Lista startowa

XXI MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW w PÓŁMARATONIE

Murowana Goślina 04.06.2017
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 584

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 476


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik kategoria wiekowa -> klub/miasto ->
138 Adamczyk Małgorzata 1973 K40-44 KĘSY TEAM
304 Akuszewska Agata 1965 K50-54 Puszczykowo
477 Andrzejczak Mariusz 1973 M40-44 4RUN Team Piła
327 Andrzejczak Tomasz 1973 M40-44 KB Aktywni Konin
106 Andrzejewska Agnieszka 1975 K40-44 Murowana Goślina
263 Anhalt Michał 1976 M40-44 Łochowo
273 Antczak Robert 1962 M55-59 Poznań
272 Antoniak Sławomir 1962 M50-54 TICON
457 Arsłanowow Zenon 1954 M60-64 -
134 Bachorz Agnieszka 1980 K35-39 Kościan
414 Barański Piotr 1968 M45-49 night runners
105 Bardzik Marzena 1977 K35-39 Hernik Team
230 Barełkowska Katarzyna 1972 K40-44 Night Runners
357 Bartczak Tomasz 1960 M55-59 Murowana Goslina
199 Bąbelczyk Piotr 1972 M45-49 ULTRA-IRONMAN BĄBEL TEAM
493 Belka Przemysław 1980 M35-39 Skoki
393 Bieda Robert 1964 M50-54 GKS CZASTARY
200 Bielawa Janusz 1960 M55-59 KB GEPARD
129 Bieniara Tomasz 1972 M45-49 MJDOP
374 Błajet Marek 1957 M55-59 Lux Taxi Poznań
465 Błaszczyk Jarosław 1972 M45-49 Team Pleszew
Błaszczyk Jarosław 1972 M45-49 Team Pleszew
402 Błaszczyk Zbigniew 1977 M40-44 Team Biegowy Szczecinek
112 Bocheński Maciej 1980 M35-39 endoholics
249 Bock Grzegorz 1965 M50-54 Aktywni KRZYŻ WLKP.
365 Bor Monika 1975 K40-44 Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team
301 Borowicz Marcin 1975 M40-44 Quay Poznań
43 Bożkiewicz Jacek 1975 M40-44 Gazele i Kozice
39 Bożkiewicz Patrycja 1980 K35-39 Hernik Team
375 Brandenburg Józef 1955 M60-64 Dopiewo
300 Braun Ewelina 1976 K40-44 Team Kościan
314 Bręklewicz Krzysztof 1956 M60-64 MaratonyPolskie.PL TEAM
283 Bromberek Mirosława 1964 K50-54 Murowana Goślina
76 Brzozowski Henryk 1940 M75-79 SKB Stalowa Wola
458 Buczyński Arkadiusz 1974 M40-44 Bolesław
473 Budkiewicz Adrian 1979 M35-39 Night Runners Poznań
294 Buzała Walenty 1961 M55-59 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
449 Catlow John 1968 M45-49 Murowana Goślina
286 Ceranowska Aga 1977 K35-39 Pseudobiegaczki
195 Chłopicki Michał 1981 M35-39 Velux-Gniezno
197 Chojniak Wiesław 1973 M40-44 parkrun Poznań
145 Cholewińska Longina 1966 K50-54 Hernik Team
149 Chruścicki Jarosław 1969 M45-49 Murowana Goślina
450 Chudy Henryk 1955 M60-64 K S Olszewski i synowie Sławsko
217 Chudzicki Piotr 1963 M50-54 TEAMOCHAL BYDGOSZCZ
443 Cichończuk Antoni 1949 M65-69 Akademia Marynarki Wojennej
401 Cieszyński Piotr 1972 M40-44 Poznań
59 Cieślik Agnieszka 1978 K35-39 Przezmierowo
384 Cieśliński Tadeusz 1960 M55-59 Swarzędz
411 Cieśliński Telesfor 1955 M60-64 Swarzędz
91 Czajka Roman 1956 M60-64 Hernik Team
441 Czerniak Agnieszka 1976 K40-44 Piątkowo na Biegowo Poznań
440 Czerniak Elżbieta 1954 K60-64 KB Kosynier Września
259 Czerwińska Arleta 1959 K55-59 Czerwonak
258 Czerwiński Jarosław 1959 M55-59 Czerwonak
153 Czop Jan 1939 M75-79 babimostbakcyl
434 Czuba Robert 1968 M45-49 Orange Polska
392 Danecki Jacek 1969 M45-49 Hill Inn Poznań
297 Dawidowski Robert 1975 M40-44 Czerwonak Biega
446 Dąbrowski Krzysztof 1950 M65-69 Accenture
173 Dąbrowski Paweł 1975 M40-44 Night Runners
186 Deja Romuald 1956 M60-64 Glębocko
238 Dembski Włodzimierz 1973 M40-44 MJDOP
179 Deska Jan 1948 M65-69 niezrzeszony
405 Dębowska Magdalena 1977 K40-44 1977
485 Dobak Stefan 1946 M70-74 KB Szamotuły
486 Dobosz Leszek 1981 M35-39 Poznań
252 Drągowska Agnieszka 1979 K35-39 POZNAŃ
429 Dreger Marcin 1977 M35-39 weteRUN
32 Dreger Roman 1956 M60-64 LZS Wiatrowo
424 Dudkowiak Łukasz 1977 M40-44 FWK TEAM ROGOŹNO
182 Dudziak Jerzy 1963 M50-54 KOŚCIAN TEAM
276 Dymek Sebastian 1982 M35-39 Biegaj z Dymkiem
388 Dzierzkowska Aleksandra 1962 K50-54 Malta Poznań
48 Falińska Katarzyna 1981 K35-39 Murowana Goślina
436 Fechner Ireneusz 1952 M65-69 Biegaj z WSL
227 Ferchmin Aleksander 1974 M40-44 JESUS IS MY LEADER
399 Fiałkowski Krzysztof 1974 M40-44 100 batalion łączności
126 Fidecki Wiesław 1944 M70-74 NIEZRZESZONY
266 Filipiak Agnieszka 1976 K40-44 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
44 Flens Tadeusz 1958 M55-59 KB Wojtuś
349 Fornalik Przemysław 1975 M40-44 KM Lwówek Wielkopolski
69 Fornalik Sławomir 1976 M40-44 KM Lwówek Wielkopolski
41 Fronczak Robert 1964 M50-54 Piątkowo na Biegowo
470 Gabrysiak Marcin 1977 M35-39 Rajsport activ
464 Galicki Robert 1972 M45-49 Maratończyk Poznań
175 Garbarek Wiesław 1954 M60-64 TKKF Trucht Jarocin
376 Gawrych Artur 1982 M35-39 Pobiedziska Running Team
404 Gendera Ewa 1971 K45-49 night runners
121 Giers Robert 1979 M35-39 Kościan TEAM
461 Glinkowski Jarosław 1982 M35-39 KB Maraton Turek
448 Głów Tomasz 1970 M45-49 SZAMOTUŁY
489 Gończarow Janusz 1954 M60-64 Choszczno
113 Gorgoliński Dariusz 1979 M35-39 KB Katorżnik Murowana Goślina
369 Gos Piotr 1976 M40-44 SAN ESCOBAR RUNNING TEAM
42 Gozdek Radek 1973 M40-44 Trucht Tarchomin Team
413 Góralczyk Andrzej 1960 M55-59 parkrun Poznań
463 Górecki Krzysztof 1971 M45-49 Twardogóra
137 Graczyk Damian 1982 M35-39 Czerwonak Biega
83 Graczyk Mariusz 1973 M40-44 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ
481 Grajzer Jacek 1966 M50-54 SUMIN SUCHY LAS
487 Gralewicz Magdalena 1977 K35-39 murowane morsy :)
324 Granops Przemysław 1971 M45-49 piła
335 Grochocki Wojciech 1936 M80-84 KB Malta Poznań
146 Gromadziński Andrzej 1973 M40-44 KPP Gniezno
456 Grząślewicz Beata 1963 K50-54 Kościan Team
192 Grzegorzek Marcin 1978 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
382 Grzeszczak Karol 1973 M40-44 Gostyń
214 Gunia Jerzy 1973 M40-44 niezrzeszony
313 Guzik Bartosz 1981 M35-39 Nowy Tomyśl
277 Hakalo Grzegorz 1977 M35-39 Komorniki
66 Hałas Katarzyna 1981 K35-39 KB Gepard Murowana Goślina
163 Hanysz Magdalena 1978 K35-39 Koziegłowy
98 Henkelman Zdzisław 1963 M50-54 KB GEPARD
22 Hernik Krzysztof 1966 M50-54 HERNIK TEAM
170 Hertmanowski Tomasz 1970 M45-49 KOŚCIAN TEAM
482 Hildebrandt Tomasz 1982 M35-39 KB Hildas Kościan
474 Hlożek Joanna 1979 K35-39 Hart Skoki
377 Hoffmann Grzegorz 1977 M40-44 Czempiń
339 Hoffmann Przemysław 1976 M40-44 Złotkowo
184 Ignasiak Rafal 1974 M40-44 Poznań
78 Ignaszak Danuta 1962 K55-59 Poznań
79 Ignaszak Wojciech 1960 M55-59 Poznań
94 Iłowiecki Dominik 1979 M35-39 NBR Team
118 Iwaniec-Kopaczewska Anna 1976 K40-44 Grodziec
454 Jagiełka Marcin 1977 M35-39 Przeźmierowo
417 Jakubiak Henryk 1936 M80-84 Leszno
152 Janas Dariusz 1975 M40-44 Biegacze Juniora - Runners Team
29 Janasiak Krzysztof 1976 M40-44 Szamotuły
28 Janasiak Magdalena 1975 K40-44 Szamotuły
247 Jankowski Grzegorz 1972 M40-44 KGHM Z.G Polkowice-Sieroszowice
194 Janowiak Roman 1949 M65-69 KB Gepard
343 Jarysz Hanna 1957 K55-59 Poznań
148 Jasinowska Emilia 1952 K60-64 Gimnazjum nr 2 w Międzychodzie
467 Jasinska Lidia 1970 K45-49 Poznań
394 Jasinski Marek 1966 M50-54 Lux Taxi
274 Jasiński Hilary 1961 M55-59 Witkowo
210 Jessa Andrzej 1971 M45-49 Peckowo
412 Juszczak Jarosław 1980 M35-39 Poznań
57 Kaczmarczyk Bogdan 1980 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
347 Kaczmarek Grzegorz 1973 M40-44 TICON
245 Kaczmarek Katarzyna 1980 K35-39 NZG
104 Kaczmarek Łucja 1981 K35-39 Zielona Góro Zacznij Biegać
89 Kaczmarek Mirosław 1970 M45-49 KOŚCIAN TEAM
435 Kaczmarkiewicz Krzysztof 1961 M55-59 Itaka Studio Filmowe
427 Kalinowski Zygmunt 1945 M70-74 Poznań
397 Kamiński Artur 1980 M35-39 GMINA SADKOWICE
379 Kamiński Mariusz 1971 M45-49 GNIEZNO
232 Kandulski Andrzej 1953 M60-64 Malta Poznań
144 Kansy Grzegorz50092204178 1950 M65-69 Poznań
102 Kańduła Grzegorz 1981 M35-39 nest.poznan.pl
500 Kaproń Sebastian 1974 M40-44 Rakownia
208 Karasiewicz Przemysław 1980 M35-39 Kiszkowo
451 Karkowska Wiesława 1960 K55-59 Baranowo
119 Karnicka Małgorzata 1969 K45-49 Zielona Góro Zacznij Biegać
185 Kasica Renata 1978 K35-39 rownowaznia.pl
90 Kasperski Robert 1968 M45-49 KOŚCIAN TEAM
278 Kasprowicz Szymon 1970 M45-49 amator
341 Kazibut Zdzisław 1952 M60-64 Securitas Poznań
203 Kędziora Rafał 1977 M35-39 świat biegacza fehlau run team
488 Kęsy Ania 1972 K45-49 KĘSY TEAM
419 Kieling Mariusz 1961 M55-59 GULKS Barwice
142 Kieslich Mariusz 1962 M50-54 Brylant Kórnik
395 Kliczbor Jacek 1960 M55-59 Klub Biegacza Gepard
460 Kliks Dariusz 1970 M45-49 ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM
225 Klimczak Arkadiusz 1972 M45-49 Klub Biegacza RTV EURO AGD
95 Klupś Mieczysław 1959 M55-59 Suchy Las
380 Kłos Tadeusz 1959 M55-59 TEAM KŁOS
124 Kłosiński Jarosław 1961 M55-59 ---
261 Koch Antoni 1961 M55-59 Śrem
80 Kociemba Marcin 1981 M35-39 Naramowice Biegają
64 Kolebuk Marek 1961 M55-59 North Star
62 Kolebuk Tadeusz 1951 M65-69 KB MARATON TUREK
233 Kolendo Arkadiusz 1979 M35-39 Rogoziński Klub Biegacza
100 Komorowski Stefan 1950 M65-69 STRABAG
396 Kondera Zbigniew 1975 M40-44 4 Run Team Piła
228 Konieczka Bartosz 1977 M35-39 Imperial Running Team Polska
498 Konopiński Piotr 1978 M35-39 Poznań
156 Koroński Tadeusz 1970 M45-49 Parkrun Poznań
147 Kosakowski Marian 1957 M55-59 Maratończyk Team Szczecin
97 Kosmecki Robert 1966 M50-54 night runners
471 Koszałko Marcin 1977 M40-44 Volkswagen Polkowice
164 Kościelak Michał 1977 M35-39 Koziegłowy
319 Kościelniak Marek 1977 M35-39 cybina Team
51 Kościelski Patryk 1975 M40-44 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
295 Kowalski Zbigniew 1959 M55-59 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
177 Kozaczuk Jan 1961 M55-59 Wiórek
255 Kozber Ireneusz 1971 M45-49 WRONKI
47 Kozicz Leszek 1968 M45-49 WUEF Club Decathlon Swadzim
45 Kozłowski Artur 1981 M35-39 niezrzeszony
480 Kozłowski Rafał 1977 M35-39 Konin
235 Koźlarek Dorota 1980 K35-39 Murowana Goślina
400 Krawczyk Andrzej 1971 M45-49 AN ZU GA Sieradz
223 Krawczyk Krzysztof 1974 M40-44 KB MARATON TUREK
187 Krawczyk Robert 1969 M45-49 Luboń
338 Król Grzegorz 1969 M45-49 Poznań
158 Kryński Andrzej 1960 M55-59 Stargard. Ja się nie ścigam.
198 Krysztofiak Slawomir 1965 M50-54 argentchem
211 Krzempek Aleksander 1973 M40-44 Elite Sports
123 Krzyszkowski Andrzej 1952 M65-69 niestowarzyszony
36 Krzysztoń Maciej 1979 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
422 Krzyżański Remigiusz 1962 M50-54 Kościan Team
389 Kubiak Małgorzata 1962 K55-59 bbl Inowrocław
202 Kucharczyk Grzegorz 1963 M50-54 drużyna Kucharczyków
133 Kucharski Jakub 1979 M35-39 jku1979
25 Kucz-Zaworska Karolina 1977 K35-39 SCIM
139 Kuczyński Piotr 1956 M60-64 NKB Chyży Nowy Tomyśl
236 Kuczyński Rafał 1971 M45-49 3 Krewetki Upasione
181 Kujawa Tomasz 1969 M45-49 Oborniki
101 Kulesza Grzegorz 1967 M50-54 Night Runners Września
311 Kulinski Czeslaw 1938 M75-79 Poznan
92 Kulus Krzysztof 1975 M40-44 HART SKOKI
116 Kupiński Cezary 1968 M45-49 TEAM - LUKS ŻÓRAWINA - WROCŁAW
308 Kupka Zbigniew 1962 M55-59 niezrzeszony
151 Kurczyński Rafał 1977 M35-39 Rufa
93 Kuropatwa Kazimierz 1943 M70-74 SARAFIS
99 Kutkowski Rafał 1982 M35-39 Wągrowiec
131 Kwaśna Marzena 1971 K45-49 SPP Team Luboń
361 Lambryczak Ewa 1971 K45-49 racingmum
362 Lambryczak Marcin 1975 M40-44 eventeam
495 Lasota Irena 1951 K65-69 Wałcz
494 Lasota Mirosław 1953 M60-64 Wałcz
55 Lehnhardt Wiesław 1970 M45-49 Poznań
406 Lehwark Marcin 1978 M35-39 1978
220 Lemański Grzegorz 1967 M50-54 Hernik Team
103 Leporowska Anetta 1978 K35-39 POZNAŃ
61 Leszczyński Michał 1978 M35-39 Syberian Husky Team
312 Leśniak Marian 1947 M65-69 AZS-AWF Kraków Masters
72 Leśniewski Kazimierz 1942 M75-79 Włocławek
268 Leśniowski Andrzej 1981 M35-39 For Run Team
296 Lewandowski Grzegorz 1976 M40-44 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
224 Liban Zygfryd 1943 M70-74 biegajacytczew
337 Lichosik Jerzy 1950 M65-69 nie zrzeszony
125 Linda Jan 1980 M35-39 Biegam bo lubię
368 Lipiński Krzysztof 1962 M50-54 KB MANIAC POZNAŃ
340 Lirsz Justyna 1976 K40-44 Biedrusko
344 Lisiecki Tomasz 1975 M40-44 Trzynastka Plus
74 Listopad Artur 1980 M35-39 Złote Kłosy Kołaczkowo
201 Long-Kucharczyk Setha 1970 K45-49 drużyna Kucharczyków
342 Ludwiczak Arleta 1970 K45-49 altom gniezno
21 Ludzkowski Andrzej 1969 M45-49 KB Katorżnik Murowana Goślina
52 Łatyszew Katarzyna 1974 K40-44 KB Gepard Murowana Goślina
431 Ławecka Jolanta 1971 K45-49 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
269 Łąkowski Zbigniew 1975 M40-44 SiekierkaOgrody.pl
420 Łukasiak Dawid 1978 M35-39 Gniezno
353 Łukaszewski Szymon 1966 M50-54 Bracia Ł.
354 Łukaszewski Tomasz 1959 M55-59 KB Maniac Poznań
178 Macki Tomasz 1974 M40-44 Potasze
385 Madaj Paweł 1964 M50-54 Madaj Team
46 Madajczak Jarosław 1973 M40-44 Trzcianka
416 Majewska Beata 1976 K40-44 MSICS Poznań
371 Majłowska Irena 1953 K60-64 BBL Gorzów wlkp
370 Majłowski Aleksander 1950 M65-69 TKKF Stilon
193 Malewicz-Pelczynska Alicja 1972 K40-44 ROKIETNICA BIEGA
242 Malinowski Marcin 1978 M35-39 MARKA FORMY PIOTR I PAWEŁ
243 Małysz Tadeusz 1959 M55-59 KB Katorżnik Murowana Goślina
455 Marciniak - Henc Aneta 1974 K40-44 Night Runners
438 Marcjanik Błazej 1979 M35-39 NIEZRZESZONY
174 Martinek Maciej 1975 M40-44 Maltańska Grupa Biegowa
390 Marzyńska Barbara 1961 K55-59 Gniezno
70 Masewicz Grzegorz 1980 M35-39 KB ZOFANNA Gorzów Wielkopolski
287 Matecki Maciej 1965 M50-54 Gośliński Klub Biegcza Gepard
154 Matusiak Jarosław 1974 M40-44 Zbąszyń
499 May-Adamek Katarzyna 1975 K40-44 Rakownia
320 Mazurkiewicz Marcin 1978 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
143 Mendel Bartosz 1973 M40-44 Rokietnica
53 Mendrala Adam 1973 M40-44 Drużyna Szpiku
172 Michalak Monika 1971 K45-49 Zielona Góro Zacznij Biegać
428 Mickiewicz Adam 1969 M45-49 brak
253 Mikołajczyk Marta 1948 K65-69 Start Pułwski Warka
285 Misiak Patryk 1980 M35-39 3 krewetki upasione
122 Misiorny Radosław 1973 M40-44 Poznań
325 Miszta Sławomir 1960 M55-59 Poznań
350 Mizerski Andrzej 1953 M60-64 niezrzeszony
165 Modrzejewski Tomasz 1979 M35-39 KB Gepard Murowana Goslina
40 Moskwa Krzysztof 1957 M60-64 tak se pomykam !
150 Motyka Mirosław 1966 M50-54 IM 2010
262 Mucha Beata 1973 K40-44 gRUNwald Team Poznań
196 Müller Andrzej 1958 M55-59 Puszczykowo
387 Muszyński Paweł 1978 M35-39 parkrun Poznań
430 Mydlikowski Michał 1981 M35-39 Dwukropek Team
497 Nadobnik Beata 1972 K45-49 WEF Klub Decathlon Swadzim
318 Nadolczak Basia 1974 K40-44 cybina Team
264 Najderek Cezary 1971 M45-49 Zalasewo
167 Najewski Przemysław 1974 M40-44 Murowana Goślina
26 Naskręt Dariusz 1979 M35-39 MUROWANA GOŚLINA
161 Nater Urszula 1950 K65-69 Luboń
84 Nawojska Joanna 1962 K50-54 ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ
229 Nawrot Piotr 1976 M40-44 gRUNwald Team Poznań
292 Niedzielska Monika 1981 K35-39 parkrun Poznań
293 Niedzielski Dariusz 1980 M35-39 parkrun Poznań
60 Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 K45-49 kobetybiegaja.pl
68 Nowak Damian 1981 M35-39 Piekarnia Wiejska w Zębowie
439 Nowicki Hubert 1974 M40-44 Kleszczewo
267 Ochnio Ryszard 1975 M40-44 POLONIA JASTROWIE BIEDRONKA BIEGA JASTROWIE
280 Ochocki Bartosz 1981 M35-39 ROKIETNICA BIEGA
383 Ofierzyński Roman 1952 M65-69 Arch
226 Ogrodowski Jarosław 1964 M50-54 niezrzeszony
166 Olejniczak Krzysztof 1967 M45-49 AGROZI Ziółkowo
315 Olęderek Maciej 1969 M45-49 Poznań
466 Orzeł Michał 1981 M35-39 RK Athletics
305 Osińska Zofia 1958 K55-59 Głogów
31 Owczarzak Dariusz 1967 M45-49 KB MANIAC POZNAŃ
63 Pachla Jacek 1971 M45-49 KB Szamotuły
334 Pachowicz Maciej 1977 M40-44 Długa Goślina
381 Pająk Marcin 1977 M40-44 Rokietnica
111 Pająk Monika 1982 K35-39 Mamy-Biegamy
492 Pańczak Maria 1939 K75-79 Poznań
120 Paszkiewicz Maciej 1962 M55-59 Murowana Goślina
215 Pawlak Konrad 1982 M35-39 Murowana Goślina
271 Peters Przemysław 1972 M40-44 Murowana Goślina
180 Piechalak Jacek 1969 M45-49 Rokietnica
234 Piechowski Krzysztof 1976 M40-44 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
326 Piekarczyk Wojciech 1953 M60-64 K.S. Żeglina Sieradz
410 Pietrzyk Krzysztof 1979 M35-39 LKS KOLUSZKI
328 Pilarski Edmund 1951 M65-69 KB Aktywni Konin
250 Pisańczyn Krzysztof 1977 M35-39 COLORIS PIŁA
87 Plaszczak Bogumiła 1980 K35-39 Tulce
88 Plaszczak Jarosław 1974 M40-44 Tulce
476 Plaszczyk Emil 1978 M35-39 4 RUN TEAM PIŁA
189 Pluciński Grzegorz 1973 M40-44 Luboński Klub Biegacza
358 Płuciennik Adam 1979 M35-39 JANIKOWO NA SPORTOWO
359 Płuciennik Grzegorz 1971 M45-49 JANIKOWO NA SPORTOWO
82 Poncyliusz Artur 1975 M40-44 Kiekrz
483 Porwich Henryk 1941 M75-79 WUEF CLUB POZIOM WYŻEJ
323 Prozorowski Wiesław 1968 M45-49 Maraton Leszno
81 Prus Marcin 1979 M35-39 Bydgoszcz
484 Prusimska Monika 1975 K40-44 Poznań
183 Przyborowski Mieczysław 1959 M55-59 REMET TEAM
34 Przybylak Paweł 1963 M50-54 Almark Leszno
363 Przybylski Krzysztof 1969 M45-49 Gniezno Biega
332 Przydróżna Julita 1979 K35-39 3 KREWETKI UPASIONE
77 Przywecki Lech 1971 M45-49 KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ
127 Pyta Grzegorz 1960 M55-59 niezrzeszony
37 Radczak Marcin 1982 M35-39 Maratończyk Poznań
290 Radke Norbert 1980 M35-39 niezrzeszony
329 Radtka Artur 1976 M40-44 LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
260 Radtka Tomasz 1974 M40-44 LZS "Jedność" Łobżenica
160 Ratajczak Dariusz 1972 M40-44 Night Runners
478 Ratajczak Kazimierz 1956 M60-64 Kościan Team
447 Ratajczak Piotr 1960 M55-59 Czerwonak biega
391 Ratajczak Sylwia 1974 K40-44 Murowana Goślina
270 Ratajczak-Wójcik Grażyna 1973 K40-44 KB Katorżnik Murowana Goślina
479 Rawecki Robert 1977 M35-39 BeOne
437 Reiter Eugeniusz 1947 M65-69 Poznań
96 Rekawek Izabela 1973 K40-44 Poznan
23 Rekowski Robert 1969 M45-49 Grodziszczko
157 Renk Rafał 1973 M40-44 Poznań
168 Rogaliński Marcin 1978 M35-39 Owińska
219 Rogoziński Tomasz 1974 M40-44 Bukowski Klub Biegacza
426 Rosińska Janina 1936 K80-84 Pabianice
140 Rosół Roman 1970 M45-49 HERNIK TEAM
86 Roszyk Przemek 1974 M40-44 parkrun
85 Roszyk Sylwia 1978 K35-39 parkrun
423 Rudzki Jan 1977 M40-44 QUAY POZNAŃ
472 Rusiecki Henryk 1953 M60-64 Hermes Gryfino
356 Rutkowski Tadeusz 1946 M70-74 Stęszewko
421 Rybacki Dariusz 1977 M35-39 nauczyciel
289 Rybarski Rafał 1970 M45-49 Murowana Goślina
191 Rybski Marek 1958 M55-59 T.P.Z.O Obrzycko
378 Rysiukiewicz Stanisław 1975 M40-44 Night Runners
67 Salita Lech 1960 M55-59 ALTOM GNIEZNO
418 Sarbinowska Anna 1980 K35-39 Kościan Team
281 Sawicki Eligiusz 1963 M50-54 ZŁOTÓW
459 Schaefer Tomek 1975 M40-44 Poznań
159 Siekierka Zbigniew 1954 M60-64 siekierkaogrody.pl
407 Sikora Robert 1980 M35-39 Wolny Strzelec
218 Skarupa Roman 1959 M55-59 Poznań
403 Skibinska-Kot Danuta 1958 K55-59 murowana goslina
408 Sklepik Ryszard 1979 M35-39 KIEKRZańscy Śmigacze
110 Skorliński Marcin 1971 M45-49 1922 Lechia Kostrzyn
409 Skrzypczak Anna 1972 K45-49 lokator
373 Skrzypkowiak Paweł 1970 M45-49 Poznań
114 Skupień Konrad 1972 M45-49 Łódź
425 Smaglewski Tomasz 1975 M40-44 Gniezno
58 Sniegocki Paweł 1978 M35-39 WUEF CLUB/Stado pędzących ślimaków
239 Snuszka Adam 1970 M45-49 kamieniec
130 Sobalski Stanisław 1957 M55-59 Gostyń
433 Sobiak Jarosław 1979 M35-39 Poznań
209 Sobociński Grzegorz 1979 M35-39 META
452 Sowiński Jarosław 1963 M50-54 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
71 Spychalski Zbigniew 1962 M55-59 Barcin
231 Sroka Marcin 1978 M35-39 Plewiska
56 Stachowiak Marek 1978 M35-39 Rokietnica Biega
367 Staszak Mariusz 1973 M40-44 TRI MARIUSZ / WIERZYCE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI
317 Stefaniak Agnieszka 1976 K40-44 poznan
204 Stęclik Przemysław 1979 M35-39 Pakieciarze Team
355 Stolpe Maciej 1968 M45-49 Luboń
386 Studnicka Joanna 1981 K35-39 Drużyna Szpiku
251 Sydoruk Michał 1977 M40-44 PARKRUN POZNAŃ
491 Szalaty Andrzej 1975 M40-44 KB Kosynier Września
171 Szczerbal Adam 1961 M55-59 KOŚCIAN TEAM
310 Szczutkowska Justyna 1966 K50-54 Janikowo
35 Szeszuła Michał 1975 M40-44 Night Runners
169 Szrejbrowski Tymoteusz 1980 M35-39 Muppet Show
490 Szubert Tomasz 1979 M35-39 KB MARATON TUREK
107 Szukała Piotr 1971 M45-49 DRUŻYNA SZPIKU/ CSWL POZNAŃ
256 Szydłowski Grzegorz 1958 M55-59 Swarzędz
257 Szydłowski Leonard 1951 M65-69 Swarzędz
415 Szygenda Jarosław 1972 M40-44 Maratończyk Poznań
331 Szymaniak Michał 1978 M35-39 MilanClubPolonia
212 Szymański Janusz 1951 M65-69 Parkun Poznań
372 Szymkowski Czesław 1948 M65-69 Fabryka Formy
462 Śwital Leszek 1974 M40-44 PCH_RUN -MORSY MARGONIN
24 Tabaczka Piotr 1975 M40-44 Wuef Club Decathlon Swadzim
345 Tabat Piotr 1980 M35-39 FWK TEAM ROGOŹNO
351 Talar Zenon 1953 M60-64 TKKF LECH OBORNIKI
333 Talikadze Roman 1958 M55-59 LKS SANA Koscian
321 Teodorczyk Radosław 1980 M35-39 BS TRUCHTACZ DOBRZYCA
298 Tereszczuk Karol 1972 M45-49 Lokator Nieruchomości Piła
128 Tobis Marek 1961 M55-59 Markowe Bieganie
302 Tomaszewski Krzysztof 1967 M50-54 KB Maraton Turek
309 Tomaszewski Mariusz 1976 M40-44 Gniezno
346 Tomczyk Maciej 1976 M40-44 TRZYNASTKA PLUS
299 Tyran Maciej 1970 M45-49 MSiCS Poznań
162 Urbaniak Łukasz 1980 M35-39 Łukasz Urbaniak
141 Urtnowski Henryk 1938 M75-79 EUROSTYL Gdańsk
109 Wachowiak Rafał 1973 M40-44 KOŚCIAN TEAM
216 Walczak Dariusz 1981 M35-39 Gdańsk
453 Walczak Dariusz 1972 M40-44 AD NIERUCHOMOŚCI
445 Walewska Klaudia 1978 K35-39 Malta Poznań/Wszystkoobieganiu.pl
444 Walewski Przemysław 1967 M50-54 Malta Poznań/Wszystkoobieganiu.pl
241 Waligórski Maciej 1974 M40-44 Poznań
352 Waligórski Waldemar 1979 M35-39 Diamant Pro Sport/Biegańce
254 Wasiliew Christo 1952 M60-64 Start Pułwski Warka
132 Wawrzyniak Leon 1955 M60-64 TKKF Płomień-Pobiedziska
75 Wąsowski Krzysztof 1966 M50-54 Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe
284 Wencel Piotr 1946 M70-74 Konarzewo
307 Wesołowski Ryszard 1960 M55-59 Fizjo4family
190 Wesoły Piotr 1963 M50-54 Klub Biegacza Bolewice
30 Wiatr Dariusz 1972 M40-44 Night Runners Wrzesnia
248 Wiczewski Grzegorz 1976 M40-44 WICIU BIEGA
468 Wieczorek Dariusz 1969 M45-49 KB PWK Legionowo
50 Wierzbicka Joanna 1975 K40-44 KB Gepard Murowana Goślina
49 Wierzbicki Wiesław 1973 M40-44 KB Gepard Murowana Goślina
222 Więckowski Jacek 1973 M40-44 VELUX-GNIEZNO
496 Więzik Henryk 1945 M70-74 Wałcz
38 Wilczura Marek 1972 M45-49 Polpharma Run Team
322 Wilczyński Błażej 1978 M35-39 nesthorn
188 Willer Miłosz 1981 M35-39 Poznań
291 Wiśniewska Joanna 1976 K40-44 Bolechowo -Osiedle
206 Witkowska Aleksandra 1973 K40-44 ALTO Kamionki
205 Witkowski Tomasz 1972 M40-44 ALTO Kamionki
237 Wojnowski Leonard 1960 M55-59 Metal-Studio
265 Wojtasik Kazimierz 1942 M75-79 Stowarzyszenie RADAR
221 Wojtczak Adam 1976 M40-44 Koziegłowy
306 Wozniak Damian 1978 M35-39 3 KREWETKI UPASIONE
155 Woźniak Mirosław 1960 M55-59 TKKF MPK POZNAŃ
54 Woźniak Tomasz 1980 M35-39 Mamy-Biegamy
136 Woźniak Tomasz 1957 M55-59 Poznań
108 Wódkiewicz Maciej 1971 M45-49 Maciejówka BIEGA
432 Wójcik Janusz 1974 M40-44 NIGHT RUNNERS GNIEZNO
364 Wrona Mieczysław 1937 M80-84 Chorzów
348 Wrotynski Piotr 1969 M45-49 Rok
244 Wróbel Leszek 1975 M40-44 1975
282 Wyganowski Andrzej 1945 M70-74 KB Wygan
275 Wysocki Zbigniew 1967 M45-49 slimaki Barcin
246 Wysoczańska Irena 1968 K45-49 KOŚCIAN
279 Yokokura Iwona 1973 K40-44 Koziegłowy
117 Zajączkowski Piotr 1972 M45-49 Syberian Husky Team
330 Zajączkowski Zbigniew 1981 M35-39 Komorniki
469 Zaranek Barbara 1971 K45-49 Oborniki
115 Zawadzki Józef 1949 M65-69 Poznań
303 Zbyszewska Izabela 1975 K40-44 Biegnę dla Oli
176 Zdanowski Marian 1956 M60-64 Poznań
65 Zgoliński Marcin 1980 M35-39 Września
73 Zgoła Przemysław 1971 M45-49 WUEF CLUB DECATHLON SWADZIM
288 Zieliński Krzysztof 1963 M50-54 Wroniecki Klub Biegacza
33 Zieliński Piotr 1978 M35-39 Biegajnia Poznań
207 Zieliński-Wronka Darek 1970 M45-49 Swarzędz
135 Zięba Anna 1977 K35-39 Murowana- Goślina
336 Zybura Paweł 1979 M35-39 Nysa Biega
475 Zych Dariusz 1970 M45-49 4Run Team Piła
442 Żerko Marcin 1980 M35-39 Oborniki
398 Żygowski Tomasz 1975 M40-44 wojtasTeam
240 Żytkowski Jakub 1975 M40-44 Gorzów Wielkopolski