Lista startowa

BIKE'OWY MARATON MTB 2017

Kościerzyna 10.09.2017
Dystans: 17km | 48km | 68km


Liczba zgłoszonych zawodników: 107

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 70


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Bryze Aga 1983 - 17km nie
2. Jaszewski Piotr 1975 1975 48km tak
3. Jaszewska Kinga 1979 1975 17km tak
4. Kaźmierczak Tomasz 1976 AGRO - MIL MTB green team 68km tak
5. Ludwinowski Dariusz 1970 AGRO-MIL MTB green team 48km nie
6. Bielewski Eryk 1994 AGROMIL MTB Green Team 48km nie
7. Kompiel Dawid 1980 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
8. Madeja Dariusz 1981 BIKE'OWE WYPRAWY 68km nie
9. Burnos-Paszczak Aleksandra 1987 BIKE'OWE WYPRAWY 68km tak
10. Paszczak Pawel 1981 BIKE'OWE WYPRAWY 48km tak
11. Terzyk Marcin 1983 BIKE'OWE WYPRAWY 48km tak
12. Borkowski Wojciech 1993 BIKE'OWE WYPRAWY 68km tak
13. Szydłowska Agata 1985 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
14. Kompiel Marta 1985 BIKE'OWE WYPRAWY 68km nie
15. Kiziorek Marcin 1982 BIKE'OWE WYPRAWY 48km nie
16. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy 68km nie
17. Knypiński Grzegorz 1956 BIKE'OWE WYPRAWY 17km tak
18. Witkowski Piotr 1980 Bike'owe Wyprawy 17km nie
19. Madeja Marika 2000 BIKE'OWE WYPRAWY 17km nie
20. Zdunek Michał 1982 Bike'owe wyprawy 17km nie
21. Altmann Zbyszek 1964 BIKE'OWE WYPRAWY 48km nie
22. Stańczyk Maciej 1979 Bike'owe wyprawy 48km tak
23. Frąszczak Mikołaj 1974 BIKOWE WYPRAWY 17km nie
24. Kuter Jakub 2003 Biskupice 17km nie
25. Sułowski Krzysztof 1973 brak 48km nie
26. Szymonski Slawek 1967 croydon 68km tak
27. Szymonski Lucy 1966 croydon 68km tak
28. Matuła Bartłomiej 1980 DCT 48km tak
29. Wichert Andrzej 1974 Dellner Team 48km nie
30. Salewska Katarzyna 1984 Flądra Sopocka 68km nie
31. Pastwa Daniel 1976 FOREST GUMP KOŚCIERZYNA 68km tak
32. Flisikowski Radosław 1975 Forrest Gump Kościerzyna 48km nie
33. Nowakowski Robert 1973 GARDA DESIGN 48km tak
34. Pilch Anna 1982 GARDA DESIGN 17km tak
35. Szymanski Antek 2008 Gdansk 17km tak
36. Zawalich Michał 1987 Gdańsk 48km tak
37. Izbicki Marek 1987 Gdańsk 48km tak
38. Sikorski Jacek 1960 Gdańsk 17km tak
39. Szymanski Michał 1977 Gdańsk 17km tak
40. Bielak Franek 2007 Gdańsk 17km tak
41. Zając Patryk 1996 Gdańsk 68km tak
42. Sikorska Bożena 1961 Gdańsk 17km nie
43. Rakowska Katarzyna 1991 Gdynia 17km nie
44. Strojk Bartosz 1980 Gdynia 68km tak
45. Szymański Paweł 1976 GKW 48km nie
46. Balmas Mirosław 1973 GKW 48km nie
47. Kompiel Darek 1981 Głuchowo 48km nie
48. Kowalski Szymon 2001 Gracie Barra Wąbrzeźno 48km tak
49. Jasiczak Kajetan 1992 JobDone Team 48km nie
50. Jasiczak Krystyna 1968 JobDone Team 17km nie
51. Pietrzak Kacper 1996 JobDone Team 17km nie
52. Kamiński Piotr 2001 komobike scott 48km tak
53. Toczek - Boczkowska Agnieszka 1986 Koscierzyna 17km nie
54. Boczkowska Nina 2011 Koscierzyna 17km nie
55. Dawidowska Justyna 1985 Kościerzyna 68km nie
56. Dargacz Anita 1975 Kościerzyna 17km tak
57. Grochal Paweł 1970 Kościerzyna 17km nie
58. Grochal Anna 1977 Kościerzyna 17km tak
59. Grochal Stanisław 2003 Kościerzyna 17km tak
60. Grochal Mateusz 2006 Kościerzyna 17km tak
61. Grochal Urszula 2008 Kościerzyna 17km tak
62. Reszczyński Paweł 1985 Kościerzyna 48km tak
63. Świtała Filip 2008 Kościerzyna 17km tak
64. Szulc Łukasz 1973 Kościerzyna 48km tak
65. Kuciara Michał 1979 Kraków 17km nie
66. Rogowski Jacek 1971 KSR Kościerzyna 68km tak
67. Repiński Grzegorz 1960 KSR Kościerzyna 68km tak
68. Dolny Łukasz 1985 KSR Kościerzyna 68km tak
69. Szymański Waldemar 1975 KSR Kościerzyna 48km tak
70. Lipiński Przemysław 1990 Lipiński MTB 48km tak
71. Okrój-Sitterlee Mariola 1980 Morsy Stężyca 48km tak
72. Namysł Łukasz 1987 NIKOŚBIKE 68km nie
73. Duda Grzegorz 1973 Nikośbike 68km nie
74. Smuczyński Tomasz 1972 Nowa Karczma 48km tak
75. Świtała Zuzanna 2006 Nowy Klincz 17km tak
76. Switala Monika 1976 Nowy Klincz 17km tak
77. Switala Grzegorz 1976 Nowy Klincz 17km tak
78. Suchomski Damian 1999 OPENTAX24.PL 48km tak
79. Suchomski Marek 1975 OPENTAX24.PL 48km tak
80. Kubica Anna 1987 Osada Burego Misia 48km tak
81. Chuchrowski Adam 1978 Osada Burego Misia 48km tak
82. Szerszeń Michał 1992 P.P.H.U Artpol Kwidzyn 68km tak
83. Grzelak Antonina 1980 Poznań 17km nie
84. Szperlik Aleksandra 1985 Poznań 17km tak
85. Strzelecki Piotr 1986 Poznań 17km tak
86. Sajkowski Łukasz 1982 Poznań 17km nie
87. Mariankowski Krzysztof 1983 Poznań 17km nie
88. Pintera Maciej 1985 Poznań 17km nie
89. Gudyka Przemyslaw 1979 Pszczolki 17km nie
90. Fraszczak Mikołaj 1974 Puszczykowo 17km tak
91. Frąszczak Sylwia 1980 Puszczykowo 17km tak
92. Frąszczak Maja 2009 Puszczykowo 17km tak
93. Frąszczak Antonina 2009 Puszczykowo 17km tak
94. Frąszczak Marcel 2009 Puszczykowo 17km tak
95. Mączewski Andrzej 1962 razem 48km tak
96. Kozłowski Marcin 1976 Rumia 17km tak
97. Kozłowski Piotr 2005 Rumia 17km tak
98. Lipińska Grażyna 1967 Skorzewo 17km tak
99. Regner Rafał 1976 Stęszew 17km tak
100. Wolniewicz Mateusz 1987 SuperSportowy TEAM 68km tak
101. Sielicka Agnieszka 1985 Swarzędz 17km tak
102. Sielicki Krzysztof 1983 Swarzędz 17km tak
103. Peek Marcin 1983 Szkoła pływania AQUATIC 68km tak
104. Suchomska Beata 1976 Świekatowo 48km tak
105. Wachowiak Tomasz 1972 Tomchem 48km tak
106. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 48km tak
107. Borkowski Darek 1968 WMG 17km tak