Lista startowa

XXII MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW w PÓŁMARATONIE

Murowana Goślina 20.05.2018
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 433

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 339


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik kategoria wiekowa -> klub/miasto ->
84 Andrzejczak Ania 1978 K35-39 Kaszanka Gniezno
85 Andrzejczak Sebastian 1975 M40-44 Kaszanka Gniezno
171 Andrzejewski Jarosław 1964 M50-54 KP5M
341 Andrzejewski Przemysław 1980 M35-39 WK Poznań
330 Andrzejewski Tomasz 1980 M35-39 Zalasewo
158 Antkowiak Maciej 1979 M35-39 KUNA KOWANÓWKO
229 Balicki Andrzej 1951 M65-69 Gdynia
148 Baraniak Przemysław 1975 M40-44 SR Katorżnik Murowana Goślina
311 Barański Bogusław 1958 M60-64 MLUKS Trzebiatów
89 Bardzik Marzena 1977 K40-44 Hernik Team
207 Bartosik Przemysław 1976 M40-44 HRmax BARLINEK
334 Bednarek Aneta 1977 K40-44 Kobiety Biegają
56 Bednarek Arkadiusz 1977 M40-44 Murowana Goślina Biega/Night Runners
262 Bestrzyńska Joanna 1971 K45-49 Gądki
132 Bielawa Janusz 1960 M55-59 GEPARD
180 Biniarz Wiesław 1978 M35-39 POLONIA ŚRODA
355 Błachowiak Adam 1967 M50-54 son&dad
203 Bocian Marek 1963 M50-54 KB Geotermia Uniejów
199 Borowicz Marcin 1975 M40-44 Quay Poznań
347 Borowski Marcin 1983 M35-39 KB Katorżnik Murowana Goślina
1 Bożkiewicz Jacek 1975 M40-44 mounti
46 Bożkiewicz Patrycja 1980 K35-39 Hernik Team
198 Brandenburg Józef 1955 M60-64 Dopiewo
197 Bromberek Mirosława 1964 K50-54 Murowana Goślina
73 Busko Tomasz 1980 M35-39 Swarzędz
191 Catlow John 1968 M50-54 Poznań
298 Chlebowska Magdalena 1974 K40-44 Biegajnia Poznań
51 Chmielewski Marcin 1982 M35-39 Piła
188 Chojniak Wiesław 1973 M45-49 1973
52 Chruścicki Jarosław 1969 M45-49 Murowana Goślina
344 Chwiałkowski Bartosz 1982 M35-39 Poznań
101 Chwiałkowski Henryk 1956 M60-64 Poznań
186 Cichowlas Marcin 1978 M35-39 POLONIA ŚRODA
336 Cichowlas Sylwester 1975 M40-44 Jeżyce Biegają
227 Cierniak Krzysztof 1968 M50-54 PRO366
111 Ciesielski Sebastian 1979 M35-39 Kibole w biegu / Pakieciarze Team
112 Cieślak Andrzej 1956 M60-64 Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań
252 Cieśliński Tadeusz 1960 M55-59 niezrzeszony
303 Czarnecka Marzena 1980 K35-39 KB Gepard Murowana Goślina
274 Czarnojańczyk Rafał 1975 M40-44 Ostrów Wielkopolski
257 Czerniak Elżbieta 1954 K60-64 KB Kosynier Września
258 Czerniak Henryk 1948 M70-74 KB Kosynier Września
31 Czerwińska Agnieszka 1982 K35-39 Night Runners
30 Czerwińska Arleta 1959 K55-59 Czerwonak
29 Czerwiński Jarosław 1959 M55-59 Czerwonak
172 Dawidowski Robert 1975 M40-44 Czerwonak Biega
61 Dąbrowski Jarosław 1970 M45-49 gRUNwald team Poznań
312 Dembina Andrzej 1962 M55-59 suchy las/złotniki
28 Demel-Wieczorek Magdalena 1979 K35-39 For Run Team
110 Deska Jan 1948 M65-69 niezrzeszony
71 DĘbski Jan 1952 M65-69 Sołtys
130 Dobak Stefan 1946 M70-74 KB Szamotuły
313 Dreger Marcin 1977 M40-44 weteRUN
125 Dubiela Halina 1962 K55-59 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
237 Duduś Marek 1971 M45-49 KB Maniac Poznań
267 Dzierzkowska Aleksandra 1962 K55-59 Malta Poznań
261 Dziurla Adam 1958 M60-64 Poznań
287 Eszner Agnieszka 1978 K40-44 1978
117 Fechner Ireneusz 1952 M65-69 Biegaj z WSL
358 Ferchmin Aleksander 1974 M40-44 Poznań
236 Fornalik PrzemysŁaw 1975 M40-44 KM Lwówek Wielkopolski
316 Frąszczak Jacek 1972 M45-49 WICHROWA STOPA
83 Fronczak Robert 1964 M50-54 Naramowice Biegają
318 Gadomski Piotr 1970 M45-49 CZERWONAK
204 GalasiŃki Andrzej 1963 M55-59 GRUPA SIGMEO
309 Galicki Robert 1972 M45-49 KrisTrans Małyszka /Maratończyk Poznań
327 Gałęska Katarzyna 1982 K35-39 Murowana Goślina
328 Gałęski Damian 1980 M35-39 Murowana Goślina
81 Garbarek WiesŁaw 1954 M60-64 TKKF Trucht Jarocin
335 Gardyś Grzegorz 1977 M40-44 Czerwonak Biega
297 Gawęcka Paulina 1975 K40-44 PZU SPORT TEAM
315 Gawęcki Maciej 1973 M45-49 Podiceps
294 GawryŚ Czeslaw 1947 M70-74 DUSZNIKI zdrój
178 Glogowski Piotr 1973 M40-44 Biedrusko
72 GŁÓw Tomasz 1970 M45-49 KREISEL RUNNING TEAM
292 Gora Arkadiusz 1982 M35-39 Poznan
33 Gorgoliński Dariusz 1979 M35-39 BZ WBK Runners Team
66 Gos Piotr 1976 M40-44 SAN ESCOBAR RUNNING TEAM
226 Gozdek Radek 1973 M40-44 Trucht Tarchomin Team
190 Góralczyk Andrzej 1960 M55-59 parkrun Poznań
82 GÓrny BartŁomiej 1980 M35-39 Kaszanka na ciepło
259 Graba Eugeniusz 1953 M65-69 KB Maniac
63 Graczyk Damian 1982 M35-39 Czerwonak Biega
47 Grochmal PaweŁ 1977 M40-44 LubelskiBiegacz.pl TEAM
290 Grochocki Wojciech 1936 M80-84 KB Malta Poznań
268 Gromadziński Andrzej 1973 M40-44 KPP Gniezno
62 Grzegorzek Marcin 1978 M40-44 KB Gepard Murowana Goślina
88 Hałas Katarzyna 1981 K35-39 KB GEPARD Murowana Goślina
249 Handl Marek 1957 M60-64 Kamińsko
114 Harasimowicz Hania 1980 K35-39 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
152 Helak Marek 1971 M45-49 Wtorkowy trening
98 Henkelman Zdzisław 1963 M50-54 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA
122 Hildebrańska Paulina 1979 K35-39 Murowana Goslina
281 Hoffmann Przemysław 1976 M40-44 Złotkowo
79 Izydorska Katarzyna 1982 K35-39 For Run Team
32 Janiszewska Ewelina 1982 K35-39 KGB Grzmot Komorniki
150 Jarosz Roman 1962 M55-59 WAŁCZ
118 Jaroszko Małgorzata 1972 K45-49 Oborniki
220 Jarysz Hanna 1957 K60-64 Niezrzeszona
74 Jarzębiński Tomasz 1978 M35-39 OnTheMove
97 Jasek Tadeusz 1951 M65-69 PZWLA
196 JasiŃski Hilary 1961 M55-59 NIEZRZESZONY
260 Jaskulski Dominik 1983 M35-39 OLB
200 Jóźwiak Jarosław 1976 M40-44 KP5M
201 Jóźwiak Marek 1952 M65-69 KP5M
263 Juszczak Andrzej 1957 M60-64 Borówiec
219 Kaczmarek Marcin 1982 M35-39 KOŚCIAN TEAM
58 Kaczor Marcin 1975 M40-44 Święciechowa
136 Kalemba Daniel 1978 M35-39 Vagabundan
166 Kaleta Waldemar 1972 M45-49 Rąpin
273 Kalinowski Zygmunt 1945 M70-74 Poznań
244 Kamiński Artur 1980 M35-39 Gmina Sadkowice
54 Kantorski Filip 1981 M35-39 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
277 Kaproń Sebastian 1974 M40-44 Rakownia
247 Kasica Renata 1978 K35-39 Rownowaznia.pl
78 Kasperczak Emilia 1979 K35-39 Hernik Team
35 Kasperczak Maciej 1976 M40-44 HERNIK TEAM
304 Kasprzak Ewelina 1981 K35-39 Gruszczyn
351 Kazibut Zdzislaw 1952 M65-69 Securitas- Poznań
48 KębŁowski Józef 1956 M60-64 Henocha
165 Kędziora RafaŁ 1977 M40-44 czerwonak biega
174 Kępka Franciszek 1973 M40-44 RUUKKI
140 Kęsy Ania 1972 K45-49 KĘSY TEAM
124 Kieslich Mariusz 1962 M55-59 Brylant Kórnik
195 Kik Andrzej 1947 M70-74 Nie Marnuj Tlenu - Gdańskie Autobusy i Tramwaje
228 Kiwertz Anna 1979 K35-39 Rin Vegan TEAM
108 Klapczyński Michał 1982 M35-39 Redneck Runners
116 Koch Antoni 1961 M55-59 Śrem
91 Kolański Bartosz 1973 M45-49 run for jfk
38 Kolebuk Marek 1961 M55-59 Mg
133 Kolebuk Tadeusz 1951 M65-69 KB Maraton Turek
64 Kolendo Arkadiusz 1979 M35-39 Rogoziński Klub Biegacza
25 Kopaczyński Ryszard 1983 M35-39 Klub Meta
75 Koroński Tadeusz 1970 M45-49 parkrun Poznań
128 Kosakowska Barbara 1961 K55-59 Maratończyk Team Szczecin
119 Kosakowski Marian 1957 M60-64 Maratończyk Team Szczecin
50 Kosiorek Darek 1967 M50-54 amator
329 Kosmalski Sławomir 1970 M45-49 Kąkolewo
86 Kościelak Michał 1977 M40-44 Koziegłowy
45 Kościelniak Dagmara 1977 K40-44 Czerwonak Biega
107 Kowalski Bartosz 1981 M35-39 parkrun Poznań
120 Kozaczuk Jan 1961 M55-59 Wiórek
342 Kozber Ireneusz 1971 M45-49 Wronki
323 Kozicz Leszek 1968 M50-54 Tarnowo Podgórne Biega
55 Kramer Hanna 1964 K50-54 Drużyna Szpiku
160 Król Łucja 1977 K40-44 Pamiątkowo/ Lulinek
104 Krysztofiak Sławomir 1965 M50-54 BYDGOSZCZ
126 Krzyszkowski Andrzej 1952 M65-69 niestowarzyszony
102 Krzysztoń Maciej 1979 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
173 Kucharczyk Grzegorz 1963 M55-59 Murowana Goślina
27 Kucharski Jakub 1979 M35-39 jku1979
300 Kucz-Zaworska Karolina 1977 K40-44 SCIM
266 Kuczyński Piotr 1956 M60-64 NKB Chyży Nowy Tomyśl
208 Kujawa Tomasz 1969 M45-49 Oborniki
159 Kuliński Czesław 1938 M75-79 Poznań
205 Kupińskki Cezary 1968 M45-49 MKS Siechnice
106 Kuropatwa Kazimierz 1943 M75-79 SZAFA BIEGACZA TEAM
353 Kuźma Marcin 1982 M35-39 Kornik
177 Kużel Marian 1962 M55-59 Gmina Słupsk
99 Labuda Marek 1966 M50-54 Lębork
92 Lasota Irena 1951 K65-69 Wałcz
93 Lasota MirosŁaw 1953 M65-69 Wałcz
216 Lehnhardt Wiesław 1970 M45-49 1970
251 Leman Maciej 1970 M45-49 Drużyna Szpiku
103 Leśniak Marian 1947 M70-74 AZS-AWF Kraków Masters
69 Leśniewski Kazimierz 1942 M75-79 Włocławek
21 Lewicki Włodzimierz 1959 M55-59 Dziadek biega
343 Licznerski Rafał 1976 M40-44 Kamińsko
349 Lipiński Krzysztof 1962 M55-59 KB MANIAC POZNAŃ
270 Lirsz Justyna 1976 K40-44 1976
26 Ludzkowski Radoslaw 1982 M35-39 Murowana Goślina Biega
22 Luty Artur 1969 M45-49 Murowana Goślina
179 Łagowski Dariusz 1974 M40-44 Night Runners
155 Łakomy Piotr 1982 M35-39 Murowana Goślina Biega
319 Łomnicka Barbara 1979 K35-39 Sobczyk Team
210 Łuczak Józef 1961 M55-59 Poznań
256 Macioł Andrzej 1954 M60-64 ESKADRA KRAKOW
194 Madaj Paweł 1964 M50-54 MadGold
211 Madajczak Jarosław 1973 M45-49 time
286 Majchrzak Jacek 1980 M35-39 Kościan TEAM
215 Majchrzak Marcin 1978 M40-44 Deloitte Adventure Team
137 Majewska Beata 1976 K40-44 MSICS Poznań
209 Majewski Maciej 1966 M50-54 łazarz poznań
131 Malewicz-PeŁczyŃska Alicja 1972 K45-49 ROKIETNICA BIEGA
289 Małysz Tadeusz 1959 M55-59 KB Katorżnik Murowana Goślina
181 Marciniak Tomasz 1968 M45-49 Czerwonak
235 Marcińczak Zbigniew 1963 M55-59 Zajączki Biegną
67 Marek Daniel 1974 M40-44 Cybina Team
129 Marek Magdalena 1976 K40-44 Wszystko o bieganiu
70 Masewicz Grzegorz 1980 M35-39 KB Zofanna Gorzów Wlkp.
157 Matecki Maciej 1965 M50-54 KB GEPARD
193 May Wiktor 1957 M60-64 DzW2
283 May-Adamek Katarzyna 1975 K40-44 Rakownia
345 Mazurkiewicz Marcin 1978 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
231 Mączyński Grzegorz 1968 M50-54 Wkurw_team
299 Michalak Ania 1973 K40-44 Ujście
306 Michalak Maciej 1963 M55-59 MUROWANA GOŚLINA
24 Mickiewicz Adam 1969 M45-49 Trzcianka
59 Mielcarek Anna 1983 K35-39 No Excuses Team
218 Migdalczyk Maciej 1982 M35-39 LODOŻERCY CHODZIEŻ
213 Mikła Kamila 1980 K35-39 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
161 Mikołajczyk Marta 1948 K65-69 Warka
134 Mikołajczyk Piotr 1940 M75-79 TKKF Czeladz
202 Mizerski Andrzej 1953 M60-64 niezrzeszony
291 Modrzejewski Tomasz 1979 M35-39 KB Gepard Murowana Goslina
169 Molenda Kamil 1982 M35-39 dkms.pl
163 Mucha Przemysław 1982 M35-39 Hernik Team
276 Muchajer Dawid 1978 M40-44 CSWLąd
68 Muller Andrzej 1958 M55-59 Puszczykowo
221 Musielak Piotr 1970 M45-49 PGB Sportowa Paczka
337 Muszyński Paweł 1978 M35-39 Zalasewo Zaiwania
279 Najderek Cezary 1971 M45-49 Zalasewo
340 Natkaniec Krystian 1973 M40-44 JanJul
217 Norek Jacek 1979 M35-39 Poznan
278 Nowaczyk Grzegorz 1977 M40-44 LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
245 Nowak Agnieszka 1982 K35-39 Kęsy Team
187 Nowak JÓzef 1955 M60-64 BBC SKÓRZEWO
246 Nowak Krzysztof 1982 M35-39 Oborniki
170 Nowak Mateusz 1968 M50-54 Poznań
282 Nowicki Jacek 1963 M50-54 Poznań
222 Nowicki Przemysław 1944 M70-74 Dopiewo
175 Ochnio Ryszard 1975 M40-44 POLONIA JASTROWIE
34 Olzacka Agata 1982 K35-39 HERNIK TEAM
333 Orzeł Michał 1981 M35-39 RK Athletics
115 Oźminkowski Marcin 1973 M40-44 Poznan
234 Pachowicz Maciej 1977 M40-44 Długa Goślina
325 Pająk Marcin 1977 M40-44 Rokietnica
338 Paluszkiewicz Rafał 1976 M40-44 SPP Team
182 Pankowski Przemysław 1975 M40-44 Polonia Środa
331 Pańczak Maria 1939 K75-79 Koalicja Polska
357 Paszkiewicz Maciej 1962 M55-59 Murowana Goślina
272 Pawlak Mariusz 1965 M50-54 1965
348 Pawłowski Mariusz 1976 M40-44 Kurzętnik Biega
156 Paziewski Andrzej 1972 M45-49 Kuna Kowanówko
142 Pelczyk Mariusz 1967 M50-54 Kórnik
151 Pędziński Szymon 1976 M40-44 Murowana Goślina
280 Piechowski Krzysztof 1976 M40-44 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
352 Piekarczyk Wojciech 1953 M65-69 Żeglina sieradz
240 Pietek Robert 1972 M45-49 OFIX.PL BIKE TEAM
36 Plaszczak Bogumiła 1980 K35-39 Hernik Team
37 Plaszczak Jarosław 1974 M40-44 Tulce
139 Poncyliusz Artur 1975 M40-44 Kiekrz
164 Popławski Dariusz 1977 M40-44 KB Gepard Murowana Goślina
96 Posłuszna Małgorzata 1978 K40-44 Walk & Run Team Oborniki
302 Poszwiński Artur 1962 M55-59 niezrzeszony
301 Prymakowska Barbara 1943 K70-74 PTS SOKÓŁ "ŚWIAT PRACY"
269 Przyborowski Mieczysław 1959 M55-59 REMET TEAM
322 Przybylska Martyna 1977 K40-44 Butterfly Team
321 Przybylski Łukasz 1971 M45-49 Butterfly Team
127 Przybylski Wojciech 1975 M40-44 Naprzód Młociny
307 Ratajczak Beata 1977 K40-44 niezrzeszona
123 Ratajczak Piotr 1960 M55-59 Czerwonak Biega
109 Razik Tadeusz 1952 M65-69 b
168 Reiter Eugeniusz 1947 M70-74 Post42
65 Rekawek Izabela 1973 K45-49 Poznan
153 Renk Rafał 1973 M40-44 ITTI
80 Richert Jarosław 1980 M35-39 Maja Team
265 Rojtek Waldemar 1970 M45-49 1970
149 Rosińska Janina 1936 K80-84 1936
154 Rostkowski Zygmunt 1949 M65-69 amator
346 Roszyk Sylwia 1978 K40-44 Albione/ parkrun Poznań
145 Różycki Jarosław 1973 M40-44 Przyczajony tygrys 🐅 / ukryty smok 🐉
224 Rudzki Jan 1977 M40-44 QUAY POZNAŃ
105 Rusiecki Henryk 1953 M60-64 Hermes Gryfino
144 Rutkowska Anna 1969 K45-49 Wataha Wałcz
293 Rybarski Rafał 1970 M45-49 Murowana Goślina
53 Salita Lech 1960 M55-59 ALTOM GNIEZNO
192 Saverin Iaroslav 1977 M40-44 Oborniki
275 Siemaszko Jerzy 1962 M55-59 BBL OPOLE
271 Sienkiewicz CzesŁaw 1958 M55-59 KS Krotosz Krotoszyn
242 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina 1981 K35-39 Piła
206 Skarupa Roman 1959 M55-59 Poznań
314 Sklepik Ryszard 1979 M35-39 KIEKRZańscy Śmigacze
248 Skorliński Krzysztof 1972 M45-49 Lechia Kostrzyn/Echo Ziemi Kostrzyńskiej
284 Skorliński Marcin 1971 M45-49 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
41 Skrobała Dariusz 1979 M35-39 Bolechowo
42 Skrobała Joanna 1980 K35-39 Bolechowo
100 SŁomiński Paweł 1969 M45-49 GDAŃSK
141 Sniegocki PaweŁ 1978 M40-44 Tarnowo Podgórne Biega
317 Sobczyk Tomasz 1977 M40-44 MKS SIECHNICE
332 Sobierajczyk Jerzy 1965 M50-54 pleszew
39 Sobociński Grzegorz 1979 M35-39 META
264 Sobstyl Roman 1976 M40-44 sobstyl team
233 Spychalski Zbigniew 1962 M55-59 ślimaki Barcin
320 Staszak Mariusz 1973 M40-44 HAWLE/WIERZYCE MMnZ
176 Stempniak Krzysztof 1971 M45-49 Inowrocław
232 Strabel Jacek 1980 M35-39 KB INTREX Poznań
113 Strzelczyk Katarzyna 1983 K35-39 Murowana Goślin
253 Strzelczyk Krzysztof 1977 M40-44 HRmax BARLINEK
167 Suleja Joanna 1960 K55-59 Szwla stargard
44 Sydoruk Michał 1977 M40-44 PARKRUN POZNAŃ
243 Sygnecki RafaŁ 1974 M40-44 ZPC TEAM
183 Szarzyński Łukasz 1982 M35-39 Polonia Środa
324 Szczutkowska Justyna 1966 K50-54 Janikowo
40 Szeszuła Michał 1975 M40-44 Night Runners
121 Sznycer Mirosława 1966 K50-54 Bukowski Klub Biegacza
239 Szydłowski Grzegorz 1958 M55-59 Swarzędz
238 Szydłowski Leonard 1951 M65-69 Poznań
138 Szymaniak Michał 1978 M35-39 MilanClubPolonia
87 Szymański Paweł 1980 M35-39 MUAY RUNNING TEAM
230 Szymański Robert 1974 M40-44 Maratończyk Poznań
225 Szymkowski Czesław 1948 M70-74 Fabryka Formy
147 Śmichurski Przemysław 1969 M45-49 Kęsy Team
189 Świtała Gabriela 1970 K45-49 Biegacze Juniora - Runners Team
255 Tabat Piotr 1980 M35-39 ROGOŹNO
135 Tobis Marek 1961 M55-59 Poznań
223 Tomaszewski Dawid 1976 M40-44 Komorniki
212 Tomaszewski Krzysztof 1967 M50-54 KB Maraton Turek
310 Tomczak Tomasz 1976 M40-44 Naramowice Biegają
146 Tula Renata 1952 K65-69 Mykmyk
296 Tyran Maciej 1970 M45-49 MSiCS Poznań
49 Urtnowski Henryk 1938 M80-84 EURO STYL
241 Wachowiak Rafał 1973 M40-44 Kościan Team
77 Walewska Klaudia 1978 K35-39 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
76 Walewski Przemysław 1967 M50-54 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
350 WarguŁa Waldemar 1980 M35-39 Kibolski KS
184 Wasilewski Michał 1979 M35-39 Zalasewo
162 Wasiliew Christo 1952 M65-69 Warka
23 Wawrzyniuk Mariusz 1979 M35-39 KS Team Baryła Gorzów
308 Wesołowski Ryszard 1960 M55-59 Fizjo4family
60 Wiatr Dariusz 1972 M45-49 Night Runners Wrzesnia
185 Wierzbicki Leszek 1975 M40-44 Polonia Środa
94 Więzik Henryk 1945 M70-74 Wałcz
295 Wilczyński Błażej 1978 M40-44 nesthorn
285 Wilk Marcin 1978 M40-44 Kiekrz
356 Wiśniewska Anna 1982 K35-39 Hernik Team
305 Witczak Jolanta 1966 K50-54 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej
214 WÓjcik Julian 1954 M60-64 SZWLA Stargard
288 Wyganowski Andrzej 1945 M70-74 Wygan
354 Wygoda PaweŁ 1966 M50-54 HERBALFE POZNAŃ
43 Wyrwas-ZygarŁowska Izabela 1980 K35-39 Kobiety Biegają
250 Wysocki Jacek 1973 M45-49 poznań
143 Zadrożny Szymon 1978 M40-44 Wataha Wałcz
57 Zajączkowski Zbigniew 1981 M35-39 DARPIO
90 Zbielska Agnieszka 1977 K40-44 Sailing Team Ferajna
339 Zdanowski Marian 1956 M60-64 Poznan
95 Zieliński Piotr 1978 M35-39 Biegajnia Poznań
254 Zieliński-Wronka Darek 1970 M45-49 Swarzędz
326 Ziembiński Grzegorz 1981 M35-39 REHAU BSC