Lista startowa

Kostrzyn MTB Maraton

Kostrzyn 04.06.2017
Dystans: 13km | 33km | 50km



Liczba zgłoszonych zawodników: 355


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Arkadiusz 1989 Walka Kostrzyn MEGA_50km
2. Andrzejewski Lech 1950 Miłośników Skórzewa MEGA_50km
3. Andrzejewski Mieczysław 1952 brak MEGA_50km
4. Bober Paweł 1969 Euro Bike Kaczmarek Elektric Team MEGA_50km
5. Czajka Wojciech 1975 Agrochest Team MEGA_50km
6. Czarnecki Tomasz 1987 Poznań MEGA_50km
7. Dehmel Aleksander 1948 goggle pro active eyewear MEGA_50km
8. Deptuła Dominik 1987 Fabryka triathlonu MEGA_50km
9. Gajda Ewa 1968 superior bike team MEGA_50km
10. Gogolewska Małgorzata 1966 GOGOL MTB TEAM MEGA_50km
11. Gogolewska Marta 1986 Merx Team Wągrowiec MEGA_50km
12. Gogolewski Wojciech 1965 GOGOL MTB TEAM MEGA_50km
13. Hałajczak Magdalena 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
14. Hendrzyk-Majewska Katarzyna 1987 REAL 64-STO MEGA_50km
15. Horemski Marcin 1971 Goggle Pro Active Eyewear Team MEGA_50km
16. Jakrzewski Krzysztof 1973 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
17. Jędraszyk Bartosz 1989 Swarzędz MEGA_50km
18. Kanoniczak Krzysztof 1963 Poznań MEGA_50km
19. Kanoniczak Mateusz 1989 Agrochest Team MEGA_50km
20. Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team MEGA_50km
21. Kasprzak Maciej 1978 REAL 64-STO MEGA_50km
22. Kaźmierczak Jerzy 1952 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team MEGA_50km
23. Kołodziejczak Karolina 1990 Swarzędz MEGA_50km
24. Kosmowski Pawel 1968 Roweromania Oborniki MEGA_50km
25. Krajewski Patryk 1993 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
26. Kubiak Anna 1983 MEDBIKE Gabinety Lekarskie MEGA_50km
27. Kuczyński Robert 1975 Cellfast MTB Team/rowerplus.pl MEGA_50km
28. Kycler Maciej 1998 MEDBIKE Gabinety Lekarskie MEGA_50km
29. Kycler Witod 1971 MEDBIKE Gabinety Lekarskie MEGA_50km
30. Laszczyk Mateusz 1994 Agrochest Team MEGA_50km
31. Lewandowski Michał 1971 Jerzykowo MEGA_50km
32. Lewicki Maurycy 2000 Strefasportu.pl MW Invest MEGA_50km
33. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin MEGA_50km
34. Łakomy Jerzy 1968 Pobiedziska MEGA_50km
35. Łakomy Krystian 1999 Pobiedziska MEGA_50km
36. Łęgowski Adam 1970 Jakś-Bud Stowarzyszenie Biedrusko MEGA_50km
37. Maciejewski Michał 1977 Supersportowy TEAM MEGA_50km
38. Madaj Zuzanna 1991 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
39. Małecki Przemysław 1990 FTI Racing Team MEGA_50km
40. Małkowski Artur 1999 Agrochest Team MEGA_50km
41. Mendelewski Marcin 1984 INFECTEAM MEGA_50km
42. Miężał Krzysztof 1986 Unit Martombike Team MEGA_50km
43. Orlik Krzysztof 1983 Agrochest Team MEGA_50km
44. Pawlak Piotr 1966 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
45. Piotrowska Natalia 1984 Bike&Run Friends MEGA_50km
46. Radecki Tomasz 1996 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
47. Rozumek Łukasz 1983 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-link Team MEGA_50km
48. Rudziński Ernest 1974 Kostrzyn MEGA_50km
49. Rzymski Paweł 1975 MEDBIKE Gabinety Lekarskie MEGA_50km
50. Sadło Mariusz 1971 Swarzędz MEGA_50km
51. Sakowski Michał 1994 Decathlon Franowo MEGA_50km
52. Schondelmeyer Piotr 1965 ROWEROMANIA TEAM MEGA_50km
53. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends MEGA_50km
54. Sołtys Wojciech 1980 Unit Martombike Team MEGA_50km
55. Somolinos Pacheco Daniel 1973 Teneryfa - Hiszpania MEGA_50km
56. Spławski Damian 1982 Poznań MEGA_50km
57. Spławski Hubert 1997 Agrochest Team MEGA_50km
58. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM MEGA_50km
59. Staśkiewicz Jakub 1986 JakśBud Biedrusko MEGA_50km
60. Stelmach Paweł 1971 Luboń MEGA_50km
61. Stryszowski Piotr 1973 Poznań MEGA_50km
62. Sudoł Robert 1965 Borant Team MEGA_50km
63. Surowiec Błażej 1986 EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC MEGA_50km
64. Szafer Andrzej 1977 Naramowice Biegają MEGA_50km
65. Śmigielski Piotr 1980 ŚrodaRacingTeam MEGA_50km
66. Świętek Grzegorz 1963 Rooweromania Team MEGA_50km
67. Wandachowicz Krzysztof 1966 Pobiedziska MEGA_50km
68. Warzybok Mirosław 1982 GOGOL MTB TEAM MEGA_50km
69. Wojt Przemysław 1965 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
70. Wołujewicz Czesław 1958 POLART NUTRAXX TEAM MEGA_50km
71. Zarembski Paweł 1967 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_50km
72. Zugehoer Zbigniew 1974 Goggle Pro Active Eyewear MEGA_50km
73. Adamska Grażyna 1963 Walka Kostrzyn MINI_33km
74. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MINI_33km
75. Adamski Piotr 1994 Sklep rowerowy BRODEX Swarzędz MINI_33km
76. Andrzejczak Ania 1978 Gniezno MINI_33km
77. Andrzejczak Sebastian 1975 Gniezno MINI_33km
78. Anioł Marcin 1979 Kopernik MINI_33km
79. Antkowiak Jakub 1995 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
80. Antoniewicz Robert 1970 AF MOSINA TEAM MINI_33km
81. Balawajder Joanna 1984 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
82. Balawajder Rafał 1981 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
83. Bejm Bartosz 1992 BejmTeam MINI_33km
84. Bell Tony 1963 Team GB MINI_33km
85. Białas Aldona 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team MINI_33km
86. Bielecki Tomasz 1995 Szczytniki Duchowne MINI_33km
87. Bielejewski Damian 1977 Poznań MINI_33km
88. Biernat Rafał 1976 AF Mosina Team MINI_33km
89. Biesiada Jonasz 1989 Agrochest Team MINI_33km
90. Biesiada Piotr 1981 KG Team MINI_33km
91. Blotny Piotr 1999 Gruszczyn MINI_33km
92. Błotna Danuta 1973 Gruszczyn MINI_33km
93. Bocian Mariusz 1989 Poznań MINI_33km
94. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego MINI_33km
95. Bojański Mariusz 1980 Poznań MINI_33km
96. Borkowski Wojciech 1993 BIKE'OWE WYPRAWY MINI_33km
97. Browarczyk Bartosz 1973 Śrem MINI_33km
98. Brycki Łukasz 1985 SuperSportowy TEAM MINI_33km
99. Bryl Grzegorz 1976 Gostyń MINI_33km
100. Bryl Joanna 1976 Gostyń MINI_33km
101. Bzdenga-Antoniewicz Lidia 1970 AF MOSINA TEAM MINI_33km
102. Czajka Magdalena 1976 Agrochest Team MINI_33km
103. Czerniak Mariusz 1984 kostrzyn MINI_33km
104. Dehmel Roman 1951 Goggle Pro Active Eyewear MINI_33km
105. Drost Marek 1982 GNIEZNO MINI_33km
106. Dybikowski Bartosz 1992 Pobiedziska MINI_33km
107. Dybikowski Jarosław 1967 Pobiedziska MINI_33km
108. Farmonow Nodirżon 1981 MTB TEAM PARKOWE MINI_33km
109. Filusz Maciej 1985 Agrochest Team MINI_33km
110. Frysiak Bartosz 1998 KKS MINI_33km
111. Galuba Przemysław 1973 Strzałkowo MINI_33km
112. Garczyk Mateusz 1989 Walka Kostrzyn MINI_33km
113. Gądzik Zbigniew 1977 Nagradowice MINI_33km
114. Gąska Michał 1984 Kobylnica MINI_33km
115. Gilewska Monika 1973 Zielona Góra MINI_33km
116. Gilewski Paweł 1976 Zielona Góra MINI_33km
117. Glubka Anna 1984 GeoPyra MINI_33km
118. Gogolewski Kazimierz 1949 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
119. Grygier Łukasz 1993 WiL Poznań MINI_33km
120. Grzegorzewska Aleksandra 2000 Grzegorki MINI_33km
121. Grzegorzewski Filip 1979 Grzegorki MINI_33km
122. Grzegorzewski Grzegorz 1958 Grzegorki MINI_33km
123. Grzelak Mariusz 1970 Pneu.pl MINI_33km
124. Hałucha Bogdan 1955 FSD Sport MINI_33km
125. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wielkopolski MINI_33km
126. Haręźlak Piotr 1960 Września MINI_33km
127. Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają MINI_33km
128. Harkiewicz Wiola 1987 Naramowice Biegają / Run Vegan MINI_33km
129. Helwig Patryk 1993 ŚRODA RACING TEAM MINI_33km
130. Iwańska Patrycja 1999 BIKETOP TEAM MINI_33km
131. Jackowiak Adam 1988 Goślinowo MINI_33km
132. Janas Rafał 1987 Poznań MINI_33km
133. Janasik Michał 1976 Poznań MINI_33km
134. Jaśniewicz Wojciech 1979 Swarzędz MINI_33km
135. Jęczmionka Piotr 1979 Team Aktywny Stęszew MINI_33km
136. Kaczmarek Andrzej 1947 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
137. Kaczmarek Paweł 1977 Na szlaku Kostrzyn MINI_33km
138. Kadłubek Mateusz 1981 Goggle Pro Active Eyewear MINI_33km
139. Kadzewski Marian 1947 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
140. Kanak Krzysztof 1970 Kostrzyn MINI_33km
141. Kaniewski Łukasz 1998 Plewiska MINI_33km
142. Kapciak Mateusz 1990 Walka Kostrzyn MINI_33km
143. Kapral Ruslan 1982 Bison1.pl MINI_33km
144. Kędziora Jakub 1985 Colex Racing Team MINI_33km
145. Kiedrowski Piotr 1984 Miłosław Fortuna Team MINI_33km
146. Kiejdrowska Karolina 1974 FogtBikes MINI_33km
147. Klecha Artur 1975 Kostrzyn wlkp. MINI_33km
148. Kmieciak Marcin 1988 MTB Atos Team MINI_33km
149. Knasiak Dominika 2003 Walka Kostrzyn MINI_33km
150. Knasiak Krzysztof 1998 kej kej MINI_33km
151. Knasiak Marek 1973 Walka Kostrzyn MINI_33km
152. Kobus Bogdan 1943 Eurobike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
153. Kokociński Michał 1984 Grupa Krotoski - Cichy MINI_33km
154. Kołsut Marek 1974 Siekierki Wielkie MINI_33km
155. Komisarek Anna 1981 Naramowice Biegają MINI_33km
156. Kończak Jonasz 1979 Naramowice Biegają MINI_33km
157. Korytowski Sebastian 1977 Motiv Home Team MINI_33km
158. Kosicki Bartosz 1980 Grupa Krotoski-Cichy MINI_33km
159. Kosicki Szymon 1984 Grupa Krotoski-Cichy MINI_33km
160. Kościuszko Dawid 1987 poznan MINI_33km
161. Krysiak Anna 1986 ATR Agrohandel-Stargard MINI_33km
162. Krzeminiewski Piotr 1985 IT-Technology.com.pl MINI_33km
163. Kustosz Michal 1994 sklep rowerowy brodex MINI_33km
164. Kuśmierczak Jakub 1980 Mogilno Team MINI_33km
165. Lewandowski Paweł 1980 Mogilno Team MINI_33km
166. Lutecka Małgorzata 1979 Ifon Kolarz Klub MINI_33km
167. Lutecki Tomasz 1978 Ifon Kolarz Klub MINI_33km
168. Łączniak Marek 1977 EKO Pingwiny MINI_33km
169. Łenc Estera 1999 GOGOL MTB TEAM MINI_33km
170. Łuczak Michał 1980 FogtBikes Team MINI_33km
171. Łysoń Andrzej 1980 ATR Agrohandel-Stargard MINI_33km
172. Maciuszek Rafał 1974 GEOpyra MINI_33km
173. Madeja Dariusz 1981 BIKE'OWE WYPRAWY MINI_33km
174. Majchrzak Janusz 1960 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MINI_33km
175. Maksymowicz Dariusz 1970 LKS POM Strzelce Krajeńskie MINI_33km
176. Malicki Mariusz 1981 luźne łydki MINI_33km
177. Malik Juliusz 1978 KOZIEGLOWY MINI_33km
178. Matuszewski Marcin 2000 Matuszewski team MINI_33km
179. Matuszewski Mirosław 1976 Matuszewski team MINI_33km
180. Matuszewski Roman 1991 Matuszewski team MINI_33km
181. Mermela Piotr 1981 Convert MrózRowery Team MINI_33km
182. Michalak Łukasza 1982 INFECTEAM MINI_33km
183. Michalski Piotr 1990 Pobiedziska MINI_33km
184. Mierzwiczak Marek 1956 Roweromania Oborniki MINI_33km
185. Mikołajczyk Przemysław 1970 Agrochest Team MINI_33km
186. Millert Robert 1966 Skórzewo MINI_33km
187. Mołda Krystian 1987 Psary Małe MINI_33km
188. Mrugas Mariusz 1976 Wiktorowo MINI_33km
189. Musiał Jolanta 1984 GEOpyra MINI_33km
190. Musiał Rafał 1988 GEOpyra MINI_33km
191. Muszyński Jarosław 1968 Swarzędz MINI_33km
192. Napierała Grzegorz 1952 Goggle Pro Active Eyewear MINI_33km
193. Niedzielski Eugeniusz 1953 EurobikeKaczmarekElectric MINI_33km
194. Nowacki Sebastian 1990 Kibolski KS MINI_33km
195. Nowak Krzysztof 1977 Poznań MINI_33km
196. Nowak Łukasz 1985 Abro System Team Poznań MINI_33km
197. Nowak Robert 1973 Robert Nowak MINI_33km
198. Nowak Sabina 1990 IT-Technology.com.pl MINI_33km
199. Nowakowski Oktawiusz 1976 Poznań MINI_33km
200. Nowicki Jacek 1968 KOSTRZYN MINI_33km
201. Nowicki Paweł 1976 Kostrzyn MINI_33km
202. Olszewski Szymon 1986 INFECTEAM MINI_33km
203. Papież Radosław 1981 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl MINI_33km
204. Pawlak Ryszard 1941 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
205. Phong Dariusz 1983 INFECTEAM MINI_33km
206. Piątek Marcin 1987 Poznań MINI_33km
207. Piątkowski Bartosz 1980 bapco.eu MINI_33km
208. Piechodzki Krzysztof 1981 Daszewice MINI_33km
209. Pierzchała Krzysztof 1965 Jerzykowo MINI_33km
210. Pięta Zbigniew 1957 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
211. Pluta Jarosław 1973 Nekla MINI_33km
212. Podgórski Grzegorz 1984 FSD Sport MINI_33km
213. Pokorna Natalia 1992 - MINI_33km
214. Pokorski Szymon 1996 WALKA KOSTRZYN MINI_33km
215. Polewski Rashid 1978 Naramowice Biegają MINI_33km
216. Połczyński Grzegorz 1958 Poznań MINI_33km
217. Połczyński Tomasz 1977 FunBikeTeam MINI_33km
218. Potrawiak Stanisław 1951 Aktywny Stęszew MINI_33km
219. Przybylak Dawid 1996 Leszno MINI_33km
220. Radecki Bartosz 1983 Rowerownia Bieniasz Team MINI_33km
221. Ratajczak Radosław 1977 Kamionki MINI_33km
222. Reinecke Tobias 1979 ATR Agrohandel-Stargard MINI_33km
223. Roszkowiak Marcin 1980 FunBikeTeam MINI_33km
224. Rutkowski Roman 1960 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
225. Rybarczyk Tomssz 1961 Agrochest Team MINI_33km
226. Rydlewska Katarzyna 1983 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
227. Rydlewski Przemysław 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
228. Rymarczyk Miłosz 1987 Poznań MINI_33km
229. Rzecki Radosław 1994 Poznań MINI_33km
230. Rzeszulek Sławomir 1983 Swarzędz MINI_33km
231. Rzymiański Paweł 1977 CEREKWICA MINI_33km
232. Rzymska Izabela 1976 MEDBIKE Gabinety Lekarskie MINI_33km
233. Sadowski Adam 1986 INFECTEAM MINI_33km
234. Schaefer Artur 1969 BORANT Team MINI_33km
235. Schaefer Małgorzata 1970 BORANT Team MINI_33km
236. Serkowski Błażej 1978 Agrochest Team MINI_33km
237. Siwek Piotr 1993 Walka Kostrzyn MINI_33km
238. Skupin Sławomir 1972 Tarnowo Podgórne MINI_33km
239. Smorąg Zbigniew 1966 LEWA WOLNA MINI_33km
240. Sobczak Marcin 1991 Walka Kostrzyn MINI_33km
241. Sobczyński Grzegorz 1977 Agrochest Team MINI_33km
242. Stachowiak Robert 1980 FCB Łubowo MINI_33km
243. Starzyńska Anna 1984 GOGOL MTB TEAM MINI_33km
244. Szczygieł Jolanta 1983 AF MOSINA TEAM MINI_33km
245. Szczygieł Michal 1977 AF MOSINA TEAM MINI_33km
246. Szkudlarek Michał 1985 Kostrzyn MINI_33km
247. Szłapka Alicja 1989 Naramowice Biegają MINI_33km
248. Szpulewska-Larek Sylwia 1980 Rooweromania Oborniki MINI_33km
249. Szramski Szymon 1977 Grupa Krotoski - Cichy MINI_33km
250. Szumski Krzysztof 1981 Siekierki Wielkie MINI_33km
251. Szydrowski Remigiusz 1962 Zalasewo MINI_33km
252. Taborska Karolina 1986 Poznań MINI_33km
253. Taborski Piotr 1986 Poznań MINI_33km
254. Tarczyński Dariusz 1983 LEWA WOLNA MINI_33km
255. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz MINI_33km
256. Temporale Bartłomiej 1979 Goggle pro active eyewear MINI_33km
257. Terlecki Adam 1951 Poznań MINI_33km
258. Trómińska-Starczynska Joanna 1981 JTeaM2 MINI_33km
259. Trzepizur Lidia 1964 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
260. Walczak Mateusz 1999 Walka Kostrzyn MINI_33km
261. Walewski Jakub 1995 Swarzedz MINI_33km
262. Waszewski Rafał 1980 Mogilno Team MINI_33km
263. Wawer Leszek 1970 Walka Kostrzyn MINI_33km
264. Wawer Michał 1999 Walka Kostrzyn MINI_33km
265. Wojciak Jeremiasz 2000 Garby MINI_33km
266. Wojciak Michał 1972 Garby MINI_33km
267. Wolniewicz Bartosz 1994 Kostrzyn MINI_33km
268. Wolniewicz Jakub 1990 Walka Kostrzyn MINI_33km
269. Woźniak Tomasz 1976 GEOpyra MINI_33km
270. Woźnicki Sławomir 1965 Satpol GKKG MINI_33km
271. Woźnicki Witold 1965 GKKG SATPOL MINI_33km
272. Wróblewski Dariusz 1966 CCB MINI_33km
273. Zakrzewski Piotr 1988 Poznań MINI_33km
274. Zellner Małgorzata 1975 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
275. Zellner Piotr 1970 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_33km
276. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy MINI_33km
277. Zych Albert 1972 Poznań MINI_33km
278. Bagińska Ania 1982 Legoludki RODZINNY_13km
279. Bagiński Antek 2007 Legoludki RODZINNY_13km
280. Bagiński Marek 1980 Legoludki RODZINNY_13km
281. Bilska Natalia 1998 Walka Kostrzyn RODZINNY_13km
282. Bloch Martyna 2006 EKO Pingwiny RODZINNY_13km
283. Bloch Wieńczysław 1965 EKO Pingwiny RODZINNY_13km
284. Brukwicka Iwona 1984 Kostrzyn RODZINNY_13km
285. Brukwicki Jakub 2007 Kostrzyn RODZINNY_13km
286. Brukwicki Robert 1981 Kostrzyn RODZINNY_13km
287. Brzeziński Michał 1976 MM Team RODZINNY_13km
288. Dzikowska Renata 1980 Kostrzyn RODZINNY_13km
289. Dzikowski Mariusz 1980 Kostrzyn RODZINNY_13km
290. Filarowska Katarzyna 1991 Agrochest TIME RODZINNY_13km
291. Frankowska Patrycja 1982 Kostrzyn RODZINNY_13km
292. Frankowski Franciszek 2010 Kostrzyn RODZINNY_13km
293. Galezewski Filip 2009 Dąbrowka RODZINNY_13km
294. Grzegorzewska Agnieszka 1979 Grzegorki RODZINNY_13km
295. Grzegorzewska Hanna 2009 Grzegorki RODZINNY_13km
296. Horemska Joanna 1971 Goggle Pro Active Eyewear Team RODZINNY_13km
297. Horemska Marta 2002 Goggle Pro Active Eyewear Team RODZINNY_13km
298. Jarzina Piotr 1973 EKO Pingwiny RODZINNY_13km
299. Jarzina Piotr 2002 EKO Pingwiny RODZINNY_13km
300. Jurga Sebastian 1981 Night Runners RODZINNY_13km
301. Kamińska Wiktoria 2007 EKO Pingwiny RODZINNY_13km
302. Kasperska Anna 1973 Pędzące żółwie RODZINNY_13km
303. Kasperska Wiktoria 2005 Pędzące żółwie RODZINNY_13km
304. Kozerska Katarzyna 1972 Agrochest Team RODZINNY_13km
305. Kubiak Aleks 2009 AGROCHEST RODZINNY_13km
306. Kubiak Marcin 1979 AGROCHEST RODZINNY_13km
307. Kulińska Ilona 1981 Pobiedziski Klub Rowerowy RODZINNY_13km
308. Kuliński Bartosz 2002 Pobiedziski Klub Rowerowy RODZINNY_13km
309. Kuliński Jarosław 1977 Pobiedziski Klub Rowerowy RODZINNY_13km
310. Kupczyński Bartłomiej 2003 BARTEK TEAM RODZINNY_13km
311. Kupczyński Marek 1969 BARTEK TEAM RODZINNY_13km
312. Kwiczor Jan 2009 Poznań RODZINNY_13km
313. Kwiczor Monika 1981 STERNIK RODZINNY_13km
314. Kwiczor Piotr 2007 Poznań RODZINNY_13km
315. Kwiczor Tomasz 1977 Poznań RODZINNY_13km
316. Łakoma Ewa 1969 Pobiedziska RODZINNY_13km
317. Łakomy Alan 2003 Pobiedziska RODZINNY_13km
318. Łakomy Gabriel 2009 Pobiedziska RODZINNY_13km
319. Majchrzak Robert 1968 Poznan RODZINNY_13km
320. Majchrzak Zuzanna 2008 Poznan RODZINNY_13km
321. Michalska Klara 2007 Gowarzewo RODZINNY_13km
322. Michalska Łucja 2004 Gowarzewo RODZINNY_13km
323. Michalski Jonasz 2004 Gowarzewo RODZINNY_13km
324. Michalski Michał 1975 Gowarzewo RODZINNY_13km
325. Ogrodnik Monika 1982 Poznań RODZINNY_13km
326. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners RODZINNY_13km
327. Pluciński Sławomir 1959 Konińska Grupa MTB RODZINNY_13km
328. Pluciński Wiktor 2004 Konińska Grupa MTB RODZINNY_13km
329. Podzerek Jerzy 1943 EKO Pingwiny RODZINNY_13km
330. Rybarczyk Agata 1991 kostrzyn RODZINNY_13km
331. Speth Bartłomiej 1979 Miłośników Skórzewa RODZINNY_13km
332. Speth Katarzyna 1979 Miłośników Skórzewa RODZINNY_13km
333. Stanisławska Karolina 1986 Śrem RODZINNY_13km
334. Stanisławski Bartosz 2010 Śrem RODZINNY_13km
335. Stein Joanna 2006 Poznań RODZINNY_13km
336. Stein Justyna 1986 Rooweromania Team Poznań RODZINNY_13km
337. Szczepańska Wiktoria 2005 AGROCHEST RODZINNY_13km
338. Szczepański Krzysztof 1975 AGROCHEST RODZINNY_13km
339. Szczepański Mikołaj 2010 AGROCHEST RODZINNY_13km
340. Trepińska Jagna 2007 STERNIK RODZINNY_13km
341. Trepińska Magdalena 1977 STERNIK RODZINNY_13km
342. Trepiński Antoni 2005 STERNIK RODZINNY_13km
343. Trepiński Jan 2002 STERNIK RODZINNY_13km
344. Trepiński Łukasz 1977 STERNIK RODZINNY_13km
345. Walczak Maja 2004 Kostrzyn RODZINNY_13km
346. Walczak Renata 1968 Kostrzyn RODZINNY_13km
347. Walczak Zbigniew 1963 Kostrzyn RODZINNY_13km
348. Walicki Michał 2009 MM Team RODZINNY_13km
349. Wojtczak Bernard 1973 Klony RODZINNY_13km
350. Wojtczak Magdalena 1977 Klony RODZINNY_13km
351. Wojtczak Sara 2005 Klony RODZINNY_13km
352. Wroblewska Aneta 1979 kostrzyn RODZINNY_13km
353. Wroblewski Kamil 2008 kostrzyn RODZINNY_13km
354. Wroblewski Maciej 1977 kostrzyn RODZINNY_13km
355. Wróblewska Anna 1968 CCB RODZINNY_13km