Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2017

Kościerzyna 10.09.2017
Dystans: 17km | 48km | 68km


Liczba zgłoszonych zawodników: 107

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 70


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Altmann Zbyszek 1964 BIKE'OWE WYPRAWY 48km nie
2. Balmas Mirosław 1973 GKW 48km nie
3. Bielak Franek 2007 Gdańsk 17km tak
4. Bielewski Eryk 1994 AGROMIL MTB Green Team 48km nie
5. Boczkowska Nina 2011 Koscierzyna 17km nie
6. Borkowski Darek 1968 WMG 17km tak
7. Borkowski Wojciech 1993 BIKE'OWE WYPRAWY 68km tak
8. Bryze Aga 1983 - 17km nie
9. Burnos-Paszczak Aleksandra 1987 BIKE'OWE WYPRAWY 68km tak
10. Chuchrowski Adam 1978 Osada Burego Misia 48km tak
11. Dargacz Anita 1975 Kościerzyna 17km tak
12. Dawidowska Justyna 1985 Kościerzyna 68km nie
13. Dolny Łukasz 1985 KSR Kościerzyna 68km tak
14. Duda Grzegorz 1973 Nikośbike 68km nie
15. Flisikowski Radosław 1975 Forrest Gump Kościerzyna 48km nie
16. Fraszczak Mikołaj 1974 Puszczykowo 17km tak
17. Frąszczak Antonina 2009 Puszczykowo 17km tak
18. Frąszczak Maja 2009 Puszczykowo 17km tak
19. Frąszczak Marcel 2009 Puszczykowo 17km tak
20. Frąszczak Mikołaj 1974 BIKOWE WYPRAWY 17km nie
21. Frąszczak Sylwia 1980 Puszczykowo 17km tak
22. Grochal Anna 1977 Kościerzyna 17km tak
23. Grochal Mateusz 2006 Kościerzyna 17km tak
24. Grochal Paweł 1970 Kościerzyna 17km nie
25. Grochal Stanisław 2003 Kościerzyna 17km tak
26. Grochal Urszula 2008 Kościerzyna 17km tak
27. Grzelak Antonina 1980 Poznań 17km nie
28. Gudyka Przemyslaw 1979 Pszczolki 17km nie
29. Izbicki Marek 1987 Gdańsk 48km tak
30. Jasiczak Kajetan 1992 JobDone Team 48km nie
31. Jasiczak Krystyna 1968 JobDone Team 17km nie
32. Jaszewska Kinga 1979 1975 17km tak
33. Jaszewski Piotr 1975 1975 48km tak
34. Kamiński Piotr 2001 komobike scott 48km tak
35. Kaźmierczak Tomasz 1976 AGRO - MIL MTB green team 68km tak
36. Kiziorek Marcin 1982 BIKE'OWE WYPRAWY 48km nie
37. Knypiński Grzegorz 1956 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
38. Kompiel Darek 1981 Głuchowo 48km nie
39. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
40. Kompiel Marta 1985 BIKE'OWE WYPRAWY 68km nie
41. Kowalski Szymon 2001 Gracie Barra Wąbrzeźno 48km tak
42. Kozłowski Marcin 1976 Rumia 17km tak
43. Kozłowski Piotr 2005 Rumia 17km tak
44. Kubica Anna 1987 Osada Burego Misia 48km tak
45. Kuciara Michał 1979 Kraków 17km nie
46. Kuter Jakub 2003 Biskupice 17km nie
47. Lipińska Grażyna 1967 Skorzewo 17km tak
48. Lipiński Przemysław 1990 Lipiński MTB 48km tak
49. Ludwinowski Dariusz 1970 AGRO-MIL MTB green team 48km nie
50. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 48km tak
51. Madeja Dariusz 1981 BIKE'OWE WYPRAWY 68km nie
52. Madeja Marika 2000 BIKE'OWE WYPRAWY 17km nie
53. Mariankowski Krzysztof 1983 Poznań 17km nie
54. Matuła Bartłomiej 1980 DCT 48km tak
55. Mączewski Andrzej 1962 razem 48km tak
56. Namysł Łukasz 1987 NIKOŚBIKE 68km nie
57. Nowakowski Robert 1973 GARDA DESIGN 48km tak
58. Okrój-Sitterlee Mariola 1980 Morsy Stężyca 48km tak
59. Pastwa Daniel 1976 FOREST GUMP KOŚCIERZYNA 68km tak
60. Paszczak Pawel 1981 BIKE'OWE WYPRAWY 48km tak
61. Peek Marcin 1983 Szkoła pływania AQUATIC 68km tak
62. Pietrzak Kacper 1996 JobDone Team 17km nie
63. Pilch Anna 1982 GARDA DESIGN 17km tak
64. Pintera Maciej 1985 Poznań 17km nie
65. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy 68km nie
66. Rakowska Katarzyna 1991 Gdynia 17km nie
67. Regner Rafał 1976 Stęszew 17km tak
68. Repiński Grzegorz 1960 KSR Kościerzyna 68km tak
69. Reszczyński Paweł 1985 Kościerzyna 48km tak
70. Rogowski Jacek 1971 KSR Kościerzyna 68km tak
71. Sajkowski Łukasz 1982 Poznań 17km nie
72. Salewska Katarzyna 1984 Flądra Sopocka 68km nie
73. Sielicka Agnieszka 1985 Swarzędz 17km tak
74. Sielicki Krzysztof 1983 Swarzędz 17km tak
75. Sikorska Bożena 1961 Gdańsk 17km nie
76. Sikorski Jacek 1960 Gdańsk 17km tak
77. Smuczyński Tomasz 1972 Nowa Karczma 48km tak
78. Stańczyk Maciej 1979 Bike'owe wyprawy 48km tak
79. Strojk Bartosz 1980 Gdynia 68km tak
80. Strzelecki Piotr 1986 Poznań 17km tak
81. Suchomska Beata 1976 Świekatowo 48km tak
82. Suchomski Damian 1999 OPENTAX24.PL 48km tak
83. Suchomski Marek 1975 OPENTAX24.PL 48km tak
84. Sułowski Krzysztof 1973 brak 48km nie
85. Switala Grzegorz 1976 Nowy Klincz 17km tak
86. Switala Monika 1976 Nowy Klincz 17km tak
87. Szerszeń Michał 1992 P.P.H.U Artpol Kwidzyn 68km tak
88. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań 17km tak
89. Szulc Łukasz 1973 Kościerzyna 48km tak
90. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
91. Szymanski Antek 2008 Gdansk 17km tak
92. Szymanski Michał 1977 Gdańsk 17km tak
93. Szymański Paweł 1976 GKW 48km nie
94. Szymański Waldemar 1975 KSR Kościerzyna 48km tak
95. Szymonski Lucy 1966 croydon 68km tak
96. Szymonski Slawek 1967 croydon 68km tak
97. Świtała Filip 2008 Kościerzyna 17km tak
98. Świtała Zuzanna 2006 Nowy Klincz 17km tak
99. Terzyk Marcin 1983 BIKE'OWE WYPRAWY 48km tak
100. Toczek - Boczkowska Agnieszka 1986 Koscierzyna 17km nie
101. Wachowiak Tomasz 1972 Tomchem 48km tak
102. Wichert Andrzej 1974 Dellner Team 48km nie
103. Witkowski Piotr 1980 Bike'owe Wyprawy 17km nie
104. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy TEAM 68km tak
105. Zając Patryk 1996 Gdańsk 68km tak
106. Zawalich Michał 1987 Gdańsk 48km tak
107. Zdunek Michał 1982 Bike'owe wyprawy 17km nie