Lista startowa

XXIII MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW w PÓŁMARATONIE

Murowana Goślina 02.06.2019
Dystans: 21,097 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 194

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 115


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik kategoria wiekowa -> klub/miasto ->
21 Bachorski Remigiusz 1984 M35-39 Zabiegani Sława
106 Bielawa Janusz 1960 M55-59 KB GEPARD
22 BŁaszak "robin" Robert 1973 M45-49 BEZ SPINY
107 Bombała Zbigniew 1972 M45-49 Spomasz Team
15 Borowicz Marcin 1977 M40-44 MAGDALENADIA
6 Bożkiewicz Jacek 1975 M40-44 na 1.30
17 Bożkiewicz Patrycja 1980 K35-39 Hernik Team
50 Bromberek Mirosława 1964 K55-59 Murowana Goslina
26 Brzozowska Monika 1984 K35-39 Czerwonak Biega
44 Cebeńko Maria 1968 K50-54 Royal Runners Team
24 Chojniak Wiesław 1973 M45-49 Poznań
40 Chruścicki Jarosław 1969 M45-49 Murowana Goślina
43 Cichowlas Marcin 1978 M40-44 Polonia Środa
92 Cichowlas Sylwester 1975 M40-44 Jeżyce Biegają
8 Czerwińska Agnieszka 1982 K35-39 Night Runners
10 Czerwińska Arleta 1959 K55-59 Czerwonak
9 Czerwiński Jarosław 1959 M55-59 Czerwonak
52 Daniuk Katarzyna 1973 K45-49 Poznań
100 Deckert Beata 1983 K35-39 Madetrans biega
89 Demel-Wieczorek Magdalena 1979 K40-44 For Run Team
70 Donaj Adam 1974 M45-49 Kościan
38 Dreger Roman 1956 M60-64 LZS Wiatrowo
37 Fechner Ireneusz 1952 M65-69 Biegaj z WSL
97 Gadomski Piotr 1970 M45-49 CZERWONAK
42 GalasiŃski Andrzej 1963 M55-59 SIGMEO GROUP
68 Garbarek Wiesław 1954 M60-64 TKKF Trucht Jarocin
84 GawryŚ Czesław 1947 M70-74 DUSZNIKI zdrój
113 Górniak Rafał 1977 M40-44 Poznań
67 Gruszka Anna 1974 K40-44 Świat Biegacza Fehlau Run Team
48 Hałas Katarzyna 1981 K35-39 KB Gepard Murowana Goslina
99 Hańczyk Witold 1969 M50-54 Polonia Środa
65 Hawryliszyn Jan 1983 M35-39 Łozina
88 Izydorska Katarzyna 1982 K35-39 For Run Team
20 Janiszewska Ewelina 1982 K35-39 oborniki
34 Jarosz Roman 1962 M55-59 1962 Wałcz
60 Jaroszko Małgorzata 1972 K45-49 Oborniki
23 Jóźwiak Marek 1952 M65-69 Kobylnica
109 Juszczak Jarosław 1980 M35-39 Poznań
98 Karkowska Wiesława 1960 K55-59 Baranowo
69 Kasierska Ewa Katarzyna 1948 K70-74 WKB META Lubliniec
12 Kasprzyk Andrzej 1953 M65-69 PTTK Witkowo
59 KĘbŁowski JÓzef 1956 M60-64 Wataha-łączy nas bieganie
29 Kędziora Rafał 1977 M40-44 czerwonak biega
58 Kłosowski Roman 1983 M35-39 Night Runners Września
110 Koch Antoni 1961 M55-59 Śrem
57 Kolebuk Kazimierz 1952 M65-69 Mg Running Team
49 Kolebuk Marek 1961 M55-59 Mg Running Team
13 Kondera Zbigniew 1975 M40-44 KRÓLICZKI W PLECAKU
79 Konieczny Waldemar 1960 M55-59 Polonia Środa
19 Kosiorek Darek 1967 M50-54 Poznań
5 Kosmalski Sławomir 1970 M45-49 KĄKOLEWO
83 Kowalski Mirosław 1964 M55-59 Szczecineckie Bractwo Biegowe
85 Kozber Ireneusz 1971 M45-49 Wronki
66 KozŁowski Dariusz 1968 M50-54 LUBOŃ
4 Krzysztoń Maciej 1979 M35-39 KB Gepard Murowana Goślina
93 Kucharczyk Grzegorz 1963 M55-59 Murowana Goślina
32 Kucharski Jakub 1979 M40-44 jku1979
77 Kuczyński Piotr 1956 M60-64 NKB Chyży Nowy Tomyśl
55 Kuczyński Rafał 1971 M45-49 26,2
61 Kuliński Czesław 1938 M80-84 Poznań
53 Labuda Marek 1966 M50-54 Lębork
74 Lasota Irena 1951 K65-69 WAŁCZ
75 Lasota Mirosław 1953 M65-69 WAŁCZ
111 Leśniak Marian 1947 M70-74 AZS-AWF Kraków Masters
115 Lipiński Krzysztof 1962 M55-59 KB MANIAC POZNAŃ
80 Lirsz Justyna 1976 K40-44 Biedrusko
94 Long-Kucharczyk Setha 1970 K45-49 Murowana Goślina
1 Ludwiczak Monika 1982 K35-39 1982
86 Marciniak Tomasz 1968 M50-54 Czerwonak
45 Matecki Maciej 1965 M50-54 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA
51 Molenda Kamil 1982 M35-39 dkms.pl
105 Ochnio Ryszard 1975 M40-44 POLONIA JASTROWIE WTZ JASTROWIE
78 Ogrodowski Jarosław 1964 M50-54 Niezrzeszony
33 Olzacka Agata 1982 K35-39 HERNIK TEAM
102 Pachowicz Maciej 1977 M40-44 Długa Goślina
96 Pankowski Przemysław 1975 M40-44 Polonia Środa
47 Plaszczak Bogumiła 1980 K35-39 Hernik Team
46 Plaszczak Jarosław 1974 M45-49 Tulce
2 Popławski Dariusz 1977 M40-44 KB Gepard Murowana Goślina
112 Ptaszyńska Eliza 1980 K35-39 Poznań
73 Razik Tadeusz 1952 M65-69 -
108 Renk Rafał 1973 M45-49 ITTI Runners
87 RĘkawek Izabela 1973 K45-49 POZNAŃ
27 Rogaliński Marcin 1978 M40-44 Mafia T
14 Roszyk Agnieszka 1978 K40-44 Tarnowo Podgórne
82 Rusiecki Henryk 1953 M65-69 KB HERMES GRYFINO
95 Saverin Iaroslav 1977 M40-44 Oborniki
101 Schienbein Jacek 1958 M60-64 PARKRUN SZCZECINEK
54 Sitek Dariusz 1973 M45-49 KGB Mosina
56 Skorliński Krzysztof 1972 M45-49 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
39 Skorliński Marcin 1971 M45-49 Echo Ziemi Kostrzyńskiej
62 Skrzypczak Marian 1959 M55-59 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
30 Sobociński Grzegorz 1979 M35-39 META
7 Sójka Arkadiusz Jan 1969 M50-54 Rakownia
71 Statnik-Reich Karolina 1980 K35-39 Biedrusko
35 Stippa Adam 1981 M35-39 Złotów
91 Strzelec Tomasz 1975 M40-44 KB Hermes Gryfino
11 Szarzyński Łukasz 1982 M35-39 Polonia Środa
63 Szkudlarek Michał 1933 M85+ SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
3 Szymański Robert 1974 M40-44 Tarnowo Podgórne
18 Tarnowska Małgorzata 1984 K35-39 Swarzędz
104 Tobis Marek 1961 M55-59 Poznań
28 Wiatr Dariusz 1972 M45-49 Night Runners Września
31 Wierzbicka Joanna 1975 K40-44 KB Gepard Murowana Goślina
90 Wierzbicki Leszek 1975 M40-44 Polonia Środa
76 Więzik Henryk 1945 M70-74 WAŁCZ
16 Wojtkowiak Mariusz 1970 M45-49 Mexyk Run Team
25 Wozniak Damian 1978 M40-44 Leszno
72 Wróblewski Janmarian 1980 M35-39 ALTRA IGOSPORT SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
41 Wyrwas-ZygarŁowska Izabela 1980 K35-39 KOBIETY BIEGAJĄ
114 Wziątek Mirosław 1957 M60-64 Kórnik
103 Zbielska Agnieszka 1977 K40-44 AUTOWTRYSK s.c
36 Zgoliński Marcin 1980 M35-39 Września
64 Zielińska Kinga 1973 K45-49 SEKCJA BIEGACZA PRZY OŚRODKU KULTURY FIZYCZNEJ I REKREACJI W ŚMIGLU
81 Zieliński Piotr 1978 M40-44 BiegajniaPoznań