafał 1976 cytrynówka team bieg_10km
175. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ bieg_10km
176. Lis Sebastian 1990 # DRUŻYNA SZPIKU bieg_5km
177. Lisek Jolanta 1988 Gorzów Wielkopolski bieg_5km
178. Luftmann Bartosz 1977 Skórzewo bieg_15km
179. Lupa-Marcinowska Aneta 1976 RUN4FUN bieg_15km
180. Łagowska Dorota 1977 Night runners bieg_5km
181. Łazarowicz Katarzyna 1973 CTS bieg_5km
182. Łyżwiński Szymon 1995 HM soft Team bieg_10km
183. Maciejewska Agnieszka 1981 Poznań bieg_5km
184. Maj Magdalena 1984 Grazynki ocr bieg_5km
185. Majchrzak Aneta 1992 T.S. Opatrunki Toruń bieg_5km
186. Majchrzak Magdalena 1985 Dąbrówka bieg_5km
187. Majewska Marta 1984 Spin Force Runners bieg_5km
188. Majewski Michał 1984 Spin Force Runners bieg_15km
189. Majorczyk Klaudia 1991 Poznań Hussars Ladies bieg_5km
190. Makowski Bartosz 1995 Poznań bieg_10km
191. Manowska Dagmara 1970 LOCO Team bieg_5km
192. Mantas Tomasz 1973 Drużyna Szpiku i Fraszki bieg_5km
193. Mańkowska Adriana 1987 Rossbiegani bieg_5km
194. Marciniak Joanna 1979 Helios Czempiń Team bieg_10km
195. Marciniak Przemyslaw 1985 Skórzewo bieg_5km
196. Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN bieg_15km
197. Marmysh Yahor 2001 KONOXA bieg_5km
198. Maśliński Mirosław 1965 Szubin bieg_10km
199. Matelski Maciej 1995 WP bieg_5km
200. Matula Emilia 1988 Wroniecki Klub Biegacza bieg_5km
201. Matuła Przemysław 1966 UMCS Biega bieg_10km
202. Matuszczak Izabela 2000 UKS Dziesiątka Radomsko bieg_5km
203. Matysiak Maciej 1978 OSH bieg_10km
204. May Marcelina 1986 HT bieg_15km
205. May Wiktor 1957 DzW2 bieg_15km
206. Mazur Robert 1990 Mieścisko bieg_15km
207. Meduna Zbigniew 1973 Poznań bieg_15km
208. Meller Łukasz 1978 WieloOsobowy Klub Sportowy bieg_10km
209. Mendel Patryk 1994 SLKB/ REBELIA TEAM bieg_10km
210. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16/parkrun Kościan bieg_5km
211. Mężyński Cezary 1980 Rokietnica bieg_5km
212. Mężyński Dariusz 1982 Gniezno bieg_5km
213. Michalczuk Ewa 1985 Poznań bieg_5km
214. Mikołajczak Łukasz 1994 Środa Wielkopolska bieg_10km
215. Mirek Adrian 1980 Teneso RunForest bieg_10km
216. Mocek Marek 1998 Danflor Team bieg_10km
217. Mocydlarz Alicja 1969 Opalenica bieg_5km
218. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM bieg_10km
219. Myk Izabela 1992 Plewiska bieg_5km
220. Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pepowo bieg_15km
221. Naglik Aleksander 1994 Kaźmierz bieg_5km
222. Nagucki Karol 1993 Opalenica bieg_10km
223. Nagucki Mateusz 1985 Brak bieg_5km
224. Nalepa Krzysztof 1989 FC Atmosferić bieg_15km
225. Nejman Joanna 1982 Dopiewo bieg_5km
226. Niedzielski Paweł 1985 JW 2748 bieg_10km
227. Nowacki Łukasz 1981 #SZYMANOWSKITeam bieg_10km
228. Nowak Iza 1979 Biegające Krejzole bieg_5km
229. Nowakowski Rafał 1980 gRUNwald team Poznzń bieg_10km
230. Nowicki Hubert 1974 Poznań bieg_5km
231. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp. bieg_10km
232. Olczyk Daria 1986 Grabów nad Prosną bieg_5km
233. Olczyk Marcin 1978 Skórzewo bieg_5km
234. Olsen Lasse 1987 Odense NV. bieg_10km
235. Olszewska Martyna 1996 Poznań bieg_5km
236. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam bieg_15km
237. Operacz Bartosz 1988 Herkimer bieg_10km
238. Orłowski Robert 1988 Biegnę do Mordoru bieg_15km
239. Orzechowski Marcin 1994 Poznań bieg_15km
240. Otto Marcin 1991 Walka Kostrzyn bieg_5km
241. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz bieg_10km
242. Paczkowski Witold 1975 Wataha bieg_10km
243. Parus Arkadiusz 1974 Skórzewo bieg_10km
244. Paszko Hubert 1974 Cytrynówka bieg_10km
245. Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team bieg_10km
246. Piaskowski Artur 1990 OPALENICKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
247. Piasta Bartosz 1986 Poznań bieg_5km
248. Pichola Zuzanna 1986 Poznań bieg_5km
249. Piechowiak Ilona 1995 Rossbiegani bieg_5km
250. Pieksza Michał 1994 Browar Jenin bieg_5km
251. Pietruszka Mikołaj 1970 Tęcza Run bieg_15km
252. Pietruszyńska Monika 1998 Międzychód bieg_5km
253. Pietruszyński Gerard 1958 Międzychód bieg_5km
254. Pietrzak Bartłomiej 1980 Luboń bieg_10km
255. Pietrzak Magdalena 1999 Poznań Hussars Ladies bieg_5km
256. Pięta Tomek 1977 Topfarm bieg_15km
257. Pinczewski Patrik 1974 PunkyReggaeRunner bieg_15km
258. Piniarska Weronika 1997 Witkowo biega bieg_10km
259. PŁaczek Dawid 1976 BISKUPICE bieg_5km
260. Podlas Bogusław 1982 Boa Podlas bieg_10km
261. Polkowska Monika 1978 CTS bieg_10km
262. Polkowski Marcin 1976 CTS bieg_10km
263. Popowicz Katarzyna 1995 Popki Team bieg_5km
264. Przewoźna Jolanta 1975 Przewoźniaki Team bieg_5km
265. Przewoźniak Magdalena 1976 kobietybiegaja.pl bieg_5km
266. Przewoźny Krzysztof 1968 Przewoźniaki Team bieg_5km
267. Przewoźny Piotr 1983 Buk bieg_10km
268. Przybylak Mariusz 1986 Poznań bieg_10km
269. Przybylak Weronika 1986 Poznań bieg_5km
270. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar bieg_15km
271. Przybyła Przemysław 1982 Hermes Team bieg_5km
272. Przymusiński Filip 1983 UAM Triathlon Poznań bieg_5km
273. Pstrucha Noemi 2002 Koscian bieg_15km
274. Puchalska Elżbieta 1977 Kleczew bieg_5km
275. Puchalski Marek 1970 Kleczew bieg_5km
276. Pudelski Dawid 1988 Poznań bieg_15km
277. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team bieg_10km
278. Puszkarek Romana 1958 Helios Czempin Team bieg_10km
279. Pylczewska-Breza Renata 1964 Grunwald team Poznań bieg_15km
280. Radomski Bartosz 1997 Wybiegać Marzenia Team bieg_5km
281. Ranecki Piotr 1979 Opalenicki Klub Biegacza bieg_15km
282. Raś Ryszard 1950 Eko-Wod-Kan bieg_10km
283. Ratajczyk Marcin 1976 Gyllene Tider Swarzędz bieg_10km
284. Ratajszczak Maciej 1988 Czempiń bieg_5km
285. Reimann Jarosław 1978 Poznań bieg_10km
286. Rodewald Mateusz 1993 Wronki bieg_10km
287. Rompalski Jakub 1998 Poznań bieg_5km
288. Roszkowska Justyna 1976 Mosina bieg_5km
289. Roszkowski Rafał 1971 Mosina bieg_5km
290. Rożuk Wojciech 1992 Getinge Infecteam bieg_10km
291. Rutkowska Jagoda 1992 Hermes Team bieg_5km
292. Rutnicki Marcin 1976 Sieraków bieg_15km
293. Rygorowicz Piotr 1984 Poznań bieg_10km
294. Sapko Aniela 2005 Grzmot Komorniki bieg_5km
295. Sapko Dariusz 1979 Grzmot Komorniki bieg_5km
296. Sawada Rafał 1976 Oborniki bieg_10km
297. Siemianowski Robert 1996 Wągrowiec bieg_10km
298. Sierant Marcin 1983 Wolna stopa bieg_10km
299. Skotarek Sławomir 1967 Opalenicki Klub Biegacza bieg_5km
300. Skórzewska Agata 1994 Poznań bieg_5km
301. Skórzewski Jacek 1985 Poznań bieg_5km
302. Skórzewski Jakub 2003 Pamiątkowo bieg_10km
303. Skrzypczak Agnieszka 1970 Eurocash Running Team bieg_5km
304. Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań bieg_10km
305. Smużny Łukasz 2002 Mad Runners bieg_15km
306. Sobczak Barbara 1971 Oborniki bieg_10km
307. Sobkowiak Bartosz 1988 Banita team bieg_10km
308. Sobkowiak SŁawomir 1973 WRONIECKI KLUB BIEGACZA bieg_15km
309. Sobolewska Iga 1989 Poznań Hussars Ladies bieg_5km
310. Soczka Patrycjusz 1984 Poła poła run&bike team bieg_5km
311. Soloch Maciej 1991 Wroniecki Klub Biegacza bieg_10km
312. Sołtys Milena 1991 Rossbiegani bieg_5km
313. Sosna Rafał 1996 Poznań bieg_5km
314. Spolska Weronika 1993 #SobasTeam bieg_15km
315. Sroczyński Jakub 1998 Poznań bieg_5km
316. Stachowiak Emilia 1987 #biegiemwlas bieg_5km
317. Stefaniak Krzysztof 2005 Poznań bieg_5km
318. Stefaniak Monika 1976 Poznań bieg_5km
319. Stefaniak Tomisław 1961 Poznań bieg_10km
320. Stroiwąs Mikołaj 1983 Poznań bieg_5km
321. Strojewski Piotr 1984 SAMURAJ bieg_5km
322. Stryjakowski Marek 1951 BULA TEAM bieg_10km
323. Strzelczyk Jakub 1992 Dirty Sparrows bieg_5km
324. Strzelec Weronika 1993 Poznań bieg_5km
325. Szacht Izabela 1982 Poznań bieg_10km
326. Szafrański Maciej 1987 Poznań bieg_5km
327. Szczerbiński Mikołaj 1991 Inowrocław bieg_5km
328. Szcześniak Antoni 1994 Krokodyle Floorball Poznań bieg_10km
329. Szlachetka Łukasz 1992 Września bieg_10km
330. Szymańska Anita 1998 Medyczne Świry bieg_10km
331. Szymańska Anna 1977 - bieg_10km
332. Szymańska Dominika 2000 Chce mi się biegać jak psu bieg_5km
333. Szymański Łukasz 1991 Krokodyle Floorball Poznań bieg_10km
334. Szymański Roman 1966 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
335. Szymczak Marcin 1978 Poznań bieg_10km
336. Ślęzak Magdalena 1981 Golęczewo bieg_5km
337. Śliwiński Mateusz 1994 Poznań bieg_10km
338. Śmidowicz Sławomir 1984 Kibole w biegu bieg_10km
339. Śmiechowska Ewelina 1992 Poznań bieg_10km
340. Śpiączka Mateusz 1995 Poznań bieg_5km
341. Środa Sylwia 1984 gRUNwald team Poznań bieg_10km
342. Świerkowski Krzysztof 1996 Oddani bieg_15km
343. Taborek Janusz 1973 AZS UAM Poznań bieg_10km
344. Techner Magdalena 1979 Dąbrówka bieg_5km
345. Teretyka Dorota 1974 Poznań bieg_15km
346. Tokarski Karol 1979 Ślęzak Team bieg_5km
347. Tomaszewski Grzegorz 1978 Biegiemwlas bieg_10km
348. Tomczak Krzysztof 1989 Poznań bieg_10km
349. Tomikowska Róża 1974 Poznań bieg_5km
350. Tomikowski Rafał 1974 Poznań bieg_5km
351. Tomowiak Rafał 1984 SzymanowskiTeam bieg_5km
352. Toniński Sebastian 2000 Ból nie istnieje bieg_5km
353. Trybus Asia 2000 MATNER RUNNING TEAM bieg_10km
354. Trząsalski Łukasz 1990 Poznań bieg_5km
355. Urbaniak Marika 1998 Poznań bieg_10km
356. Urbaniak Sławomir 1979 Poznań bieg_15km
357. Urbaniak Tomasz 1988 Crocodigy bieg_15km
358. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam bieg_5km
359. Walczak Izabela 1989 Night Runners bieg_5km
360. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night bieg_15km
361. Walczak Tomasz 1972 Poznan bieg_10km
362. Walkowiak Piotr 1994 Faze Jadom bieg_10km
363. Wałecka Joanna 1986 Poznan bieg_5km
364. Wałecka Zuzanna 1999 Poznan bieg_5km
365. Wałęsa Oskar 1998 NWJ BOYZ bieg_15km
366. Wasiak Sławomir 1990 Poznań bieg_15km
367. Wasiela Mikael 1991 ALKOTRANSI- zwierzęta nie ludzie bieg_10km
368. Wasiluk Klaudia 1993 Drużyna Szpiku bieg_5km
369. Wegner Stachu 1983 Poznań bieg_10km
370. Welter Przemysław 1989 KB Szamotuły bieg_5km
371. Wencka Maciej 1992 Poznań bieg_5km
372. Wester Mikael 1958 Poznań bieg_5km
373. Wicenty Joanna 1994 Obrzycko bieg_5km
374. Wieczorkowski Władysław 1956 Poznań bieg_10km
375. Wielgosz Maria 1993 6x6 team bieg_15km
376. Wierzelewska Alina 1992 Drużyna Szpiku bieg_10km
377. Wilińska-Zywert Agnieszka 1979 Pobiedziska bieg_15km
378. Witczak Dorota 1968 Runner's Power bieg_5km
379. Witek Paweł 1985 WitekTeam bieg_5km
380. Witkowski Piotr 1970 Gorzów Wielkopolski bieg_10km
381. Wittig Adam 1983 Swarzędz bieg_5km
382. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team bieg_10km
383. Wojciechowicz Bartosz 1984 Poznań bieg_10km
384. Wojcieszak Ilona 1985 Poznań bieg_5km
385. Wojcieszak Krzysztof 1984 Hermes Team bieg_5km
386. Wojtkowiak Piotr 1981 Poznań bieg_5km
387. Wolniewicz Ryszard 1961 Pniewy bieg_5km
388. Wójcik Aleksander 1991 Poznań bieg_10km
389. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam bieg_10km
390. Wróbel Małgorzata 1992 Rawa Mazowiecka bieg_15km
391. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO Bank Polski bieg_10km
392. Wysz Damian 1979 Running Team PIA bieg_15km
393. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM bieg_5km
394. Zduńczyk Szymon 1994 Kostrzyn WLKP bieg_5km
395. Żarnotal Artur 1992 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu bieg_15km
396. Żerko Violetta 1971 Swarzędz bieg_5km
397. Żołnowski Marek 1981 Creatio bieg_5km
398. Żyszkowska Karolina 1998 Poznań bieg_5km