Lista startowa

Miejska Mila - sztafetowy bieg w Starym Browarze

Poznań, Stary Browar, 27.06.2021
Dystans: 5 x 1 mila
Pamiętaj: Zespół składa się z 5 zawodników, a w jego składzie znajdują się minimum 2 kobiety!!!


Liczba zgłoszonych drużyn: 32


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #BIEGACZE Zawodnik 1: Maciej Haremza [Kapitan]
Zawodnik 2: Artur Grzywaczyk
Zawodnik 3: Dorota Zowczak
Zawodnik 4: Anna Haremza
Zawodnik 5: Agnieszka Mantaj
2. #BIEGACZE2 Zawodnik 1: Marcin Orłowski
Zawodnik 2: Karolina Kozłowska
Zawodnik 3: Marcin Kozłowski
Zawodnik 4: Jadwiga Duda [Kapitan]
Zawodnik 5: Dawid Piechowiak
3. #NicSięNieZmieniaOdNaDupieSiedzenia Zawodnik 1: Remik Świątek [Kapitan]
Zawodnik 2: Zuzanna Jankowska
Zawodnik 3: Bartosz Walkowiak
Zawodnik 4: Julia Juraszczyk
Zawodnik 5: Łukasz Walkowiak
4. Aktywni na 5 Zawodnik 1: Beata Mikołajewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Rabiega
Zawodnik 3: Sylwia Kamińska
Zawodnik 4: Piotr Kamiński
Zawodnik 5: Krzysztof Jarząbek
5. AKWEN Czerwonak Zawodnik 1: Adam Materna
Zawodnik 2: Anna Szajer
Zawodnik 3: Wojciech Grabiński
Zawodnik 4: Magdalena Witkowska
Zawodnik 5: Arkadiusz Bednarek [Kapitan]
6. Bilety24 Zawodnik 1: Łukasz Krzyżanowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Kaźmierczyk
Zawodnik 3: Sebastian Kołach
Zawodnik 4: Kinga Piasecka
Zawodnik 5: Magdalena Pawłowska
7. Boginie Bieżni Zawodnik 1: Joanna GrzeŚkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Beata Skotarczyk
Zawodnik 3: Dagmara MaĆkowiak
Zawodnik 4: Ewelina BŁaŻejewska
Zawodnik 5: Edyta Staszak
8. Bydgoszczanie Zawodnik 1: Leszek Koszowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Anna Koszowska
Zawodnik 3: Robert Winnicki
Zawodnik 4: Agnieszka Winnicka
Zawodnik 5: Zuzanna Podsiedlik
9. CORREDORES Zawodnik 1: Łukasz Galus [Kapitan]
Zawodnik 2: Karolina Galus
Zawodnik 3: Damian Żukowski
Zawodnik 4: Joanna Gorwa
Zawodnik 5: Dominik Filipiak
10. Ejbry Luboń Zawodnik 1: Aleksandra Okupniak
Zawodnik 2: Wiktoria Kucharska [Kapitan]
Zawodnik 3: Łukasz Kaczmarek
Zawodnik 4: Stanisław Łabędzki
Zawodnik 5: Tobiasz Tykwic
11. Ejbry zza fyrtla Zawodnik 1: Sławomir Śmidowicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartłomiej Łopatka
Zawodnik 3: Edyta Adamczyk
Zawodnik 4: Mariusz Nawrot
Zawodnik 5: Dorota Jasińska
12. KOKO Zawodnik 1: Patrycja Pachura-Kujawska [Kapitan]
Zawodnik 2: Marlena Gorzka
Zawodnik 3: Łukasz Dabrowski
Zawodnik 4: Diana Kautz
Zawodnik 5: Anna Rogozińska
13. Krejzole Zawodnik 1: Joanna Nycz [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Krukowska
Zawodnik 3: Marta Kutzner
Zawodnik 4: Małgorzata Wróblewska
Zawodnik 5: Artur Wróblewski
14. LIGA KOBIET SUKCESSU Zawodnik 1: Patrycja Reiss [Kapitan]
Zawodnik 2: Patrycja Wojtasik
Zawodnik 3: Angelika Fajcht
Zawodnik 4: Karilona JÓzewczyk
Zawodnik 5: Maria Bornakowska
15. MANUFAKTURA MIESZKAŃ Zawodnik 1: Patryk Sobczyk [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Janik
Zawodnik 3: Karolina Klupczyńska
Zawodnik 4: Marcin Stokowski
Zawodnik 5: Paweł Gorzelańczyk
16. MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2 Zawodnik 1: Hubert Mikołajczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Patrycja Talar
Zawodnik 3: Iza Krot
Zawodnik 4: Kacper Kubiak
Zawodnik 5: Sebastian Jastrzębski
17. MANUFAKTURA MIESZKAŃ 3 Zawodnik 1: Grzegorz Ziembiński [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartosz Głuszak
Zawodnik 3: Cezary Rydlewicz
Zawodnik 4: Magdalena Kuświk
Zawodnik 5: Julia Ziembińska
18. Maxifun Zawodnik 1: Marcin Jankowiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Marika Jankowiak
Zawodnik 3: Aleksander Libera
Zawodnik 4: Karolina Młynarczak
Zawodnik 5: Jakub Młynarczak
19. mTabersi Zawodnik 1: Sandra Wyzujak [Kapitan]
Zawodnik 2: Bartek Perkowski
Zawodnik 3: Patryk Olejniczak
Zawodnik 4: Paweł Hałas
Zawodnik 5: Magdalena Sabiniewicz
20. Nas nie dogoniat Zawodnik 1: Jagna Anna [Kapitan]
Zawodnik 2: Filip Wieczorek
Zawodnik 3: Gosia Wojciechowska
Zawodnik 4: Dominik Studziński
Zawodnik 5: Karolina Fijak
21. Partyzanci Konin #1 Zawodnik 1: Paulina Przewoska [Kapitan]
Zawodnik 2: Jarosław Kulig
Zawodnik 3: Małgorzata Kulig
Zawodnik 4: Maciej Żurowski
Zawodnik 5: Magdalena Dębowska
22. Partyzanci Konin #2 Zawodnik 1: Arkadiusz Sławski [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Kuszyńska
Zawodnik 3: Jarosław Kuszyński
Zawodnik 4: Marlena Walczak
Zawodnik 5: Szymon Sypniewski
23. POTĘŻNY TEAM Zawodnik 1: Maciej Kowalski
Zawodnik 2: Wiktoria Wojtkowiak
Zawodnik 3: Wiktor Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 4: Tomasz Przybylak
Zawodnik 5: Oliwia Wawrzyniak
24. Przebiegłe Koty Zawodnik 1: Paweł Czub [Kapitan]
Zawodnik 2: Justyna Czub
Zawodnik 3: Mateusz Hadryś
Zawodnik 4: Jowita Janus
Zawodnik 5: Michał Petras
25. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu Zawodnik 1: Agnieszka Wilczewska [Kapitan]
Zawodnik 2: Mirosław Wilczewski
Zawodnik 3: Iwona Kuśmirek
Zawodnik 4: Michał Kuśmirek
Zawodnik 5: Dorota Teretyka
26. Walka Kostrzyn I Zawodnik 1: Jowita Kruczkowska-Otto [Kapitan]
Zawodnik 2: Martyna Kornowicz
Zawodnik 3: Marcin Otto
Zawodnik 4: Dominika Cioban
Zawodnik 5: Grzegorz Banaszak
27. Walka Kostrzyn II Zawodnik 1: Joanna Walkowiak
Zawodnik 2: Paweł Kielan
Zawodnik 3: Monika Szał
Zawodnik 4: Jakub Abakanowicz
Zawodnik 5: Łukasz Szał [Kapitan]
28. Walka Kostrzyn III Zawodnik 1: Agnieszka Kruczkowska
Zawodnik 2: Maciej Kruczkowski
Zawodnik 3: Marek Bogusz [Kapitan]
Zawodnik 4: Agnieszka Czarnecka
Zawodnik 5: Rafał Czarnecki
29. WATAHA Zawodnik 1: Michał Ambroziak [Kapitan]
Zawodnik 2: Katarzyna Helwin
Zawodnik 3: Agnieszka Molska
Zawodnik 4: Marta Graczyk
Zawodnik 5: Andrzej Machowiak
30. WYSŁAŃCY CZARNOKSIĘŻNIKA Zawodnik 1: Przemysław Kliks [Kapitan]
Zawodnik 2: Patrycja Rożdżyńska
Zawodnik 3: Monika Jadczak
Zawodnik 4: Filip Jańczak
Zawodnik 5: Mateusz Lipiński
31. Zabiegani PTTK Wągrowiec Zawodnik 1: Lucyna Cegielska [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Kozłowska
Zawodnik 3: Marcin Kosiór
Zawodnik 4: Radosław Kozdęba
Zawodnik 5: Radosław Karnowski
32. Zmigrowani Zawodnik 1: Agata Matysiak [Kapitan]
Zawodnik 2: Oktawia Borowiec
Zawodnik 3: Michał Lewandowski
Zawodnik 4: Sebastian Alex
Zawodnik 5: Mikołaj Grzesiak