Lista startowa

Miejska Mila - sztafetowy bieg w Starym Browarze

Poznań, Stary Browar, 30.08.2020
Dystans: 5 x 1 mila
Pamiętaj: Zespół składa się z 5 zawodników, a w jego składzie znajdują się minimum 2 kobiety!!!

Zapisy internetowe będą otwarte do 26.08.2020.
Po tym terminie zapraszamy do biura zawodów 29 i 30 sierpnia.
Limit zgłoszeń - 50 drużyn.


Liczba zgłoszonych drużyn: 49


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #BIEGACZE Zawodnik 1: Artur Grzywaczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Dorota Zowczak
Zawodnik 3: Agnieszka Mantaj
Zawodnik 4: Maciej Zowczak
Zawodnik 5: Maciej Haremza
2. #BIEGACZE2 Zawodnik 1: Przemysław Grzywaczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Kozłowska
Zawodnik 3: Jadwiga Duda
Zawodnik 4: Marcin Kozłowski
Zawodnik 5: Krzysztof Kubiak
3. #nicsięniezmieniaodnadupiesiedzenia Zawodnik 1: Bartosz Walkowiak
Zawodnik 2: Julia Juraszczyk
Zawodnik 3: Łukasz Walkowiak
Zawodnik 4: Zuza Jankowska
Zawodnik 5: Remik Świątek [Kapitan]
4. Boginie Bieżni Zawodnik 1: Joanna Grześkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Beata Skotarczyk
Zawodnik 3: Ewelina Błażejewska
Zawodnik 4: Sylwia Kryszczunas
Zawodnik 5: Agnieszka Wieczorek
5. Drużyna Szpiku - Szpikowa Banda Zawodnik 1: Michał Ignaszewski [Kapitan]
Zawodnik 2: Marta Ignaszewska
Zawodnik 3: Alicja Maras
Zawodnik 4: Ada Kuczyńska
Zawodnik 5: Jacek Karaś
6. Drużyna Szpiku- Biegowi Wariaci Zawodnik 1: Igor Gortat [Kapitan]
Zawodnik 2: Arkadiusz Kownacki
Zawodnik 3: Klaudia Wasiluk
Zawodnik 4: Anna Statkiewicz
Zawodnik 5: Katarzyna Świeżewska
7. eobuwie.pl Zawodnik 1: Marcin Kaźmierski [Kapitan]
Zawodnik 2: Marcelina Zdziech
Zawodnik 3: Patryk Bartkowiak
Zawodnik 4: Kacper Koprucki
Zawodnik 5: Aleksandra Januszkiewicz
8. FAC Rail Zawodnik 1: Dominika Szpakowska [Kapitan]
Zawodnik 2: Maciej Frąckowiak
Zawodnik 3: Michał Górka
Zawodnik 4: Jędrzej Burek
Zawodnik 5: Marta Burek
9. Fit therapy TEAM Zawodnik 1: Beata Szymiczek [Kapitan]
Zawodnik 2: Sława Szymiczek
Zawodnik 3: Szymon Bytniewski
Zawodnik 4: Karolina Bajońska
Zawodnik 5: Krzosztof Bajoński
10. Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną Zawodnik 1: Agnieszka Łechtańska
Zawodnik 2: Robert Jarzabek
Zawodnik 3: Marta Dzwoniarska
Zawodnik 4: Piotr Jarolewski
Zawodnik 5: Jarosław Cierniak [Kapitan]
11. Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną 2 Zawodnik 1: Marcin Szymaniak [Kapitan]
Zawodnik 2: Przemysław Król
Zawodnik 3: Piotr Woźniak
Zawodnik 4: Agnieszka Molska
Zawodnik 5: Katarzyna Tycz
12. Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną nr. 3 Zawodnik 1: Dariusz Kołodziejski [Kapitan]
Zawodnik 2: Dawid Wieczorem
Zawodnik 3: Alicja Wieczorek
Zawodnik 4: Małgorzata Kołodziejska
Zawodnik 5: Paulina Pietrzak
13. HERNIK TEAM Zawodnik 1: Grzegorz Lemański
Zawodnik 2: Krzysztof Hernik
Zawodnik 3: Maria Lasak
Zawodnik 4: Marta Sip
Zawodnik 5: Katarzyna Cieślewicz-Galas [Kapitan]
14. HERNIK TEAM - NIECHCEMISIE Zawodnik 1: Bartosz Dudziak [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Misterska
Zawodnik 3: Ewa Adamska
Zawodnik 4: Krzysztof Lasak
Zawodnik 5: Wiktor Misterski
15. IronWay Team Zawodnik 1: Lech Jaroniec [Kapitan]
Zawodnik 2: Patrycja Jaroniec
Zawodnik 3: Artur Flis
Zawodnik 4: Karolina Galus
Zawodnik 5: Łukasz Galus
16. KOKO biegniemy dla jaj Zawodnik 1: Patrycja Pachura-Kujawska [Kapitan]
Zawodnik 2: Marlena Goszka
Zawodnik 3: Dorota Gardias
Zawodnik 4: Bartek Jędrzejak
Zawodnik 5: Zawodnik Zawodnik
17. Krejzole Zawodnik 1: Joanna Nycz [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Krukowska
Zawodnik 3: Sylwia Hackenberg
Zawodnik 4: Jakub Czajka
Zawodnik 5: Marta Kutzner
18. Liga Kobiet Sukcesu Zawodnik 1: Patrycja Reiss [Kapitan]
Zawodnik 2: Patrycja Nowaczyk
Zawodnik 3: Lilianna Kasprzyk
Zawodnik 4: Aleksandra Morawska
Zawodnik 5: Angelika Fajcht
19. MAKMA Słupca Zawodnik 1: Magdalena Mirosławska [Kapitan]
Zawodnik 2: Adrianna Mirosławska
Zawodnik 3: Katarzyna Helwin
Zawodnik 4: Michał Ambroziak
Zawodnik 5: Andrzej Machowiak
20. Manufaktura Mieszkań Zawodnik 1: Patryk Sobczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Klupczyńska
Zawodnik 3: Magdalena Sobczyńska
Zawodnik 4: Grzegorz Ziembinski
Zawodnik 5: Paweł Gorzelańczyk
21. MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2 Zawodnik 1: Jaroslaw Gozdalski [Kapitan]
Zawodnik 2: Maria Wengierek
Zawodnik 3: Sebastian Jastrzębski
Zawodnik 4: Natalia Janik
Zawodnik 5: Łukasz Wietecki
22. MANUFAKTURA MIESZKAŃ 3 Zawodnik 1: Hubert Mikołajczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Cezary Rydlewicz
Zawodnik 3: Bartek Głuszak
Zawodnik 4: Patrycja Talar
Zawodnik 5: Magda Piątkowska
23. Metal-Stop Zawodnik 1: Kinga Zielińska [Kapitan]
Zawodnik 2: Hanna Zielniewicz
Zawodnik 3: Artur Książkiewicz
Zawodnik 4: Hubert Wyrwas
Zawodnik 5: Grzegorz Kaczmarek
24. Miękowo Biega Zawodnik 1: Magdalena Ruks-Wojtkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Marcin Wojtkowiak
Zawodnik 3: Monika Broniszewska
Zawodnik 4: Jarosław Broniszewski
Zawodnik 5: Magdalena Czyżewska
25. MTABersi Zawodnik 1: Sandra Wyzujak [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Kłosowska
Zawodnik 3: Katarzyna Sikora
Zawodnik 4: Mateusz Grzesiak
Zawodnik 5: Paweł Hałas
26. P O T Ę Ż N Y T E A M Zawodnik 1: Maciej Kowalski
Zawodnik 2: Wiktoria Wojtkowiak
Zawodnik 3: Oliwia Wawrzyniak
Zawodnik 4: Wiktor Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 5: Tomasz Przybylak
27. PL CERTUS Zawodnik 1: Urszula Żytkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Laskowska
Zawodnik 3: Marek Winkciewicz
Zawodnik 4: Arkadiusz Święcicki
Zawodnik 5: Sławomir Stępniewski
28. PlusTiming Team Zawodnik 1: Łukasz Kitajczuk [Kapitan]
Zawodnik 2: Piotr Cander
Zawodnik 3: Agnieszka Kaniewska
Zawodnik 4: Tomasz Zeńczak
Zawodnik 5: Marta Kurek
29. Prawnik w Biegu Zawodnik 1: Dominika Stelmach
Zawodnik 2: Oliwia Wilczyńska
Zawodnik 3: Jakub Wawrzyniak [Kapitan]
Zawodnik 4: Tomasz Osmulski
Zawodnik 5: Marcin Idziorek
30. Prawnik w Biegu 2 Zawodnik 1: Marlena Walczak
Zawodnik 2: Małgorzata Kulig
Zawodnik 3: Jarosław Kuszyński
Zawodnik 4: Sebastian Byczyński
Zawodnik 5: Szymon Sypniewski [Kapitan]
31. Prawnik w Biegu 3 Zawodnik 1: Marcin Janiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Janiak
Zawodnik 3: Marta Adamczyk
Zawodnik 4: Daniel Adamczyk
Zawodnik 5: Marcin Garbaciak
32. Prawnik w Biegu 4 Zawodnik 1: Jarosław Kulig [Kapitan]
Zawodnik 2: Paulina Przewoska
Zawodnik 3: Robert Cal
Zawodnik 4: Ewa Cal
Zawodnik 5: Agnieszka Kuszyńska
33. Prawnik w Biegu 5 Zawodnik 1: Łukasz Kaźmierczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Magdalena Bartczak Kaźmierczak
Zawodnik 3: Justyna Langa
Zawodnik 4: Ewa Giermazińska
Zawodnik 5: Czarny Koń
34. Przebiegłe Koty Zawodnik 1: Paweł Czub [Kapitan]
Zawodnik 2: Mateusz Hadryś
Zawodnik 3: Jowita Janus
Zawodnik 4: Justyna Czub
Zawodnik 5: Adam Kaniewski
35. Radość biegania i pomagania Zawodnik 1: Agnieszka Wilczewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Mirosław Wilczewski
Zawodnik 3: Dorota Teretyka
Zawodnik 4: Edyta Bukowska
Zawodnik 5: Jakub Arendarek
36. Smart Therapy Running Team Zawodnik 1: Michał Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Wesołek
Zawodnik 3: Dawid Stronka
Zawodnik 4: Bartosz Żbik
Zawodnik 5: Natalia Żbik
37. Somsiady vel Kobry Zawodnik 1: Magdalena Chrząszcz [Kapitan]
Zawodnik 2: Martyna Jaworska
Zawodnik 3: Jacek Mazur
Zawodnik 4: Kasia Bryl
Zawodnik 5: Łukasz Bryl
38. SZPIKI TEAM Zawodnik 1: Tomasz Roszyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Spiżak
Zawodnik 3: Marek Kądzielak
Zawodnik 4: Magdalena Roszyk
Zawodnik 5: Przemysław Krzanowski
39. TICON TEAM Zawodnik 1: Tomasz Andrzejczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Strzelczyk
Zawodnik 3: Edyta Giedasz
Zawodnik 4: Monika Jankowiak
Zawodnik 5: Joanna Zmyślony
40. Tribe Kobiet Indywidualnych Zawodnik 1: Magdalena Bachór
Zawodnik 2: Anna Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3: Joanna Witczak
Zawodnik 4: Weronika Walczak
Zawodnik 5: Katarzyna Mirowska-Wawrzyniak
41. Volvo Karlik Team Zawodnik 1: Katarzyna Górna
Zawodnik 2: Renata Witucka
Zawodnik 3: Albert Jagiełło
Zawodnik 4: Maciej Klimas
Zawodnik 5: Grzegorz Urbański [Kapitan]
42. Voolt Zawodnik 1: Kamila Strzeżek
Zawodnik 2: Angelika Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 3: Michał Stępień
Zawodnik 4: Mateusz Ludwisiak
Zawodnik 5: Sebastian Dziedzia
43. Walka Kostrzyn Zawodnik 1: Monika Szał
Zawodnik 2: Jowita Kruczkowska-Otto
Zawodnik 3: Marcin Otto
Zawodnik 4: Marek Bogusz [Kapitan]
Zawodnik 5: Grzegorz Banaszak
44. Walka Kostrzyn Zawodnik 1: Paweł Kielan
Zawodnik 2: Dominik Formanek
Zawodnik 3: Joanna Walkowiak
Zawodnik 4: Alicja Ławiak
Zawodnik 5: Łukasz Szał [Kapitan]
45. Weranda Family Zawodnik 1: Arkadiusz Radtkowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Wojciech Kamiński
Zawodnik 3: Radosław Murias
Zawodnik 4: Paulina Pęsik
Zawodnik 5: Anna Cynkutis
46. WIGOR TEAM Zawodnik 1: Katarzyna Pasieka [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Grześczyk
Zawodnik 3: Małgorzata Roszkowska
Zawodnik 4: Joanna klause- wartacz
Zawodnik 5: Paweł Krajewski
47. Za biedni na Browar Zawodnik 1: Marek Walkiewicz
Zawodnik 2: Alica Gray
Zawodnik 3: Beata Szymańska
Zawodnik 4: Marta Walkiewicz
Zawodnik 5: Tomasz Kosiński [Kapitan]
48. Zabiegani PTTK Wągrowiec Zawodnik 1: Lucyna Cegielska [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Jahnz
Zawodnik 3: Radosław Karnowski
Zawodnik 4: Ewelina Kraus
Zawodnik 5: Agnieszka Kozłowska
49. Złoczyńcy Chadzają Zawodnik 1: Andrzej Kulak [Kapitan]
Zawodnik 2: Damian Ludwiniak
Zawodnik 3: Katarzyna Chłąd
Zawodnik 4: Maciej Bernatowicz
Zawodnik 5: Zofia Kuligowska