Lista startowa

Miejska Mila - sztafetowy bieg w Starym Browarze

Poznań, Stary Browar, 19.05.2019
Dystans: 5 x 1 mila


Liczba zgłoszonych drużyn: 55


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. "Misja Szklarska" Zawodnik 1: Andrzej Korytowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Marzena Kwaśna
Zawodnik 3: Anna Marcinkowska
Zawodnik 4: Adam Jankowiak
Zawodnik 5: Sebastian Golczak
2. 3MAJ z DRUŻYNĄ SZPIKU Zawodnik 1: Agnieszka Jelińska- Hok [Kapitan]
Zawodnik 2: Przemysław Hok
Zawodnik 3: Alina Bukowska
Zawodnik 4: Marta Kierych
Zawodnik 5: Krzysztof Bruss
3. Active Nekla Zawodnik 1: Grzegorz Kujawa [Kapitan]
Zawodnik 2: Tomasz Małecki
Zawodnik 3: Żaneta Obara
Zawodnik 4: Mateusz Jackowski
Zawodnik 5: Nadia Jóźwiak
4. Aktywny Krotoszyn Zawodnik 1: Michalina Waligóra [Kapitan]
Zawodnik 2: Adam Waligóra
Zawodnik 3: Grzegorz Kroczak
Zawodnik 4: Bartosz Pługowski
Zawodnik 5: Irmina Dymarska
5. alleBABKI Zawodnik 1: Agnieszka Skrzypczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Hanna Szymanowska
Zawodnik 3: Marianna Michalska
Zawodnik 4: Agnieszka Miężał
Zawodnik 5: Monika Domagała
6. ARTBIX TEAM Zawodnik 1: Magdalena Borkowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Martyna Grzelak
Zawodnik 3: Szymon Czaplicki
Zawodnik 4: Maciej Haładyn
Zawodnik 5: Paulina Cieślak
7. Biegacze z Pyrlandii Zawodnik 1: Przemysław Grzywaczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Dorota Zowczak
Zawodnik 3: Artur Grzywaczyk
Zawodnik 4: Agnieszka Mantaj
Zawodnik 5: Maciej Haremza
8. Browar Gzub Zawodnik 1: Katarzyna Staszewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Milena Mazur
Zawodnik 3: Ewa Białkowska
Zawodnik 4: Robert Staszewski
Zawodnik 5: Grzegorz Gołębiewski
9. Byle do mety Zawodnik 1: Marta Warmińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Dorota Zielińska
Zawodnik 3: Błażej Zieliński
Zawodnik 4: Rafał Bartkowiak
Zawodnik 5: Anita Reich
10. Certus Zawodnik 1: Karolina Laskowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Szmelter
Zawodnik 3: Sławomir Stępniewski
Zawodnik 4: Krzysztof Niciejewski
Zawodnik 5: Marek Winckiewicz
11. CP&P Zawodnik 1: Jacek Karaś [Kapitan]
Zawodnik 2: Renata Sander
Zawodnik 3: Aleksandra Chodarcewicz
Zawodnik 4: Krzysztof Przybylak
Zawodnik 5: Paweł Bednarczyk
12. DRUZYNA SZPIKU- WOJOWNICZKI Zawodnik 1: Janusz Występski [Kapitan]
Zawodnik 2: Przemysław Krzanowski
Zawodnik 3: Bogdan Jurek
Zawodnik 4: Karolina Kotowska
Zawodnik 5: Agnieszka Dąbek
13. Drużyna Szpiku Błyskawice Zawodnik 1: Tomasz Roszyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Mgdalena Roszyk
Zawodnik 3: Izabella Moskal
Zawodnik 4: Sylwia Nowaczyk
Zawodnik 5: Michał Ignaszewski
14. DRUŻYNA SZPIKU Czerwone Strzały Zawodnik 1: Anna Mośkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Wasielewska
Zawodnik 3: Jarosław Żabko
Zawodnik 4: Magdalena Bukowska-Matz
Zawodnik 5: Sebastian Lis
15. DRUŻYNA SZPIKU torpedy Zawodnik 1: Sławomir Kubiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Adrianna Kuczyńska
Zawodnik 3: Marta Ignaszewska
Zawodnik 4: Alicja Maras
Zawodnik 5: Mateusz Maćkowiak
16. DZIKI Z HANGARU Zawodnik 1: Przemo Kocan [Kapitan]
Zawodnik 2: Filip Wieczorek
Zawodnik 3: Julita Furmaniak
Zawodnik 4: Ania Kaszuba-Czarnecka
Zawodnik 5: Dominika Szpakowska
17. Dzikie Koty Zawodnik 1: Paweł Czub [Kapitan]
Zawodnik 2: Justyna Czub
Zawodnik 3: Mateusz Hadryś
Zawodnik 4: Magdalena Sobocińska
Zawodnik 5: Michał Petras
18. Ekeciątka Zawodnik 1: Marlena Księżyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Kawecka
Zawodnik 3: Patrycja Kosicka
Zawodnik 4: Bartosz Szymkowiak
Zawodnik 5: Malwina Kubicka
19. Ekipa gracków_placków Zawodnik 1: Gracja-Maria Matylla [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Stachowiak
Zawodnik 3: Katarzyna Zjawin
Zawodnik 4: Michał Hejza
Zawodnik 5: Arkadiusz Gaweł
20. EKIPA WIGOR Zawodnik 1: Katarzyna Pasieka [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Grzeszczyk
Zawodnik 3: Paweł Krajewski
Zawodnik 4: Małgorzata Roszkowska
Zawodnik 5: Joanna Klausa- Wartacz
21. Galerian Runners Zawodnik 1: Michał Włodarczak
Zawodnik 2: Adrianna Ratajczak
Zawodnik 3: Michalina Rybacka
Zawodnik 4: Izabela Wrobińska
Zawodnik 5: Mikołaj Kaźmierczak [Kapitan]
22. GB Wielkopolscy Biegacze Zawodnik 1: Sabina Zielińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Magdalena Jaworska
Zawodnik 3: Tomasz Kaczmarek
Zawodnik 4: Łukasz Wikierski
Zawodnik 5: Rafał Janc
23. Grupa Biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną 3 Zawodnik 1: Andrzej Machowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Joanna Grześkiewicz
Zawodnik 3: Beata Skotarczyk
Zawodnik 4: Anna Miszczak
Zawodnik 5: Michał Ambroziak
24. Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij że mną II Zawodnik 1: Dariusz Kołodziejski [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Kołodziejska
Zawodnik 3: Marta Dzwoniarska
Zawodnik 4: Arkadiusz Rachuba
Zawodnik 5: Agnieszka Górska
25. Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij że mną. Zawodnik 1: Jarosław Cierniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Wojciechowska
Zawodnik 3: Agnieszka Molska
Zawodnik 4: Joanna Górska
Zawodnik 5: Katarzyna Helwin
26. KATANACZI Zawodnik 1: Kalina Żołądkowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Barbara Wójciak
Zawodnik 3: Anna Przybylska
Zawodnik 4: Michał Żołądkowski
Zawodnik 5: Zbigniew Przybylski
27. KB Gepard Murowana Goślina Zawodnik 1: Marcin Grzegorzek
Zawodnik 2: Lidia Wawrzyniak [Kapitan]
Zawodnik 3: Waldemar Warguła
Zawodnik 4: Katarzyna Łatyszew
Zawodnik 5: Michał Burman
28. KLITR Zawodnik 1: Izabela Lesiak-Domagała [Kapitan]
Zawodnik 2: Rafał Grzywacz
Zawodnik 3: Liliana Rajska
Zawodnik 4: Tomasz Ogrodnik
Zawodnik 5: Krystian Zając
29. LifeTasty.eu Zawodnik 1: Tomasz Zawadzki [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Bajońska
Zawodnik 3: Małgorzata Kołecka
Zawodnik 4: Beata Szymiczek
Zawodnik 5: Szymon Bytniewski
30. Lucky LUZers Zawodnik 1: Paulina Dziurleja [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Kaczmarek
Zawodnik 3: Weronika Sajnaj
Zawodnik 4: Agata Bartkowiak Libera
Zawodnik 5: Krystyna Chwirot
31. Manufaktura Mieszkań 1 Zawodnik 1: Patryk Sobczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Janik
Zawodnik 3: Grzegorz Ziembiński
Zawodnik 4: Karolina Klupczyńska
Zawodnik 5: Paweł Gorzelańczyk
32. Manufaktura Mieszkań 2 Zawodnik 1: Adam Kuś
Zawodnik 2: Izabela Krot
Zawodnik 3: Cezary Rydlewicz
Zawodnik 4: Ada Mściwujewska
Zawodnik 5: Sebastian Nowicki [Kapitan]
33. Manufaktura Mieszkań 3 Zawodnik 1: Tomek Zegarlicki
Zawodnik 2: Aleksandra Kaczmarek
Zawodnik 3: Hubert Mikołajczak [Kapitan]
Zawodnik 4: Maria Wengierek
Zawodnik 5: Adrian Żakowski
34. Miękowo Biega Zawodnik 1: Monika Broniszewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Lidia Wesołowska
Zawodnik 3: Aleksandra Borczyńska-Głomska
Zawodnik 4: Magdalena Ruks-Wojtkowiak
Zawodnik 5: Jarosław Broniszewski
35. MiloveRun Zawodnik 1: Małgorzata Leciejewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Springer
Zawodnik 3: Alicja Suchanko
Zawodnik 4: Wojciech Hrab
Zawodnik 5: Jan Fiałkowski
36. mTAB Team Zawodnik 1: Sandra Wyzujak [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Kłosowska
Zawodnik 3: Magdalena Sobocka
Zawodnik 4: Natalia Grams`
Zawodnik 5: Natalia Pawlak
37. My tu tylko na zakupy Zawodnik 1: Natalia Jerka [Kapitan]
Zawodnik 2: Daniel Polak
Zawodnik 3: Piotr Rusek
Zawodnik 4: Michał Brol
Zawodnik 5: Magdalena Spleśniały
38. P O T Ę Ż N Y T E A M Zawodnik 1: Roch Goszczyński
Zawodnik 2: Julia Kaczmarek
Zawodnik 3: Oliwia Wawrzyniak
Zawodnik 4: Wiktor Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 5: Tomasz Przybylak
39. Pędzące Żółwie Zawodnik 1: Sebastian Kaszyński [Kapitan]
Zawodnik 2: Małgorzata Kaszyńska
Zawodnik 3: Agnieszka Kaleta
Zawodnik 4: Anna Spychała
Zawodnik 5: Karolina Kokorniak
40. PięcioBolt Zawodnik 1: Olga Kulesza [Kapitan]
Zawodnik 2: Iga Kulesza
Zawodnik 3: Michał Michalak
Zawodnik 4: Jakub Juszkiewicz
Zawodnik 5: Krystian Krystkowiak
41. Prawnik w Biegu Zawodnik 1: Marcin Janiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Marcin Garbaciak
Zawodnik 3: Jakub Wiatrowski
Zawodnik 4: Agnieszka Karczewska
Zawodnik 5: Marlena Walczak
42. Prawnik w biegu II Zawodnik 1: Jakub Wawrzyniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Janiak
Zawodnik 3: Marta Adamczyk
Zawodnik 4: Magdalena Bartczak-Kaźmierczak
Zawodnik 5: Łulasz Kaźmierczak
43. Rokietnica Biega Zawodnik 1: Tomasz Szubarga [Kapitan]
Zawodnik 2: Karol Matelski
Zawodnik 3: Wojciech Podlecki
Zawodnik 4: Agnieszka Zakrzewicz-Podlecka
Zawodnik 5: Joanna Dzięczkowska-Niklewicz
44. Szwagry i Przyjaciele Zawodnik 1: Andrzej Kulak [Kapitan]
Zawodnik 2: Maciej Krzyżaniak
Zawodnik 3: Marcin Kręglewski
Zawodnik 4: Paula Janicka
Zawodnik 5: Monika Marczyńska
45. TEATR MUZYCZNY Zawodnik 1: Dagmara Rybak
Zawodnik 2: Andrzej Hamerski
Zawodnik 3: Zofia Grażyńska
Zawodnik 4: Maciej Ogórkiewicz
Zawodnik 5: Przemyslaw Kieliszewski [Kapitan]
46. Weranda Family Team Zawodnik 1: Jan Poniński [Kapitan]
Zawodnik 2: Sabina Mejer
Zawodnik 3: Anna Biedziak
Zawodnik 4: Emilia Brzóska
Zawodnik 5: Maciej Chmielarczyk
47. Whatever Run Zawodnik 1: Małgorzata Karlak [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Cieniuch
Zawodnik 3: Tomasz Kacprzycki
Zawodnik 4: Mariusz Steczkiewicz
Zawodnik 5: Marta Cieniuch
48. Wolf Team Zawodnik 1: Kaj Kubiak
Zawodnik 2: Marcin Ćwirzeń
Zawodnik 3: Anna Dyś
Zawodnik 4: Weronika Gawrońska
Zawodnik 5: Rafał Łotocki [Kapitan]
49. WOLFTEAM Zawodnik 1: Dariusz Łastowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa Żukowska-Matus
Zawodnik 3: Marta Laszuk
Zawodnik 4: Aleksandra Godawa
Zawodnik 5: Karol Roodzik
50. Za biedni na browar Zawodnik 1: Tomasz Kosiński [Kapitan]
Zawodnik 2: Milena Matysek
Zawodnik 3: Magdalena Ratajczak
Zawodnik 4: Konrad Krawczyk
Zawodnik 5: Wojciech Gąsiorowski
51. ZABIEGANE Zawodnik 1: Blanka Zarzeczańska-Janasik [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Ludwiczak
Zawodnik 3: Aleksandra Cioch
Zawodnik 4: Małgorzata Tarnowska
Zawodnik 5: Daria Spicker
52. ZAŁOGA DŻI Zawodnik 1: Kevin Gziel
Zawodnik 2: Mirella Kurzawa
Zawodnik 3: Dominika Grabowska [Kapitan]
Zawodnik 4: Mikołaj Śledź
Zawodnik 5: Jakub Tomczak
53. Zgrupka Team for Fun Zawodnik 1: Krzysztof Kwiatkowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Gruszka
Zawodnik 3: Michał Kubera
Zawodnik 4: Alicja Stoińska
Zawodnik 5: Marek Strogulski
54. Zgrupka Team Na Zakupach Zawodnik 1: Artur Zawisza
Zawodnik 2: Przemysław Pochylski
Zawodnik 3: Gosia Jackowiak
Zawodnik 4: Aneta Grzybowska
Zawodnik 5: Michał Wierzbicki [Kapitan]
55. ZIAJA TEAM Zawodnik 1: Michał Smętek [Kapitan]
Zawodnik 2: Sławomir Mądrzak
Zawodnik 3: Karolina Żurkowska
Zawodnik 4: Igor Smętek
Zawodnik 5: Beata Mądrzak